Tipo Kupa 2009Szo 2009.05.02. 17:40
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                       Klub                                       Orsz          N1           N2              Idő 



F10D  (20)                                  

    1 Ormay Mihály              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        25:59    1   28:33    2       54:32 
    2 Józsa Botond              PSE Postás SE                              HUN        31:49    4   24:50    1       56:39 
    3 Szabó Marcell             DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        26:53    2   32:19    4       59:12 
    4 Tóth Erik                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        28:26    3   30:54    3       59:20 
    5 Kiss Patrik               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        38:24    5   54:10   11       92:34 

      Váczi Samu Sebestyén      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN         hiba        43:14    8             
      Balogh Márk               FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Bella Marcell             FSC Futárok SC                             HUN                     34:32    5             
      Járomi Dávid              FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Bese Gábor                FSC Futárok SC                             HUN                     52:50   10             
      Major Tamás               FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Tűzkó Martin              FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Szajkó Zoltán             FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Érsek Csanád              FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Goda Dávid                FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Kiss Patrik               FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Kóczián Máté              FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Szalai Dániel             FSC Futárok SC                             HUN                     34:55    6             
      Szadai Miklós             ETC Egri Testedző Club                     HUN                     44:50    9             
      Juhász Márton             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN                     40:30    7             



F10DK  (11)                                 

    1 Blézer Barna Hunor        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        25:53    1   30:10    1       56:03 
    2 Ulicska Áron              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        28:41    2   33:27    3       62:08 
    3 Kucsma Lehel              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        29:12    3   33:04    2       62:16 
    4 Egei Balázs               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        36:44    4   37:45    4       74:29 
    5 Szabó Milán               DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        50:57    7   41:50    6       92:47 
    6 Olgyai Bálint és Anna     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        49:49    6   56:24    8      106:13 

      Szabó Benedek             SIR Sirályok SE                            HUN                     39:24    5             
      Korcsok Dávid             TSE Törekvés SE                            HUN        56:28    8    n.i.                  
      Kali Csanád               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN                     48:03    7             
      Jescheta Boldizsár        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        40:09    5    n.i.                  
      Juhász Márton             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN                     66:30    9             



F12C  (11)                                  

    1 Rácz Zoltán               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        38:14    3   30:17    1       68:31 
    2 Váradi Ákos               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        32:01    1   36:36    3       68:37 
    3 Zacher Márton             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        36:38    2   34:19    2       70:57 
    4 Peregi Dániel             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        39:42    5   36:58    4       76:40 
    5 Kovács László             BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        38:15    4   40:42    5       78:57 
    6 Koltai András             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        43:47    7   48:02    6       91:49 
    7 Szabó Ákos                DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        42:32    6   51:09    9       93:41 
    8 Váczi Buda Benedek        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        46:17    8   48:48    7       95:05 
    9 Marosffy Bálint           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        94:26   10   50:56    8      145:22 

      Deák Maximilián Bened     SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        67:38    9    hiba                  
      Trócsányi Péter           DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü         HUN                     51:37   10             



F12D  (2)                                   

    1 Nemoda Soma               FSC Futárok SC                             HUN        40:28    1   31:51    2       72:19 

      Rábai Gábor               SIR Sirályok SE                            HUN                     30:41    1             



F14B  (18)                                  

    1 Rácz Sándor               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        43:26    1   46:56    1       90:22 
    2 Hajdu Szása               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        45:21    2   49:27    2       94:48 
    3 Mohácsy Ádám              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        47:23    3   51:50    3       99:13 
    4 Pokornyik Bence           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        59:22    5   59:11    5      118:33 
    5 Lengyel Ádám              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        62:27    6   62:00    6      124:27 
    6 Lakatos Tádé              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        56:33    4   73:23   12      129:56 
    7 Báldi Gergő               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        69:58    8   65:39    8      135:37 
    8 Rusvai László             FSC Futárok SC                             HUN        74:27   10   63:29    7      137:56 
    9 Balogh Márton             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        72:06    9   72:30   10      144:36 
   10 Prezensky Gábor           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        82:34   13   68:11    9      150:45 
   11 Váradi Attila ifj.        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        78:07   11   75:56   13      154:03 
   12 Bíró Péter                SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        94:43   15   72:55   11      167:38 
   13 Horváth Ádám              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        91:49   14   82:24   14      174:13 
   14 Apjok Dániel              SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        80:14   12   94:57   16      175:11 

      Bene Martin               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN         hiba        93:27   15             
      Lehotai Róbert            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        66:09    7    hiba                  
      Tóth Adrián               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     58:15    4             
      Kovács Balázs             PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN                    102:32   17             



F14C  (14)                                  

    1 Tábori Milán              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        38:10    2   46:16    2       84:26 
    2 Pogány Gergő              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        40:28    3   44:29    1       84:57 
    3 Kucsma Levente            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        36:33    1   62:11    7       98:44 
    4 Egei Patrik               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        49:00    7   51:41    3      100:41 
    5 Linninger Martin          ETC Egri Testedző Club                     HUN        46:17    5   62:39    8      108:56 
    6 Toldi Bence               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        56:23    9   56:43    5      113:06 
    7 Major Norbert             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        58:12   10   61:10    6      119:22 
    8 Balázs Márk               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        50:38    8   79:20   10      129:58 

      Bóta Zsombor              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        45:54    4    n.i.                  
      Bóta András               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        46:35    6    n.i.                  
      Baksa Bence               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN         n.i.        52:32    4             
      Chinorányi Gergely        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        72:14   11    n.i.                  
      Kálmán Botond             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN         n.i.         hiba                  
      Sándor László             FSC Futárok SC                             HUN                     73:17    9             



F16B  (19)                                  

    1 Sulyok Ábel               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        54:38    1   60:11    2      114:49 
    2 Péntek Mátyás             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN        59:05    6   58:33    1      117:38 
    3 Csöngei Dávid Máté        VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        58:22    5   63:53    4      122:15 
    4 Vajda Balázs              SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        61:33    7   60:48    3      122:21 
    5 van Bouwel Kristof        XTRO TROL Belgium                          BEL        56:59    3   66:17    6      123:16 
    6 Tölgyesi Tamás            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        57:06    4   70:36    8      127:42 
    7 Peregi Dávid              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        63:28    8   67:01    7      130:29 
    8 Zacher Viktor             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        66:01   10   65:11    5      131:12 
    9 Krokavecz Simon           SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        64:27    9   75:15   11      139:42 
   10 Horváth Máté              TSE Törekvés SE                            HUN        67:18   11   74:52   10      142:10 
   11 Balázs Bulcsú             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        68:30   12   79:31   12      148:01 
   12 Pintér Ábel               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        79:41   16   73:54    9      153:35 
   13 Balogh Bálint             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        74:55   14   81:17   13      156:12 
   14 Prezensky Tamás           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        75:49   15   81:51   14      157:40 
   15 Kovács Domonkos           BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        83:20   17   86:46   15      170:06 
   16 Bartók Márton             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        72:11   13  110:26   16      182:37 
   17 Jakus Bertalan            FSC Futárok SC                             HUN       145:34   18  111:40   17      257:14 

      Kovács Sebestyén          BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN         hiba         n.i.                  
      Schwendtner Bálint        SIR Sirályok SE                            HUN        55:25    2    n.i.                  



F16C  (2)                                   

    1 Berkes Dániel             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        45:35    1   52:23    2       97:58 
    2 Szabó Máté                DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        51:33    2   47:39    1       99:12 



F18B  (21)                                  

    1 Liszka Krisztián          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        73:10    3   70:41    1      143:51 
    2 Kinde Mátyás              SIR Sirályok SE                            HUN        76:16    5   73:54    2      150:10 
    3 Kovács Boldizsár          BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        77:20    6   74:02    3      151:22 
    4 Györgyi Ábel              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        73:57    4   78:06    6      152:03 
    5 György Szabolcs           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        80:31    8   75:26    4      155:57 
    6 Barkász Dániel            SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        79:37    7   77:13    5      156:50 
    7 Mizúr Peter               XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        83:10    9   88:12   11      171:22 
    8 Pálinkó Márton            SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        89:28   11   83:20   10      172:48 
    9 Nagy Patrik               VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        92:27   13   81:48    9      174:15 
   10 Hajdu Marcell             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        97:03   14   81:28    8      178:31 
   11 Illésy András             BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN        90:27   12   95:55   13      186:22 
   12 Bugár Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN       108:08   16   88:46   12      196:54 
   13 Bartos Vince              BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN       101:15   15  106:38   15      207:53 

      Hráb Dániel               ETC Egri Testedző Club                     HUN         hiba         hiba                  
      Pongrácz Ervin            SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN         hiba        79:34    7             
      Szalóki Gábor             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN       132:28   18    hiba                  
      Diószegi Bálint           SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        87:33   10    hiba                  
      Móra Gábor                FSC Futárok SC                             HUN       126:08   17    hiba                  
      Jenes Géza                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        72:18    2    n.i.                  
      Németh Bence              VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN                    102:27   14             
      Baumholczer Máté          PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        64:51    1                          



F20A  (6)                                   

    1 Györgyi Péter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        89:52    3   83:29    1      173:21 

      Bereczki Máté             SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        85:54    1    hiba                  
      Mets Márton               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        90:31    4    hiba                  
      Fehérvári Zsolt           SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        87:31    2    n.i.                  
      Horváth Tamás             SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN         hiba         n.i.                  
      Kaló Attila               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN       111:18    5    n.i.                  



F21B  (28)                                  

    1 Szajkó Csaba              ETC Egri Testedző Club                     HUN        72:50    1   73:50    2      146:40 
    2 Molnár Róbert             ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        77:10    2   73:46    1      150:56 
    3 Nagy István               TSE Törekvés SE                            HUN        77:56    3   77:20    4      155:16 
    4 Boyadzhiev Ivan           XSOS SKO Sini Kamani                       BUL        85:58    4   82:07    6      168:05 
    5 Tóth Máté                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        87:11    5   83:13    7      170:24 
    6 Gyalog Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        94:01   10   79:33    5      173:34 
    7 Ferenczi Krisztián        ETC Egri Testedző Club                     HUN        87:53    6   92:42    9      180:35 
    8 Veres Tamás               HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         HUN        91:12    8   90:08    8      181:20 
    9 Mucsi Mihály              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        95:32   12   98:43   12      194:15 
   10 Kain Gergely              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN       101:19   16   94:50   10      196:09 
   11 Bánfi Róbert              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        99:31   13  102:43   15      202:14 
   12 Kósik Gábor               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN       100:35   14  107:21   17      207:56 
   13 Marosán Dávid             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN       113:14   18  100:40   14      213:54 
   14 Herczeg Bálint            VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN       105:47   17  108:45   18      214:32 
   15 Kiss Dénes                JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN       119:26   19  114:53   20      234:19 

      Forrai Miklós             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        91:43    9    hiba                  
      Csőkör Zoltán             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        91:11    7    hiba                  
      Földváry Péter            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN         hiba         hiba                  
      Maráz Gábor               ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN         hiba       111:46   19             
      Bihari Zoltán             KFK KFKI Petőfi Sportkör                   HUN                     99:36   13             
      Farkas Viktor             HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         HUN        94:20   11    n.i.                  
      Guszlev Antal             ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN                     97:37   11             
      Vajda Balázs              VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN       100:35   14    n.i.                  
      Nemes Gábor               EK Egyesületen kívüli                      SLO                    174:01   21             
      Olsavszky-Szűcs Gábor dr. PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN       134:34   20    n.i.                  
      Udvary Gergely            BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN                    106:55   16             
      Zakariás Péter            TSE Törekvés SE                            HUN                     74:04    3             
      Lajszner Attila           ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN         hiba         n.i.                  



F21BR  (38)                                 

    1 Morandini Viktor          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        46:53    1   46:08    1       93:01 
    2 Zahnd Silvio              XSVS SVSE Schweiz                          SUI        47:08    2   47:22    2       94:30 
    3 Balogh Péter              FSC Futárok SC                             HUN        48:53    3   49:20    5       98:13 
    4 Oszlovics Ádám            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        49:50    6   48:48    4       98:38 
    5 Zsebeházy Zsolt           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        49:44    5   49:59    6       99:43 
    6 Csúcs András Klaus        HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        54:08   10   48:05    3      102:13 
    7 Zai Bálint                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        50:45    9   53:12    7      103:57 
    8 Weibl Zoltán              SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN        58:31   14   59:44   10      118:15 
    9 Biró Gergely              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        57:53   12   60:42   11      118:35 
   10 Juhász Roland             FSC Futárok SC                             HUN        57:19   11   63:49   14      121:08 
   11 Gillich István            MSE Megalódusz SE                          HUN        50:18    7   72:54   22      123:12 
   12 Kéri Péter ifj.           TSE Törekvés SE                            HUN        63:59   17   63:15   13      127:14 
   13 Füleki Dániel             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        69:03   22   58:54    9      127:57 
   14 Hrenkó Viktor             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        58:11   13   69:52   19      128:03 
   15 Mentler Balázs            SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN        66:18   18   68:32   18      134:50 
   16 Babka Miklós              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        73:37   27   61:23   12      135:00 
   17 Lukács Zsolt              FSC Futárok SC                             HUN        68:47   20   67:20   17      136:07 
   18 Bíró Áron                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        73:20   25   65:19   15      138:39 
   19 Matics Gyula              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        73:29   26   66:50   16      140:19 
   20 Tölgyesi Péter            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        71:40   24   70:01   20      141:41 
   21 Bánfi Szabolcs            HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club         HUN        71:07   23   78:56   24      150:03 
   22 Völgyi István             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        73:52   28   85:41   25      159:33 
   23 Tőzsér András             SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN        76:34   29   94:14   28      170:48 

      Szikszai Szabolcs         SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        66:30   19    hiba                  
      Zagyi László              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN        79:05   30    hiba                  
      Németh László             SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN         hiba         hiba                  
      Bokros István             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN                     56:04    8             
      Juhász György             MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN        61:12   15    n.i.                  
      Korcsok Pál               TSE Törekvés SE                            HUN        50:39    8    n.i.                  
      Kovács Zoltán             SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN                     88:00   26             
      Petró Árpád               FSC Futárok SC                             HUN        68:51   21    n.i.                  
      Földváry Péter            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN                     90:02   27             
      Horváth Gergely           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        86:02   31    n.i.                  
      Németh Balázs             SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN                    128:28   29             
      Szabó Péter               SIR Sirályok SE                            HUN                     73:27   23             
      Albert Gáspár             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                     72:00   21             
      Marosvölgyi Máté          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        49:34    4    n.i.                  
      Nagy Gergő                SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        63:52   16    n.i.                  



F21C  (6)                                   

    1 Bakos Péter               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        80:05    2   99:25    1      179:30 
    2 Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        70:22    1  109:10    4      179:32 
    3 Győri János Attila        EK Egyesületen kívüli                      SLO        90:18    3  103:40    2      193:58 

      Marczis Dávid             ETC Egri Testedző Club                     HUN       111:45    5    hiba                  
      Bölkei Zsolt              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN       107:55    4    n.i.                  
      Szász Róbert              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN         n.i.       107:12    3             



F21E  (31)                                  

    1 Zsebeházy István          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        88:22    2  102:07    6      190:29 
    2 Bukovac Pavol             XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        87:19    1  112:36   13      199:55 
    3 Peeters Ken               XTRO TROL Belgium                          BEL        97:44    3  113:36   14      211:20 
    4 Novai György              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN       100:18    4  115:47   16      216:05 
    5 Kisvölcsey Ákos           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN       105:24    6  111:03   11      216:27 
    6 Bukovac Maros             XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK       104:43    5  123:25   17      228:08 
    7 Tóth Ádám                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN       112:56    9  134:38   18      247:34 
    8 Henriksson Tomas          XTRO TROL Belgium                          BEL       109:23    7  138:24   21      247:47 
    9 Werner Péter              CBD Ceglédi Bem Vasutas                    HUN       111:28    8  137:29   20      248:57 
   10 Horváth Imre              BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg         HUN       283:06   10  330:55   25      614:01 

      Balabás Péter Gergő       DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN                    112:34   12             
      Kemenczky Jenő            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN                    141:56   23             
      Kerényi Máté              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                    104:29    9             
      Lenkei Zsolt              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     96:30    3             
      Szabó András              ETC Egri Testedző Club                     HUN         n.i.       108:55   10             
      Szundi Attila             DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN                    114:50   15             
      Csőkör Zoltán             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN                      hiba                  
      Tornai Szabolcs           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN                    138:44   22             
      Andersson David           XSWE Svédország                            SWE                      hiba                  
      Johansson Martin          XSWE Svédország                            SWE                     95:34    2             
      Lind William              XSWE Svédország                            SWE                      hiba                  
      Millinger Mattias         XSWE Svédország                            SWE                     97:38    5             
      Troeng Mats               XSWE Svédország                            SWE                     96:35    4             
      Öhlund Erik               XSWE Svédország                            SWE                    102:34    7             
      Carlsson Hakan            XSWE Svédország                            SWE                    135:54   19             
      Holmberg Anders           XSWE Svédország                            SWE                      hiba                  
      Löfas Henrik              XSWE Svédország                            SWE                    103:06    8             
      Lysell Jerker             XSWE Svédország                            SWE                      hiba                  
      Millegard Marcus          XSWE Svédország                            SWE                     93:33    1             
      Liljekvist Erik           XSWE Svédország                            SWE                      hiba                  
      Gyimesi Zoltán            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                    171:58   24             



F35BR  (28)                                 

    1 Mezei Gábor               FSC Futárok SC                             HUN        38:16    1   38:52    1       77:08 
    2 Schlosser Balázs          SMA Soproni Műegyetemi AC                  HUN        45:15    5   42:56    2       88:11 
    3 Bátor Szilárd             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        45:02    4   45:43    4       90:45 
    4 Szitter Attila            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        44:40    2   49:35    9       94:15 
    5 Lénárt István             FSC Futárok SC                             HUN        46:11    6   49:28    8       95:39 
    6 Jakob Beat                XSVS SVSE Schweiz                          SUI        51:53    9   46:50    5       98:43 
    7 Fekete Zoltán             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        50:56    7   50:38   10      101:34 
    8 Bader Urs                 XSVS SVSE Schweiz                          SUI        59:37   16   45:05    3      104:42 
    8 Kinde Kálmán              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        51:00    8   53:42   12      104:42 
   10 Pokornyik Tibor           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        57:01   13   48:35    7      105:36 
   11 Pataki Gábor              PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        57:56   14   52:17   11      110:13 
   12 Hrenkó László             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        54:51   10   60:42   15      115:33 
   13 Mets Miklós               OSC Orvosegyetem SC                        HUN        60:39   18   56:03   13      116:42 
   14 Kovács József             ETC Egri Testedző Club                     HUN        55:35   11   62:30   17      118:05 
   15 Vass Zoltán               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        60:10   17   57:58   14      118:08 
   16 Bakos Béla                FSC Futárok SC                             HUN        66:36   21   63:26   18      130:02 
   17 Paskuj Mátyás             MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        62:57   19   69:46   25      132:43 
   18 Hunyadvári László         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        65:36   20   67:27   22      133:03 
   19 Palkovics Viktor          SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        70:58   24   62:18   16      133:16 
   20 Zakariás János            TSE Törekvés SE                            HUN        67:28   22   68:54   23      136:22 
   21 Szlávik Szabolcs dr.      TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        70:39   23   67:19   21      137:58 
   22 Redl Berni                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        83:25   25   69:22   24      152:47 

      Rácz Sándor               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN         hiba        67:16   20             
      Reviczki Zsolt            HUF HUFEZE Pásztó                                      hiba        48:30    6             
      Schell Antal ifj.         PSE Postás SE                              HUN        58:47   15    n.i.                  
      Schwendtner Erik          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        56:24   12    n.i.                  
      Simon Tamás               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        44:41    3    n.i.                  
      Tóth II. Zoltán           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN                     63:43   19             



F40  (25)                                   

    1 Jakus Zoltán              FSC Futárok SC                             HUN        60:35    2   63:42    1      124:17 
    2 Nagy Tibor                FSC Futárok SC                             HUN        60:18    1   68:03    4      128:21 
    3 Lukács Vilhelm            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        65:13    3   65:03    2      130:16 
    4 Győri Lajos               FSC Futárok SC                             HUN        66:05    4   72:11    7      138:16 
    5 Vervoort Wim              XTRO TROL Belgium                          BEL        70:59    8   69:28    5      140:27 
    6 Niggli Jurg               XOJU O Jura                                FRA        67:54    7   75:38    8      143:32 
    7 Muliter Gábor             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        66:46    6   79:29   11      146:15 
    8 Kovács Péter              BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        72:33    9   75:41    9      148:14 
    9 Szlatényi Ferenc          OSC Orvosegyetem SC                        HUN        73:28   10   77:14   10      150:42 
   10 Kovács Gábor              BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        74:04   11   80:06   12      154:10 
   11 Halaj László              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN        76:56   12   80:49   13      157:45 
   12 Koltai Zoltán             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        85:51   13   97:31   16      183:22 
   13 Pózna András              VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN       109:08   15   97:43   17      206:51 
   14 Nemoda Ferenc             FSC Futárok SC                             HUN       111:43   16  116:39   20      228:22 
   15 Németh István             VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN       109:02   14  124:41   21      233:43 
   16 Németh Zsolt              VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN       135:58   18  135:16   22      271:14 

      Gillich György            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        66:05    4    hiba                  
      Bérczes Miklós            FMT FŐMTERV SK                             HUN       112:58   17    n.i.                  
      Kovács Ferenc dr.         PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN                     65:43    3             
      Mörk Péter                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN                     84:52   14             
      Németh Csaba              BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN                     92:31   15             
      Szőcs László              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN         n.i.        71:44    6             
      Zagyi László              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN                    101:18   18             
      Csikós Miklós             FSC Futárok SC                             HUN       139:45   19    n.i.                  
      Ipsics László             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                    109:48   19             



F45  (22)                                   

    1 Mohácsy Tamás dr.         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        55:09    1   59:57    3      115:06 
    2 Laenen Frans              XTRO TROL Belgium                          BEL        60:54    3   56:11    2      117:05 
    3 Melis Luc                 XTRO TROL Belgium                          BEL        61:42    4   65:52    5      127:34 
    4 Rusvai László             FSC Futárok SC                             HUN        64:56    6   64:43    4      129:39 
    5 Gera Tibor                SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        60:06    2   69:48    7      129:54 
    6 Meeuwssens Marc           XTRO TROL Belgium                          BEL        66:09    8   71:59    9      138:08 
    7 Tőkés Árpád               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        67:26   10   70:45    8      138:11 
    8 Tóth Gábor                SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        63:02    5   76:53   10      139:55 
    9 Tölgyesi Tibor            DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 HUN        65:41    7   80:16   12      145:57 
   10 Nemesházi László          PSE Postás SE                              HUN        66:14    9   81:21   14      147:35 
   11 Szokol Lajos              SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        82:07   14   66:22    6      148:29 
   12 Korim Juraj               XAUK ATU Kosice                            SVK        74:08   11   81:30   15      155:38 
   13 Balogh József             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        78:19   13   86:16   17      164:35 
   14 Schmid Martin             XSVS SVSE Schweiz                          SUI        89:39   18   80:46   13      170:25 
   15 Dätwyler Urs              XSVS SVSE Schweiz                          SUI        85:29   16   85:35   16      171:04 
   16 Dimitrov Radostin         XSOS SKO Sini Kamani                       BUL        89:16   17   88:57   18      178:13 
   17 Boyadzhiev Ivan           XSOS SKO Sini Kamani                       BUL       100:10   19  101:03   19      201:13 
   18 Hajagos István            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN       109:43   20  102:12   20      211:55 

      Tertsch Antal             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        76:39   12    hiba                  
      Trócsányi Zoltán          DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü         HUN                     79:25   11             
      Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        83:10   15    n.i.                  
      Ingelsson Joakim          XSWE Svédország                            SWE                     55:31    1             



F50  (21)                                   

    1 Vankó Péter               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        52:38    1   62:54    2      115:32 
    2 Kerényi Dénes             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        57:06    4   61:28    1      118:34 
    3 Ballif Phillippe          XSVS SVSE Schweiz                          SUI        55:50    3   71:00    4      126:50 
    4 Harkányi Csaba            HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        55:47    2   76:52    6      132:39 
    5 Bandixen Sönke            XOLP OLG Pfäffikon                         SUI        60:59    5   71:45    5      132:44 
    6 Gyulai Zoltán             MSE Megalódusz SE                          HUN        76:13   10   70:07    3      146:20 
    7 Mizúr Ján                 XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        69:17    8   80:04    8      149:21 
    8 Kiss Tibor                FSC Futárok SC                             HUN        68:08    7   81:48    9      149:56 
    9 Kubacsek József           FSC Futárok SC                             HUN        69:18    9   82:46   10      152:04 
   10 Zsilkin Viktor            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz         HUN        65:13    6   88:45   12      153:58 
   11 Kocsis László             FSC Futárok SC                             HUN        82:13   12   77:09    7      159:22 
   12 Vékony Andor              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        87:26   13  104:25   13      191:51 
   13 Leers Marc                XTRO TROL Belgium                          BEL        88:57   14  112:54   15      201:51 
   14 Ormay György              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN       108:58   15  133:51   16      242:49 
   15 Härry Marcel              XSVS SVSE Schweiz                          SUI       126:24   17  138:57   17      265:21 

      Bolsens Paul              XTRO TROL Belgium                          BEL         hiba       150:45   18             
      Nagy Zsolt                FMT FŐMTERV SK                             HUN                    106:56   14             
      Kovács László dr.         PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN                     85:48   11             
      Fleischer Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN       112:17   16    n.i.                  
      Krolopp Frigyes           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        76:45   11    n.i.                  
      Hegedüs Ábel              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN         hiba         n.i.                  



F55  (16)                                   

    1 Balla Sándor              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        47:53    1   47:52    2       95:45 
    2 Petró Géza                FSC Futárok SC                             HUN        47:58    2   49:50    3       97:48 
    3 Kéri Péter                TSE Törekvés SE                            HUN        56:14    4   54:54    6      111:08 
    4 Boros Zoltán              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        53:56    3   59:00   10      112:56 
    5 Kovács Attila             ZSC Zöld Sportok Clubja                    HUN        59:09    5   55:39    7      114:48 
    6 Blum László id.           SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE           HUN        62:06    8   63:00   11      125:06 
    7 Aknai Antal               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        62:04    7   63:54   13      125:58 
    8 Kaján László              FMT FŐMTERV SK                             HUN        68:23    9   63:30   12      131:53 
    9 Szalóki Rezső             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        77:40   11   57:46    9      135:26 
   10 Szabó László              DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN        61:01    6   84:06   15      145:07 
   11 Juhász István             BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN        69:12   10   87:03   16      156:15 
   12 Halász László             ETC Egri Testedző Club                     HUN        98:03   12   77:17   14      175:20 

      Bokros György             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN                     56:52    8             
      Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                     51:53    5             
      Zentai József             HUF HUFEZE Pásztó                                                  51:35    4             
      Pelyhe Dénes              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN                     47:13    1             



F60  (8)                                    

    1 Grabenhofer Wilhelm       XLZO LZ Omaha                              AUT        38:23    1   46:20    1       84:43 
    2 Lux Iván                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        42:20    2   50:51    3       93:11 
    3 Gyalog László             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        44:26    4   49:48    2       94:14 
    4 Thijs Jos                 XTRO TROL Belgium                          BEL        42:59    3   59:47    4      102:46 
    5 Kardos Ferenc dr.         OSC Orvosegyetem SC                        HUN        48:36    5   60:25    5      109:01 
    6 Benedek Robert            XLZO LZ Omaha                              AUT        52:24    6   60:53    6      113:17 

      Radnóti Rezső             HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN         hiba       101:26    7             
      Csongrádi Jenő            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        57:17    7    n.i.                  



F65  (14)                                   

    1 Horváth Béla              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        39:03    2   45:47    3       84:50 
    2 Kéri Gerzson dr.          HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        42:27    5   42:37    1       85:04 
    3 Nagy Árpád dr.            ETC Egri Testedző Club                     HUN        37:21    1   48:12    6       85:33 
    4 Szemler István            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        41:05    4   47:05    5       88:10 
    5 Perényi János             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        43:56    6   45:42    2       89:38 
    6 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        40:48    3   49:31    7       90:19 
    7 Vass Tibor                VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        46:27    8   46:37    4       93:04 
    8 Tóth János                SKS Sárvári Kinizsi SE                     HUN        45:26    7   49:32    8       94:58 
    9 Sejpes Gyula              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        47:10    9   55:19    9      102:29 
   10 Ballagó Béla              FSC Futárok SC                             HUN        61:17   10   71:52   10      133:09 
   11 Ribényi Imre              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        94:35   12   94:05   12      188:40 

      Köblös József             KTX Kőbányai Textil SE                     HUN        70:05   11    n.i.                  
      Müller János              PSE Postás SE                              HUN       103:37   13    n.i.                  
      Nagy Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     72:26   11             



F70  (9)                                    

    1 Gehrig Fritz              XSVS SVSE Schweiz                          SUI        40:02    1   48:17    1       88:19 
    2 Szabon János              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        40:33    2   48:47    3       89:20 
    3 Nyögéri Imre              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        49:30    4   48:35    2       98:05 

      Cserteg István            TSC Tungsram SC                            HUN                     53:08    5             
      Hargitai Miklós           TSC Tungsram SC                            HUN                     63:09    6             
      Hódossy Béla              TSC Tungsram SC                            HUN                     71:48    7             
      Kozma László              BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg         HUN       119:02    5                          
      Schell Antal              PSE Postás SE                              HUN        45:48    3    n.i.                  
      Fiechter Christian        XOLC OLC Kapreolo                          SUI         n.i.        51:40    4             



F75  (3)                                    

    1 Dudás István              OSC Orvosegyetem SC                        HUN        34:48    1   28:36    1       63:24 
    2 Kempf Adolf               XKTV KTV Altdorf                           SUI        35:20    2   29:08    2       64:28 

      Kún Ferenc                KTX Kőbányai Textil SE                     HUN       103:48    3    n.i.                  



N10D  (24)                                  

    1 Pataki Réka Dalida        PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        29:42    3   26:40    2       56:22 
    2 Vékony Vanda              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        33:21    4   26:15    1       59:36 
    3 Vankó Milena              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        29:34    2   32:48    3       62:22 
    4 Jakob Fabienne            XSVS SVSE Schweiz                          SUI        28:08    1   36:12    5       64:20 
    5 Tóth Blanka               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        38:41    5   34:32    4       73:13 
    6 Kovács Eszter             BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        41:23    6   46:28    8       87:51 
    7 Szucsánszky Margit Judit  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        41:35    7   53:42   11       95:17 

      Gillich Dóra              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN         hiba        51:00   10             
      Kocsik Nóra               ETC Egri Testedző Club                     HUN        63:52   11    hiba                  
      Kerékgyártó Edina         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        51:56    9    hiba                  
      Hajdu Nelli               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        57:22   10    hiba                  
      Bese Cintia               FSC Futárok SC                             HUN                     78:39   17             
      Bobák Cintia              FSC Futárok SC                             HUN                     48:26    9             
      Bobák Vivien              FSC Futárok SC                             HUN                     56:36   13             
      Lengyel Nikolett          FSC Futárok SC                             HUN                     44:02    7             
      Kóczián Dorottya          FSC Futárok SC                             HUN                     82:09   18             
      Király Viktória           FSC Futárok SC                             HUN                     55:47   12             
      Lőcsei Loretta            FSC Futárok SC                             HUN                     74:05   16             
      Czuczu Claudia            FSC Futárok SC                             HUN                     61:01   14             
      Bobák Edina               FSC Futárok SC                             HUN                     64:01   15             
      Ördög Sára                FSC Futárok SC                             HUN                     87:57   19             
      Szerző Natália            FSC Futárok SC                             HUN                      hiba                  
      Jescheta Gyöngyvér        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        45:49    8    n.i.                  
      Kovács Dóra               PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN         n.i.        37:25    6             



N10DK  (11)                                 

    1 Szemere Boglárka          ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        35:59    1   41:07    5       77:06 
    2 Marosffy Boglárka         OSC Orvosegyetem SC                        HUN        37:25    2   40:15    4       77:40 
    3 Mezei Virág               FSC Futárok SC                             HUN        45:41    3   38:10    2       83:51 
    4 Niggli Natalja            XOJU O Jura                                FRA        47:41    5   39:22    3       87:03 
    5 Kinde Dalma               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        46:23    4   53:11    9       99:34 
    6 Zempléni Lilla            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        61:01    7   45:24    6      106:25 
    7 Niggli Alina              XOJU O Jura                                FRA        59:41    6   47:21    8      107:02 
    8 Mucsi Zsófia              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         HUN        75:54    8   47:01    7      122:55 

      Goldmann Kata             SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN                     37:04    1             
      Kaló Hanna                EK Egyesületen kívüli                      SLO                     98:48   11             
      Baracsi Luca              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     88:12   10             



N12C  (11)                                  

    1 Balázs Otília             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        23:11    1   32:35    1       55:46 
    2 Völgyesi Melody           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        35:52    2   36:55    3       72:47 
    3 Nagy Klára                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        38:10    3   36:34    2       74:44 
    4 Sulyok Natasa             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        43:05    4   41:40    5       84:45 
    5 Hajdu Frida Sára          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        44:06    5   42:06    6       86:12 
    6 Sramkó Réka               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        55:57    6   40:49    4       96:46 
    7 Kinde Sarolta             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        61:40    7   68:14   10      129:54 
    8 Kucsma Luca Zsuzsanna     ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        65:12    9   67:28    9      132:40 
    9 Babka Zsófia              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        62:11    8   92:06   11      154:17 

      Tajti Adrienn             SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN         hiba        52:14    8             
      Kovács Borbála            BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN                     48:55    7             



N14B  (12)                                  

    1 Liszka Eszter             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        30:01    1   38:31    1       68:32 
    2 Cseh Anett                SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        33:44    2   44:10    4       77:54 
    3 Konrád Krisztina          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        38:01    3   42:49    2       80:50 
    4 Faggyas Réka              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        41:48    6   43:26    3       85:14 
    5 Egei Petra                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        38:13    4   50:02    7       88:15 
    6 Vass Luca                 SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        51:32    8   50:01    6      101:33 
    7 Váradi Vivien             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        58:05    9   46:37    5      104:42 
    8 Tölgyesi Blanka           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        49:48    7   58:03    9      107:51 
    9 Faggyas Petra             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        67:36   11   54:10    8      121:46 
   10 Goldmann Júlia            SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        60:31   10   62:04   10      122:35 
   11 Szabó Zsófia              DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        75:13   12   74:58   11      150:11 

      Schwendtner Réka          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        40:08    5    n.i.                  



N14C  (8)                                   

    1 Udvari Lilla              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        29:12    1   29:19    1       58:31 
    2 Tóth Enikő                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        38:30    2   34:53    2       73:23 
    3 Palkovics Éva             SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        45:19    4   52:00    3       97:19 
    4 Semegi Judit              FSC Futárok SC                             HUN        49:19    5   52:45    5      102:04 
    5 Erős Evelin               ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        53:26    7   52:09    4      105:35 
    6 Rákosi Lili               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        43:34    3   63:03    6      106:37 
    7 Mátyás Arany              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        51:27    6   74:58    8      126:25 
    8 Sulyok Kamilla            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        85:44    8   70:54    7      156:38 



N16B  (13)                                  

    1 Faggyas Eszter            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        45:22    4   53:47    1       99:09 
    2 Balogh Réka               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        47:20    5   56:14    3      103:34 
    3 Rusvai Katalin            FSC Futárok SC                             HUN        49:07    6   57:54    4      107:01 
    4 Goldmann Dóra             SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        53:55    7   54:46    2      108:41 
    5 Kinde Vanda               SIR Sirályok SE                            HUN        43:24    2   71:19    7      114:43 
    6 Hajdu Dorisz              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        57:26    9   61:42    5      119:08 
    7 Pózna Diána               VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN        55:03    8   71:57    8      127:00 
    8 Kiss Nikolett             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        64:57   10   72:47   10      137:44 
    9 Kerényi Szofi             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        76:43   11   66:11    6      142:54 
   10 Medve Lívia               FSC Futárok SC                             HUN        82:59   12   72:19    9      155:18 
   11 Hrotkó Eszter             SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN       101:18   13   83:35   11      184:53 

      Varsányi Kinga            VTC Veszprémi Tájfutó Club                 HUN        39:11    1    n.i.                  
      Zempléni Réka             SIR Sirályok SE                            HUN        44:39    3    n.i.                  



N16C  (3)                                   

    1 Nedeczey Ruzsák Míra      ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        38:45    1   32:08    1       70:53 
    2 Török Viktória            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        43:19    2   40:43    2       84:02 
    3 Gimesi Gréta              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        51:31    3   51:00    3      102:31 



N18B  (14)                                  

    1 Tóth Réka                 SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        59:06    1   59:00    1      118:06 
    2 Lajos Luca                PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN        64:42    2   67:44    2      132:26 
    3 Kovács Anett              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        85:42    8   72:18    3      158:00 
    4 Pózna Anna                VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá         HUN        78:47    6   79:45    6      158:32 
    5 Bartus Petra              JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN        83:39    7   78:42    5      162:21 
    6 Váradi Enikő              ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN       102:59   10   75:34    4      178:33 
    7 Oszkó Dóra                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        76:26    5  104:51   10      181:17 
    8 Németh Luca               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        93:48    9   92:50    7      186:38 
    9 Molnár Anna               BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN       105:12   11   95:39    8      200:51 
   10 Szabari Bernadett         JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN       110:57   12   99:51    9      210:48 

      Benke Zsanett             SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN       119:22   13    hiba                  
      Király Amanda             ETC Egri Testedző Club                     HUN        75:41    4    hiba                  
      Szokol Mónika             SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        71:58    3    n.i.                  
      Ozsvárt Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN         hiba         n.i.                  



N21B  (26)                                  

    1 Veresné Gyalog Zsuzsanna  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        52:48    2   49:38    2      102:26 
    2 Mezei Anikó               FSC Futárok SC                             HUN        51:43    1   55:00    4      106:43 
    3 Jablonovská Lenka         XSOK Sokol Pezinok                         SVK        54:14    4   57:24    7      111:38 
    4 Kövér Csilla              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         HUN        58:14    6   53:50    3      112:04 
    5 Pogány Borcsi             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        56:00    5   60:49   11      116:49 
    6 Vaszilev Katalin          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        59:25    7   59:04   10      118:29 
    7 Daragó Zsófia             ETC Egri Testedző Club                     HUN        68:21    9   55:25    5      123:46 
    8 Szacska Nikolett          ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        65:44    8   64:27   13      130:11 
    9 Gyalog Zsófia             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        73:09   15   58:24    8      131:33 
   10 Rácz Alida                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        70:43   11   72:26   15      143:09 
   11 Marosfalvi Eszter         SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        72:33   13   76:06   17      148:39 
   12 Lada Nikolett             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        76:47   18   72:54   16      149:41 
   13 Balogh Katalin            FSC Futárok SC                             HUN        70:37   10   81:28   18      152:05 
   14 Dimitrova Kristina        XSOS SKO Sini Kamani                       BUL        73:26   16   82:17   19      155:43 
   15 Császár Anetta            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         HUN        74:09   17   89:00   20      163:09 
   16 Kelevitz Krisztina        BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN       102:43   20   96:30   21      199:13 

      Boros Anna                SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        53:15    3    hiba                  
      Bokros Andrea dr.         MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és         HUN                     48:43    1             
      Csikós Nóra               FSC Futárok SC                             HUN                     64:59   14             
      Hajdú Hajnalka            ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN                     61:25   12             
      Rácz Mónika               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN        72:04   12    n.i.                  
      Lakó Judit                ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN                     56:07    6             
      Szemler Judit             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN         n.i.         hiba                  
      Balogh Edina              FSC Futárok SC                             HUN         n.i.        58:57    9             
      Nagy Ákosné               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        73:04   14    n.i.                  
      Fekete Anikó              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        76:50   19    n.i.                  



N21BR  (20)                                 

    1 Győri Judit               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        42:31    4   44:05    1       86:36 
    2 Sallai Sára               SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        39:23    1   48:38    6       88:01 
    3 Oroszné Tóth Zsuzsanna    HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        41:26    2   47:13    4       88:39 
    4 Wyss Ursula               XSVS SVSE Schweiz                          SUI        43:27    5   48:26    5       91:53 
    5 Császár Barbara           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         HUN        42:25    3   49:53    8       92:18 
    6 Riczel Zsuzsanna          PSE Postás SE                              HUN        45:39    6   50:03    9       95:42 
    7 Perényi Dóra Roberta      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        46:11    7   50:18   10       96:29 
    8 Borsiné Petrik Zsuzsa     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN        53:00   11   44:19    2       97:19 
    9 Szabó Fruzsina            DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        50:55    8   53:28   13      104:23 
   10 Dékány Szilvia            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        52:37   10   54:26   15      107:03 
   11 Dékány Andrea             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        58:08   12   51:24   11      109:32 
   12 Kéri Mónika               TSE Törekvés SE                            HUN        51:01    9   62:26   16      113:27 
   13 Zahnd Nadja               XSVS SVSE Schweiz                          SUI        60:45   14   53:45   14      114:30 
   14 Niggli Daria              XOJU O Jura                                FRA        58:11   13   64:07   17      122:18 

      Oszkóné Simon Ildikó      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN         hiba        84:35   18             
      Gyalogné Dobróka Anett    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        73:01   15    hiba                  
      Petró Annamária           FSC Futárok SC                             HUN                     48:42    7             
      Novotni Bernadett         BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN         hiba         n.i.                  
      Hegedüs Kata              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                     51:58   12             
      Tőke Tünde                SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy                                 45:07    3             



N21C  (13)                                  

    1 Kovács-Sebestény Csilla   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        49:42    1   52:18    1      102:00 
    2 Nagyné Bódis Borbála      FSC Futárok SC                             HUN        67:46    4   59:39    3      127:25 
    3 Kubacsek Éva              FSC Futárok SC                             HUN        75:57    5   55:58    2      131:55 
    4 Fövenyessy Gabriella      FMT FŐMTERV SK                             HUN        77:18    6   67:04    5      144:22 
    5 Rácz Sándorné             SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        83:25    7   82:43    6      166:08 
    6 Nemoda Katalin            FSC Futárok SC                             HUN        83:28    8   85:18    7      168:46 

      Sóvári Csilla             SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        99:26    9    hiba                  
      Simon Hajnalka            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        63:36    3    n.i.                  
      Riez Ágnes                SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN                      hiba                  
      Skrinyár Zita Zsuzsanna   SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN                     93:43    8             
      Fehér Zsuzsanna           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        59:19    2    n.i.                  
      Papp Ildikó               SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN                       nfb                  
      Sipos Petra               SFC Széchenyi István Egyetem Sport         HUN                     64:55    4             



N21E  (18)                                  

    1 Rakayova Martina          XAUK ATU Kosice                            SVK        65:41    1   63:47    4      129:28 
    2 Szerencsi Ildikó          SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        73:41    2   69:12    8      142:53 
    3 Simon Ágnes               ETC Egri Testedző Club                     HUN        80:31    3   73:48   11      154:19 
    4 Hrenkó Ivett              ETC Egri Testedző Club                     HUN        87:56    4   84:19   14      172:15 
    5 Bukovácová Alena          XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        92:47    5   91:55   15      184:42 
    6 Sisa Dorottya             JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN       103:10    6  105:48   16      208:58 

      Rákos Piroska             DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN         n.i.       134:38   18             
      Bäckström Lina            XSWE Svédország                            SWE                     65:15    5             
      Eliasson Lena             XSWE Svédország                            SWE                     62:45    1             
      Gustafsson Annica         XSWE Svédország                            SWE                     63:41    3             
      Billstam Annika           XSWE Svédország                            SWE                     75:00   13             
      Gustafsson Linnea         XSWE Svédország                            SWE                     73:57   12             
      Jansson Helena            XSWE Svédország                            SWE                     63:07    2             
      Johansson Emma            XSWE Svédország                            SWE                     65:56    7             
      Johansson Sofie           XSWE Svédország                            SWE                     71:32   10             
      Berglund Camilla          XSWE Svédország                            SWE                     69:21    9             
      Persson Lina              XSWE Svédország                            SWE                     65:48    6             
      Fenyvesi Laura            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN                    106:01   17             



N35BR  (9)                                  

    1 Prókainé Molnár Katalin   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        47:31    2   50:57    5       98:28 
    2 Ebinger Mónika            KFK KFKI Petőfi Sportkör                   HUN        58:23    3   61:39    6      120:02 
    3 Szabóné Tóth Krisztina    DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        61:27    4   70:08    7      131:35 

      Vékonyné Árva Katalin     ARA Alba Regia Atlétikai Klub              HUN         hiba        44:57    3             
      Szemler Judit             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     44:47    2             
      Tóthné Schuch Anikó       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        35:55    1    n.i.                  
      Bay-Fodor Boglárka dr.    HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN         hiba         n.i.                  
      Cseresnyés Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     45:50    4             
      Kovács Bernadett          PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN                     35:18    1             



N40  (9)                                    

    1 Tömördi Ágnes             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        44:24    1   46:18    1       90:42 
    2 Győrffy Gabriella         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        56:58    2   49:12    2      106:10 
    3 Németh Zsoltné            VHS Veszprémi Honvéd SE                    HUN        57:40    3   62:52    4      120:32 
    4 Hajas Csilla              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        61:22    5   69:39    6      131:01 
    5 Biró Aletta               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        66:55    7   64:26    5      131:21 
    6 Kissné Kiss Mária         JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak         HUN        59:41    4   73:54    7      133:35 
    7 Erőss Anikó               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        63:40    6   81:33    8      145:13 
    8 Nemesházi Lászlóné        PSE Postás SE                              HUN        87:36    8   98:25    9      186:01 

      Jakubecz Andrea           BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN         n.i.        54:36    3             



N45  (8)                                    

    1 Kármán Katalin            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        36:03    1   40:46    1       76:49 
    2 Dániel Edit               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        47:44    2   49:27    2       97:11 
    3 Krasznai Orsolya          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        51:37    4   55:28    3      107:05 
    4 Marczis Márta             ETC Egri Testedző Club                     HUN        50:11    3   62:11    4      112:22 
    5 Mizúrová Jana             XFAR Farmaceut Bratislava                  SVK        81:50    6   86:08    6      167:58 
    6 Szalai Éva                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN       134:21    7  113:52    7      248:13 

      Kerényiné Rédly Zsófia    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        57:55    5    n.i.                  
      Csikós Miklósné           FSC Futárok SC                             HUN                     70:47    5             



N50  (11)                                   

    1 Özse Ágnes                KRI Kristály Tájfutó és Természetj         HUN        37:20    1   41:59    2       79:19 
    2 Bandixen Marianne         XOLP OLG Pfäffikon                         SUI        39:18    2   42:52    3       82:10 
    3 Novotni Tiborné           BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        54:53    6   46:05    4      100:58 
    4 Takács Ágnes              SZV Szegedi Vasutas SE                     HUN        61:45   10   41:32    1      103:17 
    5 Szabó Zsuzsanna           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        48:20    3   57:42    7      106:02 
    6 Karsai Klára              OSC Orvosegyetem SC                        HUN        58:05    9   48:33    5      106:38 
    7 Cole Lyli-Anne            XTRO TROL Belgium                          BEL        51:26    4   56:59    6      108:25 
    8 Csipi Erzsébet            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        52:14    5   57:42    7      109:56 
    9 Lux Ágnes                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        57:04    8   62:28   10      119:32 
   10 Mitterer Andrea           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN        66:17   11   60:02    9      126:19 
   11 Fischer Mária             BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg         HUN        56:57    7   70:22   11      127:19 



N60  (5)                                    

    1 Grant Julianna            BÖF Budai Ősforrás SC                      HUN        29:06    1   28:16    1       57:22 
    2 Wassmer Margrit           XSVS SVSE Schweiz                          SUI        37:17    2   31:55    2       69:12 
    3 Cser Krisztina            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        41:59    3   43:03    3       85:02 
    4 Ujvárosi Lajosné          DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN        58:50    5   89:00    4      147:50 

      Schell Antalné            PSE Postás SE                              HUN        49:50    4    n.i.                  



NYK  (47)                                   

    1 Felber Gyula              HER Herkules SE Balatonalmádi                         48:47    3   65:47    3      114:34 
    2 Váradi Zsoltné            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        54:37    9   67:19    4      121:56 
    3 Balázs Ottó               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        53:37    7   75:18   14      128:55 
    4 Gillich Bernadett         MSE Megalódusz SE                          HUN        64:15   13   68:42    9      132:57 
    5 Lillinger Ágnes           ETC Egri Testedző Club                     HUN        64:47   14   68:11    8      132:58 
    6 Ulicska Zoltán            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        71:59   20   61:50    2      133:49 
    7 Bartos Kinga              BDI Budapesti Diáksport Szövetség          HUN        59:02   10   76:40   16      135:42 
    8 Ács Zsuzsanna             BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         HUN        51:42    6   84:24   23      136:06 
    9 Ormay Éva                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            HUN        63:19   12   80:23   18      143:42 
   10 Gerebecz Judit            FMT FŐMTERV SK                             HUN        72:26   22   82:16   20      154:42 
   11 Kinde Zsófia              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN        80:56   25   81:03   19      161:59 
   12 Antal Anikó dr.           MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         HUN        71:21   19   91:55   24      163:16 
   13 Fábián Beatrix            FMT FŐMTERV SK                             HUN        73:54   23   93:29   25      167:23 
   14 Nahóczky Zsófia           ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        82:27   27  113:53   26      196:20 
   15 Kozsuch Andrea            PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN       107:45   31  174:37   29      282:22 

      Feltser Ilona             FMT FŐMTERV SK                             HUN        51:40    5    hiba                  
      Burkert Jenő              EK Egyesületen kívüli                      SLO        45:28    1    hiba                  
      Nagy Antal                EK Egyesületen kívüli                      SLO         n.i.        84:16   22             
      Pap Zoltán                DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN         n.i.        67:48    6             
      Vajland Judit             DNY Debreceni Nyulak SE                    HUN         n.i.        67:45    5             
      Koltai Gábor              EK Egyesületen kívüli                      SLO                     75:49   15             
      Gaál-Tertsch Ágnes        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        69:31   17    n.i.                  
      Gőz Tamás                 EK Egyesületen kívüli                      SLO        85:39   28    n.i.                  
      Gillich Viktória          MSE Megalódusz SE                          HUN        61:13   11    n.i.                  
      Csurányi Eszter           KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        91:06   29    n.i.                  
      Kontos Gábor              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        70:29   18    n.i.                  
      Horváth Katalin           MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         HUN       105:42   30    n.i.                  
      Győri Bence               FSC Futárok SC                             HUN        81:35   26    n.i.                  
      Kovács Bence              FSC Futárok SC                             HUN        80:32   24    n.i.                  
      Horváth Barbara           EK Egyesületen kívüli                      SLO        54:17    8    n.i.                  
      Szabó Levente             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        67:38   15    n.i.                  
      Csikós Éva                FSC Futárok SC                             HUN        49:16    4    n.i.                  
      Kánási Zsolt              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        67:42   16    n.i.                  
      Kozák Éva                 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu         HUN        47:03    2    n.i.                  
      Harsányi Rita             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut                     hiba         n.i.                  
      Radnóti Rezső             HAV Havas Szabadidő Klub                   HUN        72:16   21    n.i.                  
      Bobály Zsuzsanna          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     80:22   17             
      Davidesz Ágnes            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     68:03    7             
      Tóth Korinna              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN                     53:25    1             
      Kálnási Zsolt             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN                     72:43   12             
      Szabó Levente             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN                     72:43   12             
      Bay-Fodor Boglárka        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         HUN                     71:51   11             
      Zámborszky Balázs         EK Egyesületen kívüli                      SLO                    134:20   28             
      Juhász-Molnár Erik        EK Egyesületen kívüli                      SLO                    131:15   27             
      Szundi Veronika           EK Egyesületen kívüli                      SLO                     70:19   10             
      Bruck Márton              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                      hiba                  
      Bogdány Szilvia           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     83:31   21             



NYT  (35)                                   

    1 Szabó Imre                CBD Ceglédi Bem Vasutas                    HUN        42:53    1   57:21    2      100:14 
    2 Szebeni Zsolt             PSE Postás SE                              HUN        60:12    5   62:38    5      122:50 
    3 Kocsis Péter              OSC Orvosegyetem SC                        HUN        78:23    9   77:57    8      156:20 
    4 Orsányi Beatrix           PSE Postás SE                              HUN        81:25   13   82:12    9      163:37 
    5 Kerényi Zsolt             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        82:39   16   85:40   10      168:19 
    6 Peregi Tamás              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         HUN        81:25   13   93:10   12      174:35 
    7 Búzás Gyula               FMT FŐMTERV SK                             HUN        78:46   10   95:55   14      174:41 
    8 Gáncs Kálmán              HER Herkules SE Balatonalmádi                         81:17   12   93:25   13      174:42 
    9 Váradi Zsolt              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN       116:40   22   60:54    4      177:34 
   10 Eperjesy Réka             EK Egyesületen kívüli                      SLO        92:24   18  110:37   16      203:01 
   11 Lucia Turcanu             XTRO TROL Belgium                          BEL       118:42   23  117:21   17      236:03 

      Rákos Piroska             DNS Debreceni Nagyerdő SK                  HUN       107:24   21    hiba                  
      Cser Borbála              HER Herkules SE Balatonalmádi                         72:31    8    hiba                  
      Kukucska Attila           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN         hiba        73:24    7             
      Gillichné Kalocsai Adrien MSE Megalódusz SE                          HUN        79:37   11     nfb                  
      Fenyvesi Laura            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        55:36    3    n.i.                  
      Katona Ferenc dr.         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         HUN        83:51   17    n.i.                  
      Fehérvári Dániel          SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        97:17   19    n.i.                  
      Sramkó Tibor              SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN         n.i.        57:09    1             
      Fehérvári Péter           SDS Salgótarjáni Dornyay SE                HUN        97:45   20    n.i.                  
      Szunyog Emese             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        82:08   15    n.i.                  
      Szunyog József dr.        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  HUN        50:07    2    n.i.                  
      Vas Róbert                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 HUN        67:38    7    n.i.                  
      Kardos Rózsa              OSC Orvosegyetem SC                        HUN         hiba         n.i.                  
      Síkhegyi Gabriella        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN         hiba         n.i.                  
      Csikós Tamás              FSC Futárok SC                             HUN         hiba         n.i.                  
      Asztalos Zsuzsanna        MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         HUN        65:31    6    n.i.                  
      Serestey Áron             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut                    58:36    4    n.i.                  
      Lengyel Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                     64:48    6             
      Zupkó Vanda               HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         HUN                      hiba                  
      Muszély György            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         HUN                     60:31    3             
      Gömöri Csilla             PVS Pécsi Vasutas SK                       HUN                    103:17   15             
      Meichl Géza               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          HUN                      hiba                  
      Csányi László             FMT FŐMTERV SK                             HUN                      hiba                  
      Burkert Jenő              EK Egyesületen kívüli                      SLO                     91:29   11