Mikrosprint Tipo Kupa 2007H 2007.04.30. 22:25
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Név                        Szül Klub                              Idő 



Women  (58)               0.3 km  8 m   12 ep     

    1 Makrai Éva                   80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    2:13 
    2 Novák Martina                88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz    2:14 
    3 Tibay Ilona                  90 SPA Tabáni Spartacus Sport és    2:21 
    4 Máthé Fanni                  88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    2:27 
    5 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör         2:43 
    5 Borostyán Dóra                  ESP Egri Spartacus Tájékozódá    2:43 
    7 Csikós Nóra                  83 FSC Futárok SC                   2:45 
    7 Koós Brigitta                91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE      2:45 
    9 Németh Anna                  89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     2:52 
   10 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     2:53 
   11 Tóth Krisztina               93 VTC Veszprémi Tájfutó Club       2:54 
   12 Hrenkó Ivett                 87 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz    2:58 
   13 Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE      3:03 
   14 Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy    3:12 
   14 Oroszné Tóth Zsuzsanna       78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        3:12 
   16 Krasznai Orsolya             64 OSC Orvosegyetem SC              3:13 
   16 Simon Tamara                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet    3:13 
   18 Mátyás Arany                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet    3:18 
   19 Regályné Zarnóczay Klára     60 NYK Nyíregyházi Konzerv SE       3:20 
   20 Tóth Réka                    91 SZV Szegedi Vasutas SE           3:38 
   20 Aczél Kata                      EK Egyesületen kivüli            3:38 
   22 Szabó Fruzsina               74 DNY Debreceni Nyúlak SE          3:39 
   22 Radics Anna                  65 ETC Egri Testedző Club           3:39 
   22 Haragos Istvánné                TTE Tipo Tájfutó és Környezet    3:39 
   25 Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    3:45 
   26 Paskuj Rebeka                93 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    3:48 
   27 Holper Antónia               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    3:50 
   28 Kovács Eszter                78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        3:54 
   29 Rákos Piroska                77 DNS Debreceni Nagyerdő SK        3:59 
   29 Lajos Luca                   92 PVS Pécsi Vasutas SK             3:59 
   31 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     4:06 
   32 Gál Szabina                  93 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    4:09 
   33 Szabóné Tóth Krisztina          DNY Debreceni Nyúlak SE          4:11 
   34 Faggyas Réka                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    4:12 
   35 Kertész Zsófia                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet    4:14 
   36 Horváth Hanga                97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    4:15 
   37 Szűcs Judit                  65 ESP Egri Spartacus Tájékozódá    4:29 
   38 Gera Krisztina               97 SZV Szegedi Vasutas SE           4:42 
   39 Kötél Angyalka                  GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    5:58 
   40 Kadocsa Rebeka               95 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    6:00 
   41 Hajdu Dorisz                 94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    6:01 
   42 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    6:07 
   43 Nagy Eszter                     SPA Tabáni Spartacus Sport és    6:12 
   44 Konrád Krisztina             95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       6:27 
   45 Sipos Judit                  54 HSE Hegyisport Szentendre Egy    7:21 
   46 Pataki Réka Dalina              PVS Pécsi Vasutas SK             7:22 
   47 Szabó Zsófia                    DNY Debreceni Nyúlak SE          8:26 
   48 Szűcs Nikolett                  ESP Egri Spartacus Tájékozódá    9:23 
   49 Tőczik Liliána                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    9:57 
   50 Hajnal Dorottya              75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   11:37 
   51 Kovács Dorka                 67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       13:40 
   52 Hajdu Frida                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet   15:56 

      Pataki Réka Dalida              PVS Pécsi Vasutas SK             hiba 
      Pákozdi Kinga                73 SMA Soproni Műegyetemi AC        hiba 
      Balogh Piroska               69 SZV Szegedi Vasutas SE           hiba 
      Nagy Klára                      SPA Tabáni Spartacus Sport és    hiba 
      Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    hiba 
      Berta Dorottya                  EK Egyesületen kivüli            hiba 



Men  (63)                 0.4 km  10 m   14 ep    

    1 Tóth Ádám                    86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       2:05 
    2 Pongrácz Ervin                  VHS Veszprémi Honvéd SE          2:25 
    3 Baumholczer Máté             92 PVS Pécsi Vasutas SK             2:37 
    4 Bihari Zoltán                76 KFK KFKI Petőfi Sportkör         2:39 
    5 Zsebeházy Zsolt              78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     2:40 
    6 Oszlovics Ádám               85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     2:46 
    7 Vellner Gábor                90 SPA Tabáni Spartacus Sport és    2:49 
    7 Allwinger Herwig             67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    2:49 
    9 Forrai Gábor                 79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó    2:54 
   10 Csizmadia Tamás                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub    2:55 
   11 Miháczi Zoltán               67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    2:56 
   12 Kovács Zoltán                67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        3:05 
   13 Nagy Gergő                   81 SZV Szegedi Vasutas SE           3:09 
   14 Pfeifer Christian               OLC OLC Graz                     3:12 
   15 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy    3:15 
   16 Vizi Tamás                   59 DNY Debreceni Nyúlak SE          3:21 
   17 Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                  3:27 
   18 Gyallai János                65 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       3:28 
   19 Könnyű Bence                 93 DNS Debreceni Nagyerdő SK        3:42 
   19 Nagy Kristóf                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és    3:42 
   21 Balázs Bulcsú                   SPA Tabáni Spartacus Sport és    3:46 
   22 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    3:47 
   22 Ipsics László                68 MAC Margitszigeti Atlétikai C    3:47 
   24 Kósa Péter                   72 DNY Debreceni Nyúlak SE          3:58 
   25 Paskuj Mátyás                67 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai    4:01 
   26 Faragó Ferdinánd             92 OSC Orvosegyetem SC              4:09 
   27 Guggenberger Tobias             OLC OLC Graz                     4:10 
   28 Kovács Attila                51 ZSC Zöld Sportok Clubja          4:17 
   29 Mohácsy Ádám                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       4:33 
   30 Szakály Gergely              92 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    4:34 
   31 Mohácsy Tamás dr.            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       4:52 
   32 Miháczi Ádám                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    4:54 
   33 Berkes Dániel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és    5:05 
   34 Katulin Tibor                57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    5:38 
   35 Weiler Vilmos                97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    5:41 
   36 Schnetheisz Botond              KTK Kőbányai Tájfutó Klub        5:43 
   37 Horváth Bence                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti    5:47 
   38 Péter Gergely                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE      5:59 
   39 Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     6:02 
   40 Hajagos Miklós                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet    6:07 
   41 Svejczer András              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és    6:23 
   42 Hajagos István                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    6:29 
   43 Nemes Gábor                     EK Egyesületen kivüli            7:15 
   44 Pataki Gábor                 67 PVS Pécsi Vasutas SK             7:23 
   45 Ipsics Péter                 95 MAC Margitszigeti Atlétikai C    7:26 
   46 Dalos Máté                   97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    7:40 
   47 Ormay Mihály                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     8:25 
   48 Horváth Csongor              00 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    8:31 
   49 Szabó Ákos                      DNY Debreceni Nyúlak SE          8:44 
   50 Tass Mihály                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    10:36 
   51 Nagy Márton                     TSE Törekvés SE                 12:19 
   52 Dalos Áron                   95 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   19:19 
   53 Molnár Barnabás              63 SMA Soproni Műegyetemi AC       23:06 

      Szabó Máté                   93 DNY Debreceni Nyúlak SE          hiba 
      Zentai László                59 HSE Hegyisport Szentendre Egy    hiba 
      Weiler Vince                 99 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    hiba 
      Kisvölcsey Ákos              72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     hiba 
      Kradischnig Günter           61 OLC OLC Graz                     hiba 
      Zollneritsch Julian             OLC OLC Graz                     hiba 
      Nagy Mátyás                     TSE Törekvés SE                  hiba 
      Váci Buda Benedek               TTE Tipo Tájfutó és Környezet    hiba 
      Szabó Dominik                   DNY Debreceni Nyúlak SE          hiba 
      Molnár Attila                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    hiba 



Men 2. chance  (36)       0.4 km  10 m   14 ep    

    1 Tóth Ádám                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       1:48 
    2 Vellner Gáor                    SPA Tabáni Spartacus Sport és    1:58 
    3 Pongrácz Ervin                  VHS Veszprémi Honvéd SE          2:00 
    4 Vellner Gábor                   SPA Tabáni Spartacus Sport és    2:05 
    5 Pfeifer Cristian                OLC OLC Graz                     2:08 
    6 Oszlovics Ádám               85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     2:13 
    7 Miháczi Zoltán                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet    2:20 
    8 Mohácsy Ádám                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       2:35 
    9 Kradisching Garter              OLC OLC Graz                     2:40 
   10 Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                  2:46 
   11 Ipsics László                   MAC Margitszigeti Atlétikai C    2:49 
   12 Katalin Tibor                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    2:50 
   13 Tas Benedek                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     2:51 
   13 Miháczi Ádám                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet    2:51 
   15 Tóth Máté                       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       2:54 
   16 Hajagos Miklós                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet    2:57 
   17 Balázs Bulcsú                   SPA Tabáni Spartacus Sport és    3:00 
   18 Mohácsy Ádám                    GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       3:04 
   19 Szabó Ákos                      DNY Debreceni Nyúlak SE          3:22 
   20 Ormay György                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     3:23 
   21 Szakály Gergely                 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    3:29 
   22 Faragó Ferdinánd             92 OSC Orvosegyetem SC              3:48 
   23 Szabó Dominik                   DNY Debreceni Nyúlak SE          3:50 
   24 Weiler Vilmos                   MAF Műegyetemi Atlétikai és F    3:52 
   24 Berkes Dávid                    SPA Tabáni Spartacus Sport és    3:52 
   26 Dalos Áron                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F    3:54 
   26 Ipsics Péter                    MAC Margitszigeti Atlétikai C    3:54 
   28 Szabó Ákos                      DNY Debreceni Nyúlak SE          4:56 
   29 Horváth Csongor                 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    5:37 
   30 Weiler Virág                    MAF Műegyetemi Atlétikai és F    5:41 
   31 Schulheisz Botond               KFK KFKI Petőfi Sportkör         5:48 
   32 Siklósi Bálint                  TSE Törekvés SE                  7:37 
   33 Tass Mihály                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     8:24 

      Nagy Mátyás                     TSE Törekvés SE                  hiba 
      Zollneritsch Julian             OLC OLC Graz                     hiba 
      Szabó Dominik                   DNY Debreceni Nyúlak SE          hiba 



Women 2. chance  (28)     0.3 km  8 m   12 ep     

    1 Tóth Réka                    91 SZV Szegedi Vasutas SE           1:49 
    2 Tibay Ilona                  90 SPA Tabáni Spartacus Sport és    1:58 
    3 Tóth Réka                    91 SZV Szegedi Vasutas SE           2:08 
    4 Krasznai Orsolya             64 OSC Orvosegyetem SC              2:10 
    5 Németh Anna                  89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     2:15 
    6 Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE      2:17 
    7 Gera Krisztina               97 SZV Szegedi Vasutas SE           2:20 
    8 Oroszné Tóth Zsuzsanna       78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        2:21 
    9 Holper Antónia               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    2:27 
   10 Radics Anna                  65 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    2:37 
   10 Kadocsa Rebeka               95 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    2:37 
   12 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör         2:39 
   13 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    2:44 
   14 Konrád Krisztina                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       2:48 
   15 Gera Krisztina               97 SZV Szegedi Vasutas SE           2:49 
   16 Tóth Réka                    91 SZV Szegedi Vasutas SE           2:59 
   16 Horváth Hanga                97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik    2:59 
   18 Nagy Klára                      SPA Tabáni Spartacus Sport és    3:30 
   19 Nagy Mátyás                     TSE Törekvés SE                  4:13 
   20 Szabó Zsófia                    DNY Debreceni Nyúlak SE          5:41 

      Novák Martina                88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz    hiba 
      Pákozdi Kinga                   SMA Soproni Műegyetemi AC        hiba 
      Nagy Eszter                     SPA Tabáni Spartacus Sport és    hiba 
      Gál Szabina                  93 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    hiba 
      Kötél Angyalka                  GOC Göcsej Környezetvédő, Táj    hiba 
      Pákozdi Bálint                  SMA Soproni Műegyetemi AC        hiba 
      Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                  hiba 
      Pataki Réka                     PVS Pécsi Vasutas SK             hiba