Tipo Kupa 2010Szo 2010.05.01. 20:12
Előzetes eredmények Normáltávkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő  Összesen 



F10D  (19/19)  Előzetes eredmények  20:11  

    1    763 Józsa Botond                    PSE Postás SE                     33:02     33:02 
    2    289 Egei Balázs                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:52     34:52 
    3     65 Korcsok Ádám                    TSE Törekvés SE                   39:05     39:05 
    4     11 Korcsok Dávid                   EK Egyesületen kívüli             39:53     39:53 
    5      6 Nagy Gergő                   00 EK Egyesületen kívüli             43:03     43:03 
    6    237 Mesics Mátyás                   SMA Soproni Műegyetemi AC         47:43     47:43 
    7    391 Kadocsa Benjámin             00 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     53:02     53:02 
    8    215 Szuromi Áron                 02 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         54:04     54:04 
    9    268 Rumi Zoárd                   01 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:01:03   1:01:03 
   10    203 László Benedek                  OSC Orvosegyetem SC             1:01:09   1:01:09 
   11    287 Váczi Samu Sebestyén         00 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:04:29   1:04:29 
   12    298 Hodonicki Dorián Márton      01 TSE Törekvés SE                 1:48:55   1:48:55 
   13     56 Werner Bendegúz              01 CBD Ceglédi Bem Vasutas         3:39:30   3:39:30 

           9 Takács Dömötör               01 EK Egyesületen kívüli              hiba           
         372 Halaj Balázs                    JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium      hiba           
         265 Toldi Levente                02 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           
          66 Szabó Marcell                01 DNS Debreceni Nagyerdő SK          n.i.           
         143 Kovács Benedek               00 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           
         125 Donkó András                 00 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



F10DK  (7/7)   Előzetes eredmények  20:11  

    1    704 Furovka Márton                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         47:48     47:48 
    2    604 Szabó Milán                     DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:09:38   1:09:38 

         194 Kovács Gergő                 02 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba           
         599 Báder Kristóf                   MAT Mazsola Tájfutó és Termés      hiba           
         347 Szabó Mátyás                 03 DNY Debreceni Nyulak SE            n.i.           
         291 Keleti Domonkos              02 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.           
         605 Kovács Dominik                  MAT Mazsola Tájfutó és Termés      n.i.           



F12C  (16/16)  Előzetes eredmények  20:11  

    1     52 Kálmán Erik                  99 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     23:57     23:57 
    2    107 Ormay Mihály                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      27:44     27:44 
    3    388 Horváth Csongor              00 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     30:10     30:10 
    4    170 Tóth Erik                    99 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     30:58     30:58 
    5    282 Váczi Buda Benedek           98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:46     34:46 
    6    135 Rajkó Dávid                  98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      36:14     36:14 
    7    308 Bendicsek Bendegúz           98 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     47:48     47:48 
    8      8 Takács Bendegúz              99 EK Egyesületen kívüli             49:11     49:11 
    9    134 Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      51:24     51:24 
   10    390 Tóth Balázs                  99 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     53:39     53:39 
   11    310 Vaczkó János                 99 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:06:32   1:06:32 

         319 Eszlári Dávid                99 VHS Veszprémi Honvéd SE            hiba           
         140 Végh János                   98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba           
         335 Szitter Márton               99 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i.           
         108 Havasi Gergely Győző         98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         109 Ulicska Áron                 98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



F12D  (5/5)    Előzetes eredmények  20:11  

    1      7 Simon Márton                 00 EK Egyesületen kívüli             54:55     54:55 

         119 Tass Mihály                  99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         120 Bajzik György                99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         121 Vidor Gergely                99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         124 Taba Áron                    99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



F14B  (9/9)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    366 Miavecz Balázs               96 BDI Budapesti Diáksport Szöve     55:48     55:48 
    2    317 Tölgyesi Aurél               96 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:04:41   1:04:41 
    3    210 Szuromi Mátyás               98 PVS Pécsi Vasutas SK            1:05:41   1:05:41 
    4    286 Egei Patrik                  98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:07:00   1:07:00 
    5    280 Hajdu Erik                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:11:31   1:11:31 
    6    365 Antal Péter                  96 BDI Budapesti Diáksport Szöve   1:21:46   1:21:46 
    7     50 Forrás Bence                 96 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   2:50:55   2:50:55 

         412 Dalos Máté                   97 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba           
         410 Farkasdy András              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           



F14C  (15/15)  Előzetes eredmények  20:11  

    1    131 Pályi Patrik                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      34:25     34:25 
    2    255 Toldi Bence                  96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:34     37:34 
    3    266 Bartalos Gergő               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:47     37:47 
    4    139 Erdős Zoltán                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      39:51     39:51 
    5    137 Böhm Tamás                   97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      42:55     42:55 
    6    387 Kadocsa Levente              97 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     43:33     43:33 
    7    138 Szalmás Márton               97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      52:22     52:22 
    8    142 Vass Tivadar                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:10:25   1:10:25 

          21 Mihalovics Bálint            97 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      hiba           
           1 Bálint Levente               00 EK Egyesületen kívüli              n.i.           
         345 Szabó Ákos                   97 DNY Debreceni Nyulak SE            n.i.           
         307 Siráky Bence Bálint          97 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      n.i.           
         110 Zilahy Uli                   96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         111 Félix Dávid                  97 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         123 Szabó Gábor                  96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



F16B  (10/10)  Előzetes eredmények  20:11  

    1    416 Dalos Áron                   95 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:32:24   1:32:24 
    2    305 Dudás Tamás                  95 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:47:53   1:47:53 
    3    273 Miháczi Ádám                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:49:41   1:49:41 
    4    248 Németh Marcell               94 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:59:23   1:59:23 
    5    367 Emhő Dávid                   94 BDI Budapesti Diáksport Szöve   2:10:30   2:10:30 
    6    279 Hajagos István               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   2:30:52   2:30:52 
    7    277 Hajagos Miklós               95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   2:43:08   2:43:08 

         415 Körmendi Miklós Márton       95 MSE Megalódusz SE                  hiba           
         357 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.           
         316 Csöngei Dávid Máté           94 VHS Veszprémi Honvéd SE            n.i.           



F16C  (3/3)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    240 Hajagos Bence                95 SZV Szegedi Vasutas SE            45:09     45:09 
    2     20 Mihalovics Ádám              95 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     50:48     50:48 
    3    141 Endrődi Gergely              95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:37:45   1:37:45 



F18B  (5/6)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    297 Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                 1:37:04   1:37:04 
    2    302 Heilig Dániel                92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:50:17   1:50:17 
    3    418 Bakó Áron                       SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:56:58   1:56:58 
    4     63 Könnyű Bence                 93 DNS Debreceni Nagyerdő SK       2:34:09   2:34:09 

         253 Tölgyesi Renátó              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba           



F18C  (2/2)    Előzetes eredmények  20:11  

    1     23 Kovács Ádám                  93 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:06:31   1:06:31 

         303 Németh Dániel                93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      n.i.           



F21A  (8/9)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    127 Kisvölcsey Ákos              72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:58:00   1:58:00 
    2     71 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   2:25:17   2:25:17 
    3    152 Forrai Gábor                 79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   2:54:56   2:54:56 
    4     55 Werner Péter                 73 CBD Ceglédi Bem Vasutas         3:04:26   3:04:26 

         153 Forrai Miklós                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      hiba           
          73 Szentesi József Tamás        89 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba           
         130 Kain Gergely                 78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba           
         129 Tornai Szabolcs              71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        nfb           



F21B  (14/14)  Előzetes eredmények  20:11  

    1    181 Gyulai Tamás                 82 MSE Megalódusz SE               1:40:25   1:40:25 
    2    424 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC             1:48:11   1:48:11 
    3    200 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC             1:48:29   1:48:29 
    4     41 Kovács Balázs                67 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:48:51   1:48:51 
    5     47 Siegler Konrád               66 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:53:08   1:53:08 
    6    241 Veres Tamás                  75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   1:56:17   1:56:17 
    7    154 Bánfi Róbert                 77 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   2:09:00   2:09:00 
    8    427 Bakos Gábor                  89 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   2:18:02   2:18:02 

         328 Lenkei Ákos                  82 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      hiba           
         191 Matics Gyula                 75 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      hiba           
         156 Babka Miklós                 77 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba           
          78 Bakos Péter                  79 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba           
         339 Kőszegvári Tibor             77 KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i.           
         183 Muity László                 69 MSE Megalódusz SE                  n.i.           



F21BR  (25/25) Előzetes eredmények  20:11  

    1        Józsa Gábor                  75 PSE Postás SE                     52:29     52:29 
    2    252 Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és     57:59     57:59 
    3    461 Szakál Péter                 71 KAL Kalocsai SE                 1:00:20   1:00:20 
    4    457 Vereszki Tibor               76 TSE Törekvés SE                 1:03:20   1:03:20 
    5    460 Csúcs András Klaus           87 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:05:18   1:05:18 
    6    301 Hites Viktor                 76 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:05:59   1:05:59 
    7    128 Zsebeházy Zsolt              78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:12:08   1:12:08 
    8    764 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás SE                   1:14:50   1:14:50 
    9    459 Albert Gáspár                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:16:42   1:16:42 
   10     68 Bátor Szilárd                71 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:18:08   1:18:08 
   11     37 Fóthi Áron                   82 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:21:20   1:21:20 
   12     12 Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:21:32   1:21:32 
   13    451 Nagy Kristóf                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:26:31   1:26:31 
   14    455 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:30:16   1:30:16 
   15    368 Zagyi László                 67 XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőri   1:30:33   1:30:33 
   16    381 Kaszab Gábor                    XEGY Egyesületen kívüli1        1:42:12   1:42:12 
   17     36 Fóthi Ábel                   90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:45:17   1:45:17 
   18     58 Kerekes Áron                 77 DNS Debreceni Nagyerdő SK       2:01:12   2:01:12 
   19    453 Stark Ferenc                 78 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   2:02:08   2:02:08 
   20    454 Földváry Péter               80 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   2:03:16   2:03:16 
   21    236 Szentgyörgyi Zsolt           72 SMA Soproni Műegyetemi AC       2:26:05   2:26:05 

         361 Juhász Roland                76 FSC Futárok SC                     hiba           
          69 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           
         190 Juhász György                73 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.           
         371 Kiss Dénes                   78 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium      n.i.           



F21C  (5/5)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    448 Magyari Árpád                   SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:08:12   1:08:12 
    2    174 Köblös Csaba                 67 KTX Kőbányai Textil SE          1:23:02   1:23:02 
    3    263 Bölkei Zsolt                 78 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:48:12   1:48:12 

          85 Buzás Gyula                  71 FMT FŐMTERV SK                     n.i.           
         113 Ulicska Zoltán                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



F35A  (10/10)  Előzetes eredmények  20:11  

    1    195 Dosek Ágoston                55 OSC Orvosegyetem SC             1:44:49   1:44:49 
    2    404 Korcsok Pál                  75 TSE Törekvés SE                 1:55:21   1:55:21 
    3    359 Mucsi Mihály                 71 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   2:01:05   2:01:05 
    4     17 Maráz Gábor                  73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   2:09:42   2:09:42 
    5     27 Németh Csaba                 62 BÖF Budai Ősforrás SC           2:21:09   2:21:09 
    6    205 Olsavszky-Szűcs Gábor dr.    72 PVS Pécsi Vasutas SK            2:38:05   2:38:05 

         405 Schlosser Balázs             72 SMA Soproni Műegyetemi AC          hiba           
         407 Molnár Tibor                 71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      hiba           
         192 Török Imre                   73 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i.           
         172 Nagy Sándor                  73 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      n.i.           



F35BR  (9/9)   Előzetes eredmények  20:11  

    1     67 Gerzsényi Zsolt              70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        48:08     48:08 
    2    472 Simon Tamás                  73 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     50:55     50:55 
    3     81 Laták Rudolf                 74 FMT FŐMTERV SK                    55:25     55:25 
    4     42 Kálmán Péter                 73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:15     58:15 
    5    198 Gárdonyi Márk                73 OSC Orvosegyetem SC             1:05:01   1:05:01 
    6    168 Tóth II. Zoltán              69 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:28:20   1:28:20 
    7    342 Szabó István                 72 DNY Debreceni Nyulak SE         1:29:07   1:29:07 
    8    475 Braun János                  59 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:32:48   1:32:48 

         354 Mészáros Károly              54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      hiba           



F40  (22/23)   Előzetes eredmények  20:11  

    1    234 Mesics Péter                 67 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:15:52   1:15:52 
    2    180 Lukács Vilhelm               68 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      1:16:00   1:16:00 
    3    100 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:17:37   1:17:37 
    4    184 Horváth Sándor               66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:24:48   1:24:48 
    5    380 Trösch Urs                   66 XSVS SVSE Schweiz               1:30:36   1:30:36 
    6    206 Felföldi Barnabás            68 PVS Pécsi Vasutas SK            1:30:40   1:30:40 
    7    193 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:33:17   1:33:17 
    8    369 Halaj László                 68 XJSZ Jászapáti, Mészáros Lőri   1:38:02   1:38:02 
    9    375 Jakob Beat                      XSVS SVSE Schweiz               1:38:38   1:38:38 
   10    350 Vastag Gábor                 69 BBB Balassi Bálint KSE Balass   1:48:42   1:48:42 
   11    227 Schell Antal ifj.            69 PSE Postás SE                   2:05:06   2:05:06 
   12     80 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                  2:06:06   2:06:06 
   13    219 Kalmár János                 68 PSE Postás SE                   2:11:04   2:11:04 
   14    187 Tóth László                  68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   2:19:20   2:19:20 
   15    533 Maácz Miklós                 66 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   2:24:56   2:24:56 
   16    186 Kadocsa Gábor                67 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   2:30:08   2:30:08 
   17    306 Németh István                67 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   2:31:44   2:31:44 

          33 Biró Gergely                 69 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba           
         244 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba           
         330 Szitter Attila               67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i.           
         260 Füzy Tibor                   72 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           
         396 Pretnar Janez                   XOKA OK Azimut                     n.i.           



F45  (10/10)   Előzetes eredmények  20:11  

    1    167 Szunyog József dr.           54 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:17:15   1:17:15 
    2    223 Nemesházi László             60 PSE Postás SE                   1:24:41   1:24:41 
    3    535 Körmendi Miklós              64 MSE Megalódusz SE               1:30:25   1:30:25 
    4    377 Bader Urs                       XSVS SVSE Schweiz               1:32:28   1:32:28 
    5    222 Nagy Ferenc                  65 PSE Postás SE                   1:32:56   1:32:56 
    6    536 Gajdos György                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       1:37:06   1:37:06 
    7    249 Oszkó László                 65 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:52:27   1:52:27 

         221 Nagy András                  63 PSE Postás SE                      n.i.           
         312 Németh Zsolt                 65 VHS Veszprémi Honvéd SE            n.i.           
         356 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.           



F50  (16/16)   Előzetes eredmények  20:11  

    1    182 Gyulai Zoltán                58 MSE Megalódusz SE                 47:39     47:39 
    2     99 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egy     55:53     55:53 
    3     96 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:02:39   1:02:39 
    4    331 Szőcs László                 58 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:03:28   1:03:28 
    5    238 Hajagos Henrik               59 SZV Szegedi Vasutas SE          1:06:25   1:06:25 
    6    232 Margittai Endre              57 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:08:40   1:08:40 
    7    259 Fleischer Zoltán             58 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:10:01   1:10:01 
    8     14 Somlay Gábor                 56 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:32:21   1:32:21 
    9     62 Könnyű István                60 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:34:11   1:34:11 
   10     48 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:36:44   1:36:44 
   11    327 Lenkei Győző                 57 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:39:04   1:39:04 
   12     82 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                  1:54:26   1:54:26 
   13    334 Hadnagy Árpád                59 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:58:18   1:58:18 
   14    103 Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    2:01:33   2:01:33 

         348 Zsilkin Viktor               56 HBS Honvéd Bottyán SE              hiba           
         362 Fedor Jozef                  57 XSOK Sokol Pezinok                 n.i.           



F55  (16/16)   Előzetes eredmények  20:11  

    1     86 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub          50:44     50:44 
    2     92 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     59:50     59:50 
    3     38 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:02:18   1:02:18 
    4     39 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:09:55   1:09:55 
    5     93 Boros Zoltán                 48 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:17:28   1:17:28 
    6    233 Melkes Antal                 53 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:17:59   1:17:59 
    7    325 Kovács Attila                51 ZSC Zöld Sportok Clubja         1:19:32   1:19:32 
    8    332 Szűcs B. Levente             50 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:24:59   1:24:59 
    9     61 Szabó László                 54 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:27:03   1:27:03 
   10    229 Hunyadi Károly               43 PSE Postás SE                   1:27:38   1:27:38 
   11    177 Biró Sándor                  53 KRI Kristály Tájfutó és Termé   1:32:41   1:32:41 
   12     15 Vékony Andor                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:44:20   1:44:20 
   13    189 Bölcsföldi István            49 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:45:19   1:45:19 
   14    230 Hidvégi Attila               55 PSE Postás SE                   2:03:02   2:03:02 

         353 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i.           
          26 Juhász István                53 BÖF Budai Ősforrás SC              n.i.           



F60  (7/8)     Előzetes eredmények  20:11  

    1    148 Andrási Lajos                48 HER Herkules SE Balatonalmádi     58:16     58:16 
    2    551 Gyalog László                49 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:01:28   1:01:28 
    3    179 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE               1:03:36   1:03:36 
    4    149 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:14:28   1:14:28 
    5    202 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC             1:19:57   1:19:57 

          34 Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
         295 Kéri Péter                   50 TSE Törekvés SE                    n.i.           



F65  (12/13)   Előzetes eredmények  20:11  

    1    275 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     42:09     42:09 
    2    270 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     48:11     48:11 
    3    150 Komár Béla                   45 HER Herkules SE Balatonalmádi     48:17     48:17 
    4    231 Tóth János                   43 SKS Sárvári Kinizsi SE            56:52     56:52 
    5    320 Wengrin István               43 VTC Veszprémi Tájfutó Club      1:01:45   1:01:45 
    6    163 Horváth Béla                 43 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:06:44   1:06:44 
    7     88 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub        1:09:12   1:09:12 
    8    322 Bányai Attila                41 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:20:37   1:20:37 
    9    175 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE          1:21:09   1:21:09 
   10    553 Lohász Márton                42 BDI Budapesti Diáksport Szöve   1:22:21   1:22:21 
   11     89 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub        1:30:39   1:30:39 
   12    274 Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:36:17   1:36:17 



F70  (11/11)   Előzetes eredmények  20:11  

    1    376 Gehrig Fritz                    XSVS SVSE Schweiz                 51:30     51:30 
    2    314 Vass Tibor                   40 VHS Veszprémi Honvéd SE           55:26     55:26 
    3    164 Nyögéri Imre                 36 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:02:10   1:02:10 
    4     31 Argay Gyula                  39 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:03:01   1:03:01 
    5    293 Hargitai Miklós              38 TSC Tungsram SC                 1:10:27   1:10:27 
    6    226 Pearson John                 38 PSE Postás SE                   1:18:52   1:18:52 
    7    558 Rácz Márton                  36 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:24:42   1:24:42 
    8    243 Gönczi Péter                 39 SPA Tabáni Spartacus Sport és   2:08:05   2:08:05 

         292 Cserteg István               38 TSC Tungsram SC                    hiba           
         294 Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                    n.i.           
         333 Nagy Dezső                   39 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i.           



F75  (3/3)     Előzetes eredmények  20:11  

    1    216 Buncsik János                34 PSE Postás SE                     39:01     39:01 
    2    196 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               53:51     53:51 
    3     24 Kangasmaki Heikki            35 BSC Balatonfüredi SC            1:03:00   1:03:00 



F80  (2/2)     Előzetes eredmények  20:11  

    1    364 Kempf Adolf                     XKTV KTV Altdorf                  53:52     53:52 

         176 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE             hiba           



N10D  (11/11)  Előzetes eredmények  20:11  

    1    136 Gárdonyi Csilla              01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      28:50     28:50 
    2    288 Hajdu Nelli                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     32:19     32:19 
    3    204 László Dorottya                 OSC Orvosegyetem SC               34:51     34:51 
    4     51 Kálmán Imola                 00 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     41:49     41:49 
    5     54 Kálmán Tamara                02 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     47:54     47:54 
    6    147 Végh Erzsébet                00 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      58:01     58:01 
    7    300 Gombos Petra                    TSE Törekvés SE                   58:50     58:50 
    8    133 Vastag Emese                 01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:04:59   1:04:59 
    9    299 Kiszel Regina                   TSE Törekvés SE                 1:10:51   1:10:51 
   10    598 Hajnal Dorottya                 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:13:50   1:13:50 

         290 Baracsi Luca                 03 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba           



N10DK  (6/6)   Előzetes eredmények  20:11  

    1     22 Vékony Janka                 02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     31:57     31:57 
    2    211 Pataki Virág Lara            02 PVS Pécsi Vasutas SK              37:40     37:40 
    3    701 Pintér Kamilla                  MAT Mazsola Tájfutó és Termés     39:18     39:18 
    4    112 Zempléni Lilla                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      42:36     42:36 
    5     91 Szemere Boglárka                ESP Egri Spartacus Tájékozódá     56:34     56:34 

         593 Kovács Boróka                   MAT Mazsola Tájfutó és Termés      n.i.           



N12C  (7/7)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    208 Pataki Réka Dalida           99 PVS Pécsi Vasutas SK              21:00     21:00 
    2     16 Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     21:45     21:45 
    3    209 Szuromi Hanga                00 PVS Pécsi Vasutas SK              30:34     30:34 
    4    102 Vankó Milena                 99 HSE Hegyisport Szentendre Egy     31:23     31:23 
    5    285 Hajdu Frida Sára             98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     32:04     32:04 
    6    146 Maácz Fruzsina               98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      37:50     37:50 
    7    145 Sárközy Zsófia               99 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      38:03     38:03 



N12D  (10/10)  Előzetes eredmények  20:11  

    1    360 Mucsi Zsófia                 99 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     40:36     40:36 
    2    603 Szakál Brigitta                 KAL Kalocsai SE                   44:36     44:36 
    3    393 Finta Sári                   99 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     45:08     45:08 
    4    602 Szölgyémi Anita                 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:12:08   1:12:08 

         114 Utassy Zsófia                99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         115 Kratz Vera                   98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         116 Rékasi Zsófia                98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         117 Zentai Zita                  99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         118 Duchon Lilla                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           
         122 Roszik Andrea                99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



N14B  (9/9)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    278 Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:00:53   1:00:53 
    2    386 Horváth Hanga                97 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   1:02:10   1:02:10 
    3    281 Faggyas Petra                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:02:16   1:02:16 
    4    389 Tóth Blanka                  96 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   1:10:39   1:10:39 
    5    258 Nagy Klára                   97 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:10:56   1:10:56 
    6    309 Kocsispéter Kata             98 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:43:09   1:43:09 
    7    284 Kertész Zsófia               96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:43:32   1:43:32 

         487 Eredics Kitti                97 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      hiba           
         106 Donkó Luca                   96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



N14C  (8/8)    Előzetes eredmények  20:11  

    1     19 Péteri Kitti Petra           96 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     33:52     33:52 
    2    257 Nagy Eszter                  97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     46:15     46:15 
    3    304 Szakács Eszter Flóra         96 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     47:17     47:17 
    4      5 Nagy Dorottya                00 EK Egyesületen kívüli             47:31     47:31 

         283 Mátyás Arany                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.           
         132 Jenes Tünde                  97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           
         311 Cseh Anna                    97 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      n.i.           
         144 Kézdy Borbála                97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i.           



N16B  (6/6)    Előzetes eredmények  20:11  

    1     75 Udvari Lilla                 95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:03:42   1:03:42 
    2    385 Kadocsa Rebeka               95 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   1:05:50   1:05:50 
    3    272 Hajdu Dorisz                 94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:06:44   1:06:44 
    4     76 Tóth Enikő                   95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:11:52   1:11:52 

          77 Erős Evelin                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba           
         254 Tölgyesi Blanka              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           



N16C  (1/1)    Előzetes eredmények  20:11  

    1     18 Péteri Fanni Panka           95 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     41:27     41:27 



N21A  (19/20)  Előzetes eredmények  20:11  

    1    160 Fekete Zsuzsa                83 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     54:45     54:45 
    2    161 Fenyvesi Laura               88 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     59:14     59:14 
    3     46 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:04:50   1:04:50 
    4    197 Füzy Judit                   72 OSC Orvosegyetem SC             1:08:49   1:08:49 
    5    201 Nagy Ildikó                  74 OSC Orvosegyetem SC             1:10:56   1:10:56 
    6    239 Szabó Andrea                 70 SZV Szegedi Vasutas SE          1:11:12   1:11:12 
    7    235 Skerletz Noémi               72 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:12:49   1:12:49 
    8    394 Liskány Diána                86 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me   1:16:44   1:16:44 
    9    480 Veresné Gyalog Zsuzsanna     78 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:19:56   1:19:56 
   10     72 Szacska Nikolett             87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:21:56   1:21:56 
   11    378 Wyss Ursula                     XSVS SVSE Schweiz               1:27:14   1:27:14 
   12     60 Rákos Piroska                77 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:27:28   1:27:28 
   13    324 Uhlir Tímea                  76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:30:05   1:30:05 
   14    373 Kovács Júlia Virág           91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó   1:56:19   1:56:19 

          74 Váradi Enikő                 91 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      n.i.           
         363 Fedorová Katarína            74 XSOK Sokol Pezinok                 n.i.           
         370 Sisa Dorottya                89 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium      n.i.           
         397 Pretnar Tanja                   XOKA OK Azimut                     n.i.           
         398 Pretnar Irma                    XOKA OK Azimut                     n.i.           



N21BR  (20/20) Előzetes eredmények  20:11  

    1    516 Borsiné Petrik Zsuzsanna        ARA Alba Regia Atlétikai Klub     33:49     33:49 
    2    171 T Schuch Anikó                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     38:32     38:32 
    3    126 Józsa Dorottya               77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      41:04     41:04 
    4    185 Zelena Dóra                  70 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     42:07     42:07 
    5    340 Szabó Fruzsina               74 DNY Debreceni Nyulak SE           44:12     44:12 
    6    523 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          44:39     44:39 
    7     25 Jenei Margit                 54 BÖF Budai Ősforrás SC             49:15     49:15 
    8     43 Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     50:58     50:58 
    9     32 Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:08     51:08 
   10    245 Marosfalvi Eszter            73 SPA Tabáni Spartacus Sport és     52:04     52:04 
   11    528 Magyar Ágnes                 76 DNS Debreceni Nagyerdő SK         54:33     54:33 
   12     70 Kovács-Sebestyény Csilla     74 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:00:28   1:00:28 
   13     35 Forrás Aletta                67 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:00:52   1:00:52 
   14    525 Madarassy Mária              74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:06:28   1:06:28 
   15    155 Bánfi Judit                  79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   1:07:01   1:07:01 
   16    250 Oszkóné Simon Ildikó         67 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:08:02   1:08:02 
   17    344 Szabóné Tóth Krisztina       72 DNY Debreceni Nyulak SE         1:22:02   1:22:02 
   18     83 Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                  1:23:57   1:23:57 
   19    521 Molnár Jeanette                 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:53:44   1:53:44 

          44 Marosán Ágnes                77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           



N21C  (9/9)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    212 Benga Andrásné               52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         58:16     58:16 
    2    352 Novotni Bernadett            77 BBB Balassi Bálint KSE Balass   1:00:24   1:00:24 
    3    188 Tóth Zsuzsanna                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:04:18   1:04:18 
    4    269 Bugaj Mirka                  90 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:08:38   1:08:38 
    5    382 Magai Ágnes                     XEGY Egyesületen kívüli1        1:16:43   1:16:43 
    6    351 Vastagné Bauer Zita          77 BBB Balassi Bálint KSE Balass   1:24:51   1:24:51 
    7    374 Kovács Ágnes                 81 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó   1:29:29   1:29:29 
    8    267 Horvát Ildikó                   SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:30:31   1:30:31 

         262 Fehér Zsuzsanna              81 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i.           



N35A  (1/1)    Előzetes eredmények  20:11  

    1    510 Sóvári Csilla                71 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:42:54   1:42:54 



N40  (11/12)   Előzetes eredmények  20:11  

    1     98 Tömördi Ágnes                63 HSE Hegyisport Szentendre Egy     51:45     51:45 
    2    213 Csillag Vera                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         58:28     58:28 
    3    214 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       1:03:47   1:03:47 
    4    313 Németh Zsoltné               68 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:13:25   1:13:25 
    5    318 Roboz Zoltánné               69 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:18:41   1:18:41 
    6     49 Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:27:27   1:27:27 
    7    224 Nemesházi Lászlóné           62 PSE Postás SE                   1:43:06   1:43:06 

         271 Hajagos Istvánné             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba           
         264 Fazekas Gabriella            70 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba           
          94 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i.           
         336 Bay-Fodor Boglárka dr.       69 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i.           



N45  (6/6)     Előzetes eredmények  20:11  

    1     97 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     47:53     47:53 
    2    101 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     49:09     49:09 
    3    261 Krasznai Orsolya             64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     54:19     54:19 
    4    246 Nagy Beáta                   64 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:20:41   1:20:41 
    5     64 Szabóné Gombási Julianna     64 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:53:05   1:53:05 

         105 Ormay Éva                    63 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i.           



N50  (7/7)     Előzetes eredmények  20:11  

    1    577 Regályné Zarnóczay Klára     60 NYK Nyíregyházi Konzerv SE        44:33     44:33 
    2    578 Csőkör Irén                  53 BBB Balassi Bálint KSE Balass     48:46     48:46 
    3    349 Novotni Tiborné              52 BBB Balassi Bálint KSE Balass     54:02     54:02 
    4    157 Balla Katalin                60 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     58:04     58:04 
    5    220 Keszthelyi Ildikó            50 PSE Postás SE                   1:08:26   1:08:26 
    6    355 Mészárosné Boros Valéria     57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:17:48   1:17:48 
    7    329 Lenkeiné Halasi Erzsébet     56 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:21:48   1:21:48 



N55  (8/8)     Előzetes eredmények  20:11  

    1    583 Szabó Zsuzsanna              54 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     47:43     47:43 
    2    178 Szopori Éva                  55 KRI Kristály Tájfutó és Termé     50:52     50:52 
    3     87 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub          55:14     55:14 
    4     45 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     56:49     56:49 
    5    162 Gelei Zsuzsanna              55 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     57:47     57:47 
    6    581 Wassmer Margit                  XSVS XSVS                         59:01     59:01 
    7    582 Csipi Erzsébet               54 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:00:32   1:00:32 
    8     29 Fischer Mária                52 BAL Budapesti Asztali-labdarú   1:07:11   1:07:11 



N60  (4/4)     Előzetes eredmények  20:11  

    1    151 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi     38:30     38:30 
    2     28 Szuromi Imréné               49 BÖF Budai Ősforrás SC             54:37     54:37 

          40 Hegedüs Ágnes                49 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i.           
         379 Wassmer Margrit                 XSVS SVSE Schweiz                  n.i.           



N65  (7/7)     Előzetes eredmények  20:11  

    1    225 Pearson Hilary               39 PSE Postás SE                     47:42     47:42 
    2    242 Cser Krisztina               42 SPA Tabáni Spartacus Sport és     47:58     47:58 
    3    343 Ujvárosi Lajosné             37 DNY Debreceni Nyulak SE         1:00:00   1:00:00 
    4    199 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC             1:05:26   1:05:26 
    5    321 Wengrin Istvánné             42 VTC Veszprémi Tájfutó Club      1:08:13   1:08:13 
    6     57 Füleki Emőke                 39 DNS Debreceni Nagyerdő SK       2:08:57   2:08:57 

         276 Éliás Vilmosné               37 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.           



NYT  (44/46)   Előzetes eredmények  20:11  

    1    710 Péley Dániel                    PVS Pécsi Vasutas SK              56:30     56:30 
    2    726 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:00:33   1:00:33 
    3    743 Sánta Bendegúz               87 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj   1:00:47   1:00:47 
    4    730 Nagy Gergő                      SZV Szegedi Vasutas SE          1:04:30   1:04:30 
    5    722 Hegedüs Béla                 60 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:05:00   1:05:00 
    6    755 Erdélyi Tibor                53 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:06:59   1:06:59 
    7    762 Rajncsák Dávid                  MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:13:37   1:13:37 
    8    747 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:18:01   1:18:01 
    9    753 Szili Márton                    PMS PMSC                        1:18:20   1:18:20 
   10    756 Tóth Gergely                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:18:40   1:18:40 
   11    706 Krolop Frigyes                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:19:03   1:19:03 
   12    712 Pincés Marianna                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:21:24   1:21:24 
   13    761 Herter László                   MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:21:27   1:21:27 
   14    741 Völgyi István                79 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:22:34   1:22:34 
   15    744 Borlay Eszter                   GOC Göcsej Környezetvédő, Táj   1:25:42   1:25:42 
   16    724 Völgyesi Melody              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:25:55   1:25:55 
   17     95 Katona Ferenc dr.            56 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:28:22   1:28:22 
   18    713 Sváb Emese                      KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:28:36   1:28:36 
   19    736 Oláh Gyula                      KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:29:51   1:29:51 
   20    738 Károlyi Hanga                   KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:32:41   1:32:41 
   21    752 Szász Péter                     KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   1:36:35   1:36:35 
   22    723 Peregi Tamás                 61 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:38:11   1:38:11 
   23    609 Valentin András                 EK Egyesületen kívüli           1:39:33   1:39:33 
   24    739 Dévényi Beatrix              89 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:44:57   1:44:57 
   25    715 Grant Júlia                     PSE Postás SE                   1:48:00   1:48:00 
   26    750 Kardos ferenc                   OSC Orvosegyetem SC             1:49:18   1:49:18 
   27    749 Kardos Rózsa                    OSC Orvosegyetem SC             1:53:04   1:53:04 
   28    218 Gösswein Judit               51 PSE Postás SE                   1:56:11   1:56:11 
   29    731 Szemere András                  SZV Szegedi Vasutas SE          1:58:44   1:58:44 
   30    734 Terray Annamária                SZV Szegedi Vasutas SE          2:10:00   2:10:00 
   31    735 Tóth Bettina                    KST Kőbányai Sirályok Tájfutó   2:10:03   2:10:03 
   32    607 Tóth Dávid                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör        2:19:10   2:19:10 
   33    608 Németh Kata                     EK Egyesületen kívüli           2:27:20   2:27:20 
   34    733 Kovács István                   SZV Szegedi Vasutas SE          2:48:19   2:48:19 
   35     53 Galambos Anikó                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti   2:51:38   2:51:38 

         169 Berthold Tamás                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      hiba           
         606 Szabó András                 88 ETC Egri Testedző Club             hiba           
         717 Gárdonyi Réka                75 OSC Orvosegyetem SC                hiba           
         740 Dévényi Erika                89 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      hiba           
         742 Gerő Zsolt                   41 ALP Energia Vasas Alpesi Rózs      hiba           
         758 Lázár László                 48 PSE Postás SE                      hiba           
         217 Fábics Ferenc                42 PSE Postás SE                      n.i.           
         228 Fábics Miklós                   PSE Postás SE                      n.i.           
         383 Duhi Balázs                  85 XPAA Pista Alkesz Team (PAT)       n.i.           



Nyílt K  (33/3 Előzetes eredmények  20:11  

    1    746 Farkas András                   GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     29:31     29:31 
    2    745 Haraszti Lili                   GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     29:37     29:37 
    3    395 Palej Nóra                   88 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me     30:08     30:08 
    4    718 Fodor Laura                     EK Egyesületen kívüli             32:19     32:19 
    5    716 Illés József                    EK Egyesületen kívüli             32:43     32:43 
    6    759 Csicsák Villő                   EK Egyesületen kívüli             33:53     33:53 
    7    737 Oszlovics Orsolya               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      36:23     36:23 
    8    709 Bánsági Judit                   PVS Pécsi Vasutas SK              37:04     37:04 
    9    707 Davidesz Ágnes                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:35     37:35 
   10    207 Kozsuch Andrea                  PVS Pécsi Vasutas SK              41:45     41:45 
   11    711 Tőczik Liliána                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     42:19     42:19 
   12    725 Szemes Tünde                    SPA Tabáni Spartacus Sport és     42:35     42:35 
   13    719 Koronczay László             67 OSC Orvosegyetem SC               45:14     45:14 
   14    757 Keindl Mónika                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     45:42     45:42 
   15    392 Kadocsa Edit                 63 MAT Mazsola Tájfutó és Termés     45:49     45:49 
   16    337 Szőcs Anett                  65 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     47:13     47:13 
   17    760 Gerzsényi Levente               DTC Diósgyőri Tájfutó Club        48:30     48:30 
   18    721 Kovács Zsolt                    EK Egyesületen kívüli             48:41     48:41 
   19    754 Gaál-Tertsch Ágnes           80 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó     53:09     53:09 
   20    727 Koronczay Luca                  OSC Orvosegyetem SC               53:27     53:27 
   20    728 Táncsics Jázmin                 OSC Orvosegyetem SC               53:27     53:27 
   22    732 Zakariás Márton                 TSE Törekvés SE                   57:44     57:44 
   23      4 Mucsiné Belecz Andrea        71 EK Egyesületen kívüli           1:00:10   1:00:10 
   24    720 Korik Imre                      EK Egyesületen kívüli           1:03:30   1:03:30 
   25    751 Gyakus Edina                    EK Egyesületen kívüli           1:15:32   1:15:32 
   26    705 Borsos Sándor                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:21:21   1:21:21 
   27    748 Magyari Benedek                 SPA Tabáni Spartacus Sport és   2:03:35   2:03:35 

           2 Horváth Barbara              74 EK Egyesületen kívüli              n.i.           
           3 Lázár Györgyi                74 EK Egyesületen kívüli              n.i.           
         158 Bálint Sándor dr.            44 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      n.i.           
          84 Fábián Beatrix                  FMT FŐMTERV SK                     n.i.           
         384 Duhi Erika                   83 XPAA Pista Alkesz Team (PAT)       n.i.           
         708 Davidesz János                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.