Tipo Kupa 2015V 2015.05.03. 14:08
Eredmények Normáltáv - Longkészítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2008

 Hely Név                     Klub                                Idő    Kül. 



M10D  (8)               2.5 km  30 m   5 ep         

    1 Šmelík Daniel           XTJR TJ Rapid Bratislava          17:23    0:00 
    2 Ürge Bence              TTE Tipo Tájfutó és Környezet     19:18    1:55 
    3 Tóth Martin             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:04    3:41 
    4 Gadolla Áron            TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:48    4:25 
    5 Tengely Soma            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:40    5:17 
    6 Garamvári Bálint        TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:38    7:15 
    7 Roháč Adam              XAAD Akademik TU Košice           28:00   10:37 

      Chmelik Roland          VHS Veszprémi Honvéd Sportegy      hiba         



M10DK  (9)              2.5 km  20 m   5 ep         

    1 Ormay Péter             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      15:59    0:00 
    2 Braun Vilmos            BEA Budapesti Egyetemi Atléti     17:38    1:39 
    3 Bujdosó Márk Levente    SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:58    3:59 
    4 Havlik Andrej           XKOK KOB Sokol Pezinok            21:15    5:16 
    5 Kenyeres Hunor Márkó    BBB Balassagyarmati Balassi B     21:25    5:26 
    6 Kenyeres Máté Csanád    BBB Balassagyarmati Balassi B     21:41    5:42 
    7 Volkov Maksym           XVZA VZA Zilina                   24:59    9:00 

      Tőkés Dénes             EK Egyesületen kívüli              n.i.         
      Tőkés Lili              EK Egyesületen kívüli              n.i.         



M12C  (17)              1.8 km  45 m   9 ep         

    1 Novota Lukᚠ           XAAD Akademik TU Košice           15:50    0:00 
    2 Székely Márton          TTE Tipo Tájfutó és Környezet     17:10    1:20 
    3 Roháč Martin            XAAD Akademik TU Košice           17:16    1:26 
    4 Kovács Kende Pál        TTE Tipo Tájfutó és Környezet     17:25    1:35 
    5 Fedor Tibor             XKOK KOB Sokol Pezinok            18:19    2:29 
    6 Angyal Dániel           VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     18:24    2:34 
    7 Szalay Zente            CSP Csipa Sport és Szabadidő      18:52    3:02 
    8 Jurás Máté              CSP Csipa Sport és Szabadidő      19:09    3:19 
    9 Bálint Ádám             VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     19:44    3:54 
   10 Sláma Richard           XAAD Akademik TU Košice           22:36    6:46 
   11 Simon Bence             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:57    7:07 
   12 Sláma Michal            XAAD Akademik TU Košice           25:48    9:58 
   13 Kovács Keve Koppány     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        26:47   10:57 
   14 Karakai Pál             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:57   11:07 
   15 Kali Csanád             ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:24   12:34 

      Ramel Dániel            SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Kiszel Gergő            KZS Kecskeméti Zöld Sportok E      n.i.         



M12D  (4)               2.5 km  30 m   5 ep         

    1 Tóth Benedek            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        16:40    0:00 
    2 Chmelik Levente         VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     17:58    1:18 
    3 Kovács Gergő            TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:02    7:22 

      Kronovetter Máté        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba         



M14C  (14)              2.9 km  10 m   9 ep         

    1 Klement Kelén           SPA Tabáni Spartacus Sport és     30:49    0:00 
    2 Szentmiklóssy Bálint    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     42:16   11:27 
    3 Tóth Ábel Tibor         SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     42:41   11:52 
    4 Tóth Márton             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        47:11   16:22 
    5 Balku Levente           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     48:13   17:24 
    6 Tóth László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     48:57   18:08 
    7 Kovács Botond           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     58:20   27:31 
    8 Garamvári Máté          TTE Tipo Tájfutó és Környezet     59:24   28:35 
    9 Suska Nicolas           XKOK KOB Sokol Pezinok            63:39   32:50 
   10 Simon Gábor             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        79:31   48:42 

      Huszár Balázs           TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         
      Valet Vince Bálint      SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      n.i.         
      Brunovsky Martin        XKOK KOB Sokol Pezinok             n.i.         
      Kele Barnabás           BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.         



M14E  (18)              3.0 km  50 m   11 ep        

    1 Bujdosó Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sport és     23:25    0:00 
    2 Egei Balázs             SPA Tabáni Spartacus Sport és     28:07    4:42 
    3 Sztojka Milán Szabolcs  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     29:49    6:24 
    4 Gönczi Keve             CSP Csipa Sport és Szabadidő      32:00    8:35 
    5 Keleti Domonkos         TTE Tipo Tájfutó és Környezet     32:54    9:29 
    6 Karakai Áron            TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:11   10:46 
    7 Gönczi Péter            CSP Csipa Sport és Szabadidő      35:49   12:24 
    8 Buzás Benedek           SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:47   14:22 
    9 Rumi Zoárd              SPA Tabáni Spartacus Sport és     42:28   19:03 
   10 Tábori Marcell          SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     43:52   20:27 
   11 Schenk Michal           XTJR TJ Rapid Bratislava          49:01   25:36 
   12 Havlik Adam             XKOK KOB Sokol Pezinok            53:00   29:35 

      Etlinger András         VHS Veszprémi Honvéd Sportegy      n.i.         
      Jacsó Barnabás          ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.         
      Tálas Soma              SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Dubovský Filip          XASK ASK Pezinok                   n.i.         
      Ondrejka Michal         XVZA VZA Zilina                    n.i.         
      Pompura Daniel          XTBB TBB Sport club Terezka B      n.i.         



M16E  (21)              4.0 km  170 m   14 ep       

    1 Ormay Mihály            SPA Tabáni Spartacus Sport és     41:41    0:00 
    2 Kálmán Erik             SPA Tabáni Spartacus Sport és     42:47    1:06 
    3 Vidor Gergely           SPA Tabáni Spartacus Sport és     54:37   12:56 
    4 Péntek Márton           BSC Balatonfüredi Sport Club      54:39   12:58 
    5 Szalay András           CSP Csipa Sport és Szabadidő      55:37   13:56 
    6 Verebélyi Márton        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     58:38   16:57 
    7 Barta Gergely           SPA Tabáni Spartacus Sport és     60:01   18:20 
    8 Cidorík Matej           XASK ASK Pezinok                  61:24   19:43 
    9 Feder Medard            XASK ASK Pezinok                  61:35   19:54 
   10 Dubovský Andrej         XASK ASK Pezinok                  61:39   19:58 
   11 Sörös Zoltán            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     62:42   21:01 
   12 Szabó Marcell           MAT Mazsola Tájfutó és Termés     63:57   22:16 
   13 Marusic Juraj           XKOK KOB Sokol Pezinok            65:39   23:58 
   14 Schenk Jakub            XTJR TJ Rapid Bratislava          67:26   25:45 
   15 Lovás Dominik           XTJR TJ Rapid Bratislava         142:38  100:57 

      Goldschmidt Tobiᚠ     XTJR TJ Rapid Bratislava           hiba         
      Horváth Csongor         MAT Mazsola Tájfutó és Termés      n.i.         
      Tóth Balázs             MAT Mazsola Tájfutó és Termés      n.i.         
      Weiler Vince            SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Bárány Tamás            ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.         
      Ondrejka Tomᚠ         XVZA VZA Zilina                    n.i.         



M18E  (9)               6.4 km  225 m   16 ep       

    1 Egei Patrik             SPA Tabáni Spartacus Sport és     55:43    0:00 
    2 Zacher Márton           SPA Tabáni Spartacus Sport és     57:54    2:11 
    3 Stork Mihály            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     61:38    5:55 
    4 Stork Gábor             SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     76:32   20:49 
    5 Hortobágyi Ákos         SPA Tabáni Spartacus Sport és     77:26   21:43 
    6 Weiler Vilmos           SPA Tabáni Spartacus Sport és     91:24   35:41 
    7 Peregi Dániel           SPA Tabáni Spartacus Sport és     99:23   43:40 

      Széles Dániel           OSC Orvosegyetem Sport Club        n.i.         
      Gurály Attila           BDI Budapesti Diáksport Szöve      n.i.         



M21B  (19)              6.9 km  310 m   22 ep       

    1 Glončák Peter           XFAR Farmaceut Bratislava         63:01    0:00 
    2 Tábori Milán            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     64:34    1:33 
    3 Horniak Juraj           XKBR KOBRA Bratislava             71:04    8:03 
    4 Forrai Gábor            HOD Hód-mentor sport és műpár     75:32   12:31 
    5 Fekete András           SAS Silvanus Sportegyesület       75:46   12:45 
    6 Szajkó Csaba            ETC Egri Testedző Club            80:12   17:11 
    7 Forrai Miklós           HOD Hód-mentor sport és műpár     88:56   25:55 
    8 Stasz Michal            XKBR KOBRA Bratislava             97:00   33:59 
    9 Szunyog Attila          SAS Silvanus Sportegyesület      102:55   39:54 

      Hrabos Matej            XSHA SK HADVEO Banska Bystric      hiba         
      Vajda Balázs            VTC Veszprémi Tájfutó Club         hiba         
      Klabouch Martin         XVZA VZA Zilina                    n.i.         
      Gyulai Tamás            MSE Megalódusz Sportegylet         n.i.         
      Koprivanacz Imre        KAL Kalocsai Sport Egyesület       n.i.         
      Zai Bálint              SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Járosi Ádám             SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Pavelek Michal          XKOK KOB Sokol Pezinok             n.i.         
      Szabo Ratislav          XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         
      Patras Igor             XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         



M21BR  (17)             4.0 km  170 m   14 ep       

    1 Józsa Gábor             PSE Postás Sport Egyesület        37:25    0:00 
    2 Petró Árpád             FSC Futárok Sport Club            45:03    7:38 
    3 Balogh Péter            FSC Futárok Sport Club            49:26   12:01 
    4 Kovács Boldizsár        BBB Balassagyarmati Balassi B     50:47   13:22 
    5 Harkányi Nándor         SAS Silvanus Sportegyesület       51:51   14:26 
    6 Volkov Alexander        XVZA VZA Zilina                   53:02   15:37 
    7 Sisa Dorottya           JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     67:24   29:59 
    8 Kovács Domonkos         BBB Balassagyarmati Balassi B     74:59   37:34 
    9 Füleki Dániel           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        77:50   40:25 
   10 Kissné Kiss Mária       JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     78:17   40:52 
   11 Kovács Sebestyén        BBB Balassagyarmati Balassi B     81:19   43:54 
   12 Kiss Dénes              JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     83:25   46:00 
   13 Mecser Péter            BKL Budakalászi Sport Club        97:28   60:03 
   14 Plavcak Luka            XKOF Škofjeloški Orientacijsk     98:42   61:17 
   15 Paráda László           SFC Széchenyi István Egyetem     106:58   69:33 

      Nemec Juraj             XEKO Ekonom Banska Bystrica        n.i.         
      Rusvai László           FSC Futárok Sport Club             n.i.         



M21C  (11)              5.5 km  190 m   14 ep       

    1 Szikra Zoltán           FSC Futárok Sport Club            60:24    0:00 
    2 Sokolik Tomas           XKOK KOB Sokol Pezinok            62:33    2:09 
    3 Győri János Attila      MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     64:52    4:28 
    4 Osváth Szabolcs         KFK KFKI Petőfi Sportkör          80:42   20:18 
    5 Tomasovic Michal        XKOK KOB Sokol Pezinok            88:10   27:46 
    6 Konkoly Gergely         FSC Futárok Sport Club            95:34   35:10 
    7 Ürge Dániel             BEA Budapesti Egyetemi Atléti    155:48   95:24 

      Zsibrita Dávid          STE TájFutE                        hiba         
      Ballagó Tamás           FSC Futárok Sport Club             n.i.         
      Hribik Miroslav         XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         
      Józsa Balázs            TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         



M21E  (19)              8.6 km  380 m   25 ep       

    1 Gösswein Csaba          PSE Postás Sport Egyesület        62:28    0:00 
    2 Davidik Marian          XKBR KOBRA Bratislava             65:30    3:02 
    3 Pijak Ondrej            XKBR KOBRA Bratislava             68:11    5:43 
    4 Bakó Áron               SPA Tabáni Spartacus Sport és     68:17    5:49 
    5 Péntek Mátyás           BSC Balatonfüredi Sport Club      68:28    6:00 
    6 Nagy István             TSE Törekvés Sport Egyesület      74:25   11:57 
    7 Bugár Gergely           SPA Tabáni Spartacus Sport és     81:33   19:05 
    8 Morandini Viktor        SPA Tabáni Spartacus Sport és     83:36   21:08 
    9 Sulyok Ábel             SPA Tabáni Spartacus Sport és     88:27   25:59 
   10 Mižúr Peter             XFAR Farmaceut Bratislava         90:21   27:53 
   11 Kain Gergely            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      94:47   32:19 
   12 Vellner Gábor           SPA Tabáni Spartacus Sport és     95:51   33:23 
   13 Tornai Szabolcs         SPA Tabáni Spartacus Sport és    106:12   43:44 
   14 Novota Mikulᚠ         XAAD Akademik TU Košice          110:16   47:48 

      Fehérvári Zsolt         SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba         
      Novai György            SZV Szegedi Vasutas Sport Egy      n.i.         
      Zsebeházy István        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.         
      Pilat Miroslav          XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         
      Patras Andrej           XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         



M35  (15)               7.4 km  290 m   22 ep       

    1 Vereszki Tibor          THT Tapolcai Honvéd Sport Egy     74:12    0:00 
    2 Molnár Zoltán           THT Tapolcai Honvéd Sport Egy     76:20    2:08 
    3 Bozsó Norbert           MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     81:19    7:07 
    4 Tóth László             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        82:23    8:11 
    5 Babka Miklós            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     86:24   12:12 
    6 Miklus Marian           XTJR TJ Rapid Bratislava          97:21   23:09 
    7 Nagy Gábor              KFK KFKI Petőfi Sportkör         104:33   30:21 
    8 Eržen Boris             XKOF Škofjeloški Orientacijsk    118:58   44:46 
    9 Németh Csaba            MAF Műegyetemi Atlétikai és F    133:48   59:36 

      Nagy-Kovács Ádám        NYK Nyírség Környezetvédelmi       hiba         
      Kőszegvári Tibor        KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.         
      Lajszner Attila         ETC Egri Testedző Club             n.i.         
      Kiszel Sándor           KZS Kecskeméti Zöld Sportok E      n.i.         
      Molnár Attila           THT Tapolcai Honvéd Sport Egy      n.i.         
      Kéki András             SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      n.i.         



M35BR  (14)             3.5 km  80 m   11 ep        

    1 Szikszai Szabolcs       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     39:57    0:00 
    2 Gyurina Szabolcs        PVS Pécsi Vasutas Sportkör        42:14    2:17 
    3 Ács Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     49:39    9:42 
    4 Lukács Zsolt            FSC Futárok Sport Club            53:14   13:17 
    5 Péntek Gábor            BSC Balatonfüredi Sport Club      54:09   14:12 
    6 Kiss György ifj.        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        54:23   14:26 
    7 Tengely Sándor          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        61:12   21:15 
    8 Dag Palovic             XFAR Farmaceut Bratislava         63:03   23:06 
    9 Didriksen Tor Öyvind    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        65:13   25:16 
   10 Gadolla Gábor           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     70:20   30:23 
   11 Simkó Zoltán            BKL Budakalászi Sport Club        81:59   42:02 

      Győri Lajos             FSC Futárok Sport Club             n.i.         
      Laták Rudolf            FMT FŐMTERV SE                     n.i.         
      Lénárt István           FSC Futárok Sport Club             n.i.         



M40  (6)                6.4 km  225 m   16 ep       

    1 Kálmán Péter            BEA Budapesti Egyetemi Atléti     67:00    0:00 
    2 Roháč Zdenko            XAAD Akademik TU Košice           75:55    8:55 
    3 Nemesházi László        PSE Postás Sport Egyesület        87:47   20:47 
    4 Feder Medard            XASK ASK Pezinok                 105:35   38:35 
    5 Klement Gábor           SPA Tabáni Spartacus Sport és    110:27   43:27 

      Koltai Zoltán           SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         



M45  (31)               5.0 km  145 m   17 ep       

    1 Šmelík Juraj            XTJR TJ Rapid Bratislava          44:43    0:00 
    2 Hierweg Karol           XKBR KOBRA Bratislava             48:59    4:16 
    3 Halaj László            JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     56:57   12:14 
    4 Kovács Gábor            BBB Balassagyarmati Balassi B     59:40   14:57 
    5 Zagyi László            JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     69:44   25:01 
    6 Zempléni András dr.     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      70:39   25:56 
    7 Marton János            HSP Hidegkúti Spartacus Sport     70:57   26:14 
    8 Szunyog József dr.      SAS Silvanus Sportegyesület       71:31   26:48 
    9 Báder Attila            MAT Mazsola Tájfutó és Termés     71:34   26:51 
   10 Schenk Róbert           XTJR TJ Rapid Bratislava          74:10   29:27 
   11 Takács Tibor            SMA Soproni Műegyetemi Atléti     76:31   31:48 
   12 Jerguš Martin           XAAD Akademik TU Košice           77:45   33:02 
   13 Bérczes Miklós          FMT FŐMTERV SE                    99:21   54:38 

      Varga István            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      hiba         
      Egei Tamás              SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Erdélyi Gyula           SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      n.i.         
      Gillich György          TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.         
      Horváth Sándor          MAT Mazsola Tájfutó és Termés      n.i.         
      Kovalcsik István        BBB Balassagyarmati Balassi B      n.i.         
      Nagy Tibor              FSC Futárok Sport Club             n.i.         
      Nagy Ákos               SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      n.i.         
      Pataki Gábor            PVS Pécsi Vasutas Sportkör         n.i.         
      Schultheisz György      KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.         
      Zakariás Péter          TSE Törekvés Sport Egyesület       n.i.         
      Dalos Attila            MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.         
      Bakos Béla              FSC Futárok Sport Club             n.i.         
      Magyari Árpád           SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Kézdy Pál               KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.         
      Pollák Jozef            XAAD Akademik TU Košice            n.i.         
      Bakó Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Gillich István          MSE Megalódusz Sportegylet         n.i.         



M50  (27)               4.8 km  140 m   14 ep       

    1 Mohácsy Tamás dr.       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        41:24    0:00 
    2 Molnár Géza             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     45:49    4:25 
    3 Szlatényi Ferenc        OSC Orvosegyetem Sport Club       45:56    4:32 
    4 Szőcs László            HSP Hidegkúti Spartacus Sport     51:43   10:19 
    5 Muliter Gábor           HSE Hegyisport Szentendre Egy     53:39   12:15 
    6 Honfi Gábor             ETC Egri Testedző Club            54:18   12:54 
    7 Sramkó Tibor            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     58:32   17:08 
    8 Kerényi Dénes           HSE Hegyisport Szentendre Egy     62:54   21:30 
    9 Kovács József           ETC Egri Testedző Club            63:40   22:16 
   10 Tölgyesi Tibor          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     67:37   26:13 
   11 Bujdosó István          SPA Tabáni Spartacus Sport és     68:09   26:45 
   12 Sláma Peter             XAAD Akademik TU Košice           70:19   28:55 
   13 Liskány József          STE TájFutE                       75:27   34:03 
   14 Ürge László             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     84:27   43:03 
   15 Urbán András            BEA Budapesti Egyetemi Atléti    106:16   64:52 
   16 Németh Zsolt            VHS Veszprémi Honvéd Sportegy    114:56   73:32 
   17 Tóth id. László         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz    146:33  105:09 

      Opetnik Sigfried        XHVK HSV Klagenfurt                hiba         
      Blézer Attila           ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.         
      Harkányi Csaba          SAS Silvanus Sportegyesület        n.i.         
      Horváth László          PSE Postás Sport Egyesület         n.i.         
      Nagy Ferenc             PSE Postás Sport Egyesület         n.i.         
      Pokornyik Tibor         TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.         
      Széles Gábor            OSC Orvosegyetem Sport Club        n.i.         
      Takács Csaba            XAAD Akademik TU Košice            n.i.         
      Pompura Ladislav        XTBB TBB Sport club Terezka B      n.i.         
      Könnyű István           DNS Debreceni Nagyerdő Sportk      n.i.         



M55  (12)               4.2 km  180 m   11 ep       

    1 Kuchta Ján              XAAD Akademik TU Košice           55:25    0:00 
    2 Zsilkin Viktor          HBS Honvéd Bottyán Sportegyes     60:21    4:56 
    3 Győri László            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     60:32    5:07 
    4 Telek Tibor             SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     74:00   18:35 
    5 Žilinčík Slávko         XAAD Akademik TU Košice           80:30   25:05 
    6 Sladič Roman            XOKP OK Perkmandeljc              84:41   29:16 
    7 Ormay György            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      93:39   38:14 

      Kovács József           SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      n.i.         
      Nemec Juraj             XEKO Ekonom Banska Bystrica        n.i.         
      Pijak Jaroslav          XKOK KOB Sokol Pezinok             n.i.         
      Farkas Lajos            XVSK VSK Csíkszereda               n.i.         
      Kele József             BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.         



M60  (14)               3.8 km  130 m   12 ep       

    1 Pelyhe Dénes            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     51:49    0:00 
    2 Szabó László            DIS DISZ Közéleti, Kulturális     57:14    5:25 
    3 Ludvig István           MAF Műegyetemi Atlétikai és F     58:51    7:02 
    4 Hegedüs Ábel            BEA Budapesti Egyetemi Atléti     61:01    9:12 
    5 Komoróczki András       SAS Silvanus Sportegyesület       62:52   11:03 
    6 Szalóki Rezső           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        66:42   14:53 
    7 Bugár József            SPA Tabáni Spartacus Sport és     69:20   17:31 
    8 Tóth Sándor             ETC Egri Testedző Club            73:18   21:29 
    9 Kéki Miklós             SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     81:54   30:05 

      Petró Géza              FSC Futárok Sport Club             n.i.         
      Czimer Z. József        HUF HUFEZE Pásztó                  n.i.         
      Polacek Pavol           XKOK KOB Sokol Pezinok             n.i.         
      Oravec Ivan             XKOK KOB Sokol Pezinok             n.i.         
      Kóger Gyula             PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i.         



M65  (12)               2.6 km  75 m   11 ep        

    1 Molnár Gábor            MAF Műegyetemi Atlétikai és F     30:27    0:00 
    2 Bogdanovits András      MSE Megalódusz Sportegylet        32:47    2:20 
    3 Boros Zoltán            HSE Hegyisport Szentendre Egy     34:41    4:14 
    4 Roháč Igor              XAAD Akademik TU Košice           35:02    4:35 
    5 Blum László id.         SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     36:23    5:56 
    6 Andrási Lajos           HER Balatonalmádi Herkules Sp     39:47    9:20 
    7 Gyalog László           SPA Tabáni Spartacus Sport és     40:48   10:21 
    8 Kovács András           HBS Honvéd Bottyán Sportegyes     42:12   11:45 
    9 Vincze István           HBS Honvéd Bottyán Sportegyes     45:51   15:24 
   10 Feder Medard            XASK ASK Pezinok                  61:03   30:36 

      Csongrádi Jenő          BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.         
      Jelinek István          PSE Postás Sport Egyesület         n.i.         



M70  (5)                2.2 km  60 m   10 ep        

    1 Komár Béla              HER Balatonalmádi Herkules Sp     34:30    0:00 
    2 Szecsődi Ákos           BEA Budapesti Egyetemi Atléti     45:27   10:57 
    3 Kéri Gerzson Ferenc     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     58:42   24:12 
    4 Radnóti Rezső           SAS Silvanus Sportegyesület       74:29   39:59 

      Szemler István          TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         



M80  (2)                1.6 km  25 m   9 ep         

    1 Kempf Adolf             XKTV KTV Altdorf                  31:20    0:00 
    2 Dudás István            OSC Orvosegyetem Sport Club       35:49    4:29 



NYK/OB  (30)            1.4 km  30 m   7 ep         

    1 Tóth Zénó               SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     13:16    0:00 
    2 Davidesz Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Környezet     13:58    0:42 
    3 Tóth Zalán Zénó         SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     17:02    3:46 
    4 Serény Zsuzsa           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     18:35    5:19 
    5 Majba Marian            XKOK KOB Sokol Pezinok            20:54    7:38 
    6 Markova Tereza          XKOK KOB Sokol Pezinok            20:59    7:43 
    7 Szalai Éva              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        21:11    7:55 
    8 Garamvári Krisztina     EK Egyesületen kívüli             26:33   13:17 
    9 Gadolla Edit            EK Egyesületen kívüli             26:37   13:21 
   10 Kiss Benedek            TSE Törekvés Sport Egyesület      27:47   14:31 
   10 Kertesi Vince           TSE Törekvés Sport Egyesület      27:47   14:31 
   12 Kertesi Antal           TSE Törekvés Sport Egyesület      28:11   14:55 
   13 Kiss Ambrus             TSE Törekvés Sport Egyesület      28:12   14:56 
   14 Tóth Dorottya           SAS Silvanus Sportegyesület       29:46   16:30 
   15 Ormay Éva               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      34:19   21:03 
   16 Csurányi Eszter         SAS Silvanus Sportegyesület       40:56   27:40 

      Kecskés Nóra            SAS Silvanus Sportegyesület        hiba         
      Kecskés Sándor          SAS Silvanus Sportegyesület        hiba         
      Gyalogné Dobróka Anett  SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Dudás Éva               NYK Nyírség Környezetvédelmi       n.i.         
      Dalos Györgyi           TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         
      Lotharidesová Andrea    XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         
      Mitru Branislav         XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         
      Ciampor Rastislav       XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         
      Klabouchová Andrea      XVZA VZA Zilina                    n.i.         
      Ábrahám Gábor           NYK Nyírség Környezetvédelmi       n.i.         
      Szabó Péter             NYK Nyírség Környezetvédelmi       n.i.         
      Hlavacikova Erika       XEKO Ekonom Banska Bystrica        n.i.         
      Molnár Gergő            NYK Nyírség Környezetvédelmi       n.i.         
      Szabó Katalin           NYK Nyírség Környezetvédelmi       n.i.         



NYSZ/OS  (5)            2.5 km  20 m   5 ep         

    1 Kali Csenge             ESP Egri Spartacus Tájékozódá     21:55    0:00 
    2 Verebélyi Attila        SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     23:35    1:40 
    3 Ács Benedek             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     25:22    3:27 
    4 Vereszki Martin         TSE Törekvés Sport Egyesület      36:29   14:34 
    5 Kocsis Adél             EK Egyesületen kívüli             51:08   29:13 



NYT/OA  (31)            4.1 km  170 m   14 ep       

    1 Hugyecz Zoltán          HUF HUFEZE Pásztó                 50:00    0:00 
    2 Chmelik Ernő            VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     58:32    8:32 
    3 Karakai Gábor           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     64:33   14:33 
    4 Lux Iván                BEA Budapesti Egyetemi Atléti     72:09   22:09 
    5 Simon Péter             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        78:59   28:59 
    6 Tóth Erik               SAS Silvanus Sportegyesület       84:26   34:26 
    7 Tóth Zoltán             SAS Silvanus Sportegyesület       87:37   37:37 
    8 Csikós Miklós           FSC Futárok Sport Club            95:39   45:39 
    9 Stork Joachim Gábor     SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     99:16   49:16 
   10 Verebélyi Tibor         SDS Salgótarjáni Dornyay Spor    102:37   52:37 
   11 Kerényi Zsolt           EK Egyesületen kívüli            104:50   54:50 
   12 Várfoki Gabriella       KST Kőbányai Sirály Tájfutó S    106:11   56:11 
   13 Perényi János           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       107:40   57:40 
   14 Madarassy Mária         BEA Budapesti Egyetemi Atléti    111:47   61:47 
   15 Perényi Dóra Roberta    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       117:04   67:04 
   16 Bodok Zsolt             EK Egyesületen kívüli            120:33   70:33 
   17 Szegi Amondó Zoltán     BEA Budapesti Egyetemi Atléti    120:51   70:51 

      Korim Juraj             XAAD Akademik TU Košice            hiba         
      Tóth Tamás              OSC Orvosegyetem Sport Club        hiba         
      Kocsis Ádám             EK Egyesületen kívüli              hiba         
      Pethő Ágnes             EK Egyesületen kívüli              n.i.         
      Katona Ferenc dr.       HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i.         
      Jacsó Tibor             ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.         
      Völgyesi Beáta          SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Prékopová Jana          XMLA Mladost Zvolen                n.i.         
      Prékop Juraj            XMLA Mladost Zvolen                n.i.         
      Harangozó Zoltán        BKL Budakalászi Sport Club         n.i.         
      Illés Péter             HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      n.i.         
      Zsigmond Száva          DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      n.i.         
      Muszély György          BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.         
      Bölcsföldi István       MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.         



W10D  (7)               2.5 km  30 m   5 ep         

    1 Lantai Lili             VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     13:09    0:00 
    2 Gönczi Zsuzsa           CSP Csipa Sport és Szabadidő      15:08    1:59 
    3 Baracsi Hanna           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     18:31    5:22 
    4 Simon Veronika          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        22:28    9:19 
    5 Baracsi Léna            TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:08   12:59 
    6 Batta Zsófia            HUF HUFEZE Pásztó                 35:24   22:15 
    7 Sörös Karina            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     35:41   22:32 



W10DK  (7)              2.5 km  20 m   5 ep         

    1 Klement Zille Anna      SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:54    0:00 
    2 Orosz Tímea             SPA Tabáni Spartacus Sport és     24:30    6:36 
    3 Volkova Maja            XVZA VZA Zilina                   25:09    7:15 
    4 Szakál Sára             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     50:18   32:24 

      Patrasova Ella Michaela XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         
      Valyavka Viktoriya      XVZA VZA Zilina                    n.i.         
      Macsali Blanka          TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         



W12C  (20)              1.6 km  50 m   7 ep         

    1 Lénárt Lili             SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     14:05    0:00 
    2 Nagy Bettina            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     16:09    2:04 
    3 Orosz Viktória          SPA Tabáni Spartacus Sport és     16:37    2:32 
    4 Didriksen Andrea        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        17:47    3:42 
    5 Mag Fruzsina            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     18:05    4:00 
    6 Tengely Luca            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        18:09    4:04 
    7 Ürge Boróka             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     18:36    4:31 
    8 Gyurina Judit           PVS Pécsi Vasutas Sportkör        19:57    5:52 
    9 Kiss Kamilla            KJS Kirchhofer József Sporteg     20:38    6:33 
   10 Kocsis Fanni            TTE Tipo Tájfutó és Környezet     20:45    6:40 
   11 Federova Zuzana         XASK ASK Pezinok                  21:49    7:44 
   12 Kiss Boglárka           KJS Kirchhofer József Sporteg     22:51    8:46 
   13 Osztafin Lili           SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     25:43   11:38 
   14 Majbova Silvia          XKOK KOB Sokol Pezinok            34:10   20:05 
   15 Jancovicova Alexandra   XKOK KOB Sokol Pezinok            39:16   25:11 
   16 Toporova Karolina       XKOK KOB Sokol Pezinok            62:12   48:07 

      Baracsi Luca            TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         
      Nagy Szilvia            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      n.i.         
      Horváth Lilla           SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
   Vk Faggyas Zsófi           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     22:42         



W12D  (1)               2.5 km  30 m   5 ep         

      Dalos Réka              TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         



W14E  (24)              2.6 km  75 m   11 ep        

    1 Tóth Blanka             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:34    0:00 
    2 Hajdu Nelli             TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:35    0:01 
    3 Zempléni Lilla          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      26:41    0:07 
    4 Kálmán Tamara           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      28:37    2:03 
    5 Székely Rozália         TTE Tipo Tájfutó és Környezet     28:43    2:09 
    6 Czakó Boglárka          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      29:38    3:04 
    7 Havlikova Ema           XKOK KOB Sokol Pezinok            30:34    4:00 
    8 Takács Szilvia          GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     32:26    5:52 
    9 Miklušová Tamara        XTJR TJ Rapid Bratislava          34:31    7:57 
   10 Šmelíková Dorota        XTJR TJ Rapid Bratislava          34:32    7:58 
   11 Tóth Nóra               NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     34:53    8:19 
   12 Mag Viktória            SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     36:35   10:01 
   13 Detrekői Sára           TTE Tipo Tájfutó és Környezet     36:40   10:06 
   14 Szilágyi Iringó         DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     38:39   12:05 
   15 Lantai Anna Boróka      VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     43:29   16:55 
   16 Dubovská Alžbeta        XASK ASK Pezinok                  45:24   18:50 
   17 Kápolnás Kata           VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     50:49   24:15 
   18 Lengyel Krisztina       TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:13   25:39 
   19 Ürge Dóra               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      52:41   26:07 
   20 Papp Viktória Éva       VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     56:15   29:41 

      Varga Petra             SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      n.i.         
      Pataki Virág Lara       PVS Pécsi Vasutas Sportkör         n.i.         
      Klabouchová Veronika    XVZA VZA Zilina                    n.i.         
      Gillich Luca            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.         



W15-18C  (3)            2.9 km  10 m   9 ep         

      Dvorska Denisa          XKOK KOB Sokol Pezinok             hiba         
      Vékony Janka            ARA Alba Regia Atlétikai Klub      n.i.         
      Gillich Dóra            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.         



W16E  (15)              3.3 km  90 m   13 ep        

    1 Mérő Dominika           VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     34:14    0:00 
    2 Zacher Noémi            SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:42    3:28 
    3 Hrabošová Magdaléna     XFAR Farmaceut Bratislava         39:04    4:50 
    4 Bartók Annamária        SPA Tabáni Spartacus Sport és     39:58    5:44 
    5 Zacher Enikő            SPA Tabáni Spartacus Sport és     40:41    6:27 
    6 Szilágyi Emese          DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     41:13    6:59 
    7 Miklusova Tereza        XTJR TJ Rapid Bratislava          43:09    8:55 
    8 Hajnal Dorottya         SPA Tabáni Spartacus Sport és     43:51    9:37 
    9 Cidorikova Miriam       XASK ASK Pezinok                  44:44   10:30 
   10 Goldmann Kata           SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     49:25   15:11 
   11 Roháčová Viktória       XAAD Akademik TU Košice           50:51   16:37 

      Tiszlavicz Veronika     ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.         
      Erőss Kinga Elvira      ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.         
      Kálmán Imola            SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Belicová Lenka          XVZA VZA Zilina                    n.i.         



W18E  (8)               4.2 km  180 m   11 ep       

    1 Takács Orsolya          GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     49:56    0:00 
    2 Fésűs Evelin Anna       SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     56:16    6:20 
    3 Šofranková Antónia      XAAD Akademik TU Košice           56:41    6:45 
    4 Völgyesi Melody         SPA Tabáni Spartacus Sport és     60:35   10:39 
    5 Horváth Hanga           MAT Mazsola Tájfutó és Termés     73:33   23:37 
    6 Kovács Borbála          BBB Balassagyarmati Balassi B     81:44   31:48 
    7 Mantuano Eszter         SPA Tabáni Spartacus Sport és     83:09   33:13 

      Vékony Vanda            ARA Alba Regia Atlétikai Klub      n.i.         



W21B  (7)               3.8 km  130 m   12 ep       

    1 Liskány Krisztina       STE TájFutE                       52:30    0:00 
    2 Dékány Szilvia          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        54:02    1:32 
    3 Győri Judit             SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     72:03   19:33 
    4 Dömötör Csilla          SFC Széchenyi István Egyetem      74:48   22:18 

      Liskány Diána           STE TájFutE                        hiba         
      Petró Annamária         FSC Futárok Sport Club             n.i.         
      Sedileková Ela          XSHA SK HADVEO Banska Bystric      n.i.         



W21BR  (9)              2.7 km  75 m   13 ep        

    1 Dömötör Andrea          SFC Széchenyi István Egyetem      34:36    0:00 
    2 Csikós Nóra             FSC Futárok Sport Club            35:20    0:44 
    3 Balogh Katalin          FSC Futárok Sport Club            36:35    1:59 
    4 Ürge Vorsatz Diána      BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:22    4:46 
    5 Plavčak Ana             XKOF Škofjeloški Orientacijsk     44:42   10:06 
    6 Szentirmay Judit        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        46:27   11:51 
    7 Péntek Gáborné          BSC Balatonfüredi Sport Club      57:53   23:17 

      Szőcs Anett             HSP Hidegkúti Spartacus Sport      hiba         
      Tóth Zsuzsanna          MAT Mazsola Tájfutó és Termés      n.i.         



W21C  (7)               4.2 km  105 m   10 ep       

    1 Kubacsek Éva            FSC Futárok Sport Club            56:06    0:00 
    2 Kopcikova Tereza        XKOK KOB Sokol Pezinok            57:56    1:50 
    3 Hatala Éva              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        90:47   34:41 
    4 Szabó Emese             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    114:00   57:54 
    5 Chorvatova Barbora      XKOK KOB Sokol Pezinok           139:08   83:02 

      Gyulai-Kertesi Edina    MSE Megalódusz Sportegylet         n.i.         
      Semperger Judit         TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         



W21E  (14)              5.0 km  145 m   17 ep       

    1 Labašová Katarína       XAAD Akademik TU Košice           47:04    0:00 
    2 Péntek Gréti            BSC Balatonfüredi Sport Club      49:38    2:34 
    3 Kršiaková Jana          XAAD Akademik TU Košice           52:56    5:52 
    4 Kerényi Krisztina       SAS Silvanus Sportegyesület       54:57    7:53 
    5 Vavrova Veronika        XMAG Magnus Orienteering          55:38    8:34 
    6 Károlyi Hanga           SPA Tabáni Spartacus Sport és     58:41   11:37 
    7 Goldmann Júlia          SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     59:39   12:35 
    8 Hošeková Vanda          XVZA VZA Zilina                   62:15   15:11 
    9 Egei Petra              SPA Tabáni Spartacus Sport és     64:36   17:32 
   10 Dékány Andrea           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        64:55   17:51 
   11 Vincze Rebeka           GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     75:32   28:28 

      Novai Éva               SZV Szegedi Vasutas Sport Egy      n.i.         
      Rusvai Katalin          DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      n.i.         
      Rákayová Martina        XAAD Akademik TU Košice            n.i.         



W35  (7)                3.8 km  130 m   12 ep       

    1 Nagy Krisztina          BEA Budapesti Egyetemi Atléti     53:16    0:00 
    2 Mezei Anikó             FSC Futárok Sport Club            56:42    3:26 
    3 Széplaki Erika          VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     72:43   19:27 
    4 Vávrová Erika           XTJR TJ Rapid Bratislava         102:58   49:42 
    5 Fövenyessy Gabriella Vi FMT FŐMTERV SE                   106:33   53:17 
    6 Markova Eva             XKBR KOBRA Bratislava            112:01   58:45 

      Bialekova Martina       XEKO Ekonom Banska Bystrica        n.i.         



W40  (27)               3.5 km  80 m   11 ep        

    1 Boros Anna              SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     39:39    0:00 
    2 Slámová Jana            XAAD Akademik TU Košice           40:28    0:49 
    3 Tömördi Ágnes           HSE Hegyisport Szentendre Egy     46:15    6:36 
    4 Zelena Dóra             MAT Mazsola Tájfutó és Termés     47:52    8:13 
    5 Šmelíková Barbora       XKAZ ŠK VAZKA Bratislava          49:32    9:53 
    6 Miklušová Dagmar        XTJR TJ Rapid Bratislava          49:54   10:15 
    7 Šmelíkova Hana          XFAR Farmaceut Bratislava         49:57   10:18 
    8 Madarassy Anikó         BEA Budapesti Egyetemi Atléti     53:08   13:29 
    9 Majoros Szilvia         SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     54:47   15:08 
   10 Tóthné Schuch Anikó     SAS Silvanus Sportegyesület       56:20   16:41 
   11 Schenková Katarína      XTJR TJ Rapid Bratislava          56:57   17:18 
   12 Dubovská Mária          XASK ASK Pezinok                  60:19   20:40 
   13 Biró Fruzsina           BEA Budapesti Egyetemi Atléti     61:21   21:42 
   14 Hajas Csilla            BEA Budapesti Egyetemi Atléti     62:50   23:11 
   15 Jász Réka               SPA Tabáni Spartacus Sport és     90:14   50:35 

      Biró Aletta             BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba         
      Ódor Viktória           FMT FŐMTERV SE                     hiba         
      Simkó Livia             BKL Budakalászi Sport Club         hiba         
      Hegedűs Ágnes dr.       DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu      hiba         
      Bánki Jusztina          KZS Kecskeméti Zöld Sportok E      n.i.         
      Federics Éva            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.         
      Nagy Ákosné             SDS Salgótarjáni Dornyay Spor      n.i.         
      Nagyné Bódis Borbála    FSC Futárok Sport Club             n.i.         
      Décsey Emőke            SZT Szombathelyi Egyetemi Spo      n.i.         
      Ondrejková Soňa         XVZA VZA Zilina                    n.i.         
      Toporova Lubka          XKOK KOB Sokol Pezinok             n.i.         
      Horváth Magda           TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.         



W45  (14)               3.3 km  90 m   13 ep        

    1 Muzsnai Ágota dr.       HSE Hegyisport Szentendre Egy     37:53    0:00 
    2 Jakubecz Andrea         BBB Balassagyarmati Balassi B     39:05    1:12 
    3 Takácsné Tömördi Gabrie SMA Soproni Műegyetemi Atléti     40:43    2:50 
    4 Németh Zsoltné          VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     41:04    3:11 
    5 Molnár Pia              BEA Budapesti Egyetemi Atléti     42:52    4:59 
    6 Asboltné Kerekes Ágnes  DIS DISZ Közéleti, Kulturális     53:35   15:42 
    7 Burian Hana             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     57:28   19:35 
    8 Blum Henriette          SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     69:32   31:39 
    9 Roháčová Ingrid         XAAD Akademik TU Košice           86:30   48:37 
   10 Jergušová Annamária     XAAD Akademik TU Košice          153:26  115:33 

      Teo Dóra                OSC Orvosegyetem Sport Club        hiba         
      Győrffy Gabriella       HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i.         
      Schultheisz Edina       KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.         
      Gillichné Kalocsai Adri MSE Megalódusz Sportegylet         n.i.         



W50  (15)               2.7 km  75 m   13 ep        

    1 Jenővári Gabriella      HSE Hegyisport Szentendre Egy     38:48    0:00 
    2 Kumová Iva              XTJR TJ Rapid Bratislava          46:12    7:24 
    3 Ludvig Ágnes            MAF Műegyetemi Atlétikai és F     50:22   11:34 
    4 Mižúrová Jana           XFAR Farmaceut Bratislava         50:35   11:47 
    5 Vávrová Beata           XTJR TJ Rapid Bratislava          55:30   16:42 
    6 Biró Aletta             BEA Budapesti Egyetemi Atléti     59:09   20:21 
    7 Liskányné Jáhor Anikó   STE TájFutE                       71:45   32:57 
    8 Nemesházi Lászlóné      PSE Postás Sport Egyesület        71:47   32:59 

      Kármán Katalin          HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i.         
      Krasznai Orsolya        SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Denysenko Tamara        XVZA VZA Zilina                    n.i.         
      Jenei Margit            SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.         
      Pijakova Iveta          XKOK KOB Sokol Pezinok             n.i.         
      Polackova Darina        XKOK KOB Sokol Pezinok             n.i.         
      Dániel Edit             HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i.         



W60  (7)                2.2 km  60 m   10 ep        

    1 Szabó Zsuzsanna         SAS Silvanus Sportegyesület       43:11    0:00 
    2 Komár Béláné            HER Balatonalmádi Herkules Sp     55:10   11:59 

      Mitterer Andrea         BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba         
      Karsai Klára            OSC Orvosegyetem Sport Club        n.i.         
      Kovács Olga             SAS Silvanus Sportegyesület        n.i.         
      Kühn Edit               PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i.         
      Grant Julianna          PSE Postás Sport Egyesület         n.i.