Tipo Kupa 2010V 2010.05.02. 20:39
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely ajtsz Név                   zül Klub                   Orsz Adatbázis Id      N1           N2           Idő 



F10D  (25)                                 

    1   763 Józsa Botond              PSE Postás SE          HUN                 33:02    1   21:42    1    54:44 
    2   289 Egei Balázs            01 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1010502EB      34:52    2   22:40    2    57:32 
    3     6 Nagy Gergő             00 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS          43:03    5   26:12    4  1:09:15 
    4    11 Korcsok Dávid             EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS          39:53    4   29:44    9  1:09:37 
    5   237 Mesics Mátyás             SMA Soproni Műegyetemi HUN  NINCS          47:43    6   22:52    3  1:10:35 
    6   215 Szuromi Áron           02 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN  NINCS          54:04    8   28:59    7  1:23:03 
    7   391 Kadocsa Benjámin       00 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  NINCS          53:02    7   35:34   14  1:28:36 
    8   268 Rumi Zoárd             01 SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS        1:01:03    9   28:20    5  1:29:23 
    9   203 László Benedek            OSC Orvosegyetem SC    HUN  NINCS        1:01:09   10   29:58   10  1:31:07 
   10   287 Váczi Samu Sebestyén   00 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1000803VS    1:04:29   11   42:35   19  1:47:04 
   11   298 Hodonicki Dorián Márt  01 TSE Törekvés SE        HUN  1011111HD    1:48:55   12   36:33   15  2:25:28 
   12    56 Werner Bendegúz        01 CBD Ceglédi Bem Vasuta HUN  NINCS        3:39:30   13   54:26   22  4:33:56 

          9 Takács Dömötör         01 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS           hiba        39:56   16          
        372 Halaj Balázs              JMD Mészáros Lőrinc Gi      NINCS           hiba         hiba               
         65 Korcsok Ádám              TSE Törekvés SE        HUN                 39:05    3                       
        265 Toldi Levente          02 SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS           n.i.        31:39   12          
        125 Henkrich Miksa         00 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        28:33    6          
        594 Havasi Márton             KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN                              40:34   17          
        595 Pogány Tamás              KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN                               hiba               
        596 Havasi Benedek            KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN                              42:52   20          
        597 Tóth Salamon Csaba        BEA Budapesti Egyetemi HUN                              28:59    7          
        600 Molnár Balázs             GYO Gyöngyösi Tájfutó                                   31:12   11          
        769 Forgács Dávid             GYO Gyöngyösi Tájfutó                                   43:10   21          
        770 Nagy István               GYO Gyöngyösi Tájfutó                                   41:17   18          
        771 Kovács Botond             GYO Gyöngyösi Tájfutó                                   34:09   13          



F10DK  (9)                                 

    1   704 Furovka Márton            PVM Pécsi Vörös Meteor HUN                 47:48    1   40:39    5  1:28:27 
    2   604 Szabó Milán               DNS Debreceni Nagyerdő HUN               1:09:38    2   53:08    7  2:02:46 

        347 Szabó Mátyás           03 DNY Debreceni Nyulak S HUN  NINCS           n.i.        48:30    6          
        194 Kovács Gergő           02 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1020415JM       hiba         n.i.               
        291 Kiss Patrik            02 GYO Gyöngyösi Tájfutó       NINCS           n.i.        28:43    1          
        599 Báder Kristóf             MAT Mazsola Tájfutó és HUN                  hiba         n.i.               
        605 Kovács Dominik            MAT Mazsola Tájfutó és HUN                  n.i.        36:26    4          
        702 Bucys Antonas             SPA Tabáni Spartacus S HUN                              32:43    2          
        703 Gyenes Máté               SPA Tabáni Spartacus S HUN                              34:56    3          



F12C  (16)                                 

    1    52 Kálmán Erik            99 BEA Budapesti Egyetemi HUN  NINCS          23:57    1   27:02    2    50:59 
    2   107 Ormay Mihály           99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1991224OM      27:44    2   26:31    1    54:15 
    3   170 Tóth Erik              99 KST Kőbányai Sirályok  HUN  1990305TE      30:58    4   28:26    3    59:24 
    4   388 Horváth Csongor        00 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  3000630HC      30:10    3   29:57    6  1:00:07 
    5   135 Rajkó Dávid            98 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS          36:14    6   29:07    4  1:05:21 
    6   282 Váczi Buda Benedek     98 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1980713VB      34:46    5   46:56   12  1:21:42 
    7   390 Tóth Balázs            99 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  1991218TB      53:39   10   31:08    7  1:24:47 
    8   134 Marosffy Bálint        98 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1981027MB      51:24    9   45:33   10  1:36:57 
    9   308 Bendicsek Bendegúz     98 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1980618BB      47:48    7   55:58   14  1:43:46 
   10     8 Takács Bendegúz        99 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS          49:11    8 1:01:29   15  1:50:40 
   11   310 Vaczkó János           99 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1990619VJ    1:06:32   11   45:48   11  1:52:20 

        319 Eszlári Dávid          99 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  2990718ED       hiba        54:46   13          
        335 Szitter Márton         99 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1990921SM       n.i.        29:33    5          
        108 Havasi Gergely Győző   98 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1981108HG       n.i.        40:53    8          
        109 Ulicska Áron           98 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1980529UA       n.i.        43:00    9          
        140 Végh János             98 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS           hiba         n.i.               



F12D  (6)                                  

    1     7 Simon Márton           00 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS          54:55    1   32:25    2  1:27:20 

        119 Tass Mihály            99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        31:34    1          
        120 Bajzik György          99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.         hiba               
        121 Vidor Gergely          99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        36:41    3          
        124 Taba Áron              99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        44:41    5          
        601 Forgács Imre              GYO Gyöngyösi Tájfutó                                   39:01    4          



F14B  (8)                                  

    1   366 Miavecz Balázs         96 BDI Budapesti Diákspor HUN  1960830MB      55:48    1   33:54    2  1:29:42 
    2   317 Tölgyesi Aurél         96 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1960814TA    1:04:41    2   28:21    1  1:33:02 
    3   286 Egei Patrik            98 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1980717EP    1:07:00    4   41:16    4  1:48:16 
    4   280 Hajdu Erik             96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1960816HE    1:11:31    5   39:35    3  1:51:06 
    5   210 Szuromi Mátyás         98 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1980321SM    1:05:41    3   46:38    5  1:52:19 
    6   365 Antal Péter            96 BDI Budapesti Diákspor HUN  1960129AP    1:21:46    6   47:40    6  2:09:26 

         50 Forrás Bence           96 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1960430FB    2:50:55    7    n.i.               
        412 Dalos Máté             97 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1970819DM       hiba         n.i.               



F14C  (12)                                 

    1   131 Pályi Patrik           97 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1970428PP      34:25    1   26:23    1  1:00:48 
    2   255 Toldi Bence            96 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1960630TB      37:34    2   29:50    2  1:07:24 
    3   266 Bartalos Gergő         97 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1971018BG      37:47    3   32:39    3  1:10:26 
    4   139 Erdős Zoltán           97 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS          39:51    4   36:12    4  1:16:03 
    5   387 Kadocsa Levente        97 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  1970518KL      43:33    6   40:47    5  1:24:20 
    6   138 Szalmás Márton         97 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS          52:22    7   41:37    6  1:33:59 
    7   142 Vass Tivadar           97 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS        1:10:25    8   58:53   10  2:09:18 

         21 Mihalovics Bálint      97 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1970523MB       hiba         hiba               
          1 Bálint Levente         00 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS           n.i.        51:03    8          
        345 Szabó Ákos             97 DNY Debreceni Nyulak S HUN  1970929SA       n.i.        43:32    7          
        137 Böhm Tamás             97 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS          42:55    5    n.i.               
        123 Szabó Gábor            96 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1960115SG       n.i.        55:10    9          



F16B  (11)                                 

    1   305 Dudás Tamás            95 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1950225DT    1:47:53    1   37:28    1  2:25:21 
    2   273 Miháczi Ádám           95 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1951223MA    1:49:41    2   40:49    2  2:30:30 
    3   248 Németh Marcell         94 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1940603NM    1:59:23    3   42:08    4  2:41:31 
    4   416 Dalos Áron             95 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1950825DA    2:02:24    4   44:03    5  2:46:27 
    5   277 Hajagos Miklós         95 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1950923HM    2:43:08    7 1:00:43    6  3:43:51 
    6   279 Hajagos István         94 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1940809HI    2:30:52    6 1:20:02    9  3:50:54 

        357 Pokornyik Bence        95 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1950530PB       n.i.        41:45    3          
        367 Emhő Dávid             94 BDI Budapesti Diákspor HUN  1941008ED    2:10:30    5    n.i.               
        413 Pogány Gergő           95 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1951118PG                 1:10:19    8          
        415 Körmendi Miklós Márto  95 MSE Megalódusz SE      HUN  1950901KM       hiba         n.i.               
        417 Nagy Mátyás            95 TSE Törekvés SE        HUN  1951205NM                 1:06:38    7          



F16C  (3)                                  

    1   240 Hajagos Bence          95 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  1951211HB      45:09    1   33:53    1  1:19:02 
    2    20 Mihalovics Ádám        95 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1951227MA      50:48    2   37:21    2  1:28:09 
    3   141 Endrődi Gergely        95 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS        1:37:45    3 2:04:36    3  3:42:21 



F18B  (6)                                  

    1   297 Horváth Máté           93 TSE Törekvés SE        HUN  1930819HM    1:37:04    1   43:17    3  2:20:21 
    2   302 Heilig Dániel          92 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1920608HD    1:50:17    2   45:11    5  2:35:28 
    3   418 Bakó Áron                 SPA Tabáni Spartacus S HUN               1:56:58    3   41:11    2  2:38:09 
    4    63 Könnyű Bence           93 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  1931117KB    2:34:09    4 1:03:07    6  3:37:16 

        253 Tölgyesi Renátó        92 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1920420TR       hiba        43:44    4          
        315 Lükő Dániel            93 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1931009LD                   38:31    1          



F18C  (1)                                  

    1    23 Kovács Ádám            93 ARA Alba Regia Atlétik HUN  NINCS        1:06:31    1   45:20    1  1:51:51 



F21A  (13)                                 

    1   127 Kisvölcsey Ákos        72 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1720228KA    1:58:00    1   46:53    3  2:44:53 
    2    71 Lajszner Attila        73 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1730925LA    2:25:17    2   53:38    5  3:18:55 
    3   152 Forrai Gábor           79 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN  1790512FG    2:54:56    3   48:34    4  3:43:30 
    4    55 Werner Péter           73 CBD Ceglédi Bem Vasuta HUN  1730225WP    3:04:26    4   57:08    9  4:01:34 

        153 Forrai Miklós          79 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN  1790512FM       hiba      1:06:59   11          
         30 Horváth Imre           53 BAL Budapesti Asztali- HUN  1530808HI       hiba      2:16:22   12          
         73 Szentesi József Tamás  89 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1891002ST       hiba        56:23    7          
        130 Kain Gergely           78 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1781004KG       hiba        56:42    8          
         13 Molnár Tibor           71 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1711020MT                   45:40    2          
        129 Tornai Szabolcs        71 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1710522TS        nfb         n.i.               
        400 Marosán Dávid          75 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1750909MD                 1:04:17   10          
        402 Mathiasen Asbjoern        SOK Silkeborg OK       DEN                              54:21    6          
        403 Nagy István            72 TSE Törekvés SE        HUN  1721121NI                   40:11    1          



F21B  (14)                                 

    1   181 Gyulai Tamás           82 MSE Megalódusz SE      HUN  1820713GT    1:40:25    1   39:40    2  2:20:05 
    2    41 Kovács Balázs          67 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1670514KB    1:48:51    4   40:00    3  2:28:51 
    3   200 Hegedűs Zoltán         52 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1520728HZ    1:48:29    3   42:47    4  2:31:16 
    4   241 Veres Tamás            75 HRF Szolnoki Honvéd Sp HUN  1750122VT    1:56:17    6   36:48    1  2:33:05 
    5   424 Szlatényi Ferenc       61 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1610208SF    1:48:11    2   45:42    7  2:33:53 
    6   154 Bánfi Róbert           77 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN  1771229BR    2:09:00    7   43:20    5  2:52:20 
    7   427 Bakos Gábor            89 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1890317BG    2:18:02    8   49:44   10  3:07:46 

        328 Lenkei Ákos            82 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1821008LA       hiba        47:15    8          
        156 Babka Miklós           77 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1771209BM       hiba        51:46   12          
         78 Bakos Péter            79 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1790126BP       hiba        49:14    9          
        339 Kőszegvári Tibor       77 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  1770531KT       n.i.        43:49    6          
        191 Matics Gyula           75 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1750215MG       hiba         n.i.               
         47 Siegler Konrád         66 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1661001SK    1:53:08    5    n.i.               
        803 Riczel Zsuzsanna       70 PSE Postás SE          HUN  2700625RZ                   50:04   11          



F21BR  (25)                                

    1   252 Zai Bálint             86 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1860905ZB      57:59    2   23:56    3  1:21:55 
    2   461 Szakál Péter           71 KAL Kalocsai SE             1710119SP    1:00:20    3   23:19    2  1:23:39 
    3   460 Csúcs András Klaus     87 HSE Hegyisport Szenten HUN  1870728CA    1:05:18    5   28:35    9  1:33:53 
    4   301 Hites Viktor           76 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1760125HV    1:05:59    6   28:43   10  1:34:42 
    5   128 Zsebeházy Zsolt        78 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1780920ZZ    1:12:08    7   23:14    1  1:35:22 
    6    68 Bátor Szilárd          71 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1710826BS    1:18:08   10   27:59    7  1:46:07 
    7    37 Fóthi Áron             82 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1821113FA    1:21:20   11   28:10    8  1:49:30 
    8   451 Nagy Kristóf           91 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1910306NK    1:26:31   13   27:20    6  1:53:51 
    9   455 Báder Attila           69 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1690714BA    1:30:16   14   30:21   11  2:00:37 
   10   368 Zagyi László           67 XJSZ Jászapáti, Mészár HUN  NINCS        1:30:33   15   34:31   14  2:05:04 
   11    36 Fóthi Ábel             90 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1901222FA    1:45:17   17   33:42   13  2:18:59 
   12    58 Kerekes Áron           77 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  1770224KA    2:01:12   18   43:07   16  2:44:19 
   13   236 Szentgyörgyi Zsolt     72 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1720228SZ    2:26:05   21   43:55   17  3:10:00 

        361 Juhász Roland          76 FSC Futárok SC         HUN  1760219JR       hiba        27:08    5          
        381 Kaszab Gábor              XEGY Egyesületen kívül HUN  NINCS        1:42:12   16    hiba               
         12 Guszlev Antal          78 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1780818GA    1:21:32   12    n.i.               
         69 Honfi Gábor            55 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1550809HG       n.i.        25:35    4          
        371 Kiss Dénes             78 JMD Mészáros Lőrinc Gi      1780427KD       n.i.        32:31   12          
        453 Stark Ferenc           78 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1780218SF    2:02:08   19    n.i.               
        454 Földváry Péter         80 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1801213FP    2:03:16   20                       
        457 Vereszki Tibor         76 TSE Törekvés SE        HUN  1760416VT    1:03:20    4    n.i.               
        459 Albert Gáspár          75 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1750624AG    1:16:42    9    n.i.               
        469 Honfi Gábor ifj.       74 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1740824HG                   43:02   15          
        764 Riczel Zsuzsanna       70 PSE Postás SE          HUN  2700625RZ    1:14:50    8                       
            Józsa Gábor            75 PSE Postás SE          HUN  1750610JG      52:29    1    n.i.               



F21C  (6)                                  

    1   448 Magyari Árpád             SPA Tabáni Spartacus S HUN               1:08:12    1   33:47    3  1:41:59 
    2   174 Köblös Csaba           67 KTX Kőbányai Textil SE HUN  1671119KC    1:23:02    2   29:31    2  1:52:33 
    3   263 Bölkei Zsolt           78 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1781016BZ    1:48:12    3   48:19    5  2:36:31 

         85 Buzás Gyula            71 FMT FŐMTERV SK         HUN  1710823BG       n.i.         hiba               
        113 Ulicska Zoltán            KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        43:38    4          
        447 Szász Róbert              MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN                              29:29    1          



F35A  (9)                                  

    1   195 Dosek Ágoston          55 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1550305DA    1:44:49    1   43:47    1  2:28:36 
    2   359 Mucsi Mihály           71 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1710817MM    2:01:05    3   47:41    3  2:48:46 
    3    17 Maráz Gábor            73 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1730309MG    2:09:42    4   49:31    4  2:59:13 
    4    27 Németh Csaba           62 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  1620520NC    2:21:09    5   46:41    2  3:07:50 
    5   205 Olsavszky-Szűcs Gábor  72 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1720620SG    2:38:05    6 1:10:48    6  3:48:53 

        104 Zempléni András dr.    60 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1600725ZA                 1:08:59    5          
        404 Korcsok Pál            75 TSE Törekvés SE        HUN  1750628KP    1:55:21    2                       
        405 Schlosser Balázs       72 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1720229SB       hiba         n.i.               
        407 Molnár Tibor           71 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1711020MT       hiba                            



F35BR  (9)                                 

    1    67 Gerzsényi Zsolt        70 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1700425GZ      48:08    1   24:42    1  1:12:50 
    2    42 Kálmán Péter           73 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1730619KP      58:15    4   28:55    3  1:27:10 
    3    81 Laták Rudolf           74 FMT FŐMTERV SK         HUN  1740102LR      55:25    3   35:55    4  1:31:20 
    4   198 Gárdonyi Márk          73 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1730711GM    1:05:01    5   28:14    2  1:33:15 
    5   168 Tóth II. Zoltán        69 KST Kőbányai Sirályok  HUN  1690327TZ    1:28:20    6 1:00:18    5  2:28:38 

        354 Mészáros Károly        54 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1540207MK       hiba      1:00:26    6          
        342 Szabó István           72 DNY Debreceni Nyulak S HUN  1720625SI    1:29:07    7    n.i.               
        472 Simon Tamás            73 KST Kőbányai Sirályok  HUN  1731018ST      50:55    2    n.i.               
        475 Braun János            59 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1590216BJ    1:32:48    8    n.i.               



F40  (21)                                  

    1   180 Lukács Vilhelm         68 GYO Gyöngyösi Tájfutó       1680922LV    1:16:00    2   33:01    1  1:49:01 
    2   100 Muliter Gábor          61 HSE Hegyisport Szenten HUN  1611211MG    1:17:37    3   36:39    2  1:54:16 
    3   234 Mesics Péter           67 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1670202MP    1:15:52    1   38:25    3  1:54:17 
    4   184 Horváth Sándor         66 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1660930HS    1:24:48    4   41:04    4  2:05:52 
    5   380 Trösch Urs             66 XSVS SVSE Schweiz      SUI  NINCS        1:30:36    5   44:42    7  2:15:18 
    6   369 Halaj László           68 XJSZ Jászapáti, Mészár HUN  NINCS        1:38:02    8   41:17    5  2:19:19 
    7   193 Dalos Attila           67 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1671202DA    1:33:17    7   46:58    9  2:20:15 
    8   375 Jakob Beat                XSVS SVSE Schweiz      SUI  NINCS        1:38:38    9   45:01    8  2:23:39 
    9   350 Vastag Gábor           69 BBB Balassi Bálint KSE HUN  1691204VG    1:48:42   10   43:35    6  2:32:17 
   10    80 Bérczes Miklós         67 FMT FŐMTERV SK         HUN  1670106BM    2:06:06   12   57:21   13  3:03:27 
   11   227 Schell Antal ifj.      69 PSE Postás SE          HUN  1690412SA    2:05:06   11 1:00:32   14  3:05:38 
   12   219 Kalmár János           68 PSE Postás SE          HUN  1681116KJ    2:11:04   13 1:11:21   17  3:22:25 
   13   186 Kadocsa Gábor          67 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1670118KG    2:30:08   16   55:44   12  3:25:52 
   14   187 Tóth László            68 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1680710TL    2:19:20   14 1:07:44   16  3:27:04 
   15   306 Németh István          67 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1671021NI    2:31:44   17 1:02:23   15  3:34:07 

         33 Biró Gergely           69 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1691121BG       hiba         n.i.               
        244 Koltai Zoltán          67 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1670325KZ       hiba         n.i.               
        330 Szitter Attila         67 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1671124SA       n.i.        51:44   10          
        206 Felföldi Barnabás      68 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1680610FB    1:30:40    6    n.i.               
        532 Jacsó Zoltán           67 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1670722JZ                   52:40   11          
        533 Maácz Miklós           66 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1660531MM    2:24:56   15    n.i.               



F45  (10)                                  

    1   223 Nemesházi László       60 PSE Postás SE          HUN  1600327NL    1:24:41    2   39:37    5  2:04:18 
    2   222 Nagy Ferenc            65 PSE Postás SE          HUN  1650819NF    1:32:56    5   31:44    1  2:04:40 
    3   167 Szunyog József dr.     54 KST Kőbányai Sirályok  HUN  1540918SJ    1:17:15    1   47:59    7  2:05:14 
    4   377 Bader Urs                 XSVS SVSE Schweiz      SUI  NINCS        1:32:28    4   37:02    3  2:09:30 
    5   536 Gajdos György          63 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN  1631013GG    1:37:06    6   39:32    4  2:16:38 
    6   249 Oszkó László           65 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1650109OL    1:52:27    7   47:23    6  2:39:50 

        312 Németh Zsolt           65 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1651116NZ       n.i.        53:42    9          
        356 Pokornyik Tibor        62 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1621001PT       n.i.        33:50    2          
        535 Körmendi Miklós        64 MSE Megalódusz SE      HUN  1640703KM    1:30:25    3    n.i.               
        537 Kóger Gyula            55 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN  1550303KG                   50:42    8          



F50  (15)                                  

    1   182 Gyulai Zoltán          58 MSE Megalódusz SE      HUN  1580929GZ      47:39    1   31:47    3  1:19:26 
    2    99 Vankó Péter            59 HSE Hegyisport Szenten HUN  1590403VP      55:53    2   29:57    1  1:25:50 
    3    96 Kerényi Dénes          57 HSE Hegyisport Szenten HUN  1570210KD    1:02:39    3   31:39    2  1:34:18 
    4   331 Szőcs László           58 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1580923SL    1:03:28    4   37:08    7  1:40:36 
    5   232 Margittai Endre        57 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1570529ME    1:08:40    6   31:57    4  1:40:37 
    6   238 Hajagos Henrik         59 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  1590715HH    1:06:25    5   34:28    6  1:40:53 
    7   259 Fleischer Zoltán       58 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1581001FZ    1:10:01    7   38:25    8  1:48:26 
    8    14 Somlay Gábor           56 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1560723SG    1:32:21    8   50:10   12  2:22:31 
    9    62 Könnyű István          60 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  1601004KI    1:34:11    9   49:40   11  2:23:51 
   10    82 Nagy Zsolt             59 FMT FŐMTERV SK         HUN  1590430NZ    1:54:26   12   48:06   10  2:42:32 
   11   334 Hadnagy Árpád          59 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1590711HA    1:58:18   13   44:57    9  2:43:15 
   12    48 Urbán András           60 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1600109UA    1:36:44   10 1:06:52   13  2:43:36 
   13   103 Ormay György           57 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1570122OG    2:01:33   14 1:07:32   14  3:09:05 

        348 Zsilkin Viktor         56 HBS Honvéd Bottyán SE  HUN  1561022ZV       hiba        33:00    5          
        327 Lenkei Győző           57 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1570303LG    1:39:04   11    n.i.               



F55  (16)                                  

    1    86 Harkányi Csaba         55 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  1550611HC      50:44    1   32:52    1  1:23:36 
    2    92 Balla Sándor           54 HSE Hegyisport Szenten HUN  1541017BS      59:50    2   34:10    3  1:34:00 
    3    38 Hegedüs András         50 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1500712HA    1:02:18    3   33:51    2  1:36:09 
    4    39 Hegedüs Ábel           55 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1551031HA    1:09:55    4   36:35    5  1:46:30 
    5    93 Boros Zoltán           48 HSE Hegyisport Szenten HUN  1480628BZ    1:17:28    5   35:04    4  1:52:32 
    6   325 Kovács Attila          51 ZSC Zöld Sportok Clubj HUN  1510425KA    1:19:32    7   40:36    6  2:00:08 
    7   233 Melkes Antal           53 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1530730MA    1:17:59    6   46:02   10  2:04:01 
    8    61 Szabó László           54 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  1540101SL    1:27:03    9   42:03    7  2:09:06 
    9   229 Hunyadi Károly         43 PSE Postás SE          HUN  1430104HK    1:27:38   10   44:58    9  2:12:36 
   10   332 Szűcs B. Levente       50 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1500912SB    1:24:59    8   47:58   11  2:12:57 
   11   177 Biró Sándor            53 KRI Kristály Tájfutó é HUN  1530915BS    1:32:41   11   44:48    8  2:17:29 
   12    15 Vékony Andor           55 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1550919VA    1:44:20   12   51:41   12  2:36:01 

        353 Aknai Antal            51 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1510813AA       n.i.      1:05:01   13          
        189 Bölcsföldi István      49 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1490825BI    1:45:19   13    n.i.               
         26 Juhász István          53 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  1530304JI       n.i.         hiba               
        230 Hidvégi Attila         55 PSE Postás SE          HUN  1551114HA    2:03:02   14    n.i.               



F60  (8)                                   

    1   295 Kéri Péter             50 TSE Törekvés SE        HUN  1501107KP      53:00    1   36:52    2  1:29:52 
    2   179 Bogdanovits András     48 MSE Megalódusz SE      HUN  1480816BA    1:03:36    4   36:03    1  1:39:39 
    3   551 Gyalog László          49 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1490810GL    1:01:28    3   43:53    5  1:45:21 
    4   148 Andrási Lajos          48 HER Herkules SE Balato HUN  1481201AL      58:16    2   50:28    7  1:48:44 
    5   149 Gáncs Kálmán           47 HER Herkules SE Balato HUN  1470226GK    1:14:28    5   49:00    6  2:03:28 

        202 Vida István            47 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1471012VI    1:19:57    6    hiba               
         34 Csongrádi Jenő         46 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1460819CJ       n.i.        41:09    3          
         10 Homoki Géza            47 EK Egyesületen kívüli  HUN  1470213HG                   42:52    4          



F65  (13)                                  

    1   275 Szemler István         44 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1441212SI      42:09    1   26:31    5  1:08:40 
    2   150 Komár Béla             45 HER Herkules SE Balato HUN  1450721KB      48:17    3   25:32    2  1:13:49 
    3   270 Gombkötő Péter dr.     44 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1440912GP      48:11    2   28:08    6  1:16:19 
    4   231 Tóth János             43 SKS Sárvári Kinizsi SE HUN  1431101TJ      56:52    4   25:52    4  1:22:44 
    5   163 Horváth Béla           43 KST Kőbányai Sirályok  HUN  1430501HB    1:06:44    6   25:49    3  1:32:33 
    6    88 Kéri Gerzson dr.       44 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  1440321KG    1:09:12    7   25:20    1  1:34:32 
    7   320 Wengrin István         43 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  1430818WI    1:01:45    5   34:31    9  1:36:16 
    8   322 Bányai Attila          41 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  1410824BA    1:20:37    8   28:29    7  1:49:06 
    9    89 Mohácsi József         45 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  1451110MJ    1:30:39   11   44:55   11  2:15:34 
   10   274 Nagy Gábor             43 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1430224NG    1:36:17   12   44:35   10  2:20:52 

        175 Köblös József          41 KTX Kőbányai Textil SE HUN  1410209KJ    1:21:09    9    n.i.               
        553 Lohász Márton          42 BDI Budapesti Diákspor HUN  1421006LM    1:22:21   10    n.i.               
        556 Gerely Ferenc          44 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1441129GF                   34:27    8          



F70  (10)                                  

    1   314 Vass Tibor             40 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1400107VT      55:26    2   27:40    1  1:23:06 
    2   376 Gehrig Fritz              XSVS SVSE Schweiz      SUI  NINCS          51:30    1   32:16    2  1:23:46 
    3    31 Argay Gyula            39 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1390226AG    1:03:01    4   32:18    3  1:35:19 
    4   164 Nyögéri Imre           36 KST Kőbányai Sirályok  HUN  1361207NI    1:02:10    3   37:16    4  1:39:26 
    5   293 Hargitai Miklós        38 TSC Tungsram SC        HUN  1381010HM    1:10:27    5   46:36    7  1:57:03 
    6   558 Rácz Márton            36 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1360224RM    1:24:42    7   45:09    6  2:09:51 
    7   243 Gönczi Péter           39 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1390422GP    2:08:05    8   54:27    8  3:02:32 

        292 Cserteg István         38 TSC Tungsram SC        HUN  1381006CI       hiba         n.i.               
        294 Hódossy Béla           37 TSC Tungsram SC        HUN  1370912HB       n.i.        41:43    5          
        226 Pearson John           38 PSE Postás SE          HUN  5380301PJ    1:18:52    6    n.i.               



F75  (3)                                   

    1   216 Buncsik János          34 PSE Postás SE          HUN  1340823BJ      39:01    1   33:19    1  1:12:20 
    2   196 Dudás István           32 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1321123DI      53:51    2   35:25    2  1:29:16 
    3    24 Kangasmaki Heikki      35 BSC Balatonfüredi SC   HUN  7350324KH    1:03:00    3   45:56    3  1:48:56 



F80  (2)                                   

    1   364 Kempf Adolf               XKTV KTV Altdorf       SUI  NINCS          53:52    1   31:53    1  1:25:45 

        176 Kún Ferenc             24 KTX Kőbányai Textil SE HUN  1241229KF       hiba         n.i.               



N10D  (13)                                 

    1   136 Gárdonyi Csilla        01 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS          28:50    1   21:47    1    50:37 
    2   288 Hajdu Nelli            01 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2010622HN      32:19    2   24:04    2    56:23 
    3    51 Kálmán Imola           00 BEA Budapesti Egyetemi HUN  NINCS          41:49    3   30:33    5  1:12:22 
    4    54 Kálmán Tamara          02 BEA Budapesti Egyetemi HUN  NINCS          47:54    4   37:01    8  1:24:55 
    5   133 Vastag Emese           01 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS        1:04:59    7   31:55    6  1:36:54 
    6   598 Hajnal Dorottya           BEA Budapesti Egyetemi HUN               1:13:50    9   24:29    3  1:38:19 
    7   300 Gombos Petra              TSE Törekvés SE        HUN  NINCS          58:50    6 1:46:45   10  2:45:35 

        290 Baracsi Luca           03 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2031106BL       hiba      1:11:33    9          
        147 Végh Erzsébet          00 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS          58:01    5    n.i.               
         90 Fodor Eszter           05 GYO Gyöngyösi Tájfutó                                   36:54    7          
        299 Kiszel Regina             TSE Törekvés SE        HUN  NINCS        1:10:51    8    n.i.               
        592 Tóth Blanka            01 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2020210TB                   24:47    4          
        796 Lukács Kinga              GYO Gyöngyösi Tájfutó                                    hiba               



N10DK  (8)                                 

    1    22 Vékony Janka           02 ARA Alba Regia Atlétik HUN  NINCS          31:57    1   25:17    2    57:14 
    2   211 Pataki Virág Lara      02 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  NINCS          37:40    3   21:02    1    58:42 
    3   204 László Dorottya           OSC Orvosegyetem SC    HUN  NINCS          34:51    2   26:21    3  1:01:12 
    4   112 Zempléni Lilla            KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS          42:36    5   29:50    4  1:12:26 
    5    91 Szemere Boglárka          ESP Egri Spartacus Táj HUN                 56:34    6   35:16    5  1:31:50 

        593 Kovács Boróka             MAT Mazsola Tájfutó és HUN                  n.i.        36:46    6          
        701 Pintér Kamilla            MAT Mazsola Tájfutó és HUN                 39:18    4                       
        800 Faggyas Zsófia            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                              44:46    7          



N12C  (7)                                  

    1    16 Vékony Vanda           99 ARA Alba Regia Atlétik HUN  2991029VV      21:45    2   20:29    1    42:14 
    2   208 Pataki Réka Dalida     99 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  2990801PR      21:00    1   26:27    3    47:27 
    3   285 Hajdu Frida Sára       98 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2980920HF      32:04    5   25:00    2    57:04 
    4   209 Szuromi Hanga          00 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  2000204SH      30:34    3   31:58    6  1:02:32 
    5   102 Vankó Milena           99 HSE Hegyisport Szenten HUN  2991107VM      31:23    4   31:17    5  1:02:40 
    6   145 Sárközy Zsófia         99 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS          38:03    7   30:59    4  1:09:02 

        146 Maácz Fruzsina         98 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  NINCS          37:50    6    n.i.               



N12D  (10)                                 

    1   603 Szakál Brigitta           KAL Kalocsai SE                            44:36    2   30:43    1  1:15:19 
    2   360 Mucsi Zsófia           99 TTT Tatai Tömegsport é HUN  2991027MZ      40:36    1   38:16    2  1:18:52 

        393 Finta Sári             99 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  NINCS          45:08    3    n.i.               
        114 Utassy Zsófia          99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        58:04    7          
        115 Kratz Vera             98 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.      1:12:27    8          
        116 Rékasi Zsófia          98 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        45:11    4          
        117 Zentai Zita            99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        39:36    3          
        118 Duchon Lilla           99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        48:23    5          
        122 Roszik Andrea          99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS           n.i.        56:00    6          
        602 Szölgyémi Anita           SPA Tabáni Spartacus S HUN               1:12:08    4    n.i.               



N14B  (8)                                  

    1   281 Faggyas Petra          96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2960224FP    1:02:16    3   51:03    1  1:53:19 
    2   278 Egei Petra             96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2961230EP    1:00:53    1   56:51    4  1:57:44 
    3   386 Horváth Hanga          97 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  2971025HH    1:02:10    2 1:00:09    5  2:02:19 
    4   389 Tóth Blanka            96 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  2960220TB    1:10:39    4   55:48    3  2:06:27 
    5   258 Nagy Klára             97 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2970909NK    1:10:56    5 1:00:51    6  2:11:47 
    6   284 Kertész Zsófia         96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2960405KZ    1:43:32    7   52:15    2  2:35:47 
    7   309 Kocsispéter Kata       98 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  2980627KK    1:43:09    6 1:03:23    7  2:46:32 

        487 Eredics Kitti          97 KST Kőbányai Sirályok  HUN  2970125EK       hiba                            



N14C  (5)                                  

    1    19 Péteri Kitti Petra     96 ARA Alba Regia Atlétik HUN  2960917PK      33:52    1   24:56    1    58:48 
    2     5 Nagy Dorottya          00 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS          47:31    4   37:54    3  1:25:25 
    3   304 Szakács Eszter Flóra   96 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  2960708SE      47:17    3   43:47    4  1:31:04 

        257 Nagy Eszter            97 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2970909NE      46:15    2    n.i.               
        507 Lukács Melinda            GYO Gyöngyösi Tájfutó                                   28:09    2          



N16B  (5)                                  

    1    75 Udvari Lilla           95 ESP Egri Spartacus Táj HUN  2951227UL    1:03:42    1   46:28    1  1:50:10 
    2   385 Kadocsa Rebeka         95 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  2950207KR    1:05:50    2   55:22    2  2:01:12 
    3   272 Hajdu Dorisz           94 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2941007HD    1:06:44    3 1:00:07    3  2:06:51 
    4    76 Tóth Enikő             95 ESP Egri Spartacus Táj HUN  2950125TE    1:11:52    4 1:00:19    4  2:12:11 

         77 Erős Evelin            95 ESP Egri Spartacus Táj HUN  2950828EE       hiba      1:08:35    5          



N16C  (1)                                  

    1    18 Péteri Fanni Panka     95 ARA Alba Regia Atlétik HUN  2950623PF      41:27    1   31:19    1  1:12:46 



N21A  (18)                                 

    1   161 Fenyvesi Laura         88 KST Kőbányai Sirályok  HUN  2880517FL      59:14    2   37:42    2  1:36:56 
    2    46 Nagy Krisztina         76 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2760329NK    1:04:50    3   39:39    4  1:44:29 
    3   239 Szabó Andrea           70 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2700311SA    1:11:12    6   35:46    1  1:46:58 
    4   201 Nagy Ildikó            74 OSC Orvosegyetem SC    HUN  2740316NI    1:10:56    5   40:24    5  1:51:20 
    5   235 Skerletz Noémi         72 SMA Soproni Műegyetemi HUN  2720817SN    1:12:49    7   41:46    6  1:54:35 
    6   197 Füzy Judit             72 OSC Orvosegyetem SC    HUN  2720723FJ    1:08:49    4   46:22    8  1:55:11 
    7   480 Veresné Gyalog Zsuzsa  78 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2781012GZ    1:19:56    9   38:54    3  1:58:50 
    8   394 Liskány Diána          86 STE Szabolcs-Szatmár-B HUN  2860418LD    1:16:44    8   44:32    7  2:01:16 
    9   378 Wyss Ursula               XSVS SVSE Schweiz      SUI  NINCS        1:27:14   11 1:02:02   12  2:29:16 
   10    60 Rákos Piroska          77 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  2771229RP    1:27:28   12 1:03:23   13  2:30:51 
   11    72 Szacska Nikolett       87 ESP Egri Spartacus Táj HUN  2870123SN    1:21:56   10 1:09:22   14  2:31:18 
   12   373 Kovács Júlia Virág     91 SZU Szegedi Bokorugró  HUN  2911126KJ    1:56:19   14 1:13:06   15  3:09:25 

        159 Berthold Anikó         83 KST Kőbányai Sirályok  HUN  2830422FA       hiba        55:04   10          
        160 Fekete Zsuzsa          83 KST Kőbányai Sirályok  HUN  2830422FZ      54:45    1    hiba               
        324 Uhlir Tímea            76 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  2761117HT    1:30:05   13    n.i.               
        363 Holper Antónia         68 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2680418HA       n.i.        57:37   11          
        370 Sisa Dorottya          89 JMD Mészáros Lőrinc Gi      2890221SD       n.i.        49:47    9          
        486 Udvari Judit           79 TSE Törekvés SE        HUN  2790717UJ                 1:25:06   16          



N21BR  (20)                                

    1   171 T Schuch Anikó            KST Kőbányai Sirályok  HUN  NINCS          38:32    2   24:44    1  1:03:16 
    2   185 Zelena Dóra            70 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  2700815ZD      42:07    4   27:51    2  1:09:58 
    3   126 Józsa Dorottya         77 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  2770525JD      41:04    3   30:39    3  1:11:43 
    4   340 Szabó Fruzsina         74 DNY Debreceni Nyulak S HUN  2740703SF      44:12    5   33:06    4  1:17:18 
    5   523 Ebinger Mónika         70 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  2700901EM      44:39    6   37:13    8  1:21:52 
    6    43 Madarassy Anikó        73 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2730201MA      50:58    8   35:15    6  1:26:13 
    7    32 Biró Aletta            47 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2470710BA      51:08    9   35:25    7  1:26:33 
    8   528 Magyar Ágnes           76 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  2760430MA      54:33   11   40:04   10  1:34:37 
    9    25 Jenei Margit           54 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  2540302JM      49:15    7   47:22   12  1:36:37 
   10   155 Bánfi Judit            79 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN  2790827BJ    1:07:01   15   38:09    9  1:45:10 
   11    70 Kovács-Sebestyény Csi  74 ESP Egri Spartacus Táj HUN  2740327KC    1:00:28   12   46:43   11  1:47:11 
   12   525 Madarassy Mária        74 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2741202MM    1:06:28   14   49:05   13  1:55:33 
   13   250 Oszkóné Simon Ildikó   67 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2670129OS    1:08:02   16   58:27   15  2:06:29 
   14   344 Szabóné Tóth Krisztin  72 DNY Debreceni Nyulak S HUN  2720701ST    1:22:02   17   56:38   14  2:18:40 

         35 Forrás Aletta          67 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2670726BA    1:00:52   13    n.i.               
        245 Marosfalvi Eszter      73 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2730519ME      52:04   10    n.i.               
         44 Marosán Ágnes          77 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2770227MA       n.i.        35:02    5          
         83 Fövenyessy Gabriella   77 FMT FŐMTERV SK         HUN  2770725FG    1:23:57   18    n.i.               
        516 Borsiné Petrik Zsuzsa     ARA Alba Regia Atlétik HUN                 33:49    1                       
        521 Molnár Jeanette           SPA Tabáni Spartacus S HUN               1:53:44   19    n.i.               



N21C  (10)                                 

    1   212 Benga Andrásné         52 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN  2520920BA      58:16    1 1:07:47    7  2:06:03 
    2   269 Bugaj Mirka            90 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2900710BM    1:08:38    4   58:02    4  2:06:40 
    3   351 Vastagné Bauer Zita    77 BBB Balassi Bálint KSE HUN  2770121VB    1:24:51    6   46:51    2  2:11:42 
    4   382 Magai Ágnes               XEGY Egyesületen kívül HUN  NINCS        1:16:43    5   58:10    5  2:14:53 
    5   374 Kovács Ágnes           81 SZU Szegedi Bokorugró  HUN  2810613KA    1:29:29    7   51:04    3  2:20:33 
    6   267 Horvát Ildikó             SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS        1:30:31    8   59:20    6  2:29:51 

        352 Novotni Bernadett      77 BBB Balassi Bálint KSE HUN  2771209NB    1:00:24    2    n.i.               
        262 Fehér Zsuzsanna        81 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2810811FZ       n.i.        37:32    1          
        188 Tóth Zsuzsanna            MEA Miskolci Egyetemi  HUN  NINCS        1:04:18    3    n.i.               
        510 Sóvári Csilla          71 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2710301SC    1:42:54    9                       



N40  (12)                                  

    1    98 Tömördi Ágnes          63 HSE Hegyisport Szenten HUN  2631221TA      51:45    1   29:55    1  1:21:40 
    2   213 Csillag Vera           67 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN  2671031CV      58:28    2   36:10    4  1:34:38 
    3   214 Mátyás Ildikó          63 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN  2630509MI    1:03:47    3   35:58    3  1:39:45 
    4   313 Németh Zsoltné         68 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  2680922NZ    1:13:25    4   38:28    5  1:51:53 
    5   318 Roboz Zoltánné         69 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  2690706RZ    1:18:41    5   41:24    7  2:00:05 
    6    49 Hajas Csilla           64 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2640218HC    1:27:27    6   48:24    9  2:15:51 

        271 Hajagos Istvánné       68 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2681206HI       hiba        40:09    6          
        224 Nemesházi Lászlóné     62 PSE Postás SE          HUN  2620801NL    1:43:06    7    hiba               
        264 Fazekas Gabriella      70 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2700307FG       hiba      1:09:05   11          
        326 Bányai Réka            67 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  2670729BR                   43:29    8          
         94 Győrffy Gabriella      67 HSE Hegyisport Szenten HUN  2670316GG       n.i.        34:29    2          
        336 Bay-Fodor Boglárka dr  69 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  6690223HB       n.i.      1:05:31   10          



N45  (5)                                   

    1    97 Kármán Katalin         58 HSE Hegyisport Szenten HUN  2581212KK      47:53    1   32:20    1  1:20:13 
    2   101 Muzsnai Ágota dr.      55 HSE Hegyisport Szenten HUN  2551021MA      49:09    2   35:18    2  1:24:27 
    3   261 Krasznai Orsolya       64 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2640413KO      54:19    3   38:51    3  1:33:10 
    4   246 Nagy Beáta             64 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2640627NB    1:20:41    4   45:03    4  2:05:44 
    5    64 Szabóné Gombási Julia  64 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  2640806SG    1:53:05    5 1:45:22    5  3:38:27 



N50  (7)                                   

    1   577 Regályné Zarnóczay Kl  60 NYK Nyíregyházi Konzer      2600228ZK      44:33    1   30:57    3  1:15:30 
    2   578 Csőkör Irén            53 BBB Balassi Bálint KSE HUN  2530712CI      48:46    2   26:49    1  1:15:35 
    3   349 Novotni Tiborné        52 BBB Balassi Bálint KSE HUN  2520302NT      54:02    3   28:57    2  1:22:59 
    4   157 Balla Katalin          60 KST Kőbányai Sirályok  HUN  2600530BK      58:04    4   31:27    4  1:29:31 
    5   355 Mészárosné Boros Valé  57 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1571102BV    1:17:48    6 1:04:34    5  2:22:22 

        220 Keszthelyi Ildikó      50 PSE Postás SE          HUN  2501128KI    1:08:26    5    n.i.               
        329 Lenkeiné Halasi Erzsé  56 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  2561112LH    1:21:48    7    n.i.               



N55  (9)                                   

    1   583 Szabó Zsuzsanna        54 KST Kőbányai Sirályok  HUN  2540417SZ      47:43    1   31:37    2  1:19:20 
    2   162 Gelei Zsuzsanna        55 KST Kőbányai Sirályok  HUN  2550427GZ      57:47    5   29:13    1  1:27:00 
    3    87 Kovács Olga            55 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  2551016KO      55:14    3   35:21    3  1:30:35 
    4    45 Mitterer Andrea        54 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2540324MA      56:49    4   36:18    4  1:33:07 
    5   581 Wassmer Margit            XSVS XSVS                                  59:01    6   43:32    6  1:42:33 
    6    29 Fischer Mária          52 BAL Budapesti Asztali- HUN  2520801FM    1:07:11    8   41:27    5  1:48:38 

        582 Csipi Erzsébet         54 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2540110CE    1:00:32    7    hiba               
        178 Szopori Éva            55 KRI Kristály Tájfutó é HUN  2550421SE      50:52    2    n.i.               
        584 Kühn Edit              52 PVM Pécsi Vörös Meteor HUN  2521023KE                 1:03:43    7          



N60  (3)                                   

    1   151 Komár Béláné           48 HER Herkules SE Balato HUN  2480204KB      38:30    1   34:49    2  1:13:19 
    2    28 Szuromi Imréné         49 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  2490707SI      54:37    2   45:11    3  1:39:48 

         40 Hegedüs Ágnes          49 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2490213HA       n.i.        25:45    1          



N65  (6)                                   

    1   242 Cser Krisztina         42 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2421003CK      47:58    2   40:52    2  1:28:50 
    2   199 Hanusz Mária           45 OSC Orvosegyetem SC    HUN  2450909HM    1:05:26    4   37:00    1  1:42:26 
    3   321 Wengrin Istvánné       42 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  2420903WI    1:08:13    5   47:04    3  1:55:17 
    4    57 Füleki Emőke           39 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  2390317FE    2:08:57    6 1:15:37    4  3:24:34 

        225 Pearson Hilary         39 PSE Postás SE          HUN  6390918PH      47:42    1    n.i.               
        343 Ujvárosi Lajosné       37 DNY Debreceni Nyulak S HUN  2370526UL    1:00:00    3    n.i.               



NYT  (60)                                  

    1   726 Bacsó Attila           51 HER Herkules SE Balato HUN  1510305BA    1:00:33    2   46:44    2  1:47:17 
    2   722 Hegedüs Béla           60 KST Kőbányai Sirályok  HUN  1600804HB    1:05:00    5   46:49    3  1:51:49 
    3   741 Völgyi István          79 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1790612VI    1:22:34   14 1:03:08   10  2:25:42 
    4   738 Károlyi Hanga             KST Kőbányai Sirályok  HUN               1:32:41   20 1:13:11   13  2:45:52 
    5   723 Peregi Tamás           61 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1611222PT    1:38:11   22 1:13:45   14  2:51:56 
    6   724 Völgyesi Melody        97 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2970304VM    1:25:55   16 1:32:48   18  2:58:43 
    7    53 Galambos Anikó            BEA Budapesti Egyetemi HUN  NINCS        2:51:38   35 1:53:15   20  4:44:53 

        217 Fábics Ferenc          42 PSE Postás SE          HUN  1420712FF       n.i.         hiba               
        218 Gösswein Judit         51 PSE Postás SE          HUN  2510425GJ    1:56:11   28    n.i.               
         95 Katona Ferenc dr.      56 HSE Hegyisport Szenten HUN  1560111KF    1:28:22   17    n.i.               
        228 Fábics Miklós             PSE Postás SE          HUN  NINCS           n.i.      1:57:03   21          
        169 Berthold Tamás            KST Kőbányai Sirályok  HUN  NINCS           hiba         n.i.               
        606 Szabó András           88 ETC Egri Testedző Club      1880520SA       hiba         n.i.               
        607 Tóth Dávid             69 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  1690420TD    2:19:10   32    n.i.               
        608 Németh Kata               EK Egyesületen kívüli  HUN               2:27:20   33    n.i.               
        609 Valentin András           EK Egyesületen kívüli  HUN               1:39:33   23    n.i.               
        706 Krolop Frigyes            HSP Hidegkúti Spartacu HUN               1:19:03   11                       
        710 Péley Dániel              PVS Pécsi Vasutas SK   HUN                 56:30    1                       
        712 Pincés Marianna           TTT Tatai Tömegsport é HUN               1:21:24   12                       
        713 Sváb Emese                KST Kőbányai Sirályok  HUN               1:28:36   18                       
        715 Grant Júlia               PSE Postás SE          HUN               1:48:00   25                       
        717 Gárdonyi Réka          75 OSC Orvosegyetem SC    HUN  2750709GR       hiba         n.i.               
        730 Nagy Gergő                SZV Szegedi Vasutas SE HUN               1:04:30    4                       
        731 Szemere András            SZV Szegedi Vasutas SE HUN               1:58:44   29                       
        733 Kovács István             SZV Szegedi Vasutas SE HUN               2:48:19   34                       
        734 Terray Annamária          SZV Szegedi Vasutas SE HUN               2:10:00   30                       
        735 Tóth Bettina              KST Kőbányai Sirályok  HUN               2:10:03   31                       
        736 Oláh Gyula                KFK KFKI Petőfi Sportk HUN               1:29:51   19                       
        739 Dévényi Beatrix        89 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  2890304DB    1:44:57   24                       
        740 Dévényi Erika          89 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  2890304DE       hiba                            
        742 Gerő Zsolt             41 ALP Energia Vasas Alpe      1410727GZ       hiba         n.i.               
        743 Sánta Bendegúz         87 GOC Göcsej Környezetvé      1870624SB    1:00:47    3                       
        744 Borlay Eszter             GOC Göcsej Környezetvé                   1:25:42   15                       
        747 Muszély György         42 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1420702MG    1:18:01    8    n.i.               
        749 Kardos Rózsa              OSC Orvosegyetem SC    HUN               1:53:04   27                       
        750 Kardos ferenc             OSC Orvosegyetem SC    HUN               1:49:18   26                       
        752 Szász Péter               KST Kőbányai Sirályok  HUN               1:36:35   21                       
        753 Szili Márton              PMS PMSC               HUN               1:18:20    9                       
        755 Erdélyi Tibor          53 HSE Hegyisport Szenten HUN  1531202ET    1:06:59    6    n.i.               
        756 Tóth Gergely              KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN               1:18:40   10                       
        758 Lázár László           48 PSE Postás SE          HUN  1480128LL       hiba         n.i.               
        761 Herter László             MAF Műegyetemi Atlétik HUN               1:21:27   13                       
        762 Rajncsák Dávid            MAF Műegyetemi Atlétik HUN               1:13:37    7                       
        767 Nick József               EK Egyesületen kívüli  HUN                            1:23:24   16          
        768 Nickné Laczkó Mária       EK Egyesületen kívüli  HUN                            2:28:09   22          
        774 Weiler Vince              SPA Tabáni Spartacus S HUN                               hiba               
        775 Weiler Vilmos             SPA Tabáni Spartacus S HUN                            1:50:43   19          
        776 Kertész Gábor             HSP Hidegkúti Spartacu HUN                              53:21    5          
        777 Nick Brigitta             EK Egyesületen kívüli  HUN                            1:14:56   15          
        778 Faragó Gergely            KST Kőbányai Sirályok  HUN                            1:06:37   11          
        779 Sváb Emese                KST Kőbányai Sirályok  HUN                            1:24:03   17          
        781 Kiss Zsolt                EK Egyesületen kívüli  HUN                              54:43    6          
        782 Kovács Attila             EK Egyesületen kívüli  HUN                              54:56    7          
        784 Horváth Klára             VTC Veszprémi Tájfutó  HUN                            1:11:49   12          
        788 Szebeli István            SSC Siketek SC         HUN                              56:08    8          
        789 Bodó Zsófia               EK Egyesületen kívüli  HUN                               hiba               
        793 Asztalos Zsuzsa           MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN                              59:41    9          
        798 Szász Péter               KST Kőbányai Sirályok  HUN                              50:12    4          
        799 Mihályi Ferenc            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                              40:32    1          
        802 Varga Zsuzsanna           TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                               hiba               



Nyílt K  (47)                              

    1   395 Palej Nóra             88 STE Szabolcs-Szatmár-B HUN  NINCS          30:08    4   26:51    2    56:59 
    2   716 Illés József              EK Egyesületen kívüli  HUN                 32:43    6   33:01    5  1:05:44 
    3   207 Kozsuch Andrea            PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  NINCS          41:45   11   26:45    1  1:08:30 
    4   707 Davidesz Ágnes            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 37:35   10   32:51    4  1:10:26 
    5   337 Szőcs Anett            65 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  2651005SA      47:13   17   41:33   13  1:28:46 
    6   392 Kadocsa Edit           63 MAT Mazsola Tájfutó és HUN  NINCS          45:49   16   52:36   20  1:38:25 
    7     4 Mucsiné Belecz Andrea  71 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:00:10   24   44:15   17  1:44:25 

        721 Kovács Zsolt              EK Egyesületen kívüli  HUN                 48:41   19    hiba               
        158 Bálint Sándor dr.      44 KST Kőbányai Sirályok  HUN  1440625BS       n.i.        45:28   18          
         84 Fábián Beatrix            FMT FŐMTERV SK         HUN  NINCS           n.i.        41:16   12          
        705 Borsos Sándor             MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN               1:21:21   27                       
        708 Davidesz János            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                  n.i.        43:13   16          
        709 Bánsági Judit             PVS Pécsi Vasutas SK   HUN                 37:04    9                       
        711 Tőczik Liliána            TTT Tatai Tömegsport é HUN                 42:19   12    n.i.               
        714 Faragó Gergely            KST Kőbányai Sirályok  HUN                 28:16    1                       
        718 Fodor Laura               EK Egyesületen kívüli  HUN                 32:19    5                       
        719 Koronczay László       67 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1670307KL      45:14   14                       
        720 Korik Imre                EK Egyesületen kívüli  HUN               1:03:30   25                       
        725 Szemes Tünde              SPA Tabáni Spartacus S HUN                 42:35   13                       
        727 Koronczay Luca            OSC Orvosegyetem SC    HUN                 53:27   21                       
        728 Táncsics Jázmin           OSC Orvosegyetem SC    HUN                 53:27   21                       
        732 Zakariás Márton           TSE Törekvés SE        HUN                 57:44   23                       
        737 Oszlovics Orsolya         MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN                 36:23    8                       
        745 Haraszti Lili             GOC Göcsej Környezetvé                     29:37    3                       
        746 Farkas András             GOC Göcsej Környezetvé                     29:31    2                       
        748 Magyari Benedek           SPA Tabáni Spartacus S HUN               2:03:35   28                       
        751 Gyakus Edina              EK Egyesületen kívüli  HUN               1:15:32   26    n.i.               
        754 Gaál-Tertsch Ágnes     80 KST Kőbányai Sirályok  HUN  2800717TA      53:09   20    n.i.               
        757 Keindl Mónika             MEA Miskolci Egyetemi  HUN                 45:42   15                       
        759 Csicsák Villő             EK Egyesületen kívüli  HUN                 33:53    7                       
        760 Gerzsényi Levente         DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN                 48:30   18                       
        765 Trajtler Gergely          EK Egyesületen kívüli  HUN                              36:09    9          
        766 Trajtler Márió            EK Egyesületen kívüli  HUN                               hiba               
        772 Jakus Edina               EK Egyesületen kívüli  HUN                               hiba               
        773 Lajtai Dániel             EK Egyesületen kívüli  HUN                              37:07   10          
        780 Tóth Salamon Réka         BEA Budapesti Egyetemi HUN                              47:56   19          
        785 Trajtler István           EK Egyesületen kívüli  HUN                              37:29   11          
        786 Janó Györgyi              BAL Budapesti Asztali- HUN                            1:23:00   23          
        787 Pataki András             EK Egyesületen kívüli  HUN                              34:32    7          
        790 Toldi György              SPA Tabáni Spartacus S HUN                              26:56    3          
        791 Mesics Botond             SMA Soproni Műegyetemi HUN                               hiba               
        792 Szecsődy Ákos             BEA Budapesti Egyetemi HUN                              34:37    8          
        794 Keszei Zsolt              EK Egyesületen kívüli  HUN                              42:48   14          
        795 Keszei Zsófia             EK Egyesületen kívüli  HUN                              42:53   15          
        797 Juhász Judit              BÖF Budai Ősforrás SC  HUN                            1:11:44   22          
        801 Juhász Molnár Erik        EK Egyesületen kívüli  HUN                            1:08:32   21          
        804 Körözsi Beáta             EK Egyesületen kívüli  HUN                              34:26    6