Tipo Kupa 2007H 2007.04.30. 14:23
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

Hely Név                    Klub                           N1            N2          N3            Idő 



F10D  (19)                                 

   1 Peregi Dániel          MAC Margitszigeti Atlét     13:58    1    23:32    1  17:07   1      54:37 
   2 Egei Patrik            TTE Tipo Tájfutó és Kör     19:47    3    30:24    3  23:25   5      73:36 
   3 Weiler Vince           MAF Műegyetemi Atlétika     19:52    4    33:31    5  20:14   2      73:37 
   4 Weiler Vilmos          MAF Műegyetemi Atlétika     26:34    7    34:48    6  21:55   4      83:17 
   5 Gyallai Soma           GYO Gyöngyösi Tájfutó K     19:40    2    32:50    4  34:03   9      86:33 
   6 Szabó Ákos             DNY Debreceni Nyulak SE     27:46    9    39:11    7  31:24   7      98:21 
   7 Varga Bendegúz         ZTC Zalaegerszegi Tájék     23:23    6    57:12   13  37:29  11     118:04 
   8 Ormai Mihály           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     28:29   10    60:38   16  28:58   6     118:05 
   9 Bognár Gergely         MCB Maccabi Vívó és Atl     37:09   13    50:57   12  33:10   8     121:16 

     Masztis Máté           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     27:44    8    43:09    9                       
     Hamar Miklós           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     34:40   11    41:53    8                       
     Dalos Máté             MAF Műegyetemi Atlétika                   29:30    2  20:36   3            
     Kadocsa Levente        MEA Miskolci Egyetemi A                   59:19   15  34:53  10            
     Hackl Dominik          EK Egyesületen kívüli        hiba         48:06   10                       
     Buzási Áron            KOS Hegyvidék-KFKI Opti                  102:27   17                       
     Kovács Márton          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     36:15   12                                     
     Apagyi Bálint          TTT Tatai Tömegsport és     19:57    5                                     
     Szalkai Krisztián      KFK KFKI Petőfi Sportkö                   57:18   14                       
     Nemoda Soma            FSC Futárok SC                            49:20   11                       



F10DK  (5)                                 

   1 Horváth Csongor        MEA Miskolci Egyetemi A     24:33    1    38:03    1  22:54   2      85:30 

     Kadocsa Benjámin       MEA Miskolci Egyetemi A                   63:40    4  33:11   4            
     Tóth Balázs            EK Egyesületen kívüli                     53:51    2  30:05   3            
     Váci Buda Benedek      TTE Tipo Tájfutó és Kör     29:06    2    58:30    3                       
     Bajzik György          EK Egyesületen kivüli                                 19:57   1            



F12C  (24)                                 

   1 Horváth Gergő          VBT Veszprémi Bridzs és     20:05    2    23:37    3  19:13   1      62:55 
   2 Tóth Adrián            TTE Tipo Tájfutó és Kör     19:03    1    22:50    1  23:14   6      65:07 
   3 Pokornyik Bence        TTT Tatai Tömegsport és     21:27    3    26:03    5  19:43   2      67:13 
   4 Dudás Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és     22:53    5    25:22    4  20:18   3      68:33 
   5 Miháczi Ádám           TTE Tipo Tájfutó és Kör     28:51   12    30:32    6  22:39   5      82:02 
   6 Mohácsy Ádám           GYO Gyöngyösi Tájfutó K     27:08   10    32:21    8  22:34   4      82:03 
   7 Tamás Gergely          MAC Margitszigeti Atlét     25:30    7    32:40    9  25:12   7      83:22 
   8 Prezensky Gábor        KTK Kőbányai Tájfutó Kl     34:59   17    33:39   10  26:50   9      95:28 
   9 Nagy Mátyás            TSE Törekvés SE             28:08   11    41:26   15  30:28  13     100:02 
  10 Ipsics Péter           MAC Margitszigeti Atlét     32:15   14    34:40   11  33:31  16     100:26 
  11 Paskuj Sámuel          MCB Maccabi Vívó és Atl     31:40   13    38:24   13  30:24  12     100:28 
  12 Lengyel Ádám           TTE Tipo Tájfutó és Kör     24:25    6    50:11   17  26:39   8     101:15 
  13 Toldi Bence            FMT FŐMTERV SK              34:40   16    38:48   14  29:49  10     103:17 
  14 Dalos Áron             MAF Műegyetemi Atlétika     43:31   20    35:52   12  29:55  11     109:18 
  15 Körmendi Miklós Márton MSE Megalódusz SE           35:05   18    42:25   16  31:57  14     109:27 
  16 Svejczer András        SPA Tabáni Spartacus Sp     44:08   21    54:30   18  32:04  15     130:42 
  17 Siklósi Bálint         TSE Törekvés SE             48:22   22    62:09   19  43:14  18     153:45 
  18 Forrás Bence           BEA Budapesti Egyetemi      38:03   19    87:55   20  39:04  17     165:02 

     Hajdu Erik             TTE Tipo Tájfutó és Kör     33:37   15    30:33    7   hiba                
     Tenk Lőrinc            MAC Margitszigeti Atlét     26:34    9    23:18    2                       
     Fleischer András       EK Egyesületen kívüli       22:25    4                                     
     Fleischer András       SPA Tabáni Spartacus Sp                    hiba                            
     Pogány Gergő           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     25:56    8                                     
     Ács Bálint             ZTC Zalaegerszegi Tájék     53:25   23                                     



F14B  (18)  Törölve N2                     

   1 Kovács Sebestyén       BME Balassagyarmati MED     28:21    1    39:59    1  26:38   1      54:59 
   2 Csöngei Dávid Máté     VHS Veszprémi Honvéd SE     29:22    2    55:32    5  28:05   2      57:27 
   3 Kovács Domonkos        BME Balassagyarmati MED     31:27    3    52:13    3  35:51   6      67:18 
   4 Péntek Mátyás          LIT Litéri Tájfutó Club     31:44    4    64:39    7  35:35   4      67:19 
   5 Peregi Dávid           MAC Margitszigeti Atlét     33:02    5    54:45    4  38:35  11      71:37 
   6 Hajdu Szása            KOS Hegyvidék-KFKI Opti     36:01    6    58:13    6  35:46   5      71:47 
   7 Horváth Máté           TSE Törekvés SE             41:00    9    64:57    8  33:04   3      74:04 
   8 Oszkó Attila           MAC Margitszigeti Atlét     37:55    7    70:43   10  36:52   8      74:47 
   9 Szabó Máté             DNY Debreceni Nyulak SE     38:38    8    82:00   14  42:00  14      80:38 
  10 Könnyű Bence           DNS Debreceni Nagyerdő      43:30   11    81:08   13  39:56  12      83:26 
  11 Prezensky Tamás        KTK Kőbányai Tájfutó Kl     47:21   14    85:15   16  36:39   7      84:00 
  12 Brenn Dávid            TSE Törekvés SE             45:39   13    78:17   12  38:22  10      84:01 
  13 Tóth János             HRF Szolnoki Honvéd Spo     44:17   12    49:16    2  41:42  13      85:59 
  14 Jakus Bertalan         FSC Futárok SC              49:05   15    66:38    9  37:01   9      86:06 
  15 Vadász Mihály          DNS Debreceni Nagyerdő      62:11   16   103:11   18  61:14  15     123:25 

     Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus Sp     43:15   10    88:08   17                       
     Konkoly Csaba          KOS Hegyvidék-KFKI Opti                   84:34   15                       
     Tass Benedek           KOS Hegyvidék-KFKI Opti                   73:23   11                       



F14C  (9)                                  

   1 Balázs Bulcsú          SPA Tabáni Spartacus Sp     32:58    4    28:58    1  32:46   2      94:42 
   2 Bubla Péter            BSC Balatonfüredi SC        23:18    1    46:02    3  27:22   1      96:42 
   3 Németh Balázs          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     30:59    2    39:14    2  33:56   3     104:09 
   4 Földing Viktor         BSC Balatonfüredi SC        44:40    8    62:24    4  51:07   5     158:11 

     Németh Dániel          VBT Veszprémi Bridzs és     31:49    3     hiba       41:42   4            
     Farkas Ádám            BSC Balatonfüredi SC        43:03    7     hiba                            
     Berkes Dániel          SPA Tabáni Spartacus Sp     35:41    6    68:09    5                       
     Lukács László          SPA Tabáni Spartacus Sp     34:50    5    72:10    6                       
     Somfai Márk            KOS Hegyvidék-KFKI Opti     68:28    9                                     



F16B  (26)                                 

   1 Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE     33:04    2    55:12    1  36:06   3     124:22 
   2 Tölgyesi Ákos ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE     33:37    5    57:42    3  33:07   1     124:26 
   3 Baumholczer Máté       PVS Pécsi Vasutas SK        28:31    1    59:19    4  36:54   5     124:44 
   4 Kinde Mátyás           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     37:58    9    55:54    2  36:44   4     130:36 
   5 Jenes Géza             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     35:56    7    59:43    5  35:09   2     130:48 
   6 Kovács Boldizsár       BME Balassagyarmati MED     33:17    4    61:51    7  39:54   6     135:02 
   7 Lafer David            ZTC Zalaegerszegi Tájék     44:27   14    77:07   12  41:34   7     163:08 
   8 Nagy Kristóf           SPA Tabáni Spartacus Sp     36:30    8    85:40   14  45:24   9     167:34 
   9 György Szabolcs        KTK Kőbányai Tájfutó Kl     47:49   19    74:10    8  48:00  12     169:59 
  10 Györgyi Ábel           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     46:26   17    78:30   13  45:27  10     170:23 
  11 Németh Bence Zsolt     VBT Veszprémi Bridzs és     44:49   15    91:02   19  44:47   8     180:38 
  12 Tölgyesi Renátó        SPA Tabáni Spartacus Sp     42:00   13    88:01   17  50:40  14     180:41 
  12 Heilig Dániel          VBT Veszprémi Bridzs és     47:10   18    86:40   16  46:51  11     180:41 
  14 Hajdu Marcell          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     34:19    6   114:16   20  51:43  15     200:18 
  15 Zollneritsch Julian    OLC OLC Graz                62:26   21    86:16   15  53:13  16     201:55 

     Szakály Gergely        GOC Göcsej Környezetvéd     73:22   23     hiba        hiba                
     Szivós Dániel          ESP Egri Spartacus Tájé     45:01   16     hiba       49:37  13            
     Radványi Ádám          DTC Diósgyőri Tájfutó C     38:49   11    75:03   10                       
     Cserki Soma            SDS Salgótarjáni Dornya     60:48   20    88:15   18                       
     Molek Dávid            SDS Salgótarjáni Dornya     38:04   10     hiba                            
     Farkas Ottó            SZV Szegedi Vasutas SE      40:51   12    74:53    9                       
     Kaptur Ádám            VHS Veszprémi Honvéd SE     33:10    3    60:26    6                       
     Hráb Dániel            ETC Egri Testedző Club                    75:24   11                       
     Horváth Gergely        FMT FŐMTERV SK                             hiba                            
     Diószegi Bálint        SDS Salgótarjáni Dornya                    hiba                            
     Bérczes Zsigmond       SPA Tabáni Spartacus Sp     71:14   22                                     



F16C  (5)                                  

   1 Jenes Ottó             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     33:29    2    40:50    1  39:00   2     113:19 
   2 Sveiczer Attila        SPA Tabáni Spartacus Sp     33:19    1    44:57    2  35:09   1     113:25 
   3 Faragó Ferdinánd       OSC Orvosegyetem SC         46:54    5    62:21    4  63:10   3     172:25 

     Katona Sándor          DIS DISZ Kulturális és      36:35    3    57:33    3                       
     Balázs Boldizsár       OSC Orvosegyetem SC         40:07    4                                     



F18B  (24)                                 

   1 Guggenberger Tobias    OLC OLC Graz                43:47    4    80:31    6  49:16   1     173:34 
   2 Györgyi Péter          MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     47:36    6    76:30    2  49:35   2     173:41 
   3 Bereczki Máté          SZV Szegedi Vasutas SE      43:28    3    77:22    4  52:59   4     173:49 
   4 Györgyi Máté           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     51:16    9    84:36    9  50:48   3     186:40 
   5 Pfeifer Christian      OLC OLC Graz                41:09    1    85:47   10  59:56   6     186:52 
   6 Kuzmann Zsolt          ESP Egri Spartacus Tájé     45:19    5    93:29   14  62:20   8     201:08 
   7 Horváth Tamás          SZV Szegedi Vasutas SE      57:18   11    90:02   12  60:52   7     208:12 
   7 Tóth Károly ifj.       THT Tapolcai Honvéd SE      49:19    7    92:38   13  66:15   9     208:12 
   9 Fráter Tamás           SPA Tabáni Spartacus Sp     57:36   12    84:23    8  69:28  11     211:27 
  10 Vellner Gábor          SPA Tabáni Spartacus Sp     57:46   13    95:41   15  69:26  10     222:53 
  11 Petruszka Imre         DNS Debreceni Nagyerdő      58:46   14   102:03   16  77:02  12     237:51 
  12 Filó Bernát            DIS DISZ Kulturális és      74:21   17   135:19   18  84:05  13     293:45 

     Vadász Endre           DNS Debreceni Nagyerdő      62:34   15   148:19   20   hiba                
     Szentesi József Tamás  ESP Egri Spartacus Tájé     84:13   18   160:29   21   hiba                
     Pápai Tamás            ARA Alba Regia Atlétika     49:57    8    77:08    3                       
     Tihanyi Benedek        KOS Hegyvidék-KFKI Opti     63:19   16   115:13   17                       
     Mets Márton            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                   72:36    1  58:16   5            
     Turcsán Gábor          PVS Pécsi Vasutas SK        42:44    2    80:20    5                       
     Fehérvári Zsolt        SDS Salgótarjáni Dornya     51:18   10    80:36    7                       
     Kaló Attila            ETC Egri Testedző Club                     hiba                            
     Incze Zsombor          KOS Hegyvidék-KFKI Opti                  143:50   19                       
     Tihanyi Tamás          KOS Hegyvidék-KFKI Opti    103:19   19                                     
     Morvai András          SDS Salgótarjáni Dornya                   89:13   11                       
     Dormán Miklós          SPA Tabáni Spartacus Sp                  167:07   22                       



F20A  (5)                                  

   1 Tari Gábor             ARA Alba Regia Atlétika     50:33    1   126:11    4  66:35   1     243:19 

     Tári Kornél            ARA Alba Regia Atlétika      hiba        112:19    1  79:11   2            
     Herczeg Bálint         VBT Veszprémi Bridzs és      hiba          hiba      105:18   3            
     Gidófalvy Szabolcs     KTK Kőbányai Tájfutó Kl     71:16    2   115:37    2                       
     Urbán Csaba            JMD Jászapáti Mészáros                   118:44    3                       



F21A  (31)                                 

   1 Krejci Thomas          ZTC Zalaegerszegi Tájék     41:53    2    91:42    1  63:12   1     196:47 
   2 Kovács Ádám            ETC Egri Testedző Club      40:21    1   101:29    3  75:05   8     216:55 
   3 Vonyó Péter            PVS Pécsi Vasutas SK        42:39    3   105:25    4  72:54   6     220:58 
   4 Lévai Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi A     44:47    4   117:13    6  79:24  11     241:24 
   5 Kovács Róbert          PVS Pécsi Vasutas SK        49:40   10   124:37   11  67:15   2     241:32 
   6 Kerényi Máté           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     50:41   12   122:27    9  69:02   3     242:10 
   7 Töreky Ákos            BEA Budapesti Egyetemi      47:29    6   123:13   10  71:44   5     242:26 
   8 Novai György           SZV Szegedi Vasutas SE      58:30   21   111:01    5  79:49  12     249:20 
   9 Forrai Gábor           HTC Hódmezővásárhelyi T     49:05    7   134:25   14  78:25  10     261:55 
  10 Tóth Ádám              GYO Gyöngyösi Tájfutó K     52:34   15   137:50   17  74:02   7     264:26 
  11 Harkányi Zoltán        MEA Miskolci Egyetemi A     60:33   22   137:11   16  70:13   4     267:57 
  12 Morandini Viktor       SPA Tabáni Spartacus Sp     57:56   20   136:35   15  78:11   9     272:42 
  13 Kovalcsik István       BME Balassagyarmati MED     79:05   25   217:02   20 128:55  15     425:02 

     Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus Tájé     53:10   16   128:49   13   hiba                
     Mézes Tibor Sólyom     GOC Göcsej Környezetvéd     62:16   24     hiba        hiba                
     Forrai Miklós          HTC Hódmezővásárhelyi T     56:15   19     hiba       82:25  14            
     Scultéty Márton        KTK Kőbányai Tájfutó Kl     49:27    8     hiba       82:23  13            
     Sinkó János            SZV Szegedi Vasutas SE      50:54   14     hiba        hiba                
     Marosvölgyi Máté       SPA Tabáni Spartacus Sp     54:58   18   127:16   12   hiba                
     Szederkényi Máté       EK Egyesületen kívüli      143:07   26   226:02   21                       
     Szabó András           ETC Egri Testedző Club      49:27    8   119:59    7                       
     Kemenczky Jenő         SPA Tabáni Spartacus Sp      hiba        181:35   19                       
     Szundi Attila          DTC Diósgyőri Tájfutó C     45:22    5     hiba                            
     Spiegl Máté            KAL Kalocsai SE                          151:19   18                       
     Kisvölcsey Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     53:28   17                                     
     Pelyhe Dániel          SDS Salgótarjáni Dornya     49:46   11                                     
     Vajda Kolos            ZTC Zalaegerszegi Tájék                   99:49    2                       
     Gillich György         TTT Tatai Tömegsport és     61:41   23                                     
     Nagy Tibor             FSC Futárok SC                           121:45    8                       
     Molnár Róbert          ARA Alba Regia Atlétika     50:43   13                                     
     Koprivanacz Imre       KAL Kalocsai SE                            hiba                            



F21B  (41)                                 

   1 Varga Bálint           ZTC Zalaegerszegi Tájék     44:28    1    81:36    1  70:51   6     196:55 
   2 Gyalog Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sp     44:51    2    93:31    5  69:40   5     208:02 
   3 Nagy Viktor            KAL Kalocsai SE             45:14    3    98:44    8  64:22   1     208:20 
   4 Veres Tamás            HRF Szolnoki Honvéd Spo     48:34    7    98:46    9  66:46   2     214:06 
   5 Török Tibor            KAL Kalocsai SE             50:35   10    85:52    3  80:07  14     216:34 
   6 Farkas Viktor          HRF Szolnoki Honvéd Spo     51:36   12    92:54    4  74:49   8     219:19 
   7 Bihari Zoltán          KFK KFKI Petőfi Sportkö     50:18    9    98:29    7  77:09  12     225:56 
   7 Nagy Gergő             SZV Szegedi Vasutas SE      52:26   16   103:54   13  69:36   4     225:56 
   9 Szabó Attila           VTC Veszprémi Tájfutó C     55:17   21    99:04   10  71:58   7     226:19 
  10 Schultheisz György     KFK KFKI Petőfi Sportkö     51:46   14   110:43   17  68:47   3     231:16 
  11 Korcsok Pál            TSE Törekvés SE             56:15   22   108:49   16  77:03  11     242:07 
  12 Mitró Zoltán           ZTC Zalaegerszegi Tájék     53:04   18   112:34   21  76:30  10     242:08 
  13 Nagy András            PSE Postás SE               53:47   20   112:11   19  76:23   9     242:21 
  14 Hegedűs Zoltán         OSC Orvosegyetem SC         52:42   17   105:08   14  84:56  19     242:46 
  15 Marosán Dávid          BEA Budapesti Egyetemi      53:08   19   112:24   20  77:43  13     243:15 
  16 Laki Balázs            MSE Megalódusz SE           48:30    6   121:10   26  83:12  18     252:52 
  17 Zai Bálint             SPA Tabáni Spartacus Sp     51:49   15   121:44   27  82:43  16     256:16 
  18 Marton Balázs          VHS Veszprémi Honvéd SE     65:48   26   123:52   28  86:30  21     276:10 
  19 Bánfi Róbert           HTC Hódmezővásárhelyi T     67:57   29   144:14   32  87:46  22     299:57 
  20 Morandini Kristóf Márk SPA Tabáni Spartacus Sp     67:10   27   147:10   34  95:42  23     310:02 
  21 Ludvig László          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     70:34   31   145:20   33  97:48  24     313:42 

     Tóth Máté              GYO Gyöngyösi Tájfutó K     49:13    8   127:00   29   hiba                
     Baranyi László         SZV Szegedi Vasutas SE       hiba        156:22   36 129:21  25            
     Kósa Péter             DNY Debreceni Nyulak SE    141:00   33     hiba                            
     Honfi Gábor            ESP Egri Spartacus Tájé     59:55   24   151:26   35                       
     Bergendi Péter         KAL Kalocsai SE             46:31    4   106:50   15                       
     Nagy Gábor             KFK KFKI Petőfi Sportkö     67:51   28   137:51   31                       
     Dalos Attila           MAF Műegyetemi Atlétika                  172:37   37  82:44  17            
     Weiler Zsolt           MAF Műegyetemi Atlétika     68:08   30                80:39  15            
     Törzsök Péter          MCS Ménfőcsanak TSZ SE      51:38   13   110:56   18                       
     Ádám Péter             MSE Megalódusz SE           47:12    5    96:23    6                       
     Józsa Gábor            PSE Postás SE               50:56   11   101:39   11                       
     Nemesházi László       PSE Postás SE                            120:59   25  85:33  20            
     Csőkör Zoltán          TTT Tatai Tömegsport és     56:57   23   102:57   12                       
     Niedermayer Péter      VHS Veszprémi Honvéd SE     75:50   32   130:59   30                       
     Horváth László         PSE Postás SE                            113:14   22   hiba                
     Kovács Balázs          BEA Budapesti Egyetemi                   119:31   24                       
     Jenkei András          EK Egyesületen kívüli       62:47   25                                     
     Szlávik Zoltán dr.     KFK KFKI Petőfi Sportkö                    hiba                            
     Molnár Róbert          ARA Alba Regia Atlétika                   84:35    2                       
     Guszlev Antal          ARA Alba Regia Atlétika                  116:15   23                       



F21BR  (26)                                

   1 Uhlir Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájék     29:36    3    51:14    1  27:27   1     108:17 
   2 Jakus Zoltán           FSC Futárok SC              28:20    2    58:55    4  27:42   2     114:57 
   3 Zsebeházy Zsolt        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     31:32    4    62:14    6  29:00   4     122:46 
   4 Maráz Gábor            EK Egyesületen kívüli       35:43    7    61:58    5  30:50   6     128:31 
   5 Molnár Péter           VTC Veszprémi Tájfutó C     36:04    9    67:45    9  28:27   3     132:16 
   6 Hrenkó Viktor          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájf     35:48    8    65:45    7  30:45   5     132:18 
   7 Bossánszky Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     40:09   14    66:50    8  35:37   9     142:36 
   8 Szabó András           VTC Veszprémi Tájfutó C     37:08   12    72:04   12  33:31   8     142:43 
   9 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC         37:34   13    78:27   14  32:54   7     148:55 
  10 Stark Gergely          MEA Miskolci Egyetemi A     42:58   15    87:24   17  35:43  10     166:05 
  11 Stark Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi A     46:39   17    92:23   18  40:32  12     179:34 
  12 Kakuk Péter            DNY Debreceni Nyulak SE     54:24   19    97:39   20  42:36  13     194:39 
  13 Redl Bernhard          TTE Tipo Tájfutó és Kör     49:29   18   127:40   21  49:50  14     226:59 

     Mráz János             CBD Ceglédi Bem Vasutas     44:10   16     hiba       38:41  11            
     Jánossy Csaba          EK Egyesületen kivüli       36:32   11    84:18   16                       
     Fejes Péter            VHS Veszprémi Honvéd SE     55:22   20    93:39   19                       
     Horváth Béla           EK Egyesületen kívüli       56:47   21     hiba                            
     Kállai Tamás           TSE Törekvés SE            108:59   22    69:10   11                       
     Kocsik Árpád dr.       HSP Hidegkúti Spartacus     33:04    5    53:13    2                       
     Honfi Gábor ifj.       TTE Tipo Tájfutó és Kör                   72:35   13   hiba                
     Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi                    79:27   15                       
     Domján Tamás           PVS Pécsi Vasutas SK        27:56    1                                     
     Bobály Csaba           TSE Törekvés SE             36:04    9                                     
     Reviczki Zsolt         HUF HUFEZE Pásztó                         67:56   10                       
     Tertsch Antal          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     34:59    6                                     
     Lénárt István          FSC Futárok SC                            56:44    3                       



F21C  (11)                                 

   1 Lovasi Gábor           VHS Veszprémi Honvéd SE     44:01    1    61:47    1  54:31   1     160:19 
   2 Nyári Sándor           MCB Maccabi Vívó és Atl     55:19    2    76:15    3  61:35   3     193:09 
   3 Babka Miklós           KIK Kikelet                 73:38    3    65:59    2  57:49   2     197:26 
   4 Nagy Lajos Viktor      MSE Megalódusz SE           87:28    4    93:58    4  79:54   7     261:20 

     Kórodi István          ARA Alba Regia Atlétika                               69:54   4            
     Kalmár János           PSE Postás SE                                         76:15   6            
     Nemes Gábor            EK Egyesületen kívüli                     97:34    5                       
     Laborci Tamás          FMT FŐMTERV SK                           133:02    7                       
     Ballagó Tamás          FSC Futárok SC                           100:49    6                       
     Péter Gergely          EK Egyesületen kívüli                      hiba                            
     Antal-Varga Zoltán     EK Egyesületen kivüli                                 74:44   5            



F35A  (18)                                 

   1 Nagy István            TSE Törekvés SE             40:17    1   103:25    2  72:55   2     216:37 
   2 Chmelik Ernő           VHS Veszprémi Honvéd SE     55:38    6   107:53    4  78:38   3     242:09 

     Németh Csaba           BOF Budai Ősforrás SC       57:47    9   120:23    6                       
     Séllei Szilárd         COM Compass Kolozsvár       59:20   11   160:44    8                       
     Dezső Sándor           HTC Hódmezővásárhelyi T     48:01    2     hiba                            
     Tornai Szabolcs        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     61:55   14   106:38    3                       
     Olsavszky-Szűcs Gábor  PVS Pécsi Vasutas SK        55:54    8   111:58    5                       
     Schlosser Balázs       SMA Soproni Műegyetemi      55:03    5     hiba                            
     Szlávik Szabolcs dr.   TTT Tatai Tömegsport és     98:21   16     hiba                            
     Röhl Stefan            OLG OLG St. Gallen          58:27   10   128:33    7                       
     Siegler Konrád         BEA Budapesti Egyetemi      50:06    3                                     
     Angyal Gábor           ARA Alba Regia Atlétika     60:07   12                                     
     Mörk Péter             MEA Miskolci Egyetemi A     61:47   13                                     
     Zakariás Péter         TSE Törekvés SE                          103:08    1                       
     Ács Gábor              ZTC Zalaegerszegi Tájék     52:35    4                                     
     Serestey Áron          ZTC Zalaegerszegi Tájék     55:51    7                                     
     Egei Tamás             TTE Tipo Tájfutó és Kör                               63:20   1            
     Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi      65:17   15                                     



F35BR  (29)                                

   1 Varsányi Ferenc        MSE Megalódusz SE           27:14    2    33:15    1  30:02   4      90:31 
   2 Halaj László           JMD Jászapáti Mészáros      32:24    8    42:44    4  29:04   2     104:12 
   3 Molnár Tibor           SMA Soproni Műegyetemi      31:28    4    44:33    8  28:35   1     104:36 
   4 Ipsics László          MAC Margitszigeti Atlét     32:16    7    48:53   15  29:26   3     110:35 
   5 Körmendi Miklós        MSE Megalódusz SE           32:13    6    46:03   11  33:51   9     112:07 
   6 Kinde Kálmán           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     35:26   12    45:21    9  32:19   7     113:06 
   7 Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     37:45   15    42:59    7  32:48   8     113:32 
   8 Schwendtner Erik       KTK Kőbányai Tájfutó Kl     39:40   16    46:07   12  30:46   5     116:33 
   9 Paskuj Mátyás          MCB Maccabi Vívó és Atl     33:49    9    49:11   16  38:48  12     121:48 
  10 Pataki Gábor           PVS Pécsi Vasutas SK        43:47   20    52:55   17  37:13  10     133:55 
  11 Füzy Tibor             MAC Margitszigeti Atlét     41:09   17    53:40   18  39:18  13     134:07 
  12 Kovács Béla            KTK Kőbányai Tájfutó Kl     41:28   19    61:02   20  45:00  14     147:30 
  13 Szabó István           DNY Debreceni Nyulak SE     41:11   18    70:41   23  37:56  11     149:48 
  14 Peregi Tamás           MAC Margitszigeti Atlét     47:15   21    65:49   21  54:00  15     167:04 
  15 Bettembuk Péter        DNY Debreceni Nyulak SE     74:56   25   129:29   25  86:14  16     290:39 

     Györgyi László         OSC Orvosegyetem SC         31:40    5    40:26    3                       
     Vass Zoltán            SZV Szegedi Vasutas SE      34:55   11    42:44    4                       
     Szakál Péter           VTC Veszprémi Tájfutó C     34:51   10    42:50    6                       
     Oláh Gyula             KFK KFKI Petőfi Sportkö     58:55   23    81:28   24                       
     Felföldi Barnabás      PVS Pécsi Vasutas SK                      46:56   13  32:18   6            
     Gerzsényi Zsolt        DTC Diósgyőri Tájfutó C     24:54    1    36:34    2                       
     Ádám András            ARA Alba Regia Atlétika     49:58   22    69:24   22                       
     Szűcs Péter            KFK KFKI Petőfi Sportkö     37:05   14                                     
     Cserna András          MSE Megalódusz SE           27:43    3                                     
     Györgyi Zoltán         OSC Orvosegyetem SC                       47:54   14                       
     Berbécs Sándor         TTT Tatai Tömegsport és                   45:42   10                       
     Szirmai Ákos           EK Egyesületen kívüli       73:56   24                                     
     Knuth Dávid            BEA Budapesti Egyetemi      35:33   13                                     
     Nemoda Ferenc          FSC Futárok SC                            60:48   19                       



F40B  (24)                                 

   1 Szieberth Péter        PVM Pécsi Vörös Meteor      40:56    5    76:43    3  42:29   1     160:08 
   2 Mohácsy Tamás dr.      GYO Gyöngyösi Tájfutó K     40:17    3    80:57    4  44:03   2     165:17 
   3 Prill László           ARA Alba Regia Atlétika     40:00    2    83:24    6  46:10   5     169:34 
   4 Allwinger Herwig       TTE Tipo Tájfutó és Kör     42:29    6    87:15    7  45:54   3     175:38 
   5 Kovács Gábor           BME Balassagyarmati MED     43:05    7    92:51    8  54:22   8     190:18 
   6 Szőcs László           HSP Hidegkúti Spartacus     40:31    4   103:23   13  46:51   6     190:45 
   7 Horváth Sándor         MEA Miskolci Egyetemi A     45:07    8    98:37   11  47:27   7     191:11 
   8 Filó György            DIS DISZ Kulturális és      48:29   10    97:46    9  57:10  10     203:25 
   9 Gyallai János          GYO Gyöngyösi Tájfutó K     56:39   15   100:52   12  54:23   9     211:54 
  10 Oszkó László           MAC Margitszigeti Atlét     52:18   12   125:49   16  63:33  11     241:40 
  11 Varsányi Attila        VTC Veszprémi Tájfutó C     52:58   14   118:35   15  72:33  12     244:06 
  12 Vadász Tamás           DNS Debreceni Nagyerdő      70:14   17   190:21   19  76:29  13     337:04 

     Vincze Károly          HRF Szolnoki Honvéd Spo     91:11   19     hiba      105:18  14            
     Gillich István         MSE Megalódusz SE            hiba          hiba       45:57   4            
     Nagy Ferenc            PSE Postás SE               46:48    9    98:02   10                       
     Viniczai Ferenc        PVS Pécsi Vasutas SK        32:44    1    73:23    1                       
     Fehérvári Péter        SDS Salgótarjáni Dornya     52:49   13   110:20   14                       
     Koltai Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sp     51:39   11   138:59   17                       
     Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi      60:48   16                                     
     Jóni János             EK Egyesületen kívüli       74:17   18                                     
     Bérczes Miklós         FMT FŐMTERV SK                           195:31   20                       
     Horváth Pál            SMA Soproni Műegyetemi                    80:59    5                       
     Mesics Péter           SMA Soproni Műegyetemi                    74:11    2                       
     Maácz Miklós           MAF Műegyetemi Atlétika                  140:13   18                       



F45B  (30)                                 

   1 Gyulai Zoltán          MSE Megalódusz SE           34:59    2    51:07    1  30:23   1     116:29 
   2 Vankó Péter            HSE Hegyisport Szentend     34:04    1    55:09    3  32:41   3     121:54 
   3 Muliter Gábor          HSE Hegyisport Szentend     36:58    5    52:51    2  32:08   2     121:57 
   4 Zentai László          HSE Hegyisport Szentend     35:32    3    56:45    4  37:50   8     130:07 
   5 Szokol Lajos           SZV Szegedi Vasutas SE      37:37    7    61:19   10  33:22   4     132:18 
   6 Proske Herwig          ZTC Zalaegerszegi Tájék     35:52    4    59:27    7  37:11   6     132:30 
   7 Tóth Gábor             SZV Szegedi Vasutas SE      43:26   15    60:02    8  33:35   5     137:03 
   8 Tóth Károly            VTC Veszprémi Tájfutó C     38:01    8    62:00   12  37:18   7     137:19 
   9 Kradischnig Günter     OLC OLC Graz                37:34    6    61:38   11  39:47   9     138:59 
  10 Tőkés Árpád            KTK Kőbányai Tájfutó Kl     40:03   10    57:14    6  43:51  13     141:08 
  11 Mets Miklós            OSC Orvosegyetem SC         42:13   14    61:15    9  41:32  11     145:00 
  12 Pokornyik Tibor        TTT Tatai Tömegsport és     39:57    9    73:22   19  41:53  12     155:12 
  13 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas SE      44:07   17    70:09   16  41:14  10     155:30 
  14 Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem SC         43:41   16    70:15   17  47:53  15     161:49 
  15 Hrenkó László          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájf     51:19   22    74:19   20  44:43  14     170:21 
  16 Csizmadia József       HER Herkules SE Balaton     49:01   21    80:42   22  53:29  16     183:12 
  17 Nagy Zsolt             FMT FŐMTERV SK              52:45   23    85:43   23  55:00  18     193:28 
  18 Könnyű István          DNS Debreceni Nagyerdő      62:52   25   118:46   28  54:07  17     235:45 
  19 Katulin Tibor          TTT Tatai Tömegsport és     74:31   28   110:47   27  59:37  19     244:55 

     Ormay György           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     76:47   29   103:16   26   hiba                
     Pápai János            ARA Alba Regia Atlétika     40:06   11    57:05    5                       
     Gabnai Ernő            DIS DISZ Kulturális és      46:09   19    65:24   14                       
     Csonka Antal           HTC Hódmezővásárhelyi T     40:09   12    71:45   18                       
     Zempléni András dr.    KOS Hegyvidék-KFKI Opti     64:42   27    80:02   21                       
     Gadó György            OSC Orvosegyetem SC         53:31   24    92:52   25                       
     Sramkó Tibor           SDS Salgótarjáni Dornya     44:37   18    67:15   15                       
     Urbán Imre             TTE Tipo Tájfutó és Kör     41:23   13    63:12   13                       
     Kaptur József          VHS Veszprémi Honvéd SE      hiba         91:44   24                       
     Halla Ernő             ARA Alba Regia Atlétika     63:37   26                                     
     Sándor László          OSC Orvosegyetem SC         48:25   20                                     



F50B  (27)                                 

   1 Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klu     34:44    3    47:54    1  42:03   6     124:41 
   2 Fehér Mihály           HRF Szolnoki Honvéd Spo     37:11    6    55:23    5  32:23   1     124:57 
   3 Zentai József          HUF HUFEZE Pásztó           35:46    4    53:57    2  35:15   2     124:58 
   4 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentend     34:26    2    54:53    4  35:48   4     125:07 
   5 Kerényi Dénes          HSE Hegyisport Szentend     32:44    1    65:53    9  37:06   5     135:43 
   6 Hegedüs Ábel           BEA Budapesti Egyetemi      39:39    7    62:25    8  35:44   3     137:48 
   7 Csöngei Dezső          VTC Veszprémi Tájfutó C     42:39   10    67:12   11  44:29   7     154:20 
   8 Ludvig István          MAF Műegyetemi Atlétika     46:47   15    70:51   15  45:17   9     162:55 
   9 Szabó László           DNS Debreceni Nagyerdő      48:15   17    68:37   12  46:11  10     163:03 
  10 Törjék György          TTT Tatai Tömegsport és     45:09   12    69:50   14  48:19  11     163:18 
  11 Biró Sándor            KRI Kristály Tájfutó és     45:13   13    74:06   19  44:30   8     163:49 
  12 Leonhardt Kristian dr. ZTC Zalaegerszegi Tájék     46:04   14    72:17   17  54:25  12     172:46 
  13 Lenkei Győző           HSP Hidegkúti Spartacus     55:04   21    79:21   22  57:21  13     191:46 
  14 Olajos Ferenc          PSE Postás SE               67:07   23    90:38   25  62:17  15     220:02 
  15 Györgyi Zoltán         MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     61:22   22   110:19   27  60:12  14     231:53 

     Szunyog József dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Kl     42:30    9    53:57    2   hiba                
     Somlay Gábor           ARA Alba Regia Atlétika     43:50   11    78:06   20                       
     Viczena Miklós         ARA Alba Regia Atlétika     41:49    8    69:14   13                       
     Szűcs B. Levente       HSP Hidegkúti Spartacus     51:58   19    80:12   23                       
     Törzsök Ferenc dr.     MCS Ménfőcsanak TSZ SE      52:23   20    72:17   17                       
     Kürti István           PAK Paksi SE                37:05    5    61:47    7                       
     Mészáros Károly        TTT Tatai Tömegsport és     69:51   24   107:30   26                       
     Franczia Vilmos        MCS Ménfőcsanak TSZ SE      48:12   16    71:24   16                       
     Hirt Károly            ARA Alba Regia Atlétika     50:10   18    78:18   21                       
     Spiegl János           SMA Soproni Műegyetemi                    60:52    6                       
     Csőkör György dr.      TTT Tatai Tömegsport és                   81:28   24                       
     Kiss Tibor             FSC Futárok SC                            66:58   10                       



F55B  (13)                                 

   1 Gyurkó László          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     29:05    1    61:58    1  37:21   4     128:24 
   2 Boros Zoltán           HSE Hegyisport Szentend     34:32    2    66:25    2  33:57   1     134:54 
   3 Horváth György         PSE Postás SE               38:01    4    69:27    4  35:26   2     142:54 
   4 Bálint László          ESP Egri Spartacus Tájé     37:18    3    72:55    5  42:20   6     152:33 
   5 Salga István dr.       HSP Hidegkúti Spartacus     43:31    6    75:34    7  36:58   3     156:03 
   6 Bogdanovits András     MSE Megalódusz SE           41:30    5    75:31    6  39:25   5     156:26 
   7 Blum László id.        SZV Szegedi Vasutas SE      44:43    8    87:33   10  42:51   7     175:07 
   8 Sódor István dr.       OSC Orvosegyetem SC         48:40   10   103:22   11  47:06   8     199:08 

     Aknai Antal            TTT Tatai Tömegsport és     45:21    9    83:32    8                       
     Zsilinszky Pál         DIS DISZ Kulturális és      49:10   11    84:32    9                       
     Hegedüs András         BEA Budapesti Egyetemi                    68:19    3                       
     Bölcsföldi István      MAF Műegyetemi Atlétika     43:56    7                                     
     Palatinszky János      PVS Pécsi Vasutas SK        80:42   12                                     



F60B  (22)                                 

   1 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     38:03    6    43:00    1  40:59   2     122:02 
   2 Kardos Ferenc dr.      OSC Orvosegyetem SC         33:17    1    46:09    3  45:17   7     124:43 
   3 Lux Iván               BEA Budapesti Egyetemi      36:06    2    50:07    9  38:33   1     124:46 
   4 Komár Béla             HER Herkules SE Balaton     37:21    5    47:00    4  41:00   3     125:21 
   5 Gerely Ferenc          HSP Hidegkúti Spartacus     37:13    4    47:01    5  42:29   4     126:43 
   6 Gáncs Kálmán           HER Herkules SE Balaton     38:05    7    50:22   11  43:04   5     131:31 
   7 Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Kör     39:10    9    49:42    8  43:11   6     132:03 
   8 Csongrádi Jenő         BEA Budapesti Egyetemi      36:07    3    50:16   10  47:07   8     133:30 
   9 Kéri Gerzson dr.       HAV Havas Szabadidő Klu     41:17   13    51:02   13  50:26   9     142:45 
  10 Homoki Géza            BEA Budapesti Egyetemi      40:54   11    50:52   12  55:20  12     147:06 
  11 Wengrin István         VTC Veszprémi Tájfutó C     38:56    8    56:34   16  52:23  10     147:53 
  12 Vida István            OSC Orvosegyetem SC         41:50   14    60:53   17  53:26  11     156:09 
  13 Friedrich Vilmos       BEA Budapesti Egyetemi      44:13   15    64:35   19  62:32  14     171:20 
  14 Kempelen Miklós        OSC Orvosegyetem SC         53:02   18    65:51   20  55:40  13     174:33 
  15 Mohácsi József         HAV Havas Szabadidő Klu     60:46   20    56:19   15  66:43  15     183:48 

     Hajdu Kálmán           EK Egyesületen kívüli       45:38   16    64:14   18                       
     Schulek János          FMT FŐMTERV SK              53:42   19    71:50   21                       
     Tóth János             SKS Sárvári Kinizsi SK      40:32   10    49:00    7                       
     Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Kör     41:07   12    48:34    6                       
     Sejpes Gyula           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     52:19   17    54:45   14                       
     Jelinek István         PSE Postás SE                             44:52    2                       
     Hunyadi Károly         PSE Postás SE               74:43   21                                     



F65B  (13)  Törölve N2                     

   1 Szabon János           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     34:28    3    46:37    1  38:55   1      73:23 
   2 Schell Antal           PSE Postás SE               36:22    4    48:31    2  41:28   2      77:50 
   3 Bogdány Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Kör     40:10    7    54:16    4  48:17   3      88:27 
   4 Radnóti Rezső          HAV Havas Szabadidő Klu     40:21    8    70:58    8  61:14   4     101:35 
   5 Müller János           PSE Postás SE               52:35    9    80:28   10 133:21   5     185:56 

     Szecsődi Ákos          BEA Budapesti Egyetemi      38:26    6                                     
     Bán Sándor             HTC Hódmezővásárhelyi T     27:04    1    54:34    5                       
     Köblös József          KTX Kőbányai Textil SE      36:53    5    57:12    7                       
     Nagy Dezső             KTK Kőbányai Tájfutó Kl     30:08    2                                     
     Gönczi Péter           FMT FŐMTERV SK              53:00   10    49:08    3                       
     Varga Sándor           BEA Budapesti Egyetemi                    79:21    9                       
     Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Kl                                                    
     Cserteg István         TSC Tungsram SC                           55:08    6                       



F70B  (6)  Törölve N2                      

   1 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     20:47    2    34:46    1  26:01   1      46:48 
   2 Páhy Tibor             ARA Alba Regia Atlétika     17:45    1    40:55    2  45:55   4      63:40 
   3 Hódossy Béla           TSC Tungsram SC             37:09    3    45:46    3  36:37   3      73:46 
   4 Rácz Márton            TTE Tipo Tájfutó és Kör     46:19    4    77:22    4  46:20   5      92:39 

     Valkony Ferenc         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     75:04    5                                     
     Buncsik János          PSE Postás SE                                         32:49   2            



F75B  (3)                                  

   1 Dudás István           OSC Orvosegyetem SC         23:55    1    37:12    1  39:48   1     100:55 

     Kún Ferenc             KTX Kőbányai Textil SE      86:58    3    68:55    2                       
     Éliás Vilmos           TTE Tipo Tájfutó és Kör     32:49    2                                     



N10D  (16)                                 

   1 Balázs Otília          SPA Tabáni Spartacus Sp     20:34    2    25:06    2  16:15   1      61:55 
   2 Gera Krisztina         SZV Szegedi Vasutas SE      21:32    4    22:18    1  19:29   2      63:19 
   3 Horváth Hanga          MEA Miskolci Egyetemi A     20:20    1    27:44    3  20:17   3      68:21 
   4 Hajdu Frida            TTE Tipo Tájfutó és Kör     35:22    7    31:24    5  27:56   5      94:42 
   5 Nagy Klára             SPA Tabáni Spartacus Sp     32:37    6    46:11    9  22:34   4     101:22 
   6 Gillich Bernadett      MSE Megalódusz SE           30:28    5    56:56   12  32:15   6     119:39 
   7 Mátyás Arany           TTE Tipo Tájfutó és Kör     40:39    8    52:16   10  51:41   8     144:36 

     Pataki Réka Dalida     PVS Pécsi Vasutas SK         hiba          hiba        hiba                
     Masztis Dorottya       KOS Hegyvidék-KFKI Opti     20:43    3    30:43    4                       
     Szuromi Hanga          PVM Pécsi Vörös Meteor                    53:41   11  48:44   7            
     Berta Dorottya         EK Egyesületen kívüli                     41:11    8                       
     Pusztai Viktória       TTE Tipo Tájfutó és Kör     70:41   10                                     
     Berta Nóra             EK Egyesületen kívüli                     94:21   13                       
     Józsa Dominika         PSE Postás SE                             39:41    7                       
     Tornai Virág           EK Egyesületen kívüli       55:05    9                                     
     Ceglédi Dóra           MAC Margitszigeti Atlét                   34:36    6                       



N10DK  (3)                                 

   1 Nagy Eszter            SPA Tabáni Spartacus Sp     23:44    1    36:55    1  19:22   1      80:01 
   2 Kovácsi Mara           DNY Debreceni Nyulak SE     27:35    2    42:43    2  24:20   2      94:38 

     Zempléni Lilla         KOS Hegyvidék-KFKI Opti                               32:05   3            



N12C  (17)                                 

   1 Konrád Krisztina       GYO Gyöngyösi Tájfutó K     16:40    1    18:37    1  20:17   2      55:34 
   2 Liszka Eszter          GYO Gyöngyösi Tájfutó K     22:08    3    22:28    3  25:05   7      69:41 
   2 Faggyas Réka           TTE Tipo Tájfutó és Kör     22:19    4    30:49   10  16:33   1      69:41 
   4 Kiss Eszter Blanka     VBT Veszprémi Bridzs és     21:17    2    28:44    7  22:10   4      72:11 
   5 Weiler Virág           MAF Műegyetemi Atlétika     27:20    6    21:00    2  23:56   5      72:16 
   6 Faggyas Petra          TTE Tipo Tájfutó és Kör     25:01    5    22:45    5  24:32   6      72:18 
   7 Egei Petra             TTE Tipo Tájfutó és Kör     30:05    8    34:29   11  32:36   9      97:10 
   8 Szabó Zsófi            DNY Debreceni Nyulak SE     43:02   11    30:12    9  33:04  10     106:18 
   9 Kertész Zsófia         TTE Tipo Tájfutó és Kör     53:52   13    36:59   13  30:55   8     121:46 
  10 Simon Tamara           TTE Tipo Tájfutó és Kör     43:54   12    41:52   14  36:29  11     122:15 
  11 Kinde Zsófia           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     41:41   10    53:08   15  44:37  12     139:26 

     Juhász Csilla          HTC Hódmezővásárhelyi T      hiba         71:12   17                       
     Masztis Anna           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     30:43    9    35:01   12                       
     Kadocsa Rebeka         MEA Miskolci Egyetemi A                   22:40    4  21:46   3            
     Vass Flóra             SZV Szegedi Vasutas SE      27:20    6    28:30    6                       
     Vass Luca              SZV Szegedi Vasutas SE      90:38   14    58:35   16                       
     Palkovics Éva          SDS Salgótarjáni Dornya                   29:01    8                       



N12D  (6)                                  

   1 Szuromi Luca           PVM Pécsi Vörös Meteor      19:50    1    28:28    1  19:51   1      68:09 
   2 Tőczik Liliána         TTT Tatai Tömegsport és     43:11    3    54:05    4  25:34   4     122:50 
   3 Bognár Dóra            MCB Maccabi Vívó és Atl     32:56    2    64:56    6  38:00   6     135:52 

     Tóth Blanka            EK Egyesületen kívüli        hiba         41:38    2  27:10   5            
     Jakus Virág Kata       FSC Futárok SC               hiba         54:57    5  25:18   3            
     Kötél Angyalka         GOC Göcsej Környezetvéd      hiba         44:57    3  23:29   2            



N14B  (8)                                  

   1 Kinde Vanda            KTK Kőbányai Tájfutó Kl     24:35    1    34:36    3  22:13   1      81:24 
   2 Varsányi Kinga         VTC Veszprémi Tájfutó C     25:03    2    29:44    1  26:45   2      81:32 
   3 Faggyas Eszter         TTE Tipo Tájfutó és Kör     29:34    4    31:34    2  31:45   4      92:53 
   4 Paskuj Rebeka          MCB Maccabi Vívó és Atl     28:44    3    53:43    6  30:01   3     112:28 
   5 Hajdu Dorisz           TTE Tipo Tájfutó és Kör     66:41    7    51:06    5  39:45   5     157:32 
   6 Forrás Zsófia          BEA Budapesti Egyetemi      47:34    6   143:50    7  84:01   7     275:25 

     Gál Szabina            GOC Göcsej Környezetvéd      hiba         49:34    4  54:38   6            
     Csontos Zsuzsanna      BEA Budapesti Egyetemi      40:56    5                                     



N14C  (6)                                  

   1 Pózna Diána            VBT Veszprémi Bridzs és     28:05    1    33:34    1  26:31   3      88:10 
   2 Mets Ildikó            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     49:17    5    33:39    2  20:55   1     103:51 
   3 Szűcs Nikolett         ESP Egri Spartacus Tájé     43:28    4    34:07    3  43:01   6     120:36 
   4 Ipsics Viktória        MAC Margitszigeti Atlét     37:07    3    51:34    5  39:23   5     128:04 
   5 Dudás Réka             VBT Veszprémi Bridzs és     71:05    6    37:50    4  24:42   2     133:37 
   6 Ágh Barbara            TTT Tatai Tömegsport és     37:04    2    74:35    6  38:36   4     150:15 



N16B  (23)                                 

   1 Tóth Réka              SZV Szegedi Vasutas SE      37:00    4    51:22    3  25:11   2     113:33 
   2 Kovács Filoména        PVS Pécsi Vasutas SK        38:55    6    50:36    2  24:09   1     113:40 
   3 Tóth Krisztina         VTC Veszprémi Tájfutó C     33:51    2    55:05    6  25:20   3     114:16 
   4 Schulek Iringó         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     39:17    9    53:34    5  31:12   4     124:03 
   5 Zempléni Réka          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     35:14    3    55:22    7  33:41   7     124:17 
   6 Szepesi Szilvia        TTT Tatai Tömegsport és     39:02    7    62:25   11  33:45   8     135:12 
   7 Kovalcsik Anna         BME Balassagyarmati MED     47:06   14    60:22    9  36:05   9     143:33 
   8 Tőkés Tímea            KTK Kőbányai Tájfutó Kl     50:33   16    60:43   10  36:09  10     147:25 
   9 Juhász V. Renáta       SZV Szegedi Vasutas SE      43:11   11    79:57   19  31:58   5     155:06 
  10 Pózna Anna             VBT Veszprémi Bridzs és     51:30   17    70:05   15  37:10  11     158:45 
  11 Paskuj Sára            MCB Maccabi Vívó és Atl     41:22   10    93:42   21  42:22  13     177:26 

     Lajos Luca             PVS Pécsi Vasutas SK         hiba         55:50    8  32:55   6            
     Györgyi Hanga          MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                   64:44   13  38:06  12            
     Koós Brigitta          SDS Salgótarjáni Dornya     33:25    1    45:07    1                       
     Kovács Anett           SDS Salgótarjáni Dornya     45:53   13    75:14   18                       
     Ozsvárt Dóra           SDS Salgótarjáni Dornya     44:09   12    71:30   16                       
     Németh Luca            SPA Tabáni Spartacus Sp     39:07    8    74:56   17                       
     Szokol Mónika          SZV Szegedi Vasutas SE      38:27    5    52:14    4                       
     Szabó Fanni            SDS Salgótarjáni Dornya     48:16   15    95:29   22                       
     Ózsvári Eszter         JMD Jászapáti Mészáros                    65:58   14                       
     Szabari Bernadett      JMD Jászapáti Mészáros                    86:54   20                       
     Bartus Petra           JMD Jászapáti Mészáros                    62:51   12                       
     Kovács Júlia Virág     KOS Hegyvidék-KFKI Opti     58:49   18                                     



N16C  (2)                                  

   1 Szélpál Judit          MCB Maccabi Vívó és Atl     45:13    1    50:48    1  52:18   1     148:19 
   2 Vörös Alexandra        SZV Szegedi Vasutas SE      83:33    2    59:38    2 128:42   2     271:53 



N18B  (18)                                 

   1 Tibay Ilona            SPA Tabáni Spartacus Sp     38:07    4    56:12    2  45:44   2     140:03 
   2 Györgyi Csenge         MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     37:55    3    63:04    4  47:35   4     148:34 
   3 Sebők Petra            VHS Veszprémi Honvéd SE     39:00    5    65:30    5  47:26   3     151:56 
   4 Zsigmond Tímea         SZV Szegedi Vasutas SE      48:21    9    69:48    7  45:39   1     163:48 
   5 Varga Adél             NKZ Nagykanizsai Zalaer     50:01   10    70:29    8  51:52   6     172:22 
   6 Császár Barbara        GOC Göcsej Környezetvéd     46:39    8    82:57   12  59:47   9     189:23 
   7 Németh Anna            KOS Hegyvidék-KFKI Opti     51:40   11    83:34   13  73:12  11     208:26 
   8 Dévényi Erika          ZTC Zalaegerszegi Tájék     70:36   13    81:00   10  58:54   8     210:30 
   9 Dévényi Beatrix        ZTC Zalaegerszegi Tájék     97:37   15    90:25   14  56:14   7     244:16 
  10 Prill Dóra             ARA Alba Regia Atlétika     73:28   14   117:55   15  66:02  10     257:25 

     Bertóti Regina         DTC Diósgyőri Tájfutó C     41:09    6    66:18    6                       
     Zsigmond Vanda         DTC Diósgyőri Tájfutó C     42:17    7    59:22    3                       
     Péley Dorottya         PVS Pécsi Vasutas SK        31:06    1    52:11    1                       
     Csontos Bori           BEA Budapesti Egyetemi      67:43   12                                     
     Sisa Dorottya          JMD Jászapáti Mészáros                    81:36   11                       
     Lőcsey Vera            KOS Hegyvidék-KFKI Opti                   78:00    9                       
     Kradischnig Carina     OLC OLC Graz                36:00    2                                     
     Csizmadia Ágnes        HER Herkules SE Balaton                               50:23   5            



N21A  (16)                                 

   1 Makrai Éva             ZTC Zalaegerszegi Tájék     43:13    2    74:54    1  49:39   5     167:46 
   2 Őry Eszter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     43:12    1    83:36    3  48:24   4     175:12 
   3 Kadan Ursula           ZTC Zalaegerszegi Tájék     46:51    6    80:36    2  48:07   3     175:34 
   4 Szerencsi Ildikó       SZV Szegedi Vasutas SE      43:38    3    90:02    6  47:41   2     181:21 
   5 Gyurkó Fanni           ARA Alba Regia Atlétika     50:27   11    86:34    4  45:23   1     182:24 
   6 Hrenkó Ivett           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájf     43:56    4    90:19    7  53:05   6     187:20 
   7 Wengrin Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Kör     48:24    9    90:33    8  58:41   8     197:38 
   8 Kerekes Andrea         VTC Veszprémi Tájfutó C     47:49    7   101:07   11  54:44   7     203:40 
   9 Tas Katalin            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     51:26   12    99:21   10  60:04   9     210:51 
  10 Kelemen Bernadett      PVS Pécsi Vasutas SK        48:48   10   113:22   13  65:59  10     228:09 

     Máthé Fanni            TTE Tipo Tájfutó és Kör     51:41   13     hiba       81:01  11            
     Domján Zsuzsanna       PVS Pécsi Vasutas SK        48:04    8    87:20    5                       
     Szerencsi Dóra         SZV Szegedi Vasutas SE      44:33    5     hiba                            
     Zsigmond Száva         DTC Diósgyőri Tájfutó C                   94:32    9                       
     Takács Andrea          EK Egyesületen kívüli       88:22   14                                     
     Skerletz Imola         SMA Soproni Műegyetemi                   109:27   12                       



N21B  (27)                                 

   1 Nagy Krisztina         BEA Budapesti Egyetemi      41:34    2    67:49    1  54:16  10     163:39 
   2 Allwinger Tünde        TTE Tipo Tájfutó és Kör     45:48    4    72:56    5  45:26   1     164:10 
   3 Horváth Tímea          ZTC Zalaegerszegi Tájék     44:58    3    71:48    4  56:49  12     173:35 
   4 Daragó Zsófia          ETC Egri Testedző Club      54:12   11    73:42    6  46:01   3     173:55 
   5 Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd SE     50:35    9    78:29    9  51:20   6     180:24 
   6 Gábor Ágnes            CBD Ceglédi Bem Vasutas     48:46    7    90:25   17  45:57   2     185:08 
   7 Kovács Edit            ARA Alba Regia Atlétika     59:56   18    82:02   10  50:23   5     192:21 
   8 Nagy Orsolya           TSE Törekvés SE             51:43   10    97:05   21  49:00   4     197:48 
   9 Lendvai Katalin        VHS Veszprémi Honvéd SE     56:27   16    90:28   18  52:21   8     199:16 
  10 Magyar Ágnes           DTC Diósgyőri Tájfutó C     60:57   19    88:55   16  51:57   7     201:49 
  11 Szunyog Emese          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     55:43   14    94:06   20  53:41   9     203:30 
  12 Holper Antónia         TTE Tipo Tájfutó és Kör     57:23   17    84:07   14  71:01  14     212:31 
  13 Rákos Piroska          DNS Debreceni Nagyerdő      56:22   15   100:08   22  59:20  13     215:50 
  14 Kecsmár Nikolett       ESP Egri Spartacus Tájé     70:48   23   106:55   23  54:19  11     232:02 

     Gillichné Kalocsai Adr MSE Megalódusz SE           48:05    5    75:53    8   hiba                
     Bertóti Diana          DTC Diósgyőri Tájfutó C     48:05    5    82:54   11                       
     Csikós Nóra            FSC Futárok SC              40:27    1    71:14    3                       
     Sváb Emese             KTK Kőbányai Tájfutó Kl     61:13   20    92:08   19                       
     Törzsök Bogáta         MCS Ménfőcsanak TSZ SE      68:48   22   143:01   24                       
     Kotormán Ágnes         VHS Veszprémi Honvéd SE     54:30   12    83:23   13                       
     Pénzes Erzsébet        DTC Diósgyőri Tájfutó C     49:23    8    86:55   15                       
     Szivák Ildikó          ARA Alba Regia Atlétika                   82:57   12                       
     Marosfalvi Mónika      FMT FŐMTERV SK                             hiba                            
     Erdei Zsófia           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     61:41   21                                     
     Gárdonyi Réka          OSC Orvosegyetem SC                       74:14    7                       
     Németh Kinga           SPA Tabáni Spartacus Sp     54:46   13                                     
     Hornyák Mariann        DTC Diósgyőri Tájfutó C                   69:31    2                       



N21BR  (28)                                

   1 Fekete Anikó           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     26:30    1    39:48    3  34:16   1     100:34 
   2 Veresné Gyalog Zsuzsan NYV NYVSC-Nyírerdő Tájf     30:37    4    43:45    6  36:08   2     110:30 
   3 Marosfalvi Eszter      FMT FŐMTERV SK              30:08    2    38:56    2  41:39  10     110:43 
   4 Csordás Erika          FMT FŐMTERV SK              31:08    5    38:19    1  44:00  13     113:27 
   5 Pincés Marianna        TTT Tatai Tömegsport és     30:26    3    45:22    9  39:27   8     115:15 
   6 Zádori Gabriella       SZV Szegedi Vasutas SE      34:17   11    46:36   10  39:52   9     120:45 
   7 Ghahramani Julia       ZTC Zalaegerszegi Tájék     35:28   13    49:01   11  36:35   3     121:04 
   8 Krámli Magdolna        BEA Budapesti Egyetemi      32:59    8    54:29   14  37:37   4     125:05 
   9 Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétika     33:10    9    56:59   16  38:46   6     128:55 
  10 Szabó Fruzsina         DNY Debreceni Nyulak SE     37:13   14    56:05   15  43:44  11     137:02 
  11 Kovács Eszter          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     41:33   19    58:20   17  48:45  14     148:38 
  12 Varga Zsuzsa           ZTC Zalaegerszegi Tájék     41:24   18    76:49   21  37:59   5     156:12 
  13 Hamar Boglárka         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     45:10   21    62:52   19  52:09  17     160:11 
  14 Major Eszter           VHS Veszprémi Honvéd SE     39:28   17    84:55   22  50:54  16     175:17 
  15 Tanczer Viktória       VTC Veszprémi Tájfutó C     53:33   22    63:11   20  89:39  19     206:23 
  16 Szabóné Tóth Krisztina DNY Debreceni Nyulak SE     63:38   23    91:58   23  79:20  18     234:56 

     Cziráki Edit           BSC Balatonfüredi SC                      62:04   18  49:20  15            
     Riczel Zsuzsanna       PSE Postás SE               31:22    6    44:55    8                       
     Németh Tünde           SMA Soproni Műegyetemi                    44:44    7  43:54  12            
     Salánki Zsuzsa         OSC Orvosegyetem SC         38:00   15    52:02   13                       
     Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Kör                   41:54    4  39:08   7            
     Radics Anett           EK Egyesületen kívüli       67:29   24                 hiba                
     Ebinger Mónika         KFK KFKI Petőfi Sportkö     38:50   16    51:04   12                       
     Ádám Vera              ARA Alba Regia Atlétika     34:54   12                                     
     Koltai Ágnes           HSP Hidegkúti Spartacus     44:03   20                                     
     Szacska Nikolett       ESP Egri Spartacus Tájé     32:51    7                                     
     Prokai Eszter Anna     ESP Egri Spartacus Tájé     33:29   10                                     
     Bányai Réka            HSP Hidegkúti Spartacus                   43:25    5                       



N21C  (10)                                 

   1 Bánfi Judit            HTC Hódmezővásárhelyi T     37:24    1    50:31    2  37:19   2     125:14 
   2 Tolnai Katalin         SMA Soproni Műegyetemi      41:06    2    49:56    1  34:27   1     125:29 
   3 Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi      46:33    3    60:33    5  43:22   3     150:28 
   4 Tóth Károlyné          VTC Veszprémi Tájfutó C     56:27    7    63:56    6  45:06   4     165:29 
   5 Sápi Andrea            MCB Maccabi Vívó és Atl     47:26    4    82:10    9  47:28   5     177:04 
   6 Ódor Viktória          FMT FŐMTERV SK              48:41    5    71:45    7  56:49   7     177:15 
   7 Kovácsné Bajnóczi Rita FMT FŐMTERV SK              52:54    6    78:49    8  57:24   8     189:07 

     Schultheisz Edina      KFK KFKI Petőfi Sportkö                   57:48    3  54:48   6            
     Sóvári Csilla          SDS Salgótarjáni Dornya    117:19    8                                     
     Nagyné Bódis Borbála   FSC Futárok SC                            58:18    4                       



N35A  (6)                                  

   1 Balogh Piroska         SZV Szegedi Vasutas SE      39:47    2    60:54    1  35:49   1     136:30 
   2 Mátyás Ildikó          PVM Pécsi Vörös Meteor      41:44    3    65:12    3  44:05   4     151:01 
   3 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC         45:18    4    67:34    4  41:16   3     154:08 
   4 Tömördi Ágnes          HSE Hegyisport Szentend     38:39    1    81:30    5  37:00   2     157:09 
   5 Németh Zsoltné         HER Herkules SE Balaton     51:05    5    85:51    6  52:02   5     188:58 

     Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentend                   64:22    2                       



N40B  (22)                                 

   1 Csillag Vera           PVM Pécsi Vörös Meteor      31:15    1    46:21    1  39:27   1     117:03 
   2 Jakubecz Andrea        BME Balassagyarmati MED     35:28    3    48:46    2  40:42   3     124:56 
   3 Csizmadiáné Szóládi An HER Herkules SE Balaton     35:49    4    48:54    3  40:22   2     125:05 
   4 Radics Anna            ETC Egri Testedző Club      39:24    6    49:02    4  43:55   4     132:21 
   5 Tamásné Szakács Judit  MSE Megalódusz SE           39:29    7    56:58    7  51:55   8     148:22 
   6 Krasznai Orsolya       OSC Orvosegyetem SC         40:42    9    63:08   11  46:40   6     150:30 
   7 Vadászné Kerese Andrea DNS Debreceni Nagyerdő      47:45   12    55:50    6  47:17   7     150:52 
   8 Hajas Csilla dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Opti     39:47    8    69:44   15  46:16   5     155:47 
   9 Biró Aletta            BEA Budapesti Egyetemi      42:42   10    62:07   10  54:19   9     159:08 
  10 Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás SE               51:57   15    68:49   13  63:51  14     184:37 
  11 Hornyán Katalin dr.    HSP Hidegkúti Spartacus     48:21   13    85:10   17  63:02  13     196:33 
  12 Horváth Zoltánné       TSE Törekvés SE             50:41   14    86:06   18  61:56  12     198:43 
  13 Ormay Éva              KOS Hegyvidék-KFKI Opti     56:47   17    90:32   20  68:14  15     215:33 

     Oszkóné Simon Ildikó   MAC Margitszigeti Atlét     59:41   18    81:13   16   hiba                
     Szűcs Judit            ESP Egri Spartacus Tájé     55:33   16     hiba       58:24  10            
     Juhászné Bálint Ildikó HTC Hódmezővásárhelyi T     36:14    5    54:47    5                       
     Nemesházi Lászlóné     PSE Postás SE                             89:29   19  88:59  16            
     Kapturné Bíró Anna     VHS Veszprémi Honvéd SE     46:03   11    67:47   12                       
     Forrás Aletta          BEA Budapesti Egyetemi                    60:38    9  58:50  11            
     Nagypéter Mária        JMD Jászapáti Mészáros                    68:52   14                       
     Kissné Kiss Mária      JMD Jászapáti Mészáros                    58:55    8                       
     Sallai Sára            SZV Szegedi Vasutas SE      35:08    2     n.i.                            



N45B  (13)  Törölve N2                     

   1 Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentend     23:09    1    33:49    1  31:03   1      54:12 
   2 Marczis Márta          ETC Egri Testedző Club      28:28    3    38:31    5  38:32   4      67:00 
   3 Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentend     30:58    5    37:55    3  36:59   3      67:57 
   4 Regályné Zarnóczay Klá NYK Nyíregyházi Konzerv     35:19    7    36:43    2  35:27   2      70:46 
   5 Ludvig Ágnes           MAF Műegyetemi Atlétika     30:33    4    42:25    6  40:20   5      70:53 
   6 Leonhardt Gertraud     ZTC Zalaegerszegi Tájék     39:29    9    49:41    7  43:25   6      82:54 
   7 Steinlechner Elisabeth ZTC Zalaegerszegi Tájék     38:22    8    54:59    8  62:54   8     101:16 

     Özse Ágnes             KRI Kristály Tájfutó és     27:25    2    38:22    4   hiba                
     Pápainé Poós Ildikó    ARA Alba Regia Atlétika      hiba         66:18   12                       
     Kerényiné Rédly Zsófia HSE Hegyisport Szentend                   62:28   11  54:51   7            
     Pál Ilona dr.          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     48:16   10    57:14    9                       
     Keszthelyi Ildikó      PSE Postás SE               34:27    6    59:40   10                       
     Hidvégi Nóra           MSE Megalódusz SE                                                          



N50B  (8)  Törölve N2                      

   1 Muzsnai Ágota dr.      HSE Hegyisport Szentend     29:46    1    31:59    1  22:02   1      51:48 
   2 Szopori Éva            KRI Kristály Tájfutó és     30:09    2    40:37    2  27:46   2      57:55 
   3 Serák Katalin          ARA Alba Regia Atlétika     32:02    3    45:36    3  31:37   4      63:39 
   4 Szabó Zsuzsanna        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     34:21    4    65:46    6  33:32   5      67:53 
   5 Kovács Olga            HAV Havas Szabadidő Klu     38:21    5    46:43    4  31:33   3      69:54 
   6 Lenkeiné Halasi Erzséb HSP Hidegkúti Spartacus     45:33    6    57:00    5  43:59   6      89:32 

     Udvari Csilla dr.      HSP Hidegkúti Spartacus                                                    
     Mészárosné Boros Valér TTT Tatai Tömegsport és                   92:09    7                       



N55B  (7)                                  

   1 Grant Julianna         PSE Postás SE               25:49    1    36:04    1  31:16   5      93:09 
   2 Korik Vera             PSE Postás SE               30:07    3    42:31    2  26:29   1      99:07 
   3 Komár Béláné           HER Herkules SE Balaton     28:42    2    42:38    3  28:18   3      99:38 
   4 Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC         31:24    4    43:10    4  27:44   2     102:18 
   5 Lux Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi      34:06    5    60:19    6  30:42   4     125:07 

     Novotni Tiborné        BME Balassagyarmati MED     43:53    6    52:24    5                       
     Schulek Andrea         FMT FŐMTERV SK              52:38    7    70:37    7                       



N60B  (6)  Törölve N2                      

   1 Cser Krisztina         FMT FŐMTERV SK              36:38    2    45:41    2  40:29   1      77:07 
   2 Wengrin Istvánné       VTC Veszprémi Tájfutó C     35:14    1    85:20    4  43:43   2      78:57 
   3 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem SC         38:33    3    52:41    3  45:05   3      83:38 
   4 Füleki Emőke           DNS Debreceni Nagyerdő      84:24    5   119:58    5 107:58   4     192:22 

     Éliás Vilmosné         TTE Tipo Tájfutó és Kör     45:05    4                                     
     Cser Borbála           HER Herkules SE Balaton                   33:00    1                       



Nyílt-K  (74)                              

   1 Kósa Zoltán            DNY Debreceni Nyulak SE     21:07    1    42:23   16  18:26   1      81:56 
   2 Berthold Tamás         EK Egyesületen kívüli       27:46    4    33:52    2  30:39   7      92:17 
   3 Jakus Júlia            FSC Futárok SC              30:58    8    37:38    7  23:47   3      92:23 
   3 Vágó Sebestyén         EK Egyesületen kívüli       25:43    2    33:56    3  32:44   9      92:23 
   5 Horváth Zoltán         TSE Törekvés SE             26:04    3    40:03   10  32:43   8      98:50 
   6 Horváthné Keszthelyi N VBT Veszprémi Bridzs és     31:29    9    41:54   13  27:41   5     101:04 
   7 Czirbeszné Bíró Kriszt MCB Maccabi Vívó és Atl     49:07   15    43:19   17  39:14  16     131:40 
   8 Ipsicsné Popelyás Anna MAC Margitszigeti Atlét     55:14   21    50:03   23  26:49   4     132:06 
   9 Szőcs Anett            HSP Hidegkúti Spartacus     42:05   11    62:39   33  36:10  14     140:54 
  10 Ágh Eleonóra           TTT Tatai Tömegsport és     59:03   22    53:24   27  62:44  20     175:11 
  11 Rádai Ábris            DNY Debreceni Nyulak SE     78:32   27    65:35   35  56:40  19     200:47 
  12 Szabóné Gombási Julian DNS Debreceni Nagyerdő      65:52   25    96:56   45  44:42  18     207:30 

     Szarka Katja           DNY Debreceni Nyulak SE     49:22   17    38:20    8   hiba                
     Bukosza Gábor          EK Egyesületen kívüli                     41:26   12   hiba                
     Némethné Török Zsuzsan EK Egyesületen kívüli       49:17   16    82:59   40                       
     Halaj Balázs           JMD Jászapáti Mészáros      35:59   10    55:10   28                       
     Hajagos Bence          SZV Szegedi Vasutas SE      28:22    6    33:01    1                       
     Miklósvölgyi Zsolt     BSC Balatonfüredi SC                      48:10   22  38:01  15            
     Buda József            BSC Balatonfüredi SC                      50:45   24  33:14  10            
     Lakatos Eszter         MAC Margitszigeti Atlét                   44:24   19  29:07   6            
     Veszprémi Lilla        AGD Árpád Gimnázium DSK                   46:17   20  35:06  12            
     Székely Réka           EK Egyesületen kívüli       43:52   12                                     
     Fövenyessy Gabriella   FMT FŐMTERV SK                            48:05   21                       
     Barsi Melinda          TTT Tatai Tömegsport és                  132:28   46                       
     Incze András           KOS Hegyvidék-KFKI Opti                   58:10   31                       
     Kovács István          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     54:22   20                                     
     Balczó Nóra            TTE Tipo Tájfutó és Kör      hiba                                          
     Szakony Gabriella      EK Egyesületen kívüli       52:48   19                                     
     Koródi István          ARA Alba Regia Atlétika                               33:18  11            
     Horváth Péter          TTT Tatai Tömegsport és                   52:50   26                       
     Szentiványi Mátyás     FMT FŐMTERV SK                                        21:50   2            
     Gozsovics Balázs       TTT Tatai Tömegsport és                   57:56   30                       
     Brandl Boróka          EK Egyesületen kívüli      211:30   33                                     
     Simonyi Donát          EK Egyesületen kívüli        hiba                                          
     Kovács Györgyi         SMA Soproni Műegyetemi                                40:28  17            
     Tüttő Anna             PSE Postás SE                             78:18   39                       
     Bukosza Dóra           EK Egyesületen kívüli                     40:13   11                       
     Gozsovics Dóra         TTT Tatai Tömegsport és                   34:42    4                       
     Nyiscsák Regina        TTT Tatai Tömegsport és                   55:32   29                       
     Garics Gábor           EK Egyesületen kívüli                     83:00   41                       
     Bobály Zsuzsanna       TTE Tipo Tájfutó és Kör                   71:51   37                       
     Patkó Annamária        ARA Alba Regia Atlétika                               35:18  13            
     Szlovák Kamilla        MAC Margitszigeti Atlét                   51:45   25                       
     Dankovics Noémi        MAC Margitszigeti Atlét                   36:03    5                       
     Kovács Györgyi         MAF Műegyetemi Atlétika                   67:18   36                       
     Czabai István          TTT Tatai Tömegsport és                   89:17   42                       
     Kozma László           BAL Budapesti Asztali-l                  290:18   48                       
     Sommer Csaba           EK Egyesületen kívüli      191:45   30                                     
     Dóra Mátyás és Gergő   EK Egyesületen kivüli      177:43   29                                     
     Szegi Amondo           EK Egyesületen kivüli       29:42    7                                     
     László Ildikó          EK Egyesületen kivüli       67:38   26                                     
     Hajagos Virág          SZV Szegedi Vasutas SE                    42:00   15                       
     Romhányi Krisztián     EK Egyesületen kívüli      204:30   32                                     
     Nagy Zoltán            TTT Tatai Tömegsport és                   61:27   32                       
     Fleischer Zoltánné     SPA Tabáni Spartacus Sp                   39:22    9                       
     Molnár Mariann         TSE Törekvés SE             62:30   24                                     
     Sipos Judit            HSE Hegyisport Szentend                   63:01   34                       
     Kéri Zoltán            EK Egyesületen kivüli                     43:21   18                       
     Nagy Zita              EK Egyesületen kivüli                      hiba                            
     Kardos Szabina         TTT Tatai Tömegsport és                    hiba                            
     Romhányi Ákos          EK Egyesületen kívüli      194:33   31                                     
     Bobály Sára            TSE Törekvés SE             60:30   23                                     
     Buncsák Piroska        EK Egyesületen kívüli                     41:57   14                       
     Jóni Anett             EK Egyesületen kivüli       44:39   14                                     
     Vargáné Buga Emő       PSE Postás SE               49:43   18                                     
     Pálovics Dalma         EK Egyesületen kívüli                      hiba                            
     Kéri Rebeka            EK Egyesületen kívüli                     73:00   38                       
     Antal-Varga Zoltán     STA Staropramen SE                        36:44    6                       
     Rajki Zsombor és Hunor EK Egyesületen kívüli      175:34   28                                     
     Alföldi Ádám           TTT Tatai Tömegsport és                  134:18   47                       
     Rajmon Tünde           EK Egyesületen kivüli                     96:51   44                       
     Aczél Dorina           KFK KFKI Petőfi Sportkö     43:56   13                                     
     Brunszvik Szilárd      EK Egyesületen kívüli       28:09    5                                     
     Czabai Ákos            TTT Tatai Tömegsport és                   92:16   43                       



Nyílt-T  (73)                              

   1 Kovács Attila          ZSC Zöld Sportok Clubja     41:14    4    54:33    2  47:10  10     142:57 
   2 Kiss Péter             VBT Veszprémi Bridzs és     39:14    2    65:40    8  49:24  13     154:18 
   3 Németh László          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     55:14   16    60:30    4  50:05  14     165:49 
   4 Szabadi Ildikó         OSC Orvosegyetem SC         57:03   17    78:29   17  47:46  12     183:18 
   5 Németh Zsolt           EK Egyesületen kívüli       66:40   21   101:59   23  56:37  19     225:16 
   6 Szentgyörgyi Zsolt     EK Egyesületen kívüli       84:46   31   119:24   27  67:19  21     271:29 

     Braun János            BEA Budapesti Egyetemi      53:54   14   101:21   22                       
     Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus     42:49    7    67:32   11                       
     Törzsök Ágota          MCS Ménfőcsanak TSZ SE      68:06   23   129:03   28                       
     Szabó Andrea           SZV Szegedi Vasutas SE      39:44    3    71:14   12                       
     Faragó Gergely         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     48:26    8   130:49   29                       
     Koltai Gábor           EK Egyesületen kívüli       74:04   27    99:31   21                       
     Kisvölcsey Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                   72:56   13  46:13   9            
     Mucsi Mihály           EK Egyesületen kívüli       41:50    5                41:19   4            
     Kovács Zoltán          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     42:35    6   134:09   30                       
     Madarassy Mária        BEA Budapesti Egyetemi      77:09   28   116:30   25                       
     Gaál Borbála           FMT FŐMTERV SK                             hiba       87:56  24            
     Gárdonyi Zoltán        BOF Budai Ősforrás SC       82:25   29    98:12   19                       
     Csizmazia Tamás        AGD Árpád Gimnázium DSK                   62:19    6  45:06   8            
     Horváth Tivadar        HER Herkules SE Balaton                   78:22   16                       
     Katona Ferenc dr.      HSE Hegyisport Szentend     67:18   22                                     
     Kadocsa Gábor          MEA Miskolci Egyetemi A                               60:41  20            
     Harsányi Rita          ZTC Zalaegerszegi Tájék     54:39   15                                     
     Kerényi Szofi          KTK Kőbányai Tájfutó Kl                   98:21   20                       
     Ágoston Tibor          MAF Műegyetemi Atlétika                  150:49   33                       
     Kerényi Zsolt          SPA Tabáni Spartacus Sp                  118:23   26                       
     Gajdics Attila         EK Egyesületen kívüli                     66:11    9                       
     Kovács Attila          PTX Pápai Tájfutó SE                      77:20   15                       
     Tihanyi László         EK Egyesületen kívüli       65:22   19                                     
     Kiss Orsolya           BEA Budapesti Egyetemi      98:08   32                                     
     Gyalog Zsófia          SPA Tabáni Spartacus Sp                   62:11    5                       
     Szakony Péter          EK Egyesületen kívüli       72:33   26                                     
     Hunyadi István         EK Egyesületen kívüli       49:01   10                                     
     Zöldesi Andor          EK Egyesületen kivüli       29:15    1                                     
     Szabolcs Gergely       EK Egyesületen kivüli        hiba                                          
     Mészáros Katalin       TTT Tatai Tömegsport és                    hiba                            
     Diósi Anna             BEA Budapesti Egyetemi      52:53   13                                     
     Tóth Zoltán            TTT Tatai Tömegsport és                  143:28   32                       
     Seregű Imre            TTT Tatai Tömegsport és                    hiba                            
     Oszlovics Ádám         MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                   58:56    3                       
     Kádár Csaba            EK Egyesületen kivüli       83:01   30                                     
     Dobány Imre            PSE Postás SE                             94:56   18                       
     Szakony Viktória       EK Egyesületen kívüli       69:20   24                                     
     Soós Zoltán            TTT Tatai Tömegsport és                  109:53   24                       
     Bacsó Attila           HER Herkules SE Balaton                   66:14   10                       
     Fleischer Zoltánné     EK Egyesületen kívüli       70:15   25                                     
     Hudai András           HSE Hegyisport Szentend                    hiba                            
     Gáspár Nikoletta       TTT Tatai Tömegsport és                    hiba                            
     Szakony László         EK Egyesületen kivüli       66:37   20                                     
     Somogyi Lajos          PTX Pápai Tájfutó SE                      74:44   14                       
     Fleischer Zoltán       SPA Tabáni Spartacus Sp                   62:57    7                       
     Nagy Béla              KTK Kőbányai Tájfutó Kl      hiba                                          
     Kaposi Attila          EK Egyesületen kivüli                    140:39   31                       
     Balogh Iván dr.        BEA Budapesti Egyetemi      60:19   18                                     
     Orosz Katalin          ZTC Zalaegerszegi Tájék     52:42   12                                     
     Kővári Péter           ZTC Zalaegerszegi Tájék     48:47    9                                     
     Dosek Ágoston          OSC Orvosegyetem SC                       49:28    1                       
     Sánta Bendegóz         GOC Göcsej Környezetvéd     51:34   11                                     
     Őrfalvy Árpád          TTE Tipo Tájfutó és Kör                               51:33  17            
     Imeli János            MSE Megalódusz SE                                     50:45  16            
     Schulek Gáspár         FMT FŐMTERV SK                                        54:34  18            
     Kiss Zsolt             EK Egyesületen kivüli                                 47:10  10            
     Nagy Andrea            EK Egyesületen kivüli                                141:08  26            
     Oszkó Dóra             MAC Margitszigeti Atlét                               80:46  22            
     Síkhegyi Gabriella     BEA Budapesti Egyetemi                                50:17  15            
     Síkhegyi Ferenc        BEA Budapesti Egyetemi                                83:44  23            
     Zacher Viktor          SPA Tabáni Spartacus Sp                               44:32   7            
     Szlávik Zoltán dr.     KFK KFKI Petőfi Sportkö                               37:40   3            
     Zsebeházy István       MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                               24:12   1            
     Harkányi Nándor        KTK Kőbányai Tájfutó Kl                               34:53   2            
     Székely Zsuzsanna      KTK Kőbányai Tájfutó Kl                               92:12  25            
     Harkányi Ádám          KTK Kőbányai Tájfutó Kl                               42:00   5            
     Faggyas László         TTE Tipo Tájfutó és Kör                               44:08   6            



Nyílt-TR  (21)                             

   1 Farkas Sándor          HAV Havas Szabadidő Klu     25:13    1    32:24    2  34:02   2      91:39 
   2 Tóth Józsefné          HAV Havas Szabadidő Klu     30:45    3    42:58    6  40:10   3     113:53 
   3 Balázs Ottó            OSC Orvosegyetem SC         28:37    2    52:14    7  44:35   6     125:26 
   4 Treiner Éva            OSC Orvosegyetem SC         35:32    9    56:29   10  41:20   5     133:21 
   5 Czirbesz Endre         MCB Maccabi Vívó és Atl     32:20    8    56:16    9  48:30   7     137:06 

     Vizi Tamás             DNY Debreceni Nyulak SE     31:42    6    29:03    1   hiba                
     Tóth László            EK Egyesületen kívüli                     42:08    5  40:32   4            
     Novai Magdolna         SZV Szegedi Vasutas SE      30:45    3     hiba                            
     Németh Zsuzsa          TTE Tipo Tájfutó és Kör     31:42    6                                     
     Tóth-Almássy Péter     DTC Diósgyőri Tájfutó C                   36:59    4                       
     Fábián Gábor           EK Egyesületen kívüli       63:20   11                                     
     Tass Mihály            EK Egyesületen kívüli                     59:08   11                       
     Kiss Dénes             JMD Jászapáti Mészáros                    53:51    8                       
     Farkas Anna            PSE Postás SE               31:37    5                                     
     Oroszné Tóth Zsuzsanna KTK Kőbányai Tájfutó Kl                               24:34   1            
     Aczél Kata             EK Egyesületen kívüli                     66:07   12                       
     Szabó Dominik          DNY Debreceni Nyulak SE     61:42   10                                     
     Prillné Pavelka Andrea ARA Alba Regia Atlétika                   34:30    3                       
     Tamás Gábor            MAC Margitszigeti Atlét                               65:12   9            
     Gubacsi Gábor          EK Egyesületen kivüli                    121:35   13                       
     Babai Margit dr.       TTE Tipo Tájfutó és Kör                               63:32   8