Tipo KupaV 2006.04.30. 16:22
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                      Klub                      Orsz         N1            N2             Idő 



M10D  (23)                                 

      Kovács László (ERD)      BME Balassagyarmati MEDOS           43:20   16    52:48   17            
      Rónyai Kornél            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           48:03   18    52:23   16            
      Toldi Bence              FMT FŐMTERV SK                      31:07    7    35:34    8            
      Kintli György            GOC Göcsej Környezetvédő,           34:28   13    34:30    7            
      Balogh Márton            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           18:47    3     hiba                 
      Váradi Ákos              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           71:34   20    36:37    9            
      Váradi Attila ifj.       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           24:01    4    26:03    4            
      Mohácsy Ádám (ERD)       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           18:36    2    22:41    2            
      Gyallai Soma             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           55:10   19    37:08   10            
      Simonyi Donát            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           42:02   15    42:24   12            
      Peregi Dániel            MAC Margitszigeti Atlétik           33:49   12    26:48    5            
      Dalos Áron               MAF Műegyetemi Atlétikai            32:00    9     hiba                 
      Bene Martin              SDS Salgótarjáni Dornyai            39:22   14    50:59   15            
      Prezensky Gábor          TRA Transilva Kolozsvár   ROM       25:56    5    33:30    6            
      Ács Bálint               ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           32:18   10    50:20   14            
      Szamos Máté              ESP Egri Spartacus Tájéko           31:25    8    49:14   13            
      Dalos Máté               EK_ Egyesületen kívüli    ___       45:47   17    39:55   11            
      Fazekas Kristóf          ESP Egri Spartacus Tájéko            hiba         54:15   18            
      Balázs Bence             SDS Salgótarjáni Dornyai            27:33    6    23:50    3            
      Tóth Adrián              TTE Tipo Tájfutó és Körny           15:54    1    19:49    1            
      Aszódi Márton            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           32:54   11                          
      Nagy Kristóf             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi            hiba                               
      Soós Barnabás            TSE Törekvés SE                      hiba                               



M10DK  (2)                                 

      Horváth Csongor          MEA Miskolci Egyetemi Atl           34:50    2    37:40    2            
      Laczkó Soma              SDS Salgótarjáni Dornyai            30:19    1    35:44    1            



M12C  (23)                                 

      Hodossy Balázs           BME Balassagyarmati MEDOS           87:30   23    55:47   13            
      Vadász Mihály            DNS Debreceni Nagyerdő SK           46:53   16    54:06   12            
      Czéh Tamás               ESP Egri Spartacus Tájéko           28:37    5    50:11   10            
      Linninger Martin         ETC Egri Testedző Club              87:02   22    76:12   14            
      Balogh Bálint            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           27:45    2    33:55    3            
      Hajdu Szása              KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           21:33    1    31:18    2            
      Miháczi Ádám             TTE Tipo Tájfutó és Körny           44:02   14    36:57    4            
      Kirilla Péter            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           33:53    7    45:02    7            
      Uzelman Péter            ESP Egri Spartacus Tájéko           54:08   18   114:17   17            
      Jakus Bertalan (ERD)     FSC Futárok SC                      34:12    8    30:36    1            
      Rusvai László            FSC Futárok SC                      33:16    6    44:09    6            
      Nagy Gábor               FSC Futárok SC                      38:17   12    80:14   15            
      Gál Attila               FSC Futárok SC                      55:12   19    52:20   11            
      Németh Marcell           SPA Tabáni Spartacus Spor           28:11    4    45:27    8            
      Prezensky Tamás          TRA Transilva Kolozsvár   ROM       27:52    3    38:29    5            
      Siklósi Bálint           TSE Törekvés SE                     61:54   20    90:33   16            
      Olasz Máté               DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           35:55   10    48:09    9            
      Orosz Tamás              SDS Salgótarjáni Dornyai            69:49   21     hiba                 
      Tóth Bendegúz            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           37:28   11                          
      Pogány Gergő             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           35:51    9                          
      Ujfalusi Zsolt           KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           48:32   17                          
      Ipsics Péter             MAC Margitszigeti Atlétik           46:03   15                          
      Tenk Lőrinc              MAC Margitszigeti Atlétik           42:59   13                          



M12D  (9)                                  

      Tugyi Levente            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           30:20    3    26:58    1            
      Béres Bendegúz           GOC Göcsej Környezetvédő,           40:56    9    36:35    3            
      Fehérvári Dániel (ERD)   SDS Salgótarjáni Dornyai            19:05    1    45:56    6            
      Horváth Ádám             SDS Salgótarjáni Dornyai            36:36    7    38:13    4            
      Szalóki Dávid            ESP Egri Spartacus Tájéko           31:53    4    35:59    2            
      Berkes Dániel            SPA Tabáni Spartacus Spor           26:21    2    41:48    5            
      Végvári András           BME Balassagyarmati MEDOS           35:58    6     hiba                 
      Fazekas Benjámin         KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           33:27    5                          
      Kovács Márton            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           37:57    8                          



M14B  (18)                                 

      Kovács Domonkos (ERD)    BME Balassagyarmati MEDOS           34:12    3    63:21   10            
      Kovács Sebestyén (ERD)   BME Balassagyarmati MEDOS           29:48    1    50:34    2            
      Bugár Gergely            BOF Budai Ősforrás SC               40:36    9    63:11    9            
      Tölgyesi Tamás           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           41:02   10    54:29    5            
      Radványi Ádám            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           44:55   15    77:12   16            
      Spicze Máté              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           41:08   11    70:47   13            
      Szalóki Gábor (ERD)      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           51:19   16    94:50   17            
      Hajdu Marcell            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           35:08    4    49:00    1            
      Liszka Krisztián         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           29:59    2    53:52    4            
      Liskány András (ERD)     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           36:50    6    57:33    7            
      Hanyicska Martin (ERD)   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           43:17   14    66:51   12            
      Molek Dávid              SDS Salgótarjáni Dornyai             hiba         75:40   15            
      Cserki Soma              SDS Salgótarjáni Dornyai            36:53    7    53:30    3            
      Bérczes Zsigmond         SPA Tabáni Spartacus Spor           35:08    4    55:20    6            
      Sveiczer Attila          SPA Tabáni Spartacus Spor           42:16   12    66:21   11            
      Tölgyesi Renátó          SPA Tabáni Spartacus Spor           37:53    8    74:25   14            
      Nyíri Dániel             SPA Tabáni Spartacus Spor           42:44   13    61:03    8            
      Tass Benedek             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           55:03   17                          



M14C  (23)                                 

      Könnyű Bence (ERD)       DNS Debreceni Nagyerdő SK           33:51   11    41:37    7            
      Beluzsár Ádám            ESP Egri Spartacus Tájéko            hiba        101:56   19            
      Birincsik Péter          ESP Egri Spartacus Tájéko           23:13    2    49:24   13            
      Kormos Máté              ESP Egri Spartacus Tájéko           37:23   16     hiba                 
      Korózs Attila            ESP Egri Spartacus Tájéko           26:03    4    30:50    1            
      Papp Norbert             ESP Egri Spartacus Tájéko           31:19    9    39:18    6            
      Vakarcs Erik             ESP Egri Spartacus Tájéko           34:08   13    49:01   12            
      Szklenár Bálint          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           34:53   14    47:48   11            
      Móra Gábor               FSC Futárok SC                      26:07    5    32:55    2            
      Ferencz Viktor           FSC Futárok SC                      85:25   22   120:26   20            
      Farkas Bence             GOC Göcsej Környezetvédő,           69:44   21     hiba                 
      Góth Roland              GOC Göcsej Környezetvédő,           28:42    7    52:07   14            
      Németh Richárd           GOC Göcsej Környezetvédő,           40:12   18    86:24   18            
      Székely Miklós           GOC Göcsej Környezetvédő,           39:13   17    56:01   15            
      Tóth János               HRF Szolnoki Honvéd Sport           46:03   19    58:25   17            
      Schwendtner Bálint       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           21:15    1    34:47    3            
      Peregi Dávid             MAC Margitszigeti Atlétik           25:36    3    35:57    4            
      Brenn Dávid              TSE Törekvés SE                     28:54    8    45:03    9            
      Heppes Mihály            TTE Tipo Tájfutó és Körny           35:16   15    37:14    5            
      Erdélyi Martin           SDS Salgótarjáni Dornyai            27:09    6    42:07    8            
      Antal Gergely            BMG Babits Mihály Gimnázi           31:24   10    47:26   10            
      Farkas Gábor             BME Balassagyarmati MEDOS           49:45   20    56:53   16            
      Faragó János             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           33:55   12                          



M16B  (29)                                 

      Kovács Boldizsár (ERD)   BME Balassagyarmati MEDOS           30:44    3    59:28    5            
      Vadász Endre             DNS Debreceni Nagyerdő SK           60:06   25    79:50   16            
      Hráb Dániel              ETC Egri Testedző Club              35:33   12    80:42   17            
      Kelemeny Máté            ETC Egri Testedző Club              59:33   24    90:52   21            
      Repka Dániel             ETC Egri Testedző Club              42:11   17    71:28   12            
      Incze Zsombor            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           67:25   26   140:30   25            
      Ádámszky Tamás           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           35:53   13    78:13   15            
      Szívós Dániel            ESP Egri Spartacus Tájéko           43:41   18    75:27   13            
      Spisák László            FSC Futárok SC                      32:09    6    65:39    8            
      Kinde Mátyás             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           35:24   10    58:25    4            
      Rebák Csaba (ERD)        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           75:49   27    95:25   24            
      Fehérvári Zsolt (ERD)    SDS Salgótarjáni Dornyai            30:41    2    57:48    3            
      Diószegi Bálint          SDS Salgótarjáni Dornyai            54:08   23    89:43   20            
      Diószegi Ádám            SPA Tabáni Spartacus Spor           38:24   14    69:27   10            
      Kaptur Ádám              VHS Veszprémi Honvéd SE             51:45   22    75:45   14            
      Fráter Tamás             SPA Tabáni Spartacus Spor           33:19    9    62:47    7            
      Vellner Gábor            SPA Tabáni Spartacus Spor           30:48    4    57:41    2            
      Bereczki Máté            SZV Szegedi Vasutas SE              32:42    7    59:47    6            
      Pálinló Márton           SZV Szegedi Vasutas SE              51:40   21    92:22   23            
      Tóth Károly ifj.         THT Tapolcai Honvéd SE              35:24   10    67:08    9            
      Pongrácz Ervin           VHS Veszprémi Honvéd SE             30:29    1    53:55    1            
      Hoitsy Márton            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           48:24   19    92:09   22            
      Morvai András            SDS Salgótarjáni Dornyai            38:46   15    70:54   11            
      Gadolla Gergely          TTE Tipo Tájfutó és Körny           50:17   20    84:09   19            
      Györgyi Máté             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           33:18    8                          
      Jenes Géza               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           32:01    5                          
      Aszódi Árpád             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi            hiba          n.i.                 
      Baumholczer Máté         PVS Pécsi Vasutas SK                41:08   16                          
      Terjéki Miklós           HRF Szolnoki Honvéd Sport            n.i.         83:18   18            



M16C  (8)                                  

      Hodossy Szabolcs         BME Balassagyarmati MEDOS           54:23    8    81:52    6            
      Tölgyesi Péter           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           27:56    1    52:58    3            
      Garamszegi Balázs (ERD)  ESP Egri Spartacus Tájéko           28:31    2    50:02    1            
      Timkó Balázs             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           39:47    5    78:11    5            
      König Rudolf             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           33:13    4    52:02    2            
      Nyeste Ákos              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           41:44    6    83:09    7            
      Poser Márk               SPA Tabáni Spartacus Spor           51:37    7    88:02    8            
      Tóth Marcell             MCB Maccabi Vívó és Atlét           30:41    3    67:51    4            



M18B  (17)                                 

      Gabnai Zoltán (ERD)      DIS DISZ Kulturális és Sp           57:14   12    82:13    4            
      Kuzmann Zsolt            ESP Egri Spartacus Tájéko           39:42    3    81:49    3            
      Kaló Attila              ETC Egri Testedző Club              44:53    6    76:19    2            
      Kelemeny Dávid           ETC Egri Testedző Club              57:12   11   103:35    6            
      Veres Szentkirályi Andrá KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           74:10   15     hiba                 
      Mets Márton              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           45:25    7    70:32    1            
      Méder Tamás              KTK Kőbányai Tájfutó Klub           67:53   13   123:59    8            
      Horváth Tamás            SZV Szegedi Vasutas SE              42:14    5    94:12    5            
      Molnár Lóránd            SZV Szegedi Vasutas SE              53:40    9   112:37    7            
      Juhos György             TTE Tipo Tájfutó és Körny           73:59   14     hiba                 
      Györgyi Péter            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           48:29    8                          
      Lázár Olivér             ESP Egri Spartacus Tájéko          111:28   16                          
      Turcsán Gábor            PVS Pécsi Vasutas SK                41:22    4                          
      Dormán Miklós            SPA Tabáni Spartacus Spor                        175:32    9            
      Lenkei Zsolt             TTE Tipo Tájfutó és Körny           37:47    2                          
      Killmann Tobias          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           54:09   10                          
      Kerényi Máté             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           37:29    1                          



M18C  (3)                                  

      Petruszka Imre           DNS Debreceni Nagyerdő SK           40:17    2    43:41    1            
      Bíró Márk                KTK Kőbányai Tájfutó Klub           46:15    3    64:55    3            
      Leonhardt Wolfgang       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           38:58    1    44:56    2            



M20A  (7)                                  

      Füleki Dániel (ERD)      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           59:50    5   110:10    5            
      Ababi Balázs             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           73:55    6   192:38    7            
      Morandini Viktor         SPA Tabáni Spartacus Spor           51:23    2    93:38    1            
      Zai Bálint               SPA Tabáni Spartacus Spor           58:37    4   102:42    2            
      Horváth Zoltán           TSE Törekvés SE                     57:22    3   114:13    6            
      Gidofalvy Szabolcs       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           48:52    1   104:00    3            
      Boros Dániel             TSE Törekvés SE                      n.i.        106:40    4            



M21E  (26)                                 

      Balabás Péter Gergő      DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           50:50    9   135:25   20            
      Halona Gergely           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           57:26   15   102:57   11            
      Less Áron                DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           58:07   16   104:31   12            
      Lajszner Attila          ESP Egri Spartacus Tájéko           53:39   13    96:55    8            
      Ferenczi Krisztián       ETC Egri Testedző Club              58:47   18   121:04   18            
      Zsebeházy Zsolt          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           69:23   22   140:41   22            
      Forrai Gábor             HTC Hódmezővásárhelyi Táj           50:52   10    98:41    9            
      Forrai Miklós            HTC Hódmezővásárhelyi Táj           60:34   20   113:03   15            
      Bogya Tamás              TTE Tipo Tájfutó és Körny           47:40    6    92:29    6            
      Mihályi Ferenc           TTE Tipo Tájfutó és Körny            Disq        111:58   14            
      Dénes Zoltán (ERD)       KAL Kalocsai SE                     47:06    4    92:14    4            
      Harkányi Zoltán          MEA Miskolci Egyetemi Atl           49:13    7    91:05    3            
      Lévai Ferenc             MEA Miskolci Egyetemi Atl           46:18    3    94:57    7            
      Borbás Nándor            MEA Miskolci Egyetemi Atl           50:43    8     hiba                 
      Kemenczky Jenő           SPA Tabáni Spartacus Spor           58:17   17   124:20   19            
      Várvölgyi Szilárd        THT Tapolcai Honvéd SE              75:48   23   139:19   21            
      Mitró Zoltán             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           60:18   19   117:27   17            
      Krejci Thomas            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           41:51    1    89:19    2            
      Vajda Kolos (ERD)        ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           44:08    2    85:10    1            
      Varga Bálint (ERD)       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           52:10   11   108:40   13            
      Molnár Tibor             ARA Alba Regia Atlétikai            47:28    5    92:18    5            
      Tolnai Márton            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           56:11   14    98:42   10            
      Szundi Attila            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu            n.i.          hiba                 
      Gyimesi Zoltán           TTE Tipo Tájfutó és Körny            n.i.        115:24   16            
      Viniczai Ferenc          PVS Pécsi Vasutas SK                52:51   12                          
      Marosvölgyi Máté         SPA Tabáni Spartacus Spor           66:17   21                          



M21B  (39)                                 

      Horváth Imre             BAL Budapesti Asztali-lab          101:11   35   172:38   35            
      Marosán Dávid            BEA Budapesti Egyetemi At           53:16   12    94:17   14            
      Siegler Konrád           BEA Budapesti Egyetemi At           51:48    9    95:44   17            
      Tarcsai László           DNS Debreceni Nagyerdő SK           62:47   24   109:07   24            
      Drapcsik Péter           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           47:32    3    77:05    2            
      Halona István            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           57:28   18    95:27   15            
      Pintyili Gergely (ERD)   DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           69:53   28     hiba                 
      Balogh Róbert            FLF Fehérlófia SE                   51:57   11    99:46   19            
      Tóth Máté (ERD)          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           48:39    5    90:24    9            
      Bánfi Róbert             HTC Hódmezővásárhelyi Táj           72:28   29   128:58   32            
      Sellei Szilárd           COM Compass Kolozsvár     ROM       80:19   33   110:26   25            
      Vas Gábor                DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           59:35   20    91:26   11            
      Kotolics János (ERD)     EK_ Egyesületen kívüli    ___       73:59   31   142:26   33            
      Mézes Tibor Sólyom       GOC Göcsej Környezetvédő,           56:26   17    90:49   10            
      Farkas Viktor            HRF Szolnoki Honvéd Sport           46:54    2    89:00    7            
      Kisnémet László          HRF Szolnoki Honvéd Sport           73:28   30   119:33   30            
      Veres Tamás              HRF Szolnoki Honvéd Sport           49:40    7    87:35    6            
      Spiegl Máté (ERD)        KAL Kalocsai SE                     51:52   10    97:18   18            
      Bihari Zoltán            KFK KFKI Petőfi Sportkör            60:58   22   113:23   27            
      Egri Botond              KFK KFKI Petőfi Sportkör            81:39   34   158:05   34            
      Nagy Gábor               KFK KFKI Petőfi Sportkör            68:01   25   123:02   31            
      Schultheisz György       KFK KFKI Petőfi Sportkör            54:35   16    93:46   13            
      Harkányi Nándor          KTK Kőbányai Tájfutó Klub           59:46   21   102:43   21            
      Dörgönye Norbert         SMA Soproni Műegyetemi AC          107:22   36   117:06   29            
      Gyalog Zoltán            SPA Tabáni Spartacus Spor           54:33   15    77:44    3            
      Fodor József             SZV Szegedi Vasutas SE              41:31    1    68:27    1            
      Novai György (ERD)       SZV Szegedi Vasutas SE              47:34    4    78:11    4            
      Chmelik Ernő             VHS Veszprémi Honvéd SE             58:34   19    93:03   12            
      Hugyecz Zoltán (ERD)     HUF HUFEZE Pásztó                   51:18    8    90:19    8            
      Marton Balázs            VHS Veszprémi Honvéd SE             69:01   27   104:57   22            
      Niedermayer Péter        VHS Veszprémi Honvéd SE             61:57   23   113:52   28            
      Fazekas Tamás            VHS Veszprémi Honvéd SE             48:46    6    95:36   16            
      Nógrádi Csaba            KRI Kristály Tájfutó és T           54:15   14   100:28   20            
      Lenkei Ákos              HSP Hidegkúti Spartacus S           53:55   13                          
      Szlávik Zoltán dr.       KFK KFKI Petőfi Sportkör             n.i.        108:03   23            
      Szebeli István           PSE Postás-Matáv SE                 68:04   26                          
      Nagy Ákos                SDS Salgótarjáni Dornyai             n.i.        112:14   26            
      Uhlir Péter              ZTC Zalaegerszegi Tájékoz            n.i.         81:35    5            
      Ruff Róbert              SSC Siketek SC Budapest             74:02   32                          



M21Br  (27)                                

      Knuth Dávid              BEA Budapesti Egyetemi At           64:13   20    97:45   19            
      Vadász Tamás             DNS Debreceni Nagyerdő SK           54:33   17    94:11   18            
      Fekete Zoltán            ESP Egri Spartacus Tájéko           43:08   10    73:25   15            
      Honfi Gábor (ERD)        ESP Egri Spartacus Tájéko           38:30    8    65:19   11            
      Halász Balázs            ETC Egri Testedző Club              31:42    1    54:32    3            
      Bernáth Zsolt            FLF Fehérlófia SE                   42:07    9     hiba                 
      Haraszti Krisztián       FLF Fehérlófia SE                    hiba          hiba                 
      Szabó László             FLF Fehérlófia SE                   79:15   22    83:56   16            
      Turschl Attila           FLF Fehérlófia SE                   47:42   15     hiba                 
      Reviczki Zsolt           HUF HUFEZE Pásztó                   35:28    6    63:06    8            
      Jakus Zoltán (ERD)       FSC Futárok SC                      31:59    2    53:00    2            
      Balogh Péter             FSC Futárok SC                      35:01    5    58:07    5            
      Szabó Csaba              KFK KFKI Petőfi Sportkör            82:28   23   162:08   21            
      Simon Tamás              KTK Kőbányai Tájfutó Klub           43:51   11    65:08    9            
      Bokros István            MEA Miskolci Egyetemi Atl           34:10    4    61:12    6            
      Szikszai Szabolcs        SDS Salgótarjáni Dornyai             hiba         55:03    4            
      Palkovics Viktor         SDS Salgótarjáni Dornyai            78:11   21    88:16   17            
      Kővári Péter             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           56:56   19   100:03   20            
      Serestey Áron            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           44:38   12    70:59   14            
      Bodrogi László           SDS Salgótarjáni Dornyai            55:41   18    67:09   12            
      Sass Pál                 ESP Egri Spartacus Tájéko           45:33   13    68:33   13            
      Weiler Zsolt             MAF Műegyetemi Atlétikai            38:11    7    65:13   10            
      Kocsik Árpád             ETC Egri Testedző Club              33:46    3    46:42    1            
      Halász Gergő             ETC Egri Testedző Club              47:21   14                          
      Laták Rudolf             FMT FŐMTERV SK                      48:51   16                          
      Lénárt István            FSC Futárok SC                       n.i.         62:43    7            
      Szűcs Péter              KFK KFKI Petőfi Sportkör             hiba                               



M21C  (7)                                  

      Kiss Péter               ESP Egri Spartacus Tájéko           65:10    4    97:54    3            
      Ballagó Tamás            FSC Futárok SC                      77:49    6   105:33    5            
      Bakos Béla               FSC Futárok SC                      49:26    2   105:14    4            
      Ivák Pál                 SDS Salgótarjáni Dornyai            47:37    1    85:16    2            
      Babka Miklós             KIK Kikelet Budapest      ___       50:54    3    80:46    1            
      Hortobágyi Viktor        ESP Egri Spartacus Tájéko           69:50    5   121:08    6            
      Bruck Márton             TTE Tipo Tájfutó és Körny            n.i.        153:25    7            



M35A  (14)                                 

      Kovács Gábor (ERD)       BME Balassagyarmati MEDOS           53:28    3    97:55    4            
      Kovács Péter (ERD)       BME Balassagyarmati MEDOS           60:24    6    99:31    6            
      Kovács Zoltán (ERD)      BME Balassagyarmati MEDOS           53:58    4   115:55    9            
      Németh Csaba             BOF Budai Ősforrás SC               69:51   10   122:58   12            
      Nemoda Ferenc            FSC Futárok SC                      85:56   11   138:10   13            
      Nagy Tibor               FSC Futárok SC                      56:40    5    88:40    1            
      Marton János             HSP Hidegkúti Spartacus S           47:30    1    89:28    2            
      Zagyi László (ERD)       JMD Jászapáti Mészáros Lő           65:21    9   121:05   11            
      Horváth Sándor           MEA Miskolci Egyetemi Atl           51:20    2   102:01    8            
      Felföldi Barnabás        PVS Pécsi Vasutas SK                63:06    8   116:02   10            
      Fehérvári Péter (ERD)    SDS Salgótarjáni Dornyai            61:52    7    99:22    5            
      Kovács Gábor             VHS Veszprémi Honvéd SE              hiba         94:41    3            
      Mörk Péter               MEA Miskolci Egyetemi Atl            n.i.        101:07    7            
      Soós László              TSE Törekvés SE                      hiba                               



M35Br  (16)                                

      Balogh József            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           33:24    6    62:43   10            
      Konrád Csaba             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           42:32   14    71:23   12            
      Váradi Zsolt             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           36:27   10    74:54   13            
      Halaj László             JMD Jászapáti Mészáros Lő           32:14    5    52:48    5            
      Schwendtner Erik         KTK Kőbányai Tájfutó Klub           30:00    4    51:24    4            
      Kinde Kálmán             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           41:48   13    75:28   14            
      Ipsics László            MAC Margitszigeti Atlétik           35:49    9    62:01    9            
      Paskuj Mátyás            MCB Maccabi Vívó és Atlét           35:36    7    59:42    8            
      Liskány András István    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           37:40   11    59:03    7            
      Hanyicska Mihály         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           53:44   16    80:12   16            
      Györgyi Zoltán           OSC Orvosegyetem SC                 35:36    7    55:35    6            
      Sramkó Tibor             SDS Salgótarjáni Dornyai            29:30    3    49:51    3            
      Kerényi Zsolt            SPA Tabáni Spartacus Spor           41:04   12    78:28   15            
      Ács Gábor                ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           26:58    1    44:24    1            
      Váradi Attila            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           44:21   15    66:30   11            
      Szitter Attila           KTK Kőbányai Tájfutó Klub           27:03    2    48:34    2            



M40B  (17)                                 

      Blézer Attila (ERD)      ESP Egri Spartacus Tájéko           56:37   12    84:08   14            
      Rusvai László            FSC Futárok SC                      45:15    3    65:02    3            
      Vincze Károly            HRF Szolnoki Honvéd Sport           99:47   16   135:30   17            
      Szőcs László             HSP Hidegkúti Spartacus S           47:52    6    71:34    9            
      Závodszky Tamás          KTK Kőbányai Tájfutó Klub           53:33   11    75:03   12            
      Oszkó László             MAC Margitszigeti Atlétik           76:52   15    88:43   15            
      Gyallai János            MEA Miskolci Egyetemi Atl           50:05    9    69:10    7            
      Gillich István           MSE Megalódusz SE                   43:20    2    69:22    8            
      Nagy Ferenc              PSE Postás-Matáv SE                 59:39   14    75:01   11            
      Mohácsy Tamás dr. (ERD)  SDS Salgótarjáni Dornyai            43:02    1    65:12    4            
      Török József             SDS Salgótarjáni Dornyai            49:24    8    66:47    6            
      Szokol Lajos             SZV Szegedi Vasutas SE              45:51    4    62:16    1            
      Tóth Gábor               SZV Szegedi Vasutas SE              45:59    5    65:24    5            
      Vass Zoltán              SZV Szegedi Vasutas SE              52:09   10    71:39   10            
      Tőkés Árpád              TRA Transilva Kolozsvár   ROM       57:24   13    78:25   13            
      Erdélyi Gyula (ERD)      SDS Salgótarjáni Dornyai            48:26    7    64:35    2            
      Kovalcsik István         BME Balassagyarmati MEDOS                        104:23   16            



M45B  (20)                                 

      Könnyű István (ERD)      DNS Debreceni Nagyerdő SK           73:14   17    97:51   16            
      Gabnai Ernő (ERD)        DIS DISZ Kulturális és Sp           44:07    2    64:55    3            
      Tölgyesi Tibor           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           46:13    6    71:52    8            
      Kovács József            ETC Egri Testedző Club              46:01    5    64:55    3            
      Ormay György             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           87:07   19   185:03   19            
      Zempléni András dr.      KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           71:43   15    95:25   15            
      Kiss Tibor               FSC Futárok SC                      65:29   14    93:39   14            
      Kocsis László            FSC Futárok SC                      56:42   10    88:59   12            
      Bertóti Edgár            MEA Miskolci Egyetemi Atl           49:21    8    68:55    7            
      Katulin Tibor            TTT Tatai Tömegsport és T           83:50   18   127:52   17            
      Kubacsek József          FSC Futárok SC                      63:09   12    92:49   13            
      Kürti István (ERD)       PAK Paksi SE                        47:06    7    65:46    5            
      Berecz Sámuel (ERD)      SMA Soproni Műegyetemi AC           64:47   13    72:52    9            
      Tóth Károly              VTC Veszprémi Tájfutó Clu           44:28    3    67:35    6            
      Proske Herwig            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           41:11    1    61:28    2            
      Szlatényi Ferenc         OSC Orvosegyetem SC                 45:39    4    59:52    1            
      Csikós Miklós            FSC Futárok SC                      72:20   16   128:02   18            
      Horváth László           PSE Postás-Matáv SE                 50:10    9    75:15   11            
      Lenkei Győző             HSP Hidegkúti Spartacus S           59:02   11                          
      Nemesházi László         PSE Postás-Matáv SE                               73:33   10            



M50B  (18)                                 

      Lux Iván                 BEA Budapesti Egyetemi At           44:51   12    66:31    8            
      Szabó László             DNS Debreceni Nagyerdő SK           56:23   15    78:13   13            
      Halász László            ETC Egri Testedző Club              72:33   16     hiba                 
      Szalóki Rezső (ERD)      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           43:06    8    82:09   14            
      Harkányi Csaba           HAV Havas Szabadidő Klub            44:40   10    54:40    2            
      Zentai József (ERD)      HUF HUFEZE Pásztó                   35:37    2    58:35    4            
      Pap László (ERD)         TTE Tipo Tájfutó és Körny           44:11    9    73:57   12            
      Petró Géza               FSC Futárok SC                      33:41    1    54:27    1            
      Lovász István (ERD)      HSP Hidegkúti Spartacus S           48:51   13    95:18   16            
      Tertsch Antal            KTK Kőbányai Tájfutó Klub           50:05   14    68:21    9            
      Kóger Gyula              PVM Pécsi Vörös Meteor SK           40:33    6     hiba                 
      Győri László             SDS Salgótarjáni Dornyai            35:41    3    57:49    3            
      Pelyhe Dénes             SDS Salgótarjáni Dornyai            39:16    5    63:58    7            
      Spiegl János (ERD)       SMA Soproni Műegyetemi AC           40:44    7    61:03    5            
      Leonhardt Kristian       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           44:47   11    70:13   11            
      Zsilkin Viktor           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           36:32    4    61:24    6            
      Bugár József             BOF Budai Ősforrás SC                             70:10   10            
      Urbánfy Jenő             BOF Budai Ősforrás SC                             85:34   15            



M55B  (9)                                  

      Friedrich Vilmos         BEA Budapesti Egyetemi At           51:29    5    91:29    7            
      Boros Zoltán (ERD)       ESP Egri Spartacus Tájéko           36:44    1    55:49    1            
      Kiss Attila              SSC Siketek SC Budapest              hiba         77:10    4            
      Dvorak Vlastimil         BOS Banik Ostrava         CZE       55:28    6    84:04    5            
      Mutton Pietro            OMG Orienteering Monte Gr ITA       83:15    7    93:47    8            
      Kéri Péter               TSE Törekvés SE                     37:31    2    65:05    3            
      Zánkay András            BEA Budapesti Egyetemi At           40:21    3    61:57    2            
      Homoki Géza              BEA Budapesti Egyetemi At            n.i.         89:36    6            
      Gyalog László            SPA Tabáni Spartacus Spor           47:45    4                          



M60B  (13)                                 

      Muszély György           BEA Budapesti Egyetemi At           35:18    5    56:21    4            
      Nagy Árpád dr.           ETC Egri Testedző Club              34:48    3    56:37    5            
      Perényi János            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           43:44   10    81:41   11            
      Komár Béla               HER Herkules SE Balatonal           34:46    2    57:45    7            
      Gombkötő Péter dr.       TTE Tipo Tájfutó és Körny           34:32    1    56:04    3            
      Hargitai István          TTE Tipo Tájfutó és Körny           37:52    8    57:30    6            
      Szemler István           TTE Tipo Tájfutó és Körny           37:19    7    54:41    2            
      Ballagó Béla             FSC Futárok SC                      57:40   11    85:47   12            
      Gerely Ferenc (ERD)      SMA Soproni Műegyetemi AC           35:04    4    64:57    8            
      Horváth Béla             VHS Veszprémi Honvéd SE             36:45    6    51:03    1            
      Hajdu Kálmán             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi                         76:55   10            
      Kéri Gerzson dr.         OSC Orvosegyetem SC                               66:10    9            
      Csongrádi Jenő           BEA Budapesti Egyetemi At           43:02    9                          



M65B  (6)                                  

      Bán Sándor               HTC Hódmezővásárhelyi Táj           60:47    4    49:17    4            
      Koponen Pentti           ESS EsSu Espoo            FIN       30:03    1    39:29    1            
      Müller János             PSE Postás-Matáv SE                 79:52    5     hiba                 
      Schell Antal             PSE Postás-Matáv SE                 44:08    3    46:29    2            
      Bogdány Miklós           TTE Tipo Tájfutó és Körny           37:52    2    64:42    5            
      Szabon János             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi                         46:49    3            



M70B  (6)                                  

      Rácz Márton              TTE Tipo Tájfutó és Körny           39:38    6    54:35    6            
      Weress Kálmán            TTE Tipo Tájfutó és Körny           27:47    3    41:18    4            
      Nyögéri Imre             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           35:37    5    33:06    1            
      Kempf Adolf              KTV KTV Altdorf           CH        26:27    2    42:01    5            
      Dudás István             OSC Orvosegyetem SC                 26:11    1    40:12    2            
      Éliás Vilmos             TTE Tipo Tájfutó és Körny           31:41    4    40:56    3            



W10D  (22)                                 

      Liszka Eszter            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           18:04    1    33:48    6            
      Nógrádi Nicol            KRI Kristály Tájfutó és T           23:32    4    31:52    4            
      Schwendtner Réka         KTK Kőbányai Tájfutó Klub           35:14   12    35:35    8            
      Kinde Sarolta            KTK Kőbányai Tájfutó Klub           70:27   18    63:20   13            
      Horváth Hanga            MEA Miskolci Egyetemi Atl           28:54    8    35:56    9            
      Goldmann Júlia           SDS Salgótarjáni Dornyai            41:42   14    41:35   11            
      Sramkó Réka              SDS Salgótarjáni Dornyai            49:35   15    75:17   14            
      Nagy Krisztina           SDS Salgótarjáni Dornyai            53:44   16    57:07   12            
      Palkovics Éva            SDS Salgótarjáni Dornyai            31:14   10    36:55   10            
      Faggyas Petra (ERD)      TTE Tipo Tájfutó és Körny           21:22    3    28:22    1            
      Faggyas Réka (ERD)       TTE Tipo Tájfutó és Körny           20:57    2    28:41    2            
      Egei Petra (ERD)         TTE Tipo Tájfutó és Körny           25:56    6    32:09    5            
      Donkó Luca               KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           24:32    5    35:21    7            
      Kremniczky Vivien        DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           70:24   17     hiba                 
      Weiler Virág             MAF Műegyetemi Atlétikai            27:55    7    30:08    3            
      Tóth Réka                KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           74:24   19                          
      Tarnai Júlia             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           30:08    9                          
      Masztis Dóra             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           31:14   10                          
      Szalai Sára              KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           35:21   13                          
      Ujfalusi Dóra            KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           84:56   21                          
      Gillich Bernadett        MSE Megalódusz SE                   82:52   20                          
      Gillich Viktória         MSE Megalódusz SE                    hiba                               



W10DK  (3)                                 

      Kovács Borbála (ERD)     BME Balassagyarmati MEDOS           31:23    1    38:19    1            
      Csoma Cintia             TSE Törekvés SE                     48:29    3    44:16    2            
      Osvárt Réka              DEA Debreceni Egyetemi At           42:40    2    49:48    3            



W12C  (14)                                 

      Fehér Viktória           ESP Egri Spartacus Tájéko           54:45   11    44:06    5            
      Miháczi Diana            TTE Tipo Tájfutó és Körny           30:37    2    22:58    1            
      Konrád Krisztina         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           44:46    7    31:38    3            
      Lőrinc Gréta             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           49:02    8    54:03    9            
      Váradi Vivien            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           31:59    3    59:58   10            
      Kinde Vanda              KTK Kőbányai Tájfutó Klub           19:07    1    31:35    2            
      Hanyicska Zsaklin (ERD)  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           42:02    6    61:43   11            
      Vass Flóra               SZV Szegedi Vasutas SE              38:19    5    50:42    8            
      Vass Luca                SZV Szegedi Vasutas SE              66:43   12    46:56    7            
      Szilágyi Mónika          TSE Törekvés SE                     53:06   10     hiba                 
      Faggyas Eszter (ERD)     TTE Tipo Tájfutó és Körny           34:18    4     hiba                 
      Váradi Zsanett           ESP Egri Spartacus Tájéko            n.i.         42:05    4            
      Masztis Anna             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           51:06    9                          
      Medve Lívia              FSC Futárok SC                                    45:36    6            



W12D  (9)                                  

      Nahóczky Csenge          DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           38:16    3    42:13    4            
      Oláh Adrienn             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           32:32    2    58:10    9            
      Kinde Zsófia             KTK Kőbányai Tájfutó Klub           99:40    8    45:27    7            
      Cseh Anett               SDS Salgótarjáni Dornyai            41:52    5    29:47    1            
      Huszár Adrienn           SDS Salgótarjáni Dornyai            20:21    1    36:10    2            
      Puskás Bettina           SDS Salgótarjáni Dornyai            96:31    7    44:08    6            
      Szőllősi Szilvia         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           43:58    6    36:24    3            
      Gáll Barbara             DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           39:09    4    48:55    8            
      Jakus Virág Kata (ERD)   FSC Futárok SC                     100:29    9    42:18    5            



W14B  (10)                                 

      Györgyi Hanga            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           24:40    2    39:04    2            
      Rusvai Katalin           FSC Futárok SC                      26:02    4    41:43    4            
      Szőcs Fruzsina           HSP Hidegkúti Spartacus S           27:39    5    49:37    8            
      Kerényi Szofi            KTK Kőbányai Tájfutó Klub           25:29    3    39:19    3            
      Ozsvárt Dóra             SDS Salgótarjáni Dornyai            29:31    7    48:36    7            
      Goldmann Dóra            SDS Salgótarjáni Dornyai            28:00    6    48:27    6            
      Gulyás Zsófia            SDS Salgótarjáni Dornyai            36:49    8    55:35   10            
      Kakuk Zsófia Luca        SZV Szegedi Vasutas SE              39:05    9    44:20    5            
      Tóth Krisztina           VTC Veszprémi Tájfutó Clu           21:17    1    32:46    1            
      Kovalcsik Anna           BME Balassagyarmati MEDOS                         54:33    9            



W14C  (8)                                  

      Kiss Vivien              DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           54:05    5    39:53    2            
      Kiss Nikolett            ESP Egri Spartacus Tájéko           42:42    3    40:24    3            
      Skovrán Brigitta         ESP Egri Spartacus Tájéko           74:08    7    54:58    5            
      Balogh Réka              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           22:22    1    33:21    1            
      Csiki Katalin            KTK Kőbányai Tájfutó Klub           29:23    2    57:13    6            
      Jakus Júlia (ERD)        FSC Futárok SC                      47:38    4    44:27    4            
      Szlatényi Dóra           OSC Orvosegyetem SC                 67:26    6     hiba                 
      Ipsics Viktória          MAC Margitszigeti Atlétik            hiba                               



W16B  (18)                                 

      Szalai Dóra              BME Balassagyarmati MEDOS           43:51   13    58:22   13            
      Bertóti Regina           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           27:57    2    42:53    6            
      Zsigmond Vanda           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           29:23    3    37:25    3            
      Lőcsey Vera              KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           51:30   16    45:33    8            
      Varga Adél               NKZ Nagykanizsai Zalaerdő           43:18   12    46:07    9            
      Touré Anita              PSE Postás-Matáv SE                 66:55   18    75:17   16            
      Koós Brigitta (ERD)      SDS Salgótarjáni Dornyai            31:02    5    34:32    1            
      Szabó Fanni              SDS Salgótarjáni Dornyai            48:12   15     hiba                 
      Kovács Anett             SDS Salgótarjáni Dornyai            37:38    9    54:29   12            
      Németh Luca              SPA Tabáni Spartacus Spor           46:59   14    51:42   11            
      Tibay Ilona              SPA Tabáni Spartacus Spor           27:27    1    34:56    2            
      Szokol Boglárka          SZV Szegedi Vasutas SE              54:03   17    70:01   15            
      Szokol Mónika            SZV Szegedi Vasutas SE              30:21    4    43:06    7            
      Tóth Réka                SZV Szegedi Vasutas SE              33:27    8    41:24    5            
      Zsigmond Tímea           SZV Szegedi Vasutas SE              31:50    7    47:06   10            
      Sebők Petra              VHS Veszprémi Honvéd SE             31:05    6    41:01    4            
      Kordics Edit             BME Balassagyarmati MEDOS           37:50   10    59:29   14            
      Lajos Luca               PVS Pécsi Vasutas SK                40:38   11                          



W18B  (15)                                 

      Kecsmár Nikolett         ESP Egri Spartacus Tájéko           98:55   14   108:55   11            
      Dékány Szilvia           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           57:18   12    63:30    3            
      Györgyi Csenge           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           39:05    7    65:38    5            
      Rusvai Mónika            FSC Futárok SC                      43:19    8    66:29    6            
      Császár Barbara          GOC Göcsej Környezetvédő,           55:47   11    84:01    9            
      Novák Martina (ERD)      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           49:53   10    59:53    2            
      Németh Kinga             SPA Tabáni Spartacus Spor           44:48    9    78:47    8            
      Nagy Virág               SZV Szegedi Vasutas SE              36:51    6    72:06    7            
      Szerencsi Dóra           SZV Szegedi Vasutas SE              36:47    5    63:49    4            
      Kadan Ursula             ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           31:35    1    51:25    1            
      Henk Zsuzsanna           KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           63:23   13                          
      Fogarasi Lívia           KOS Hegyvidék-KFKI Optimi                        104:52   10            
      Péley Dorottya           PVS Pécsi Vasutas SK                32:11    2                          
      Koós Diána (ERD)         SDS Salgótarjáni Dornyai            34:50    3                          
      Máthé Fanni              TTE Tipo Tájfutó és Körny           35:49    4                          



W18C  (1)                                  

      Váradi Enikő             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           27:46    1    51:39    1            



W20A  (4)                                  

      Bertóti Diana            DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           55:13    1    93:22    2            
      Kovács Kinga             ETC Egri Testedző Club              68:48    3    92:05    1            
      Dékány Andrea            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           73:37    4   121:27    4            
      Perényi Dóra Roberta (E) GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           67:38    2   102:03    3            



W21E  (9)                                  

      Zsigmond Száva           DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           52:38    3    88:26    3            
      Daragó Zsófia (ERD)      ETC Egri Testedző Club              69:28    7     hiba                 
      Mezei Anikó              FSC Futárok SC                      53:34    4   100:30    5            
      Császár Éva              GOC Göcsej Környezetvédő,           49:39    1    80:23    1            
      Bokros Andrea dr.        MEA Miskolci Egyetemi Atl           54:52    5     hiba                 
      Wengrin Ágnes (ERD)      TTE Tipo Tájfutó és Körny           51:59    2    85:10    2            
      Holper Antónia           TTE Tipo Tájfutó és Körny           88:47    8     n.i.                 
      Leonhardt Karin          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           55:01    6                          
      Zsebeházy Eszter         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                         92:38    4            



W21B  (24)                                 

      Friedrich Orsolya        BEA Budapesti Egyetemi At           51:18    8    86:19   11            
      Marosán Ágnes            BEA Budapesti Egyetemi At           43:27    1    77:25    4            
      Nagy Krisztina           BEA Budapesti Egyetemi At           48:30    5    78:27    5            
      Vadászné Kerese Andrea   DNS Debreceni Nagyerdő SK           74:03   16   107:16   18            
      Bán Borbála              HTC Hódmezővásárhelyi Táj           55:26   10   105:40   17            
      Szívós Tímea             ESP Egri Spartacus Tájéko           82:32   18   112:36   20            
      Balogh Edina             FSC Futárok SC                      49:04    6    82:44   10            
      Petró Annamária          FSC Futárok SC                      50:46    7    80:53    6            
      Balogh Katalin           FSC Futárok SC                       hiba         81:23    7            
      Császár Anetta           GOC Göcsej Környezetvédő,           56:04   11    92:08   13            
      Rostás Anikó             KAL Kalocsai SE                     46:39    3    82:30    9            
      Becz Ágnes               KFK KFKI Petőfi Sportkör            66:21   15   112:27   19            
      Nagy Ákosné              SDS Salgótarjáni Dornyai            63:41   14    81:42    8            
      Boros Anna               SDS Salgótarjáni Dornyai            48:00    4    69:54    1            
      Spiegl Éva (ERD)         SMA Soproni Műegyetemi AC           78:25   17   104:06   16            
      Lendvai Katalin          VHS Veszprémi Honvéd SE             54:06    9    87:43   12            
      Horváth Tímea            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           56:48   12     hiba                 
      Varga Zsuzsa (ERD)       ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           57:19   13   132:52   21            
      Farkas Zsuzsanna         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           46:15    2    76:20    3            
      Lakó Judit               ESP Egri Spartacus Tájéko            n.i.         75:14    2            
      Csikós Éva               FSC Futárok SC                       hiba                               
      Tóthné Schuch Anikó      KTK Kőbányai Tájfutó Klub                        102:34   15            
      Csikós Nóra              FSC Futárok SC                                    94:53   14            
      Holper Antónia           TTE Tipo Tájfutó és Körny                          hiba                 



W21Br  (20)                                

      Cziráki Edit             BSC Balatonfüredi SC                48:30   12    56:34   13            
      Szathmári Nóra           DEA Debreceni Egyetemi At           53:58   14    63:40   15            
      Tölgyesi Tiborné         DTC Diósgyőri Tájfutó Clu           55:03   15    67:44   17            
      Szűcs Judit              ESP Egri Spartacus Tájéko           46:59    9    48:15   10            
      Marosfalvi Eszter        FMT FŐMTERV SK                      43:04    6    48:47   11            
      Zelena Dóra              MEA Miskolci Egyetemi Atl           38:55    3    44:19    8            
      Hanyicska Mihályné (ERD) NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           61:20   16    68:05   18            
      Gyalog Zsuzsa (ERD)      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           34:23    2    36:58    1            
      Orosz Brigitta           PSE Postás-Matáv SE                 48:00   11    53:28   12            
      Sőtér Johanna            PSE Postás-Matáv SE                 47:31   10    82:42   19            
      Győri Judit              SDS Salgótarjáni Dornyai            43:29    7    39:54    2            
      Kiss Teodóra             ETC Egri Testedző Club              50:10   13    41:48    5            
      Lóczi Éva                SZV Szegedi Vasutas SE              41:23    5    43:11    6            
      Tóth Ágnes               MAF Műegyetemi Atlétikai            40:42    4    47:26    9            
      Marosfalvi Mónika        FMT FŐMTERV SK                      34:19    1    40:16    3            
      Treiner Éva              OSC Orvosegyetem SC                 71:22   17    66:42   16            
      Jenei Margit             BOF Budai Ősforrás SC                             41:07    4            
      Tertsch Ágnes            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                         58:16   14            
      Kéri Mónika              TSE Törekvés SE                     44:12    8                          
      Cseresnyés Ágnes         TTE Tipo Tájfutó és Körny                         44:08    7            



W21C  (9)                                  

      Mitterer Andrea          BEA Budapesti Egyetemi At           65:47    9    84:27    9            
      Nagyné Bódis Borbála     FSC Futárok SC                      49:46    4    55:11    3            
      Oszkóné Simon Ildikó     MAC Margitszigeti Atlétik           63:05    8    75:08    8            
      Ivák Eszter              SDS Salgótarjáni Dornyai            56:59    6    66:49    6            
      Tóth Károlyné            VTC Veszprémi Tájfutó Clu           49:15    3    58:32    5            
      Gerzsenyi Ágnes          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           61:21    7    68:54    7            
      Orosz Katalin            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           54:28    5    56:11    4            
      Dévényi Erika            ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           43:15    1    52:10    1            
      Dévényi Beatrix          ZTC Zalaegerszegi Tájékoz           48:32    2    52:16    2            



W35A  (5)                                  

      Jakubecz Andrea          BME Balassagyarmati MEDOS           46:28    4    88:40    3            
      Bereczné Apli Edit (ERD) SMA Soproni Műegyetemi AC           60:20    5     hiba                 
      Balogh Piroska           SZV Szegedi Vasutas SE              37:40    1    71:15    1            
      Felföldi Hajnalka        SZV Szegedi Vasutas SE              41:25    2    82:37    2            
      Gillichné Kalocsai Adrie MSE Megalódusz SE                   45:15    3                          



W40B  (12)                                 

      Szabóné Gombási Julianna DNS Debreceni Nagyerdő SK           61:25   10     hiba                 
      Halászné L. Ibolya       ETC Egri Testedző Club              42:44    5    65:38    6            
      Tömördi Ágnes (ERD)      HSE Hegyisport Szentendre           28:53    1    45:11    1            
      Hajas Csilla dr.         KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           47:17    7    64:41    4            
      Ormay Éva                KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           77:24   11   109:52   10            
      Rusvainé Barócsi Katalin FSC Futárok SC                      32:40    3    65:11    5            
      Ágoston Erika            PSE Postás-Matáv SE                 46:04    6    72:31    7            
      Nemesházi Lászlóné       PSE Postás-Matáv SE                 57:52    8    84:26    8            
      Sallai Sára              SZV Szegedi Vasutas SE              32:27    2    53:09    2            
      Horváth Zoltánné         TSE Törekvés SE                     58:24    9    90:24    9            
      Radics Anna              TTT Tatai Tömegsport és T           41:13    4    60:48    3            
      Szalai Éva (ERD)         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu            n.i.        165:02   11            



W45B  (6)                                  

      Kozák Éva                ESP Egri Spartacus Tájéko           36:54    3    51:36    3            
      Marczis Márta            ETC Egri Testedző Club              32:44    2    49:51    2            
      Németh Zsuzsanna         HTC Hódmezővásárhelyi Táj           48:01    5    69:43    5            
      Terjékiné Tóth Edit      HRF Szolnoki Honvéd Sport           46:26    4    63:58    4            
      Gösswein Judit           PSE Postás-Matáv SE                 58:07    6     hiba                 
      Dániel Edit              SPA Tabáni Spartacus Spor           29:12    1    44:36    1            



W50B  (10)                                 

      Novotni Tiborné          BME Balassagyarmati MEDOS           27:02    3    45:48    5            
      Kovács Olga              HAV Havas Szabadidő Klub            30:51    8    51:38    6            
      Szabó Zsuzsanna          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           30:36    7    51:54    7            
      Komár Béláné             HER Herkules SE Balatonal           24:51    1    40:04    3            
      Lux Ágnes                BEA Budapesti Egyetemi At           27:17    4    63:02    8            
      Veresné Sipos Etelka     HRF Szolnoki Honvéd Sport           29:35    5    43:02    4            
      Muzsnai Ágota            HSE Hegyisport Szentendre           25:40    2    31:21    1            
      Menegazzo Marilisa       OMG Orienteering Monte Gr ITA       50:31   10    63:56    9            
      Karsai Klára             OSC Orvosegyetem SC                 30:03    6    36:52    2            
      Spiegl Zsuzsanna (ERD)   SMA Soproni Műegyetemi AC           39:32    9    64:36   10            



W60B  (7)                                  

      Füleki Emőke             DNS Debreceni Nagyerdő SK           53:34    7   120:56    7            
      Cser Krisztina           FMT FŐMTERV SK                      31:14    2    39:47    2            
      Koponen Riitta           ESS EsSu Espoo            FIN       36:46    5    46:14    3            
      Hanusz Mária             OSC Orvosegyetem SC                 36:27    4    55:30    5            
      Schell Antalné           PSE Postás-Matáv SE                 35:35    3    53:22    4            
      Farkas Anna              PSE Postás-Matáv SE                 47:19    6    56:25    6            
      Cser Borbála (ERD)       HER Herkules SE Balatonal           22:35    1    29:03    1            



Open Adv  (20)                             

      Savanya Domonkos         SPA Tabáni Spartacus Spor           81:41   12   150:33   12            
      Tóth Dávid               KFK KFKI Petőfi Sportkör            70:25   11   144:56   11            
      Major Eszter             VHS Veszprémi Honvéd SE             89:47   13   144:06   10            
      Redl Bernhard            TTE Tipo Tájfutó és Körny           59:03    8    90:07    7            
      Horváth Klára            VTC Veszprémi Tájfutó Clu           46:51    5    85:17    6            
      Gadolla Gábor            TTE Tipo Tájfutó és Körny           53:07    7   107:29    9            
      Mátyás Zoltán            THS Taszári Honvéd SE               65:25   10    81:49    5            
      Sass Lóránt              ESP Egri Spartacus Tájéko           47:47    6     hiba                 
      Peics Antal              KFK KFKI Petőfi Sportkör            35:52    2    64:54    2            
      Széplaki Erika           VHS Veszprémi Honvéd SE             59:28    9    92:40    8            
      Fekete András            KFK KFKI Petőfi Sportkör             n.i.          hiba                 
      Tóth II. Zoltán          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                          hiba                 
      Lepsényi Ágnes           EK_ Egyesületen kívüli    ___                    153:44   13            
      Szúnyog József dr.       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                         57:46    1            
      Ebinger Mónika           KFK KFKI Petőfi Sportkör            44:48    4                          
      Szabó János              SZV Szegedi Vasutas SE                            68:46    3            
      Hadnagy Árpád            HSP Hidegkúti Spartacus S           34:26    1                          
      Bölcsföldi István        MAF Műegyetemi Atlétikai                           hiba                 
      Oláh Gyula               KFK KFKI Petőfi Sportkör            42:23    3                          
      Kiss Zsolt               EK_ Egyesületen kívüli    ___                     78:51    4            



Open Beg  (32)                             

      Nahóczky Zsófia          ESP Egri Spartacus Tájéko           49:15   17   150:48   25            
      Füleki Piroska           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           53:05   20    46:41   11            
      Linningerné Sz. Ágnes    ETC Egri Testedző Club              30:01    5    62:13   21            
      Váradi Zsoltné           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klu           34:01    8    39:07    9            
      Simon Hajnalka           KTK Kőbányai Tájfutó Klub           27:31    3    35:44    6            
      Ipsicsné Popelyás Anna   MAC Margitszigeti Atlétik           54:39   21    54:47   16            
      Peregi Tamás             MAC Margitszigeti Atlétik           30:53    7    29:37    4            
      Rebák Sándor László      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut           57:47   22    64:13   22            
      Nemoda Katalin           FSC Futárok SC                      37:11   11    57:51   19            
      Csabai Rozália           TSE Törekvés SE                     38:27   12    37:19    7            
      Dobróka Anett            SPA Tabáni Spartacus Spor           38:52   13    48:23   13            
      Telek Tibor              SDS Salgótarjáni Dornyai            39:30   15    28:06    3            
      Kovács Alajos            BEA Budapesti Egyetemi At           28:48    4    39:28   10            
      Török Máté               SPA Tabáni Spartacus Spor           84:54   23    34:36    5            
      Füzy Tibor               MAC Margitszigeti Atlétik           19:29    1     hiba                 
      Bukosza Dóra             EK_ Egyesületen kívüli    ___       30:45    6    58:29   20            
      Donkó Tibor              KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           43:12   16    48:48   14            
      Ács Zsuzsanna            BME Balassagyarmati MEDOS           27:11    2                          
      Czéh Györgyi             ESP Egri Spartacus Tájéko                         77:50   24            
      Révai Piroska            TSE Törekvés SE                     49:51   18                          
      Kovács Júlia             KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           35:27    9                          
      Móra Péter               FSC Futárok SC                                    54:47   16            
      Huszár Norbert           SDS Salgótarjáni Dornyai                          47:39   12            
      Lassú Viktória           EK_ Egyesületen kívüli    ___                     50:51   15            
      Oláh Anikó               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfut                         22:10    1            
      Balázsik Zsolt           EK_ Egyesületen kívüli    ___                     55:46   18            
      Novai Magdolna           SZV Szegedi Vasutas SE                            24:27    2            
      Faragó Tamás             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájf           51:32   19                          
      Hegyes Barbara           KOS Hegyvidék-KFKI Optimi           39:13   14                          
      Szathmári Irma           EK_ Egyesületen kívüli    ___                     37:34    8            
      Kalocsai Károly          KFK KFKI Petőfi Sportkör            35:33   10                          
      Karap Attila             TTT Tatai Tömegsport és T                         64:52   23