Tipo Kupa V 2006.04.30. 10:05
Előzetes eredmények Tipo Kupa 1. nap készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Klub                                Idő  Összesen 



M10D  (25/25)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    893 Tóth Adrián                TTE Tipo Tájfutó és Környezet     15:54     15:54 
    2    113 Mohácsy Ádám (ERD)         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:36     18:36 
    3    111 Balogh Márton              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:47     18:47 
    4    114 Váradi Attila ifj.         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        24:01     24:01 
    5    105 Prezensky Gábor            TRA Transilva Kolozsvár           25:56     25:56 
    6    892 Balázs Bence               SDS Salgótarjáni Dornyai SE       27:33     27:33 
    7    103 Toldi Bence                FMT FŐMTERV SK                    31:07     31:07 
    8    112 Szamos Máté                ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:25     31:25 
    9    102 Dalos Áron                 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     32:00     32:00 
   10    119 Ács Bálint                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     32:18     32:18 
   11    104 Aszódi Márton              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      32:54     32:54 
   12    101 Peregi Dániel              MAC Margitszigeti Atlétikai C     33:49     33:49 
   13    107 Kintli György              GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     34:28     34:28 
   14    108 Bene Martin                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       39:22     39:22 
   15    151 Simonyi Donát              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      42:02     42:02 
   16    109 Kovács László (ERD)        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     43:20     43:20 
   17    577 Dalos Máté                 EK_ Egyesületen kívüli            45:47     45:47 
   18    116 Rónyai Kornél              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        48:03     48:03 
   19    120 Gyallai Soma               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        55:10     55:10 
   20    118 Váradi Ákos                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        71:34     71:34 

         106 Nagy Kristóf               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba           
         110 Soós Barnabás              TSE Törekvés SE                    hiba           
         891 Fazekas Kristóf            ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba           
         117 Matiz Mátyás               ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           
         115 Bóta Zsombor               ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           



M10DK  (2/2)   Előzetes eredmények  10:03  

    1    123 Laczkó Soma                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       30:19     30:19 
    2    122 Horváth Csongor            MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     34:50     34:50 



M12C  (24/25)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    142 Hajdu Szása                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      21:33     21:33 
    2    126 Balogh Bálint              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        27:45     27:45 
    3    149 Prezensky Tamás            TRA Transilva Kolozsvár           27:52     27:52 
    4    129 Németh Marcell             SPA Tabáni Spartacus Sport és     28:11     28:11 
    5    137 Czéh Tamás                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:37     28:37 
    6    133 Rusvai László              FSC Futárok SC                    33:16     33:16 
    7    146 Kirilla Péter              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        33:53     33:53 
    8    140 Jakus Bertalan (ERD)       FSC Futárok SC                    34:12     34:12 
    9    138 Pogány Gergő               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      35:51     35:51 
   10    145 Olasz Máté                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        35:55     35:55 
   11    134 Tóth Bendegúz              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      37:28     37:28 
   12    128 Nagy Gábor                 FSC Futárok SC                    38:17     38:17 
   13    141 Tenk Lőrinc                MAC Margitszigeti Atlétikai C     42:59     42:59 
   14    132 Miháczi Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:02     44:02 
   15    131 Ipsics Péter               MAC Margitszigeti Atlétikai C     46:03     46:03 
   16    124 Vadász Mihály              DNS Debreceni Nagyerdő SK         46:53     46:53 
   17    125 Ujfalusi Zsolt             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      48:32     48:32 
   18    127 Uzelman Péter              ESP Egri Spartacus Tájékozódá     54:08     54:08 
   19    130 Gál Attila                 FSC Futárok SC                    55:12     55:12 
   20    143 Siklósi Bálint             TSE Törekvés SE                   61:54     61:54 
   21    136 Orosz Tamás                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       69:49     69:49 
   22    135 Linninger Martin           ETC Egri Testedző Club            87:02     87:02 
   23    144 Hodossy Balázs             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     87:30     87:30 

         147 Majoros Mihály             ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           



M12D  (9/9)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    150 Fehérvári Dániel (ERD)     SDS Salgótarjáni Dornyai SE       19:05     19:05 
    2    156 Berkes Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport és     26:21     26:21 
    3    155 Tugyi Levente              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        30:20     30:20 
    4    121 Szalóki Dávid              ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:53     31:53 
    5    154 Fazekas Benjámin           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      33:27     33:27 
    6    158 Végvári András             BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     35:58     35:58 
    7    152 Horváth Ádám               SDS Salgótarjáni Dornyai SE       36:36     36:36 
    8    157 Kovács Márton              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      37:57     37:57 
    9    153 Béres Bendegúz             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     40:56     40:56 



M14B  (18/18)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    178 Kovács Sebestyén (ERD)     BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     29:48     29:48 
    2    176 Liszka Krisztián           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        29:59     29:59 
    3    174 Kovács Domonkos (ERD)      BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     34:12     34:12 
    4    163 Hajdu Marcell              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      35:08     35:08 
    4    164 Bérczes Zsigmond           SPA Tabáni Spartacus Sport és     35:08     35:08 
    6    165 Liskány András (ERD)       NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     36:50     36:50 
    7    181 Cserki Soma                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       36:53     36:53 
    8    159 Tölgyesi Renátó            SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:53     37:53 
    9    182 Bugár Gergely              BOF Budai Ősforrás SC             40:36     40:36 
   10    171 Tölgyesi Tamás             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        41:02     41:02 
   11    162 Spicze Máté                DTC Diósgyőri Tájfutó Club        41:08     41:08 
   12    166 Sveiczer Attila            SPA Tabáni Spartacus Sport és     42:16     42:16 
   13    170 Nyíri Dániel               SPA Tabáni Spartacus Sport és     42:44     42:44 
   14    172 Hanyicska Martin (ERD)     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     43:17     43:17 
   15    169 Radványi Ádám              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        44:55     44:55 
   16    180 Szalóki Gábor (ERD)        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        51:19     51:19 
   17    161 Tass Benedek               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      55:03     55:03 

         167 Molek Dávid                SDS Salgótarjáni Dornyai SE        hiba           



M14C  (23/23)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    184 Schwendtner Bálint         KTK Kőbányai Tájfutó Klub         21:15     21:15 
    2    183 Birincsik Péter            ESP Egri Spartacus Tájékozódá     23:13     23:13 
    3    197 Peregi Dávid               MAC Margitszigeti Atlétikai C     25:36     25:36 
    4    192 Korózs Attila              ESP Egri Spartacus Tájékozódá     26:03     26:03 
    5    203 Móra Gábor                 FSC Futárok SC                    26:07     26:07 
    6    191 Erdélyi Martin             SDS Salgótarjáni Dornyai SE       27:09     27:09 
    7    204 Góth Roland                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     28:42     28:42 
    8    202 Brenn Dávid                TSE Törekvés SE                   28:54     28:54 
    9    198 Papp Norbert               ESP Egri Spartacus Tájékozódá     31:19     31:19 
   10    201 Antal Gergely              BMG Babits Mihály Gimnázium       31:24     31:24 
   11    188 Könnyű Bence (ERD)         DNS Debreceni Nagyerdő SK         33:51     33:51 
   12    190 Faragó János               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      33:55     33:55 
   13    200 Vakarcs Erik               ESP Egri Spartacus Tájékozódá     34:08     34:08 
   14    193 Szklenár Bálint            DTC Diósgyőri Tájfutó Club        34:53     34:53 
   15    196 Heppes Mihály              TTE Tipo Tájfutó és Környezet     35:16     35:16 
   16    195 Kormos Máté                ESP Egri Spartacus Tájékozódá     37:23     37:23 
   17    187 Székely Miklós             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     39:13     39:13 
   18    194 Németh Richárd             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     40:12     40:12 
   19    185 Tóth János                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     46:03     46:03 
   20    199 Farkas Gábor               BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     49:45     49:45 
   21    189 Farkas Bence               GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     69:44     69:44 
   22    186 Ferencz Viktor             FSC Futárok SC                    85:25     85:25 

         205 Beluzsár Ádám              ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba           



M16B  (29/29)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    212 Pongrácz Ervin             VHS Veszprémi Honvéd SE           30:29     30:29 
    2    224 Fehérvári Zsolt (ERD)      SDS Salgótarjáni Dornyai SE       30:41     30:41 
    3    230 Kovács Boldizsár (ERD)     BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     30:44     30:44 
    4    210 Vellner Gábor              SPA Tabáni Spartacus Sport és     30:48     30:48 
    5    226 Jenes Géza                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      32:01     32:01 
    6    214 Spisák László              FSC Futárok SC                    32:09     32:09 
    7    233 Bereczki Máté              SZV Szegedi Vasutas SE            32:42     32:42 
    8    228 Györgyi Máté               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      33:18     33:18 
    9    216 Fráter Tamás               SPA Tabáni Spartacus Sport és     33:19     33:19 
   10    220 Kinde Mátyás               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         35:24     35:24 
   10    218 Tóth Károly ifj.           THT Tapolcai Honvéd SE            35:24     35:24 
   12    215 Hráb Dániel                ETC Egri Testedző Club            35:33     35:33 
   13    213 Ádámszky Tamás             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        35:53     35:53 
   14    219 Diószegi Ádám              SPA Tabáni Spartacus Sport és     38:24     38:24 
   15    207 Morvai András              SDS Salgótarjáni Dornyai SE       38:46     38:46 
   16    223 Baumholczer Máté           PVS Pécsi Vasutas SK              41:08     41:08 
   17    206 Repka Dániel               ETC Egri Testedző Club            42:11     42:11 
   18    208 Szívós Dániel              ESP Egri Spartacus Tájékozódá     43:41     43:41 
   19    211 Hoitsy Márton              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        48:24     48:24 
   20    227 Gadolla Gergely            TTE Tipo Tájfutó és Környezet     50:17     50:17 
   21    235 Pálinló Márton             SZV Szegedi Vasutas SE            51:40     51:40 
   22    222 Kaptur Ádám                VHS Veszprémi Honvéd SE           51:45     51:45 
   23    234 Diószegi Bálint            SDS Salgótarjáni Dornyai SE       54:08     54:08 
   24    217 Kelemeny Máté              ETC Egri Testedző Club            59:33     59:33 
   25    232 Vadász Endre               DNS Debreceni Nagyerdő SK         60:06     60:06 
   26    236 Incze Zsombor              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      67:25     67:25 
   27    209 Rebák Csaba (ERD)          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     75:49     75:49 

         229 Aszódi Árpád               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba           
         231 Terjéki Miklós             HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      n.i.           



M16C  (9/9)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    241 Tölgyesi Péter             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        27:56     27:56 
    2    237 Garamszegi Balázs (ERD)    ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:31     28:31 
    3    240 Tóth Marcell               MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     30:41     30:41 
    4    239 König Rudolf               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         33:13     33:13 
    5    243 Timkó Balázs               DTC Diósgyőri Tájfutó Club        39:47     39:47 
    6    244 Nyeste Ákos                DTC Diósgyőri Tájfutó Club        41:44     41:44 
    7    242 Poser Márk                 SPA Tabáni Spartacus Sport és     51:37     51:37 
    8    245 Hodossy Szabolcs           BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     54:23     54:23 

         238 Sipos Tamás                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      n.i.           



M18B  (16/19)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    252 Kerényi Máté               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         37:29     37:29 
    2    250 Lenkei Zsolt               TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:47     37:47 
    3    266 Kuzmann Zsolt              ESP Egri Spartacus Tájékozódá     39:42     39:42 
    4    260 Turcsán Gábor              PVS Pécsi Vasutas SK              41:22     41:22 
    5    265 Horváth Tamás              SZV Szegedi Vasutas SE            42:14     42:14 
    6    246 Kaló Attila                ETC Egri Testedző Club            44:53     44:53 
    7    247 Mets Márton                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      45:25     45:25 
    8    263 Györgyi Péter              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      48:29     48:29 
    9    256 Molnár Lóránd              SZV Szegedi Vasutas SE            53:40     53:40 
   10    251 Killmann Tobias            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     54:09     54:09 
   11    261 Kelemeny Dávid             ETC Egri Testedző Club            57:12     57:12 
   12    253 Gabnai Zoltán (ERD)        DIS DISZ Kulturális és Sporte     57:14     57:14 
   13    248 Méder Tamás                KTK Kőbányai Tájfutó Klub         67:53     67:53 
   14    267 Juhos György               TTE Tipo Tájfutó és Környezet     73:59     73:59 
   15    258 Veres Szentkirályi András  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      74:10     74:10 
   16    255 Lázár Olivér               ESP Egri Spartacus Tájékozódá    111:28    111:28 



M18C  (3/3)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    269 Leonhardt Wolfgang         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     38:58     38:58 
    2    272 Petruszka Imre             DNS Debreceni Nagyerdő SK         40:17     40:17 
    3    271 Bíró Márk                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:15     46:15 



M20A  (8/8)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    277 Gidofalvy Szabolcs         KTK Kőbányai Tájfutó Klub         48:52     48:52 
    2    280 Morandini Viktor           SPA Tabáni Spartacus Sport és     51:23     51:23 
    3    275 Horváth Zoltán             TSE Törekvés SE                   57:22     57:22 
    4    276 Zai Bálint                 SPA Tabáni Spartacus Sport és     58:37     58:37 
    5    278 Füleki Dániel (ERD)        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        59:50     59:50 
    6    281 Ababi Balázs               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         73:55     73:55 

         273 Boros Dániel               TSE Törekvés SE                    n.i.           
         274 Dorner László              ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           



M21E  (26/26)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    288 Krejci Thomas              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     41:51     41:51 
    2    301 Vajda Kolos (ERD)          ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     44:08     44:08 
    3    294 Lévai Ferenc               MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     46:18     46:18 
    4    292 Dénes Zoltán               KAL Kalocsai SE                   47:06     47:06 
    5    299 Molnár Tibor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub     47:28     47:28 
    6    296 Bogya Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:40     47:40 
    7    290 Harkányi Zoltán            MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     49:13     49:13 
    8    310 Borbás Nándor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     50:43     50:43 
    9    309 Balabás Péter Gergő        DTC Diósgyőri Tájfutó Club        50:50     50:50 
   10    307 Forrai Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     50:52     50:52 
   11    282 Varga Bálint (ERD)         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     52:10     52:10 
   12    302 Viniczai Ferenc            PVS Pécsi Vasutas SK              52:51     52:51 
   13    283 Lajszner Attila            ESP Egri Spartacus Tájékozódá     53:39     53:39 
   14    289 Tolnai Márton              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        56:11     56:11 
   15    284 Halona Gergely             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        57:26     57:26 
   16    286 Less Áron                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club        58:07     58:07 
   17    293 Kemenczky Jenő             SPA Tabáni Spartacus Sport és     58:17     58:17 
   18    298 Ferenczi Krisztián         ETC Egri Testedző Club            58:47     58:47 
   19    291 Mitró Zoltán               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     60:18     60:18 
   20    304 Forrai Miklós              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     60:34     60:34 
   21    306 Marosvölgyi Máté           SPA Tabáni Spartacus Sport és     66:17     66:17 
   22    305 Zsebeházy Zsolt            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      69:23     69:23 
   23    297 Várvölgyi Szilárd          THT Tapolcai Honvéd SE            75:48     75:48 

         303 Mihályi Ferenc             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      Disq           
         311 Szundi Attila              DTC Diósgyőri Tájfutó Club         n.i.           
         312 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.           



M21B  (41/41)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    323 Fodor József               SZV Szegedi Vasutas SE            41:31     41:31 
    2    348 Farkas Viktor              HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     46:54     46:54 
    3    346 Drapcsik Péter             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        47:32     47:32 
    4    337 Novai György (ERD)         SZV Szegedi Vasutas SE            47:34     47:34 
    5    318 Tóth Máté (ERD)            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        48:39     48:39 
    6    347 Fazekas Tamás              VHS Veszprémi Honvéd SE           48:46     48:46 
    7    351 Veres Tamás                HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     49:40     49:40 
    8    317 Hugyecz Zoltán (ERD)       HUF HUFEZE Pásztó                 51:18     51:18 
    9    349 Siegler Konrád             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:48     51:48 
   10    322 Spiegl Máté (ERD)          KAL Kalocsai SE                   51:52     51:52 
   11    325 Balogh Róbert              FLF Fehérlófia SE                 51:57     51:57 
   12    319 Marosán Dávid              BEA Budapesti Egyetemi Atléti     53:16     53:16 
   13    315 Lenkei Ákos                HSP Hidegkúti Spartacus Sport     53:55     53:55 
   14    341 Nógrádi Csaba              KRI Kristály Tájfutó és Termé     54:15     54:15 
   15    324 Gyalog Zoltán              SPA Tabáni Spartacus Sport és     54:33     54:33 
   16    353 Schultheisz György         KFK KFKI Petőfi Sportkör          54:35     54:35 
   17    338 Mézes Tibor Sólyom         GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     56:26     56:26 
   18    335 Halona István              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        57:28     57:28 
   19    336 Chmelik Ernő               VHS Veszprémi Honvéd SE           58:34     58:34 
   20    328 Vas Gábor                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club        59:35     59:35 
   21    342 Harkányi Nándor            KTK Kőbányai Tájfutó Klub         59:46     59:46 
   22    343 Bihari Zoltán              KFK KFKI Petőfi Sportkör          60:58     60:58 
   23    345 Niedermayer Péter          VHS Veszprémi Honvéd SE           61:57     61:57 
   24    321 Tarcsai László             DNS Debreceni Nagyerdő SK         62:47     62:47 
   25    333 Nagy Gábor                 KFK KFKI Petőfi Sportkör          68:01     68:01 
   26    332 Szebeli István             PSE Postás-Matáv SE               68:04     68:04 
   27    320 Marton Balázs              VHS Veszprémi Honvéd SE           69:01     69:01 
   28    330 Pintyili Gergely (ERD)     DTC Diósgyőri Tájfutó Club        69:53     69:53 
   29    331 Bánfi Róbert               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     72:28     72:28 
   30    354 Kisnémet László            HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     73:28     73:28 
   31    340 Kotolics János (ERD)       EK_ Egyesületen kívüli            73:59     73:59 
   32    339 Ruff Róbert                SSC Siketek SC Budapest           74:02     74:02 
   33    334 Sellei Szilárd             COM Compass Kolozsvár             80:19     80:19 
   34    327 Egri Botond                KFK KFKI Petőfi Sportkör          81:39     81:39 
   35    329 Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarú    101:11    101:11 
   36    352 Dörgönye Norbert           SMA Soproni Műegyetemi AC        107:22    107:22 

         313 Illés Péter                HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      n.i.           
         355 Szlávik Zoltán dr.         KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.           
         356 Nagy Ákos                  SDS Salgótarjáni Dornyai SE        n.i.           
         350 Bánki Zoltán               SZV Szegedi Vasutas SE             n.i.           
         326 Uhlir Péter                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i.           



M21Br  (28/28) Előzetes eredmények  10:03  

    1    372 Halász Balázs              ETC Egri Testedző Club            31:42     31:42 
    2    362 Jakus Zoltán               FSC Futárok SC                    31:59     31:59 
    3    890 Kocsik Árpád               ETC Egri Testedző Club            33:46     33:46 
    4    374 Bokros István              MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     34:10     34:10 
    5    376 Balogh Péter               FSC Futárok SC                    35:01     35:01 
    6    378 Reviczki Zsolt             HUF HUFEZE Pásztó                 35:28     35:28 
    7    369 Weiler Zsolt               MAF Műegyetemi Atlétikai és F     38:11     38:11 
    8    364 Honfi Gábor (ERD)          ESP Egri Spartacus Tájékozódá     38:30     38:30 
    9    357 Bernáth Zsolt              FLF Fehérlófia SE                 42:07     42:07 
   10    368 Fekete Zoltán              ESP Egri Spartacus Tájékozódá     43:08     43:08 
   11    366 Simon Tamás                KTK Kőbányai Tájfutó Klub         43:51     43:51 
   12    379 Serestey Áron              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     44:38     44:38 
   13    382 Sass Pál                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá     45:33     45:33 
   14    375 Halász Gergő               ETC Egri Testedző Club            47:21     47:21 
   15    360 Turschl Attila             FLF Fehérlófia SE                 47:42     47:42 
   16    370 Laták Rudolf               FMT FŐMTERV SK                    48:51     48:51 
   17    359 Vadász Tamás               DNS Debreceni Nagyerdő SK         54:33     54:33 
   18    361 Bodrogi László             SDS Salgótarjáni Dornyai SE       55:41     55:41 
   19    365 Kővári Péter               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     56:56     56:56 
   20    358 Knuth Dávid                BEA Budapesti Egyetemi Atléti     64:13     64:13 
   21    377 Palkovics Viktor           SDS Salgótarjáni Dornyai SE       78:11     78:11 
   22    367 Szabó László               FLF Fehérlófia SE                 79:15     79:15 
   23    363 Szabó Csaba                KFK KFKI Petőfi Sportkör          82:28     82:28 

         371 Haraszti Krisztián         FLF Fehérlófia SE                  hiba           
         383 Szűcs Péter                KFK KFKI Petőfi Sportkör           hiba           
         381 Szikszai Szabolcs          SDS Salgótarjáni Dornyai SE        hiba           
         386 Lénárt István              FSC Futárok SC                     n.i.           
         385 Dalos Attila               MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.           



M21C  (7/7)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    388 Ivák Pál                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE       47:37     47:37 
    2    387 Bakos Béla                 FSC Futárok SC                    49:26     49:26 
    3    393 Babka Miklós               KIK Kikelet Budapest              50:54     50:54 
    4    391 Kiss Péter                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     65:10     65:10 
    5    392 Hortobágyi Viktor          ESP Egri Spartacus Tájékozódá     69:50     69:50 
    6    390 Ballagó Tamás              FSC Futárok SC                    77:49     77:49 

         394 Sass Lóránt                ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           



M35A  (14/14)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    400 Marton János               HSP Hidegkúti Spartacus Sport     47:30     47:30 
    2    396 Horváth Sándor             MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     51:20     51:20 
    3    399 Kovács Gábor (ERD)         BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     53:28     53:28 
    4    395 Kovács Zoltán (ERD)        BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     53:58     53:58 
    5    401 Nagy Tibor                 FSC Futárok SC                    56:40     56:40 
    6    409 Kovács Péter (ERD)         BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     60:24     60:24 
    7    407 Fehérvári Péter (ERD)      SDS Salgótarjáni Dornyai SE       61:52     61:52 
    8    397 Felföldi Barnabás          PVS Pécsi Vasutas SK              63:06     63:06 
    9    405 Zagyi László (ERD)         JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc     65:21     65:21 
   10    402 Németh Csaba               BOF Budai Ősforrás SC             69:51     69:51 
   11    398 Nemoda Ferenc              FSC Futárok SC                    85:56     85:56 

         411 Kovács Gábor               VHS Veszprémi Honvéd SE            hiba           
         403 Soós László                TSE Törekvés SE                    hiba           
         406 Mörk Péter                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      n.i.           



M35Br  (16/16) Előzetes eredmények  10:03  

    1    424 Ács Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     26:58     26:58 
    2    426 Szitter Attila             KTK Kőbányai Tájfutó Klub         27:03     27:03 
    3    428 Sramkó Tibor               SDS Salgótarjáni Dornyai SE       29:30     29:30 
    4    418 Schwendtner Erik           KTK Kőbányai Tájfutó Klub         30:00     30:00 
    5    423 Halaj László               JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc     32:14     32:14 
    6    429 Balogh József              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        33:24     33:24 
    7    427 Paskuj Mátyás              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     35:36     35:36 
    7    425 Györgyi Zoltán             OSC Orvosegyetem SC               35:36     35:36 
    9    421 Ipsics László              MAC Margitszigeti Atlétikai C     35:49     35:49 
   10    422 Váradi Zsolt               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        36:27     36:27 
   11    419 Liskány András István      NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     37:40     37:40 
   12    417 Kerényi Zsolt              SPA Tabáni Spartacus Sport és     41:04     41:04 
   13    415 Kinde Kálmán               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         41:48     41:48 
   14    414 Konrád Csaba               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        42:32     42:32 
   15    413 Váradi Attila              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        44:21     44:21 
   16    416 Hanyicska Mihály           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     53:44     53:44 



M40B  (18/18)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    438 Mohácsy Tamás dr. (ERD)    SDS Salgótarjáni Dornyai SE       43:02     43:02 
    2    449 Gillich István             MSE Megalódusz SE                 43:20     43:20 
    3    431 Rusvai László              FSC Futárok SC                    45:15     45:15 
    4    436 Szokol Lajos               SZV Szegedi Vasutas SE            45:51     45:51 
    5    442 Tóth Gábor                 SZV Szegedi Vasutas SE            45:59     45:59 
    6    432 Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sport     47:52     47:52 
    7    441 Erdélyi Gyula              SDS Salgótarjáni Dornyai SE       48:26     48:26 
    8    446 Török József               SDS Salgótarjáni Dornyai SE       49:24     49:24 
    9    440 Gyallai János              MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     50:05     50:05 
   10    434 Vass Zoltán                SZV Szegedi Vasutas SE            52:09     52:09 
   11    450 Závodszky Tamás            KTK Kőbányai Tájfutó Klub         53:33     53:33 
   12    433 Blézer Attila (ERD)        ESP Egri Spartacus Tájékozódá     56:37     56:37 
   13    437 Tőkés Árpád                TRA Transilva Kolozsvár           57:24     57:24 
   14    447 Nagy Ferenc                PSE Postás-Matáv SE               59:39     59:39 
   15    435 Oszkó László               MAC Margitszigeti Atlétikai C     76:52     76:52 
   16    443 Vincze Károly              HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     99:47     99:47 

         444 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
         445 König Péter                KTK Kőbányai Tájfutó Klub          n.i.           



M45B  (22/22)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    465 Proske Herwig              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     41:11     41:11 
    2    469 Gabnai Ernő (ERD)          DIS DISZ Kulturális és Sporte     44:07     44:07 
    3    460 Tóth Károly                VTC Veszprémi Tájfutó Club        44:28     44:28 
    4    466 Szlatényi Ferenc           OSC Orvosegyetem SC               45:39     45:39 
    5    472 Kovács József              ETC Egri Testedző Club            46:01     46:01 
    6    473 Tölgyesi Tibor             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        46:13     46:13 
    7    457 Kürti István (ERD)         PAK Paksi SE                      47:06     47:06 
    8    474 Bertóti Edgár              MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     49:21     49:21 
    9    464 Horváth László             PSE Postás-Matáv SE               50:10     50:10 
   10    470 Kocsis László              FSC Futárok SC                    56:42     56:42 
   11    471 Lenkei Győző               HSP Hidegkúti Spartacus Sport     59:02     59:02 
   12    462 Kubacsek József            FSC Futárok SC                    63:09     63:09 
   13    463 Berecz Sámuel (ERD)        SMA Soproni Műegyetemi AC         64:47     64:47 
   14    453 Kiss Tibor                 FSC Futárok SC                    65:29     65:29 
   15    467 Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      71:43     71:43 
   16    454 Csikós Miklós              FSC Futárok SC                    72:20     72:20 
   17    458 Könnyű István (ERD)        DNS Debreceni Nagyerdő SK         73:14     73:14 
   18    456 Katulin Tibor              TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     83:50     83:50 
   19    455 Ormay György               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      87:07     87:07 

         475 Zentai László              HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i.           
         459 Telek András               SDS Salgótarjáni Dornyai SE        n.i.           
         461 Margittai Endre (ERD)      SMA Soproni Műegyetemi AC          n.i.           



M50B  (17/17)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    478 Petró Géza                 FSC Futárok SC                    33:41     33:41 
    2    482 Zentai József (ERD)        HUF HUFEZE Pásztó                 35:37     35:37 
    3    490 Győri László               SDS Salgótarjáni Dornyai SE       35:41     35:41 
    4    491 Zsilkin Viktor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     36:32     36:32 
    5    485 Pelyhe Dénes               SDS Salgótarjáni Dornyai SE       39:16     39:16 
    6    477 Kóger Gyula                PVM Pécsi Vörös Meteor SK         40:33     40:33 
    7    481 Spiegl János (ERD)         SMA Soproni Műegyetemi AC         40:44     40:44 
    8    493 Szalóki Rezső (ERD)        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        43:06     43:06 
    9    479 Pap László (ERD)           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:11     44:11 
   10    496 Harkányi Csaba             HAV Havas Szabadidő Klub          44:40     44:40 
   11    487 Leonhardt Kristian         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     44:47     44:47 
   12    494 Lux Iván                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti     44:51     44:51 
   13    498 Lovász István (ERD)        HSP Hidegkúti Spartacus Sport     48:51     48:51 
   14    483 Tertsch Antal              KTK Kőbányai Tájfutó Klub         50:05     50:05 
   15    488 Szabó László               DNS Debreceni Nagyerdő SK         56:23     56:23 
   16    484 Halász László              ETC Egri Testedző Club            72:33     72:33 

         480 Kubacsek József            FSC Futárok SC                     n.i.           



M55B  (10/10)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    511 Boros Zoltán (ERD)         ESP Egri Spartacus Tájékozódá     36:44     36:44 
    2    514 Kéri Péter                 TSE Törekvés SE                   37:31     37:31 
    3    507 Zánkay András              BEA Budapesti Egyetemi Atléti     40:21     40:21 
    4    505 Gyalog László              SPA Tabáni Spartacus Sport és     47:45     47:45 
    5    509 Friedrich Vilmos           BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:29     51:29 
    6    508 Dvorak Vlastimil           BOS Banik Ostrava                 55:28     55:28 
    7    512 Mutton Pietro              OMG Orienteering Monte Grappa     83:15     83:15 

         510 Kiss Attila                SSC Siketek SC Budapest            hiba           
         506 Vincze István              HER Herkules SE Balatonalmádi      n.i.           
         504 Homoki Géza                BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           



M60B  (12/12)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    520 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:32     34:32 
    2    519 Komár Béla                 HER Herkules SE Balatonalmádi     34:46     34:46 
    3    525 Nagy Árpád dr.             ETC Egri Testedző Club            34:48     34:48 
    4    527 Gerely Ferenc (ERD)        SMA Soproni Műegyetemi AC         35:04     35:04 
    5    517 Muszély György             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     35:18     35:18 
    6    526 Horváth Béla               VHS Veszprémi Honvéd SE           36:45     36:45 
    7    518 Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:19     37:19 
    8    523 Hargitai István            TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:52     37:52 
    9    524 Csongrádi Jenő             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     43:02     43:02 
   10    522 Perényi János              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        43:44     43:44 
   11    521 Ballagó Béla               FSC Futárok SC                    57:40     57:40 

         516 Lénárd Miklós              ETC Egri Testedző Club             n.i.           



M65B  (5/5)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    535 Koponen Pentti             ESS EsSu Espoo                    30:03     30:03 
    2    539 Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:52     37:52 
    3    538 Schell Antal               PSE Postás-Matáv SE               44:08     44:08 
    4    533 Bán Sándor                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     60:47     60:47 
    5    540 Müller János               PSE Postás-Matáv SE               79:52     79:52 



M70B  (6/6)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    545 Dudás István               OSC Orvosegyetem SC               26:11     26:11 
    2    543 Kempf Adolf                KTV KTV Altdorf                   26:27     26:27 
    3    546 Weress Kálmán              TTE Tipo Tájfutó és Környezet     27:47     27:47 
    4    549 Éliás Vilmos               TTE Tipo Tájfutó és Környezet     31:41     31:41 
    5    548 Nyögéri Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         35:37     35:37 
    6    544 Rácz Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környezet     39:38     39:38 



W10D  (24/24)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    551 Liszka Eszter              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:04     18:04 
    2    559 Faggyas Réka (ERD)         TTE Tipo Tájfutó és Környezet     20:57     20:57 
    3    557 Faggyas Petra (ERD)        TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:22     21:22 
    4    564 Nógrádi Nicol              KRI Kristály Tájfutó és Termé     23:32     23:32 
    5    572 Donkó Luca                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      24:32     24:32 
    6    555 Egei Petra (ERD)           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     25:56     25:56 
    7    570 Weiler Virág               MAF Műegyetemi Atlétikai és F     27:55     27:55 
    8    574 Horváth Hanga              MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     28:54     28:54 
    9    558 Tarnai Júlia               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      30:08     30:08 
   10    552 Masztis Dóra               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      31:14     31:14 
   10    569 Palkovics Éva              SDS Salgótarjáni Dornyai SE       31:14     31:14 
   12    553 Schwendtner Réka           KTK Kőbányai Tájfutó Klub         35:14     35:14 
   13    550 Szalai Sára                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      35:21     35:21 
   14    565 Goldmann Júlia             SDS Salgótarjáni Dornyai SE       41:42     41:42 
   15    563 Sramkó Réka                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       49:35     49:35 
   16    556 Kremniczky Vivien          DTC Diósgyőri Tájfutó Club        70:24     70:24 
   17    571 Kinde Sarolta              KTK Kőbányai Tájfutó Klub         70:27     70:27 
   18    554 Tóth Réka                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      74:24     74:24 
   19    561 Gillich Bernadett          MSE Megalódusz SE                 82:52     82:52 
   20    560 Ujfalusi Dóra              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      84:56     84:56 
   21    567 Nagy Krisztina             SDS Salgótarjáni Dornyai SE      100:54    100:54 

         573 Gillich Viktória           MSE Megalódusz SE                  hiba           
         568 Kozéki Zsófia              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         566 Zelenai Eszter             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



W10DK  (3/3)   Előzetes eredmények  10:03  

    1    578 Kovács Borbála (ERD)       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     31:23     31:23 
    2    575 Csoma Cintia               TSE Törekvés SE                   48:29     48:29 

         576 Osvárt Réka                DEA Debreceni Egyetemi Atléti      n.i.           



W12C  (14/14)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    588 Kinde Vanda                KTK Kőbányai Tájfutó Klub         19:07     19:07 
    2    592 Miháczi Diana              TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:37     30:37 
    3    585 Váradi Vivien              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        31:59     31:59 
    4    590 Faggyas Eszter (ERD)       TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:18     34:18 
    5    586 Vass Flóra                 SZV Szegedi Vasutas SE            38:19     38:19 
    6    583 Hanyicska Zsaklin (ERD)    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     42:02     42:02 
    7    579 Konrád Krisztina           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        44:46     44:46 
    8    581 Lőrinc Gréta               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        49:02     49:02 
    9    580 Masztis Anna               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      51:06     51:06 
   10    596 Szilágyi Mónika            TSE Törekvés SE                   53:06     53:06 
   11    595 Fehér Viktória             ESP Egri Spartacus Tájékozódá     54:45     54:45 
   12    589 Vass Luca                  SZV Szegedi Vasutas SE            66:43     66:43 

         593 Váradi Zsanett             ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           
         597 Hajdu Dorisz               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.           



W12D  (9/9)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    604 Huszár Adrienn             SDS Salgótarjáni Dornyai SE       20:21     20:21 
    2    603 Oláh Adrienn               DTC Diósgyőri Tájfutó Club        32:32     32:32 
    3    601 Nahóczky Csenge            DTC Diósgyőri Tájfutó Club        38:16     38:16 
    4    602 Gáll Barbara               DTC Diósgyőri Tájfutó Club        39:09     39:09 
    5    609 Cseh Anett                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       41:52     41:52 
    6    608 Szőllősi Szilvia           DTC Diósgyőri Tájfutó Club        43:58     43:58 
    7    607 Puskás Bettina             SDS Salgótarjáni Dornyai SE       96:31     96:31 
    8    606 Kinde Zsófia               KTK Kőbányai Tájfutó Klub         99:40     99:40 
    9    605 Jakus Virág Kata           FSC Futárok SC                   100:29    100:29 



W14B  (9/9)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    616 Tóth Krisztina             VTC Veszprémi Tájfutó Club        21:17     21:17 
    2    612 Györgyi Hanga              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      24:40     24:40 
    3    620 Kerényi Szofi              KTK Kőbányai Tájfutó Klub         25:29     25:29 
    4    613 Rusvai Katalin             FSC Futárok SC                    26:02     26:02 
    5    611 Szőcs Fruzsina             HSP Hidegkúti Spartacus Sport     27:39     27:39 
    6    617 Goldmann Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyai SE       28:00     28:00 
    7    619 Ozsvárt Dóra               SDS Salgótarjáni Dornyai SE       29:31     29:31 
    8    621 Gulyás Zsófia              SDS Salgótarjáni Dornyai SE       36:49     36:49 
    9    614 Kakuk Zsófia Luca          SZV Szegedi Vasutas SE            39:05     39:05 



W14C  (8/8)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    631 Balogh Réka                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:22     22:22 
    2    628 Csiki Katalin              KTK Kőbányai Tájfutó Klub         29:23     29:23 
    3    632 Kiss Nikolett              ESP Egri Spartacus Tájékozódá     42:42     42:42 
    4    624 Jakus Júlia                FSC Futárok SC                    47:38     47:38 
    5    633 Kiss Vivien                DTC Diósgyőri Tájfutó Club        54:05     54:05 
    6    627 Szlatényi Dóra             OSC Orvosegyetem SC               67:26     67:26 
    7    630 Skovrán Brigitta           ESP Egri Spartacus Tájékozódá     74:08     74:08 

         625 Ipsics Viktória            MAC Margitszigeti Atlétikai C      hiba           



W16B  (18/19)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    651 Tibay Ilona                SPA Tabáni Spartacus Sport és     27:27     27:27 
    2    649 Bertóti Regina             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        27:57     27:57 
    3    635 Zsigmond Vanda             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        29:23     29:23 
    4    654 Szokol Mónika              SZV Szegedi Vasutas SE            30:21     30:21 
    5    655 Koós Brigitta (ERD)        SDS Salgótarjáni Dornyai SE       31:02     31:02 
    6    647 Sebők Petra                VHS Veszprémi Honvéd SE           31:05     31:05 
    7    650 Zsigmond Tímea             SZV Szegedi Vasutas SE            31:50     31:50 
    8    636 Tóth Réka                  SZV Szegedi Vasutas SE            33:27     33:27 
    9    653 Kovács Anett               SDS Salgótarjáni Dornyai SE       37:38     37:38 
   10    640 Kordics Edit               BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     37:50     37:50 
   11    641 Lajos Luca                 PVS Pécsi Vasutas SK              40:38     40:38 
   12    645 Varga Adél                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE      43:18     43:18 
   13    638 Szalai Dóra                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     43:51     43:51 
   14    639 Németh Luca                SPA Tabáni Spartacus Sport és     46:59     46:59 
   15    642 Szabó Fanni                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       48:12     48:12 
   16    643 Lőcsey Vera                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      51:30     51:30 
   17    646 Szokol Boglárka            SZV Szegedi Vasutas SE            54:03     54:03 
   18    644 Touré Anita                PSE Postás-Matáv SE               66:55     66:55 



W18B  (15/15)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    665 Kadan Ursula               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     31:35     31:35 
    2    668 Péley Dorottya             PVS Pécsi Vasutas SK              32:11     32:11 
    3    671 Koós Diána (ERD)           SDS Salgótarjáni Dornyai SE       34:50     34:50 
    4    670 Máthé Fanni                TTE Tipo Tájfutó és Környezet     35:49     35:49 
    5    657 Szerencsi Dóra             SZV Szegedi Vasutas SE            36:47     36:47 
    6    659 Nagy Virág                 SZV Szegedi Vasutas SE            36:51     36:51 
    7    667 Györgyi Csenge             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      39:05     39:05 
    8    658 Rusvai Mónika              FSC Futárok SC                    43:19     43:19 
    9    666 Németh Kinga               SPA Tabáni Spartacus Sport és     44:48     44:48 
   10    663 Novák Martina (ERD)        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     49:53     49:53 
   11    660 Császár Barbara            GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     55:47     55:47 
   12    672 Dékány Szilvia             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        57:18     57:18 
   13    661 Henk Zsuzsanna             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      63:23     63:23 
   14    673 Kecsmár Nikolett           ESP Egri Spartacus Tájékozódá     98:55     98:55 

         664 Őry Eszter                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           



W18C  (1/1)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    675 Váradi Enikő               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        27:46     27:46 



W20A  (4/4)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    685 Bertóti Diana              DTC Diósgyőri Tájfutó Club        55:13     55:13 
    2    684 Perényi Dóra Roberta (E)   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        67:38     67:38 
    3    680 Kovács Kinga               ETC Egri Testedző Club            68:48     68:48 
    4    682 Dékány Andrea              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        73:37     73:37 



W21E  (8/8)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    692 Császár Éva                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     49:39     49:39 
    2    686 Wengrin Ágnes (ERD)        TTE Tipo Tájfutó és Környezet     51:59     51:59 
    3    695 Zsigmond Száva             DTC Diósgyőri Tájfutó Club        52:38     52:38 
    4    687 Mezei Anikó                FSC Futárok SC                    53:34     53:34 
    5    690 Bokros Andrea dr.          MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     54:52     54:52 
    6    688 Leonhardt Karin            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     55:01     55:01 
    7    693 Daragó Zsófia (ERD)        ETC Egri Testedző Club            69:28     69:28 
    8    694 Holper Antónia             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     88:47     88:47 



W21B  (21/22)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    720 Marosán Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atléti     43:27     43:27 
    2    702 Farkas Zsuzsanna           DTC Diósgyőri Tájfutó Club        46:15     46:15 
    3    697 Rostás Anikó               KAL Kalocsai SE                   46:39     46:39 
    4    698 Boros Anna                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       48:00     48:00 
    5    703 Nagy Krisztina             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     48:30     48:30 
    6    707 Balogh Edina               FSC Futárok SC                    49:04     49:04 
    7    717 Petró Annamária            FSC Futárok SC                    50:46     50:46 
    8    718 Friedrich Orsolya          BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:18     51:18 
    9    710 Lendvai Katalin            VHS Veszprémi Honvéd SE           54:06     54:06 
   10    708 Bán Borbála                HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     55:26     55:26 
   11    713 Császár Anetta             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     56:04     56:04 
   12    705 Horváth Tímea              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     56:48     56:48 
   13    701 Varga Zsuzsa (ERD)         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     57:19     57:19 
   14    712 Nagy Ákosné                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       63:41     63:41 
   15    699 Becz Ágnes                 KFK KFKI Petőfi Sportkör          66:21     66:21 
   16    696 Vadászné Kerese Andrea     DNS Debreceni Nagyerdő SK         74:03     74:03 
   17    706 Spiegl Éva (ERD)           SMA Soproni Műegyetemi AC         78:25     78:25 
   18    716 Szívós Tímea               ESP Egri Spartacus Tájékozódá     82:32     82:32 

         714 Balogh Katalin             FSC Futárok SC                     hiba           
         719 Csikós Éva                 FSC Futárok SC                     hiba           
         721 Lakó Judit                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           



W21Br  (19/19) Előzetes eredmények  10:03  

    1    739 Marosfalvi Mónika          FMT FŐMTERV SK                    34:19     34:19 
    2    728 Gyalog Zsuzsa (ERD)        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     34:23     34:23 
    3    735 Zelena Dóra                MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     38:55     38:55 
    4    729 Tóth Ágnes                 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     40:42     40:42 
    5    723 Lóczi Éva                  SZV Szegedi Vasutas SE            41:23     41:23 
    6    730 Marosfalvi Eszter          FMT FŐMTERV SK                    43:04     43:04 
    7    732 Győri Judit                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       43:29     43:29 
    8    734 Kéri Mónika                TSE Törekvés SE                   44:12     44:12 
    9    726 Szűcs Judit                ESP Egri Spartacus Tájékozódá     46:59     46:59 
   10    740 Sőtér Johanna              PSE Postás-Matáv SE               47:31     47:31 
   11    724 Orosz Brigitta             PSE Postás-Matáv SE               48:00     48:00 
   12    731 Cziráki Edit               BSC Balatonfüredi SC              48:30     48:30 
   13    736 Kiss Teodóra               ETC Egri Testedző Club            50:10     50:10 
   14    733 Szathmári Nóra             DEA Debreceni Egyetemi Atléti     53:58     53:58 
   15    727 Tölgyesi Tiborné           DTC Diósgyőri Tájfutó Club        55:03     55:03 
   16    738 Hanyicska Mihályné (ERD)   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     61:20     61:20 
   17    725 Treiner Éva                OSC Orvosegyetem SC               71:22     71:22 

         741 Osaigbovo Ngozi Barbara    BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      n.i.           
         742 Harsányi Rita              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i.           



W21C  (9/9)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    751 Dévényi Erika              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     43:15     43:15 
    2    745 Dévényi Beatrix            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     48:32     48:32 
    3    747 Tóth Károlyné              VTC Veszprémi Tájfutó Club        49:15     49:15 
    4    746 Nagyné Bódis Borbála       FSC Futárok SC                    49:46     49:46 
    5    753 Orosz Katalin              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     54:28     54:28 
    6    748 Ivák Eszter                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       56:59     56:59 
    7    749 Gerzsenyi Ágnes            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     61:21     61:21 
    8    755 Oszkóné Simon Ildikó       MAC Margitszigeti Atlétikai C     63:05     63:05 
    9    750 Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atléti     65:47     65:47 



W35A  (5/5)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    761 Balogh Piroska             SZV Szegedi Vasutas SE            37:40     37:40 
    2    756 Felföldi Hajnalka          SZV Szegedi Vasutas SE            41:25     41:25 
    3    759 Gillichné Kalocsai Adrienn MSE Megalódusz SE                 45:15     45:15 
    4    757 Jakubecz Andrea            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     46:28     46:28 
    5    758 Bereczné Apli Edit (ERD)   SMA Soproni Műegyetemi AC         60:20     60:20 



W40B  (12/12)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    766 Tömördi Ágnes (ERD)        HSE Hegyisport Szentendre Egy     28:53     28:53 
    2    773 Sallai Sára                SZV Szegedi Vasutas SE            32:27     32:27 
    3    769 Rusvainé Barócsi Katalin   FSC Futárok SC                    32:40     32:40 
    4    767 Radics Anna                TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     41:13     41:13 
    5    770 Halászné L. Ibolya         ETC Egri Testedző Club            42:44     42:44 
    6    772 Ágoston Erika              PSE Postás-Matáv SE               46:04     46:04 
    7    774 Hajas Csilla dr.           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      47:17     47:17 
    8    764 Nemesházi Lászlóné         PSE Postás-Matáv SE               57:52     57:52 
    9    775 Horváth Zoltánné           TSE Törekvés SE                   58:24     58:24 
   10    771 Szabóné Gombási Julianna   DNS Debreceni Nagyerdő SK         61:25     61:25 
   11    776 Ormay Éva                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      77:24     77:24 

         763 Szalai Éva (ERD)           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         n.i.           



W45B  (6/6)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    780 Dániel Edit                SPA Tabáni Spartacus Sport és     29:12     29:12 
    2    783 Marczis Márta              ETC Egri Testedző Club            32:44     32:44 
    3    781 Kozák Éva                  ESP Egri Spartacus Tájékozódá     36:54     36:54 
    4    782 Terjékiné Tóth Edit        HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     46:26     46:26 
    5    778 Németh Zsuzsanna           HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     48:01     48:01 
    6    785 Gösswein Judit             PSE Postás-Matáv SE               58:07     58:07 



W50B  (10/10)  Előzetes eredmények  10:03  

    1    798 Komár Béláné               HER Herkules SE Balatonalmádi     24:51     24:51 
    2    791 Muzsnai Ágota              HSE Hegyisport Szentendre Egy     25:40     25:40 
    3    788 Novotni Tiborné            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     27:02     27:02 
    4    797 Lux Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti     27:17     27:17 
    5    795 Veresné Sipos Etelka       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     29:35     29:35 
    6    790 Karsai Klára               OSC Orvosegyetem SC               30:03     30:03 
    7    792 Szabó Zsuzsanna            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      30:36     30:36 
    8    796 Kovács Olga                HAV Havas Szabadidő Klub          30:51     30:51 
    9    793 Spiegl Zsuzsanna (ERD)     SMA Soproni Műegyetemi AC         39:32     39:32 
   10    794 Menegazzo Marilisa         OMG Orienteering Monte Grappa     50:31     50:31 



W60B  (7/7)    Előzetes eredmények  10:03  

    1    808 Cser Borbála               HER Herkules SE Balatonalmádi     22:35     22:35 
    2    807 Cser Krisztina             FMT FŐMTERV SK                    31:14     31:14 
    3    805 Schell Antalné             PSE Postás-Matáv SE               35:35     35:35 
    4    803 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem SC               36:27     36:27 
    5    800 Koponen Riitta             ESS EsSu Espoo                    36:46     36:46 
    6    801 Farkas Anna                PSE Postás-Matáv SE               47:19     47:19 
    7    802 Füleki Emőke               DNS Debreceni Nagyerdő SK         53:34     53:34 



Open Adv  (15/ Előzetes eredmények  10:03  

    1    817 Hadnagy Árpád              HSP Hidegkúti Spartacus Sport     34:26     34:26 
    2    809 Peics Antal                KFK KFKI Petőfi Sportkör          35:52     35:52 
    3    813 Oláh Gyula                 KFK KFKI Petőfi Sportkör          42:23     42:23 
    4    811 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör          44:48     44:48 
    5    812 Horváth Klára              VTC Veszprémi Tájfutó Club        46:51     46:51 
    6    832 Sass Lóránt                ESP Egri Spartacus Tájékozódá     47:47     47:47 
    7    836 Gadolla Gábor              TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:07     53:07 
    8    818 Redl Bernhard              TTE Tipo Tájfutó és Környezet     59:03     59:03 
    9    844 Széplaki Erika             VHS Veszprémi Honvéd SE           59:28     59:28 
   10    841 Mátyás Zoltán              THS Taszári Honvéd SE             65:25     65:25 
   11    819 Tóth Dávid                 KFK KFKI Petőfi Sportkör          70:25     70:25 
   12    820 Savanya Domonkos           SPA Tabáni Spartacus Sport és     81:41     81:41 
   13    848 Major Eszter               VHS Veszprémi Honvéd SE           89:47     89:47 

         847 Fekete András              KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.           
         815 Dobróka Anett              SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           



Open Beg  (23/ Előzetes eredmények  10:03  

    1    859 Füzy Tibor                 MAC Margitszigeti Atlétikai C     19:29     19:29 
    2    873 Ács Zsuzsanna              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     27:11     27:11 
    3    855 Simon Hajnalka             KTK Kőbányai Tájfutó Klub         27:31     27:31 
    4    885 Kovács Alajos              BEA Budapesti Egyetemi Atléti     28:48     28:48 
    5    877 Linningerné Sz. Ágnes      ETC Egri Testedző Club            30:01     30:01 
    6    868 Bukosza Dóra               EK_ Egyesületen kívüli            30:45     30:45 
    7    852 Peregi Tamás               MAC Margitszigeti Atlétikai C     30:53     30:53 
    8    875 Váradi Zsoltné             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        34:01     34:01 
    9    861 Kovács Júlia               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      35:27     35:27 
   10    860 Kalocsai Károly            KFK KFKI Petőfi Sportkör          35:33     35:33 
   11    865 Nemoda Katalin             FSC Futárok SC                    37:11     37:11 
   12    856 Csabai Rozália             TSE Törekvés SE                   38:27     38:27 
   13    864 Dobróka Anett              SPA Tabáni Spartacus Sport és     38:52     38:52 
   14    863 Hegyes Barbara             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      39:13     39:13 
   15    854 Telek Tibor                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       39:30     39:30 
   16    876 Donkó Tibor                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      43:12     43:12 
   17    858 Nahóczky Zsófia            ESP Egri Spartacus Tájékozódá     49:15     49:15 
   18    851 Révai Piroska              TSE Törekvés SE                   49:51     49:51 
   19    857 Faragó Tamás               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      51:32     51:32 
   20    882 Füleki Piroska             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        53:05     53:05 
   21    850 Ipsicsné Popelyás Anna     MAC Margitszigeti Atlétikai C     54:39     54:39 
   22    862 Rebák Sándor László        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     57:47     57:47 
   23    866 Török Máté                 SPA Tabáni Spartacus Sport és     84:54     84:54