Tipo Kupa 2009P 2009.05.01. 18:18
Eredmények Versenynap 1készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                        Klub                                       Idő 



F10D  (6)               2.4 km  90 m   8 ep         

    1 Ormay Mihály               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          25:59 
    2 Szabó Marcell              DNS Debreceni Nagyerdő SK                26:53 
    3 Tóth Erik                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                28:26 
    4 Józsa Botond               PSE Postás SE                            31:49 
    5 Kiss Patrik                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               38:24 

      Váczi Samu Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         hiba 



F10DK  (8)              2.4 km  90 m   8 ep         

    1 Blézer Barna Hunor         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       25:53 
    2 Ulicska Áron               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          28:41 
    3 Kucsma Lehel               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       29:12 
    4 Egei Balázs                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        36:44 
    5 Jescheta Boldizsár         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       40:09 
    6 Olgyai Bálint és Anna      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        49:49 
    7 Szabó Milán                DNS Debreceni Nagyerdő SK                50:57 
    8 Korcsok Dávid              TSE Törekvés SE                          56:28 



F12C  (10)              3.0 km  160 m   7 ep        

    1 Váradi Ákos                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               32:01 
    2 Zacher Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       36:38 
    3 Rácz Zoltán                SZV Szegedi Vasutas SE                   38:14 
    4 Kovács László              BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       38:15 
    5 Peregi Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       39:42 
    6 Szabó Ákos                 DNY Debreceni Nyulak SE                  42:32 
    7 Koltai András              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       43:47 
    8 Váczi Buda Benedek         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        46:17 
    9 Deák Maximilián Bened      SDS Salgótarjáni Dornyay SE              67:38 
   10 Marosffy Bálint            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       94:26 



F12D  (1)               2.4 km  90 m   8 ep         

    1 Nemoda Soma                FSC Futárok SC                           40:28 



F14B  (16)              5.2 km  195 m   14 ep       

    1 Rácz Sándor                SZV Szegedi Vasutas SE                   43:26 
    2 Hajdu Szása                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          45:21 
    3 Mohácsy Ádám               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               47:23 
    4 Lakatos Tádé               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       56:33 
    5 Pokornyik Bence            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       59:22 
    6 Lengyel Ádám               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       62:27 
    7 Lehotai Róbert             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               66:09 
    8 Báldi Gergő                SDS Salgótarjáni Dornyay SE              69:58 
    9 Balogh Márton              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               72:06 
   10 Rusvai László              FSC Futárok SC                           74:27 
   11 Váradi Attila ifj.         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               78:07 
   12 Apjok Dániel               SZV Szegedi Vasutas SE                   80:14 
   13 Prezensky Gábor            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                82:34 
   14 Horváth Ádám               SDS Salgótarjáni Dornyay SE              91:49 
   15 Bíró Péter                 SZV Szegedi Vasutas SE                   94:43 

      Bene Martin                SDS Salgótarjáni Dornyay SE               hiba 



F14C  (14)              3.9 km  175 m   8 ep        

    1 Kucsma Levente             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       36:33 
    2 Tábori Milán               SDS Salgótarjáni Dornyay SE              38:10 
    3 Pogány Gergő               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          40:28 
    4 Bóta Zsombor               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       45:54 
    5 Linninger Martin           ETC Egri Testedző Club                   46:17 
    6 Bóta András                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       46:35 
    7 Egei Patrik                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        49:00 
    8 Balázs Márk                SDS Salgótarjáni Dornyay SE              50:38 
    9 Toldi Bence                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       56:23 
   10 Major Norbert              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               58:12 
   11 Chinorányi Gergely         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          72:14 

      Baksa Bence                SDS Salgótarjáni Dornyay SE               n.i. 
      Kálmán Botond              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           n.i. 
      Lillinger Martin           ETC Egri Testedző Club                    n.i. 



F16B  (21)              6.9 km  270 m   13 ep       

    1 Sulyok Ábel                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       54:38 
    2 Schwendtner Bálint         SIR Sirályok SE                          55:25 
    3 van Bouwel Kristof         XTRO TROL Belgium                        56:59 
    4 Tölgyesi Tamás             DTC Diósgyőri Tájfutó Club               57:06 
    5 Csöngei Dávid Máté         VHS Veszprémi Honvéd SE                  58:22 
    6 Péntek Mátyás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá       59:05 
    7 Vajda Balázs               SZV Szegedi Vasutas SE                   61:33 
    8 Peregi Dávid               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       63:28 
    9 Krokavecz Simon            SZV Szegedi Vasutas SE                   64:27 
   10 Zacher Viktor              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       66:01 
   11 Horváth Máté               TSE Törekvés SE                          67:18 
   12 Balázs Bulcsú              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       68:30 
   13 Bartók Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       72:11 
   14 Balogh Bálint              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               74:55 
   15 Prezensky Tamás            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                75:49 
   16 Pintér Ábel                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               79:41 
   17 Kovács Domonkos            BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       83:20 
   18 Jakus Bertalan             FSC Futárok SC                          145:34 

      Kovács Sebestyén           BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        hiba 
      Lükő Dániel                VHS Veszprémi Honvéd SE                   n.i. 
      Mizúr Simon                XFAR Farmaceut Bratislava                 n.i. 



F16C  (2)               4.5 km  200 m   8 ep        

    1 Berkes Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       45:35 
    2 Szabó Máté                 DNY Debreceni Nyulak SE                  51:33 



F18B  (22)              9.5 km  380 m   18 ep       

    1 Baumholczer Máté           PVS Pécsi Vasutas SK                     64:51 
    2 Jenes Géza                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       72:18 
    3 Liszka Krisztián           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       73:10 
    4 Györgyi Ábel               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       73:57 
    5 Kinde Mátyás               SIR Sirályok SE                          76:16 
    6 Kovács Boldizsár           BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       77:20 
    7 Barkász Dániel             SZV Szegedi Vasutas SE                   79:37 
    8 György Szabolcs            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                80:31 
    9 Mizúr Peter                XFAR Farmaceut Bratislava                83:10 
   10 Diószegi Bálint            SDS Salgótarjáni Dornyay SE              87:33 
   11 Pálinkó Márton             SZV Szegedi Vasutas SE                   89:28 
   12 Illésy András              BDI Budapesti Diáksport Szövetség        90:27 
   13 Nagy Patrik                VHS Veszprémi Honvéd SE                  92:27 
   14 Hajdu Marcell              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          97:03 
   15 Bartos Vince               BDI Budapesti Diáksport Szövetség       101:15 
   16 Bugár Gergely              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      108:08 
   17 Móra Gábor                 FSC Futárok SC                          126:08 
   18 Szalóki Gábor              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              132:28 

      Hráb Dániel                ETC Egri Testedző Club                    hiba 
      Pongrácz Ervin             SZV Szegedi Vasutas SE                    hiba 
      Tölgyesi Ákos ifj.         VHS Veszprémi Honvéd SE                   n.i. 
      Radványi Ádám              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                n.i. 



F20A  (6)               10.6 km  520 m   26 ep      

    1 Bereczki Máté              SZV Szegedi Vasutas SE                   85:54 
    2 Fehérvári Zsolt            SDS Salgótarjáni Dornyay SE              87:31 
    3 Györgyi Péter              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       89:52 
    4 Mets Márton                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       90:31 
    5 Kaló Attila                SZV Szegedi Vasutas SE                  111:18 

      Horváth Tamás              SZV Szegedi Vasutas SE                    hiba 



F21B  (26)              10.6 km  520 m   26 ep      

    1 Szajkó Csaba               ETC Egri Testedző Club                   72:50 
    2 Molnár Róbert              ARA Alba Regia Atlétikai Klub            77:10 
    3 Nagy István                TSE Törekvés SE                          77:56 
    4 Boyadzhiev Ivan            XSOS SKO Sini Kamani                     85:58 
    5 Tóth Máté                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               87:11 
    6 Ferenczi Krisztián         ETC Egri Testedző Club                   87:53 
    7 Csőkör Zoltán              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       91:11 
    8 Veres Tamás                HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület       91:12 
    9 Forrai Miklós              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club       91:43 
   10 Gyalog Zoltán              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       94:01 
   11 Farkas Viktor              HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület       94:20 
   12 Mucsi Mihály               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       95:32 
   13 Bánfi Róbert               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club       99:31 
   14 Kósik Gábor                DTC Diósgyőri Tájfutó Club              100:35 
   14 Vajda Balázs               VTC Veszprémi Tájfutó Club              100:35 
   16 Kain Gergely               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      101:19 
   17 Herczeg Bálint             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      105:47 
   18 Marosán Dávid              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      113:14 
   19 Kiss Dénes                 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      119:26 
   20 Olsavszky-Szűcs Gábor dr.  PVS Pécsi Vasutas SK                    134:34 

      Földváry Péter             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        hiba 
      Maráz Gábor                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             hiba 
      Lajszner Attila            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        hiba 
      Ducak Igor                 EK Egyesületen kívüli                     n.i. 
      Töreky Ákos                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        n.i. 
      Szabó Dávid                BDI Budapesti Diáksport Szövetség         n.i. 



F21BR  (34)             6.3 km  260 m   22 ep       

    1 Morandini Viktor           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       46:53 
    2 Zahnd Silvio               XSVS SVSE Schweiz                        47:08 
    3 Balogh Péter               FSC Futárok SC                           48:53 
    4 Marosvölgyi Máté           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       49:34 
    5 Zsebeházy Zsolt            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       49:44 
    6 Oszlovics Ádám             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       49:50 
    7 Gillich István             MSE Megalódusz SE                        50:18 
    8 Korcsok Pál                TSE Törekvés SE                          50:39 
    9 Zai Bálint                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       50:45 
   10 Csúcs András Klaus         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       54:08 
   11 Juhász Roland              FSC Futárok SC                           57:19 
   12 Biró Gergely               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       57:53 
   13 Hrenkó Viktor              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz       58:11 
   14 Weibl Zoltán               SFC Széchenyi István Egyetem Sport       58:31 
   15 Juhász György              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba       61:12 
   16 Nagy Gergő                 SZV Szegedi Vasutas SE                   63:52 
   17 Kéri Péter ifj.            TSE Törekvés SE                          63:59 
   18 Mentler Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem Sport       66:18 
   19 Szikszai Szabolcs          SDS Salgótarjáni Dornyay SE              66:30 
   20 Lukács Zsolt               FSC Futárok SC                           68:47 
   21 Petró Árpád                FSC Futárok SC                           68:51 
   22 Füleki Dániel              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               69:03 
   23 Bánfi Szabolcs             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club       71:07 
   24 Tölgyesi Péter             DTC Diósgyőri Tájfutó Club               71:40 
   25 Bíró Áron                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       73:20 
   26 Matics Gyula               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba       73:29 
   27 Babka Miklós               SDS Salgótarjáni Dornyay SE              73:37 
   28 Völgyi István              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       73:52 
   29 Tőzsér András              SFC Széchenyi István Egyetem Sport       76:34 
   30 Zagyi László               JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak       79:05 
   31 Horváth Gergely            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       86:02 

      Németh László              SFC Széchenyi István Egyetem Sport        hiba 
      Morvai András              SDS Salgótarjáni Dornyay SE               n.i. 
      Ficsor Ferenc              ETC Egri Testedző Club                    n.i. 



F21C  (7)               6.4 km  310 m   12 ep       

    1 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       70:22 
    2 Bakos Péter                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       80:05 
    3 Győri János Attila         EK Egyesületen kívüli                    90:18 
    4 Bölkei Zsolt               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      107:55 
    5 Marczis Dávid              ETC Egri Testedző Club                  111:45 

      Szász Róbert               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        n.i. 
      Krivicic Dragan            XOKS OK Straľilovo                        n.i. 



F21E  (15)              13.4 km  630 m   32 ep      

    1 Bukovac Pavol              XFAR Farmaceut Bratislava                87:19 
    2 Zsebeházy István           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       88:22 
    3 Peeters Ken                XTRO TROL Belgium                        97:44 
    4 Novai György               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      100:18 
    5 Bukovac Maros              XFAR Farmaceut Bratislava               104:43 
    6 Kisvölcsey Ákos            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      105:24 
    7 Henriksson Tomas           XTRO TROL Belgium                       109:23 
    8 Werner Péter               CBD Ceglédi Bem Vasutas                 111:28 
    9 Tóth Ádám                  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              112:56 
   10 Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg      283:06 

      Forrai Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        n.i. 
      Kovács Ádám                ETC Egri Testedző Club                    n.i. 
      Szabó András               ETC Egri Testedző Club                    n.i. 
      Bogya Tamás                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         n.i. 
      Maksimović Blaľo           XOTR OT Rtanj                             n.i. 



F35BR  (28)             5.0 km  250 m   16 ep       

    1 Mezei Gábor                FSC Futárok SC                           38:16 
    2 Szitter Attila             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       44:40 
    3 Simon Tamás                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                44:41 
    4 Bátor Szilárd              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       45:02 
    5 Schlosser Balázs           SMA Soproni Műegyetemi AC                45:15 
    6 Lénárt István              FSC Futárok SC                           46:11 
    7 Fekete Zoltán              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       50:56 
    8 Kinde Kálmán               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       51:00 
    9 Jakob Beat                 XSVS SVSE Schweiz                        51:53 
   10 Hrenkó László              NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz       54:51 
   11 Kovács József              ETC Egri Testedző Club                   55:35 
   12 Schwendtner Erik           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                56:24 
   13 Pokornyik Tibor            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       57:01 
   14 Pataki Gábor               PVS Pécsi Vasutas SK                     57:56 
   15 Schell Antal ifj.          PSE Postás SE                            58:47 
   16 Bader Urs                  XSVS SVSE Schweiz                        59:37 
   17 Vass Zoltán                SZV Szegedi Vasutas SE                   60:10 
   18 Mets Miklós                OSC Orvosegyetem SC                      60:39 
   19 Paskuj Mátyás              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club       62:57 
   20 Hunyadvári László          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       65:36 
   21 Bakos Béla                 FSC Futárok SC                           66:36 
   22 Zakariás János             TSE Törekvés SE                          67:28 
   23 Szlávik Szabolcs dr.       TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       70:39 
   24 Palkovics Viktor           SDS Salgótarjáni Dornyay SE              70:58 
   25 Redl Berni                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        83:25 

      Rácz Sándor                SZV Szegedi Vasutas SE                    hiba 
      Reviczki Zsolt             HUF HUFEZE Pásztó                         hiba 
      Váradi Attila              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                n.i. 



F40  (20)               8.5 km  380 m   21 ep       

    1 Nagy Tibor                 FSC Futárok SC                           60:18 
    2 Jakus Zoltán               FSC Futárok SC                           60:35 
    3 Lukács Vilhelm             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               65:13 
    4 Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       66:05 
    4 Győri Lajos                FSC Futárok SC                           66:05 
    6 Muliter Gábor              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       66:46 
    7 Niggli Jurg                XOJU O Jura                              67:54 
    8 Vervoort Wim               XTRO TROL Belgium                        70:59 
    9 Kovács Péter               BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       72:33 
   10 Szlatényi Ferenc           OSC Orvosegyetem SC                      73:28 
   11 Kovács Gábor               BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       74:04 
   12 Halaj László               JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak       76:56 
   13 Koltai Zoltán              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       85:51 
   14 Németh István              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      109:02 
   15 Pózna András               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá      109:08 
   16 Nemoda Ferenc              FSC Futárok SC                          111:43 
   17 Bérczes Miklós             FMT FŐMTERV SK                          112:58 
   18 Németh Zsolt               VHS Veszprémi Honvéd SE                 135:58 
   19 Csikós Miklós              FSC Futárok SC                          139:45 

      Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        n.i. 



F45  (21)               7.7 km  320 m   17 ep       

    1 Mohácsy Tamás dr.          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               55:09 
    2 Gera Tibor                 SZV Szegedi Vasutas SE                   60:06 
    3 Laenen Frans               XTRO TROL Belgium                        60:54 
    4 Melis Luc                  XTRO TROL Belgium                        61:42 
    5 Tóth Gábor                 SZV Szegedi Vasutas SE                   63:02 
    6 Rusvai László              FSC Futárok SC                           64:56 
    7 Tölgyesi Tibor             DTC Diósgyőri Tájfutó Club               65:41 
    8 Meeuwssens Marc            XTRO TROL Belgium                        66:09 
    9 Nemesházi László           PSE Postás SE                            66:14 
   10 Tőkés Árpád                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                67:26 
   11 Korim Juraj                XAUK ATU Kosice                          74:08 
   12 Tertsch Antal              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                76:39 
   13 Balogh József              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               78:19 
   14 Szokol Lajos               SZV Szegedi Vasutas SE                   82:07 
   15 Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          83:10 
   16 Dätwyler Urs               XSVS SVSE Schweiz                        85:29 
   17 Dimitrov Radostin          XSOS SKO Sini Kamani                     89:16 
   18 Schmid Martin              XSVS SVSE Schweiz                        89:39 
   19 Boyadzhiev Ivan            XSOS SKO Sini Kamani                    100:10 
   20 Hajagos István             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       109:43 

      Schenk Hanspeter           XSVS SVSE Schweiz                         n.i. 



F50  (20)               6.9 km  270 m   13 ep       

    1 Vankó Péter                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       52:38 
    2 Harkányi Csaba             HAV Havas Szabadidő Klub                 55:47 
    3 Ballif Phillippe           XSVS SVSE Schweiz                        55:50 
    4 Kerényi Dénes              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       57:06 
    5 Bandixen Sönke             XOLP OLG Pfäffikon                       60:59 
    6 Zsilkin Viktor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz       65:13 
    7 Kiss Tibor                 FSC Futárok SC                           68:08 
    8 Mizúr Ján                  XFAR Farmaceut Bratislava                69:17 
    9 Kubacsek József            FSC Futárok SC                           69:18 
   10 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz SE                        76:13 
   11 Krolopp Frigyes            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       76:45 
   12 Kocsis László              FSC Futárok SC                           82:13 
   13 Vékony Andor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub            87:26 
   14 Leers Marc                 XTRO TROL Belgium                        88:57 
   15 Ormay György               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         108:58 
   16 Fleischer Zoltán           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      112:17 
   17 Härry Marcel               XSVS SVSE Schweiz                       126:24 

      Bolsens Paul               XTRO TROL Belgium                         hiba 
      Hegedüs Ábel               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        hiba 
      Törjék György              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        n.i. 



F55  (12)               5.8 km  260 m   14 ep       

    1 Balla Sándor               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       47:53 
    2 Petró Géza                 FSC Futárok SC                           47:58 
    3 Boros Zoltán               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       53:56 
    4 Kéri Péter                 TSE Törekvés SE                          56:14 
    5 Kovács Attila              ZSC Zöld Sportok Clubja                  59:09 
    6 Szabó László               DNS Debreceni Nagyerdő SK                61:01 
    7 Aknai Antal                TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       62:04 
    8 Blum László id.            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE         62:06 
    9 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                           68:23 
   10 Juhász István              BÖF Budai Ősforrás SC                    69:12 
   11 Szalóki Rezső              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               77:40 
   12 Halász László              ETC Egri Testedző Club                   98:03 



F60  (9)                4.3 km  175 m   13 ep       

    1 Grabenhofer Wilhelm        XLZO LZ Omaha                            38:23 
    2 Lux Iván                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       42:20 
    3 Thijs Jos                  XTRO TROL Belgium                        42:59 
    4 Gyalog László              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       44:26 
    5 Kardos Ferenc dr.          OSC Orvosegyetem SC                      48:36 
    6 Benedek Robert             XLZO LZ Omaha                            52:24 
    7 Csongrádi Jenő             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       57:17 

      Radnóti Rezső              HAV Havas Szabadidő Klub                  hiba 
      Vincze István              HER Herkules SE Balatonalmádi             n.i. 



F65  (13)               3.8 km  150 m   11 ep       

    1 Nagy Árpád dr.             ETC Egri Testedző Club                   37:21 
    2 Horváth Béla               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                39:03 
    3 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        40:48 
    4 Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        41:05 
    5 Kéri Gerzson dr.           HAV Havas Szabadidő Klub                 42:27 
    6 Perényi János              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               43:56 
    7 Tóth János                 SKS Sárvári Kinizsi SE                   45:26 
    8 Vass Tibor                 VHS Veszprémi Honvéd SE                  46:27 
    9 Sejpes Gyula               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                47:10 
   10 Ballagó Béla               FSC Futárok SC                           61:17 
   11 Köblös József              KTX Kőbányai Textil SE                   70:05 
   12 Ribényi Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                94:35 
   13 Müller János               PSE Postás SE                           103:37 



F70  (6)                2.8 km  115 m   8 ep        

    1 Gehrig Fritz               XSVS SVSE Schweiz                        40:02 
    2 Szabon János               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          40:33 
    3 Schell Antal               PSE Postás SE                            45:48 
    4 Nyögéri Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                49:30 
    5 Kozma László               BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg      119:02 

      Fiechter Christian         XOLC OLC Kapreolo                         n.i. 



F75  (4)                2.2 km  80 m   8 ep         

    1 Dudás István               OSC Orvosegyetem SC                      34:48 
    2 Kempf Adolf                XKTV KTV Altdorf                         35:20 
    3 Kún Ferenc                 KTX Kőbányai Textil SE                  103:48 

      Heimgartner Franz          XSVS SVSE Schweiz                         n.i. 



N10D  (13)              2.4 km  90 m   8 ep         

    1 Jakob Fabienne             XSVS SVSE Schweiz                        28:08 
    2 Vankó Milena               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       29:34 
    3 Pataki Réka Dalida         PVS Pécsi Vasutas SK                     29:42 
    4 Vékony Vanda               ARA Alba Regia Atlétikai Klub            33:21 
    5 Tóth Blanka                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        38:41 
    6 Kovács Eszter              BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       41:23 
    7 Szucsánszky Margit Judit   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                41:35 
    8 Jescheta Gyöngyvér         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       45:49 
    9 Kerékgyártó Edina          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               51:56 
   10 Hajdu Nelli                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        57:22 
   11 Kocsik Nóra                ETC Egri Testedző Club                   63:52 

      Gillich Dóra               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        hiba 
      Kocsik Nóra                ETC Egri Testedző Club                    n.i. 



N10DK  (9)              2.4 km  90 m   8 ep         

    1 Szemere Boglárka           ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       35:59 
    2 Marosffy Boglárka          OSC Orvosegyetem SC                      37:25 
    3 Mezei Virág                FSC Futárok SC                           45:41 
    4 Kinde Dalma                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                46:23 
    5 Niggli Natalja             XOJU O Jura                              47:41 
    6 Niggli Alina               XOJU O Jura                              59:41 
    7 Zempléni Lilla             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          61:01 
    8 Mucsi Zsófia               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       75:54 

      Jescheta Ibolya            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        n.i. 



N12C  (11)              2.6 km  120 m   6 ep        

    1 Balázs Otília              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       23:11 
    2 Völgyesi Melody            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       35:52 
    3 Nagy Klára                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       38:10 
    4 Sulyok Natasa              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       43:05 
    5 Hajdu Frida Sára           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        44:06 
    6 Sramkó Réka                SDS Salgótarjáni Dornyay SE              55:57 
    7 Kinde Sarolta              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       61:40 
    8 Babka Zsófia               SDS Salgótarjáni Dornyay SE              62:11 
    9 Kucsma Luca Zsuzsanna      ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       65:12 

      Tajti Adrienn              SDS Salgótarjáni Dornyay SE               hiba 
      Gera Krisztina             SZV Szegedi Vasutas SE                    n.i. 



N14B  (12)              3.3 km  150 m   12 ep       

    1 Liszka Eszter              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               30:01 
    2 Cseh Anett                 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              33:44 
    3 Konrád Krisztina           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               38:01 
    4 Egei Petra                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        38:13 
    5 Schwendtner Réka           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                40:08 
    6 Faggyas Réka               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        41:48 
    7 Tölgyesi Blanka            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       49:48 
    8 Vass Luca                  SZV Szegedi Vasutas SE                   51:32 
    9 Váradi Vivien              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               58:05 
   10 Goldmann Júlia             SDS Salgótarjáni Dornyay SE              60:31 
   11 Faggyas Petra              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        67:36 
   12 Szabó Zsófia               DNY Debreceni Nyulak SE                  75:13 



N14C  (9)               3.0 km  160 m   7 ep        

    1 Udvari Lilla               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       29:12 
    2 Tóth Enikő                 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       38:30 
    3 Rákosi Lili                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        43:34 
    4 Palkovics Éva              SDS Salgótarjáni Dornyay SE              45:19 
    5 Semegi Judit               FSC Futárok SC                           49:19 
    6 Mátyás Arany               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        51:27 
    7 Erős Evelin                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       53:26 
    8 Sulyok Kamilla             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       85:44 

      Kertész Zsófia             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         n.i. 



N16B  (13)              4.3 km  175 m   13 ep       

    1 Varsányi Kinga             VTC Veszprémi Tájfutó Club               39:11 
    2 Kinde Vanda                SIR Sirályok SE                          43:24 
    3 Zempléni Réka              SIR Sirályok SE                          44:39 
    4 Faggyas Eszter             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        45:22 
    5 Balogh Réka                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               47:20 
    6 Rusvai Katalin             FSC Futárok SC                           49:07 
    7 Goldmann Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyay SE              53:55 
    8 Pózna Diána                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá       55:03 
    9 Hajdu Dorisz               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        57:26 
   10 Kiss Nikolett              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       64:57 
   11 Kerényi Szofi              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                76:43 
   12 Medve Lívia                FSC Futárok SC                           82:59 
   13 Hrotkó Eszter              SZV Szegedi Vasutas SE                  101:18 



N16C  (3)               3.0 km  160 m   7 ep        

    1 Nedeczey Ruzsák Míra       ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       38:45 
    2 Török Viktória             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       43:19 
    3 Gimesi Gréta               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       51:31 



N18B  (15)              6.0 km  260 m   13 ep       

    1 Tóth Réka                  SZV Szegedi Vasutas SE                   59:06 
    2 Lajos Luca                 PVS Pécsi Vasutas SK                     64:42 
    3 Szokol Mónika              SZV Szegedi Vasutas SE                   71:58 
    4 Király Amanda              ETC Egri Testedző Club                   75:41 
    5 Oszkó Dóra                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       76:26 
    6 Pózna Anna                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá       78:47 
    7 Bartus Petra               JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak       83:39 
    8 Kovács Anett               SDS Salgótarjáni Dornyay SE              85:42 
    9 Németh Luca                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       93:48 
   10 Váradi Enikő               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu      102:59 
   11 Molnár Anna                BDI Budapesti Diáksport Szövetség       105:12 
   12 Szabari Bernadett          JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      110:57 
   13 Benke Zsanett              SZV Szegedi Vasutas SE                  119:22 

      Ozsvárt Dóra               SDS Salgótarjáni Dornyay SE               hiba 
      Juhász V. Renáta           SZV Szegedi Vasutas SE                    n.i. 



N21B  (22)              5.8 km  260 m   14 ep       

    1 Mezei Anikó                FSC Futárok SC                           51:43 
    2 Veresné Gyalog Zsuzsanna   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       52:48 
    3 Boros Anna                 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              53:15 
    4 Jablonovská Lenka          XSOK Sokol Pezinok                       54:14 
    5 Pogány Borcsi              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                56:00 
    6 Kövér Csilla               GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó       58:14 
    7 Vaszilev Katalin           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       59:25 
    8 Szacska Nikolett           ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       65:44 
    9 Daragó Zsófia              ETC Egri Testedző Club                   68:21 
   10 Balogh Katalin             FSC Futárok SC                           70:37 
   11 Rácz Alida                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        70:43 
   12 Rácz Mónika                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        72:04 
   13 Marosfalvi Eszter          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       72:33 
   14 Nagy Ákosné                SDS Salgótarjáni Dornyay SE              73:04 
   15 Gyalog Zsófia              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       73:09 
   16 Dimitrova Kristina         XSOS SKO Sini Kamani                     73:26 
   17 Császár Anetta             GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó       74:09 
   18 Lada Nikolett              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       76:47 
   19 Fekete Anikó               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                76:50 
   20 Kelevitz Krisztina         BDI Budapesti Diáksport Szövetség       102:43 

      Szemler Judit              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         n.i. 
      Balogh Edina               FSC Futárok SC                            n.i. 



N21BR  (17)             3.8 km  150 m   11 ep       

    1 Sallai Sára                SZV Szegedi Vasutas SE                   39:23 
    2 Oroszné Tóth Zsuzsanna     HAV Havas Szabadidő Klub                 41:26 
    3 Császár Barbara            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó       42:25 
    4 Győri Judit                SDS Salgótarjáni Dornyay SE              42:31 
    5 Wyss Ursula                XSVS SVSE Schweiz                        43:27 
    6 Riczel Zsuzsanna           PSE Postás SE                            45:39 
    7 Perényi Dóra Roberta       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               46:11 
    8 Szabó Fruzsina             DNY Debreceni Nyulak SE                  50:55 
    9 Kéri Mónika                TSE Törekvés SE                          51:01 
   10 Dékány Szilvia             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               52:37 
   11 Borsiné Petrik Zsuzsa      ARA Alba Regia Atlétikai Klub            53:00 
   12 Dékány Andrea              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               58:08 
   13 Niggli Daria               XOJU O Jura                              58:11 
   14 Zahnd Nadja                XSVS SVSE Schweiz                        60:45 
   15 Gyalogné Dobróka Anett     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       73:01 

      Oszkóné Simon Ildikó       SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        hiba 
      Novotni Bernadett          BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        hiba 



N21C  (9)               4.5 km  200 m   8 ep        

    1 Kovács-Sebestény Csilla    ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       49:42 
    2 Fehér Zsuzsanna            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       59:19 
    3 Simon Hajnalka             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                63:36 
    4 Nagyné Bódis Borbála       FSC Futárok SC                           67:46 
    5 Kubacsek Éva               FSC Futárok SC                           75:57 
    6 Fövenyessy Gabriella       FMT FŐMTERV SK                           77:18 
    7 Rácz Sándorné              SZV Szegedi Vasutas SE                   83:25 
    8 Nemoda Katalin             FSC Futárok SC                           83:28 
    9 Sóvári Csilla              SDS Salgótarjáni Dornyay SE              99:26 



N21E  (9)               9.0 km  440 m   19 ep       

    1 Rakayova Martina           XAUK ATU Kosice                          65:41 
    2 Szerencsi Ildikó           SZV Szegedi Vasutas SE                   73:41 
    3 Simon Ágnes                ETC Egri Testedző Club                   80:31 
    4 Hrenkó Ivett               ETC Egri Testedző Club                   87:56 
    5 Bukovácová Alena           XFAR Farmaceut Bratislava                92:47 
    6 Sisa Dorottya              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      103:10 

      Rákos Piroska              DNS Debreceni Nagyerdő SK                 n.i. 
      Szerencsi Dóra             SZV Szegedi Vasutas SE                    n.i. 
      Stanković Draga            XOTR OT Rtanj                             n.i. 



N35BR  (6)              3.3 km  150 m   12 ep       

    1 Tóthné Schuch Anikó        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                35:55 
    2 Prókainé Molnár Katalin    ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       47:31 
    3 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör                 58:23 
    4 Szabóné Tóth Krisztina     DNY Debreceni Nyulak SE                  61:27 

      Vékonyné Árva Katalin      ARA Alba Regia Atlétikai Klub             hiba 
      Bay-Fodor Boglárka dr.     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        hiba 



N40  (9)                5.0 km  250 m   16 ep       

    1 Tömördi Ágnes              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       44:24 
    2 Győrffy Gabriella          HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       56:58 
    3 Németh Zsoltné             VHS Veszprémi Honvéd SE                  57:40 
    4 Kissné Kiss Mária          JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak       59:41 
    5 Hajas Csilla               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       61:22 
    6 Erőss Anikó                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       63:40 
    7 Biró Aletta                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       66:55 
    8 Nemesházi Lászlóné         PSE Postás SE                            87:36 

      Jakubecz Andrea            BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        n.i. 



N45  (8)                4.3 km  175 m   13 ep       

    1 Kármán Katalin             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       36:03 
    2 Dániel Edit                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       47:44 
    3 Marczis Márta              ETC Egri Testedző Club                   50:11 
    4 Krasznai Orsolya           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       51:37 
    5 Kerényiné Rédly Zsófia     HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       57:55 
    6 Mizúrová Jana              XFAR Farmaceut Bratislava                81:50 
    7 Szalai Éva                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              134:21 

      Nagy Beáta                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        n.i. 



N50  (11)               3.3 km  150 m   12 ep       

    1 Özse Ágnes                 KRI Kristály Tájfutó és Természetj       37:20 
    2 Bandixen Marianne          XOLP OLG Pfäffikon                       39:18 
    3 Szabó Zsuzsanna            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       48:20 
    4 Cole Lyli-Anne             XTRO TROL Belgium                        51:26 
    5 Csipi Erzsébet             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       52:14 
    6 Novotni Tiborné            BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       54:53 
    7 Fischer Mária              BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg       56:57 
    8 Lux Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       57:04 
    9 Karsai Klára               OSC Orvosegyetem SC                      58:05 
   10 Takács Ágnes               SZV Szegedi Vasutas SE                   61:45 
   11 Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       66:17 



N60  (5)                2.2 km  80 m   8 ep         

    1 Grant Julianna             BÖF Budai Ősforrás SC                    29:06 
    2 Wassmer Margrit            XSVS SVSE Schweiz                        37:17 
    3 Cser Krisztina             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       41:59 
    4 Schell Antalné             PSE Postás SE                            49:50 
    5 Ujvárosi Lajosné           DNY Debreceni Nyulak SE                  58:50 



NYK  (36)               3.9 km  175 m   8 ep        

    1 Burkert Jenő               EK Egyesületen kívüli                    45:28 
    2 Kozák Éva                  ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       47:03 
    3 Felber Gyula               HER Herkules SE Balatonalmádi            48:47 
    4 Csikós Éva                 FSC Futárok SC                           49:16 
    5 Feltser Ilona              FMT FŐMTERV SK                           51:40 
    6 Ács Zsuzsanna              BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       51:42 
    7 Balázs Ottó                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       53:37 
    8 Horváth Barbara            EK Egyesületen kívüli                    54:17 
    9 Váradi Zsoltné             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               54:37 
   10 Bartos Kinga               BDI Budapesti Diáksport Szövetség        59:02 
   11 Gillich Viktória           MSE Megalódusz SE                        61:13 
   12 Ormay Éva                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          63:19 
   13 Gillich Bernadett          MSE Megalódusz SE                        64:15 
   14 Lillinger Ágnes            ETC Egri Testedző Club                   64:47 
   15 Szabó Levente              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               67:38 
   16 Kánási Zsolt               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               67:42 
   17 Gaál-Tertsch Ágnes         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                69:31 
   18 Kontos Gábor               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               70:29 
   19 Antal Anikó dr.            MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club       71:21 
   20 Ulicska Zoltán             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          71:59 
   21 Radnóti Rezső              HAV Havas Szabadidő Klub                 72:16 
   22 Gerebecz Judit             FMT FŐMTERV SK                           72:26 
   23 Fábián Beatrix             FMT FŐMTERV SK                           73:54 
   24 Kovács Bence               FSC Futárok SC                           80:32 
   25 Kinde Zsófia               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       80:56 
   26 Győri Bence                FSC Futárok SC                           81:35 
   27 Nahóczky Zsófia            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       82:27 
   28 Gőz Tamás                  EK Egyesületen kívüli                    85:39 
   29 Csurányi Eszter            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                91:06 
   30 Horváth Katalin            MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      105:42 
   31 Kozsuch Andrea             PVS Pécsi Vasutas SK                    107:45 

      Harsányi Rita              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        hiba 
      Horváth Barbara            EK Egyesületen kívüli                     n.i. 
      Nagy Antal                 EK Egyesületen kívüli                     n.i. 
      Pap Zoltán                 DNY Debreceni Nyulak SE                   n.i. 
      Vajland Judit              DNY Debreceni Nyulak SE                   n.i. 



NYT  (29)               5.3 km  275 m   14 ep       

    1 Szabó Imre                 CBD Ceglédi Bem Vasutas                  42:53 
    2 Szunyog József dr.         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                50:07 
    3 Fenyvesi Laura             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                55:36 
    4 Serestey Áron              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       58:36 
    5 Szebeni Zsolt              PSE Postás SE                            60:12 
    6 Asztalos Zsuzsanna         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       65:31 
    7 Vas Róbert                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub               67:38 
    8 Cser Borbála               HER Herkules SE Balatonalmádi            72:31 
    9 Kocsis Péter               OSC Orvosegyetem SC                      78:23 
   10 Búzás Gyula                FMT FŐMTERV SK                           78:46 
   11 Gillichné Kalocsai Adrienn MSE Megalódusz SE                        79:37 
   12 Gáncs Kálmán               HER Herkules SE Balatonalmádi            81:17 
   13 Peregi Tamás               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       81:25 
   13 Orsányi Beatrix            PSE Postás SE                            81:25 
   15 Szunyog Emese              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                82:08 
   16 Kerényi Zsolt              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       82:39 
   17 Katona Ferenc dr.          HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       83:51 
   18 Eperjesy Réka              EK Egyesületen kívüli                    92:24 
   19 Fehérvári Dániel           SDS Salgótarjáni Dornyay SE              97:17 
   20 Fehérvári Péter            SDS Salgótarjáni Dornyay SE              97:45 
   21 Rákos Piroska              DNS Debreceni Nagyerdő SK               107:24 
   22 Váradi Zsolt               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub              116:40 
   23 Lucia Turcanu              XTRO TROL Belgium                       118:42 

      Kardos Rózsa               OSC Orvosegyetem SC                       hiba 
      Síkhegyi Gabriella         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        hiba 
      Csikós Tamás               FSC Futárok SC                            hiba 
      Kukucska Attila            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        hiba 
      Vida István                OSC Orvosegyetem SC                       n.i. 
      Sramkó Tibor               SDS Salgótarjáni Dornyay SE               n.i.