Tipo Kupa - Budapest Nagydíj 2008V 2008.04.20. 17:58
Eredmények Középtávkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F10D  (9)               2.3 km   5 ep               

    1    838 Weiler Vince                    MAF Műegyetemi Atlétikai és F     17:30 
    2    831 Szuromi Mátyás                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         20:51 
    3    835 Kiss Pál                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti     21:46 
    4    829 Váczi Buda Benedek           98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     25:26 
    5    825 Hamar Miklós                 99 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     25:56 
    6    828 Ormay Mihály                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      26:57 
    7    832 Szitter Márton               99 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     34:20 
    8    830 Váczi Samu                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:06 

         834 Gansperger Gáspár            98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 



F10DK  (8)              2.3 km   5 ep               

    1    863 Marosffy Bálint              98 OSC Orvosegyetem SC               19:58 
    2    865 Horváth Csongor              00 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     22:01 
    3    842 Józsa Botond                    PSE Postás SE                     27:27 
    4    868 Ács Gergő                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     40:05 
    5    862 Semaska Simonas                 LTU LTU                           40:47 
    6    867 Tóth Balázs                  99 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     48:42 
    7    864 Statkus Rimgaudas               LTU LTU                         1:00:35 

         959 Semaska Rokas                   LTU LTU                            hiba 



F12C  (15)              2.3 km  80 m   7 ep         

    1    142 Mohácsy Ádám                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        16:22 
    2    147 Tóth Adrián                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     16:34 
    3    145 Salmenkylä Anton                XHEL Helsingin Suunistajat        18:17 
    4    146 Lengyel Ádám                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     18:32 
    5    144 Peregi Dániel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     19:24 
    6    135 Lakatos Tádé                    SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:23 
    7    139 Hajdu Erik                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:10 
    8    134 Tábori Milán                 96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       22:21 
    9    151 Varsányi Bence                  MSE Megalódusz SE                 23:25 
   10    136 Baksa Bence                  96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       25:31 
   11    140 Bene Martin                  96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       26:00 
   12    143 Toldi Bence                  96 FMT FŐMTERV SK                    27:42 
   13    138 Weiler Vilmos                   MAF Műegyetemi Atlétikai és F     28:12 
   14    137 Bognár Gergely Dávid         97 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     33:05 
   15    152 Forrás Bence                 96 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:19 



F12D  (2)               2.3 km   5 ep               

    1    852 Papanek András               97 EK Egyesületen kívüli             26:24 
    2    854 Apagyi Bálint                96 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     28:07 



F14B  (15)              2.6 km  105 m   10 ep       

    1     22 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      21:06 
    2     23 Schiel Florian                  XIEN Wienerwald OLC               22:04 
    3     24 Jakus Bertalan               94 FSC Futárok SC                    22:32 
    4     34 Gazdig Vendel                94 VHS Veszprémi Honvéd SE           22:35 
    5     38 Tugyi Levente                94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        23:04 
    6     31 Horváth Gergő                95 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     26:17 
    7     39 Bubla Péter                  94 BSC Balatonfüredi SC              26:25 
    8     26 Balázs Bulcsú                94 SPA Tabáni Spartacus Sport és     27:28 
    9     32 Miháczi Ádám                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     29:12 
   10     20 Németh Balázs                94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      33:15 
   11     28 Földing Viktor               94 BSC Balatonfüredi SC              33:42 
   12     25 Tölgyesi Aurél               96 VHS Veszprémi Honvéd SE           37:30 
   13     37 Horváth Ádám                 95 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       41:56 
   14     36 Dima Péter                   96 VHS Veszprémi Honvéd SE           50:14 
   15     21 Siklósi Bálint                  TSE Törekvés SE                   53:47 



F14C  (11)              2.4 km  90 m   6 ep         

    1    162 Báldi Gergő                  95 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       19:46 
    2    155 Körmendi Miklós Márton       95 EK Egyesületen kívüli             20:29 
    3    165 Fleischer András                SPA Tabáni Spartacus Sport és     22:14 
    4    156 Berkes Dániel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     22:45 
    5    161 Pogány Gergő                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      23:52 
    6    159 Hajagos István               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:14 
    7    168 Sveiczer András              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és     24:18 
    8    157 Hajagos Miklós               95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     31:06 
    9    153 Papanek Ernő ifj.            94 EK Egyesületen kívüli             36:04 
   10    169 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     39:50 
   11    164 Ribényi András                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub         40:37 



F16B  (24)              3.4 km  150 m   12 ep       

    1     57 Kazal Márton                 94 PVS Pécsi Vasutas SK              24:35 
    2     43 Baumholczer Máté             92 PVS Pécsi Vasutas SK              25:03 
    3     60 Liszka Krisztián             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     26:12 
    4     54 Horváth Marcell              93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     27:00 
    5     40 Nagy Patrik                  92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     27:24 
    6     50 Radványi Ádám                92 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        28:08 
    7     41 Péley Domokos                93 PVS Pécsi Vasutas SK              28:10 
    8     51 Lükő Dániel                  93 VHS Veszprémi Honvéd SE           29:39 
    9     48 Schiel Philipp                  XIEN Wienerwald OLC               30:22 
   10     66 Kovács Sebestyén             93 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     32:16 
   11     65 Tölgyesi Tamás               93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        32:29 
   12     47 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      32:48 
   13     55 Peregi Dávid                    SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:50 
   14     68 Kovács Domonkos              94 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     33:40 
   15     64 Bugár Gergely                92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     34:40 
   16     49 Csöngei Dávid Máté           94 VHS Veszprémi Honvéd SE           34:50 
   17     63 Németh Bence                 92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     35:26 
   18     44 Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                   36:42 
   19     58 Sulyok Ábel                     SPA Tabáni Spartacus Sport és     36:43 
   20     59 Heilig Dániel                92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     38:31 
   21     53 Schwendtner Bálint           93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         44:48 
   22     42 Cserki Soma                  92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       45:40 
   23     61 Brenn Dávid                  93 TSE Törekvés SE                   53:56 

          67 Tölgyesi Renátó              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 



F18B  (16)              3.6 km  140 m   13 ep       

    1     92 Fehérvári Zsolt              90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       25:19 
    2     71 Pongrácz Ervin               91 VHS Veszprémi Honvéd SE           26:42 
    3     74 Vellner Gábor                90 SIR Sirályok SE                   26:44 
    4     88 Sulz Henrik                  90 XIEN Wienerwald OLC               27:08 
    5     86 Kinde Mátyás                 91 SIR Sirályok SE                   28:16 
    6     79 Kovács Boldizsár             91 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     29:32 
    7     72 Morvai András                90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       30:50 
    8     87 Lápossy Péter                90 PVS Pécsi Vasutas SK              31:56 
    9     82 Nagy Kristóf                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:03 
   10     70 Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       32:35 
   11     84 Tóth Károly ifj.             90 SIR Sirályok SE                   32:55 
   12     77 Szivák András                90 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     34:18 
   13     90 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      35:11 
   14     76 Filó Bernát                  90 DIS DISZ Kulturális és Sporte     36:56 
   15     83 Incze Zsombor                90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      40:19 

          81 Ádámszki Tamás               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 



F18C  (4)               2.9 km  100 m   8 ep        

    1    179 Tölgyesi Péter               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        21:28 
    2    174 Faragó Ferdinánd             92 EK Egyesületen kívüli             32:25 
    3    176 Szkiba Tamás                 92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:26 
    4    183 Horváth Gergely              90 FMT FŐMTERV SK                    33:57 



F21A  (15)              6.5 km  290 m   16 ep       

    1     15 Vonyó Péter                  74 PVS Pécsi Vasutas SK              43:23 
    2     16 Zsebeházy István             85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      43:25 
    3      1 Kovács Róbert                86 PVS Pécsi Vasutas SK              46:30 
    4      9 Lévai Ferenc                 74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     47:27 
    5      2 Novai György                 75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     49:54 
    6      8 Forrai Gábor                 79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     50:11 
    7     13 Turcsán Gábor                89 PVS Pécsi Vasutas SK              52:53 
    8     18 Spiegl Máté                  80 KAL Kalocsai SE                   53:16 
    9      5 Bogos Tamás                  84 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     54:40 
   10      7 Molnár Róbert                75 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     55:14 
   11     14 Forrai Miklós                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     55:49 
   11      3 Rakayova Martina                ATU ATU Kosice                    55:49 
   13     12 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     55:56 
   14     10 Tornai Szabolcs              71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      58:44 
   15      4 Poell Matthias                  XIEN Wienerwald OLC             1:03:53 



F21B  (29)              4.9 km  200 m   14 ep       

    1    126 Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és     36:12 
    2    114 Uhlir Péter                  75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     38:08 
    3    103 Csőkör Zoltán                80 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     38:38 
    4    106 Sárecz Lajos ifj.            76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     38:54 
    5    128 Domján Tamás                 78 PVS Pécsi Vasutas SK              39:01 
    6    121 Veres Tamás                  75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     39:30 
    7    118 Horváth Sándor               66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     40:14 
    8     93 Borbás Nándor                71 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     40:28 
    9    109 Kaló Attila                  89 SZV Szegedi Vasutas SE            41:20 
   10    115 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      41:30 
   11     98 Sárospataki Barnabás         88 BMG Babits Mihály Gimnázium D     43:27 
   12    119 Schultheisz György           69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          44:09 
   13    125 Horváth Pál                  78 JSS Jánosháza SK                  44:22 
   14    107 Tóth Máté                    85 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        44:50 
   15     94 Kósik Gábor                  70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        45:29 
   16    104 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     45:55 
   17    127 Simon Tamás                  73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:10 
   18    112 Józsa Gábor                  75 PSE Postás SE                     46:25 
   19    124 Bánfi Róbert                 77 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     46:26 
   20    130 Gyurkó László                51 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:28 
   21     99 Petrik György                76 EK Egyesületen kívüli             50:03 
   22    101 Gombos Csaba                 79 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     50:21 
   23    122 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     50:58 
   24    100 Bozsó Norbert                76 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     51:55 
   25    110 Kustos Szabolcs              80 EK Egyesületen kívüli             52:35 
   26    132 Csikós Miklós ifj.           85 FSC Futárok SC                    53:05 
   27    131 Szentesi József Tamás        89 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     53:45 
   28    129 Kocsik Árpád dr.             73 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     57:38 
   29     96 Ágoston Tibor                78 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:24:11 



F21BR  (24)             3.4 km  145 m   13 ep       

    1    212 Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     22:53 
    2    233 Péley Dániel                 85 PVS Pécsi Vasutas SK              25:22 
    3    199 Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és     26:22 
    4    235 Néda László                  72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     26:53 
    5    206 Nagy Gergő                   81 SZV Szegedi Vasutas SE            27:01 
    6    201 Miskó Róbert                 86 BSC Balatonfüredi SC              27:05 
    7    220 Zentai József                54 HUF HUFEZE Pásztó                 27:23 
    8    223 Zsebeházy Zsolt              78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      28:06 
    9    208 Ládi János                   51 BTK Bakonyi Tájfutó Klub          28:25 
   10    228 Maráz Gábor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub     28:31 
   11    226 Bihari Zoltán                76 KFK KFKI Petőfi Sportkör          30:25 
   12    230 Fehérvári Péter              67 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       32:38 
   13    234 Bossánszky Ákos              79 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      33:22 
   14    224 Mentler Balázs               68 SFC Széchenyi István Egyetem      33:55 
   15    231 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     35:30 
   16    210 Weibl Zoltán                 00 EK Egyesületen kívüli             36:51 
   17    198 Laták Rudolf                 74 FMT FŐMTERV SK                    38:12 
   18    221 Vékony Andor                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     38:13 
   19    202 Kain Gergely                 78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      38:53 
   20    219 Oláh Gyula                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          40:41 
   21    214 Németh László                78 EK Egyesületen kívüli             48:30 
   22    203 Tőzsér András                00 EK Egyesületen kívüli             48:55 
   23    205 Tölgyesi László                 SPA Tabáni Spartacus Sport és     49:00 
   24    236 Szentgyörgyi Zsolt           72 EK Egyesületen kívüli             53:41 



F21C  (10)              4.7 km  125 m   9 ep        

    1    191 Babka Miklós                 77 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       33:54 
    2    184 Sánta Bendegúz               87 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     35:14 
    3    187 Muity László                 69 MSE Megalódusz SE                 37:17 
    4    186 Tóth László                  68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     37:35 
    5    189 Kardos Ferenc dr.            47 OSC Orvosegyetem SC               37:50 
    6    193 Süle Zoltán                  70 BTK Bakonyi Tájfutó Klub          38:35 
    7    185 Nagy Lajos Viktor            73 MSE Megalódusz SE                 51:32 
    8    194 Laborczi Tamás               80 FMT FŐMTERV SK                    53:09 
    9    190 Karácsonyi Péter                EK Egyesületen kívüli             53:24 

         197 Stanga Tibor                 70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         hiba 



F35BR  (25)             2.6 km  105 m   10 ep       

    1    242 Schlosser Balázs             72 SMA Soproni Műegyetemi AC         20:04 
    2    259 Gerzsényi Zsolt              70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        21:36 
    3    253 Cserna András                71 MSE Megalódusz SE                 21:42 
    4    238 Körmendi Miklós              64 MSE Megalódusz SE                 21:59 
    5    249 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     23:56 
    6    258 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     24:19 
    7    241 Gera Tibor                   64 SZV Szegedi Vasutas SE            24:39 
    8    247 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         24:56 
    9    260 Pataki Gábor                 67 PVS Pécsi Vasutas SK              25:21 
   10    239 Varsányi Attila              67 VTC Veszprémi Tájfutó Club        25:54 
   11    248 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     27:58 
   12    264 Kinde Kálmán                 68 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         28:52 
   13    243 Paskuj Mátyás                67 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     29:14 
   14    245 Györgyi Zoltán               63 OSC Orvosegyetem SC               29:41 
   15    255 Zakariás János               61 TSE Törekvés SE                   30:02 
   16    947 Ipsics László                68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:55 
   17    262 Szlávik Szabolcs dr.         72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     31:10 
   18    244 Palkovics Viktor                SDS Salgótarjáni Dornyai SE       35:06 
   19    237 Ádám András                  56 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     37:01 
   20    254 Peregi Tamás                    SPA Tabáni Spartacus Sport és     37:39 
   21    251 Papanek Ernő                 65 EK Egyesületen kívüli             38:39 
   22    240 Varga Attila                 70 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     39:58 
   23    246 Redl Bernhard                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:52 
   24    252 Tóth Tamás                   69 OSC Orvosegyetem SC               40:58 
   25    263 Füzy Tibor                   72 EK Egyesületen kívüli             41:14 



F40  (23)               4.8 km  240 m   14 ep       

    1    638 Gillich István               66 MSE Megalódusz SE                 36:12 
    2    635 Gillich György               68 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     37:05 
    3    647 Gyulai Zoltán                58 MSE Megalódusz SE                 37:41 
    4    632 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     38:49 
    5    629 Semaska Darius               67 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:06 
    6    641 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     39:17 
    7    648 Szieberth Péter              63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         40:04 
    8    639 Jakus Zoltán                 68 FSC Futárok SC                    41:24 
    9    652 Mohácsy Tamás dr.            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        41:37 
   10    631 Siegler Konrád               66 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     43:15 
   11    630 Szőcs László                 58 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     43:43 
   12    633 Kovács Gábor                 67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     44:23 
   13    627 Zentai László                59 HSE Hegyisport Szentendre Egy     45:26 
   14    637 Argay Gyula                  66 TSE Törekvés SE                   45:50 
   15    654 Szitter Attila               67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     48:35 
   16    640 Halaj László                 68 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc     51:10 
   17    634 Korim Juraj                     ATU ATU Kosice                    51:48 
   18    651 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc     54:32 
   19    628 Angyal Gábor                 67 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     55:07 
   20    653 Oszkó László                 65 MAC Margitszigeti Atlétikai C     56:33 
   21    645 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                  1:03:17 
   22    655 Köblös Csaba                 67 KTX Kőbányai Textil SE          1:05:38 
   23    642 Herter László                53 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:13:04 



F45  (18)               3.4 km  150 m   12 ep       

    1    659 Prill László                 63 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     26:36 
    2    667 Takács Csaba                 62 HER Herkules SE Balatonalmádi     27:41 
    3    672 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC               28:35 
    4    669 Tölgyesi Tibor               61 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        29:55 
    5    665 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egy     29:56 
    6    677 Fedor Jozef                     XSOK Sokol Pezinok                31:21 
    7    675 Filó György                  63 DIS DISZ Kulturális és Sporte     31:37 
    8    663 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     32:37 
    9    668 Koczka Tibor                 62 SZT Szombathelyi Főiskola SE      33:11 
   10    676 Tóth Károly                  60 VTC Veszprémi Tájfutó Club        34:14 
   11    671 Molnár Tibor                 63 SMA Soproni Műegyetemi AC         34:17 
   12    662 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC               34:24 
   13    678 Hajagos Henrik               59 SZV Szegedi Vasutas SE            35:04 
   14    658 Hajagos István               60 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     36:03 
   15    657 Sramkó Tibor                 61 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       36:34 
   16    661 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         37:34 
   17    679 Csikós Miklós                55 FSC Futárok SC                    44:35 
   18    660 Nemcsényi László dr.         63 DHS Debreceni Honvéd SE         1:37:24 



F50  (22)               3.5 km  160 m   12 ep       

    1    688 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub          29:07 
    2    692 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     30:19 
    3    698 Pápai János                  58 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     31:02 
    4    685 Margittai Endre              57 SMA Soproni Műegyetemi AC         31:40 
    5    696 Viczena Miklós               57 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     32:22 
    6    697 Kóger Gyula                  55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         33:48 
    7    699 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     33:57 
    8    709 Spiegl János                 53 SMA Soproni Műegyetemi AC         35:03 
    9    689 Tóth Lajos                   57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     37:32 
   10    690 Bugár József                 53 BÖF Budai Ősforrás SC             40:05 
   11    682 Fleischer Zoltán             58 SPA Tabáni Spartacus Sport és     41:09 
   12    680 Törjék György                55 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     41:57 
   13    693 Melkes Antal                 53 SMA Soproni Műegyetemi AC         45:26 
   14    701 Csőkör György dr.            54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     47:32 
   15    694 Hirt Károly                  55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     49:35 
   16    687 Juhász István                53 BÖF Budai Ősforrás SC             51:59 
   17    700 Olajos Ferenc                54 PSE Postás SE                     52:26 
   18    704 Gárdonyi Zoltán              39 BÖF Budai Ősforrás SC             52:34 
   19    708 Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      59:24 
   20    702 El Khalki Jamel                 XHEL Helsingin Suunistajat      1:05:33 
   21    691 Balogh Iván dr.              50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:12:06 

         695 Varga Zoltán                 57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      hiba 



F55  (10)               2.6 km  100 m   9 ep        

    1    712 Horváth György               52 PSE Postás SE                     23:48 
    2    714 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:05 
    3    716 Kéri Péter                   50 TSE Törekvés SE                   24:30 
    4    721 Boros Zoltán                 48 HSE Hegyisport Szentendre Egy     25:02 
    5    719 Kaján László                 51 FMT FŐMTERV SK                    26:11 
    6    724 Gyalog László                49 SPA Tabáni Spartacus Sport és     27:04 
    7    722 Biró Sándor                  53 KRI Kristály Tájfutó és Termé     28:09 
    8    711 Balázsy László               49 PVS Pécsi Vasutas SK              28:20 
    9    717 Högenberg Jan                   XLID Lidköpings VSK               39:20 
   10    726 Kolláth Gábor                52 SFC Széchenyi István Egyetem      40:23 



F60  (20)               2.3 km  105 m   10 ep       

    1    751 Kuhmonen Kalle                  XHEL Helsingin Suunistajat        23:55 
    2    727 Horváth Béla                 43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         24:11 
    3    729 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:56 
    4    742 Sindely Pál dr.              47 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     26:41 
    5    743 Tiura Tapio                     XHEL Helsingin Suunistajat        27:39 
    6    735 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC               28:48 
    7    734 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE                 29:55 
    8    731 Rétfalvi Lajos               46 JSS Jánosháza SK                  29:57 
    9    744 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     31:56 
   10    739 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     31:59 
   11    745 Sejpes Gyula                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         33:05 
   12    737 Schell Antal                 39 PSE Postás SE                     35:40 
   13    730 Juntunen Olli                   XHEL Helsingin Suunistajat        35:43 
   14    728 Lindeman Osmo                   XHEL Helsingin Suunistajat        36:16 
   15    732 Berbécs Sándor               45 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     38:20 
   16    945 Tóth János                   43 SKS Sárvári Kinizsi SK            40:21 
   17    752 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE            41:34 
   18    748 Lázár László                 48 PSE Postás SE                     45:39 
   19    746 Müller János                 40 PSE Postás SE                     51:36 
   20    738 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         55:33 



F70  (11)               1.9 km  75 m   8 ep         

    1    764 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      24:16 
    2    762 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               27:05 
    3    758 Valkony Ferenc               36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         28:06 
    4    766 Salmenkylä Juhani               XHEL Helsingin Suunistajat        28:45 
    4    765 Fiechter Christian              OLCK OLC Kapreolo                 28:45 
    4    755 Kangasmaki Heikki            35 BSC Balatonfüredi SC              28:45 
    7    754 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         30:06 
    8    761 Páhy Tibor                   36 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     32:28 
    9    757 Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                   34:17 
   10    760 Hargitai Miklós              38 TSC Tungsram SC                   34:21 
   11    756 Kozma László                 36 BAL Budapesti Asztali-labdarú   1:38:05 



N10D  (10)              2.3 km   5 ep               

    1    846 Emesz Csipke                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub         24:48 
    2    841 Gillich Bernadett            98 MSE Megalódusz SE                 25:04 
    3    845 Kovács Borbála               98 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     26:55 
    4    844 Szuromi Hanga                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK         28:53 
    5    848 Józsa Dominika                  PSE Postás SE                     37:19 
    6    850 Pataki Réka Dalida              PVS Pécsi Vasutas SK              44:11 
    7    849 Vékony Vanda                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub     46:21 
    8    847 Németh Nóra                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub     56:58 
    9    851 Hajnal Dorottya              00 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:28:03 

         843 Zeman Mercedesz                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 



N10DK  (6)              2.3 km   5 ep               

    1    824 Boa Brigitta                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub          24:09 
    2    820 Zempléni Lilla                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      27:55 
    3    946 Tóth Blanka                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet     29:09 
    4    823 Gillich Dóra                 99 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     36:33 
    5    821 Marosffy Boglárka            00 OSC Orvosegyetem SC               37:15 
    6    822 Mets Panna                      OSC Orvosegyetem SC               45:54 



N12C  (15)              2.3 km  80 m   7 ep         

    1    369 Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     17:40 
    2    367 Liszka Eszter                96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        17:57 
    3    376 Gera Krisztina               97 SZV Szegedi Vasutas SE            19:16 
    4    372 Horváth Hanga                97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     21:00 
    5    361 Szuromi Luca                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK         21:04 
    6    370 Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       22:06 
    7    382 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     22:54 
    8    373 Palkovics Éva                96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       23:08 
    9    368 Schwendtner Réka             96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         23:19 
   10    375 Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:27 
   11    364 Rákosi Lili                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     24:37 
   12    363 Nagy Klára                   97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     26:04 
   13    366 Kertész Zsófia                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:17 
   14    378 Gillich Viktória             96 MSE Megalódusz SE                 31:04 

         362 Ónodi Vivienn                   VHS Veszprémi Honvéd SE            hiba 



N12D  (5)               2.3 km   5 ep               

    1    856 Farkas Kinga                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub          24:03 
    2    857 Péteri Kitti                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub     32:33 
    3    860 Sramkó Réka                  97 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       33:57 
    4    858 Nagy Krisztina               97 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       37:57 
    5    859 Vincze Mária                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:11:08 



N14C  (5)               2.4 km  90 m   6 ep         

    1    390 Cseh Anett                   95 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       23:06 
    2    387 Bognár Dóra                  95 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     28:12 
    3    391 Tölgyesi Blanka              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és     28:18 
    4    389 Péteri Fanni                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub     40:19 
    5    385 Tőczik Liliána               94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     43:41 



N16B  (18)              2.6 km  100 m   9 ep        

    1    288 Lajos Luca                   92 PVS Pécsi Vasutas SK              23:01 
    2    296 Konrád Krisztina             95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        25:19 
    3    299 Tóth Krisztina               93 VTC Veszprémi Tájfutó Club        26:42 
    4    298 Zempléni Réka                93 SIR Sirályok SE                   26:47 
    5    312 Kovács Filoména              92 PVS Pécsi Vasutas SK              27:38 
    6    293 Varsányi Kinga               94 VTC Veszprémi Tájfutó Club        27:40 
    7    301 Goldmann Dóra                93 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       29:36 
    8    313 Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       31:23 
    9    290 Szepesi Szilvia              92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     31:42 
   10    291 Paskuj Rebeka                93 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     31:58 
   11    294 Kiss Eszter Blanka           95 SIR Sirályok SE                   35:20 
   12    289 Kerényi Szofi                93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         36:00 
   13    309 Kakuk Zsófia                 92 SZV Szegedi Vasutas SE            37:30 
   14    305 Csala Fruzsina                  PVS Pécsi Vasutas SK              40:40 
   15    292 Hajdu Dorisz                 94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:52 
   16    295 Ágh Barbara                  93 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:04:13 
   17    308 Csontos Zsuzsanna               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:06:01 
   18    315 Forrás Zsófia                94 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:12:58 



N18B  (12)              3.5 km  160 m   12 ep       

    1    318 Zsigmond Vanda               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        33:37 
    2    327 Tibay Ilona                  90 SIR Sirályok SE                   34:36 
    3    329 Bertóti Regina               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        38:25 
    4    333 Varga Adél                   90 SIR Sirályok SE                   45:59 
    5    331 Juhász V. Renáta             91 SZV Szegedi Vasutas SE            47:50 
    6    322 Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       49:49 
    7    323 Bognár Tünde                 90 BMG Babits Mihály Gimnázium D     50:34 
    8    332 Lőcsey Vera                  90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      53:58 
    9    334 Balla Brigitta               91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       58:30 
   10    317 Papanek Andrea               90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:04:32 
   11    320 Paskuj Sára                  91 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai   1:20:28 

         316 Csontos Bori                 90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 



N21A  (10)              4.8 km  240 m   14 ep       

    1    285 Szerencsi Ildikó             85 SZV Szegedi Vasutas SE            40:05 
    2    281 Péley Dorottya               89 PVS Pécsi Vasutas SK              45:28 
    3    273 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      46:40 
    4    271 Tömördi Ágnes                63 HSE Hegyisport Szentendre Egy     49:27 
    5    279 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         49:37 
    6    276 Szerencsi Dóra               88 SZV Szegedi Vasutas SE            50:55 
    7    268 Nagy Virág                   88 SZV Szegedi Vasutas SE            55:21 
    8    282 Boros Anna                   70 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       56:37 
    9    269 Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:05:03 
   10    287 Holper Antónia               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:09:13 



N21B  (21)              3.6 km  140 m   13 ep       

    1    348 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     34:41 
    2    350 Pogány Borcsi                78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         37:00 
    3    343 Gillichné Kalocsai Adrienn   69 MSE Megalódusz SE                 37:03 
    4    339 Mezei Anikó                  77 FSC Futárok SC                    37:11 
    5    344 Hornyák Mariann              73 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        38:09 
    6    342 Veresné Gyalog Zsuzsanna     78 SPA Tabáni Spartacus Sport és     39:05 
    7    358 Fekete Anikó                 83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         41:06 
    8    355 Rostás Anikó                 75 KAL Kalocsai SE                   42:40 
    9    353 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás SE                     42:45 
   10    338 Fedorova Katarina               XSOK Sokol Pezinok                42:55 
   11    345 Nagy Ákosné                  72 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       44:18 
   12    356 Szunyog Emese                81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         45:08 
   13    349 Biró Alma                    81 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     45:28 
   14    360 Csikós Nóra                  83 FSC Futárok SC                    45:59 
   15    354 Koczka Zsófia                87 SZT Szombathelyi Főiskola SE      46:33 
   16    341 Lendvai Katalin              72 VHS Veszprémi Honvéd SE           47:30 
   17    347 Dévényi Beatrix              89 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     51:02 
   18    357 Tolnay Katalin               73 SMA Soproni Műegyetemi AC         51:38 
   19    359 Hajdú Hajnalka               86 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     54:08 
   20    346 Fischer Mária                52 PSE Postás SE                   1:22:29 

         352 Uhlir Tímea                  76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      hiba 



N21BR  (17)             2.2 km  100 m   11 ep       

    1    437 Vaszilev Katalin             77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      23:38 
    2    423 Pegán Bernadett              70 VTC Veszprémi Tájfutó Club        25:34 
    3    403 Petrik Zsuzsa                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub     25:37 
    4    428 Oroszné Tóth Zsuzsanna       78 HAV Havas Szabadidő Klub          26:02 
    5    405 Papanek Ilona                69 TSE Törekvés SE                   26:31 
    6    414 Salánki Zsuzsa               62 OSC Orvosegyetem SC               27:22 
    7    435 Marosfalvi Eszter            73 FMT FŐMTERV SK                    27:55 
    8    413 Jenei Margit                 54 BÖF Budai Ősforrás SC             28:33 
    9    427 Németh Tünde                 72 SMA Soproni Műegyetemi AC         28:39 
   10    431 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          28:52 
   10    408 Pincés Marianna              69 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     28:52 
   12    416 Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     29:32 
   13    425 Horváti Réka                 70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     29:58 
   14    433 Kerényi Krisztina            88 SIR Sirályok SE                   30:29 
   15    406 Tóth Károlyné                67 VTC Veszprémi Tájfutó Club        38:16 
   16    429 Bay-Fodor Boglárka dr.       69 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     41:04 
   17    411 Tölgyesi Tiborné             64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      1:03:20 



N21C  (6)               2.9 km  100 m   8 ep        

    1    397 Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                    32:47 
    2    398 Konrád Rita                  74 MSE Megalódusz SE                 35:01 
    3    396 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     36:07 
    4    395 Czirbeszné Bíró Krisztina    74 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     46:23 
    5    400 Ódor Viktória                72 FMT FŐMTERV SK                    47:26 
    6    402 Horváthné Keszthelyi Noémi   69 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     53:08 



N40  (13)               3.4 km  145 m   13 ep       

    1    775 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     31:02 
    2    777 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         34:46 
    3    774 Csillag Vera                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         34:55 
    4    773 Várady Szilvia               64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        39:09 
    5    767 Bányai Réka                  67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     40:33 
    6    776 Németh Zsoltné               68 HER Herkules SE Balatonalmádi     40:53 
    7    778 Cseresnyés Ágnes             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:49 
    8    772 Krasznai Orsolya                SPA Tabáni Spartacus Sport és     44:01 
    9    779 Tamásné Szakács Judit        66 MSE Megalódusz SE                 47:03 
   10    783 Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:35 
   11    770 Erős Anikó                      SPA Tabáni Spartacus Sport és     51:36 
   12    780 Nagy Beáta                   64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     54:06 
   13    771 Ostorics Zsuzsanna           59 PSE Postás SE                   1:03:15 



N45  (6)                2.6 km  100 m   9 ep        

    1    790 Özse Ágnes                   59 KRI Kristály Tájfutó és Termé     28:15 
    2    789 Koczka Gabriella             62 SZT Szombathelyi Főiskola SE      30:17 
    3    786 Dániel Edit                  58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     30:56 
    4    788 Salmenkylä Tuulikki             XHEL Helsingin Suunistajat        33:10 
    5    792 Balla Katalin                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         37:31 
    6    794 Pál Ilona dr.                50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:37 



N50  (7)                2.3 km  105 m   10 ep       

    1    806 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     26:33 
    2    800 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     32:02 
    3    805 Gelei Zsuzsanna              55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         32:42 
    4    795 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC               36:19 
    5    796 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub          40:31 
    6    798 Szabó Zsuzsanna              54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      41:58 
    7    799 Kühn Edit                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK       1:02:32 



N60  (6)                1.4 km  50 m   7 ep         

    1    812 Grant Julianna               48 BÖF Budai Ősforrás SC             19:43 
    2    815 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi     23:16 
    3    817 Wengrin Istvánné             42 VTC Veszprémi Tájfutó Club        27:49 
    4    809 Cser Krisztina               42 FMT FŐMTERV SK                    32:55 
    5    813 Lindeman Gunnel                 XHEL Helsingin Suunistajat        47:24 
    6    811 Salmenkylä Pirkko               XHEL Helsingin Suunistajat      1:01:59 



Nyílt TR  (17)          1.4 km  50 m   7 ep         

    1    872 Horváth János                55 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     16:26 
    2    930 Erdélyi Tibor                53 HSE Hegyisport Szentendre Egy     18:26 
    3    920 Incze András                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      21:05 
    4    914 Lux Ágnes                    51 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     23:01 
    5    870 Mészáros Károly              54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     27:18 
    6    909 Czirbesz Endre               74 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     29:07 
    7    873 Lakatos Eszter               76 EK Egyesületen kívüli             29:56 
    8    875 Treiner Éva                     OSC Orvosegyetem SC               34:41 
    9    943 Buda József                  45 BSC Balatonfüredi SC              35:29 
   10    878 Balázs Ottó                     EK Egyesületen kívüli             36:16 
   11    934 Csupor Miklós                34 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:47 
   12    938 Babai Margit dr.             38 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     58:41 

         871 Szőcs Anett                  65 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      hiba 
         910 Kővágó Móni                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub           hiba 
         915 Sike Attila                     OSC Orvosegyetem SC                hiba 
         933 Tuboly Zsuzsa                   BTK Bakonyi Tájfutó Klub           hiba 
         960 Reszter István                  EK Egyesületen kívüli              hiba 



NYK  (21)               2.4 km  75 m   6 ep         

    1    491 Berthold Tamás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub          1:55 
    2    521 Berthold Tamás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub         21:55 
    3    509 Novotni Bernadett               EK Egyesületen kívüli             24:10 
    4    495 Cservény Judit               65 SPA Tabáni Spartacus Sport és     26:19 
    5    516 Horváth Zoltán                  TSE Törekvés SE                   26:38 
    6    438 Balázs Boldizsár             00 EK Egyesületen kívüli             26:50 
    7    490 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub          29:28 
    8    458 Rábai Gábor                     SIR Sirályok SE                   30:49 
    9    528 Kinde Sarolta                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport     31:14 
   10    502 Feltser Ilona                   FMT FŐMTERV SK                    32:47 
   11    439 Ágh Eleonóra dr.             64 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     33:03 
   12    500 Szabó Ildikó                    EK Egyesületen kívüli             33:15 
   13    493 Kollár Dániel                   MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     34:09 
   14    489 Nagy Andrea                     EK Egyesületen kívüli             35:43 
   15    522 Ács Bálint                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     37:17 
   16    525 Kinde Zsófia                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport     43:28 
   17    440 Miklósvölgyi Zsolt           63 BSC Balatonfüredi SC              44:30 
   18    499 Csurányi Eszter                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:21 
   19    441 Szőnyeg Dóra                 90 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     50:17 
   20    504 Miller Robert                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:22:54 

         488 Mike Anna                       KFK KFKI Petőfi Sportkör           hiba 



NYT  (29)               3.3 km  115 m   10 ep       

    1    602 Kiácz Bence                  70 HSE Hegyisport Szentendre Egy     30:49 
    2    545 Szebeni Zsolt                   PSE Postás SE                     37:35 
    3    599 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy     39:45 
    4    606 Peics Antal                  68 KFK KFKI Petőfi Sportkör          40:45 
    5    605 Kertész Gábor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport     41:57 
    6    593 Szűcs Péter                  69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          42:26 
    7    620 Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     44:25 
    8    597 Ambrus Péter                    EK Egyesületen kívüli             45:12 
    9    548 Orsányi Beatrix                 PSE Postás SE                     46:46 
   10    541 Németh László                62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      46:58 
   11    537 Németh Zsolt                 65 HER Herkules SE Balatonalmádi     47:17 
   12    601 Kiss Zsolt                   57 EK Egyesületen kívüli             51:21 
   13    594 Imeli János                     MSE Megalódusz SE                 52:01 
   14    607 Szigetfy Ildikó              76 HER Herkules SE Balatonalmádi     54:10 
   15    543 Németh Dániel                93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:01:09 
   16    534 Rákos Piroska                77 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:02:01 
   17    610 Braun János                  59 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:02:57 
   18    589 Keszthelyi Ildikó            50 PSE Postás SE                   1:09:41 
   19    536 Horváth Zoltánné             64 TSE Törekvés SE                 1:12:11 
   20    587 Madarassy Mária              74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:12:46 
   21    586 Geszti Zsuzsa                   EK Egyesületen kívüli           1:35:44 
   22    604 Csontos László               57 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:43:16 
   23    625 Sárosi Zita                     EK Egyesületen kívüli           1:47:50 
   24    609 Kőhegyi Borbála                 EK Egyesületen kívüli           2:08:56 

         592 Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub           hiba 
         596 Kerényiné Rédly Zsófia       60 HSE Hegyisport Szentendre Egy      hiba 
         598 Gerely Ferenc                44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      hiba 
         603 Szőke Eszter                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub      hiba 
         608 Kovács Sándor                   EK Egyesületen kívüli              hiba