Tipo Kupa H 2006.05.01. 19:44
Összetett eredmények készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely ajtsz Név                   zül Klub                   Orsz      N1           N2           N3           Idő 



M10D  (23)                                 

    1   893 Tóth Adrián            96 TTE Tipo Tájfutó és Kö        15:54    1   19:49    1   17:06    1    52:49 
    2   113 Mohácsy Ádám (ERD)        GYO Gyöngyösi Tájfutó         18:36    2   22:41    2   21:51    4  1:03:08 
    3   114 Váradi Attila ifj.        GYO Gyöngyösi Tájfutó         24:01    4   26:03    4   19:48    3  1:09:52 
    4   101 Peregi Dániel             MAC Margitszigeti Atlé        33:49   12   26:48    5   18:41    2  1:19:18 
    5   105 Prezensky Gábor           TRA Transilva Kolozsvá ROM    25:56    5   33:30    6   28:06    6  1:27:32 
    6   107 Kintli György          96 GOC Göcsej Környezetvé        34:28   13   34:30    7   34:12    9  1:43:10 
    7   112 Szamos Máté               ESP Egri Spartacus Táj        31:25    8   49:14   13   34:40   10  1:55:19 
    8   120 Gyallai Soma              GYO Gyöngyösi Tájfutó         55:10   19   37:08   10   29:17    7  2:01:35 
    9   108 Bene Martin            96 SDS Salgótarjáni Dorny        39:22   14   50:59   15   34:48   11  2:05:09 
   10   118 Váradi Ákos               GYO Gyöngyösi Tájfutó       1:11:34   20   36:37    9   29:20    8  2:17:31 
   11   119 Ács Bálint                ZTC Zalaegerszegi Tájé        32:18   10   50:20   14   55:43   14  2:18:21 
   12   151 Simonyi Donát             KOS Hegyvidék-KFKI Opt        42:02   15   42:24   12   54:01   13  2:18:27 

        103 Toldi Bence               FMT FŐMTERV SK                31:07    7   35:34    8    hiba               
        111 Balogh Márton             GYO Gyöngyösi Tájfutó         18:47    3    hiba        27:14    5          
        891 Fazekas Kristóf           ESP Egri Spartacus Táj         hiba        54:15   18   51:18   12          
        892 Balázs Bence              SDS Salgótarjáni Dorny        27:33    6   23:50    3    hiba               
        109 Kovács László (ERD)    98 BME Balassagyarmati ME        43:20   16   52:48   17                       
        116 Rónyai Kornél             DTC Diósgyőri Tájfutó         48:03   18   52:23   16                       
        102 Dalos Áron                MAF Műegyetemi Atlétik        32:00    9    hiba                            
        577 Dalos Máté                EK_ Egyesületen kívüli ___    45:47   17   39:55   11                       
        104 Aszódi Márton             KOS Hegyvidék-KFKI Opt        32:54   11                                    
        106 Nagy Kristóf              KOS Hegyvidék-KFKI Opt         hiba                                         
        110 Soós Barnabás             TSE Törekvés SE                hiba                                         



M10DK  (2)                                 

    1   122 Horváth Csongor        00 MEA Miskolci Egyetemi         34:50    2   37:40    2   41:59    1  1:54:29 

        123 Laczkó Soma               SDS Salgótarjáni Dorny        30:19    1   35:44    1                       



M12C  (23)                                 

    1   142 Hajdu Szása            95 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        21:33    1   31:18    2   29:08    1  1:21:59 
    2   126 Balogh Bálint          94 GYO Gyöngyösi Tájfutó         27:45    2   33:55    3   34:58    2  1:36:38 
    3   140 Jakus Bertalan (ERD)   94 FSC Futárok SC                34:12    8   30:36    1   39:20    6  1:44:08 
    4   149 Prezensky Tamás           TRA Transilva Kolozsvá ROM    27:52    3   38:29    5   37:53    5  1:44:14 
    5   137 Czéh Tamás             94 ESP Egri Spartacus Táj        28:37    5   50:11   10   36:13    3  1:55:01 
    6   133 Rusvai László          95 FSC Futárok SC                33:16    6   44:09    6   37:45    4  1:55:10 
    7   132 Miháczi Ádám           95 TTE Tipo Tájfutó és Kö        44:02   14   36:57    4 1:05:17    8  2:26:16 
    8   124 Vadász Mihály          94 DNS Debreceni Nagyerdő        46:53   16   54:06   12   59:20    7  2:40:19 
    9   130 Gál Attila             94 FSC Futárok SC                55:12   19   52:20   11 1:20:09   10  3:07:41 
   10   128 Nagy Gábor             94 FSC Futárok SC                38:17   12 1:20:14   15 1:18:48    9  3:17:19 
   11   144 Hodossy Balázs         94 BME Balassagyarmati ME      1:27:30   23   55:47   13 1:32:57   14  3:56:14 
   12   143 Siklósi Bálint            TSE Törekvés SE             1:01:54   20 1:30:33   16 1:31:09   13  4:03:36 
   13   135 Linninger Martin       96 ETC Egri Testedző Club      1:27:02   22 1:16:12   14 1:21:03   11  4:04:17 
   14   127 Uzelman Péter          94 ESP Egri Spartacus Táj        54:08   18 1:54:17   17 1:40:43   15  4:29:08 

        136 Orosz Tamás            94 SDS Salgótarjáni Dorny      1:09:49   21    hiba      1:24:57   12          
        146 Kirilla Péter             DTC Diósgyőri Tájfutó         33:53    7   45:02    7                       
        131 Ipsics Péter           95 MAC Margitszigeti Atlé        46:03   15                 hiba               
        129 Németh Marcell         94 SPA Tabáni Spartacus S        28:11    4   45:27    8                       
        145 Olasz Máté                DTC Diósgyőri Tájfutó         35:55   10   48:09    9                       
        134 Tóth Bendegúz          94 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        37:28   11                                    
        138 Pogány Gergő           95 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        35:51    9                                    
        125 Ujfalusi Zsolt         94 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        48:32   17                                    
        141 Tenk Lőrinc            96 MAC Margitszigeti Atlé        42:59   13                                    



M12D  (9)                                  

    1   150 Fehérvári Dániel (ERD  94 SDS Salgótarjáni Dorny        19:05    1   45:56    6   23:26    2  1:28:27 
    2   121 Szalóki Dávid             ESP Egri Spartacus Táj        31:53    4   35:59    2   28:00    3  1:35:52 
    3   152 Horváth Ádám              SDS Salgótarjáni Dorny        36:36    7   38:13    4   22:03    1  1:36:52 
    4   156 Berkes Dániel             SPA Tabáni Spartacus S        26:21    2   41:48    5   37:38    6  1:45:47 
    5   153 Béres Bendegúz            GOC Göcsej Környezetvé        40:56    9   36:35    3   34:57    5  1:52:28 

        158 Végvári András         95 BME Balassagyarmati ME        35:58    6    hiba        33:56    4          
        155 Tugyi Levente             DTC Diósgyőri Tájfutó         30:20    3   26:58    1                       
        154 Fazekas Benjámin          KOS Hegyvidék-KFKI Opt        33:27    5                                    
        157 Kovács Márton             KOS Hegyvidék-KFKI Opt        37:57    8                                    



M14B  (18)                                 

    1   178 Kovács Sebestyén (ERD  93 BME Balassagyarmati ME        29:48    1   50:34    2   39:41    3  2:00:03 
    2   176 Liszka Krisztián       92 GYO Gyöngyösi Tájfutó         29:59    2   53:52    4   41:42    5  2:05:33 
    3   181 Cserki Soma            92 SDS Salgótarjáni Dorny        36:53    7   53:30    3   36:55    1  2:07:18 
    4   163 Hajdu Marcell          92 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        35:08    4   49:00    1   43:19    6  2:07:27 
    5   171 Tölgyesi Tamás         93 DTC Diósgyőri Tájfutó         41:02   10   54:29    5   37:20    2  2:12:51 
    6   164 Bérczes Zsigmond       92 SPA Tabáni Spartacus S        35:08    4   55:20    6   45:03    9  2:15:31 
    7   174 Kovács Domonkos (ERD)  94 BME Balassagyarmati ME        34:12    3 1:03:21   10   44:51    8  2:22:24 
    8   165 Liskány András (ERD)   92 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        36:50    6   57:33    7   48:19   11  2:22:42 
    9   159 Tölgyesi Renátó        92 SPA Tabáni Spartacus S        37:53    8 1:14:25   14   40:23    4  2:32:41 
   10   170 Nyíri Dániel           92 SPA Tabáni Spartacus S        42:44   13 1:01:03    8   48:56   12  2:32:43 
   11   166 Sveiczer Attila        92 SPA Tabáni Spartacus S        42:16   12 1:06:21   11   44:44    7  2:33:21 
   12   172 Hanyicska Martin (ERD  92 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        43:17   14 1:06:51   12   57:25   13  2:47:33 
   13   180 Szalóki Gábor (ERD)    92 GYO Gyöngyösi Tájfutó         51:19   16 1:34:50   17   58:41   14  3:24:50 

        167 Molek Dávid            92 SDS Salgótarjáni Dorny         hiba      1:15:40   15   46:49   10          
        182 Bugár Gergely          92 BOF Budai Ősforrás SC         40:36    9 1:03:11    9                       
        169 Radványi Ádám          92 DTC Diósgyőri Tájfutó         44:55   15 1:17:12   16                       
        162 Spicze Máté            92 DTC Diósgyőri Tájfutó         41:08   11 1:10:47   13                       
        161 Tass Benedek           93 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        55:03   17                                    



M14C  (23)                                 

    1   192 Korózs Attila          92 ESP Egri Spartacus Táj        26:03    4   30:50    1   36:14    1  1:33:07 
    2   184 Schwendtner Bálint     93 KTK Kőbányai Tájfutó K        21:15    1   34:47    3   46:29    4  1:42:31 
    3   197 Peregi Dávid              MAC Margitszigeti Atlé        25:36    3   35:57    4   44:05    3  1:45:38 
    4   198 Papp Norbert           92 ESP Egri Spartacus Táj        31:19    9   39:18    6   51:15    5  2:01:52 
    5   204 Góth Roland            92 GOC Göcsej Környezetvé        28:42    7   52:07   14   41:04    2  2:01:53 
    6   203 Móra Gábor             92 FSC Futárok SC                26:07    5   32:55    2 1:08:29    8  2:07:31 
    7   202 Brenn Dávid            93 TSE Törekvés SE               28:54    8   45:03    9   53:49    6  2:07:46 
    8   188 Könnyű Bence (ERD)     93 DNS Debreceni Nagyerdő        33:51   11   41:37    7 1:01:26    7  2:16:54 
    9   199 Farkas Gábor              BME Balassagyarmati ME        49:45   20   56:53   16 1:19:47    9  3:06:25 

        205 Beluzsár Ádám          94 ESP Egri Spartacus Táj         hiba      1:41:56   19 1:24:20   10          
        200 Vakarcs Erik           93 ESP Egri Spartacus Táj        34:08   13   49:01   12    hiba               
        189 Farkas Bence           94 GOC Göcsej Környezetvé      1:09:44   21    hiba         hiba               
        194 Németh Richárd         93 GOC Göcsej Környezetvé        40:12   18 1:26:24   18    hiba               
        187 Székely Miklós         92 GOC Göcsej Környezetvé        39:13   17   56:01   15    hiba               
        191 Erdélyi Martin         92 SDS Salgótarjáni Dorny        27:09    6   42:07    8    hiba               
        183 Birincsik Péter        93 ESP Egri Spartacus Táj        23:13    2   49:24   13                       
        195 Kormos Máté            93 ESP Egri Spartacus Táj        37:23   16    hiba         n.i.               
        193 Szklenár Bálint           DTC Diósgyőri Tájfutó         34:53   14   47:48   11                       
        186 Ferencz Viktor         93 FSC Futárok SC              1:25:25   22 2:00:26   20                       
        185 Tóth János             93 HRF Szolnoki Honvéd Sp        46:03   19   58:25   17                       
        196 Heppes Mihály             TTE Tipo Tájfutó és Kö        35:16   15   37:14    5                       
        201 Antal Gergely             BMG Babits Mihály Gimn        31:24   10   47:26   10                       
        190 Faragó János           92 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        33:55   12                                    



M16B  (29)                                 

    1   212 Pongrácz Ervin         91 VHS Veszprémi Honvéd S        30:29    1   53:55    1   43:16    3  2:07:40 
    2   224 Fehérvári Zsolt (ERD)  90 SDS Salgótarjáni Dorny        30:41    2   57:48    3   41:41    1  2:10:10 
    3   210 Vellner Gábor          90 SPA Tabáni Spartacus S        30:48    4   57:41    2   41:43    2  2:10:12 
    4   230 Kovács Boldizsár (ERD  91 BME Balassagyarmati ME        30:44    3   59:28    5   44:06    4  2:14:18 
    5   216 Fráter Tamás           90 SPA Tabáni Spartacus S        33:19    9 1:02:47    7   48:59    6  2:25:05 
    6   220 Kinde Mátyás           91 KTK Kőbányai Tájfutó K        35:24   10   58:25    4   53:06   10  2:26:55 
    7   214 Spisák László          90 FSC Futárok SC                32:09    6 1:05:39    8   49:08    7  2:26:56 
    8   218 Tóth Károly ifj.       90 THT Tapolcai Honvéd SE        35:24   10 1:07:08    9   58:18   14  2:40:50 
    9   215 Hráb Dániel            91 ETC Egri Testedző Club        35:33   12 1:20:42   17   45:30    5  2:41:45 
   10   206 Repka Dániel           91 ETC Egri Testedző Club        42:11   17 1:11:28   12   51:16    9  2:44:55 
   11   213 Ádámszky Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó         35:53   13 1:18:13   15   51:08    8  2:45:14 
   12   219 Diószegi Ádám          91 SPA Tabáni Spartacus S        38:24   14 1:09:27   10   58:11   13  2:46:02 
   13   207 Morvai András          90 SDS Salgótarjáni Dorny        38:46   15 1:10:54   11   56:25   12  2:46:05 
   14   208 Szívós Dániel             ESP Egri Spartacus Táj        43:41   18 1:15:27   13   53:25   11  2:52:33 
   15   232 Vadász Endre           90 DNS Debreceni Nagyerdő      1:00:06   25 1:19:50   16 1:10:33   16  3:30:29 
   16   217 Kelemeny Máté          91 ETC Egri Testedző Club        59:33   24 1:30:52   21 1:13:30   17  3:43:55 
   17   209 Rebák Csaba (ERD)      91 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj      1:15:49   27 1:35:25   24 1:03:02   15  3:54:16 

        222 Kaptur Ádám               VHS Veszprémi Honvéd S        51:45   22 1:15:45   14    hiba               
        236 Incze Zsombor          90 KOS Hegyvidék-KFKI Opt      1:07:25   26 2:20:30   25                       
        234 Diószegi Bálint        91 SDS Salgótarjáni Dorny        54:08   23 1:29:43   20                       
        233 Bereczki Máté          90 SZV Szegedi Vasutas SE        32:42    7   59:47    6                       
        235 Pálinló Márton         91 SZV Szegedi Vasutas SE        51:40   21 1:32:22   23                       
        211 Hoitsy Márton          91 DTC Diósgyőri Tájfutó         48:24   19 1:32:09   22                       
        227 Gadolla Gergely           TTE Tipo Tájfutó és Kö        50:17   20 1:24:09   19                       
        228 Györgyi Máté           90 MOM Hegyvidék SE-MOM T        33:18    8                                    
        226 Jenes Géza             91 MOM Hegyvidék SE-MOM T        32:01    5                                    
        229 Aszódi Árpád              KOS Hegyvidék-KFKI Opt         hiba         n.i.         n.i.               
        223 Baumholczer Máté       92 PVS Pécsi Vasutas SK          41:08   16                                    
        231 Terjéki Miklós         90 HRF Szolnoki Honvéd Sp         n.i.      1:23:18   18                       



M16C  (8)                                  

    1   241 Tölgyesi Péter         90 DTC Diósgyőri Tájfutó         27:56    1   52:58    3   33:55    1  1:54:49 
    2   239 König Rudolf              KTK Kőbányai Tájfutó K        33:13    4   52:02    2   41:18    2  2:06:33 
    3   237 Garamszegi Balázs (ER  91 ESP Egri Spartacus Táj        28:31    2   50:02    1 1:00:59    3  2:19:32 
    4   240 Tóth Marcell           90 MCB Maccabi Vívó és At        30:41    3 1:07:51    4 1:03:27    4  2:41:59 
    5   245 Hodossy Szabolcs       90 BME Balassagyarmati ME        54:23    8 1:21:52    6 1:04:16    5  3:20:31 
    6   242 Poser Márk             91 SPA Tabáni Spartacus S        51:37    7 1:28:02    8 1:04:17    6  3:23:56 

        243 Timkó Balázs              DTC Diósgyőri Tájfutó         39:47    5 1:18:11    5                       
        244 Nyeste Ákos               DTC Diósgyőri Tájfutó         41:44    6 1:23:09    7                       



M18B  (17)                                 

    1   247 Mets Márton            89 MOM Hegyvidék SE-MOM T        45:25    7 1:10:32    1   58:39    1  2:54:36 
    2   266 Kuzmann Zsolt          89 ESP Egri Spartacus Táj        39:42    3 1:21:49    3 1:04:33    2  3:06:04 
    3   246 Kaló Attila            89 ETC Egri Testedző Club        44:53    6 1:16:19    2 1:04:53    3  3:06:05 
    4   253 Gabnai Zoltán (ERD)    88 DIS DISZ Kulturális és        57:14   12 1:22:13    4 1:21:28    4  3:40:55 
    5   261 Kelemeny Dávid         88 ETC Egri Testedző Club        57:12   11 1:43:35    6 1:33:10    5  4:13:57 

        248 Méder Tamás            88 KTK Kőbányai Tájfutó K      1:07:53   13 2:03:59    8    hiba               
        267 Juhos György              TTE Tipo Tájfutó és Kö      1:13:59   14    hiba         hiba               
        258 Veres Szentkirályi An  88 KOS Hegyvidék-KFKI Opt      1:14:10   15    hiba                            
        265 Horváth Tamás          89 SZV Szegedi Vasutas SE        42:14    5 1:34:12    5                       
        256 Molnár Lóránd          88 SZV Szegedi Vasutas SE        53:40    9 1:52:37    7                       
        263 Györgyi Péter          89 MOM Hegyvidék SE-MOM T        48:29    8                                    
        255 Lázár Olivér           89 ESP Egri Spartacus Táj      1:51:28   16                                    
        260 Turcsán Gábor          89 PVS Pécsi Vasutas SK          41:22    4                                    
        249 Dormán Miklós             SPA Tabáni Spartacus S                   2:55:32    9                       
        250 Lenkei Zsolt           88 TTE Tipo Tájfutó és Kö        37:47    2                                    
        251 Killmann Tobias           ZTC Zalaegerszegi Tájé        54:09   10                                    
        252 Kerényi Máté           88 KTK Kőbányai Tájfutó K        37:29    1                                    



M18C  (3)                                  

    1   269 Leonhardt Wolfgang        ZTC Zalaegerszegi Tájé        38:58    1   44:56    2   33:23    2  1:57:17 
    2   272 Petruszka Imre         89 DNS Debreceni Nagyerdő        40:17    2   43:41    1   33:20    1  1:57:18 
    3   271 Bíró Márk              89 KTK Kőbányai Tájfutó K        46:15    3 1:04:55    3   41:12    3  2:32:22 



M20A  (7)                                  

    1   280 Morandini Viktor       87 SPA Tabáni Spartacus S        51:23    2 1:33:38    1 1:13:06    1  3:38:07 
    2   277 Gidofalvy Szabolcs     87 KTK Kőbányai Tájfutó K        48:52    1 1:44:00    3 1:23:37    3  3:56:29 
    3   276 Zai Bálint             86 SPA Tabáni Spartacus S        58:37    4 1:42:42    2 1:25:33    4  4:06:52 
    4   275 Horváth Zoltán         86 TSE Törekvés SE               57:22    3 1:54:13    6 1:23:31    2  4:15:06 
    5   278 Füleki Dániel (ERD)    86 GYO Gyöngyösi Tájfutó         59:50    5 1:50:10    5 1:40:28    6  4:30:28 
    6   281 Ababi Balázs           87 KTK Kőbányai Tájfutó K      1:13:55    6 3:12:38    7 2:06:30    7  6:33:03 

        273 Boros Dániel           87 TSE Törekvés SE                n.i.      1:46:40    4 1:34:47    5          



M21E  (26)                                 

    1   301 Vajda Kolos (ERD)      76 ZTC Zalaegerszegi Tájé        44:08    2 1:25:10    1 1:17:20    3  3:26:38 
    2   288 Krejci Thomas          72 ZTC Zalaegerszegi Tájé        41:51    1 1:29:19    2 1:15:33    1  3:26:43 
    3   296 Bogya Tamás            86 TTE Tipo Tájfutó és Kö        47:40    6 1:32:29    6 1:16:47    2  3:36:56 
    4   290 Harkányi Zoltán        80 MEA Miskolci Egyetemi         49:13    7 1:31:05    3 1:21:24    4  3:41:42 
    5   292 Dénes Zoltán (ERD)     72 KAL Kalocsai SE               47:06    4 1:32:14    4 1:24:36    5  3:43:56 
    6   299 Molnár Tibor           71 ARA Alba Regia Atlétik        47:28    5 1:32:18    5 1:38:13    7  3:57:59 
    7   307 Forrai Gábor           79 HTC Hódmezővásárhelyi         50:52   10 1:38:41    9 1:28:52    6  3:58:25 
    8   282 Varga Bálint (ERD)     72 ZTC Zalaegerszegi Tájé        52:10   11 1:48:40   13 1:41:50    8  4:22:40 
    9   283 Lajszner Attila        73 ESP Egri Spartacus Táj        53:39   13 1:36:55    8 1:52:17   11  4:22:51 
   10   304 Forrai Miklós          79 HTC Hódmezővásárhelyi       1:00:34   20 1:53:03   15 1:42:58    9  4:36:35 
   11   298 Ferenczi Krisztián     87 ETC Egri Testedző Club        58:47   18 2:01:04   18 1:50:09   10  4:50:00 
   12   291 Mitró Zoltán           72 ZTC Zalaegerszegi Tájé      1:00:18   19 1:57:27   17 1:52:22   12  4:50:07 
   13   293 Kemenczky Jenő         67 SPA Tabáni Spartacus S        58:17   17 2:04:20   19 1:59:34   13  5:02:11 
   14   305 Zsebeházy Zsolt        78 MOM Hegyvidék SE-MOM T      1:09:23   22 2:20:41   22 2:09:23   14  5:39:27 
   15   297 Várvölgyi Szilárd      70 THT Tapolcai Honvéd SE      1:15:48   23 2:19:19   21 2:18:25   15  5:53:32 

        309 Balabás Péter Gergő    83 DTC Diósgyőri Tájfutó         50:50    9 2:15:25   20                       
        284 Halona Gergely         79 DTC Diósgyőri Tájfutó         57:26   15 1:42:57   11                       
        286 Less Áron              80 DTC Diósgyőri Tájfutó         58:07   16 1:44:31   12                       
        303 Mihályi Ferenc         84 TTE Tipo Tájfutó és Kö         Disq      1:51:58   14                       
        294 Lévai Ferenc           74 MEA Miskolci Egyetemi         46:18    3 1:34:57    7                       
        310 Borbás Nándor          71 MEA Miskolci Egyetemi         50:43    8    hiba                            
        289 Tolnai Márton          86 DTC Diósgyőri Tájfutó         56:11   14 1:38:42   10                       
        311 Szundi Attila          80 DTC Diósgyőri Tájfutó          n.i.         hiba                            
        312 Gyimesi Zoltán         72 TTE Tipo Tájfutó és Kö         n.i.      1:55:24   16                       
        302 Viniczai Ferenc        65 PVS Pécsi Vasutas SK          52:51   12                                    
        306 Marosvölgyi Máté       75 SPA Tabáni Spartacus S      1:06:17   21                                    



M21B  (40)                                 

    1   323 Fodor József           84 SZV Szegedi Vasutas SE        41:31    1 1:08:27    1 1:04:00    2  2:53:58 
    2   337 Novai György (ERD)     75 SZV Szegedi Vasutas SE        47:34    4 1:18:11    4 1:05:28    4  3:11:13 
    3   324 Gyalog Zoltán          80 SPA Tabáni Spartacus S        54:33   15 1:17:44    3 1:07:42    5  3:19:59 
    4   348 Farkas Viktor          84 HRF Szolnoki Honvéd Sp        46:54    2 1:29:00    7 1:04:15    3  3:20:09 
    5   351 Veres Tamás            75 HRF Szolnoki Honvéd Sp        49:40    7 1:27:35    6 1:03:12    1  3:20:27 
    6   317 Hugyecz Zoltán (ERD)      HUF HUFEZE Pásztó             51:18    8 1:30:19    8 1:13:34    9  3:35:11 
    7   318 Tóth Máté (ERD)        89 GYO Gyöngyösi Tájfutó         48:39    5 1:30:24    9 1:16:10   11  3:35:13 
    8   347 Fazekas Tamás          77 VHS Veszprémi Honvéd S        48:46    6 1:35:36   16 1:10:52    7  3:35:14 
    9   322 Spiegl Máté (ERD)      80 KAL Kalocsai SE               51:52   10 1:37:18   18 1:07:54    6  3:37:04 
   10   325 Balogh Róbert          78 FLF Fehérlófia SE             51:57   11 1:39:46   19 1:12:17    8  3:44:00 
   11   336 Chmelik Ernő           70 VHS Veszprémi Honvéd S        58:34   19 1:33:03   12 1:13:46   10  3:45:23 
   12   338 Mézes Tibor Sólyom     74 GOC Göcsej Környezetvé        56:26   17 1:30:49   10 1:24:43   13  3:51:58 
   13   319 Marosán Dávid          75 BEA Budapesti Egyetemi        53:16   12 1:34:17   14 1:29:46   18  3:57:19 
   14   342 Harkányi Nándor        82 KTK Kőbányai Tájfutó K        59:46   21 1:42:43   21 1:26:27   15  4:08:56 
   15   320 Marton Balázs          72 VHS Veszprémi Honvéd S      1:09:01   27 1:44:57   22 1:25:45   14  4:19:43 
   16   343 Bihari Zoltán          76 KFK KFKI Petőfi Sportk      1:00:58   22 1:53:23   27 1:26:54   16  4:21:15 
   17   345 Niedermayer Péter      81 VHS Veszprémi Honvéd S      1:01:57   23 1:53:52   28 1:29:11   17  4:25:00 
   18   334 Sellei Szilárd            COM Compass Kolozsvár  ROM  1:20:19   33 1:50:26   25 1:23:20   12  4:34:05 
   19   333 Nagy Gábor             77 KFK KFKI Petőfi Sportk      1:08:01   25 2:03:02   31 1:34:12   21  4:45:15 
   20   331 Bánfi Róbert           77 HTC Hódmezővásárhelyi       1:12:28   29 2:08:58   32 1:32:47   19  4:54:13 
   21   340 Kotolics János (ERD)      EK_ Egyesületen kívüli ___  1:13:59   31 2:22:26   33 1:58:45   22  5:35:10 
   22   329 Horváth Imre           53 BAL Budapesti Asztali-      1:41:11   35 2:52:38   35 2:35:02   23  7:08:51 

        321 Tarcsai László         75 DNS Debreceni Nagyerdő      1:02:47   24 1:49:07   24    hiba               
        349 Siegler Konrád         66 BEA Budapesti Egyetemi        51:48    9 1:35:44   17                       
        346 Drapcsik Péter         78 DTC Diósgyőri Tájfutó         47:32    3 1:17:05    2                       
        335 Halona István          72 DTC Diósgyőri Tájfutó         57:28   18 1:35:27   15                       
        330 Pintyili Gergely (ERD  85 DTC Diósgyőri Tájfutó       1:09:53   28    hiba                            
        328 Vas Gábor              84 DTC Diósgyőri Tájfutó         59:35   20 1:31:26   11                       
        354 Kisnémet László        74 HRF Szolnoki Honvéd Sp      1:13:28   30 1:59:33   30                       
        327 Egri Botond            77 KFK KFKI Petőfi Sportk      1:21:39   34 2:38:05   34                       
        353 Schultheisz György     69 KFK KFKI Petőfi Sportk        54:35   16 1:33:46   13                       
        355 Szlávik Zoltán dr.     73 KFK KFKI Petőfi Sportk         n.i.      1:48:03   23    hiba               
        352 Dörgönye Norbert          SMA Soproni Műegyetemi      1:47:22   36 1:57:06   29                       
        341 Nógrádi Csaba          67 KRI Kristály Tájfutó é        54:15   14 1:40:28   20                       
        313 Illés Péter            83 HRF Szolnoki Honvéd Sp         n.i.         n.i.      1:33:51   20          
        315 Lenkei Ákos            82 HSP Hidegkúti Spartacu        53:55   13                                    
        332 Szebeli István            PSE Postás-Matáv SE         1:08:04   26                                    
        356 Nagy Ákos              69 SDS Salgótarjáni Dorny         n.i.      1:52:14   26                       
        326 Uhlir Péter            75 ZTC Zalaegerszegi Tájé         n.i.      1:21:35    5                       
        339 Ruff Róbert               SSC Siketek SC Budapes      1:14:02   32                                    



M21Br  (27)                                

    1   890 Kocsik Árpád           73 HSP Hidegkúti Spartacu        33:46    3   46:42    1   38:36    1  1:59:04 
    2   362 Jakus Zoltán (ERD)     68 FSC Futárok SC                31:59    2   53:00    2   42:28    2  2:07:27 
    3   369 Weiler Zsolt           62 MAF Műegyetemi Atlétik        38:11    7 1:05:13   10   48:53    3  2:32:17 
    4   364 Honfi Gábor (ERD)      55 ESP Egri Spartacus Táj        38:30    8 1:05:19   11   50:30    5  2:34:19 
    5   366 Simon Tamás            73 KTK Kőbányai Tájfutó K        43:51   11 1:05:08    9   51:21    6  2:40:20 
    6   382 Sass Pál               71 ESP Egri Spartacus Táj        45:33   13 1:08:33   13   53:43   10  2:47:49 
    7   379 Serestey Áron          72 ZTC Zalaegerszegi Tájé        44:38   12 1:10:59   14   52:13    8  2:47:50 
    8   368 Fekete Zoltán          67 ESP Egri Spartacus Táj        43:08   10 1:13:25   15   51:41    7  2:48:14 
    9   361 Bodrogi László         74 SDS Salgótarjáni Dorny        55:41   18 1:07:09   12   49:19    4  2:52:09 
   10   359 Vadász Tamás           64 DNS Debreceni Nagyerdő        54:33   17 1:34:11   18 1:23:16   13  3:52:00 
   11   358 Knuth Dávid            68 BEA Budapesti Egyetemi      1:04:13   20 1:37:45   19 1:12:42   11  3:54:40 
   12   367 Szabó László           86 FLF Fehérlófia SE           1:19:15   22 1:23:56   16 1:21:04   12  4:04:15 
   13   365 Kővári Péter           77 ZTC Zalaegerszegi Tájé        56:56   19 1:40:03   20 1:28:59   14  4:05:58 
   14   377 Palkovics Viktor          SDS Salgótarjáni Dorny      1:18:11   21 1:28:16   17 1:50:27   15  4:36:54 

        381 Szikszai Szabolcs      76 SDS Salgótarjáni Dorny         hiba        55:03    4   53:37    9          
        372 Halász Balázs          87 ETC Egri Testedző Club        31:42    1   54:32    3                       
        357 Bernáth Zsolt          71 FLF Fehérlófia SE             42:07    9    hiba                            
        371 Haraszti Krisztián     86 FLF Fehérlófia SE              hiba         hiba                            
        360 Turschl Attila         72 FLF Fehérlófia SE             47:42   15    hiba                            
        378 Reviczki Zsolt         72 HUF HUFEZE Pásztó             35:28    6 1:03:06    8                       
        376 Balogh Péter           77 FSC Futárok SC                35:01    5   58:07    5                       
        363 Szabó Csaba            79 KFK KFKI Petőfi Sportk      1:22:28   23 2:42:08   21                       
        374 Bokros István          55 MEA Miskolci Egyetemi         34:10    4 1:01:12    6                       
        375 Halász Gergő           85 ETC Egri Testedző Club        47:21   14                                    
        370 Laták Rudolf           74 FMT FŐMTERV SK                48:51   16                                    
        386 Lénárt István          68 FSC Futárok SC                 n.i.      1:02:43    7                       
        383 Szűcs Péter            69 KFK KFKI Petőfi Sportk         hiba                                         



M21C  (7)                                  

    1   388 Ivák Pál               57 SDS Salgótarjáni Dorny        47:37    1 1:25:16    2 1:08:41    2  3:21:34 
    2   393 Babka Miklós              KIK Kikelet Budapest   ___    50:54    3 1:20:46    1 1:10:55    3  3:22:35 
    3   387 Bakos Béla             70 FSC Futárok SC                49:26    2 1:45:14    4 1:08:31    1  3:43:11 
    4   391 Kiss Péter                ESP Egri Spartacus Táj      1:05:10    4 1:37:54    3 1:26:18    4  4:09:22 
    5   390 Ballagó Tamás          68 FSC Futárok SC              1:17:49    6 1:45:33    5 1:43:51    5  4:47:13 
    6   392 Hortobágyi Viktor      79 ESP Egri Spartacus Táj      1:09:50    5 2:01:08    6 1:50:43    6  5:01:41 

        394 Bruck Márton              TTE Tipo Tájfutó és Kö         n.i.      2:33:25    7                       



M35A  (14)                                 

    1   400 Marton János           68 HSP Hidegkúti Spartacu        47:30    1 1:29:28    2 1:12:05    1  3:29:03 
    2   401 Nagy Tibor             69 FSC Futárok SC                56:40    5 1:28:40    1 1:13:49    2  3:39:09 
    3   399 Kovács Gábor (ERD)     67 BME Balassagyarmati ME        53:28    3 1:37:55    4 1:17:18    3  3:48:41 
    4   396 Horváth Sándor         66 MEA Miskolci Egyetemi         51:20    2 1:42:01    8 1:19:01    4  3:52:22 
    5   407 Fehérvári Péter (ERD)  67 SDS Salgótarjáni Dorny      1:01:52    7 1:39:22    5 1:20:30    5  4:01:44 
    6   398 Nemoda Ferenc          68 FSC Futárok SC              1:25:56   11 2:18:10   13 2:22:38    7  6:06:44 

        405 Zagyi László (ERD)     67 JMD Jászapáti Mészáros      1:05:21    9 2:01:05   11    hiba               
        409 Kovács Péter (ERD)     69 BME Balassagyarmati ME      1:00:24    6 1:39:31    6                       
        395 Kovács Zoltán (ERD)    70 BME Balassagyarmati ME        53:58    4 1:55:55    9                       
        402 Németh Csaba           62 BOF Budai Ősforrás SC       1:09:51   10 2:02:58   12                       
        397 Felföldi Barnabás      68 PVS Pécsi Vasutas SK        1:03:06    8 1:56:02   10                       
        411 Kovács Gábor           68 VHS Veszprémi Honvéd S         hiba      1:34:41    3                       
        403 Soós László            69 TSE Törekvés SE                hiba                   2:03:29    6          
        406 Mörk Péter             67 MEA Miskolci Egyetemi          n.i.      1:41:07    7                       



M35Br  (16)                                

    1   424 Ács Gábor              71 ZTC Zalaegerszegi Tájé        26:58    1   44:24    1   33:30    1  1:44:52 
    2   426 Szitter Attila         67 KTK Kőbányai Tájfutó K        27:03    2   48:34    2   35:15    2  1:50:52 
    3   428 Sramkó Tibor           61 SDS Salgótarjáni Dorny        29:30    3   49:51    3   35:52    4  1:55:13 
    4   418 Schwendtner Erik       70 KTK Kőbányai Tájfutó K        30:00    4   51:24    4   35:41    3  1:57:05 
    5   425 Györgyi Zoltán         63 OSC Orvosegyetem SC           35:36    7   55:35    6   42:41    5  2:13:52 
    6   429 Balogh József          63 GYO Gyöngyösi Tájfutó         33:24    6 1:02:43   10   45:23    8  2:21:30 
    7   421 Ipsics László          68 MAC Margitszigeti Atlé        35:49    9 1:02:01    9   43:45    6  2:21:35 
    8   427 Paskuj Mátyás          67 MCB Maccabi Vívó és At        35:36    7   59:42    8   46:37    9  2:21:55 
    9   419 Liskány András István  63 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        37:40   11   59:03    7   54:41   14  2:31:24 
   10   422 Váradi Zsolt              GYO Gyöngyösi Tájfutó         36:27   10 1:14:54   13   46:54   10  2:38:15 
   11   413 Váradi Attila             GYO Gyöngyösi Tájfutó         44:21   15 1:06:30   11   47:37   11  2:38:28 
   12   415 Kinde Kálmán           68 KTK Kőbányai Tájfutó K        41:48   13 1:15:28   14   44:22    7  2:41:38 
   13   414 Konrád Csaba              GYO Gyöngyösi Tájfutó         42:32   14 1:11:23   12   52:23   12  2:46:18 
   14   417 Kerényi Zsolt          65 SPA Tabáni Spartacus S        41:04   12 1:18:28   15   53:54   13  2:53:26 
   15   416 Hanyicska Mihály       69 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        53:44   16 1:20:12   16 1:03:47   15  3:17:43 

        423 Halaj László           68 JMD Jászapáti Mészáros        32:14    5   52:48    5                       



M40B  (17)                                 

    1   441 Erdélyi Gyula (ERD)    66 SDS Salgótarjáni Dorny        48:26    7 1:04:35    2   49:19    1  2:42:20 
    2   438 Mohácsy Tamás dr. (ER  64 SDS Salgótarjáni Dorny        43:02    1 1:05:12    4   54:18    3  2:42:32 
    3   431 Rusvai László          62 FSC Futárok SC                45:15    3 1:05:02    3   53:57    2  2:44:14 
    4   442 Tóth Gábor             62 SZV Szegedi Vasutas SE        45:59    5 1:05:24    5   55:15    4  2:46:38 
    5   446 Török József           65 SDS Salgótarjáni Dorny        49:24    8 1:06:47    6   58:59    6  2:55:10 
    6   434 Vass Zoltán            63 SZV Szegedi Vasutas SE        52:09   10 1:11:39   10   55:48    5  2:59:36 
    7   432 Szőcs László           58 HSP Hidegkúti Spartacu        47:52    6 1:11:34    9 1:01:42    8  3:01:08 
    8   450 Závodszky Tamás        63 KTK Kőbányai Tájfutó K        53:33   11 1:15:03   12 1:01:16    7  3:09:52 
    9   440 Gyallai János          65 MEA Miskolci Egyetemi         50:05    9 1:09:10    7 1:19:18   12  3:18:33 
   10   437 Tőkés Árpád               TRA Transilva Kolozsvá ROM    57:24   13 1:18:25   13 1:12:08    9  3:27:57 
   11   447 Nagy Ferenc            65 PSE Postás-Matáv SE           59:39   14 1:15:01   11 1:19:34   13  3:34:14 
   12   433 Blézer Attila (ERD)    64 ESP Egri Spartacus Táj        56:37   12 1:24:08   14 1:15:47   11  3:36:32 
   13   435 Oszkó László           65 MAC Margitszigeti Atlé      1:16:52   15 1:28:43   15 1:15:06   10  4:00:41 

        443 Vincze Károly          64 HRF Szolnoki Honvéd Sp      1:39:47   16 2:15:30   17                       
        449 Gillich István         66 MSE Megalódusz SE             43:20    2 1:09:22    8                       
        436 Szokol Lajos           56 SZV Szegedi Vasutas SE        45:51    4 1:02:16    1                       
        452 Kovalcsik István       66 BME Balassagyarmati ME                   1:44:23   16                       



M45B  (20)                                 

    1   465 Proske Herwig             ZTC Zalaegerszegi Tájé        41:11    1 1:01:28    2   45:12    1  2:27:51 
    2   469 Gabnai Ernő (ERD)      61 DIS DISZ Kulturális és        44:07    2 1:04:55    3   45:29    2  2:34:31 
    3   466 Szlatényi Ferenc       61 OSC Orvosegyetem SC           45:39    4   59:52    1   49:52    4  2:35:23 
    4   460 Tóth Károly            60 VTC Veszprémi Tájfutó         44:28    3 1:07:35    6   48:22    3  2:40:25 
    5   472 Kovács József          58 ETC Egri Testedző Club        46:01    5 1:04:55    3   49:52    4  2:40:48 
    6   474 Bertóti Edgár          61 MEA Miskolci Egyetemi         49:21    8 1:08:55    7   54:37    8  2:52:53 
    7   473 Tölgyesi Tibor         61 DTC Diósgyőri Tájfutó         46:13    6 1:11:52    8   59:17    9  2:57:22 
    8   463 Berecz Sámuel (ERD)       SMA Soproni Műegyetemi      1:04:47   13 1:12:52    9   50:04    6  3:07:43 
    9   470 Kocsis László          58 FSC Futárok SC                56:42   10 1:28:59   12 1:12:40   12  3:38:21 
   10   462 Kubacsek József        56 FSC Futárok SC              1:03:09   12 1:32:49   13 1:07:00   10  3:42:58 
   11   458 Könnyű István (ERD)    60 DNS Debreceni Nagyerdő      1:13:14   17 1:37:51   16 1:12:23   11  4:03:28 
   12   456 Katulin Tibor          57 TTT Tatai Tömegsport é      1:23:50   18 2:07:52   17 1:29:48   13  5:01:30 
   13   454 Csikós Miklós          55 FSC Futárok SC              1:12:20   16 2:08:02   18 1:43:50   14  5:04:12 
   14   455 Ormay György           57 KOS Hegyvidék-KFKI Opt      1:27:07   19 3:05:03   19 2:08:19   15  6:40:29 

        467 Zempléni András dr.    60 KOS Hegyvidék-KFKI Opt      1:11:43   15 1:35:25   15                       
        453 Kiss Tibor             57 FSC Futárok SC              1:05:29   14 1:33:39   14                       
        457 Kürti István (ERD)     57 PAK Paksi SE                  47:06    7 1:05:46    5                       
        476 Nemesházi László       60 PSE Postás-Matáv SE                      1:13:33   10   54:07    7          
        464 Horváth László         58 PSE Postás-Matáv SE           50:10    9 1:15:15   11                       
        471 Lenkei Győző           57 HSP Hidegkúti Spartacu        59:02   11                                    



M50B  (18)                                 

    1   478 Petró Géza             53 FSC Futárok SC                33:41    1   54:27    1   45:57    4  2:14:05 
    2   482 Zentai József (ERD)    54 HUF HUFEZE Pásztó             35:37    2   58:35    4   44:36    2  2:18:48 
    3   490 Győri László           56 SDS Salgótarjáni Dorny        35:41    3   57:49    3   45:38    3  2:19:08 
    4   496 Harkányi Csaba         55 HAV Havas Szabadidő Kl        44:40   10   54:40    2   42:12    1  2:21:32 
    5   491 Zsilkin Viktor         56 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        36:32    4 1:01:24    6   51:27    6  2:29:23 
    6   485 Pelyhe Dénes           54 SDS Salgótarjáni Dorny        39:16    5 1:03:58    7   48:18    5  2:31:32 
    7   481 Spiegl János (ERD)     53 SMA Soproni Műegyetemi        40:44    7 1:01:03    5   52:24    7  2:34:11 
    8   494 Lux Iván               46 BEA Budapesti Egyetemi        44:51   12 1:06:31    8   58:51   11  2:50:13 
    9   479 Pap László (ERD)       56 TTE Tipo Tájfutó és Kö        44:11    9 1:13:57   12   53:38    8  2:51:46 
   10   487 Leonhardt Kristian        ZTC Zalaegerszegi Tájé        44:47   11 1:10:13   11   58:31   10  2:53:31 
   11   483 Tertsch Antal          53 KTK Kőbányai Tájfutó K        50:05   14 1:08:21    9   57:07    9  2:55:33 
   12   493 Szalóki Rezső (ERD)    52 GYO Gyöngyösi Tájfutó         43:06    8 1:22:09   14 1:07:44   13  3:12:59 
   13   488 Szabó László           54 DNS Debreceni Nagyerdő        56:23   15 1:18:13   13 1:07:37   12  3:22:13 

        484 Halász László          52 ETC Egri Testedző Club      1:12:33   16    hiba      1:38:42   14          
        498 Lovász István (ERD)    53 HSP Hidegkúti Spartacu        48:51   13 1:35:18   16                       
        477 Kóger Gyula            55 PVM Pécsi Vörös Meteor        40:33    6    hiba                            
        499 Bugár József           53 BOF Budai Ősforrás SC                    1:10:10   10                       
        501 Urbánfy Jenő           54 BOF Budai Ősforrás SC                    1:25:34   15                       



M55B  (9)                                  

    1   511 Boros Zoltán (ERD)     48 ESP Egri Spartacus Táj        36:44    1   55:49    1   43:23    1  2:15:56 
    2   507 Zánkay András          47 BEA Budapesti Egyetemi        40:21    3 1:01:57    2   48:46    2  2:31:04 
    3   509 Friedrich Vilmos       46 BEA Budapesti Egyetemi        51:29    5 1:31:29    7   59:31    4  3:22:29 
    4   508 Dvorak Vlastimil          BOS Banik Ostrava      CZE    55:28    6 1:24:04    5 1:03:58    5  3:23:30 
    5   512 Mutton Pietro             OMG Orienteering Monte ITA  1:23:15    7 1:33:47    8 1:05:27    6  4:02:29 

        510 Kiss Attila            50 SSC Siketek SC Budapes         hiba      1:17:10    4                       
        514 Kéri Péter             50 TSE Törekvés SE               37:31    2 1:05:05    3                       
        505 Gyalog László          49 SPA Tabáni Spartacus S        47:45    4                51:34    3          
        504 Homoki Géza            47 BEA Budapesti Egyetemi         n.i.      1:29:36    6                       



M60B  (13)                                 

    1   525 Nagy Árpád dr.         44 ETC Egri Testedző Club        34:48    3   56:37    5   41:40    2  2:13:05 
    2   518 Szemler István         44 TTE Tipo Tájfutó és Kö        37:19    7   54:41    2   41:08    1  2:13:08 
    3   520 Gombkötő Péter dr.     44 TTE Tipo Tájfutó és Kö        34:32    1   56:04    3   44:03    3  2:14:39 
    4   517 Muszély György         42 BEA Budapesti Egyetemi        35:18    5   56:21    4   44:26    4  2:16:05 
    5   519 Komár Béla             45 HER Herkules SE Balato        34:46    2   57:45    7   46:12    5  2:18:43 
    6   526 Horváth Béla              VHS Veszprémi Honvéd S        36:45    6   51:03    1 1:02:26    7  2:30:14 
    7   522 Perényi János          42 GYO Gyöngyösi Tájfutó         43:44   10 1:21:41   11 1:00:12    6  3:05:37 
    8   521 Ballagó Béla           44 FSC Futárok SC                57:40   11 1:25:47   12 1:18:50    8  3:42:17 

        523 Hargitai István        43 TTE Tipo Tájfutó és Kö        37:52    8   57:30    6                       
        527 Gerely Ferenc (ERD)    44 SMA Soproni Műegyetemi        35:04    4 1:04:57    8                       
        529 Hajdu Kálmán              KOS Hegyvidék-KFKI Opt                   1:16:55   10                       
        530 Kéri Gerzson dr.       44 OSC Orvosegyetem SC                      1:06:10    9                       
        524 Csongrádi Jenő         46 BEA Budapesti Egyetemi        43:02    9                                    



M65B  (6)                                  

    1   535 Koponen Pentti         38 ESS EsSu Espoo         FIN    30:03    1   39:29    1   42:02    1  1:51:34 
    2   538 Schell Antal           39 PSE Postás-Matáv SE           44:08    3   46:29    2   47:51    3  2:18:28 
    3   539 Bogdány Miklós         39 TTE Tipo Tájfutó és Kö        37:52    2 1:04:42    5   45:21    2  2:27:55 

        540 Müller János           40 PSE Postás-Matáv SE         1:19:52    5    hiba      1:43:47    4          
        533 Bán Sándor             41 HTC Hódmezővásárhelyi       1:00:47    4   49:17    4                       
        541 Szabon János           38 KOS Hegyvidék-KFKI Opt                     46:49    3                       



M70B  (6)                                  

    1   548 Nyögéri Imre           36 KTK Kőbányai Tájfutó K        35:37    5   33:06    1   27:53    1  1:36:36 
    2   543 Kempf Adolf            26 KTV KTV Altdorf        CH     26:27    2   42:01    5   28:13    2  1:36:41 
    3   545 Dudás István           32 OSC Orvosegyetem SC           26:11    1   40:12    2   32:59    3  1:39:22 
    4   546 Weress Kálmán          35 TTE Tipo Tájfutó és Kö        27:47    3   41:18    4   37:58    6  1:47:03 
    5   549 Éliás Vilmos           32 TTE Tipo Tájfutó és Kö        31:41    4   40:56    3   37:15    4  1:49:52 
    6   544 Rácz Márton            36 TTE Tipo Tájfutó és Kö        39:38    6   54:35    6   37:49    5  2:12:02 



W10D  (22)                                 

    1   551 Liszka Eszter             GYO Gyöngyösi Tájfutó         18:04    1   33:48    6   17:16    1  1:09:08 
    2   559 Faggyas Réka (ERD)     96 TTE Tipo Tájfutó és Kö        20:57    2   28:41    2   19:31    3  1:09:09 
    3   557 Faggyas Petra (ERD)    96 TTE Tipo Tájfutó és Kö        21:22    3   28:22    1   19:27    2  1:09:11 
    4   570 Weiler Virág              MAF Műegyetemi Atlétik        27:55    7   30:08    3   27:46    4  1:25:49 
    5   555 Egei Petra (ERD)       98 TTE Tipo Tájfutó és Kö        25:56    6   32:09    5   38:11    9  1:36:16 
    6   574 Horváth Hanga          97 MEA Miskolci Egyetemi         28:54    8   35:56    9   32:46    8  1:37:36 
    7   569 Palkovics Éva          96 SDS Salgótarjáni Dorny        31:14   10   36:55   10   30:41    6  1:38:50 
    8   553 Schwendtner Réka       96 KTK Kőbányai Tájfutó K        35:14   12   35:35    8   28:13    5  1:39:02 
    9   572 Donkó Luca             96 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        24:32    5   35:21    7   39:17   11  1:39:10 
   10   565 Goldmann Júlia         96 SDS Salgótarjáni Dorny        41:42   14   41:35   11   31:41    7  1:54:58 
   11   563 Sramkó Réka            97 SDS Salgótarjáni Dorny        49:35   15 1:15:17   14   39:08   10  2:44:00 

        571 Kinde Sarolta             KTK Kőbányai Tájfutó K      1:10:27   18 1:03:20   13    hiba               
        564 Nógrádi Nicol             KRI Kristály Tájfutó é        23:32    4   31:52    4                       
        567 Nagy Krisztina         97 SDS Salgótarjáni Dorny        53:44   16   57:07   12                       
        556 Kremniczky Vivien         DTC Diósgyőri Tájfutó       1:10:24   17    hiba                            
        554 Tóth Réka                 KOS Hegyvidék-KFKI Opt      1:14:24   19                                    
        558 Tarnai Júlia              KOS Hegyvidék-KFKI Opt        30:08    9                                    
        552 Masztis Dóra              KOS Hegyvidék-KFKI Opt        31:14   10                                    
        550 Szalai Sára               KOS Hegyvidék-KFKI Opt        35:21   13                                    
        560 Ujfalusi Dóra             KOS Hegyvidék-KFKI Opt      1:24:56   21                                    
        561 Gillich Bernadett         MSE Megalódusz SE           1:22:52   20                                    
        573 Gillich Viktória          MSE Megalódusz SE              hiba                                         



W10DK  (3)                                 

    1   578 Kovács Borbála (ERD)   98 BME Balassagyarmati ME        31:23    1   38:19    1   40:16    2  1:49:58 
    2   575 Csoma Cintia              TSE Törekvés SE               48:29    3   44:16    2   36:25    1  2:09:10 

        576 Osvárt Réka               DEA Debreceni Egyetemi        42:40    2   49:48    3                       



W12C  (14)                                 

    1   588 Kinde Vanda            94 KTK Kőbányai Tájfutó K        19:07    1   31:35    2   27:31    1  1:18:13 
    2   592 Miháczi Diana          94 TTE Tipo Tájfutó és Kö        30:37    2   22:58    1   29:45    2  1:23:20 
    3   579 Konrád Krisztina          GYO Gyöngyösi Tájfutó         44:46    7   31:38    3   41:31    3  1:57:55 
    4   585 Váradi Vivien             GYO Gyöngyösi Tájfutó         31:59    3   59:58   10   52:35    6  2:24:32 
    5   586 Vass Flóra             95 SZV Szegedi Vasutas SE        38:19    5   50:42    8   55:33    8  2:24:34 
    6   581 Lőrinc Gréta              GYO Gyöngyösi Tájfutó         49:02    8   54:03    9   53:10    7  2:36:15 
    7   589 Vass Luca              95 SZV Szegedi Vasutas SE      1:06:43   12   46:56    7   50:13    5  2:43:52 
    8   583 Hanyicska Zsaklin (ER  95 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        42:02    6 1:01:43   11 1:16:13   11  2:59:58 

        590 Faggyas Eszter (ERD)   94 TTE Tipo Tájfutó és Kö        34:18    4    hiba        46:07    4          
        595 Fehér Viktória         94 ESP Egri Spartacus Táj        54:45   11   44:06    5                       
        593 Váradi Zsanett         94 ESP Egri Spartacus Táj         n.i.        42:05    4 1:04:36   10          
        600 Medve Lívia            94 FSC Futárok SC                             45:36    6 1:02:33    9          
        596 Szilágyi Mónika        95 TSE Törekvés SE               53:06   10    hiba                            
        580 Masztis Anna           95 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        51:06    9                                    



W12D  (9)                                  

    1   604 Huszár Adrienn         95 SDS Salgótarjáni Dorny        20:21    1   36:10    2   29:09    2  1:25:40 
    2   609 Cseh Anett             95 SDS Salgótarjáni Dorny        41:52    5   29:47    1   25:38    1  1:37:17 
    3   606 Kinde Zsófia           95 KTK Kőbányai Tájfutó K      1:39:40    8   45:27    7   32:56    3  2:58:03 
    4   607 Puskás Bettina         95 SDS Salgótarjáni Dorny      1:36:31    7   44:08    6 1:15:17    5  3:35:56 
    5   605 Jakus Virág Kata (ERD  95 FSC Futárok SC              1:40:29    9   42:18    5 1:13:33    4  3:36:20 

        601 Nahóczky Csenge           DTC Diósgyőri Tájfutó         38:16    3   42:13    4                       
        603 Oláh Adrienn              DTC Diósgyőri Tájfutó         32:32    2   58:10    9                       
        608 Szőllősi Szilvia          DTC Diósgyőri Tájfutó         43:58    6   36:24    3                       
        602 Gáll Barbara              DTC Diósgyőri Tájfutó         39:09    4   48:55    8                       



W14B  (10)                                 

    1   616 Tóth Krisztina         93 VTC Veszprémi Tájfutó         21:17    1   32:46    1   22:39    1  1:16:42 
    2   612 Györgyi Hanga          92 MOM Hegyvidék SE-MOM T        24:40    2   39:04    2   29:24    4  1:33:08 
    2   620 Kerényi Szofi          93 KTK Kőbányai Tájfutó K        25:29    3   39:19    3   28:20    2  1:33:08 
    4   617 Goldmann Dóra          93 SDS Salgótarjáni Dorny        28:00    6   48:27    6   28:23    3  1:44:50 
    5   619 Ozsvárt Dóra           92 SDS Salgótarjáni Dorny        29:31    7   48:36    7   32:39    5  1:50:46 
    6   611 Szőcs Fruzsina            HSP Hidegkúti Spartacu        27:39    5   49:37    8   33:51    6  1:51:07 
    7   621 Gulyás Zsófia          92 SDS Salgótarjáni Dorny        36:49    8   55:35   10   40:07    7  2:12:31 

        613 Rusvai Katalin         93 FSC Futárok SC                26:02    4   41:43    4                       
        614 Kakuk Zsófia Luca      92 SZV Szegedi Vasutas SE        39:05    9   44:20    5                       
        623 Kovalcsik Anna         93 BME Balassagyarmati ME                     54:33    9                       



W14C  (8)                                  

    1   631 Balogh Réka            93 GYO Gyöngyösi Tájfutó         22:22    1   33:21    1   38:42    1  1:34:25 
    2   624 Jakus Júlia (ERD)      92 FSC Futárok SC                47:38    4   44:27    4   45:13    2  2:17:18 
    3   632 Kiss Nikolett          93 ESP Egri Spartacus Táj        42:42    3   40:24    3   55:01    3  2:18:07 
    4   628 Csiki Katalin             KTK Kőbányai Tájfutó K        29:23    2   57:13    6 1:23:34    4  2:50:10 
    5   630 Skovrán Brigitta       94 ESP Egri Spartacus Táj      1:14:08    7   54:58    5 1:39:28    5  3:48:34 

        633 Kiss Vivien            92 DTC Diósgyőri Tájfutó         54:05    5   39:53    2                       
        625 Ipsics Viktória        93 MAC Margitszigeti Atlé         hiba                      hiba               
        627 Szlatényi Dóra            OSC Orvosegyetem SC         1:07:26    6    hiba                            



W16B  (18)                                 

    1   651 Tibay Ilona            90 SPA Tabáni Spartacus S        27:27    1   34:56    2   27:18    1  1:29:41 
    2   655 Koós Brigitta (ERD)    91 SDS Salgótarjáni Dorny        31:02    5   34:32    1   30:54    2  1:36:28 
    3   649 Bertóti Regina         90 DTC Diósgyőri Tájfutó         27:57    2   42:53    6   32:09    4  1:42:59 
    4   647 Sebők Petra            90 VHS Veszprémi Honvéd S        31:05    6   41:01    4   31:17    3  1:43:23 
    5   636 Tóth Réka              91 SZV Szegedi Vasutas SE        33:27    8   41:24    5   33:31    5  1:48:22 
    6   653 Kovács Anett           91 SDS Salgótarjáni Dorny        37:38    9   54:29   12   41:31    6  2:13:38 
    7   640 Kordics Edit           90 BME Balassagyarmati ME        37:50   10   59:29   14   49:09    7  2:26:28 
    8   638 Szalai Dóra            90 BME Balassagyarmati ME        43:51   13   58:22   13   56:19    9  2:38:32 
    9   644 Touré Anita            91 PSE Postás-Matáv SE         1:06:55   18 1:15:17   16   49:23    8  3:11:35 

        642 Szabó Fanni            91 SDS Salgótarjáni Dorny        48:12   15    hiba      1:02:04   10          
        635 Zsigmond Vanda         90 DTC Diósgyőri Tájfutó         29:23    3   37:25    3                       
        643 Lőcsey Vera            90 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        51:30   16   45:33    8                       
        645 Varga Adél             90 NKZ Nagykanizsai Zalae        43:18   12   46:07    9                       
        639 Németh Luca            91 SPA Tabáni Spartacus S        46:59   14   51:42   11                       
        646 Szokol Boglárka        90 SZV Szegedi Vasutas SE        54:03   17 1:10:01   15                       
        654 Szokol Mónika          92 SZV Szegedi Vasutas SE        30:21    4   43:06    7                       
        650 Zsigmond Tímea         90 SZV Szegedi Vasutas SE        31:50    7   47:06   10                       
        641 Lajos Luca             92 PVS Pécsi Vasutas SK          40:38   11                                    



W18B  (15)                                 

    1   665 Kadan Ursula              ZTC Zalaegerszegi Tájé        31:35    1   51:25    1   37:14    1  2:00:14 
    2   667 Györgyi Csenge         89 MOM Hegyvidék SE-MOM T        39:05    7 1:05:38    5   44:25    3  2:29:08 
    3   663 Novák Martina (ERD)    88 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        49:53   10   59:53    2   43:26    2  2:33:12 
    4   658 Rusvai Mónika          89 FSC Futárok SC                43:19    8 1:06:29    6   53:09    4  2:42:57 
    5   672 Dékány Szilvia         89 GYO Gyöngyösi Tájfutó         57:18   12 1:03:30    3   59:14    5  3:00:02 
    6   673 Kecsmár Nikolett       88 ESP Egri Spartacus Táj      1:38:55   14 1:48:55   11 1:26:05    6  4:53:55 

        660 Császár Barbara        89 GOC Göcsej Környezetvé        55:47   11 1:24:01    9    hiba               
        666 Németh Kinga           88 SPA Tabáni Spartacus S        44:48    9 1:18:47    8                       
        659 Nagy Virág             88 SZV Szegedi Vasutas SE        36:51    6 1:12:06    7                       
        657 Szerencsi Dóra         88 SZV Szegedi Vasutas SE        36:47    5 1:03:49    4                       
        661 Henk Zsuzsanna         89 KOS Hegyvidék-KFKI Opt      1:03:23   13                                    
        674 Fogarasi Lívia         88 KOS Hegyvidék-KFKI Opt                   1:44:52   10                       
        668 Péley Dorottya         89 PVS Pécsi Vasutas SK          32:11    2                                    
        671 Koós Diána (ERD)       88 SDS Salgótarjáni Dorny        34:50    3                                    
        670 Máthé Fanni            88 TTE Tipo Tájfutó és Kö        35:49    4                                    



W18C  (1)                                  

    1   675 Váradi Enikő              GYO Gyöngyösi Tájfutó         27:46    1   51:39    1 1:01:30    1  2:20:55 



W20A  (4)                                  

    1   685 Bertóti Diana          86 DTC Diósgyőri Tájfutó         55:13    1 1:33:22    2 1:11:28    1  3:40:03 
    2   680 Kovács Kinga           87 ETC Egri Testedző Club      1:08:48    3 1:32:05    1 1:12:46    2  3:53:39 
    3   684 Perényi Dóra Roberta   87 GYO Gyöngyösi Tájfutó       1:07:38    2 1:42:03    3 1:19:47    3  4:09:28 
    4   682 Dékány Andrea          87 GYO Gyöngyösi Tájfutó       1:13:37    4 2:01:27    4 1:40:54    4  4:55:58 



W21E  (9)                                  

    1   692 Császár Éva            78 GOC Göcsej Környezetvé        49:39    1 1:20:23    1 1:18:38    1  3:28:40 
    2   686 Wengrin Ágnes (ERD)    69 TTE Tipo Tájfutó és Kö        51:59    2 1:25:10    2 1:18:51    2  3:36:00 

        695 Zsigmond Száva         85 DTC Diósgyőri Tájfutó         52:38    3 1:28:26    3                       
        693 Daragó Zsófia (ERD)    86 ETC Egri Testedző Club      1:09:28    7    hiba                            
        687 Mezei Anikó            77 FSC Futárok SC                53:34    4 1:40:30    5                       
        690 Bokros Andrea dr.      69 MEA Miskolci Egyetemi         54:52    5    hiba                            
        688 Leonhardt Karin           ZTC Zalaegerszegi Tájé        55:01    6                 hiba               
        691 Zsebeházy Eszter       80 KTK Kőbányai Tájfutó K                   1:32:38    4 1:27:49    3          
        694 Holper Antónia         68 TTE Tipo Tájfutó és Kö      1:28:47    8    n.i.         n.i.               



W21B  (24)                                 

    1   698 Boros Anna             70 SDS Salgótarjáni Dorny        48:00    4 1:09:54    1 1:03:34    1  3:01:28 
    2   720 Marosán Ágnes          77 BEA Budapesti Egyetemi        43:27    1 1:17:25    4 1:10:14    4  3:11:06 
    3   710 Lendvai Katalin        72 VHS Veszprémi Honvéd S        54:06    9 1:27:43   12 1:10:09    3  3:31:58 
    4   713 Császár Anetta            GOC Göcsej Környezetvé        56:04   11 1:32:08   13 1:08:18    2  3:36:30 
    5   712 Nagy Ákosné            72 SDS Salgótarjáni Dorny      1:03:41   14 1:21:42    8 1:24:21    6  3:49:44 
    6   699 Becz Ágnes             76 KFK KFKI Petőfi Sportk      1:06:21   15 1:52:27   19 1:11:10    5  4:09:58 
    7   706 Spiegl Éva (ERD)       82 SMA Soproni Műegyetemi      1:18:25   17 1:44:06   16 1:29:04    8  4:31:35 
    8   696 Vadászné Kerese Andre  67 DNS Debreceni Nagyerdő      1:14:03   16 1:47:16   18 1:30:20    9  4:31:39 
    9   701 Varga Zsuzsa (ERD)     74 ZTC Zalaegerszegi Tájé        57:19   13 2:12:52   21 1:27:05    7  4:37:16 
   10   716 Szívós Tímea              ESP Egri Spartacus Táj      1:22:32   18 1:52:36   20 1:34:55   10  4:50:03 

        703 Nagy Krisztina         76 BEA Budapesti Egyetemi        48:30    5 1:18:27    5    hiba               
        718 Friedrich Orsolya      80 BEA Budapesti Egyetemi        51:18    8 1:26:19   11                       
        708 Bán Borbála            81 HTC Hódmezővásárhelyi         55:26   10 1:45:40   17                       
        707 Balogh Edina           79 FSC Futárok SC                49:04    6 1:22:44   10                       
        717 Petró Annamária        82 FSC Futárok SC                50:46    7 1:20:53    6                       
        714 Balogh Katalin         83 FSC Futárok SC                 hiba      1:21:23    7                       
        697 Rostás Anikó           75 KAL Kalocsai SE               46:39    3 1:22:30    9                       
        705 Horváth Tímea          76 ZTC Zalaegerszegi Tájé        56:48   12    hiba                            
        702 Farkas Zsuzsanna       81 DTC Diósgyőri Tájfutó         46:15    2 1:16:20    3                       
        721 Lakó Judit             75 ESP Egri Spartacus Táj         n.i.      1:15:14    2                       
        719 Csikós Éva             83 FSC Futárok SC                 hiba                                         
        722 Tóthné Schuch Anikó    71 KTK Kőbányai Tájfutó K                   1:42:34   15                       
        704 Csikós Nóra            83 FSC Futárok SC                           1:34:53   14                       
        700 Holper Antónia         68 TTE Tipo Tájfutó és Kö                      hiba                            



W21Br  (20)                                

    1   728 Gyalog Zsuzsa (ERD)    78 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        34:23    2   36:58    1   32:22    1  1:43:43 
    2   739 Marosfalvi Mónika      70 FMT FŐMTERV SK                34:19    1   40:16    3   33:41    2  1:48:16 
    3   732 Győri Judit            85 SDS Salgótarjáni Dorny        43:29    7   39:54    2   36:01    4  1:59:24 
    4   735 Zelena Dóra            70 MEA Miskolci Egyetemi         38:55    3   44:19    8   38:43    6  2:01:57 
    5   729 Tóth Ágnes             67 MAF Műegyetemi Atlétik        40:42    4   47:26    9   37:05    5  2:05:13 
    6   730 Marosfalvi Eszter      73 FMT FŐMTERV SK                43:04    6   48:47   11   34:05    3  2:05:56 
    7   736 Kiss Teodóra              ETC Egri Testedző Club        50:10   13   41:48    5   40:16    7  2:12:14 
    8   726 Szűcs Judit            65 ESP Egri Spartacus Táj        46:59    9   48:15   10   41:47    8  2:17:01 
    9   724 Orosz Brigitta         77 PSE Postás-Matáv SE           48:00   11   53:28   12   42:46    9  2:24:14 
   10   731 Cziráki Edit           75 BSC Balatonfüredi SC          48:30   12   56:34   13   56:13   11  2:41:17 
   11   738 Hanyicska Mihályné (E  70 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj      1:01:20   16 1:08:05   18   49:33   10  2:58:58 
   12   727 Tölgyesi Tiborné       64 DTC Diósgyőri Tájfutó         55:03   15 1:07:44   17   56:55   12  2:59:42 

        725 Treiner Éva               OSC Orvosegyetem SC         1:11:22   17 1:06:42   16    hiba               
        733 Szathmári Nóra         70 DEA Debreceni Egyetemi        53:58   14 1:03:40   15                       
        740 Sőtér Johanna          74 PSE Postás-Matáv SE           47:31   10 1:22:42   19                       
        723 Lóczi Éva              69 SZV Szegedi Vasutas SE        41:23    5   43:11    6                       
        743 Jenei Margit           54 BOF Budai Ősforrás SC                      41:07    4                       
        744 Tertsch Ágnes          80 KTK Kőbányai Tájfutó K                     58:16   14                       
        734 Kéri Mónika               TSE Törekvés SE               44:12    8                                    
        894 Cseresnyés Ágnes       68 TTE Tipo Tájfutó és Kö                     44:08    7                       



W21C  (9)                                  

    1   751 Dévényi Erika          89 ZTC Zalaegerszegi Tájé        43:15    1   52:10    1   46:42    1  2:22:07 
    2   745 Dévényi Beatrix        89 ZTC Zalaegerszegi Tájé        48:32    2   52:16    2   57:52    4  2:38:40 
    3   747 Tóth Károlyné          67 VTC Veszprémi Tájfutó         49:15    3   58:32    5   52:38    3  2:40:25 
    4   746 Nagyné Bódis Borbála   72 FSC Futárok SC                49:46    4   55:11    3   58:05    5  2:43:02 
    5   753 Orosz Katalin          74 ZTC Zalaegerszegi Tájé        54:28    5   56:11    4   59:30    6  2:50:09 
    6   748 Ivák Eszter            83 SDS Salgótarjáni Dorny        56:59    6 1:06:49    6   49:09    2  2:52:57 
    7   749 Gerzsenyi Ágnes           ZTC Zalaegerszegi Tájé      1:01:21    7 1:08:54    7 1:03:56    8  3:14:11 
    8   755 Oszkóné Simon Ildikó   67 MAC Margitszigeti Atlé      1:03:05    8 1:15:08    8 1:08:27    9  3:26:40 
    9   750 Mitterer Andrea        54 BEA Budapesti Egyetemi      1:05:47    9 1:24:27    9   59:30    6  3:29:44 



W35A  (5)                                  

    1   757 Jakubecz Andrea        67 BME Balassagyarmati ME        46:28    4 1:28:40    3 1:11:24    1  3:26:32 

        758 Bereczné Apli Edit (E     SMA Soproni Műegyetemi      1:00:20    5    hiba      1:31:22    2          
        761 Balogh Piroska         69 SZV Szegedi Vasutas SE        37:40    1 1:11:15    1                       
        756 Felföldi Hajnalka      69 SZV Szegedi Vasutas SE        41:25    2 1:22:37    2                       
        759 Gillichné Kalocsai Ad  69 MSE Megalódusz SE             45:15    3                                    



W40B  (12)                                 

    1   766 Tömördi Ágnes (ERD)    63 HSE Hegyisport Szenten        28:53    1   45:11    1   40:27    1  1:54:31 
    2   773 Sallai Sára            65 SZV Szegedi Vasutas SE        32:27    2   53:09    2   46:50    3  2:12:26 
    3   769 Rusvainé Barócsi Kata  65 FSC Futárok SC                32:40    3 1:05:11    5   46:06    2  2:23:57 
    4   767 Radics Anna            65 TTT Tatai Tömegsport é        41:13    4 1:00:48    3   49:05    4  2:31:06 
    5   770 Halászné L. Ibolya     63 ETC Egri Testedző Club        42:44    5 1:05:38    6 1:09:08    8  2:57:30 
    6   772 Ágoston Erika          66 PSE Postás-Matáv SE           46:04    6 1:12:31    7 1:00:28    5  2:59:03 
    7   764 Nemesházi Lászlóné     62 PSE Postás-Matáv SE           57:52    8 1:24:26    8 1:07:44    7  3:30:02 
    8   775 Horváth Zoltánné       64 TSE Törekvés SE               58:24    9 1:30:24    9 1:06:03    6  3:34:51 
    9   776 Ormay Éva              63 KOS Hegyvidék-KFKI Opt      1:17:24   11 1:49:52   10 1:48:37   10  4:55:53 

        771 Szabóné Gombási Julia  64 DNS Debreceni Nagyerdő      1:01:25   10    hiba      1:47:31    9          
        774 Hajas Csilla dr.       64 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        47:17    7 1:04:41    4                       
        763 Szalai Éva (ERD)          GYO Gyöngyösi Tájfutó          n.i.      2:45:02   11    hiba               



W45B  (6)                                  

    1   780 Dániel Edit            58 SPA Tabáni Spartacus S        29:12    1   44:36    1   41:15    2  1:55:03 
    2   783 Marczis Márta          61 ETC Egri Testedző Club        32:44    2   49:51    2   42:14    3  2:04:49 
    3   781 Kozák Éva              58 ESP Egri Spartacus Táj        36:54    3   51:36    3   37:50    1  2:06:20 

        785 Gösswein Judit         51 PSE Postás-Matáv SE           58:07    6    hiba         hiba               
        778 Németh Zsuzsanna       59 HTC Hódmezővásárhelyi         48:01    5 1:09:43    5                       
        782 Terjékiné Tóth Edit    59 HRF Szolnoki Honvéd Sp        46:26    4 1:03:58    4                       



W50B  (10)                                 

    1   798 Komár Béláné           48 HER Herkules SE Balato        24:51    1   40:04    3   36:33    3  1:41:28 
    2   796 Kovács Olga            55 HAV Havas Szabadidő Kl        30:51    8   51:38    6   29:56    1  1:52:25 
    3   792 Szabó Zsuzsanna        54 MOM Hegyvidék SE-MOM T        30:36    7   51:54    7   30:04    2  1:52:34 
    4   797 Lux Ágnes                 BEA Budapesti Egyetemi        27:17    4 1:03:02    8   37:15    5  2:07:34 
    5   793 Spiegl Zsuzsanna (ERD     SMA Soproni Műegyetemi        39:32    9 1:04:36   10   42:18    6  2:26:26 
    6   794 Menegazzo Marilisa        OMG Orienteering Monte ITA    50:31   10 1:03:56    9   36:33    3  2:31:00 

        790 Karsai Klára           52 OSC Orvosegyetem SC           30:03    6   36:52    2    hiba               
        788 Novotni Tiborné        52 BME Balassagyarmati ME        27:02    3   45:48    5                       
        795 Veresné Sipos Etelka   55 HRF Szolnoki Honvéd Sp        29:35    5   43:02    4                       
        791 Muzsnai Ágota          55 HSE Hegyisport Szenten        25:40    2   31:21    1    n.i.               



W60B  (7)                                  

    1   808 Cser Borbála (ERD)        HER Herkules SE Balato        22:35    1   29:03    1   31:48    1  1:23:26 
    2   807 Cser Krisztina         42 FMT FŐMTERV SK                31:14    2   39:47    2   34:16    2  1:45:17 
    3   800 Koponen Riitta         40 ESS EsSu Espoo         FIN    36:46    5   46:14    3   37:31    4  2:00:31 
    4   805 Schell Antalné         42 PSE Postás-Matáv SE           35:35    3   53:22    4   36:39    3  2:05:36 
    5   803 Hanusz Mária           45 OSC Orvosegyetem SC           36:27    4   55:30    5   47:34    6  2:19:31 
    6   801 Farkas Anna            42 PSE Postás-Matáv SE           47:19    6   56:25    6   45:57    5  2:29:41 

        802 Füleki Emőke           39 DNS Debreceni Nagyerdő        53:34    7 2:00:56    7    hiba               



Open Adv  (23)                             

    1   809 Peics Antal            68 KFK KFKI Petőfi Sportk        35:52    2 1:04:54    2   50:06    3  2:30:52 
    2   812 Horváth Klára          70 VTC Veszprémi Tájfutó         46:51    5 1:25:17    6   48:25    2  3:00:33 
    3   818 Redl Bernhard          70 TTE Tipo Tájfutó és Kö        59:03    8 1:30:07    7 1:09:19    6  3:38:29 
    4   844 Széplaki Erika            VHS Veszprémi Honvéd S        59:28    9 1:32:40    8 1:06:23    5  3:38:31 
    5   820 Savanya Domonkos          SPA Tabáni Spartacus S      1:21:41   12 2:30:33   12 1:16:49    9  5:09:03 

        832 Sass Lóránt               ESP Egri Spartacus Táj        47:47    6    hiba      1:15:10    8          
        847 Fekete András          76 KFK KFKI Petőfi Sportk         n.i.         hiba        52:28    4          
        819 Tóth Dávid                KFK KFKI Petőfi Sportk      1:10:25   11 2:24:56   11                       
        848 Major Eszter              VHS Veszprémi Honvéd S      1:29:47   13 2:24:06   10                       
        836 Gadolla Gábor             TTE Tipo Tájfutó és Kö        53:07    7 1:47:29    9                       
        841 Mátyás Zoltán             THS Taszári Honvéd SE       1:05:25   10 1:21:49    5                       
        849 Tóth II. Zoltán        69 KTK Kőbányai Tájfutó K                      hiba                            
        834 Lepsényi Ágnes            EK_ Egyesületen kívüli ___               2:33:44   13                       
        816 Szúnyog József dr.     54 KTK Kőbányai Tájfutó K                     57:46    1                       
        846 Budai Renáta              TTE Tipo Tájfutó és Kö                                2:40:00   10          
        826 Székely Zsuzsanna         KTK Kőbányai Tájfutó K                                1:13:20    7          
        811 Ebinger Mónika         70 KFK KFKI Petőfi Sportk        44:48    4                                    
        827 Szabó János               SZV Szegedi Vasutas SE                   1:08:46    3                       
        840 Harkányi Ádám             KTK Kőbányai Tájfutó K                                  42:40    1          
        817 Hadnagy Árpád          59 HSP Hidegkúti Spartacu        34:26    1                                    
        822 Bölcsföldi István         MAF Műegyetemi Atlétik                      hiba                            
        813 Oláh Gyula             69 KFK KFKI Petőfi Sportk        42:23    3                                    
        814 Kiss Zsolt                EK_ Egyesületen kívüli ___               1:18:51    4                       



Open Beg  (33)                             

    1   855 Simon Hajnalka         78 KTK Kőbányai Tájfutó K        27:31    3   35:44    6   34:35    3  1:37:50 
    2   854 Telek Tibor               SDS Salgótarjáni Dorny        39:30   15   28:06    3   38:05    4  1:45:41 
    3   856 Csabai Rozália            TSE Törekvés SE               38:27   12   37:19    7   30:10    2  1:45:56 
    4   852 Peregi Tamás              MAC Margitszigeti Atlé        30:53    7   29:37    4   45:34    8  1:46:04 
    5   868 Bukosza Dóra              EK_ Egyesületen kívüli ___    30:45    6   58:29   20   24:33    1  1:53:47 
    6   885 Kovács Alajos             BEA Budapesti Egyetemi        28:48    4   39:28   10   49:14    9  1:57:30 
    7   875 Váradi Zsoltné            GYO Gyöngyösi Tájfutó         34:01    8   39:07    9   44:56    7  1:58:04 
    8   876 Donkó Tibor               KOS Hegyvidék-KFKI Opt        43:12   16   48:48   14   44:13    6  2:16:13 
    9   882 Füleki Piroska         60 GYO Gyöngyösi Tájfutó         53:05   20   46:41   11   39:29    5  2:19:15 
   10   865 Nemoda Katalin            FSC Futárok SC                37:11   11   57:51   19   52:49   10  2:27:51 
   11   850 Ipsicsné Popelyás Ann  71 MAC Margitszigeti Atlé        54:39   21   54:47   16 1:02:15   12  2:51:41 
   12   877 Linningerné Sz. Ágnes     ETC Egri Testedző Club        30:01    5 1:02:13   21 1:23:39   17  2:55:53 
   13   862 Rebák Sándor László    58 NYV NYVSC-Nyírerdő Táj        57:47   22 1:04:13   22   54:01   11  2:56:01 

        858 Nahóczky Zsófia        85 ESP Egri Spartacus Táj        49:15   17 2:30:48   25    hiba               
        859 Füzy Tibor                MAC Margitszigeti Atlé        19:29    1    hiba         hiba               
        874 Czéh Györgyi              ESP Egri Spartacus Táj                   1:17:50   24 1:13:57   16          
        870 Huszár Norbert            SDS Salgótarjáni Dorny                     47:39   12 1:10:27   14          
        864 Dobróka Anett             SPA Tabáni Spartacus S        38:52   13   48:23   13                       
        866 Török Máté                SPA Tabáni Spartacus S      1:24:54   23   34:36    5                       
        869 Karap Attila              TTT Tatai Tömegsport é                   1:04:52   23 1:11:29   15          
        873 Ács Zsuzsanna          70 BME Balassagyarmati ME        27:11    2                                    
        880 Krishnamurthy Artúr       EK_ Egyesületen kívüli ___                            1:10:07   13          
        851 Révai Piroska             TSE Törekvés SE               49:51   18                                    
        861 Kovács Júlia              KOS Hegyvidék-KFKI Opt        35:27    9                                    
        879 Móra Péter                FSC Futárok SC                             54:47   16                       
        871 Lassú Viktória            EK_ Egyesületen kívüli ___                 50:51   15                       
        878 Oláh Anikó                NYV NYVSC-Nyírerdő Táj                     22:10    1                       
        881 Balázsik Zsolt            EK_ Egyesületen kívüli ___                 55:46   18                       
        883 Novai Magdolna            SZV Szegedi Vasutas SE                     24:27    2                       
        857 Faragó Tamás              MOM Hegyvidék SE-MOM T        51:32   19                                    
        863 Hegyes Barbara            KOS Hegyvidék-KFKI Opt        39:13   14                                    
        889 Szathmári Irma            EK_ Egyesületen kívüli ___                 37:34    8                       
        860 Kalocsai Károly           KFK KFKI Petőfi Sportk        35:33   10