TIPO Kupa 2013V 2013.05.05. 14:51
Results 2. napcreated by MT2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl   Stno Name                         YB Club                               Time 



F10D  (4)               2.8 km  20 m   7 C          

    1    582 Klement Kelén                03 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:54 
    2    583 Kali Csanád                  03 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     44:15 

         579 Kiszel Gergő                    KZS Kecskeméti Zöld Sportok E        mp 
         584 Gönczi Péter                 03 CSP Csipa Sport és Szabadidő        dns 



F10DK  (5)              2.8 km  20 m   7 C          

    1    607 Ormay Péter                  08 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      26:14 
    2    603 Bujdosó Márk                 08 SPA Tabáni Spartacus Sport és     28:09 
    3    602 Karakai Pál                     EK Egyesületen kívüli             40:48 
    4    606 Székely Márton                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:58 
    5    605 Nyári Levente                08 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     52:52 



F12C  (25)              3.1 km  60 m   14 C         

    1    192 Egei Balázs                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:52 
    2    201 Gárdonyi Soma                02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      26:24 
    3    200 Bujdosó Zoltán               02 SPA Tabáni Spartacus Sport és     28:21 
    4    213 Blézer Barna Hunor           02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     30:26 
    5    195 Buzás Benedek                01 SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:16 
    6    211 Németh Áron                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet     33:49 
    7    194 Osztie Gergő                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:00 
    8    196 Karakai Áron                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:29 
    9    208 Jacsó Barnabás               01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     36:27 
   10    209 Kovács Botond                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet     38:01 
   11    204 Toldi Levente                02 SPA Tabáni Spartacus Sport és     38:36 
   12    206 Kucsma Lehel Péter           02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     40:27 
   13    199 Néda Tamás                   02 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     44:20 
   14    198 Huszár Balázs                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:27 
   15    214 Halaj Balázs                 01 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     48:15 
   16    217 Szabó Milán                  02 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     48:52 
   17    203 Simon Gábor                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        50:24 
   18    193 Molnár Balázs                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        52:32 
   19    197 Berecz Máté                  01 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     54:38 
   20    216 Argay Zsolt                  02 TSE Törekvés Sport Egyesület      97:31 

         210 Gönczi Keve                  01 CSP Csipa Sport és Szabadidő        dns 
         191 Szalay András Sebestyén      01 CSP Csipa Sport és Szabadidő        dns 
         212 Andreoletti Brúnó            01 CSP Csipa Sport és Szabadidő        dns 
         219 Fey Mihály                   02 SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 
         207 Finta András István          02 MAT Mazsola Tájfutó és Termés       dns 



F12D  (2)               2.8 km  20 m   7 C          

    1    598 Kocsis Kristóf                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     28:02 
    2    599 Szabó Bence                     SIR Sirályok Sportegyesület       32:25 



F14B  (10)              4.9 km  190 m   14 C        

    1    134 Ormay Mihály                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     48:40 
    2    137 Szabó Marcell                01 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     60:04 
    3    146 Vidor Gergely                99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     65:16 
    4    135 Nagy Gergely Kartal          00 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     66:17 
    5    145 Péntek Márton                00 BSC Balatonfüredi Sport Club      72:16 
    6    144 Pintér Balázs                99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     75:11 
    7    142 Barta Gergely                00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     82:18 
    8    140 Weiler Vince                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     88:32 
    9    139 Zsigmond Zsombor             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     90:23 
   10    136 Leleszi Marcell              00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     99:18 



F15-18C  (10)           4.9 km  155 m   14 C        

    1    615 Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      56:17 
    2    612 Tóth Erik                    99 SAS Silvanus Sportegyesület       62:00 
    3    617 Vojnár Dániel                96 MSE Megalódusz Sportegylet        65:31 
    4    619 Bárány Tamás                    ESP Egri Spartacus Tájékozódá     75:21 
    5    613 Balaskó László                  XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          89:36 
    6    609 Simara Balázs                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    127:24 
    7    610 Lengyel Balázs                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet    149:26 

         620 Toldi Bence                  96 SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 
         614 Bózsó Bence                  00 ESP Egri Spartacus Tájékozódá       dns 
         618 Tárkányi Lőrinc              96 SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 



F16B  (12)              7.0 km  325 m   17 C        

    1    148 Egei Patrik                  98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     62:23 
    2    155 Stork Mihály                 97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     66:05 
    3    154 Divin Péter                  98 XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          66:27 
    4    157 Stork Gábor                  98 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     76:02 
    5    160 Turschl Bence                99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     80:05 
    6    151 Mérai Viktor Benjamin        97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     82:02 
    7    156 Ferenczi Márk                   XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          82:06 
    8    152 Göbler Balázs Benedek        98 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     85:48 
    9    150 Weiler Vilmos                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     97:59 
   10    153 Trócsányi Péter              97 DIS DISZ Közéleti, Kulturális    103:24 

         158 Zacher Márton                98 SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 
         149 Deák Maximilián Bened        98 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor       dns 



F18B  (11)              8.5 km  345 m   19 C        

    1    164 Hajdu Erik                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     67:29 
    2    162 Dalos Máté                   97 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     68:12 
    3    174 Horváth Ádám                 95 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     77:02 
    4    169 Bóta Zsombor                 96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     79:27 
    5    168 Tábori Milán                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     83:13 
    6    167 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     86:04 
    7    171 Bóta András                  96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     89:03 
    8    163 Kucsma Levente               96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá    105:52 
    9    165 Lehotai Róbert               96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       109:14 

         176 Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 
         161 Major Norbert                95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          dns 



F21A  (14)              12.6 km  505 m   34 C       

    1    112 Bakó Áron                    92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     92:27 
    2    105 Liszka Krisztián             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     95:37 
    3    111 Péntek Mátyás                94 BSC Balatonfüredi Sport Club      98:41 
    4    104 Gösswein Csaba               85 PSE Postás Sport Egyesület       102:30 
    5    103 Sulyok Ábel                  93 SPA Tabáni Spartacus Sport és    104:12 
    6    107 Tóth Ádám                    86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       109:39 
    7    108 Kain Gergely                 78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     117:41 
    8    106 Tornai Szabolcs              71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     118:13 
    9    115 Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       133:55 
   10    101 Egri Bálint                  94 SPA Tabáni Spartacus Sport és    169:23 

         117 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        dns 
         118 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        dns 
         119 Györgyi-Ambró Gergely        89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        dns 
         120 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        dns 



F21B  (12)              9.5 km  390 m   23 C        

    1    190 Mihályi Ferenc               84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     74:33 
    2    177 Szajkó Csaba                 85 ETC Egri Testedző Club            81:41 
    3    178 Forrai Gábor                 79 HOD Hód-mentor sport és műpár     89:02 
    4    187 Berecz Gábor                 84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     91:42 
    5    188 Boros Imre                   77 SSC Siketek Sport Club            99:25 
    6    180 Hráb Dániel                  91 ETC Egri Testedző Club           101:02 
    7    182 Forrai Miklós                79 HOD Hód-mentor sport és műpár    107:33 
    8    181 Könnyű Bence                 93 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk    122:24 
    9    184 Bojtor Szabolcs              90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális    123:26 

         183 Repka Dániel                 91 ETC Egri Testedző Club               mp 
         179 Finta Zoltán                 73 MAT Mazsola Tájfutó és Termés       dns 
         189 Leroy Simon                     FRA FRA                             dns 



F21BR  (28)             6.6 km  260 m   19 C        

    1    226 Vajda Balázs                 78 VTC Veszprémi Tájfutó Club        62:46 
    1    228 Bátor Szilárd                71 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     62:46 
    3    246 Babka Miklós                 77 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     66:26 
    4    243 Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és     68:20 
    5    237 Bordás Szabolcs              79 XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          71:32 
    6    234 Balogh Péter                 77 FSC Futárok Sport Club            73:02 
    7    253 Reviczky Zsolt                  HUF HUFEZE Pásztó                 74:21 
    8    250 Kocsis István                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet     75:51 
    9    231 Petruszka Imre               89 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     76:19 
   10    238 Illés Péter                  83 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     79:17 
   11    242 Závodszky Tamás                 XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          79:57 
   12    227 Spisák László                90 FSC Futárok Sport Club            83:34 
   13    244 Matics Gyula                 75 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     84:41 
   14    251 Bakos Gábor                  89 ETC Egri Testedző Club            86:22 
   15    241 Konkoly Gergely              79 FSC Futárok Sport Club            86:29 
   16    240 Kiss Dénes                   78 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     91:08 
   17    236 Trócsányi Miklós             87 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     91:09 
   18    247 Havas Péter János            83 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     92:28 
   19    239 Szikra Zoltán                77 FSC Futárok Sport Club            92:33 
   20    229 Füleki Dániel                86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        95:50 
   21    248 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi    101:35 
   22    252 Kurusa Gergely               80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó    105:58 
   23    235 Magyari Árpád                66 SPA Tabáni Spartacus Sport és    120:48 

         232 Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és        mp 
         225 Petró Árpád                  80 FSC Futárok Sport Club               mp 
         230 Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 
         245 Kovács Balázs                67 BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 
         233 Ficsor Ferenc                75 ETC Egri Testedző Club              dns 



F21C  (3)               5.8 km  245 m   12 C        

    1    220 Győri János Attila           64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        74:27 
    2    224 Stork Joachim Gábor             SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     79:06 

         222 Földváry Péter               80 ESP Egri Spartacus Tájékozódá       dns 



F35A  (13)              8.6 km  350 m   22 C        

    1    122 Vereszki Tibor               76 THT Tapolcai Honvéd Sport Egy     73:36 
    2    124 Lajszner Attila              73 ETC Egri Testedző Club            84:49 
    3    125 Divin György                 70 XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          86:02 
    4    126 Nagy Tibor                   69 FSC Futárok Sport Club            86:24 
    5    132 Néda László                  72 TSE Törekvés Sport Egyesület      86:43 
    6    133 Molnár Tibor                 71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     90:16 
    7    130 Schultheisz György           69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          99:44 
    8    127 Nagy Ákos                    69 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor    105:11 
    9    128 Szűcs Attila                 70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport    156:35 

         123 Bakos Béla                   70 FSC Futárok Sport Club              dns 
         121 Madarassy Pál                76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 
         110 Molnár Róbert                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub       dns 
         131 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 



F35BR  (29)             5.4 km  235 m   21 C        

    1    262 Bozsó Norbert                76 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     55:05 
    2    267 Juhász Roland                76 FSC Futárok Sport Club            62:23 
    3    260 Nyári Sándor                 74 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     63:18 
    4    271 Kálmán Péter                 73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     64:02 
    5    265 Lénárt István                68 FSC Futárok Sport Club            64:28 
    6    273 Hugyecz Zoltán               72 HUF HUFEZE Pásztó                 64:41 
    7    259 Kiszel Sándor                77 KZS Kecskeméti Zöld Sportok E     67:03 
    8    274 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     67:19 
    9    257 Pap Gáspár                      XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          70:16 
   10    272 Szabó Péter                  76 SIR Sirályok Sportegyesület       76:27 
   11    258 Blézer Attila                64 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     78:04 
   12    275 Gárdonyi Márk                73 OSC Orvosegyetem Sport Club       81:43 
   13    264 Nagy Gábor                   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör          81:49 
   14    254 Laták Rudolf                    FMT FŐMTERV SK                    83:52 
   15    269 Ambrus Sándor                70 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         84:06 
   16    261 Lukács Zsolt                 73 FSC Futárok Sport Club            86:30 
   17    270 Paskuj Mátyás                67 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     89:19 
   18    278 Jacsó Tibor                  74 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     90:31 
   19    277 Németh Zsolt                 65 VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     97:43 
   20    266 Klement Gábor                73 SPA Tabáni Spartacus Sport és    101:57 
   21    279 Ballagó Tamás                   FSC Futárok Sport Club           105:09 
   22    256 Komjáti Attila               77 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       110:14 
   23    255 Papp Sándor                  72 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    130:05 
   24    276 Kucsma István                69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá    138:31 

         263 Bujdosó István               64 SPA Tabáni Spartacus Sport és        mp 
         268 Csécs Sándor                 69 ESP Egri Spartacus Tájékozódá       dns 
         282 Kiss György ifj.             74 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          dns 
         281 Zakariás Péter                  TSE Törekvés Sport Egyesület        dns 
         280 Zakariás János                  TSE Törekvés Sport Egyesület        dns 



F45  (19)               7.7 km  290 m   16 C        

    1    421 Mohácsy Tamás dr.            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        62:13 
    2    431 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     67:40 
    3    427 Egei Tamás                   63 SPA Tabáni Spartacus Sport és     68:26 
    4    410 Gillich István               66 MSE Megalódusz Sportegylet        73:00 
    5    426 Pataki Gábor                 67 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        75:33 
    6    417 Harkányi Csaba               55 SAS Silvanus Sportegyesület       76:24 
    7    423 Rácz Csaba                   66 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        78:52 
    8    413 Gillich György               68 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     79:32 
    9    418 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     79:38 
   10    424 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és     80:06 
   11    415 Halaj László                 68 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     82:43 
   12    429 Argay Gyula                  66 TSE Törekvés Sport Egyesület      86:02 
   13    414 Berecz Gábor Sándor          68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá    101:11 
   14    416 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    101:35 
   15    419 Tengely Sándor                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       102:20 
   16    428 Fekete Zoltán                67 ESP Egri Spartacus Tájékozódá    110:41 
   17    420 Bózsó Zoltán                 68 ESP Egri Spartacus Tájékozódá    112:37 
   18    430 Maácz Miklós                 66 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    129:54 

         412 Csikós Miklós                55 FSC Futárok Sport Club               mp 



F50  (11)               7.0 km  325 m   17 C        

    1    437 Rusvai László                62 FSC Futárok Sport Club            64:02 
    2    435 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egy     66:26 
    3    438 Szőcs László                 58 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     67:01 
    4    442 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     69:58 
    5    440 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     77:45 
    6    434 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem Sport Club       77:59 
    7    436 Liskány József               61 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     97:34 
    8    439 Könnyű István                60 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk    128:54 

         443 Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista         mp 
         445 Trócsányi Zoltán             61 DIS DISZ Közéleti, Kulturális       dns 
         446 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 



F55  (11)               5.7 km  230 m   22 C        

    1    458 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     57:55 
    2    455 Kóger Gyula                  55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         66:23 
    3    453 Honfi Gábor                  55 ETC Egri Testedző Club            68:52 
    4    454 Zsilkin Viktor               56 HBS Honvéd Bottyán Sportegyes     70:22 
    5    456 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     72:31 
    6    448 Kiss Tibor                   57 FSC Futárok Sport Club            74:33 
    7    450 Kubacsek József              56 FSC Futárok Sport Club            81:25 
    8    461 Szabó László                 54 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     83:01 
    9    451 Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     146:08 

         447 Kovács József                58 ETC Egri Testedző Club              dns 
         459 Lenkei Győző                 57 HSP Hidegkúti Spartacus Sport       dns 



F60  (15)               5.5 km  230 m   19 C        

    1    463 Petró Géza                   53 FSC Futárok Sport Club            67:54 
    2    471 Ludvig István                53 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     68:33 
    3    469 Szalóki Rezső                52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        76:39 
    4    473 Kovács Attila                51 ZSC Zöld Sportok Clubja           76:51 
    5    468 Vincze István                49 HBS Honvéd Bottyán Sportegyes     78:12 
    6    475 Bugár József                 53 BÖF Budai Ősforrás Sport Club     78:52 
    7    465 Vitéz László                 50 HER Balatonalmádi Herkules Sp     81:40 
    8    472 Gyalog László                49 SPA Tabáni Spartacus Sport és     81:47 
    9    479 Kéki Miklós                  52 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     88:38 
   10    467 Korbély Tibor                50 HER Balatonalmádi Herkules Sp     89:25 
   11    478 Szűcs B. Levente             50 HSP Hidegkúti Spartacus Sport    106:09 
   12    477 Komoróczki András            51 SAS Silvanus Sportegyesület      116:49 

         474 Lajtai Sándor                51 PVM Pécsi Vörös Meteor SK            mp 
         470 Tóth Sándor                  51 ETC Egri Testedző Club               mp 
         476 Bölcsföldi István            49 MAF Műegyetemi Atlétikai és F       dns 



F65  (16)               3.8 km  140 m   17 C        

    1    492 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz Sportegylet        41:03 
    2    485 Sindely Pál dr.              47 SZV Szegedi Vasutas Sport Egy     41:32 
    3    480 Andrási Lajos                48 HER Balatonalmádi Herkules Sp     44:21 
    4    484 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:52 
    5    491 Komár Béla                   45 HER Balatonalmádi Herkules Sp     49:21 
    6    494 Blum László id.              48 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     49:37 
    7    482 Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:05 
    8    483 Nagy Árpád dr.               44 ETC Egri Testedző Club            53:45 
    9    490 Kéri Gerzson Ferenc          44 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     55:23 
   10    487 Homoki Géza                  47 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     57:25 
   11    493 Kovács András                48 HBS Honvéd Bottyán Sportegyes     61:44 
   12    481 Ballagó Béla                    FSC Futárok Sport Club            78:52 
   13    489 Gáncs Kálmán                 47 EK Egyesületen kívüli             87:44 

         495 Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 
         488 Okos Ernő                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá       dns 
         486 Friedrich Vilmos                BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 



F70  (7)                2.7 km  80 m   11 C         

    1    497 Nagy Dezső                   39 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     37:40 
    2    505 Tóth János                   43 SKS Sárvári Kinizsi Sportegye     40:30 
    3    496 Bányai Attila                41 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     40:39 
    4    499 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:43 
    5    504 Perényi János                42 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        41:48 
    6    501 Schell Antal                 39 PSE Postás Sport Egyesület        53:00 
    7    503 Argay Gyula                  39 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     57:52 



F75  (2)                2.7 km  80 m   11 C         

    1    512 Kangasmaki Heikki            35 BSC Balatonfüredi Sport Club      43:49 

         513 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        dns 



F75B  (2)               2.8 km  55 m   10 C         

    1    507 Balla Sándor                 25 KFK KFKI Petőfi Sportkör         110:55 
    2    509 Kozma László                 36 SAS Silvanus Sportegyesület      153:49 



N10D  (8)               2.7 km  20 m   7 C          

    1    591 Kocsik Eszter                   ETC Egri Testedző Club            16:48 
    2    588 Tengely Luca                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        21:28 
    3    595 Horváth Lilla                03 SPA Tabáni Spartacus Sport és     21:58 
    4    589 Kocsis Fanni                 03 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     22:27 
    5    597 Baracsi Luca                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:36 
    6    587 Tóth Barbara                 03 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:37 
    7    586 Juhász Emília                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet     28:36 
    8    593 Bauer Anna Margit            03 SPA Tabáni Spartacus Sport és     33:31 



N10DK  (4)              2.7 km  20 m   7 C          

    1    574 Tóth Dorottya                   SAS Silvanus Sportegyesület       23:28 
    2    576 Argay Zsófia                    TSE Törekvés Sport Egyesület      26:28 
    3    578 Simon Veronika                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        36:14 
    4    572 Komjáti Orsolya                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        55:10 



N12C  (22)              2.8 km  45 m   10 C         

    1    344 Hajdu Nelli                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:32 
    2    352 Tóth Blanka                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:37 
    3    350 Pataki Virág Lara            02 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        29:30 
    4    349 Szilágyi Iringó              01 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     32:35 
    5    361 Fodor Eszter                 01 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        33:28 
    6    364 Néda Júlia                   02 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     34:23 
    7    348 Kovács Rita                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        35:26 
    8    351 Nagy Szilvia                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     35:57 
    9    357 Zempléni Lilla               03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      36:27 
   10    347 Angyal Anna                  02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     38:06 
   11    359 Divin Judit                  02 XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          38:33 
   12    345 Szemere Boglárka             02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     39:24 
   13    354 Székely Rozi                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet     39:33 
   14    362 Kálmán Tamara                02 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     40:32 
   15    358 Csécs Boglárka               02 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     41:37 
   16    360 Varga Petra                  02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     42:25 
   17    353 Schenk Anna                  02 SKS Sárvári Kinizsi Sportegye     42:48 
   18    356 Lengyel Krisztina            02 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:18 
   19    355 Spicze Annamária             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     51:50 
   20    363 Gillich Luca                 02 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     75:21 

         346 Fésűs Panni                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet       dns 
         343 Ürge Dóra                       EK Egyesületen kívüli               dns 



N14B  (18)              3.1 km  90 m   14 C         

    1    302 Bartók Annamária             00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:31 
    2    301 Gárdonyi Csilla              01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      32:45 
    3    294 Zacher Noémi                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:26 
    4    307 Hajnal Dorottya              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:29 
    5    303 Tamás Bianka                 99 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     38:00 
    6    300 Tiszlavicz Veronika          99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     45:24 
    7    304 Goldmann Kata                00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     46:46 
    8    292 Szilágyi Emese               99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     47:35 
    9    297 Kálmán Imola                 00 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     47:39 
   10    296 Vankó Milena                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és     50:37 
   11    299 Petruszka Erzsébet           99 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     50:52 
   12    308 Erőss Kinga Elvira           99 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     51:33 
   13    298 Zacher Enikő                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és     52:11 
   14    293 Bertóti Laura                00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     54:37 
   15    291 Tóbis Anita                  00 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     57:08 
   16    295 Gillich Dóra                 99 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     60:35 

         306 Kovács Flóra                 99 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor        mp 
         305 Finta Sára Katalin           99 MAT Mazsola Tájfutó és Termés       dns 



N15-18C  (2)            3.7 km  95 m   12 C         

    1    622 Oláh Zsófia                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     49:45 
    2    623 Cornacchia Eszter               ESP Egri Spartacus Tájékozódá     68:19 



N16B  (8)               4.7 km  195 m   14 C        

    1    317 Nagy Viktória                98 SPA Tabáni Spartacus Sport és     67:52 
    2    315 Pataki Réka Dalida           99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        70:23 
    3    316 Maácz Fruzsina               98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      71:41 
    4    313 Fésűs Evelin Anna            97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     72:34 
    5    309 Hajdu Frida                  98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     80:59 
    6    314 Boros Kitti                  97 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     88:16 
    7    312 Tősi Virág                   98 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     89:57 

         310 Hámori Júlia x               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 



N18B  (10)              5.5 km  230 m   19 C        

    1    325 Udvari Lilla                 95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     63:18 
    2    324 Liszka Eszter                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     66:24 
    3    326 Weiler Virág                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     66:45 
    4    328 Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     70:47 
    5    321 Egei Petra                   96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     72:29 
    6    320 Péntek Gréti                 96 BSC Balatonfüredi Sport Club      78:20 
    7    330 Erős Evelin                  95 ETC Egri Testedző Club            80:29 
    8    319 Hámori Júlia                    SPA Tabáni Spartacus Sport és    101:32 
    9    323 Tóth Enikő                   95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá    105:36 
   10    329 Mészáros Lili                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és    116:09 



N21A  (5)               8.5 km  345 m   19 C        

    1    285 Simon Ágnes                  74 ETC Egri Testedző Club            82:37 
    2    289 Rusvai Katalin               93 FSC Futárok Sport Club            89:16 
    3    283 Liskány Diána                86 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     94:53 
    4    286 Sisa Dorottya                89 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi    104:38 

         290 Zsigmond Száva               85 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu       dns 



N21B  (13)              5.7 km  240 m   21 C        

    1    332 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     65:29 
    2    338 Füzy Judit                   72 OSC Orvosegyetem Sport Club       67:13 
    3    334 Józsa Dorottya               77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      72:59 
    4    339 Bánki Jusztina               74 KZS Kecskeméti Zöld Sportok E     78:18 
    5    341 Károlyi Hanga                92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     79:15 
    6    335 Dékány Andrea                87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        81:10 
    7    712 Kovács-Sebestyény Csilla     74 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     83:05 
    8    704 Balogh Réka                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        85:29 
    9    337 Kovács Júlia Virág           91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     88:07 
   10    336 Seres-Kormány Anita          79 SSC Siketek Sport Club            92:20 
   11    333 Kovács Ágnes                 81 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     95:25 

         340 Csikós Nóra                  89 FSC Futárok Sport Club              dns 
         342 Tüskéné Borszéki Erika       77 SSC Siketek Sport Club              dns 



N21BR  (13)             5.4 km  255 m   17 C        

    1    377 Liskány Krisztina            88 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     64:45 
    2    374 Marosán Ágnes                77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     73:23 
    3    389 Dékány Szilvia               89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        74:00 
    4    383 Korbély Barbara              80 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     75:36 
    5    390 Bartus Petra                    ETC Egri Testedző Club            76:03 
    6    370 Balogh Edina                 79 FSC Futárok Sport Club            77:49 
    7    385 Trócsányi Eszter             90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     89:35 
    8    373 Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     93:16 
    9    379 Biró Fruzsina                74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     99:08 
   10    387 Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     99:41 
   11    381 Kanász-Nagy Erzsébet         77 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    122:08 
   12    371 Szalai Katalin               82 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye    123:56 

         384 Salánki Zsuzsa                  OSC Orvosegyetem Sport Club         dns 



N21C  (5)               3.7 km  95 m   12 C         

    1    369 Zsótér Márta                 85 HOD Hód-mentor sport és műpár     40:34 
    2    366 Kubacsek Éva                 87 FSC Futárok Sport Club            45:40 
    3    367 Dávid Mónika                    FSC Futárok Sport Club            53:17 
    4    365 Szemere Beáta                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá     65:05 

         368 Péntek Gáborné                  BSC Balatonfüredi Sport Club         mp 



N40  (17)               4.9 km  190 m   14 C        

    1    524 Nagy Ákosné                  72 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     55:35 
    2    530 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          58:28 
    3    514 Gillichné Kalocsai Adrienn   69 MSE Megalódusz Sportegylet        60:01 
    4    526 Horváti Réka                 70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     63:36 
    5    522 Szentirmay Judit                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        72:46 
    6    515 Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     73:11 
    7    523 Simkó Livia                  73 MSE Megalódusz Sportegylet        76:00 
    8    516 Hegedűs Ágnes dr.            70 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk     79:28 
    9    529 Bányai Réka                  67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     80:17 
   10    518 Nagyné Bódis Borbála         72 FSC Futárok Sport Club           100:16 
   11    521 Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    104:15 
   12    520 Schultheisz Edina            70 KFK KFKI Petőfi Sportkör         107:09 
   13    525 Szebeliné Toldi Éva          69 SSC Siketek Sport Club           111:34 

         528 Federics Éva                 72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu       dns 
         531 Tóthné Schuch Anikó          71 SAS Silvanus Sportegyesület         dns 
         519 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy       dns 
         517 Tóth Réka                       TTE Tipo Tájfutó és Környezet       dns 



N45  (9)                4.7 km  195 m   14 C        

    1    540 Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok Sport Club            61:40 
    2    535 Kiss Teodóra                 68 ETC Egri Testedző Club            65:42 
    3    534 Ludvig Ágnes                 54 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     69:46 
    4    542 Radics Anna                  65 ETC Egri Testedző Club            75:14 
    5    536 Krasznai Orsolya             64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     79:24 

         537 Németh Zsoltné               68 VHS Veszprémi Honvéd Sportegy        mp 
         533 Teo Dóra                     66 OSC Orvosegyetem Sport Club          mp 
         539 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK           dns 
         541 Ürge Diána                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 



N50  (8)                3.5 km  135 m   11 C        

    1    551 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     37:05 
    2    549 Marczis Márta                61 ETC Egri Testedző Club            53:24 
    3    547 Karczag Réka                 62 DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     66:25 
    4    543 Ormay Éva                    63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      86:32 
    5    550 Kiss Mária                      JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi     88:41 
    6    546 Liskányné Jáhor Anikó        61 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me    102:59 

         552 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy       dns 
         548 Szalai Éva                   63 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          dns 



N55  (8)                2.7 km  80 m   11 C         

    1    557 Szabó Zsuzsanna              54 SAS Silvanus Sportegyesület       42:26 
    2    554 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem Sport Club       54:26 
    3    560 Kühn Edit                    52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         56:48 
    4    563 Fischer Mária                52 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     60:19 
    5    561 Lovász Márta                 52 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     61:45 

         556 Jenei Margit                 54 BÖF Budai Ősforrás Sport Club       dns 
         559 Lenkeiné Halasi Erzsébet     56 HSP Hidegkúti Spartacus Sport       dns 
         555 Takács Zsóka                 57 HBS Honvéd Bottyán Sportegyes       dns 



N65  (4)                2.5 km  50 m   12 C         

    1    567 Komár Béláné                 48 HER Balatonalmádi Herkules Sp     41:56 
    2    568 Cser Krisztina               42 SPA Tabáni Spartacus Sport és     47:48 
    3    565 Schell Antalné               42 PSE Postás Sport Egyesület        66:11 
    4    570 Füleki Emőke                 39 DNS Debreceni Nagyerdő Sportk    124:40 



NYÍLT-K  (37)           3.1 km  55 m   11 C         

    1    820 Czimer József                   HUF HUFEZE Pásztó                 21:14 
    2    395 Varga István                 66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     22:00 
    3    841 Juhász Diána                    FSC Futárok Sport Club            23:20 
    4    826 Holló András                    ETC Egri Testedző Club            24:43 
    5    408 Tóth Zoltán                     SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     26:53 
    6    819 Tóth Bettina                    EK Egyesületen kívüli             27:52 
    7    396 Varga Dániel                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     29:36 
    8    828 Osztafin Lili                   SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     30:04 
    9    827 Osztafinné P. Katalin           SDS Salgótarjáni Dornyay Spor     30:12 
   10    825 Palovics Krisztina              ETC Egri Testedző Club            30:14 
   11    815 Szabó Krisztina                 EK Egyesületen kívüli             32:24 
   12    850 Kóródi Rita                     EK Egyesületen kívüli             32:53 
   13    808 Zsélyi Zsófia                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá     33:18 
   14    812 Jász Réka                       SPA Tabáni Spartacus Sport és     34:46 
   15    865 Varga Kadosa                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti     35:22 
   16    803 Simkó Andrea                    DTC Diósgyőri Tájékozódási Fu     35:52 
   17    864 Dobroka Anett                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     35:54 
   18    394 Divin Anna                   70 XAYL ROM-1 Ady Líceum SC          37:11 
   19    863 Buncsák Piroska                 HSE Hegyisport Szentendre Egy     37:45 
   20    849 Bauer Krisztina                 SPA Tabáni Spartacus Sport és     39:36 
   21    846 Balogh Katalin                  FSC Futárok Sport Club            40:00 
   22    397 Jámbor Kinga                    SPA Tabáni Spartacus Sport és     43:36 
   23    851 Kóródi Tünde                    EK Egyesületen kívüli             47:08 
   24    807 Csábi Attila                    ESP Egri Spartacus Tájékozódá     48:54 
   25    392 Szabóné Gombási Julianna     64 DIS DISZ Közéleti, Kulturális     56:48 
   26    818 Faragó Bors                     SAS Silvanus Sportegyesület       88:53 
   27    866 Szász Lili                      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      94:06 

         391 Katona Ferenc dr.            56 HSE Hegyisport Szentendre Egy       dns 
         804 Szabadi Ildikó               76 OSC Orvosegyetem Sport Club         dns 
         805 Bodor Zsolt                     EK Egyesületen kívüli               dns 
         814 Toldi György                    SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 
         823 Sallai Tekla                    EK Egyesületen kívüli               dns 
         832 Podolyák Kinga                  EK Egyesületen kívüli               dns 
         847 Gyalogné D. Anett               FSC Futárok Sport Club              dns 
         848 Berecz András                   ESP Egri Spartacus Tájékozódá       dns 
         855 Meichl Márton                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet       dns 
         856 Völgyesy Beáta                  SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 



NYÍLT-T  (38)           5.4 km  225 m   18 C        

    1    838 Szász Róbert                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      72:58 
    2    837 Szigeti Ágnes                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      72:59 
    3    834 Völgyi István                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      73:01 
    4    831 Kálmán Erik                     SPA Tabáni Spartacus Sport és     75:11 
    5    400 Oszkó László                 65 SPA Tabáni Spartacus Sport és     75:44 
    6    840 Németh Bence                    VHS Veszprémi Honvéd Sportegy     79:35 
    7    407 Péntek Gábor                    BSC Balatonfüredi Sport Club      82:05 
    8    399 Nagy Tibor                   79 EK Egyesületen kívüli             87:51 
    9    835 Asztalos Zsuzsanna              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      88:25 
   10    852 Kóródi István                   EK Egyesületen kívüli             93:24 
   11    842 Herter B. László                MAF Műegyetemi Atlétikai és F    102:33 
   12    402 Tóth Zoltán                  69 SAS Silvanus Sportegyesület      105:22 
   13    806 Balla Áron                      ESP Egri Spartacus Tájékozódá    105:50 
   14    817 Sváb Emese                      SAS Silvanus Sportegyesület      109:19 
   15    833 Illés József                    EK Egyesületen kívüli            111:04 
   16    401 Oszkóné Simon Ildikó         67 SPA Tabáni Spartacus Sport és    119:41 
   17    843 Rajncsák Dávid                  MAF Műegyetemi Atlétikai és F    120:43 
   18    409 Simkó Zoltán                 76 MSE Megalódusz Sportegylet       133:17 
   19    816 Mecser Péter                    EK Egyesületen kívüli            133:21 
   20    854 Karakai Gábor                   EK Egyesületen kívüli            186:06 

         859 Liska Ágnes                     EK Egyesületen kívüli                mp 
         860 Kozák Éva                       ESP Egri Spartacus Tájékozódá        mp 
         861 Fekszl Csaba                    EK Egyesületen kívüli                mp 
         862 Szemere András                  ESP Egri Spartacus Tájékozódá        mp 
         398 Mérai Péter                  69 EK Egyesületen kívüli               dns 
         403 Gyalogné Dobróka Anett       80 SPA Tabáni Spartacus Sport és       dns 
         405 Kálnási Zsolt                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          dns 
         801 Illés József                    EK Egyesületen kívüli               dns 
         802 Lázár János                     EK Egyesületen kívüli               dns 
         809 Kiss Zsolt                   57 EK Egyesületen kívüli               dns 
         810 Németh Kata                     EK Egyesületen kívüli               dns 
         811 Muszély György                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 
         824 Vámosi László                   EK Egyesületen kívüli               dns 
         829 Madarassy Mária                 BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 
         830 Braun János                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns 
         836 Kukucska Attila                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        dns 
         839 Ács Gábor                       ZSC Zöld Sportok Clubja             dns 
         845 Varga Áfonya                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti       dns