Tipo Kupa 2010V 2010.05.02. 20:40
Előzetes eredmények Középtávkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő  Összesen 



F10D  (26/26)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    763 Józsa Botond                    PSE Postás SE                     21:42     54:44 
    2    289 Egei Balázs                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     22:40     57:32 
    3    237 Mesics Mátyás                   SMA Soproni Műegyetemi AC         22:52   1:10:35 
    4      6 Nagy Gergő                   00 EK Egyesületen kívüli             26:12   1:09:15 
    5    268 Rumi Zoárd                   01 SPA Tabáni Spartacus Sport és     28:20   1:29:23 
    6    125 Henkrich Miksa               00 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      28:33           
    7    215 Szuromi Áron                 02 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         28:59   1:23:03 
    7    597 Tóth Salamon Csaba              BEA Budapesti Egyetemi Atléti     28:59           
    9     11 Korcsok Dávid                   EK Egyesületen kívüli             29:44   1:09:37 
   10    203 László Benedek                  OSC Orvosegyetem SC               29:58   1:31:07 
   11    600 Molnár Balázs                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        31:12           
   12    265 Toldi Levente                02 SPA Tabáni Spartacus Sport és     31:39           
   13    771 Kovács Botond                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        34:09           
   14    391 Kadocsa Benjámin             00 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     35:34   1:28:36 
   15    298 Hodonicki Dorián Márton      01 TSE Törekvés SE                   36:33   2:25:28 
   16      9 Takács Dömötör               01 EK Egyesületen kívüli             39:56           
   17    594 Havasi Márton                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      40:34           
   18    770 Nagy István                     GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        41:17           
   19    287 Váczi Samu Sebestyén         00 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     42:35   1:47:04 
   20    596 Havasi Benedek                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      42:52           
   21    769 Forgács Dávid                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        43:10           
   22     56 Werner Bendegúz              01 CBD Ceglédi Bem Vasutas           54:26   4:33:56 

         372 Halaj Balázs                    JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium      hiba           
         595 Pogány Tamás                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba           
          66 Szabó Marcell                01 DNS Debreceni Nagyerdő SK          n.i.           
         143 Kovács Benedek               00 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           



F10DK  (9/9)   Előzetes eredmények  20:39  

    1    291 Kiss Patrik                  02 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        28:43           
    2    702 Bucys Antonas                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:43           
    3    703 Gyenes Máté                     SPA Tabáni Spartacus Sport és     34:56           
    4    605 Kovács Dominik                  MAT Mazsola Tájfutó és Termés     36:26           
    5    704 Furovka Márton                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         40:39   1:28:27 
    6    347 Szabó Mátyás                 03 DNY Debreceni Nyulak SE           48:30           
    7    604 Szabó Milán                     DNS Debreceni Nagyerdő SK         53:08   2:02:46 

         194 Kovács Gergő                 02 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.           
         599 Báder Kristóf                   MAT Mazsola Tájfutó és Termés      n.i.           



F12C  (16/16)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    107 Ormay Mihály                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      26:31     54:15 
    2     52 Kálmán Erik                  99 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     27:02     50:59 
    3    170 Tóth Erik                    99 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     28:26     59:24 
    4    135 Rajkó Dávid                  98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      29:07   1:05:21 
    5    335 Szitter Márton               99 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     29:33           
    6    388 Horváth Csongor              00 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     29:57   1:00:07 
    7    390 Tóth Balázs                  99 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     31:08   1:24:47 
    8    108 Havasi Gergely Győző         98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      40:53           
    9    109 Ulicska Áron                 98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      43:00           
   10    134 Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      45:33   1:36:57 
   11    310 Vaczkó János                 99 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     45:48   1:52:20 
   12    282 Váczi Buda Benedek           98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:56   1:21:42 
   13    319 Eszlári Dávid                99 VHS Veszprémi Honvéd SE           54:46           
   14    308 Bendicsek Bendegúz           98 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     55:58   1:43:46 
   15      8 Takács Bendegúz              99 EK Egyesületen kívüli           1:01:29   1:50:40 

         140 Végh János                   98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           



F12D  (6/6)    Előzetes eredmények  20:39  

    1    119 Tass Mihály                  99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      31:34           
    2      7 Simon Márton                 00 EK Egyesületen kívüli             32:25   1:27:20 
    3    121 Vidor Gergely                99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      36:41           
    4    601 Forgács Imre                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        39:01           
    5    124 Taba Áron                    99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      44:41           

         120 Bajzik György                99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba           



F14B  (9/9)    Előzetes eredmények  20:39  

    1    317 Tölgyesi Aurél               96 VHS Veszprémi Honvéd SE           28:21   1:33:02 
    2    366 Miavecz Balázs               96 BDI Budapesti Diáksport Szöve     33:54   1:29:42 
    3    280 Hajdu Erik                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     39:35   1:51:06 
    4    286 Egei Patrik                  98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:16   1:48:16 
    5    210 Szuromi Mátyás               98 PVS Pécsi Vasutas SK              46:38   1:52:19 
    6    365 Antal Péter                  96 BDI Budapesti Diáksport Szöve     47:40   2:09:26 

          50 Forrás Bence                 96 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
         410 Farkasdy András              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           
         412 Dalos Máté                   97 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           



F14C  (14/15)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    131 Pályi Patrik                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      26:23   1:00:48 
    2    255 Toldi Bence                  96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     29:50   1:07:24 
    3    266 Bartalos Gergő               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:39   1:10:26 
    4    139 Erdős Zoltán                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      36:12   1:16:03 
    5    387 Kadocsa Levente              97 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     40:47   1:24:20 
    6    138 Szalmás Márton               97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      41:37   1:33:59 
    7    345 Szabó Ákos                   97 DNY Debreceni Nyulak SE           43:32           
    8      1 Bálint Levente               00 EK Egyesületen kívüli             51:03           
    9    123 Szabó Gábor                  96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      55:10           
   10    142 Vass Tivadar                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      58:53   2:09:18 

          21 Mihalovics Bálint            97 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      hiba           
         307 Siráky Bence Bálint          97 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      n.i.           
         111 Félix Dávid                  97 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         137 Böhm Tamás                   97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           



F16B  (12/12)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    305 Dudás Tamás                  95 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     37:28   2:25:21 
    2    273 Miháczi Ádám                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:49   2:30:30 
    3    357 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     41:45           
    4    248 Németh Marcell               94 SPA Tabáni Spartacus Sport és     42:08   2:41:31 
    5    416 Dalos Áron                   95 SPA Tabáni Spartacus Sport és     44:03   2:46:27 
    6    277 Hajagos Miklós               95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:00:43   3:43:51 
    7    417 Nagy Mátyás                  95 TSE Törekvés SE                 1:06:38           
    8    413 Pogány Gergő                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:10:19           
    9    279 Hajagos István               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:20:02   3:50:54 

         316 Csöngei Dávid Máté           94 VHS Veszprémi Honvéd SE            n.i.           
         367 Emhő Dávid                   94 BDI Budapesti Diáksport Szöve      n.i.           
         415 Körmendi Miklós Márton       95 MSE Megalódusz SE                  n.i.           



F16C  (3/3)    Előzetes eredmények  20:39  

    1    240 Hajagos Bence                95 SZV Szegedi Vasutas SE            33:53   1:19:02 
    2     20 Mihalovics Ádám              95 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     37:21   1:28:09 
    3    141 Endrődi Gergely              95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    2:04:36   3:42:21 



F18B  (6/6)    Előzetes eredmények  20:39  

    1    315 Lükő Dániel                  93 VHS Veszprémi Honvéd SE           38:31           
    2    418 Bakó Áron                       SPA Tabáni Spartacus Sport és     41:11   2:38:09 
    3    297 Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                   43:17   2:20:21 
    4    253 Tölgyesi Renátó              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     43:44           
    5    302 Heilig Dániel                92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     45:11   2:35:28 
    6     63 Könnyű Bence                 93 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:03:07   3:37:16 



F18C  (2/2)    Előzetes eredmények  20:39  

    1     23 Kovács Ádám                  93 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     45:20   1:51:51 

         303 Németh Dániel                93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      n.i.           



F21A  (13/13)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    403 Nagy István                  72 TSE Törekvés SE                   40:11           
    2     13 Molnár Tibor                 71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     45:40           
    3    127 Kisvölcsey Ákos              72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      46:53   2:44:53 
    4    152 Forrai Gábor                 79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     48:34   3:43:30 
    5     71 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     53:38   3:18:55 
    6    402 Mathiasen Asbjoern              SOK Silkeborg OK                  54:21           
    7     73 Szentesi József Tamás        89 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     56:23           
    8    130 Kain Gergely                 78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      56:42           
    9     55 Werner Péter                 73 CBD Ceglédi Bem Vasutas           57:08   4:01:34 
   10    400 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:04:17           
   11    153 Forrai Miklós                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   1:06:59           
   12     30 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú   2:16:22           

         129 Tornai Szabolcs              71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           



F21B  (15/15)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    241 Veres Tamás                  75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     36:48   2:33:05 
    2    181 Gyulai Tamás                 82 MSE Megalódusz SE                 39:40   2:20:05 
    3     41 Kovács Balázs                67 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     40:00   2:28:51 
    4    200 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC               42:47   2:31:16 
    5    154 Bánfi Róbert                 77 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     43:20   2:52:20 
    6    339 Kőszegvári Tibor             77 KFK KFKI Petőfi Sportkör          43:49           
    7    424 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC               45:42   2:33:53 
    8    328 Lenkei Ákos                  82 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     47:15           
    9     78 Bakos Péter                  79 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     49:14           
   10    427 Bakos Gábor                  89 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     49:44   3:07:46 
   11    803 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás SE                     50:04           
   12    156 Babka Miklós                 77 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       51:46           

         191 Matics Gyula                 75 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.           
          47 Siegler Konrád               66 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
         183 Muity László                 69 MSE Megalódusz SE                  n.i.           



F21BR  (24/24) Előzetes eredmények  20:39  

    1    128 Zsebeházy Zsolt              78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      23:14   1:35:22 
    2    461 Szakál Péter                 71 KAL Kalocsai SE                   23:19   1:23:39 
    3    252 Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és     23:56   1:21:55 
    4     69 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     25:35           
    5    361 Juhász Roland                76 FSC Futárok SC                    27:08           
    6    451 Nagy Kristóf                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és     27:20   1:53:51 
    7     68 Bátor Szilárd                71 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     27:59   1:46:07 
    8     37 Fóthi Áron                   82 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     28:10   1:49:30 
    9    460 Csúcs András Klaus           87 HSE Hegyisport Szentendre Egy     28:35   1:33:53 
   10    301 Hites Viktor                 76 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     28:43   1:34:42 
   11    455 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     30:21   2:00:37 
   12    371 Kiss Dénes                   78 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     32:31           
   13     36 Fóthi Ábel                   90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     33:42   2:18:59 
   14    368 Zagyi László                 67 XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőri     34:31   2:05:04 
   15    469 Honfi Gábor ifj.             74 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:02           
   16     58 Kerekes Áron                 77 DNS Debreceni Nagyerdő SK         43:07   2:44:19 
   17    236 Szentgyörgyi Zsolt           72 SMA Soproni Műegyetemi AC         43:55   3:10:00 

         381 Kaszab Gábor                    XEGY Egyesületen kívüli1           hiba           
          12 Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      n.i.           
         190 Juhász György                73 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.           
         453 Stark Ferenc                 78 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      n.i.           
         457 Vereszki Tibor               76 TSE Törekvés SE                    n.i.           
         459 Albert Gáspár                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
             Józsa Gábor                  75 PSE Postás SE                      n.i.           



F21C  (6/6)    Előzetes eredmények  20:39  

    1    447 Szász Róbert                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      29:29           
    2    174 Köblös Csaba                 67 KTX Kőbányai Textil SE            29:31   1:52:33 
    3    448 Magyari Árpád                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     33:47   1:41:59 
    4    113 Ulicska Zoltán                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      43:38           
    5    263 Bölkei Zsolt                 78 SPA Tabáni Spartacus Sport és     48:19   2:36:31 

          85 Buzás Gyula                  71 FMT FŐMTERV SK                     hiba           



F35A  (9/9)    Előzetes eredmények  20:39  

    1    195 Dosek Ágoston                55 OSC Orvosegyetem SC               43:47   2:28:36 
    2     27 Németh Csaba                 62 BÖF Budai Ősforrás SC             46:41   3:07:50 
    3    359 Mucsi Mihály                 71 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     47:41   2:48:46 
    4     17 Maráz Gábor                  73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     49:31   2:59:13 
    5    104 Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:08:59           
    6    205 Olsavszky-Szűcs Gábor dr.    72 PVS Pécsi Vasutas SK            1:10:48   3:48:53 

         192 Török Imre                   73 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.           
         172 Nagy Sándor                  73 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      n.i.           
         405 Schlosser Balázs             72 SMA Soproni Műegyetemi AC          n.i.           



F35BR  (9/9)   Előzetes eredmények  20:39  

    1     67 Gerzsényi Zsolt              70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        24:42   1:12:50 
    2    198 Gárdonyi Márk                73 OSC Orvosegyetem SC               28:14   1:33:15 
    3     42 Kálmán Péter                 73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     28:55   1:27:10 
    4     81 Laták Rudolf                 74 FMT FŐMTERV SK                    35:55   1:31:20 
    5    168 Tóth II. Zoltán              69 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:00:18   2:28:38 
    6    354 Mészáros Károly              54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:00:26           

         342 Szabó István                 72 DNY Debreceni Nyulak SE            n.i.           
         472 Simon Tamás                  73 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      n.i.           
         475 Braun János                  59 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           



F40  (23/24)   Előzetes eredmények  20:39  

    1    180 Lukács Vilhelm               68 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        33:01   1:49:01 
    2    100 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     36:39   1:54:16 
    3    234 Mesics Péter                 67 SMA Soproni Műegyetemi AC         38:25   1:54:17 
    4    184 Horváth Sándor               66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     41:04   2:05:52 
    5    369 Halaj László                 68 XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőri     41:17   2:19:19 
    6    350 Vastag Gábor                 69 BBB Balassi Bálint KSE Balass     43:35   2:32:17 
    7    380 Trösch Urs                   66 XSVS SVSE Schweiz                 44:42   2:15:18 
    8    375 Jakob Beat                      XSVS SVSE Schweiz                 45:01   2:23:39 
    9    193 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     46:58   2:20:15 
   10    330 Szitter Attila               67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     51:44           
   11    532 Jacsó Zoltán                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     52:40           
   12    186 Kadocsa Gábor                67 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     55:44   3:25:52 
   13     80 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                    57:21   3:03:27 
   14    227 Schell Antal ifj.            69 PSE Postás SE                   1:00:32   3:05:38 
   15    306 Németh István                67 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:02:23   3:34:07 
   16    187 Tóth László                  68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:07:44   3:27:04 
   17    219 Kalmár János                 68 PSE Postás SE                   1:11:21   3:22:25 

          33 Biró Gergely                 69 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
         244 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           
         206 Felföldi Barnabás            68 PVS Pécsi Vasutas SK               n.i.           
         260 Füzy Tibor                   72 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           
         396 Pretnar Janez                   XOKA OK Azimut                     n.i.           
         533 Maácz Miklós                 66 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.           



F45  (11/11)   Előzetes eredmények  20:39  

    1    222 Nagy Ferenc                  65 PSE Postás SE                     31:44   2:04:40 
    2    356 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     33:50           
    3    377 Bader Urs                       XSVS SVSE Schweiz                 37:02   2:09:30 
    4    536 Gajdos György                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         39:32   2:16:38 
    5    223 Nemesházi László             60 PSE Postás SE                     39:37   2:04:18 
    6    249 Oszkó László                 65 SPA Tabáni Spartacus Sport és     47:23   2:39:50 
    7    167 Szunyog József dr.           54 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     47:59   2:05:14 
    8    537 Kóger Gyula                  55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         50:42           
    9    312 Németh Zsolt                 65 VHS Veszprémi Honvéd SE           53:42           

         221 Nagy András                  63 PSE Postás SE                      n.i.           
         535 Körmendi Miklós              64 MSE Megalódusz SE                  n.i.           



F50  (16/16)   Előzetes eredmények  20:39  

    1     99 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egy     29:57   1:25:50 
    2     96 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     31:39   1:34:18 
    3    182 Gyulai Zoltán                58 MSE Megalódusz SE                 31:47   1:19:26 
    4    232 Margittai Endre              57 SMA Soproni Műegyetemi AC         31:57   1:40:37 
    5    348 Zsilkin Viktor               56 HBS Honvéd Bottyán SE             33:00           
    6    238 Hajagos Henrik               59 SZV Szegedi Vasutas SE            34:28   1:40:53 
    7    331 Szőcs László                 58 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     37:08   1:40:36 
    8    259 Fleischer Zoltán             58 SPA Tabáni Spartacus Sport és     38:25   1:48:26 
    9    334 Hadnagy Árpád                59 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     44:57   2:43:15 
   10     82 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                    48:06   2:42:32 
   11     62 Könnyű István                60 DNS Debreceni Nagyerdő SK         49:40   2:23:51 
   12     14 Somlay Gábor                 56 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     50:10   2:22:31 
   13     48 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:06:52   2:43:36 
   14    103 Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:07:32   3:09:05 

         327 Lenkei Győző                 57 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i.           
         362 Fedor Jozef                  57 XSOK Sokol Pezinok                 n.i.           



F55  (16/16)   Előzetes eredmények  20:39  

    1     86 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub          32:52   1:23:36 
    2     38 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     33:51   1:36:09 
    3     92 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     34:10   1:34:00 
    4     93 Boros Zoltán                 48 HSE Hegyisport Szentendre Egy     35:04   1:52:32 
    5     39 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     36:35   1:46:30 
    6    325 Kovács Attila                51 ZSC Zöld Sportok Clubja           40:36   2:00:08 
    7     61 Szabó László                 54 DNS Debreceni Nagyerdő SK         42:03   2:09:06 
    8    177 Biró Sándor                  53 KRI Kristály Tájfutó és Termé     44:48   2:17:29 
    9    229 Hunyadi Károly               43 PSE Postás SE                     44:58   2:12:36 
   10    233 Melkes Antal                 53 SMA Soproni Műegyetemi AC         46:02   2:04:01 
   11    332 Szűcs B. Levente             50 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     47:58   2:12:57 
   12     15 Vékony Andor                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     51:41   2:36:01 
   13    353 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:05:01           

          26 Juhász István                53 BÖF Budai Ősforrás SC              hiba           
         189 Bölcsföldi István            49 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.           
         230 Hidvégi Attila               55 PSE Postás SE                      n.i.           



F60  (8/8)     Előzetes eredmények  20:39  

    1    179 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE                 36:03   1:39:39 
    2    295 Kéri Péter                   50 TSE Törekvés SE                   36:52   1:29:52 
    3     34 Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     41:09           
    4     10 Homoki Géza                  47 EK Egyesületen kívüli             42:52           
    5    551 Gyalog László                49 SPA Tabáni Spartacus Sport és     43:53   1:45:21 
    6    149 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi     49:00   2:03:28 
    7    148 Andrási Lajos                48 HER Herkules SE Balatonalmádi     50:28   1:48:44 

         202 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC                hiba           



F65  (14/14)   Előzetes eredmények  20:39  

    1     88 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub          25:20   1:34:32 
    2    150 Komár Béla                   45 HER Herkules SE Balatonalmádi     25:32   1:13:49 
    3    163 Horváth Béla                 43 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     25:49   1:32:33 
    4    231 Tóth János                   43 SKS Sárvári Kinizsi SE            25:52   1:22:44 
    5    275 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:31   1:08:40 
    6    270 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     28:08   1:16:19 
    7    322 Bányai Attila                41 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     28:29   1:49:06 
    8    556 Gerely Ferenc                44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     34:27           
    9    320 Wengrin István               43 VTC Veszprémi Tájfutó Club        34:31   1:36:16 
   10    274 Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:35   2:20:52 
   11     89 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub          44:55   2:15:34 

         175 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE             n.i.           
         166 Sejpes Gyula                 42 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      n.i.           
         553 Lohász Márton                42 BDI Budapesti Diáksport Szöve      n.i.           



F70  (11/11)   Előzetes eredmények  20:39  

    1    314 Vass Tibor                   40 VHS Veszprémi Honvéd SE           27:40   1:23:06 
    2    376 Gehrig Fritz                    XSVS SVSE Schweiz                 32:16   1:23:46 
    3     31 Argay Gyula                  39 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     32:18   1:35:19 
    4    164 Nyögéri Imre                 36 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     37:16   1:39:26 
    5    294 Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                   41:43           
    6    558 Rácz Márton                  36 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     45:09   2:09:51 
    7    293 Hargitai Miklós              38 TSC Tungsram SC                   46:36   1:57:03 
    8    243 Gönczi Péter                 39 SPA Tabáni Spartacus Sport és     54:27   3:02:32 

         292 Cserteg István               38 TSC Tungsram SC                    n.i.           
         226 Pearson John                 38 PSE Postás SE                      n.i.           
         333 Nagy Dezső                   39 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i.           



F75  (3/3)     Előzetes eredmények  20:39  

    1    216 Buncsik János                34 PSE Postás SE                     33:19   1:12:20 
    2    196 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               35:25   1:29:16 
    3     24 Kangasmaki Heikki            35 BSC Balatonfüredi SC              45:56   1:48:56 



F80  (2/2)     Előzetes eredmények  20:39  

    1    364 Kempf Adolf                     XKTV KTV Altdorf                  31:53   1:25:45 

         176 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE             n.i.           



N10D  (13/13)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    136 Gárdonyi Csilla              01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      21:47     50:37 
    2    288 Hajdu Nelli                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:04     56:23 
    3    598 Hajnal Dorottya                 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:29   1:38:19 
    4    592 Tóth Blanka                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:47           
    5     51 Kálmán Imola                 00 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     30:33   1:12:22 
    6    133 Vastag Emese                 01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      31:55   1:36:54 
    7     90 Fodor Eszter                 05 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        36:54           
    8     54 Kálmán Tamara                02 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     37:01   1:24:55 
    9    290 Baracsi Luca                 03 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:11:33           
   10    300 Gombos Petra                    TSE Törekvés SE                 1:46:45   2:45:35 

         796 Lukács Kinga                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         hiba           
         147 Végh Erzsébet                00 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           
         299 Kiszel Regina                   TSE Törekvés SE                    n.i.           



N10DK  (7/7)   Előzetes eredmények  20:39  

    1    211 Pataki Virág Lara            02 PVS Pécsi Vasutas SK              21:02     58:42 
    2     22 Vékony Janka                 02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     25:17     57:14 
    3    204 László Dorottya                 OSC Orvosegyetem SC               26:21   1:01:12 
    4    112 Zempléni Lilla                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      29:50   1:12:26 
    5     91 Szemere Boglárka                ESP Egri Spartacus Tájékozódá     35:16   1:31:50 
    6    593 Kovács Boróka                   MAT Mazsola Tájfutó és Termés     36:46           
    7    800 Faggyas Zsófia                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:46           



N12C  (7/7)    Előzetes eredmények  20:39  

    1     16 Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     20:29     42:14 
    2    285 Hajdu Frida Sára             98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     25:00     57:04 
    3    208 Pataki Réka Dalida           99 PVS Pécsi Vasutas SK              26:27     47:27 
    4    145 Sárközy Zsófia               99 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      30:59   1:09:02 
    5    102 Vankó Milena                 99 HSE Hegyisport Szentendre Egy     31:17   1:02:40 
    6    209 Szuromi Hanga                00 PVS Pécsi Vasutas SK              31:58   1:02:32 

         146 Maácz Fruzsina               98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           



N12D  (10/10)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    603 Szakál Brigitta                 KAL Kalocsai SE                   30:43   1:15:19 
    2    360 Mucsi Zsófia                 99 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     38:16   1:18:52 
    3    117 Zentai Zita                  99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      39:36           
    4    116 Rékasi Zsófia                98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      45:11           
    5    118 Duchon Lilla                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      48:23           
    6    122 Roszik Andrea                99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      56:00           
    7    114 Utassy Zsófia                99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      58:04           
    8    115 Kratz Vera                   98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:12:27           

         393 Finta Sári                   99 MAT Mazsola Tájfutó és Termés      n.i.           
         602 Szölgyémi Anita                 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           



N14B  (8/8)    Előzetes eredmények  20:39  

    1    281 Faggyas Petra                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     51:03   1:53:19 
    2    284 Kertész Zsófia               96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:15   2:35:47 
    3    389 Tóth Blanka                  96 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     55:48   2:06:27 
    4    278 Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     56:51   1:57:44 
    5    386 Horváth Hanga                97 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   1:00:09   2:02:19 
    6    258 Nagy Klára                   97 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:00:51   2:11:47 
    7    309 Kocsispéter Kata             98 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:03:23   2:46:32 

         106 Donkó Luca                   96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



N14C  (9/9)    Előzetes eredmények  20:39  

    1     19 Péteri Kitti Petra           96 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     24:56     58:48 
    2    507 Lukács Melinda                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        28:09           
    3      5 Nagy Dorottya                00 EK Egyesületen kívüli             37:54   1:25:25 
    4    304 Szakács Eszter Flóra         96 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     43:47   1:31:04 

         257 Nagy Eszter                  97 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           
         283 Mátyás Arany                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.           
         132 Jenes Tünde                  97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           
         311 Cseh Anna                    97 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      n.i.           
         144 Kézdy Borbála                97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           



N16B  (6/6)    Előzetes eredmények  20:39  

    1     75 Udvari Lilla                 95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     46:28   1:50:10 
    2    385 Kadocsa Rebeka               95 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     55:22   2:01:12 
    3    272 Hajdu Dorisz                 94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:00:07   2:06:51 
    4     76 Tóth Enikő                   95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:00:19   2:12:11 
    5     77 Erős Evelin                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:08:35           

         254 Tölgyesi Blanka              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           



N16C  (1/1)    Előzetes eredmények  20:39  

    1     18 Péteri Fanni Panka           95 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     31:19   1:12:46 



N21A  (21/21)  Előzetes eredmények  20:39  

    1    239 Szabó Andrea                 70 SZV Szegedi Vasutas SE            35:46   1:46:58 
    2    161 Fenyvesi Laura               88 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     37:42   1:36:56 
    3    480 Veresné Gyalog Zsuzsanna     78 SPA Tabáni Spartacus Sport és     38:54   1:58:50 
    4     46 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:39   1:44:29 
    5    201 Nagy Ildikó                  74 OSC Orvosegyetem SC               40:24   1:51:20 
    6    235 Skerletz Noémi               72 SMA Soproni Műegyetemi AC         41:46   1:54:35 
    7    394 Liskány Diána                86 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     44:32   2:01:16 
    8    197 Füzy Judit                   72 OSC Orvosegyetem SC               46:22   1:55:11 
    9    370 Sisa Dorottya                89 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     49:47           
   10    159 Berthold Anikó               83 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     55:04           
   11    363 Holper Antónia               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     57:37           
   12    378 Wyss Ursula                     XSVS SVSE Schweiz               1:02:02   2:29:16 
   13     60 Rákos Piroska                77 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:03:23   2:30:51 
   14     72 Szacska Nikolett             87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:09:22   2:31:18 
   15    373 Kovács Júlia Virág           91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó   1:13:06   3:09:25 
   16    486 Udvari Judit                 79 TSE Törekvés SE                 1:25:06           

         160 Fekete Zsuzsa                83 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      hiba           
         324 Uhlir Tímea                  76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i.           
          74 Váradi Enikő                 91 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           
         397 Pretnar Tanja                   XOKA OK Azimut                     n.i.           
         398 Pretnar Irma                    XOKA OK Azimut                     n.i.           



N21BR  (19/19) Előzetes eredmények  20:39  

    1    171 T Schuch Anikó                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     24:44   1:03:16 
    2    185 Zelena Dóra                  70 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     27:51   1:09:58 
    3    126 Józsa Dorottya               77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      30:39   1:11:43 
    4    340 Szabó Fruzsina               74 DNY Debreceni Nyulak SE           33:06   1:17:18 
    5     44 Marosán Ágnes                77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     35:02           
    6     43 Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     35:15   1:26:13 
    7     32 Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     35:25   1:26:33 
    8    523 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          37:13   1:21:52 
    9    155 Bánfi Judit                  79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     38:09   1:45:10 
   10    528 Magyar Ágnes                 76 DNS Debreceni Nagyerdő SK         40:04   1:34:37 
   11     70 Kovács-Sebestyény Csilla     74 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     46:43   1:47:11 
   12     25 Jenei Margit                 54 BÖF Budai Ősforrás SC             47:22   1:36:37 
   13    525 Madarassy Mária              74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     49:05   1:55:33 
   14    344 Szabóné Tóth Krisztina       72 DNY Debreceni Nyulak SE           56:38   2:18:40 
   15    250 Oszkóné Simon Ildikó         67 SPA Tabáni Spartacus Sport és     58:27   2:06:29 

          35 Forrás Aletta                67 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
         245 Marosfalvi Eszter            73 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           
          83 Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                     n.i.           
         521 Molnár Jeanette                 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           



N21C  (9/9)    Előzetes eredmények  20:39  

    1    262 Fehér Zsuzsanna              81 SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:32           
    2    351 Vastagné Bauer Zita          77 BBB Balassi Bálint KSE Balass     46:51   2:11:42 
    3    374 Kovács Ágnes                 81 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     51:04   2:20:33 
    4    269 Bugaj Mirka                  90 SPA Tabáni Spartacus Sport és     58:02   2:06:40 
    5    382 Magai Ágnes                     XEGY Egyesületen kívüli1          58:10   2:14:53 
    6    267 Horvát Ildikó                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     59:20   2:29:51 
    7    212 Benga Andrásné               52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       1:07:47   2:06:03 

         352 Novotni Bernadett            77 BBB Balassi Bálint KSE Balass      n.i.           
         188 Tóth Zsuzsanna                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      n.i.           



N40  (12/12)   Előzetes eredmények  20:39  

    1     98 Tömördi Ágnes                63 HSE Hegyisport Szentendre Egy     29:55   1:21:40 
    2     94 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy     34:29           
    3    214 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         35:58   1:39:45 
    4    213 Csillag Vera                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         36:10   1:34:38 
    5    313 Németh Zsoltné               68 VHS Veszprémi Honvéd SE           38:28   1:51:53 
    6    271 Hajagos Istvánné             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:09           
    7    318 Roboz Zoltánné               69 VHS Veszprémi Honvéd SE           41:24   2:00:05 
    8    326 Bányai Réka                  67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     43:29           
    9     49 Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     48:24   2:15:51 
   10    336 Bay-Fodor Boglárka dr.       69 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:05:31           
   11    264 Fazekas Gabriella            70 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:09:05           

         224 Nemesházi Lászlóné           62 PSE Postás SE                      hiba           



N45  (6/6)     Előzetes eredmények  20:39  

    1     97 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     32:20   1:20:13 
    2    101 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     35:18   1:24:27 
    3    261 Krasznai Orsolya             64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     38:51   1:33:10 
    4    246 Nagy Beáta                   64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     45:03   2:05:44 
    5     64 Szabóné Gombási Julianna     64 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:45:22   3:38:27 

         105 Ormay Éva                    63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



N50  (7/7)     Előzetes eredmények  20:39  

    1    578 Csőkör Irén                  53 BBB Balassi Bálint KSE Balass     26:49   1:15:35 
    2    349 Novotni Tiborné              52 BBB Balassi Bálint KSE Balass     28:57   1:22:59 
    3    577 Regályné Zarnóczay Klára     60 NYK Nyíregyházi Konzerv SE        30:57   1:15:30 
    4    157 Balla Katalin                60 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     31:27   1:29:31 
    5    355 Mészárosné Boros Valéria     57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:04:34   2:22:22 

         220 Keszthelyi Ildikó            50 PSE Postás SE                      n.i.           
         329 Lenkeiné Halasi Erzsébet     56 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i.           



N55  (9/9)     Előzetes eredmények  20:39  

    1    162 Gelei Zsuzsanna              55 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     29:13   1:27:00 
    2    583 Szabó Zsuzsanna              54 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     31:37   1:19:20 
    3     87 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub          35:21   1:30:35 
    4     45 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     36:18   1:33:07 
    5     29 Fischer Mária                52 BAL Budapesti Asztali-labdarú     41:27   1:48:38 
    6    581 Wassmer Margit                  XSVS XSVS                         43:32   1:42:33 
    7    584 Kühn Edit                    52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       1:03:43           

         582 Csipi Erzsébet               54 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba           
         178 Szopori Éva                  55 KRI Kristály Tájfutó és Termé      n.i.           



N60  (4/4)     Előzetes eredmények  20:39  

    1     40 Hegedüs Ágnes                49 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     25:45           
    2    151 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi     34:49   1:13:19 
    3     28 Szuromi Imréné               49 BÖF Budai Ősforrás SC             45:11   1:39:48 

         379 Wassmer Margrit                 XSVS SVSE Schweiz                  n.i.           



N65  (7/7)     Előzetes eredmények  20:39  

    1    199 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC               37:00   1:42:26 
    2    242 Cser Krisztina               42 SPA Tabáni Spartacus Sport és     40:52   1:28:50 
    3    321 Wengrin Istvánné             42 VTC Veszprémi Tájfutó Club        47:04   1:55:17 
    4     57 Füleki Emőke                 39 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:15:37   3:24:34 

         225 Pearson Hilary               39 PSE Postás SE                      n.i.           
         276 Éliás Vilmosné               37 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.           
         343 Ujvárosi Lajosné             37 DNY Debreceni Nyulak SE            n.i.           



NYT  (40/40)   Előzetes eredmények  20:39  

    1    799 Mihályi Ferenc                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:32           
    2    726 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi     46:44   1:47:17 
    3    722 Hegedüs Béla                 60 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     46:49   1:51:49 
    4    798 Szász Péter                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     50:12           
    5    776 Kertész Gábor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport     53:21           
    6    781 Kiss Zsolt                      EK Egyesületen kívüli             54:43           
    7    782 Kovács Attila                   EK Egyesületen kívüli             54:56           
    8    788 Szebeli István                  SSC Siketek SC                    56:08           
    9    793 Asztalos Zsuzsa                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      59:41           
   10    741 Völgyi István                79 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:03:08   2:25:42 
   11    778 Faragó Gergely                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:06:37           
   12    784 Horváth Klára                   VTC Veszprémi Tájfutó Club      1:11:49           
   13    738 Károlyi Hanga                   KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:13:11   2:45:52 
   14    723 Peregi Tamás                 61 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:13:45   2:51:56 
   15    777 Nick Brigitta                   EK Egyesületen kívüli           1:14:56           
   16    767 Nick József                     EK Egyesületen kívüli           1:23:24           
   17    779 Sváb Emese                      KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:24:03           
   18    724 Völgyesi Melody              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:32:48   2:58:43 
   19    775 Weiler Vilmos                   SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:50:43           
   20     53 Galambos Anikó                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:53:15   4:44:53 
   21    228 Fábics Miklós                   PSE Postás SE                   1:57:03           
   22    768 Nickné Laczkó Mária             EK Egyesületen kívüli           2:28:09           

         217 Fábics Ferenc                42 PSE Postás SE                      hiba           
         774 Weiler Vince                    SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba           
         789 Bodó Zsófia                     EK Egyesületen kívüli              hiba           
         802 Varga Zsuzsanna                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba           
         218 Gösswein Judit               51 PSE Postás SE                      n.i.           
          95 Katona Ferenc dr.            56 HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i.           
         169 Berthold Tamás                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      n.i.           
         383 Duhi Balázs                  85 XPAA Pista Alkesz Team (PAT)       n.i.           
         606 Szabó András                 88 ETC Egri Testedző Club             n.i.           
         607 Tóth Dávid                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.           
         608 Németh Kata                     EK Egyesületen kívüli              n.i.           
         609 Valentin András                 EK Egyesületen kívüli              n.i.           
         717 Gárdonyi Réka                75 OSC Orvosegyetem SC                n.i.           
         729 Gyurina Gábor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i.           
         742 Gerő Zsolt                   41 ALP Energia Vasas Alpesi Rózs      n.i.           
         747 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
         755 Erdélyi Tibor                53 HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i.           
         758 Lázár László                 48 PSE Postás SE                      n.i.           



Nyílt K  (33/3 Előzetes eredmények  20:39  

    1    207 Kozsuch Andrea                  PVS Pécsi Vasutas SK              26:45   1:08:30 
    2    395 Palej Nóra                   88 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     26:51     56:59 
    3    790 Toldi György                    SPA Tabáni Spartacus Sport és     26:56           
    4    707 Davidesz Ágnes                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     32:51   1:10:26 
    5    716 Illés József                    EK Egyesületen kívüli             33:01   1:05:44 
    6    804 Körözsi Beáta                   EK Egyesületen kívüli             34:26           
    7    787 Pataki András                   EK Egyesületen kívüli             34:32           
    8    792 Szecsődy Ákos                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti     34:37           
    9    765 Trajtler Gergely                EK Egyesületen kívüli             36:09           
   10    773 Lajtai Dániel                   EK Egyesületen kívüli             37:07           
   11    785 Trajtler István                 EK Egyesületen kívüli             37:29           
   12     84 Fábián Beatrix                  FMT FŐMTERV SK                    41:16           
   13    337 Szőcs Anett                  65 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     41:33   1:28:46 
   14    794 Keszei Zsolt                    EK Egyesületen kívüli             42:48           
   15    795 Keszei Zsófia                   EK Egyesületen kívüli             42:53           
   16    708 Davidesz János                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:13           
   17      4 Mucsiné Belecz Andrea        71 EK Egyesületen kívüli             44:15   1:44:25 
   18    158 Bálint Sándor dr.            44 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     45:28           
   19    780 Tóth Salamon Réka               BEA Budapesti Egyetemi Atléti     47:56           
   20    392 Kadocsa Edit                 63 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     52:36   1:38:25 
   21    801 Juhász Molnár Erik              EK Egyesületen kívüli           1:08:32           
   22    797 Juhász Judit                    BÖF Budai Ősforrás SC           1:11:44           
   23    786 Janó Györgyi                    BAL Budapesti Asztali-labdarú   1:23:00           

         721 Kovács Zsolt                    EK Egyesületen kívüli              hiba           
         766 Trajtler Márió                  EK Egyesületen kívüli              hiba           
         772 Jakus Edina                     EK Egyesületen kívüli              hiba           
         791 Mesics Botond                   SMA Soproni Műegyetemi AC          hiba           
           2 Horváth Barbara              74 EK Egyesületen kívüli              n.i.           
           3 Lázár Györgyi                74 EK Egyesületen kívüli              n.i.           
         384 Duhi Erika                   83 XPAA Pista Alkesz Team (PAT)       n.i.           
         711 Tőczik Liliána                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.           
         751 Gyakus Edina                    EK Egyesületen kívüli              n.i.           
         754 Gaál-Tertsch Ágnes           80 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      n.i.