Tipo Kupa - Budapest Nagydíj 2008Szo 2008.04.19. 19:44
Eredmények Normáltávkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F10D  (13)              4.2 km  65 m   6 ep         

    1    838 Weiler Vince                    MAF Műegyetemi Atlétikai és F     31:08 
    2    839 Kálmán Erik                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti     32:36 
    3    833 Tóth Erik                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub         32:58 
    4    831 Szuromi Mátyás                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK         33:51 
    5    832 Szitter Márton               99 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     34:27 
    6    828 Ormay Mihály                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      35:46 
    7    829 Váczi Buda Benedek           98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:06 
    8    834 Gansperger Gáspár            98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      41:51 
    9    827 Tamás Ervin                     MSE Megalódusz SE                 44:02 
   10    825 Hamar Miklós                 99 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     48:25 
   11    830 Váczi Samu                      TTE Tipo Tájfutó és Környezet     59:41 

         826 Salmenkylä Eemil                XHEL Helsingin Suunistajat         hiba 
         836 Buzási Áron                  98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i. 



F10DK  (5)              4.2 km  65 m   6 ep         

    1    863 Marosffy Bálint              98 OSC Orvosegyetem SC               29:46 
    2    865 Horváth Csongor              00 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     30:44 
    3    867 Tóth Balázs                  99 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     35:20 
    4    866 Havasi G. Győző              99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      36:25 
    5    868 Ács Gergő                       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     51:38 



F12C  (16)              2.7 km  85 m   7 ep         

    1    142 Mohácsy Ádám                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        23:33 
    2    147 Tóth Adrián                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     25:21 
    3    146 Lengyel Ádám                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:12 
    4    145 Salmenkylä Anton                XHEL Helsingin Suunistajat        28:09 
    5    144 Peregi Dániel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     30:08 
    6    139 Hajdu Erik                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:21 
    7    134 Tábori Milán                 96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       30:38 
    8    133 Farkasdy András              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:38 
    9    135 Lakatos Tádé                    SPA Tabáni Spartacus Sport és     36:47 
   10    140 Bene Martin                  96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       37:12 
   11    143 Toldi Bence                  96 FMT FŐMTERV SK                    40:07 
   12    148 Koltai András                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     41:55 
   13    136 Baksa Bence                  96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       44:50 
   14    137 Bognár Gergely Dávid         97 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai     44:58 

         141 Trócsányi Boldizsár             PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 
         150 Tamás Gergő                     SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i. 



F12D  (2)               4.2 km  65 m   6 ep         

    1    852 Papanek András               97 EK Egyesületen kívüli             27:54 
    2    854 Apagyi Bálint                96 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     35:43 



F14B  (16)              4.1 km  150 m   11 ep       

    1     38 Tugyi Levente                94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        38:00 
    2     34 Gazdig Vendel                94 VHS Veszprémi Honvéd SE           40:40 
    3     26 Balázs Bulcsú                94 SPA Tabáni Spartacus Sport és     43:30 
    4     31 Horváth Gergő                95 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     46:30 
    5     22 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      46:34 
    6     23 Schiel Florian                  XIEN Wienerwald OLC               49:19 
    7     19 Németh Marcell               94 SPA Tabáni Spartacus Sport és     49:50 
    8     25 Tölgyesi Aurél               96 VHS Veszprémi Honvéd SE           53:26 
    9     20 Németh Balázs                94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:02:44 
   10     39 Bubla Péter                  94 BSC Balatonfüredi SC            1:05:41 
   11     37 Horváth Ádám                 95 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:06:07 
   12     36 Dima Péter                   96 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:08:25 
   13     24 Jakus Bertalan               94 FSC Futárok SC                  1:09:20 
   14     28 Földing Viktor               94 BSC Balatonfüredi SC            1:13:54 
   15     21 Siklósi Bálint                  TSE Törekvés SE                 1:28:24 

          33 Fejér István                    TSE Törekvés SE                    hiba 



F14C  (14)              3.6 km  120 m   8 ep        

    1    156 Berkes Dániel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:48 
    2    165 Fleischer András                SPA Tabáni Spartacus Sport és     33:28 
    3    169 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     33:44 
    4    162 Báldi Gergő                  95 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       34:26 
    5    155 Körmendi Miklós Márton       95 EK Egyesületen kívüli             39:20 
    6    168 Sveiczer András              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és     45:21 
    7    160 Hajagos Bence                95 SZV Szegedi Vasutas SE            46:28 
    8    157 Hajagos Miklós               95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     48:32 
    9    159 Hajagos István               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     48:47 
   10    158 Chinorányi Gergely           95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      51:46 
   11    153 Papanek Ernő ifj.            94 EK Egyesületen kívüli             58:03 
   12    161 Pogány Gergő                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:10:55 
   13    164 Ribényi András                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:13:00 

         166 Kovács Márton                95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i. 



F16B  (26)              7.0 km  290 m   15 ep       

    1     43 Baumholczer Máté             92 PVS Pécsi Vasutas SK              49:50 
    2     41 Péley Domokos                93 PVS Pécsi Vasutas SK              53:49 
    3     60 Liszka Krisztián             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és     56:22 
    4     54 Horváth Marcell              93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék     56:25 
    5     50 Radványi Ádám                92 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        59:27 
    6     62 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:01:33 
    7     66 Kovács Sebestyén             93 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:01:35 
    8     57 Kazal Márton                 94 PVS Pécsi Vasutas SK            1:02:15 
    9     40 Nagy Patrik                  92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:02:31 
   10     65 Tölgyesi Tamás               93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      1:03:40 
   11     48 Schiel Philipp                  XIEN Wienerwald OLC             1:06:07 
   12     49 Csöngei Dávid Máté           94 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:07:23 
   13     67 Tölgyesi Renátó              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:10:48 
   14     42 Cserki Soma                  92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:12:03 
   15     64 Bugár Gergely                92 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:14:38 
   16     59 Heilig Dániel                92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:16:19 
   17     63 Németh Bence                 92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:16:39 
   18     44 Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                 1:17:56 
   19     47 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:18:08 
   20     51 Lükő Dániel                  93 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:19:36 
   21     55 Peregi Dávid                    SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:23:50 
   22     53 Schwendtner Bálint           93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:24:48 
   23     68 Kovács Domonkos              94 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:32:57 
   24     61 Brenn Dávid                  93 TSE Törekvés SE                 1:40:40 

          46 Tölgyesi Ákos ifj.           92 VHS Veszprémi Honvéd SE            n.i. 
          58 Sulyok Ábel                     SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i. 



F18B  (18)              8.7 km  335 m   18 ep       

    1     92 Fehérvári Zsolt              90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:06:45 
    2     91 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:07:18 
    3     88 Sulz Henrik                  90 XIEN Wienerwald OLC             1:09:29 
    4     74 Vellner Gábor                90 SIR Sirályok SE                 1:11:09 
    5     79 Kovács Boldizsár             91 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:14:41 
    6     81 Ádámszki Tamás               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      1:16:30 
    7     71 Pongrácz Ervin               91 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:16:37 
    8     86 Kinde Mátyás                 91 SIR Sirályok SE                 1:17:58 
    9     84 Tóth Károly ifj.             90 SIR Sirályok SE                 1:18:08 
   10     87 Lápossy Péter                90 PVS Pécsi Vasutas SK            1:18:14 
   11     70 Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:20:52 
   12     73 Kovács András                90 PVS Pécsi Vasutas SK            1:27:33 
   13     77 Szivák András                90 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:33:36 
   14     82 Nagy Kristóf                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:34:50 
   15     72 Morvai András                90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:46:25 
   16     76 Filó Bernát                  90 DIS DISZ Kulturális és Sporte   1:52:24 
   17     90 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:54:41 

          89 Szivós Dániel                91 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 



F18C  (5)               4.6 km  130 m   11 ep       

    1    179 Tölgyesi Péter               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        37:20 
    2    183 Horváth Gergely              90 FMT FŐMTERV SK                    40:59 
    3    171 Incze Zsombor                90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      44:42 
    4    174 Faragó Ferdinánd             92 EK Egyesületen kívüli             50:39 

         177 Tass Benedek                 93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i. 



F21A  (17)              12.5 km  580 m   24 ep      

    1     15 Vonyó Péter                  74 PVS Pécsi Vasutas SK            1:26:51 
    2     16 Zsebeházy István             85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:30:47 
    3      1 Kovács Róbert                86 PVS Pécsi Vasutas SK            1:30:53 
    4     13 Turcsán Gábor                89 PVS Pécsi Vasutas SK            1:34:55 
    5      2 Novai György                 75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:39:09 
    6      6 Kisvölcsey Ákos              72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:39:28 
    7      9 Lévai Ferenc                 74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:41:51 
    8      5 Bogos Tamás                  84 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:43:38 
    9      8 Forrai Gábor                 79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   1:44:29 
   10     14 Forrai Miklós                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   1:54:50 
   11      4 Poell Matthias                  XIEN Wienerwald OLC             1:59:27 
   12     10 Tornai Szabolcs              71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    2:11:38 

          11 Harkányi Zoltán              80 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      hiba 
          12 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
           7 Molnár Róbert                75 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      hiba 
          17 Nagy László                  87 SDS Salgótarjáni Dornyai SE        n.i. 
   Vk    958 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:45:31 



F21B  (34)              10.1 km  420 m   18 ep      

    1    120 Kovács László ifj. dr.       66 PVS Pécsi Vasutas SK            1:16:56 
    2    111 Viniczai Ferenc              65 PVS Pécsi Vasutas SK            1:19:22 
    3    123 Rakayova Martina                ATU ATU Kosice                  1:20:31 
    4     93 Borbás Nándor                71 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:22:09 
    5    126 Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:23:06 
    6    128 Domján Tamás                 78 PVS Pécsi Vasutas SK            1:27:20 
    7    114 Uhlir Péter                  75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:28:49 
    8    129 Kocsik Árpád dr.             73 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:29:04 
    9    115 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:29:33 
   10    109 Kaló Attila                  89 SZV Szegedi Vasutas SE          1:30:09 
   11     95 Molnár Csaba                 67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:30:37 
   12    102 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:31:45 
   13    118 Horváth Sándor               66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:31:53 
   14    116 Molnár Tibor                 71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:31:54 
   15    112 Józsa Gábor                  75 PSE Postás SE                   1:33:18 
   16    107 Tóth Máté                    85 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      1:34:29 
   17    106 Sárecz Lajos ifj.            76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:36:28 
   18    119 Schultheisz György           69 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:36:34 
   19    127 Simon Tamás                  73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:36:50 
   20    124 Bánfi Róbert                 77 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   1:39:18 
   21    104 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:43:51 
   22    113 Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:44:38 
   23    130 Gyurkó László                51 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:45:25 
   24    105 Nemesházi László             60 PSE Postás SE                   1:47:22 
   25     94 Kósik Gábor                  70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      1:47:58 
   26    125 Horváth Pál                  78 JSS Jánosháza SK                1:49:32 
   27     99 Petrik György                76 EK Egyesületen kívüli           1:53:54 
   28    122 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:55:48 
   29    110 Kustos Szabolcs              80 EK Egyesületen kívüli           1:59:06 
   30     98 Sárospataki Barnabás         88 BMG Babits Mihály Gimnázium D   2:01:00 
   31    100 Bozsó Norbert                76 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai   2:03:29 
   32    131 Szentesi József Tamás        89 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   2:13:21 

          97 Varsányi Ferenc              71 MSE Megalódusz SE                  hiba 
         103 Csőkör Zoltán                80 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i. 



F21BR  (26)             5.1 km  225 m   14 ep       

    1    212 Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és     40:41 
    2    233 Péley Dániel                 85 PVS Pécsi Vasutas SK              45:15 
    3    235 Néda László                  72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     47:22 
    4    201 Miskó Róbert                 86 BSC Balatonfüredi SC              50:28 
    5    223 Zsebeházy Zsolt              78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      51:06 
    6    199 Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és     51:11 
    7    228 Maráz Gábor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub     53:44 
    8    230 Fehérvári Péter              67 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       53:51 
    9    215 Egri Botond                  77 KFK KFKI Petőfi Sportkör          55:12 
   10    206 Nagy Gergő                   81 SZV Szegedi Vasutas SE            56:51 
   11    208 Szabó Csaba                  66 BTK Bakonyi Tájfutó Klub          57:44 
   12    234 Bossánszky Ákos              79 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      57:50 
   13    210 Weibl Zoltán                 00 EK Egyesületen kívüli           1:00:06 
   14    224 Mentler Balázs               68 SFC Széchenyi István Egyetem    1:02:10 
   15    198 Laták Rudolf                 74 FMT FŐMTERV SK                  1:04:12 
   16    221 Vékony Andor                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:10:54 
   17    219 Oláh Gyula                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:11:57 
   18    202 Kain Gergely                 78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:13:27 
   19    203 Tőzsér András                00 EK Egyesületen kívüli           1:14:53 
   20    225 Kálmán Péter                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:19:41 
   21    200 Tóth II. Zoltán              69 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:31:26 
   22    214 Németh László                78 EK Egyesületen kívüli           1:39:33 
   23    236 Szentgyörgyi Zsolt           72 EK Egyesületen kívüli           1:52:41 
   24    205 Tölgyesi László                 SPA Tabáni Spartacus Sport és   2:42:56 

         226 Bihari Zoltán                76 KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i. 
         951 Szlávik Zoltán dr.           73 KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i. 



F21C  (10)              7.8 km  300 m   12 ep       

    1    184 Sánta Bendegúz               87 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj   1:06:48 
    2    191 Babka Miklós                 77 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:07:39 
    3    955 Ádám Balázs                     EK Egyesületen kívüli           1:12:29 
    4    186 Tóth László                  68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:29:33 
    5    193 Süle Zoltán                  70 BTK Bakonyi Tájfutó Klub        1:30:18 
    6    194 Laborczi Tamás               80 FMT FŐMTERV SK                  1:38:00 
    7    185 Nagy Lajos Viktor            73 MSE Megalódusz SE               1:48:35 
    8    195 Harmati Attila                  TRI Tricepsz SE                 2:11:56 

         187 Muity László                 69 MSE Megalódusz SE                  hiba 
         188 Hunyadi István               74 EK Egyesületen kívüli              n.i. 



F35BR  (23)             4.6 km  220 m   13 ep       

    1    242 Schlosser Balázs             72 SMA Soproni Műegyetemi AC         43:18 
    2    253 Cserna András                71 MSE Megalódusz SE                 43:32 
    3    256 Bátor Szilárd                71 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     45:32 
    4    247 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         47:38 
    5    249 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     50:38 
    6    241 Gera Tibor                   64 SZV Szegedi Vasutas SE            50:54 
    7    260 Pataki Gábor                 67 PVS Pécsi Vasutas SK              51:44 
    8    258 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     51:49 
    9    947 Ipsics László                68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     54:20 
   10    248 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     56:27 
   11    238 Körmendi Miklós              64 MSE Megalódusz SE                 57:09 
   12    245 Györgyi Zoltán               63 OSC Orvosegyetem SC               57:13 
   13    239 Varsányi Attila              67 VTC Veszprémi Tájfutó Club        58:25 
   14    243 Paskuj Mátyás                67 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai   1:00:50 
   15    246 Redl Bernhard                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:08:58 
   16    262 Szlávik Szabolcs dr.         72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:10:40 
   17    251 Papanek Ernő                 65 EK Egyesületen kívüli           1:14:03 
   18    263 Füzy Tibor                   72 EK Egyesületen kívüli           1:16:00 
   19    252 Tóth Tamás                   69 OSC Orvosegyetem SC             1:17:32 
   20    254 Peregi Tamás                    SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:21:26 
   21    237 Ádám András                  56 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:22:23 
   22    240 Varga Attila                 70 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:33:36 
   23    244 Palkovics Viktor                SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:41:22 



F40  (25)               7.5 km  340 m   18 ep       

    1    632 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     58:27 
    2    635 Gillich György               68 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:01:17 
    3    647 Gyulai Zoltán                58 MSE Megalódusz SE               1:01:18 
    4    629 Semaska Darius               67 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:01:36 
    5    648 Szieberth Péter              63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       1:02:14 
    6    630 Szőcs László                 58 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:02:27 
    7    638 Gillich István               66 MSE Megalódusz SE               1:03:54 
    8    639 Jakus Zoltán                 68 FSC Futárok SC                  1:04:15 
    9    628 Angyal Gábor                 67 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:06:41 
   10    641 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:07:22 
   11    652 Mohácsy Tamás dr.            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      1:07:27 
   12    637 Argay Gyula                  66 TSE Törekvés SE                 1:11:23 
   13    634 Korim Juraj                     ATU ATU Kosice                  1:15:07 
   14    640 Halaj László                 68 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   1:15:33 
   15    633 Kovács Gábor                 67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:16:22 
   16    953 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:18:37 
   17    646 Mörk Péter                   67 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:19:40 
   18    654 Szitter Attila               67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:21:35 
   19    636 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:22:02 
   20    651 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc   1:28:58 
   21    645 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                  2:08:10 

         627 Zentai László                59 HSE Hegyisport Szentendre Egy      hiba 
         650 Jóni János                   64 EK Egyesületen kívüli              n.i. 
         631 Siegler Konrád               66 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i. 
         653 Oszkó László                 65 MAC Margitszigeti Atlétikai C      n.i. 



F45  (18)               7.0 km  290 m   15 ep       

    1    661 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         58:49 
    2    659 Prill László                 63 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     59:15 
    3    665 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egy     59:22 
    4    669 Tölgyesi Tibor               61 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      1:01:21 
    5    668 Koczka Tibor                 62 SZT Szombathelyi Főiskola SE    1:03:03 
    6    672 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC             1:03:29 
    7    667 Takács Csaba                 62 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:05:01 
    8    677 Fedor Jozef                     XSOK Sokol Pezinok              1:06:25 
    9    676 Tóth Károly                  60 VTC Veszprémi Tájfutó Club      1:09:34 
   10    671 Molnár Tibor                 63 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:11:40 
   11    678 Hajagos Henrik               59 SZV Szegedi Vasutas SE          1:14:03 
   12    675 Filó György                  63 DIS DISZ Kulturális és Sporte   1:18:34 
   13    662 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC             1:20:03 
   14    658 Hajagos István               60 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:25:24 
   15    656 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                  1:37:35 

         663 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy      hiba 
         657 Sramkó Tibor                 61 SDS Salgótarjáni Dornyai SE        n.i. 
         660 Nemcsényi László dr.         63 DHS Debreceni Honvéd SE            n.i. 



F50  (25)               5.7 km  240 m   13 ep       

    1    688 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub          50:19 
    2    697 Kóger Gyula                  55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         50:56 
    3    698 Pápai János                  58 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     53:07 
    4    696 Viczena Miklós               57 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     54:38 
    5    699 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     54:44 
    6    692 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     56:46 
    7    707 Zentai József                54 HUF HUFEZE Pásztó                 57:24 
    8    685 Margittai Endre              57 SMA Soproni Műegyetemi AC         58:45 
    9    680 Törjék György                55 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:03:05 
   10    690 Bugár József                 53 BÖF Budai Ősforrás SC           1:06:03 
   11    689 Tóth Lajos                   57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:06:45 
   12    693 Melkes Antal                 53 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:07:36 
   13    686 Hunyadvári László            48 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:13:23 
   14    694 Hirt Károly                  55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:15:54 
   15    687 Juhász István                53 BÖF Budai Ősforrás SC           1:17:04 
   16    701 Csőkör György dr.            54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:18:03 
   17    700 Olajos Ferenc                54 PSE Postás SE                   1:20:08 
   18    706 Györgyi Zoltán               54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:22:19 
   19    704 Gárdonyi Zoltán              39 BÖF Budai Ősforrás SC           1:27:02 
   20    702 El Khalki Jamel                 XHEL Helsingin Suunistajat      1:31:05 
   21    708 Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:51:39 
   22    691 Balogh Iván dr.              50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:52:11 

         682 Fleischer Zoltán             58 SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 
         695 Varga Zoltán                 57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i. 
         684 Kürti István                 57 PAK Paksi SE                       n.i. 



F55  (11)               5.3 km  240 m   12 ep       

    1    721 Boros Zoltán                 48 HSE Hegyisport Szentendre Egy     45:36 
    2    714 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:44 
    3    716 Kéri Péter                   50 TSE Törekvés SE                   52:06 
    4    726 Kolláth Gábor                52 SFC Széchenyi István Egyetem      56:38 
    5    724 Gyalog László                49 SPA Tabáni Spartacus Sport és     57:04 
    6    722 Biró Sándor                  53 KRI Kristály Tájfutó és Termé     58:41 
    7    717 Högenberg Jan                   XLID Lidköpings VSK             1:02:22 
    8    719 Kaján László                 51 FMT FŐMTERV SK                  1:03:18 
    9    712 Horváth György               52 PSE Postás SE                   1:03:50 
   10    711 Balázsy László               49 PVS Pécsi Vasutas SK            1:07:20 
   11    710 Szabó Gábor                  50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:26:32 



F60  (22)               4.4 km  155 m   12 ep       

    1    742 Sindely Pál dr.              47 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     48:24 
    2    732 Berbécs Sándor               45 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     50:22 
    3    750 Komár Béla                   45 HER Herkules SE Balatonalmádi     50:23 
    4    727 Horváth Béla                 43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         52:08 
    5    731 Rétfalvi Lajos               46 JSS Jánosháza SK                  52:31 
    6    744 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:49 
    7    734 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE                 54:05 
    8    729 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     54:10 
    9    743 Tiura Tapio                     XHEL Helsingin Suunistajat        54:28 
   10    733 Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     56:18 
   11    739 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     59:03 
   12    740 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub        1:01:53 
   13    735 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC             1:02:19 
   14    945 Tóth János                   43 SKS Sárvári Kinizsi SK          1:03:25 
   15    737 Schell Antal                 39 PSE Postás SE                   1:10:17 
   16    728 Lindeman Osmo                   XHEL Helsingin Suunistajat      1:11:37 
   17    748 Lázár László                 48 PSE Postás SE                   1:13:30 
   18    745 Sejpes Gyula                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:14:17 
   19    730 Juntunen Olli                   XHEL Helsingin Suunistajat      1:22:28 
   20    738 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:38:16 
   21    746 Müller János                 40 PSE Postás SE                   1:53:49 

         751 Kuhmonen Kalle                  XHEL Helsingin Suunistajat         hiba 



F70  (11)               3.1 km  85 m   8 ep         

    1    760 Hargitai Miklós              38 TSC Tungsram SC                   46:36 
    2    765 Fiechter Christian              OLCK OLC Kapreolo                 47:15 
    3    764 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      47:33 
    4    754 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         49:36 
    5    766 Salmenkylä Juhani               XHEL Helsingin Suunistajat        51:46 
    6    755 Kangasmaki Heikki            35 BSC Balatonfüredi SC              52:57 
    7    761 Páhy Tibor                   36 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     53:09 
    8    762 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               54:43 
    9    757 Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                 1:00:42 
   10    758 Valkony Ferenc               36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:00:46 
   11    756 Kozma László                 36 BAL Budapesti Asztali-labdarú   4:19:41 



N10D  (11)              4.2 km  65 m   6 ep         

    1    841 Gillich Bernadett            98 MSE Megalódusz SE                 27:04 
    2    849 Vékony Vanda                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub     29:38 
    3    850 Pataki Réka Dalida              PVS Pécsi Vasutas SK              35:15 
    4    846 Emesz Csipke                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub         38:13 
    5    845 Kovács Borbála               98 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     40:07 
    6    840 Kálmán Imola                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti     42:47 
    7    851 Hajnal Dorottya              00 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     44:52 
    8    844 Szuromi Hanga                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK         50:15 
    9    954 Dalos Réka                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F     53:10 

         847 Németh Nóra                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub      hiba 
         843 Zeman Mercedesz                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 



N10DK  (7)              4.2 km  65 m   6 ep         

    1    819 Vankó Milena                    HSE Hegyisport Szentendre Egy     32:41 
    2    820 Zempléni Lilla                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      36:33 
    3    818 Osvárt Réka                     DEA Debreceni Egyetemi Atléti     41:15 
    4    824 László Luca                     BTK Bakonyi Tájfutó Klub          43:33 
    5    946 Tóth Blanka                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:55 
    6    823 Gillich Dóra                 99 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     46:01 
    7    821 Marosffy Boglárka            00 OSC Orvosegyetem SC             1:11:31 



N12C  (18)              2.7 km  85 m   7 ep         

    1    367 Liszka Eszter                96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        24:17 
    2    382 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     29:16 
    3    369 Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     29:42 
    4    376 Gera Krisztina               97 SZV Szegedi Vasutas SE            30:54 
    5    365 Tóth Blanka                  96 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     31:36 
    6    375 Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     32:02 
    7    363 Nagy Klára                   97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     32:35 
    8    373 Palkovics Éva                96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       35:40 
    9    370 Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       36:18 
   10    361 Szuromi Luca                    PVM Pécsi Vörös Meteor SK         36:38 
   11    372 Horváth Hanga                97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     38:00 
   12    366 Kertész Zsófia                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet     42:10 
   13    378 Gillich Viktória             96 MSE Megalódusz SE                 44:55 
   14    368 Schwendtner Réka             96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         45:36 
   15    364 Rákosi Lili                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:11 

         362 Ónodi Vivienn                   VHS Veszprémi Honvéd SE            hiba 
         381 Mátyás Arany                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i. 
         379 Nagy Eszter                  97 SPA Tabáni Spartacus Sport és      n.i. 



N12D  (4)               4.2 km  65 m   6 ep         

    1    856 Kósa Noémi                      BTK Bakonyi Tájfutó Klub          28:34 
    2    860 Sramkó Réka                  97 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       47:15 
    3    857 Péteri Kitti                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub     51:15 
    4    858 Nagy Krisztina               97 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       53:42 



N14C  (7)               2.7 km  85 m   7 ep         

    1    390 Cseh Anett                   95 SDS Salgótarjáni Dornyai SE       29:55 
    2    391 Tölgyesi Blanka              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és     35:04 
    3    385 Tőczik Liliána               94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     58:51 
    4    387 Bognár Dóra                  95 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai   1:12:08 
    5    389 Péteri Fanni                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:42:22 

         384 Huszár Adrienn               95 SDS Salgótarjáni Dornyai SE        n.i. 
         386 Kovács Anna                  94 PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 



N16B  (19)              4.6 km  220 m   13 ep       

    1    312 Kovács Filoména              92 PVS Pécsi Vasutas SK              49:35 
    2    297 Szokol Mónika                92 SZV Szegedi Vasutas SE            49:59 
    3    299 Tóth Krisztina               93 VTC Veszprémi Tájfutó Club        54:27 
    4    288 Lajos Luca                   92 PVS Pécsi Vasutas SK              55:15 
    5    298 Zempléni Réka                93 SIR Sirályok SE                   56:19 
    6    293 Varsányi Kinga               94 VTC Veszprémi Tájfutó Club        57:39 
    7    296 Konrád Krisztina             95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      1:00:26 
    8    290 Szepesi Szilvia              92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:03:31 
    9    291 Paskuj Rebeka                93 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai   1:12:49 
   10    301 Goldmann Dóra                93 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:13:11 
   11    313 Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:19:02 
   12    304 Györgyi Hanga                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:23:12 
   13    289 Kerényi Szofi                93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:23:16 
   14    309 Kakuk Zsófia                 92 SZV Szegedi Vasutas SE          1:31:57 
   15    305 Csala Fruzsina                  PVS Pécsi Vasutas SK            1:31:58 
   16    294 Kiss Eszter Blanka           95 SIR Sirályok SE                 1:43:12 

         302 Mets Ildikó                  93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba 
         295 Ágh Barbara                  93 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      hiba 
         292 Hajdu Dorisz                 94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i. 



N18B  (16)              5.7 km  240 m   13 ep       

    1    329 Bertóti Regina               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        59:03 
    2    318 Zsigmond Vanda               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        59:32 
    3    327 Tibay Ilona                  90 SIR Sirályok SE                   59:52 
    4    333 Varga Adél                   90 SIR Sirályok SE                 1:07:32 
    5    331 Juhász V. Renáta             91 SZV Szegedi Vasutas SE          1:11:37 
    6    330 Sebők Petra                  90 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:14:01 
    7    317 Papanek Andrea               90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:20:21 
    8    322 Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:20:58 
    9    319 Móga Piroska                 90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:24:51 
   10    321 Fleischer Kata               90 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:32:03 
   11    323 Bognár Tünde                 90 BMG Babits Mihály Gimnázium D   1:33:21 

         335 Zsigmond Tímea               90 SZV Szegedi Vasutas SE             hiba 
         334 Balla Brigitta               91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE        hiba 
         320 Paskuj Sára                  91 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai      n.i. 
         332 Lőcsey Vera                  90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i. 
         325 Szabó Fanni                  91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE        n.i. 



N21A  (12)              7.5 km  340 m   18 ep       

    1    285 Szerencsi Ildikó             85 SZV Szegedi Vasutas SE          1:03:52 
    2    267 Őry Eszter                   88 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:11:15 
    3    281 Péley Dorottya               89 PVS Pécsi Vasutas SK            1:13:00 
    4    282 Boros Anna                   70 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:13:41 
    5    279 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:15:54 
    6    276 Szerencsi Dóra               88 SZV Szegedi Vasutas SE          1:21:57 
    7    271 Tömördi Ágnes                63 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:25:56 
    8    278 Tas Katalin                  87 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:27:04 
    9    273 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:31:51 
   10    269 Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:44:00 
   11    268 Nagy Virág                   88 SZV Szegedi Vasutas SE          2:10:48 

         275 Koós Diána                   88 SDS Salgótarjáni Dornyai SE        n.i. 



N21B  (22)              5.7 km  240 m   13 ep       

    1    344 Hornyák Mariann              73 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        58:55 
    2    348 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:01:01 
    3    343 Gillichné Kalocsai Adrienn   69 MSE Megalódusz SE               1:01:09 
    4    339 Mezei Anikó                  77 FSC Futárok SC                  1:01:45 
    5    342 Veresné Gyalog Zsuzsanna     78 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:03:11 
    6    350 Pogány Borcsi                78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:08:38 
    7    338 Fedorova Katarina               XSOK Sokol Pezinok              1:12:52 
    8    356 Szunyog Emese                81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:13:51 
    9    340 Kovács Edit                  82 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:15:44 
   10    354 Koczka Zsófia                87 SZT Szombathelyi Főiskola SE    1:17:14 
   11    353 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás SE                   1:18:07 
   12    336 Szacska Nikolett             87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:19:31 
   13    341 Lendvai Katalin              72 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:20:10 
   14    352 Uhlir Tímea                  76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:21:13 
   15    357 Tolnay Katalin               73 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:21:52 
   16    950 Prokai Eszter Anna           88 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:22:56 
   17    337 Széplaki Erika               76 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:28:07 
   18    345 Nagy Ákosné                  72 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:34:27 
   19    347 Dévényi Beatrix              89 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:38:02 
   20    346 Fischer Mária                52 PSE Postás SE                   2:06:50 
   21    952 Szathmári Nóra               70 DEA Debreceni Egyetemi Atléti   2:28:48 

         355 Rostás Anikó                 75 KAL Kalocsai SE                    hiba 



N21BR  (18)             3.4 km  150 m   11 ep       

    1    431 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          38:42 
    2    425 Horváti Réka                 70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     40:02 
    3    435 Marosfalvi Eszter            73 FMT FŐMTERV SK                    41:11 
    4    423 Pegán Bernadett              70 VTC Veszprémi Tájfutó Club        44:33 
    5    413 Jenei Margit                 54 BÖF Budai Ősforrás SC             46:09 
    6    414 Salánki Zsuzsa               62 OSC Orvosegyetem SC               47:29 
    7    427 Németh Tünde                 72 SMA Soproni Műegyetemi AC         48:56 
    8    405 Papanek Ilona                69 TSE Törekvés SE                   49:42 
    9    422 Ádám Vera                    79 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     49:48 
   10    433 Kerényi Krisztina            88 SIR Sirályok SE                   51:02 
   11    408 Pincés Marianna              69 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     56:49 
   12    434 Madarassy Anikó                 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:01:06 
   13    411 Tölgyesi Tiborné             64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      1:04:04 
   14    406 Tóth Károlyné                67 VTC Veszprémi Tájfutó Club      1:12:55 
   15    429 Bay-Fodor Boglárka dr.       69 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:15:28 

         404 Csordás Erika                73 FMT FŐMTERV SK                     n.i. 
         410 Károssy Réka                 69 SZV Szegedi Vasutas SE             n.i. 
         420 Varga Ágnes                  71 PVS Pécsi Vasutas SK               n.i. 



N21C  (6)               4.6 km  130 m   11 ep       

    1    398 Konrád Rita                  74 MSE Megalódusz SE                 48:26 
    2    397 Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                    54:41 
    3    396 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     59:49 
    4    402 Horváthné Keszthelyi Noémi   69 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   1:02:24 
    5    400 Ódor Viktória                72 FMT FŐMTERV SK                  1:02:46 
    6    395 Czirbeszné Bíró Krisztina    74 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai   1:07:44 



N40  (15)               4.4 km  155 m   12 ep       

    1    775 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     39:36 
    2    774 Csillag Vera                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         41:42 
    3    777 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         44:38 
    4    773 Várady Szilvia               64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        48:57 
    5    770 Erős Anikó                      SPA Tabáni Spartacus Sport és     54:46 
    6    772 Krasznai Orsolya                SPA Tabáni Spartacus Sport és     55:14 
    7    779 Tamásné Szakács Judit        66 MSE Megalódusz SE                 55:22 
    8    768 Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     59:00 
    9    783 Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     59:35 
   10    776 Németh Zsoltné               68 HER Herkules SE Balatonalmádi     59:43 
   11    780 Nagy Beáta                   64 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:04:15 
   12    771 Ostorics Zsuzsanna           59 PSE Postás SE                   1:04:23 
   13    782 Gösswein Judit               51 PSE Postás SE                   1:25:11 
   14    784 Nemesházi Lászlóné           62 PSE Postás SE                   1:31:31 

         767 Bányai Réka                  67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      n.i. 



N45  (6)                4.1 km  150 m   11 ep       

    1    786 Dániel Edit                  58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     46:47 
    2    789 Koczka Gabriella             62 SZT Szombathelyi Főiskola SE      48:40 
    3    788 Salmenkylä Tuulikki             XHEL Helsingin Suunistajat        51:30 
    4    790 Özse Ágnes                   59 KRI Kristály Tájfutó és Termé     57:38 
    5    794 Pál Ilona dr.                50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:01:31 
    6    792 Balla Katalin                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:08:39 



N50  (10)               3.4 km  150 m   11 ep       

    1    806 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     35:16 
    2    804 Hegedüs Ágnes                49 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:43 
    3    795 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC               46:30 
    4    800 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     47:46 
    5    798 Szabó Zsuzsanna              54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      51:28 
    6    796 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub          55:24 
    7    805 Gelei Zsuzsanna              55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         55:50 
    8    799 Kühn Edit                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK       1:35:12 

         797 Kiss Julianna                55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 
         802 Szopori Éva                  55 KRI Kristály Tájfutó és Termé      n.i. 



N60  (6)                2.8 km  90 m   9 ep         

    1    812 Grant Julianna               48 BÖF Budai Ősforrás SC             39:41 
    2    815 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi     40:41 
    3    809 Cser Krisztina               42 FMT FŐMTERV SK                  1:02:07 
    4    813 Lindeman Gunnel                 XHEL Helsingin Suunistajat      1:05:14 
    5    817 Wengrin Istvánné             42 VTC Veszprémi Tájfutó Club      1:22:46 
    6    811 Salmenkylä Pirkko               XHEL Helsingin Suunistajat      1:41:00 



Nyílt TR  (24)          3.0 km  100 m   10 ep       

    1    898 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy     41:58 
    2    874 Ambrus Péter                    EK Egyesületen kívüli             43:32 
    3    876 Katona Ferenc                   HSE Hegyisport Szentendre Egy     52:21 
    4    887 Imeli János                     MSE Megalódusz SE                 53:37 
    5    908 Szabolcs Gergely                EK Egyesületen kívüli           1:00:30 
    6    877 Somogyi László               61 BSC Balatonfüredi SC            1:03:21 
    7    870 Mészáros Károly              54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:05:39 
    8    884 Sárosi Zita                     EK Egyesületen kívüli           1:13:53 
    9    888 Fábián Gábor                    EK Egyesületen kívüli           1:15:55 
   10    882 Incze András                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:16:12 
   11    883 Reszter István                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:16:23 
   12    875 Treiner Éva                     OSC Orvosegyetem SC             1:19:14 
   13    878 Balázs Ottó                     EK Egyesületen kívüli           1:19:55 
   14    873 Lakatos Eszter               76 EK Egyesületen kívüli           1:29:19 
   15    886 Halász Attila                   EK Egyesületen kívüli           2:17:12 

         871 Szőcs Anett                  65 HSP Hidegkúti Spartacus Sport      hiba 
         121 Veres Tamás                  75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      hiba 
         881 Feischer Zoltánné               EK Egyesületen kívüli              hiba 
         885 Halászné Laura                  EK Egyesületen kívüli              hiba 
         889 Gáspár Mária                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 
         872 Horváth János                55 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i. 
         869 Varga János                  54 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      n.i. 
         879 Babai Margit dr.             38 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i. 
         880 Csupor Miklós                34 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i. 



NYK  (21)               2.6 km  75 m   7 ep         

    1    443 Koltay Péter                 67 SZT Szombathelyi Főiskola SE      18:17 
    2    464 Cservény Judit                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport     32:34 
    3    449 Kőhegyi Borbála                 EK Egyesületen kívüli             37:05 
    4    444 Bakos Péter                     ESP Egri Spartacus Tájékozódá     38:06 
    5    454 Kinde Sarolta                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport     38:09 
    6    445 Horváth Zoltán                  TSE Törekvés SE                   40:57 
    7    458 Rábai Gábor                     SIR Sirályok SE                   42:47 
    8    441 Szőnyeg Dóra                 90 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     44:05 
    9    467 Kocsis Ádám                     EK Egyesületen kívüli             45:50 
   10    450 Halász Katinka                  EK Egyesületen kívüli             46:47 
   11    486 Ács Bálint                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     48:17 
   12    448 Novotni Bernadett               EK Egyesületen kívüli             50:50 
   13    440 Miklósvölgyi Zsolt           63 BSC Balatonfüredi SC              51:32 
   14    439 Ágh Eleonóra dr.             64 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     53:30 
   15    451 Kinde Zsófia                    HSP Hidegkúti Spartacus Sport     56:52 
   16    466 Feltser Ilona                   FMT FŐMTERV SK                  1:00:59 
   17    487 Vereszky Pál                    AXA AXA                         1:02:48 
   18    442 Kovács-Sebestény Csilla         ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:12:11 
   19    438 Balázs Boldizsár             00 EK Egyesületen kívüli           1:25:44 
   20    485 Hamar Éva                       AXA AXA                         1:26:19 
   21    483 Vereszky Viola                  AXA AXA                         1:30:20 



NYT  (25)               5.4 km  235 m   13 ep       

    1    582 Scultéty Márton              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         44:09 
    2    560 Gyulai Péter                 84 MSE Megalódusz SE                 51:07 
    3    552 Albert Gáspár                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:01:29 
    4    538 Chmelik Ernő                    VHS Veszprémi Honvéd SE         1:04:25 
    4    572 Jenővári Sárika                 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:04:25 
    6    573 Muszély György                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:05:45 
    7    545 Szebeni Zsolt                   PSE Postás SE                   1:08:00 
    8    583 Zempléni András                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:13:01 
    9    549 Somogyi Lajos                54 BSC Balatonfüredi SC            1:14:04 
   10    564 Kertész Gábor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:20:19 
   11    548 Orsányi Beatrix                 PSE Postás SE                   1:20:48 
   12    551 Németh Anna                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:21:06 
   13    541 Németh László                62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:24:07 
   14    537 Németh Zsolt                 65 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:24:13 
   15    535 Fekete András                   KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:30:54 
   16    534 Rákos Piroska                77 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:32:12 
   17    544 Tóth Bettina                    EK Egyesületen kívüli           1:34:38 
   18    536 Horváth Zoltánné             64 TSE Törekvés SE                 1:39:01 
   19    540 Lux Ágnes                       BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:42:23 
   20    547 Udvary Gergely                  BMG Babits Mihály Gimnázium D   1:46:42 
   21    546 Nemes Gábor                     EK Egyesületen kívüli           1:48:42 
   22    543 Németh Dániel                93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék   2:19:18 
   23    558 Virág Zsófia                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti   2:24:30 

         581 Zs. Tóth Ferenc                 AXA AXA                            hiba 
         550 Koltai Gábor                    EK Egyesületen kívüli              n.i.