Tipo Kupa - Budapest Nagydíj 2008K 2008.04.22. 20:30
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely ajtsz Név                   zül Klub                   Orsz Adatbázis Id      N1           N2           Idő 



F10D  (13)                                 

    1   838 Weiler Vince              MAF Műegyetemi Atlétik HUN                 31:08    1   17:30    1    48:38 
    2   831 Szuromi Mátyás            PVM Pécsi Vörös Meteor                     33:51    4   20:51    2    54:42 
    3   828 Ormay Mihály           99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS          35:46    6   26:57    6  1:02:43 
    4   829 Váczi Buda Benedek     98 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1980713VB      41:06    7   25:26    4  1:06:32 
    5   832 Szitter Márton         99 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1990921SM      34:27    5   34:20    7  1:08:47 
    6   825 Hamar Miklós           99 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1990812HM      48:25   10   25:56    5  1:14:21 
    7   830 Váczi Samu                TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 59:41   11   46:06    8  1:45:47 

        834 Gansperger Gáspár      98 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS          41:51    8    hiba               
        833 Tóth Erik                 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  NINCS          32:58    3                       
        826 Salmenkylä Eemil          XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS           hiba                            
        835 Kiss Pál                  BEA Budapesti Egyetemi HUN                              21:46    3          
        839 Kálmán Erik               BEA Budapesti Egyetemi HUN                 32:36    2                       
        827 Tamás Ervin               MSE Megalódusz SE      HUN                 44:02    9                       



F10DK  (9)                                 

    1   863 Marosffy Bálint        98 OSC Orvosegyetem SC    HUN  NINCS          29:46    1   19:58    1    49:44 
    2   865 Horváth Csongor        00 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  X3000630HC     30:44    2   22:01    2    52:45 
    3   867 Tóth Balázs            99 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  X1991218TB     35:20    3   48:42    6  1:24:02 
    4   868 Ács Gergő                 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  NINCS          51:38    5   40:05    4  1:31:43 

        866 Havasi G. Győző        99 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS          36:25    4                       
        842 Józsa Botond              PSE Postás SE          HUN                              27:27    3          
        864 Statkus Rimgaudas         LTU LTU                LTU                            1:00:35    7          
        862 Semaska Simonas           LTU LTU                LTU                              40:47    5          
        959 Semaska Rokas             LTU LTU                LTU                               hiba               



F12C  (17)                                 

    1   142 Mohácsy Ádám              GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN  1960831MA      23:33    1   16:22    1    39:55 
    2   147 Tóth Adrián            96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1960826TA      25:21    2   16:34    2    41:55 
    3   146 Lengyel Ádám           96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1960417LA      26:12    3   18:32    4    44:44 
    4   145 Salmenkylä Anton          XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS          28:09    4   18:17    3    46:26 
    5   144 Peregi Dániel             SPA Tabáni Spartacus S HUN  1970526PD      30:08    5   19:24    5    49:32 
    6   139 Hajdu Erik             96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1960816HE      30:21    6   21:10    7    51:31 
    7   134 Tábori Milán           96 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1960125TM      30:38    7   22:21    8    52:59 
    8   135 Lakatos Tádé              SPA Tabáni Spartacus S HUN                 36:47    9   20:23    6    57:10 
    9   140 Bene Martin            96 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1960925BM      37:12   10   26:00   11  1:03:12 
   10   143 Toldi Bence            96 FMT FŐMTERV SK         HUN  1960630TB      40:07   11   27:42   12  1:07:49 
   11   136 Baksa Bence            96 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  NINCS          44:50   13   25:31   10  1:10:21 
   12   137 Bognár Gergely Dávid   97 MCB Maccabi Vívó és At HUN  1970110BG      44:58   14   33:05   14  1:18:03 

        152 Forrás Bence           96 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1960430FB                   39:19   15          
        133 Farkasdy András        97 SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS          32:38    8                       
        148 Koltai András             SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS          41:55   12                       
        138 Weiler Vilmos             MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1970929WV                   28:12   13          
        151 Varsányi Bence            MSE Megalódusz SE      HUN                              23:25    9          



F12D  (2)                                  

    1   852 Papanek András         97 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS          27:54    1   26:24    1    54:18 
    2   854 Apagyi Bálint          96 TTT Tatai Tömegsport é HUN  NINCS          35:43    2   28:07    2  1:03:50 



F14B  (17)                                 

    1    38 Tugyi Levente          94 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1940627TL      38:00    1   23:04    5  1:01:04 
    2    34 Gazdig Vendel          94 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1940602GV      40:40    2   22:35    4  1:03:15 
    3    22 Hajdu Szása            95 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1950505HS      46:34    5   21:06    1  1:07:40 
    4    26 Balázs Bulcsú          94 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1940713BB      43:30    3   27:28    8  1:10:58 
    5    23 Schiel Florian            XIEN Wienerwald OLC    AUT                 49:19    6   22:04    2  1:11:23 
    6    31 Horváth Gergő          95 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1950508HG      46:30    4   26:17    6  1:12:47 
    7    25 Tölgyesi Aurél         96 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1960814TA      53:26    8   37:30   12  1:30:56 
    8    24 Jakus Bertalan         94 FSC Futárok SC         HUN  1940412JB    1:09:20   13   22:32    3  1:31:52 
    9    39 Bubla Péter            94 BSC Balatonfüredi SC   HUN  1940610BP    1:05:41   10   26:25    7  1:32:06 
   10    20 Németh Balázs          94 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1940316NB    1:02:44    9   33:15   10  1:35:59 
   11    28 Földing Viktor         94 BSC Balatonfüredi SC   HUN  1941221FV    1:13:54   14   33:42   11  1:47:36 
   12    37 Horváth Ádám           95 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1951219HA    1:06:07   11   41:56   13  1:48:03 
   13    36 Dima Péter             96 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1960303DP    1:08:25   12   50:14   14  1:58:39 
   14    21 Siklósi Bálint            TSE Törekvés SE        HUN  NINCS        1:28:24   15   53:47   15  2:22:11 

         19 Németh Marcell         94 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1940603NM      49:50    7                       
         33 Fejér István              TSE Törekvés SE        HUN                  hiba                            
         32 Miháczi Ádám           95 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1951223MA                   29:12    9          



F14C  (13)                                 

    1   162 Báldi Gergő            95 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1950613BG      34:26    4   19:46    1    54:12 
    2   156 Berkes Dániel             SPA Tabáni Spartacus S HUN                 32:48    1   22:45    4    55:33 
    3   165 Fleischer András          SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS          33:28    2   22:14    3    55:42 
    4   155 Körmendi Miklós Márto  95 EK Egyesületen kívüli  HUN  X1950901KM     39:20    5   20:29    2    59:49 
    5   168 Sveiczer András        95 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1920929SA      45:21    6   24:18    7  1:09:39 
    6   159 Hajagos István         94 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1940809HI      48:47    9   24:14    6  1:13:01 
    7   169 Pokornyik Bence        95 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1950530PB      33:44    3   39:50   10  1:13:34 
    8   157 Hajagos Miklós         95 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1950923HM      48:32    8   31:06    8  1:19:38 
    9   153 Papanek Ernő ifj.      94 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS          58:03   11   36:04    9  1:34:07 
   10   161 Pogány Gergő           95 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1951118PG    1:10:55   12   23:52    5  1:34:47 
   11   164 Ribényi András            KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  NINCS        1:13:00   13   40:37   11  1:53:37 

        160 Hajagos Bence          95 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  NINCS          46:28    7                       
        158 Chinorányi Gergely     95 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS          51:46   10                       



F16B  (25)                                 

    1    43 Baumholczer Máté       92 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1921210BM      49:50    1   25:03    2  1:14:53 
    2    41 Péley Domokos          93 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1930123PD      53:49    2   28:10    7  1:21:59 
    3    60 Liszka Krisztián       92 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1921001LK      56:22    3   26:12    3  1:22:34 
    4    54 Horváth Marcell        93 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1930401HM      56:25    4   27:00    4  1:23:25 
    5    57 Kazal Márton           94 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1940212KM    1:02:15    8   24:35    1  1:26:50 
    6    50 Radványi Ádám          92 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1921016RA      59:27    5   28:08    6  1:27:35 
    7    40 Nagy Patrik            92 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1921124NP    1:02:31    9   27:24    5  1:29:55 
    8    66 Kovács Sebestyén       93 BME Balassagyarmati ME HUN  1930702KS    1:01:35    7   32:16   10  1:33:51 
    9    65 Tölgyesi Tamás         93 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1930209TT    1:03:40   10   32:29   11  1:36:09 
   10    48 Schiel Philipp            XIEN Wienerwald OLC    AUT               1:06:07   11   30:22    9  1:36:29 
   11    49 Csöngei Dávid Máté     94 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1940307CD    1:07:23   12   34:50   16  1:42:13 
   12    51 Lükő Dániel            93 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1931009LD    1:19:36   20   29:39    8  1:49:15 
   13    64 Bugár Gergely          92 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1920904BG    1:14:38   15   34:40   15  1:49:18 
   14    47 Hajdu Marcell          92 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1921017HM    1:18:08   19   32:48   12  1:50:56 
   15    63 Németh Bence           92 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1920820NB    1:16:39   17   35:26   17  1:52:05 
   16    44 Horváth Máté           93 TSE Törekvés SE        HUN  1930819HM    1:17:56   18   36:42   18  1:54:38 
   17    59 Heilig Dániel          92 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1920608HD    1:16:19   16   38:31   20  1:54:50 
   18    55 Peregi Dávid              SPA Tabáni Spartacus S HUN  1930226PD    1:23:50   21   32:50   13  1:56:40 
   19    42 Cserki Soma            92 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1921216CS    1:12:03   14   45:40   22  1:57:43 
   20    68 Kovács Domonkos        94 BME Balassagyarmati ME HUN  1941031KD    1:32:57   23   33:40   14  2:06:37 
   21    53 Schwendtner Bálint     93 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1930920SB    1:24:48   22   44:48   21  2:09:36 
   22    61 Brenn Dávid            93 TSE Törekvés SE        HUN  1931206BD    1:40:40   24   53:56   23  2:34:36 

         67 Tölgyesi Renátó        92 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1920420TR    1:10:48   13    hiba               
         62 Györgyi Ábel           92 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1920602GA    1:01:33    6                       
         58 Sulyok Ábel               SPA Tabáni Spartacus S HUN                  n.i.        36:43   19          



F18B  (19)                                 

    1    92 Fehérvári Zsolt        90 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1900614FZ    1:06:45    1   25:19    1  1:32:04 
    2    88 Sulz Henrik            90 XIEN Wienerwald OLC    AUT  NINCS        1:09:29    3   27:08    4  1:36:37 
    3    74 Vellner Gábor          90 SIR Sirályok SE        HUN  1900905VG    1:11:09    4   26:44    3  1:37:53 
    4    71 Pongrácz Ervin         91 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  1910829PE    1:16:37    7   26:42    2  1:43:19 
    5    79 Kovács Boldizsár       91 BME Balassagyarmati ME HUN  1910528KB    1:14:41    5   29:32    6  1:44:13 
    6    86 Kinde Mátyás           91 SIR Sirályok SE        HUN  1910828KM    1:17:58    8   28:16    5  1:46:14 
    7    87 Lápossy Péter          90 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1900405LP    1:18:14   10   31:56    8  1:50:10 
    8    84 Tóth Károly ifj.       90 SIR Sirályok SE        HUN  1900112TK    1:18:08    9   32:55   11  1:51:03 
    9    70 Diószegi Bálint        91 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1910723DB    1:20:52   11   32:35   10  1:53:27 
   10    82 Nagy Kristóf           91 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1910306NK    1:34:50   14   32:03    9  2:06:53 
   11    77 Szivák András          90 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1900507SA    1:33:36   13   34:18   12  2:07:54 
   12    72 Morvai András          90 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1900227MA    1:46:25   15   30:50    7  2:17:15 
   13    76 Filó Bernát            90 DIS DISZ Kulturális és HUN  1900103FB    1:52:24   16   36:56   14  2:29:20 
   14    90 Incze Márton           91 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1911118IM    1:54:41   17   35:11   13  2:29:52 

         81 Ádámszki Tamás         90 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1901018AT    1:16:30    6    hiba               
         91 Jenes Géza             91 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1910123JG    1:07:18    2                       
         89 Szivós Dániel          91 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1910312SD       hiba                            
         73 Kovács András          90 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1901224KA    1:27:33   12                       
         83 Incze Zsombor          90 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1900625IZ                   40:19   15          



F18C  (5)                                  

    1   179 Tölgyesi Péter         90 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1900903TP      37:20    1   21:28    1    58:48 
    2   183 Horváth Gergely        90 FMT FŐMTERV SK         HUN  1900614HG      40:59    2   33:57    4  1:14:56 
    3   174 Faragó Ferdinánd       92 EK Egyesületen kívüli  HUN  1920625FF      50:39    4   32:25    2  1:23:04 

        171 Incze Zsombor          90 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1900625IZ      44:42    3                       
        176 Szkiba Tamás           92 SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS                       32:26    3          



F21A  (18)                                 

    1    15 Vonyó Péter            74 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1741110VP    1:26:51    1   43:23    1  2:10:14 
    2    16 Zsebeházy István       85 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1850918ZI    1:30:47    2   43:25    2  2:14:12 
    3     1 Kovács Róbert          86 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1861128KR    1:30:53    3   46:30    3  2:17:23 
    4    13 Turcsán Gábor          89 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1891212TG    1:34:55    4   52:53    7  2:27:48 
    5     2 Novai György           75 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  1750923NG    1:39:09    5   49:54    5  2:29:03 
    6     9 Lévai Ferenc           74 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1740406LF    1:41:51    7   47:27    4  2:29:18 
    7     8 Forrai Gábor           79 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN  1790512FG    1:44:29    9   50:11    6  2:34:40 
    8     5 Bogos Tamás            84 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1840627BT    1:43:38    8   54:40    9  2:38:18 
    9    14 Forrai Miklós          79 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN  1790512FM    1:54:50   10   55:49   11  2:50:39 
   10     4 Poell Matthias            XIEN Wienerwald OLC    AUT  NINCS        1:59:27   11 1:03:53   15  3:03:20 
   11    10 Tornai Szabolcs        71 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1710522TS    2:11:38   12   58:44   14  3:10:22 

         12 Lajszner Attila        73 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1730925LA       hiba        55:56   13          
          7 Molnár Róbert          75 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1750612MR       hiba        55:14   10          
         11 Harkányi Zoltán        80 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1801102HZ       hiba                            
          6 Kisvölcsey Ákos        72 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1720228KA    1:39:28    6                       
         18 Spiegl Máté            80 KAL Kalocsai SE        HUN  1800607SM                   53:16    8          
          3 Rakayova Martina          ATU ATU Kosice         SVK                              55:49   11          
        958 Gyimesi Zoltán         72 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1720805GZ    1:45:31   Vk                       



F21B  (38)                                 

    1   126 Morandini Viktor       87 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1870623MV    1:23:06    5   36:12    1  1:59:18 
    2    93 Borbás Nándor          71 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1710826BN    1:22:09    4   40:28    8  2:02:37 
    3   128 Domján Tamás           78 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1781027DT    1:27:20    6   39:01    5  2:06:21 
    4   114 Uhlir Péter            75 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  1750416UP    1:28:49    7   38:08    2  2:06:57 
    5   115 Mets Márton            89 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1890222MM    1:29:33    9   41:30   10  2:11:03 
    6   109 Kaló Attila            89 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  1890320KA    1:30:09   10   41:20    9  2:11:29 
    7   118 Horváth Sándor         66 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1660930HS    1:31:53   13   40:14    7  2:12:07 
    8   106 Sárecz Lajos ifj.      76 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  1761205SL    1:36:28   17   38:54    4  2:15:22 
    9   121 Veres Tamás            75 HRF Szolnoki Honvéd Sp      1750122VT    1:37:18   20   39:30    6  2:16:48 
   10   107 Tóth Máté              85 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN  1850926TM    1:34:29   16   44:50   14  2:19:19 
   11   112 Józsa Gábor            75 PSE Postás SE          HUN  1750610JG    1:33:18   15   46:25   18  2:19:43 
   12   119 Schultheisz György     69 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  1690513SG    1:36:34   18   44:09   12  2:20:43 
   13   127 Simon Tamás            73 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1731018ST    1:36:50   19   46:10   17  2:23:00 
   14   124 Bánfi Róbert           77 HTC Hódmezővásárhelyi  HUN  1771229BR    1:39:18   21   46:26   19  2:25:44 
   15   129 Kocsik Árpád dr.       73 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1731208KA    1:29:04    8   57:38   28  2:26:42 
   16   104 Marosán Dávid          75 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1750909MD    1:43:51   22   45:55   16  2:29:46 
   17   130 Gyurkó László          51 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1510127GL    1:45:25   24   46:28   20  2:31:53 
   18    94 Kósik Gábor            70 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1700526KG    1:47:58   26   45:29   15  2:33:27 
   19   125 Horváth Pál            78 JSS Jánosháza SK       HUN  1820308HP    1:49:32   27   44:22   13  2:33:54 
   20    99 Petrik György          76 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:53:54   28   50:03   21  2:43:57 
   21    98 Sárospataki Barnabás   88 BMG Babits Mihály Gimn      1880902SB    2:01:00   31   43:27   11  2:44:27 
   22   122 Honfi Gábor            55 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1550809HG    1:55:48   29   50:58   23  2:46:46 
   23   110 Kustos Szabolcs        80 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:59:06   30   52:35   25  2:51:41 
   24   100 Bozsó Norbert          76 MCB Maccabi Vívó és At HUN  1760613BN    2:03:29   32   51:55   24  2:55:24 
   25   131 Szentesi József Tamás  89 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1891002ST    2:13:21   33   53:45   27  3:07:06 

        102 Györgyi Péter          89 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1890306GP    1:31:45   12                       
         95 Molnár Csaba           67 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1670721MC    1:30:37   11                       
        116 Molnár Tibor           71 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1711020MT    1:31:54   14                       
        105 Nemesházi László       60 PSE Postás SE          HUN  1600327NL    1:47:22   25                       
        113 Szabó Márk             88 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1880305SM    1:44:38   23                       
        111 Viniczai Ferenc        65 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1650614VF    1:19:22    2                       
         97 Varsányi Ferenc        71 MSE Megalódusz SE      HUN  1710424VF       hiba                            
        120 Kovács László ifj. dr  66 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1660623KL    1:16:56    1                       
        132 Csikós Miklós ifj.     85 FSC Futárok SC         HUN  1850511CM                   53:05   26          
        123 Rakayova Martina          ATU ATU Kosice         SVK               1:20:31    3                       
         96 Ágoston Tibor          78 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1781012AT                 1:24:11   29          
        101 Gombos Csaba           79 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1790411GC                   50:21   22          
        103 Csőkör Zoltán          80 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1800115CZ       n.i.        38:38    3          



F21BR  (27)                                

    1   212 Gyalog Zoltán          80 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1800323GZ      40:41    1   22:53    1  1:03:34 
    2   233 Péley Dániel           85 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1850409PD      45:15    2   25:22    2  1:10:37 
    3   235 Néda László            72 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1721130NL      47:22    3   26:53    4  1:14:15 
    4   201 Miskó Róbert           86 BSC Balatonfüredi SC   HUN  1860616MR      50:28    4   27:05    6  1:17:33 
    4   199 Zai Bálint             86 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1860905ZB      51:11    6   26:22    3  1:17:33 
    6   223 Zsebeházy Zsolt        78 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1780920ZZ      51:06    5   28:06    8  1:19:12 
    7   228 Maráz Gábor               ARA Alba Regia Atlétik HUN  NINCS          53:44    7   28:31   10  1:22:15 
    8   206 Nagy Gergő             81 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  1810727NG      56:51   10   27:01    5  1:23:52 
    9   208 Ládi János             51 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN  1510604LJ      57:44   11   28:25    9  1:26:09 
   10   230 Fehérvári Péter        67 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1670402FP      53:51    8   32:38   12  1:26:29 
   11   234 Bossánszky Ákos        79 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1790225BA      57:50   12   33:22   13  1:31:12 
   12   224 Mentler Balázs         68 SFC Széchenyi István E HUN  1680413MB    1:02:10   14   33:55   14  1:36:05 
   13   210 Weibl Zoltán           00 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:00:06   13   36:51   16  1:36:57 
   14   198 Laták Rudolf           74 FMT FŐMTERV SK         HUN  1740102LR    1:04:12   15   38:12   17  1:42:24 
   15   221 Vékony Andor           55 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1550919VA    1:10:54   16   38:13   18  1:49:07 
   16   202 Kain Gergely           78 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1781004KG    1:13:27   18   38:53   19  1:52:20 
   17   219 Oláh Gyula             69 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  1690712OG    1:11:57   17   40:41   20  1:52:38 
   18   203 Tőzsér András          00 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:14:53   19   48:55   22  2:03:48 
   19   214 Németh László          78 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:39:33   22   48:30   21  2:28:03 
   20   236 Szentgyörgyi Zsolt     72 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:52:41   23   53:41   24  2:46:22 
   21   205 Tölgyesi László           SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS        2:42:56   24   49:00   23  3:31:56 

        226 Bihari Zoltán          76 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  1761211BZ       n.i.        30:25   11          
        215 Egri Botond            77 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  1770820EB      55:12    9                       
        200 Tóth II. Zoltán        69 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1690327TZ    1:31:26   21                       
        225 Kálmán Péter              BEA Budapesti Egyetemi HUN  1730619KP    1:19:41   20                       
        231 Weiler Zsolt           62 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1621118WZ                   35:30   15          
        220 Zentai József          54 HUF HUFEZE Pásztó      HUN  1540323ZJ                   27:23    7          



F21C  (12)                                 

    1   191 Babka Miklós           77 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  NINCS        1:07:39    2   33:54    1  1:41:33 
    2   184 Sánta Bendegúz         87 GOC Göcsej Környezetvé HUN  1870624SB    1:06:48    1   35:14    2  1:42:02 
    3   186 Tóth László            68 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1680710TL    1:29:33    4   37:35    4  2:07:08 
    4   193 Süle Zoltán            70 BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN  1701217SZ    1:30:18    5   38:35    6  2:08:53 
    5   194 Laborczi Tamás         80 FMT FŐMTERV SK         HUN  1800415LT    1:38:00    6   53:09    8  2:31:09 
    6   185 Nagy Lajos Viktor      73 MSE Megalódusz SE      HUN  1730916NL    1:48:35    7   51:32    7  2:40:07 

        187 Muity László           69 MSE Megalódusz SE      HUN  1690504ML       hiba        37:17    3          
        189 Kardos Ferenc dr.      47 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1471206KF       n.i.        37:50    5          
        197 Stanga Tibor           70 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1700316ST                    hiba               
        190 Karácsonyi Péter          EK Egyesületen kívüli  HUN                              53:24    9          
        195 Harmati Attila            TRI Tricepsz SE                          2:11:56    8                       
        955 Ádám Balázs               EK Egyesületen kívüli  HUN               1:12:29    3                       



F35BR  (26)                                

    1   242 Schlosser Balázs       72 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1720229SB      43:18    1   20:04    1  1:03:22 
    2   253 Cserna András          71 MSE Megalódusz SE      HUN  1710817CA      43:32    2   21:42    3  1:05:14 
    3   247 Schwendtner Erik       70 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1700705SE      47:38    4   24:56    8  1:12:34 
    4   249 Pokornyik Tibor        62 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1621001PT      50:38    5   23:56    5  1:14:34 
    5   241 Gera Tibor             64 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  1640404GT      50:54    6   24:39    7  1:15:33 
    6   258 Ács Gábor              71 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  1710702AG      51:49    8   24:19    6  1:16:08 
    7   260 Pataki Gábor           67 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1670122PG      51:44    7   25:21    9  1:17:05 
    8   238 Körmendi Miklós        64 MSE Megalódusz SE      HUN  1640703KM      57:09   11   21:59    4  1:19:08 
    9   239 Varsányi Attila        67 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  1670423VA      58:25   13   25:54   10  1:24:19 
   10   248 Báder Attila           69 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1690714BA      56:27   10   27:58   11  1:24:25 
   11   947 Ipsics László          68 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1680319IL      54:20    9   30:55   16  1:25:15 
   12   245 Györgyi Zoltán         63 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1630214GZ      57:13   12   29:41   14  1:26:54 
   13   243 Paskuj Mátyás          67 MCB Maccabi Vívó és At HUN  1670203PM    1:00:50   14   29:14   13  1:30:04 
   14   262 Szlávik Szabolcs dr.   72 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1720430SS    1:10:40   16   31:10   17  1:41:50 
   15   246 Redl Bernhard          70 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  5700102RB    1:08:58   15   40:52   23  1:49:50 
   16   251 Papanek Ernő           65 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:14:03   17   38:39   21  1:52:42 
   17   263 Füzy Tibor             72 EK Egyesületen kívüli  HUN  Xnincs       1:16:00   18   41:14   25  1:57:14 
   18   252 Tóth Tamás             69 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1690514TT    1:17:32   19   40:58   24  1:58:30 
   19   254 Peregi Tamás              SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS        1:21:26   20   37:39   20  1:59:05 
   20   237 Ádám András            56 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1560814AA    1:22:23   21   37:01   19  1:59:24 
   21   240 Varga Attila           70 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1700728VA    1:33:36   22   39:58   22  2:13:34 
   22   244 Palkovics Viktor          SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1720828PV    1:41:22   23   35:06   18  2:16:28 

        256 Bátor Szilárd          71 ESP Egri Spartacus Táj HUN  1710826BS      45:32    3                       
        264 Kinde Kálmán           68 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1680810KK                   28:52   12          
        255 Zakariás János         61 TSE Törekvés SE        HUN  1610824ZJ                   30:02   15          
        259 Gerzsényi Zsolt        70 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1700425GZ                   21:36    2          



F40  (26)                                  

    1   632 Marton János           68 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1680313MJ      58:27    1   38:49    4  1:37:16 
    2   635 Gillich György         68 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1680424GG    1:01:17    2   37:05    2  1:38:22 
    3   647 Gyulai Zoltán          58 MSE Megalódusz SE      HUN  1580929GZ    1:01:18    3   37:41    3  1:38:59 
    4   638 Gillich István         66 MSE Megalódusz SE      HUN  1661231GI    1:03:54    7   36:12    1  1:40:06 
    5   629 Semaska Darius         67 BEA Budapesti Egyetemi HUN  5670608SD    1:01:36    4   39:06    5  1:40:42 
    6   648 Szieberth Péter        63 PVM Pécsi Vörös Meteor      1630429SP    1:02:14    5   40:04    7  1:42:18 
    7   639 Jakus Zoltán           68 FSC Futárok SC         HUN  1680530JZ    1:04:15    8   41:24    8  1:45:39 
    8   630 Szőcs László           58 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1580923SL    1:02:27    6   43:43   11  1:46:10 
    9   641 Muliter Gábor          61 HSE Hegyisport Szenten HUN  1611211MG    1:07:22   10   39:17    6  1:46:39 
   10   652 Mohácsy Tamás dr.      64 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN  1640915MT    1:07:27   11   41:37    9  1:49:04 
   11   637 Argay Gyula            66 TSE Törekvés SE        HUN  1660812AG    1:11:23   12   45:50   14  1:57:13 
   12   633 Kovács Gábor           67 BME Balassagyarmati ME HUN  1670523KG    1:16:22   15   44:23   12  2:00:45 
   13   628 Angyal Gábor           67 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1670121AG    1:06:41    9   55:07   19  2:01:48 
   14   640 Halaj László           68 JMD Jászapáti Mészáros HUN  1680708HL    1:15:33   14   51:10   16  2:06:43 
   15   634 Korim Juraj               ATU ATU Kosice         SVK               1:15:07   13   51:48   17  2:06:55 
   16   654 Szitter Attila         67 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1671124SA    1:21:35   18   48:35   15  2:10:10 
   17   651 Zagyi László           67 JMD Jászapáti Mészáros HUN  1670210ZL    1:28:58   20   54:32   18  2:23:30 
   18   645 Bérczes Miklós         67 FMT FŐMTERV SK         HUN  1670106BM    2:08:10   21 1:03:17   21  3:11:27 

        627 Zentai László          59 HSE Hegyisport Szenten HUN  1591103ZL       hiba        45:26   13          
        636 Koltai Zoltán          67 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1670325KZ    1:22:02   19                       
        655 Köblös Csaba           67 KTX Kőbányai Textil SE HUN  1671119KC                 1:05:38   22          
        646 Mörk Péter             67 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  1670506MP    1:19:40   17                       
        631 Siegler Konrád         66 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1661001SK       n.i.        43:15   10          
        653 Oszkó László           65 MAC Margitszigeti Atlé      1650109OL       n.i.        56:33   20          
        642 Herter László          53 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1530902HL                 1:13:04   23          
        953 Dalos Attila           67 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  1671202DA    1:18:37   16                       



F45  (19)                                  

    1   659 Prill László           63 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1631116PL      59:15    2   26:36    1  1:25:51 
    2   665 Vankó Péter            59 HSE Hegyisport Szenten HUN  1590403VP      59:22    3   29:56    5  1:29:18 
    3   669 Tölgyesi Tibor         61 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  1610315TT    1:01:21    4   29:55    4  1:31:16 
    4   672 Szlatényi Ferenc       61 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1610208SF    1:03:29    6   28:35    3  1:32:04 
    5   667 Takács Csaba           62 HER Herkules SE Balato HUN  1620713TC    1:05:01    7   27:41    2  1:32:42 
    6   668 Koczka Tibor           62 SZT Szombathelyi Főisk      1620701KT    1:03:03    5   33:11    9  1:36:14 
    7   661 Szunyog József dr.     54 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1540918SJ      58:49    1   37:34   16  1:36:23 
    8   677 Fedor Jozef               XSOK Sokol Pezinok     SVK  NINCS        1:06:25    8   31:21    6  1:37:46 
    9   676 Tóth Károly            60 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  1601201TK    1:09:34    9   34:14   10  1:43:48 
   10   671 Molnár Tibor           63 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1630611MT    1:11:40   10   34:17   11  1:45:57 
   11   678 Hajagos Henrik         59 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  1590715HH    1:14:03   11   35:04   13  1:49:07 
   12   675 Filó György            63 DIS DISZ Kulturális és HUN  1630514FG    1:18:34   12   31:37    7  1:50:11 
   13   662 Mets Miklós            61 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1610506MM    1:20:03   13   34:24   12  1:54:27 
   14   658 Hajagos István         60 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1601004HI    1:25:24   14   36:03   14  2:01:27 

        663 Kerényi Dénes          57 HSE Hegyisport Szenten HUN  1570210KD       hiba        32:37    8          
        656 Nagy Zsolt             59 FMT FŐMTERV SK         HUN  1590430NZ    1:37:35   15                       
        657 Sramkó Tibor           61 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  1610325ST       n.i.        36:34   15          
        679 Csikós Miklós          55 FSC Futárok SC         HUN  1550130CM                   44:35   17          
        660 Nemcsényi László dr.   63 DHS Debreceni Honvéd S      1630411NL       n.i.      1:37:24   18          



F50  (25)                                  

    1   688 Harkányi Csaba         55 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  1550611HC      50:19    1   29:07    1  1:19:26 
    2   698 Pápai János            58 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1580920PJ      53:07    3   31:02    3  1:24:09 
    3   697 Kóger Gyula            55 PVM Pécsi Vörös Meteor      1550303KG      50:56    2   33:48    6  1:24:44 
    4   696 Viczena Miklós         57 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1570307VM      54:38    4   32:22    5  1:27:00 
    5   692 Balla Sándor           54 HSE Hegyisport Szenten HUN  1541017BS      56:46    6   30:19    2  1:27:05 
    6   699 Hegedüs Ábel           55 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1551031HA      54:44    5   33:57    7  1:28:41 
    7   685 Margittai Endre        57 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1570529ME      58:45    8   31:40    4  1:30:25 
    8   689 Tóth Lajos             57 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1570705TL    1:06:45   11   37:32    9  1:44:17 
    9   680 Törjék György          55 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1550928TG    1:03:05    9   41:57   12  1:45:02 
   10   690 Bugár József           53 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  1531211BJ    1:06:03   10   40:05   10  1:46:08 
   11   693 Melkes Antal           53 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1530730MA    1:07:36   12   45:26   13  1:53:02 
   12   694 Hirt Károly            55 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1550410HK    1:15:54   14   49:35   15  2:05:29 
   13   701 Csőkör György dr.      54 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1540515CG    1:18:03   16   47:32   14  2:05:35 
   14   687 Juhász István          53 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  1530304JI    1:17:04   15   51:59   16  2:09:03 
   15   700 Olajos Ferenc          54 PSE Postás SE          HUN  1540630OF    1:20:08   17   52:26   17  2:12:34 
   16   704 Gárdonyi Zoltán        39 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  1390626GZ    1:27:02   19   52:34   18  2:19:36 
   17   702 El Khalki Jamel           XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS        1:31:05   20 1:05:33   20  2:36:38 
   18   708 Ormay György           57 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1570122OG    1:51:39   21   59:24   19  2:51:03 
   19   691 Balogh Iván dr.        50 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1501218BI    1:52:11   22 1:12:06   21  3:04:17 

        682 Fleischer Zoltán       58 SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS           hiba        41:09   11          
        706 Györgyi Zoltán         54 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1541029GZ    1:22:19   18                       
        686 Hunyadvári László      48 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1481205HL    1:13:23   13                       
        709 Spiegl János           53 SMA Soproni Műegyetemi HUN  1531202SJ                   35:03    8          
        695 Varga Zoltán           57 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1570608VZ       n.i.         hiba               
        707 Zentai József          54 HUF HUFEZE Pásztó      HUN  1540323ZJ      57:24    7                       



F55  (11)                                  

    1   721 Boros Zoltán           48 HSE Hegyisport Szenten HUN  1480628BZ      45:36    1   25:02    4  1:10:38 
    2   714 Hegedüs András         50 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1500712HA      51:44    2   24:05    2  1:15:49 
    3   716 Kéri Péter             50 TSE Törekvés SE        HUN  1501107KP      52:06    3   24:30    3  1:16:36 
    4   724 Gyalog László          49 SPA Tabáni Spartacus S HUN  1490810GL      57:04    5   27:04    6  1:24:08 
    5   722 Biró Sándor            53 KRI Kristály Tájfutó é HUN  1530915BS      58:41    6   28:09    7  1:26:50 
    6   712 Horváth György         52 PSE Postás SE          HUN  1520530HG    1:03:50    9   23:48    1  1:27:38 
    7   719 Kaján László           51 FMT FŐMTERV SK         HUN  1511225KL    1:03:18    8   26:11    5  1:29:29 
    8   711 Balázsy László         49 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  1490215BL    1:07:20   10   28:20    8  1:35:40 
    9   726 Kolláth Gábor          52 SFC Széchenyi István E HUN  1521007KG      56:38    4   40:23   10  1:37:01 
   10   717 Högenberg Jan             XLID Lidköpings VSK    SWE  NINCS        1:02:22    7   39:20    9  1:41:42 

        710 Szabó Gábor            50 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1500709SG    1:26:32   11                       



F60  (23)                                  

    1   742 Sindely Pál dr.        47 SZU Szegedi Bokorugró  HUN  1470126SP      48:24    1   26:41    4  1:15:05 
    2   727 Horváth Béla           43 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1430501HB      52:08    4   24:11    2  1:16:19 
    3   729 Gombkötő Péter dr.     44 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1440912GP      54:10    8   24:56    3  1:19:06 
    4   743 Tiura Tapio               XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS          54:28    9   27:39    5  1:22:07 
    5   731 Rétfalvi Lajos         46 JSS Jánosháza SK       HUN  1461026RL      52:31    5   29:57    8  1:22:28 
    6   734 Bogdanovits András     48 MSE Megalódusz SE      HUN  1480816BA      54:05    7   29:55    7  1:24:00 
    7   744 Hargitai István        43 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1431106HI      53:49    6   31:56    9  1:25:45 
    8   732 Berbécs Sándor         45 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1450215BS      50:22    2   38:20   15  1:28:42 
    9   739 Homoki Géza            47 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1470213HG      59:03   11   31:59   10  1:31:02 
   10   735 Vida István            47 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1471012VI    1:02:19   13   28:48    6  1:31:07 
   11   945 Tóth János             43 SKS Sárvári Kinizsi SK      1431101TJ    1:03:25   14   40:21   16  1:43:46 
   12   737 Schell Antal           39 PSE Postás SE          HUN  1391025SA    1:10:17   15   35:40   12  1:45:57 
   13   745 Sejpes Gyula           42 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  5420902SG    1:14:17   18   33:05   11  1:47:22 
   14   728 Lindeman Osmo             XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS        1:11:37   16   36:16   14  1:47:53 
   15   730 Juntunen Olli             XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS        1:22:28   19   35:43   13  1:58:11 
   16   748 Lázár László           48 PSE Postás SE          HUN  1480128LL    1:13:30   17   45:39   18  1:59:09 
   17   738 Ribényi Imre           42 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1420713RI    1:38:16   20   55:33   20  2:33:49 
   18   746 Müller János           40 PSE Postás SE          HUN  1400726MJ    1:53:49   21   51:36   19  2:45:25 

        751 Kuhmonen Kalle            XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS           hiba        23:55    1          
        733 Csongrádi Jenő         46 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1460819CJ      56:18   10                       
        750 Komár Béla             45 HER Herkules SE Balato HUN  1450721KB      50:23    3                       
        740 Kéri Gerzson dr.       44 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  1440321KG    1:01:53   12                       
        752 Köblös József          41 KTX Kőbányai Textil SE HUN  1410209KJ                   41:34   17          



F70  (11)                                  

    1   764 Szabon János           38 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1380121SJ      47:33    3   24:16    1  1:11:49 
    2   765 Fiechter Christian        OLCK OLC Kapreolo      CH                  47:15    2   28:45    4  1:16:00 
    3   754 Nyögéri Imre           36 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1361207NI      49:36    4   30:06    7  1:19:42 
    4   766 Salmenkylä Juhani         XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS          51:46    5   28:45    4  1:20:31 
    5   760 Hargitai Miklós        38 TSC Tungsram SC        HUN  1381010HM      46:36    1   34:21   10  1:20:57 
    6   755 Kangasmaki Heikki      35 BSC Balatonfüredi SC   HUN  7350324KH      52:57    6   28:45    4  1:21:42 
    7   762 Dudás István           32 OSC Orvosegyetem SC    HUN  1321123DI      54:43    8   27:05    2  1:21:48 
    8   761 Páhy Tibor             36 ARA Alba Regia Atlétik HUN  1360826PT      53:09    7   32:28    8  1:25:37 
    9   758 Valkony Ferenc         36 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1360928VF    1:00:46   10   28:06    3  1:28:52 
   10   757 Hódossy Béla           37 TSC Tungsram SC        HUN  1370912HB    1:00:42    9   34:17    9  1:34:59 
   11   756 Kozma László           36 BAL Budapesti Asztali- HUN  1360115KL    4:19:41   11 1:38:05   11  5:57:46 



N10D  (12)                                 

    1   841 Gillich Bernadett      98 MSE Megalódusz SE      HUN  NINCS          27:04    1   25:04    2    52:08 
    2   846 Emesz Csipke              KTK Kőbányai Tájfutó K HUN                 38:13    4   24:48    1  1:03:01 
    3   845 Kovács Borbála         98 BME Balassagyarmati ME HUN  2981222KB      40:07    5   26:55    3  1:07:02 
    4   849 Vékony Vanda              ARA Alba Regia Atlétik HUN  NINCS          29:38    2   46:21    7  1:15:59 
    5   844 Szuromi Hanga             PVM Pécsi Vörös Meteor                     50:15    8   28:53    4  1:19:08 
    6   850 Pataki Réka Dalida        PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  NINCS          35:15    3   44:11    6  1:19:26 
    7   851 Hajnal Dorottya        00 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2000330HD      44:52    7 1:28:03    9  2:12:55 

        847 Németh Nóra               ARA Alba Regia Atlétik HUN  NINCS           hiba        56:58    8          
        843 Zeman Mercedesz           KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  NINCS           hiba         hiba               
        848 Józsa Dominika            PSE Postás SE          HUN                              37:19    5          
        840 Kálmán Imola              BEA Budapesti Egyetemi HUN                 42:47    6                       
        954 Dalos Réka                MAF Műegyetemi Atlétik HUN                 53:10    9                       



N10DK  (8)                                 

    1   820 Zempléni Lilla            KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  NINCS          36:33    2   27:55    2  1:04:28 
    2   824 Boa Brigitta              BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN  NINCS          43:33    4   24:09    1  1:07:42 
    3   946 Tóth Blanka               TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN                 43:55    5   29:09    3  1:13:04 
    4   823 Gillich Dóra           99 TTT Tatai Tömegsport é HUN  NINCS          46:01    6   36:33    4  1:22:34 
    5   821 Marosffy Boglárka      00 OSC Orvosegyetem SC    HUN  NINCS        1:11:31    7   37:15    5  1:48:46 

        818 Osvárt Réka               DEA Debreceni Egyetemi HUN  NINCS          41:15    3                       
        819 Vankó Milena              HSE Hegyisport Szenten HUN                 32:41    1                       
        822 Mets Panna                OSC Orvosegyetem SC    HUN                              45:54    6          



N12C  (16)                                 

    1   367 Liszka Eszter          96 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN  2960717LE      24:17    1   17:57    2    42:14 
    2   369 Balázs Otília          97 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2970211BO      29:42    3   17:40    1    47:22 
    3   376 Gera Krisztina         97 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2970709GK      30:54    4   19:16    3    50:10 
    4   382 Weiler Virág           96 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  2960117WV      29:16    2   22:54    7    52:10 
    5   375 Egei Petra             96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2961230EP      32:02    6   24:27   10    56:29 
    6   361 Szuromi Luca              PVM Pécsi Vörös Meteor                     36:38   10   21:04    5    57:42 
    7   370 Goldmann Júlia         96 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2961001GJ      36:18    9   22:06    6    58:24 
    8   363 Nagy Klára             97 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2970909NK      32:35    7   26:04   12    58:39 
    9   373 Palkovics Éva          96 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2961231PE      35:40    8   23:08    8    58:48 
   10   372 Horváth Hanga          97 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  2971025HH      38:00   11   21:00    4    59:00 
   11   368 Schwendtner Réka       96 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2960704SR      45:36   14   23:19    9  1:08:55 
   12   364 Rákosi Lili            96 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  NINCS          46:11   15   24:37   11  1:10:48 
   13   366 Kertész Zsófia            TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  NINCS          42:10   12   30:17   13  1:12:27 
   14   378 Gillich Viktória       96 MSE Megalódusz SE      HUN  NINCS          44:55   13   31:04   14  1:15:59 

        362 Ónodi Vivienn             VHS Veszprémi Honvéd S HUN                  hiba         hiba               
        365 Tóth Blanka            96 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  2960220TB      31:36    5                       



N12D  (5)                                  

    1   856 Farkas Kinga              BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN                 28:34    1   24:03    1    52:37 
    2   860 Sramkó Réka            97 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  NINCS          47:15    2   33:57    3  1:21:12 
    3   857 Péteri Kitti              ARA Alba Regia Atlétik HUN  NINCS          51:15    3   32:33    2  1:23:48 
    4   858 Nagy Krisztina         97 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  NINCS          53:42    4   37:57    4  1:31:39 

        859 Vincze Mária              BEA Budapesti Egyetemi HUN                            1:11:08    5          



N14C  (5)                                  

    1   390 Cseh Anett             95 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2951210CA      29:55    1   23:06    1    53:01 
    2   391 Tölgyesi Blanka        95 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2950904TB      35:04    2   28:18    3  1:03:22 
    3   387 Bognár Dóra            95 MCB Maccabi Vívó és At HUN  2951027BD    1:12:08    4   28:12    2  1:40:20 
    4   385 Tőczik Liliána         94 TTT Tatai Tömegsport é HUN  NINCS          58:51    3   43:41    5  1:42:32 
    5   389 Péteri Fanni              ARA Alba Regia Atlétik HUN  NINCS        1:42:22    5   40:19    4  2:22:41 



N16B  (21)                                 

    1   312 Kovács Filoména        92 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  2920807KF      49:35    1   27:38    5  1:17:13 
    2   288 Lajos Luca             92 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  2920601LL      55:15    4   23:01    1  1:18:16 
    3   299 Tóth Krisztina         93 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  2930418TK      54:27    3   26:42    3  1:21:09 
    4   298 Zempléni Réka          93 SIR Sirályok SE        HUN  2930824ZR      56:19    5   26:47    4  1:23:06 
    5   293 Varsányi Kinga         94 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  2940325VK      57:39    6   27:40    6  1:25:19 
    6   296 Konrád Krisztina       95 GYO Gyöngyösi Tájfutó  HUN  2950508KK    1:00:26    7   25:19    2  1:25:45 
    7   290 Szepesi Szilvia        92 TTT Tatai Tömegsport é HUN  2920315SS    1:03:31    8   31:42    9  1:35:13 
    8   301 Goldmann Dóra          93 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2930707GD    1:13:11   10   29:36    7  1:42:47 
    9   291 Paskuj Rebeka          93 MCB Maccabi Vívó és At HUN  2930123PR    1:12:49    9   31:58   10  1:44:47 
   10   313 Ozsvárt Dóra           92 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2920720OD    1:19:02   11   31:23    8  1:50:25 
   11   289 Kerényi Szofi          93 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2930206KS    1:23:16   13   36:00   12  1:59:16 
   12   309 Kakuk Zsófia           92 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2920911KZ    1:31:57   14   37:30   13  2:09:27 
   13   305 Csala Fruzsina            PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  NINCS        1:31:58   15   40:40   14  2:12:38 
   14   294 Kiss Eszter Blanka     95 SIR Sirályok SE        HUN  2950129KE    1:43:12   16   35:20   11  2:18:32 

        295 Ágh Barbara            93 TTT Tatai Tömegsport é HUN  2931221AB       hiba      1:04:13   16          
        292 Hajdu Dorisz           94 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2941007HD       n.i.        53:52   15          
        297 Szokol Mónika          92 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2920406SM      49:59    2                       
        304 Györgyi Hanga          92 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  2920212GH    1:23:12   12                       
        302 Mets Ildikó            93 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  2930721MI       hiba                            
        315 Forrás Zsófia          94 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2940328FZ                 1:12:58   18          
        308 Csontos Zsuzsanna         BEA Budapesti Egyetemi HUN  2930830CZ                 1:06:01   17          



N18B  (16)                                 

    1   318 Zsigmond Vanda         90 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  2900921ZV      59:32    2   33:37    1  1:33:09 
    2   327 Tibay Ilona            90 SIR Sirályok SE        HUN  2901209TI      59:52    3   34:36    2  1:34:28 
    3   329 Bertóti Regina         90 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  2900122BR      59:03    1   38:25    3  1:37:28 
    4   333 Varga Adél             90 SIR Sirályok SE        HUN  2900711VA    1:07:32    4   45:59    4  1:53:31 
    5   331 Juhász V. Renáta       91 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2911011JR    1:11:37    5   47:50    5  1:59:27 
    6   322 Kovács Anett           91 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2910918KA    1:20:58    8   49:49    6  2:10:47 
    7   323 Bognár Tünde           90 BMG Babits Mihály Gimn      2900504BT    1:33:21   11   50:34    7  2:23:55 
    8   317 Papanek Andrea         90 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  1901204PA    1:20:21    7 1:04:32   10  2:24:53 

        334 Balla Brigitta         91 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2911219BB       hiba        58:30    9          
        320 Paskuj Sára            91 MCB Maccabi Vívó és At HUN  2910421PS       n.i.      1:20:28   11          
        330 Sebők Petra            90 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  2900928SP    1:14:01    6                       
        335 Zsigmond Tímea         90 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2900605ZT       hiba                            
        321 Fleischer Kata         90 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2900927FK    1:32:03   10                       
        332 Lőcsey Vera            90 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  2900713LV       n.i.        53:58    8          
        319 Móga Piroska           90 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1900624MP    1:24:51    9                       
        316 Csontos Bori           90 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2900326CB                    hiba               



N21A  (12)                                 

    1   285 Szerencsi Ildikó       85 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2850518SI    1:03:52    1   40:05    1  1:43:57 
    2   281 Péley Dorottya         89 PVS Pécsi Vasutas SK   HUN  2890622PD    1:13:00    3   45:28    2  1:58:28 
    3   279 Fenyvesi Laura         88 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2880517FL    1:15:54    5   49:37    5  2:05:31 
    4   282 Boros Anna             70 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2700920BA    1:13:41    4   56:37    8  2:10:18 
    5   276 Szerencsi Dóra         88 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2880412SD    1:21:57    6   50:55    6  2:12:52 
    6   271 Tömördi Ágnes          63 HSE Hegyisport Szenten HUN  2631221TA    1:25:56    7   49:27    4  2:15:23 
    7   273 Györgyi Csenge         89 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  2890701GC    1:31:51    9   46:40    3  2:18:31 
    8   269 Vékonyné Árva Katalin  73 ARA Alba Regia Atlétik HUN  2731213AK    1:44:00   10 1:05:03    9  2:49:03 
    9   268 Nagy Virág             88 SZV Szegedi Vasutas SE HUN  2880930NV    2:10:48   11   55:21    7  3:06:09 

        287 Holper Antónia         68 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2680418HA                 1:09:13   10          
        278 Tas Katalin            87 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  2870911TK    1:27:04    8                       
        267 Őry Eszter             88 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  2880420OE    1:11:15    2                       



N21B  (26)                                 

    1   348 Nagy Krisztina         76 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2760329NK    1:01:01    2   34:41    1  1:35:42 
    2   344 Hornyák Mariann        73 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  2731021HM      58:55    1   38:09    5  1:37:04 
    3   343 Gillichné Kalocsai Ad  69 MSE Megalódusz SE      HUN  2691124KA    1:01:09    3   37:03    3  1:38:12 
    4   339 Mezei Anikó            77 FSC Futárok SC         HUN  2771028TA    1:01:45    4   37:11    4  1:38:56 
    5   342 Veresné Gyalog Zsuzsa  78 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2781012GZ    1:03:11    5   39:05    6  1:42:16 
    6   350 Pogány Borcsi          78 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2780701PB    1:08:38    6   37:00    2  1:45:38 
    7   338 Fedorova Katarina         XSOK Sokol Pezinok     SVK  NINCS        1:12:52    7   42:55   10  1:55:47 
    8   356 Szunyog Emese          81 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2810120SE    1:13:51    8   45:08   12  1:58:59 
    9   353 Riczel Zsuzsanna       70 PSE Postás SE          HUN  2700625RZ    1:18:07   11   42:45    9  2:00:52 
   10   354 Koczka Zsófia          87 SZT Szombathelyi Főisk      2870906KZ    1:17:14   10   46:33   15  2:03:47 
   11   341 Lendvai Katalin        72 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  2720311LK    1:20:10   13   47:30   16  2:07:40 
   12   357 Tolnay Katalin         73 SMA Soproni Műegyetemi HUN  2731101TK    1:21:52   15   51:38   18  2:13:30 
   13   345 Nagy Ákosné            72 SDS Salgótarjáni Dorny HUN  2721006NA    1:34:27   18   44:18   11  2:18:45 
   14   347 Dévényi Beatrix        89 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  2890304DB    1:38:02   19   51:02   17  2:29:04 
   15   346 Fischer Mária          52 PSE Postás SE          HUN  2520801FM    2:06:50   20 1:22:29   20  3:29:19 

        355 Rostás Anikó           75 KAL Kalocsai SE        HUN  2750410RA       hiba        42:40    8          
        352 Uhlir Tímea            76 ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN  2761117HT    1:21:13   14    hiba               
        358 Fekete Anikó           83 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2830422FA                   41:06    7          
        359 Hajdú Hajnalka         86 ESP Egri Spartacus Táj HUN  2860528HH                   54:08   19          
        340 Kovács Edit            82 ARA Alba Regia Atlétik HUN  2820531KE    1:15:44    9                       
        336 Szacska Nikolett       87 ESP Egri Spartacus Táj HUN  2870123SN    1:19:31   12                       
        337 Széplaki Erika         76 VHS Veszprémi Honvéd S HUN  2760714SE    1:28:07   17                       
        360 Csikós Nóra            83 FSC Futárok SC         HUN  2830312CN                   45:59   14          
        349 Biró Alma              81 MEA Miskolci Egyetemi  HUN  2810518BA                   45:28   13          
        950 Prokai Eszter Anna     88 ESP Egri Spartacus Táj HUN  2880112PE    1:22:56   16                       
        952 Szathmári Nóra         70 DEA Debreceni Egyetemi HUN  2701205SN    2:28:48   21                       



N21BR  (19)                                

    1   431 Ebinger Mónika         70 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  2700901EM      38:42    1   28:52   10  1:07:34 
    2   435 Marosfalvi Eszter      73 FMT FŐMTERV SK         HUN  2730519ME      41:11    3   27:55    7  1:09:06 
    3   425 Horváti Réka           70 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  2700618HR      40:02    2   29:58   13  1:10:00 
    4   423 Pegán Bernadett        70 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  2701116PB      44:33    4   25:34    2  1:10:07 
    5   413 Jenei Margit           54 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  2540302JM      46:09    5   28:33    8  1:14:42 
    6   414 Salánki Zsuzsa         62 OSC Orvosegyetem SC    HUN  X2620919SZ     47:29    6   27:22    6  1:14:51 
    7   405 Papanek Ilona          69 TSE Törekvés SE        HUN  2690829PI      49:42    8   26:31    5  1:16:13 
    8   427 Németh Tünde           72 SMA Soproni Műegyetemi HUN  2721213NT      48:56    7   28:39    9  1:17:35 
    9   433 Kerényi Krisztina      88 SIR Sirályok SE        HUN  2880122KK      51:02   10   30:29   14  1:21:31 
   10   408 Pincés Marianna        69 TTT Tatai Tömegsport é HUN  2691019PM      56:49   11   28:52   10  1:25:41 
   11   406 Tóth Károlyné          67 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  2670422TK    1:12:55   14   38:16   15  1:51:11 
   12   429 Bay-Fodor Boglárka dr  69 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  6690223HB    1:15:28   15   41:04   16  1:56:32 
   13   411 Tölgyesi Tiborné       64 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  2641117TT    1:04:04   13 1:03:20   17  2:07:24 

        437 Vaszilev Katalin       77 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  2771209VK                   23:38    1          
        422 Ádám Vera              79 ARA Alba Regia Atlétik HUN  2791219AV      49:48    9                       
        416 Tóth Ágnes             67 MAF Műegyetemi Atlétik HUN  2671129TA                   29:32   12          
        434 Madarassy Anikó           BEA Budapesti Egyetemi HUN  2730201MA    1:01:06   12                       
        403 Petrik Zsuzsa             ARA Alba Regia Atlétik HUN                              25:37    3          
        428 Oroszné Tóth Zsuzsann  78 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  2780526TZ                   26:02    4          



N21C  (6)                                  

    1   398 Konrád Rita            74 MSE Megalódusz SE      HUN  2740131KR      48:26    1   35:01    2  1:23:27 
    2   397 Fövenyessy Gabriella   77 FMT FŐMTERV SK         HUN  2770725FG      54:41    2   32:47    1  1:27:28 
    3   396 Mitterer Andrea        54 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2540324MA      59:49    3   36:07    3  1:35:56 
    4   400 Ódor Viktória          72 FMT FŐMTERV SK         HUN  2721204OV    1:02:46    5   47:26    5  1:50:12 
    5   395 Czirbeszné Bíró Krisz  74 MCB Maccabi Vívó és At HUN  2741225CB    1:07:44    6   46:23    4  1:54:07 
    6   402 Horváthné Keszthelyi   69 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  NINCS        1:02:24    4   53:08    6  1:55:32 



N40  (16)                                  

    1   775 Kármán Katalin         58 HSE Hegyisport Szenten HUN  2581212KK      39:36    1   31:02    1  1:10:38 
    2   774 Csillag Vera           67 PVM Pécsi Vörös Meteor      2671031CV      41:42    2   34:55    3  1:16:37 
    3   777 Mátyás Ildikó          63 PVM Pécsi Vörös Meteor      2630509MI      44:38    3   34:46    2  1:19:24 
    4   773 Várady Szilvia         64 DTC Diósgyőri Tájfutó  HUN  2640313VS      48:57    4   39:09    4  1:28:06 
    5   772 Krasznai Orsolya          SPA Tabáni Spartacus S HUN  2640413KO      55:14    6   44:01    8  1:39:15 
    6   776 Németh Zsoltné         68 HER Herkules SE Balato HUN  2680922NZ      59:43   10   40:53    6  1:40:36 
    7   779 Tamásné Szakács Judit  66 MSE Megalódusz SE      HUN  2661029TS      55:22    7   47:03    9  1:42:25 
    8   770 Erős Anikó                SPA Tabáni Spartacus S HUN  NINCS          54:46    5   51:36   11  1:46:22 
    9   783 Biró Aletta            47 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2470710BA      59:35    9   51:35   10  1:51:10 
   10   780 Nagy Beáta             64 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2640627NB    1:04:15   11   54:06   12  1:58:21 
   11   771 Ostorics Zsuzsanna     59 PSE Postás SE          HUN  2591008OZ    1:04:23   12 1:03:15   13  2:07:38 

        782 Gösswein Judit         51 PSE Postás SE          HUN  2510425GJ    1:25:11   13                       
        784 Nemesházi Lászlóné     62 PSE Postás SE          HUN  2620801NL    1:31:31   14                       
        768 Hajas Csilla           64 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2640218HC      59:00    8                       
        778 Cseresnyés Ágnes       68 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2680311CA                   41:49    7          
        767 Bányai Réka            67 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  2670729BR       n.i.        40:33    5          



N45  (6)                                   

    1   786 Dániel Edit            58 HSE Hegyisport Szenten HUN  2580817DE      46:47    1   30:56    3  1:17:43 
    2   789 Koczka Gabriella       62 SZT Szombathelyi Főisk      2620327KG      48:40    2   30:17    2  1:18:57 
    3   788 Salmenkylä Tuulikki       XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS          51:30    3   33:10    4  1:24:40 
    4   790 Özse Ágnes             59 KRI Kristály Tájfutó é HUN  2590110OA      57:38    4   28:15    1  1:25:53 
    5   792 Balla Katalin          60 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2600530BK    1:08:39    6   37:31    5  1:46:10 
    6   794 Pál Ilona dr.          50 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2500121PI    1:01:31    5   46:37    6  1:48:08 



N50  (9)                                   

    1   806 Muzsnai Ágota dr.      55 HSE Hegyisport Szenten HUN  2551021MA      35:16    1   26:33    1  1:01:49 
    2   800 Novotni Tiborné        52 BME Balassagyarmati ME HUN  2520302NT      47:46    4   32:02    2  1:19:48 
    3   795 Karsai Klára           52 OSC Orvosegyetem SC    HUN  2520302KK      46:30    3   36:19    4  1:22:49 
    4   805 Gelei Zsuzsanna        55 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2550427GZ      55:50    7   32:42    3  1:28:32 
    5   798 Szabó Zsuzsanna        54 MOM Hegyvidék SE-MOM T HUN  2540417SZ      51:28    5   41:58    6  1:33:26 
    6   796 Kovács Olga            55 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  2551016KO      55:24    6   40:31    5  1:35:55 
    7   799 Kühn Edit                 PVM Pécsi Vörös Meteor      2521023KE    1:35:12    8 1:02:32    7  2:37:44 

        804 Hegedüs Ágnes          49 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2490213HA      39:43    2                       
        797 Kiss Julianna          55 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  2551104KJ       hiba                            



N60  (6)                                   

    1   812 Grant Julianna         48 BÖF Budai Ősforrás SC  HUN  2480813GJ      39:41    1   19:43    1    59:24 
    2   815 Komár Béláné           48 HER Herkules SE Balato HUN  2480204KB      40:41    2   23:16    2  1:03:57 
    3   809 Cser Krisztina         42 FMT FŐMTERV SK         HUN  2421003CK    1:02:07    3   32:55    4  1:35:02 
    4   817 Wengrin Istvánné       42 VTC Veszprémi Tájfutó  HUN  2420903WI    1:22:46    5   27:49    3  1:50:35 
    5   813 Lindeman Gunnel           XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS        1:05:14    4   47:24    5  1:52:38 
    6   811 Salmenkylä Pirkko         XHEL Helsingin Suunist FIN  NINCS        1:41:00    6 1:01:59    6  2:42:59 



Nyílt TR  (31)                             

    1   870 Mészáros Károly        54 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1540207MK    1:05:39    7   27:18    5  1:32:57 
    2   875 Treiner Éva               OSC Orvosegyetem SC    HUN               1:19:14   12   34:41    8  1:53:55 
    3   878 Balázs Ottó               EK Egyesületen kívüli  HUN               1:19:55   13   36:16   10  1:56:11 
    4   873 Lakatos Eszter         76 EK Egyesületen kívüli  HUN  Xnincs       1:29:19   14   29:56    7  1:59:15 

        871 Szőcs Anett            65 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  2651005SA       hiba         hiba               
        872 Horváth János          55 TTT Tatai Tömegsport é HUN  1550131HJ       n.i.        16:26    1          
        909 Czirbesz Endre         74 MCB Maccabi Vívó és At HUN  1740512CE                   29:07    6          
        910 Kővágó Móni               BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN                               hiba               
        914 Lux Ágnes              51 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2510604LA                   23:01    4          
        915 Sike Attila               OSC Orvosegyetem SC    HUN                               hiba               
        920 Incze András              KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN                              21:05    3          
        930 Erdélyi Tibor          53 HSE Hegyisport Szenten HUN  1531202ET                   18:26    2          
        933 Tuboly Zsuzsa             BTK Bakonyi Tájfutó Kl HUN                               hiba               
        934 Csupor Miklós          34 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  1340128CM                   46:47   11          
        938 Babai Margit dr.       38 TTE Tipo Tájfutó és Kö HUN  2380227BM                   58:41   12          
        943 Buda József            45 BSC Balatonfüredi SC   HUN  1450602BJ                   35:29    9          
        874 Ambrus Péter              EK Egyesületen kívüli  HUN                 43:32    2                       
        876 Katona Ferenc             HSE Hegyisport Szenten HUN                 52:21    3                       
        877 Somogyi László         61 BSC Balatonfüredi SC   HUN  1610124SL    1:03:21    6                       
        881 Feischer Zoltánné         EK Egyesületen kívüli  HUN                  hiba                            
        882 Incze András              KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN               1:16:12   10                       
        883 Reszter István            TTT Tatai Tömegsport é HUN               1:16:23   11                       
        884 Sárosi Zita               EK Egyesületen kívüli  HUN               1:13:53    8                       
        885 Halászné Laura            EK Egyesületen kívüli  HUN                  hiba                            
        886 Halász Attila             EK Egyesületen kívüli  HUN               2:17:12   15                       
        887 Imeli János               MSE Megalódusz SE      HUN                 53:37    4                       
        888 Fábián Gábor              EK Egyesületen kívüli  HUN               1:15:55    9                       
        889 Gáspár Mária              KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN                  hiba                            
        898 Győrffy Gabriella      67 HSE Hegyisport Szenten HUN  2670316GG      41:58    1                       
        908 Szabolcs Gergely          EK Egyesületen kívüli  HUN               1:00:30    5                       
        960 Reszter István            EK Egyesületen kívüli  HUN                               hiba               



NYK  (37)                                  

    1   458 Rábai Gábor               SIR Sirályok SE        HUN                 42:47    7   30:49    8  1:13:36 
    2   439 Ágh Eleonóra dr.       64 TTT Tatai Tömegsport é HUN  2640617AE      53:30   14   33:03   11  1:26:33 
    3   441 Szőnyeg Dóra           90 TTT Tatai Tömegsport é HUN  NINCS          44:05    8   50:17   19  1:34:22 
    4   440 Miklósvölgyi Zsolt     63 BSC Balatonfüredi SC   HUN  1630407MZ      51:32   13   44:30   17  1:36:02 
    5   438 Balázs Boldizsár       00 EK Egyesületen kívüli  HUN  NINCS        1:25:44   19   26:50    6  1:52:34 

        442 Kovács-Sebestény Csil     ESP Egri Spartacus Táj HUN  NINCS        1:12:11   18                       
        488 Mike Anna                 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN                               hiba               
        489 Nagy Andrea               EK Egyesületen kívüli  HUN                              35:43   14          
        490 Tóth Józsefné          51 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  2510611TJ                   29:28    7          
        491 Berthold Tamás            KTK Kőbányai Tájfutó K HUN                               1:55    1          
        493 Kollár Dániel             MCB Maccabi Vívó és At HUN                              34:09   13          
        495 Cservény Judit         65 SPA Tabáni Spartacus S HUN  2650318CJ                   26:19    4          
        499 Csurányi Eszter           KTK Kőbányai Tájfutó K HUN                              46:21   18          
        500 Szabó Ildikó              EK Egyesületen kívüli  HUN                              33:15   12          
        502 Feltser Ilona             FMT FŐMTERV SK         HUN                              32:47   10          
        504 Miller Robert             KTK Kőbányai Tájfutó K HUN                            1:22:54   20          
        509 Novotni Bernadett         EK Egyesületen kívüli  HUN                              24:10    3          
        516 Horváth Zoltán            TSE Törekvés SE        HUN                              26:38    5          
        521 Berthold Tamás            KTK Kőbányai Tájfutó K HUN                              21:55    2          
        522 Ács Bálint                ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN                              37:17   15          
        525 Kinde Zsófia              HSP Hidegkúti Spartacu HUN                              43:28   16          
        528 Kinde Sarolta             HSP Hidegkúti Spartacu HUN                              31:14    9          
        443 Koltay Péter           67 SZT Szombathelyi Főisk      1671214KP      18:17    1                       
        444 Bakos Péter               ESP Egri Spartacus Táj HUN                 38:06    4                       
        445 Horváth Zoltán            TSE Törekvés SE        HUN                 40:57    6                       
        448 Novotni Bernadett         EK Egyesületen kívüli  HUN                 50:50   12                       
        449 Kőhegyi Borbála           EK Egyesületen kívüli  HUN                 37:05    3                       
        450 Halász Katinka            EK Egyesületen kívüli  HUN                 46:47   10                       
        451 Kinde Zsófia              HSP Hidegkúti Spartacu HUN                 56:52   15                       
        454 Kinde Sarolta             HSP Hidegkúti Spartacu HUN                 38:09    5                       
        464 Cservény Judit            HSP Hidegkúti Spartacu HUN                 32:34    2                       
        466 Feltser Ilona             FMT FŐMTERV SK         HUN               1:00:59   16                       
        467 Kocsis Ádám               EK Egyesületen kívüli  HUN                 45:50    9                       
        483 Vereszky Viola            AXA AXA                                  1:30:20   21                       
        485 Hamar Éva                 AXA AXA                                  1:26:19   20                       
        486 Ács Bálint                ZTC Zalaegerszegi Tájé HUN                 48:17   11                       
        487 Vereszky Pál              AXA AXA                                  1:02:48   17                       



NYT  (46)                                  

    1   545 Szebeni Zsolt             PSE Postás SE          HUN               1:08:00    7   37:35    2  1:45:35 
    2   548 Orsányi Beatrix           PSE Postás SE          HUN               1:20:48   11   46:46    9  2:07:34 
    3   541 Németh László          62 KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN  1621216NL    1:24:07   13   46:58   10  2:11:05 
    4   537 Németh Zsolt           65 HER Herkules SE Balato HUN  X1651116NZ   1:24:13   14   47:17   11  2:11:30 
    5   534 Rákos Piroska          77 DNS Debreceni Nagyerdő HUN  2771229RP    1:32:12   16 1:02:01   16  2:34:13 
    6   536 Horváth Zoltánné       64 TSE Törekvés SE        HUN  2640702HZ    1:39:01   18 1:12:11   19  2:51:12 
    7   543 Németh Dániel          93 VBT Veszprémi Bridzs é HUN  1930818ND    2:19:18   22 1:01:09   15  3:20:27 

        540 Lux Iván               46 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1460807LI    1:42:23   19                       
        535 Fekete András             KFK KFKI Petőfi Sportk HUN               1:30:54   15                       
        586 Geszti Zsuzsa             EK Egyesületen kívüli  HUN                            1:35:44   21          
        538 Chmelik Ernő              VHS Veszprémi Honvéd S HUN               1:04:25    4                       
        587 Madarassy Mária        74 BEA Budapesti Egyetemi HUN  2741202MM                 1:12:46   20          
        589 Keszthelyi Ildikó      50 PSE Postás SE          HUN  2501128KI                 1:09:41   18          
        592 Radnóti Rezső          41 HAV Havas Szabadidő Kl HUN  1410914RR                    hiba               
        593 Szűcs Péter            69 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  1690217SP                   42:26    6          
        594 Imeli János               MSE Megalódusz SE      HUN                              52:01   13          
        596 Kerényiné Rédly Zsófi  60 HSE Hegyisport Szenten HUN  2600526KR                    hiba               
        597 Ambrus Péter              EK Egyesületen kívüli  HUN                              45:12    8          
        598 Gerely Ferenc          44 HSP Hidegkúti Spartacu HUN  1441129GF                    hiba               
        599 Győrffy Gabriella      67 HSE Hegyisport Szenten HUN  2670316GG                   39:45    3          
        601 Kiss Zsolt             57 EK Egyesületen kívüli  HUN  1570508KZ                   51:21   12          
        602 Kiácz Bence            70 HSE Hegyisport Szenten HUN  1701015KB                   30:49    1          
        603 Szőke Eszter              ARA Alba Regia Atlétik HUN                               hiba               
        604 Csontos László         57 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1571019CL                 1:43:16   22          
        605 Kertész Gábor             HSP Hidegkúti Spartacu HUN                              41:57    5          
        606 Peics Antal            68 KFK KFKI Petőfi Sportk HUN  1680605PA                   40:45    4          
        607 Szigetfy Ildikó        76 HER Herkules SE Balato HUN  2761122SI                   54:10   14          
        608 Kovács Sándor             EK Egyesületen kívüli  HUN                               hiba               
        609 Kőhegyi Borbála           EK Egyesületen kívüli  HUN                            2:08:56   24          
        610 Braun János            59 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1590216BJ                 1:02:57   17          
        620 Lux Iván               46 BEA Budapesti Egyetemi HUN  1460807LI                   44:25    7          
        625 Sárosi Zita               EK Egyesületen kívüli  HUN                            1:47:50   23          
        544 Tóth Bettina              EK Egyesületen kívüli  HUN               1:34:38   17                       
        546 Nemes Gábor               EK Egyesületen kívüli  HUN               1:48:42   21                       
        547 Udvary Gergely            BMG Babits Mihály Gimn                   1:46:42   20                       
        549 Somogyi Lajos          54 BSC Balatonfüredi SC   HUN  1540114SL    1:14:04    9                       
        551 Németh Anna               KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN               1:21:06   12                       
        552 Albert Gáspár             BEA Budapesti Egyetemi HUN               1:01:29    3                       
        558 Virág Zsófia              BEA Budapesti Egyetemi HUN               2:24:30   23                       
        560 Gyulai Péter           84 MSE Megalódusz SE      HUN  1840424GP      51:07    2                       
        564 Kertész Gábor             HSP Hidegkúti Spartacu HUN               1:20:19   10                       
        572 Jenővári Sárika           HSE Hegyisport Szenten HUN               1:04:25    4                       
        573 Muszély György            BEA Budapesti Egyetemi HUN               1:05:45    6                       
        581 Zs. Tóth Ferenc           AXA AXA                                     hiba                            
        582 Scultéty Márton        82 KTK Kőbányai Tájfutó K HUN  1820510SM      44:09    1                       
        583 Zempléni András           KOS Hegyvidék-KFKI Opt HUN               1:13:01    8