Tipo Kupa 2007V 2007.04.29. 16:31
Összetett eredményekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2005

Hely Név                    Klub                           N1            N2             Idő 



F10D  (19)                                 

   1 Peregi Dániel          MAC Margitszigeti Atlét     13:58    1    23:32    1      37:30 
   2 Egei Patrik            TTE Tipo Tájfutó és Kör     19:47    3    30:24    3      50:11 
   3 Gyallai Soma           GYO Gyöngyösi Tájfutó K     19:40    2    32:50    4      52:30 
   4 Weiler Vince           MAF Műegyetemi Atlétika     19:52    4    33:31    5      53:23 
   5 Weiler Vilmos          MAF Műegyetemi Atlétika     26:34    7    34:48    6      61:22 
   6 Szabó Ákos             DNY Debreceni Nyúlak SE     27:46    9    39:11    7      66:57 
   7 Masztis Máté           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     27:44    8    43:09    9      70:53 
   8 Hamar Miklós           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     34:40   11    41:53    8      76:33 
   9 Varga Bendegúz         ZTC Zalaegerszegi Tájék     23:23    6    57:12   13      80:35 
  10 Bognár Gergely         MCB Maccabi Vívó és Atl     37:09   13    50:57   12      88:06 
  11 Ormai Mihály           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     28:29   10    60:38   16      89:07 

     Hackl Dominik          EK Egyesületen kívüli        hiba         48:06   10            
     Buzási Áron            KOS Hegyvidék-KFKI Opti                  102:27   17            
     Kovács Márton          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     36:15   12                          
     Dalos Máté             MAF Műegyetemi Atlétika                   29:30    2            
     Kadocsa Levente        MEA Miskolci Egyetemi A                   59:19   15            
     Apagyi Bálint          TTT Tatai Tömegsport és     19:57    5                          
     Szalkai Krisztián      KFK KFKI Petőfi Sportkö                   57:18   14            
     Nemoda Soma            FSC Futárok SC                            49:20   11            



F10DK  (4)                                 

   1 Horváth Csongor        MEA Miskolci Egyetemi A     24:33    1    38:03    1      62:36 
   2 Váci Buda Benedek      TTE Tipo Tájfutó és Kör     29:06    2    58:30    3      87:36 

     Kadocsa Benjámin       MEA Miskolci Egyetemi A                   63:40    4            
     Tóth Balázs            EK Egyesületen kívüli                     53:51    2            



F12C  (24)                                 

   1 Tóth Adrián            TTE Tipo Tájfutó és Kör     19:03    1    22:50    1      41:53 
   2 Horváth Gergő          VBT Veszprémi Bridzs és     20:05    2    23:37    3      43:42 
   3 Pokornyik Bence        TTT Tatai Tömegsport és     21:27    3    26:03    5      47:30 
   4 Dudás Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és     22:53    5    25:22    4      48:15 
   5 Tenk Lőrinc            MAC Margitszigeti Atlét     26:34    9    23:18    2      49:52 
   6 Tamás Gergely          MAC Margitszigeti Atlét     25:30    7    32:40    9      58:10 
   7 Miháczi Ádám           TTE Tipo Tájfutó és Kör     28:51   12    30:32    6      59:23 
   8 Mohácsy Ádám           GYO Gyöngyösi Tájfutó K     27:08   10    32:21    8      59:29 
   9 Hajdu Erik             TTE Tipo Tájfutó és Kör     33:37   15    30:33    7      64:10 
  10 Ipsics Péter           MAC Margitszigeti Atlét     32:15   14    34:40   11      66:55 
  11 Prezensky Gábor        KTK Kőbányai Tájfutó Kl     34:59   17    33:39   10      68:38 
  12 Nagy Mátyás            TSE Törekvés SE             28:08   11    41:26   15      69:34 
  13 Paskuj Sámuel          MCB Maccabi Vívó és Atl     31:40   13    38:24   13      70:04 
  14 Toldi Bence            FMT FŐMTERV SK              34:40   16    38:48   14      73:28 
  15 Lengyel Ádám           TTE Tipo Tájfutó és Kör     24:25    6    50:11   17      74:36 
  16 Körmendi Miklós Márton MSE Megalódusz SE           35:05   18    42:25   16      77:30 
  17 Dalos Áron             MAF Műegyetemi Atlétika     43:31   20    35:52   12      79:23 
  18 Svejczer András        SPA Tabáni Spartacus Sp     44:08   21    54:30   18      98:38 
  19 Siklósi Bálint         TSE Törekvés SE             48:22   22    62:09   19     110:31 
  20 Forrás Bence           BEA Budapesti Egyetemi      38:03   19    87:55   20     125:58 

     Fleischer András       EK Egyesületen kívüli       22:25    4                          
     Fleischer András       SPA Tabáni Spartacus Sp                    hiba                 
     Pogány Gergő           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     25:56    8                          
     Ács Bálint             ZTC Zalaegerszegi Tájék     53:25   23                          



F14B  (18)  Törölve N2                     

   1 Kovács Sebestyén       BME Balassagyarmati MED     28:21    1    39:59    1      28:21 
   2 Csöngei Dávid Máté     VHS Veszprémi Honvéd SE     29:22    2    55:32    5      29:22 
   3 Kovács Domonkos        BME Balassagyarmati MED     31:27    3    52:13    3      31:27 
   4 Péntek Mátyás          LIT Litéri Tájfutó Club     31:44    4    64:39    7      31:44 
   5 Peregi Dávid           MAC Margitszigeti Atlét     33:02    5    54:45    4      33:02 
   6 Hajdu Szása            KOS Hegyvidék-KFKI Opti     36:01    6    58:13    6      36:01 
   7 Oszkó Attila           MAC Margitszigeti Atlét     37:55    7    70:43   10      37:55 
   8 Szabó Máté             DNY Debreceni Nyúlak SE     38:38    8    82:00   14      38:38 
   9 Horváth Máté           TSE Törekvés SE             41:00    9    64:57    8      41:00 
  10 Németh Marcell         SPA Tabáni Spartacus Sp     43:15   10    88:08   17      43:15 
  11 Könnyű Bence           DNS Debreceni Nagyerdő      43:30   11    81:08   13      43:30 
  12 Tóth János             HRF Szolnoki Honvéd Spo     44:17   12    49:16    2      44:17 
  13 Brenn Dávid            TSE Törekvés SE             45:39   13    78:17   12      45:39 
  14 Prezensky Tamás        KTK Kőbányai Tájfutó Kl     47:21   14    85:15   16      47:21 
  15 Jakus Bertalan         FSC Futárok SC              49:05   15    66:38    9      49:05 
  16 Vadász Mihály          DNS Debreceni Nagyerdő      62:11   16   103:11   18      62:11 

     Konkoly Csaba          KOS Hegyvidék-KFKI Opti                   84:34   15            
     Tass Benedek           KOS Hegyvidék-KFKI Opti                   73:23   11            



F14C  (9)                                  

   1 Balázs Bulcsú          SPA Tabáni Spartacus Sp     32:58    4    28:58    1      61:56 
   2 Bubla Péter            BSC Balatonfüredi SC        23:18    1    46:02    3      69:20 
   3 Németh Balázs          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     30:59    2    39:14    2      70:13 
   4 Berkes Dániel          SPA Tabáni Spartacus Sp     35:41    6    68:09    5     103:50 
   5 Lukács László          SPA Tabáni Spartacus Sp     34:50    5    72:10    6     107:00 
   6 Földing Viktor         BSC Balatonfüredi SC        44:40    8    62:24    4     107:04 

     Farkas Ádám            BSC Balatonfüredi SC        43:03    7     hiba                 
     Németh Dániel          VBT Veszprémi Bridzs és     31:49    3     hiba                 
     Somfai Márk            KOS Hegyvidék-KFKI Opti     68:28    9                          



F16B  (26)                                 

   1 Baumholczer Máté       PVS Pécsi Vasutas SK        28:31    1    59:19    4      87:50 
   2 Pongrácz Ervin         VHS Veszprémi Honvéd SE     33:04    2    55:12    1      88:16 
   3 Tölgyesi Ákos ifj.     VHS Veszprémi Honvéd SE     33:37    5    57:42    3      91:19 
   4 Kaptur Ádám            VHS Veszprémi Honvéd SE     33:10    3    60:26    6      93:36 
   5 Kinde Mátyás           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     37:58    9    55:54    2      93:52 
   6 Kovács Boldizsár       BME Balassagyarmati MED     33:17    4    61:51    7      95:08 
   7 Jenes Géza             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     35:56    7    59:43    5      95:39 
   8 Radványi Ádám          DTC Diósgyőri Tájfutó C     38:49   11    75:03   10     113:52 
   9 Farkas Ottó            SZV Szegedi Vasutas SE      40:51   12    74:53    9     115:44 
  10 Lafer David            ZTC Zalaegerszegi Tájék     44:27   14    77:07   12     121:34 
  11 György Szabolcs        KTK Kőbányai Tájfutó Kl     47:49   19    74:10    8     121:59 
  12 Nagy Kristóf           SPA Tabáni Spartacus Sp     36:30    8    85:40   14     122:10 
  13 Györgyi Ábel           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     46:26   17    78:30   13     124:56 
  14 Tölgyesi Renátó        SPA Tabáni Spartacus Sp     42:00   13    88:01   17     130:01 
  15 Heilig Dániel          VBT Veszprémi Bridzs és     47:10   18    86:40   16     133:50 
  16 Németh Bence Zsolt     VBT Veszprémi Bridzs és     44:49   15    91:02   19     135:51 
  17 Hajdu Marcell          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     34:19    6   114:16   20     148:35 
  18 Zollneritsch Julian    OLC OLC Graz                62:26   21    86:16   15     148:42 
  19 Cserki Soma            SDS Salgótarjáni Dornya     60:48   20    88:15   18     149:03 

     Szakály Gergely        GOC Göcsej Környezetvéd     73:22   23     hiba                 
     Molek Dávid            SDS Salgótarjáni Dornya     38:04   10     hiba                 
     Szivós Dániel          ESP Egri Spartacus Tájé     45:01   16     hiba                 
     Hráb Dániel            ETC Egri Testedző Club                    75:24   11            
     Horváth Gergely        FMT FŐMTERV SK                             hiba                 
     Diószegi Bálint        SDS Salgótarjáni Dornya                    hiba                 
     Bérczes Zsigmond       SPA Tabáni Spartacus Sp     71:14   22                          



F16C  (5)                                  

   1 Jenes Ottó             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     33:29    2    40:50    1      74:19 
   2 Sveiczer Attila        SPA Tabáni Spartacus Sp     33:19    1    44:57    2      78:16 
   3 Katona Sándor          DIS DISZ Kulturális és      36:35    3    57:33    3      94:08 
   4 Faragó Ferdinánd       OSC Orvosegyetem SC         46:54    5    62:21    4     109:15 

     Balázs Boldizsár       OSC Orvosegyetem SC         40:07    4                          



F18B  (24)                                 

   1 Bereczki Máté          SZV Szegedi Vasutas SE      43:28    3    77:22    4     120:50 
   2 Turcsán Gábor          PVS Pécsi Vasutas SK        42:44    2    80:20    5     123:04 
   3 Györgyi Péter          MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     47:36    6    76:30    2     124:06 
   4 Guggenberger Tobias    OLC OLC Graz                43:47    4    80:31    6     124:18 
   5 Pfeifer Christian      OLC OLC Graz                41:09    1    85:47   10     126:56 
   6 Pápai Tamás            ARA Alba Regia Atlétika     49:57    8    77:08    3     127:05 
   7 Fehérvári Zsolt        SDS Salgótarjáni Dornya     51:18   10    80:36    7     131:54 
   8 Györgyi Máté           MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     51:16    9    84:36    9     135:52 
   9 Kuzmann Zsolt          ESP Egri Spartacus Tájé     45:19    5    93:29   14     138:48 
  10 Tóth Károly ifj.       THT Tapolcai Honvéd SE      49:19    7    92:38   13     141:57 
  11 Fráter Tamás           SPA Tabáni Spartacus Sp     57:36   12    84:23    8     141:59 
  12 Horváth Tamás          SZV Szegedi Vasutas SE      57:18   11    90:02   12     147:20 
  13 Vellner Gábor          SPA Tabáni Spartacus Sp     57:46   13    95:41   15     153:27 
  14 Petruszka Imre         DNS Debreceni Nagyerdő      58:46   14   102:03   16     160:49 
  15 Tihanyi Benedek        KOS Hegyvidék-KFKI Opti     63:19   16   115:13   17     178:32 
  16 Filó Bernát            DIS DISZ Kulturális és      74:21   17   135:19   18     209:40 
  17 Vadász Endre           DNS Debreceni Nagyerdő      62:34   15   148:19   20     210:53 
  18 Szentesi József Tamás  ESP Egri Spartacus Tájé     84:13   18   160:29   21     244:42 

     Kaló Attila            ETC Egri Testedző Club                     hiba                 
     Incze Zsombor          KOS Hegyvidék-KFKI Opti                  143:50   19            
     Tihanyi Tamás          KOS Hegyvidék-KFKI Opti    103:19   19                          
     Mets Márton            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                   72:36    1            
     Morvai András          SDS Salgótarjáni Dornya                   89:13   11            
     Dormán Miklós          SPA Tabáni Spartacus Sp                  167:07   22            



F20A  (5)                                  

   1 Tari Gábor             ARA Alba Regia Atlétika     50:33    1   126:11    4     176:44 
   2 Gidófalvy Szabolcs     KTK Kőbányai Tájfutó Kl     71:16    2   115:37    2     186:53 

     Tári Kornél            ARA Alba Regia Atlétika      hiba        112:19    1            
     Herczeg Bálint         VBT Veszprémi Bridzs és      hiba          hiba                 
     Urbán Csaba            JMD Jászapáti Mészáros                   118:44    3            



F21A  (31)                                 

   1 Krejci Thomas          ZTC Zalaegerszegi Tájék     41:53    2    91:42    1     133:35 
   2 Kovács Ádám            ETC Egri Testedző Club      40:21    1   101:29    3     141:50 
   3 Vonyó Péter            PVS Pécsi Vasutas SK        42:39    3   105:25    4     148:04 
   4 Lévai Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi A     44:47    4   117:13    6     162:00 
   5 Szabó András           ETC Egri Testedző Club      49:27    8   119:59    7     169:26 
   6 Novai György           SZV Szegedi Vasutas SE      58:30   21   111:01    5     169:31 
   7 Töreky Ákos            BEA Budapesti Egyetemi      47:29    6   123:13   10     170:42 
   8 Kerényi Máté           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     50:41   12   122:27    9     173:08 
   9 Kovács Róbert          PVS Pécsi Vasutas SK        49:40   10   124:37   11     174:17 
  10 Lajszner Attila        ESP Egri Spartacus Tájé     53:10   16   128:49   13     181:59 
  11 Marosvölgyi Máté       SPA Tabáni Spartacus Sp     54:58   18   127:16   12     182:14 
  12 Forrai Gábor           HTC Hódmezővásárhelyi T     49:05    7   134:25   14     183:30 
  13 Tóth Ádám              GYO Gyöngyösi Tájfutó K     52:34   15   137:50   17     190:24 
  14 Morandini Viktor       SPA Tabáni Spartacus Sp     57:56   20   136:35   15     194:31 
  15 Harkányi Zoltán        MEA Miskolci Egyetemi A     60:33   22   137:11   16     197:44 
  16 Kovalcsik István       BME Balassagyarmati MED     79:05   25   217:02   20     296:07 
  17 Szederkényi Máté       EK Egyesületen kívüli      143:07   26   226:02   21     369:09 

     Mézes Tibor Sólyom     GOC Göcsej Környezetvéd     62:16   24     hiba                 
     Forrai Miklós          HTC Hódmezővásárhelyi T     56:15   19     hiba                 
     Scultéty Márton        KTK Kőbányai Tájfutó Kl     49:27    8     hiba                 
     Kemenczky Jenő         SPA Tabáni Spartacus Sp      hiba        181:35   19            
     Sinkó János            SZV Szegedi Vasutas SE      50:54   14     hiba                 
     Szundi Attila          DTC Diósgyőri Tájfutó C     45:22    5     hiba                 
     Spiegl Máté            KAL Kalocsai SE                          151:19   18            
     Kisvölcsey Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     53:28   17                          
     Pelyhe Dániel          SDS Salgótarjáni Dornya     49:46   11                          
     Vajda Kolos            ZTC Zalaegerszegi Tájék                   99:49    2            
     Gillich György         TTT Tatai Tömegsport és     61:41   23                          
     Nagy Tibor             FSC Futárok SC                           121:45    8            
     Molnár Róbert          ARA Alba Regia Atlétika     50:43   13                          
     Koprivanacz Imre       KAL Kalocsai SE                            hiba                 



F21B  (41)                                 

   1 Varga Bálint           ZTC Zalaegerszegi Tájék     44:28    1    81:36    1     126:04 
   2 Török Tibor            KAL Kalocsai SE             50:35   10    85:52    3     136:27 
   3 Gyalog Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sp     44:51    2    93:31    5     138:22 
   4 Ádám Péter             MSE Megalódusz SE           47:12    5    96:23    6     143:35 
   5 Nagy Viktor            KAL Kalocsai SE             45:14    3    98:44    8     143:58 
   6 Farkas Viktor          HRF Szolnoki Honvéd Spo     51:36   12    92:54    4     144:30 
   7 Veres Tamás            HRF Szolnoki Honvéd Spo     48:34    7    98:46    9     147:20 
   8 Bihari Zoltán          KFK KFKI Petőfi Sportkö     50:18    9    98:29    7     148:47 
   9 Józsa Gábor            PSE Postás SE               50:56   11   101:39   11     152:35 
  10 Bergendi Péter         KAL Kalocsai SE             46:31    4   106:50   15     153:21 
  11 Szabó Attila           VTC Veszprémi Tájfutó C     55:17   21    99:04   10     154:21 
  12 Nagy Gergő             SZV Szegedi Vasutas SE      52:26   16   103:54   13     156:20 
  13 Hegedűs Zoltán         OSC Orvosegyetem SC         52:42   17   105:08   14     157:50 
  14 Csőkör Zoltán          TTT Tatai Tömegsport és     56:57   23   102:57   12     159:54 
  15 Schultheisz György     KFK KFKI Petőfi Sportkö     51:46   14   110:43   17     162:29 
  16 Törzsök Péter          MCS Ménfőcsanak TSZ SE      51:38   13   110:56   18     162:34 
  17 Korcsok Pál            TSE Törekvés SE             56:15   22   108:49   16     165:04 
  18 Marosán Dávid          BEA Budapesti Egyetemi      53:08   19   112:24   20     165:32 
  19 Mitró Zoltán           ZTC Zalaegerszegi Tájék     53:04   18   112:34   21     165:38 
  20 Nagy András            PSE Postás SE               53:47   20   112:11   19     165:58 
  21 Laki Balázs            MSE Megalódusz SE           48:30    6   121:10   26     169:40 
  22 Zai Bálint             SPA Tabáni Spartacus Sp     51:49   15   121:44   27     173:33 
  23 Tóth Máté              GYO Gyöngyösi Tájfutó K     49:13    8   127:00   29     176:13 
  24 Marton Balázs          VHS Veszprémi Honvéd SE     65:48   26   123:52   28     189:40 
  25 Nagy Gábor             KFK KFKI Petőfi Sportkö     67:51   28   137:51   31     205:42 
  26 Niedermayer Péter      VHS Veszprémi Honvéd SE     75:50   32   130:59   30     206:49 
  27 Honfi Gábor            ESP Egri Spartacus Tájé     59:55   24   151:26   35     211:21 
  28 Bánfi Róbert           HTC Hódmezővásárhelyi T     67:57   29   144:14   32     212:11 
  29 Morandini Kristóf Márk SPA Tabáni Spartacus Sp     67:10   27   147:10   34     214:20 
  30 Ludvig László          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     70:34   31   145:20   33     215:54 

     Kósa Péter             DNY Debreceni Nyúlak SE    141:00   33     hiba                 
     Baranyi László         SZV Szegedi Vasutas SE       hiba        156:22   36            
     Kovács Balázs          BEA Budapesti Egyetemi                   119:31   24            
     Jenkei András          EK Egyesületen kívüli       62:47   25                          
     Szlávik Zoltán dr.     KFK KFKI Petőfi Sportkö                    hiba                 
     Dalos Attila           MAF Műegyetemi Atlétika                  172:37   37            
     Weiler Zsolt           MAF Műegyetemi Atlétika     68:08   30                          
     Nemesházi László       PSE Postás SE                            120:59   25            
     Horváth László         PSE Postás SE                            113:14   22            
     Molnár Róbert          ARA Alba Regia Atlétika                   84:35    2            
     Guszlev Antal          ARA Alba Regia Atlétika                  116:15   23            



F21BR  (26)                                

   1 Uhlir Péter            ZTC Zalaegerszegi Tájék     29:36    3    51:14    1      80:50 
   2 Kocsik Árpád dr.       HSP Hidegkúti Spartacus     33:04    5    53:13    2      86:17 
   3 Jakus Zoltán           FSC Futárok SC              28:20    2    58:55    4      87:15 
   4 Zsebeházy Zsolt        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     31:32    4    62:14    6      93:46 
   5 Maráz Gábor            EK Egyesületen kívüli       35:43    7    61:58    5      97:41 
   6 Hrenkó Viktor          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájf     35:48    8    65:45    7     101:33 
   7 Molnár Péter           VTC Veszprémi Tájfutó C     36:04    9    67:45    9     103:49 
   8 Bossánszky Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     40:09   14    66:50    8     106:59 
   9 Szabó András           VTC Veszprémi Tájfutó C     37:08   12    72:04   12     109:12 
  10 Gárdonyi Márk          OSC Orvosegyetem SC         37:34   13    78:27   14     116:01 
  11 Jánossy Csaba          EK Egyesületen kivüli       36:32   11    84:18   16     120:50 
  12 Stark Gergely          MEA Miskolci Egyetemi A     42:58   15    87:24   17     130:22 
  13 Stark Ferenc           MEA Miskolci Egyetemi A     46:39   17    92:23   18     139:02 
  14 Fejes Péter            VHS Veszprémi Honvéd SE     55:22   20    93:39   19     149:01 
  15 Kakuk Péter            DNY Debreceni Nyúlak SE     54:24   19    97:39   20     152:03 
  16 Redl Bernhard          TTE Tipo Tájfutó és Kör     49:29   18   127:40   21     177:09 
  17 Kállai Tamás           TSE Törekvés SE            108:59   22    69:10   11     178:09 

     Mráz János             CBD Ceglédi Bem Vasutas     44:10   16     hiba                 
     Horváth Béla           EK Egyesületen kívüli       56:47   21     hiba                 
     Hunyadvári László      BEA Budapesti Egyetemi                    79:27   15            
     Domján Tamás           PVS Pécsi Vasutas SK        27:56    1                          
     Bobály Csaba           TSE Törekvés SE             36:04    9                          
     Reviczki Zsolt         HUF HUFEZE Pásztó                         67:56   10            
     Tertsch Antal          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     34:59    6                          
     Lénárt István          FSC Futárok SC                            56:44    3            
     Honfi Gábor ifj.       TTE Tipo Tájfutó és Kör                   72:35   13            



F21C  (8)                                  

   1 Lovasi Gábor           VHS Veszprémi Honvéd SE     44:01    1    61:47    1     105:48 
   2 Nyári Sándor           MCB Maccabi Vívó és Atl     55:19    2    76:15    3     131:34 
   3 Babka Miklós           KIK Kikelet                 73:38    3    65:59    2     139:37 
   4 Nagy Lajos Viktor      MSE Megalódusz SE           87:28    4    93:58    4     181:26 

     Nemes Gábor            EK Egyesületen kívüli                     97:34    5            
     Laborci Tamás          FMT FŐMTERV SK                           133:02    7            
     Ballagó Tamás          FSC Futárok SC                           100:49    6            
     Péter Gergely          EK Egyesületen kívüli                      hiba                 



F35A  (17)                                 

   1 Nagy István            TSE Törekvés SE             40:17    1   103:25    2     143:42 
   2 Chmelik Ernő           VHS Veszprémi Honvéd SE     55:38    6   107:53    4     163:31 
   3 Olsavszky-Szűcs Gábor  PVS Pécsi Vasutas SK        55:54    8   111:58    5     167:52 
   4 Tornai Szabolcs        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     61:55   14   106:38    3     168:33 
   5 Németh Csaba           BOF Budai Ősforrás SC       57:47    9   120:23    6     178:10 
   6 Röhl Stefan            OLG OLG St. Gallen          58:27   10   128:33    7     187:00 
   7 Séllei Szilárd         COM Compass Kolozsvár       59:20   11   160:44    8     220:04 

     Dezső Sándor           HTC Hódmezővásárhelyi T     48:01    2     hiba                 
     Schlosser Balázs       SMA Soproni Műegyetemi      55:03    5     hiba                 
     Szlávik Szabolcs dr.   TTT Tatai Tömegsport és     98:21   16     hiba                 
     Siegler Konrád         BEA Budapesti Egyetemi      50:06    3                          
     Angyal Gábor           ARA Alba Regia Atlétika     60:07   12                          
     Mörk Péter             MEA Miskolci Egyetemi A     61:47   13                          
     Zakariás Péter         TSE Törekvés SE                          103:08    1            
     Ács Gábor              ZTC Zalaegerszegi Tájék     52:35    4                          
     Serestey Áron          ZTC Zalaegerszegi Tájék     55:51    7                          
     Muszély György         BEA Budapesti Egyetemi      65:17   15                          



F35BR  (29)                                

   1 Varsányi Ferenc        MSE Megalódusz SE           27:14    2    33:15    1      60:29 
   2 Gerzsényi Zsolt        DTC Diósgyőri Tájfutó C     24:54    1    36:34    2      61:28 
   3 Györgyi László         OSC Orvosegyetem SC         31:40    5    40:26    3      72:06 
   4 Halaj László           JMD Jászapáti Mészáros      32:24    8    42:44    4      75:08 
   5 Molnár Tibor           SMA Soproni Műegyetemi      31:28    4    44:33    8      76:01 
   6 Vass Zoltán            SZV Szegedi Vasutas SE      34:55   11    42:44    4      77:39 
   7 Szakál Péter           VTC Veszprémi Tájfutó C     34:51   10    42:50    6      77:41 
   8 Körmendi Miklós        MSE Megalódusz SE           32:13    6    46:03   11      78:16 
   9 Szitter Attila         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     37:45   15    42:59    7      80:44 
  10 Kinde Kálmán           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     35:26   12    45:21    9      80:47 
  11 Ipsics László          MAC Margitszigeti Atlét     32:16    7    48:53   15      81:09 
  12 Paskuj Mátyás          MCB Maccabi Vívó és Atl     33:49    9    49:11   16      83:00 
  13 Schwendtner Erik       KTK Kőbányai Tájfutó Kl     39:40   16    46:07   12      85:47 
  14 Füzy Tibor             MAC Margitszigeti Atlét     41:09   17    53:40   18      94:49 
  15 Pataki Gábor           PVS Pécsi Vasutas SK        43:47   20    52:55   17      96:42 
  16 Kovács Béla            KTK Kőbányai Tájfutó Kl     41:28   19    61:02   20     102:30 
  17 Szabó István           DNY Debreceni Nyúlak SE     41:11   18    70:41   23     111:52 
  18 Peregi Tamás           MAC Margitszigeti Atlét     47:15   21    65:49   21     113:04 
  19 Ádám András            ARA Alba Regia Atlétika     49:58   22    69:24   22     119:22 
  20 Oláh Gyula             KFK KFKI Petőfi Sportkö     58:55   23    81:28   24     140:23 
  21 Bettembuk Péter        DNY Debreceni Nyúlak SE     74:56   25   129:29   25     204:25 

     Szűcs Péter            KFK KFKI Petőfi Sportkö     37:05   14                          
     Cserna András          MSE Megalódusz SE           27:43    3                          
     Györgyi Zoltán         OSC Orvosegyetem SC                       47:54   14            
     Berbécs Sándor         TTT Tatai Tömegsport és                   45:42   10            
     Szirmai Ákos           EK Egyesületen kívüli       73:56   24                          
     Felföldi Barnabás      PVS Pécsi Vasutas SK                      46:56   13            
     Knuth Dávid            BEA Budapesti Egyetemi      35:33   13                          
     Nemoda Ferenc          FSC Futárok SC                            60:48   19            



F40B  (24)                                 

   1 Viniczai Ferenc        PVS Pécsi Vasutas SK        32:44    1    73:23    1     106:07 
   2 Szieberth Péter        PVM Pécsi Vörös Meteor      40:56    5    76:43    3     117:39 
   3 Mohácsy Tamás dr.      GYO Gyöngyösi Tájfutó K     40:17    3    80:57    4     121:14 
   4 Prill László           ARA Alba Regia Atlétika     40:00    2    83:24    6     123:24 
   5 Allwinger Herwig       TTE Tipo Tájfutó és Kör     42:29    6    87:15    7     129:44 
   6 Kovács Gábor           BME Balassagyarmati MED     43:05    7    92:51    8     135:56 
   7 Horváth Sándor         MEA Miskolci Egyetemi A     45:07    8    98:37   11     143:44 
   8 Szőcs László           HSP Hidegkúti Spartacus     40:31    4   103:23   13     143:54 
   9 Nagy Ferenc            PSE Postás SE               46:48    9    98:02   10     144:50 
  10 Filó György            DIS DISZ Kulturális és      48:29   10    97:46    9     146:15 
  11 Gyallai János          GYO Gyöngyösi Tájfutó K     56:39   15   100:52   12     157:31 
  12 Fehérvári Péter        SDS Salgótarjáni Dornya     52:49   13   110:20   14     163:09 
  13 Varsányi Attila        VTC Veszprémi Tájfutó C     52:58   14   118:35   15     171:33 
  14 Oszkó László           MAC Margitszigeti Atlét     52:18   12   125:49   16     178:07 
  15 Koltai Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sp     51:39   11   138:59   17     190:38 
  16 Vadász Tamás           DNS Debreceni Nagyerdő      70:14   17   190:21   19     260:35 

     Vincze Károly          HRF Szolnoki Honvéd Spo     91:11   19     hiba                 
     Gillich István         MSE Megalódusz SE            hiba          hiba                 
     Urbán András           BEA Budapesti Egyetemi      60:48   16                          
     Jóni János             EK Egyesületen kívüli       74:17   18                          
     Bérczes Miklós         FMT FŐMTERV SK                           195:31   20            
     Horváth Pál            SMA Soproni Műegyetemi                    80:59    5            
     Mesics Péter           SMA Soproni Műegyetemi                    74:11    2            
     Maácz Miklós           MAF Műegyetemi Atlétika                  140:13   18            



F45B  (30)                                 

   1 Gyulai Zoltán          MSE Megalódusz SE           34:59    2    51:07    1      86:06 
   2 Vankó Péter            HSE Hegyisport Szentend     34:04    1    55:09    3      89:13 
   3 Muliter Gábor          HSE Hegyisport Szentend     36:58    5    52:51    2      89:49 
   4 Zentai László          HSE Hegyisport Szentend     35:32    3    56:45    4      92:17 
   5 Proske Herwig          ZTC Zalaegerszegi Tájék     35:52    4    59:27    7      95:19 
   6 Pápai János            ARA Alba Regia Atlétika     40:06   11    57:05    5      97:11 
   7 Tőkés Árpád            KTK Kőbányai Tájfutó Kl     40:03   10    57:14    6      97:17 
   8 Szokol Lajos           SZV Szegedi Vasutas SE      37:37    7    61:19   10      98:56 
   9 Kradischnig Günter     OLC OLC Graz                37:34    6    61:38   11      99:12 
  10 Tóth Károly            VTC Veszprémi Tájfutó C     38:01    8    62:00   12     100:01 
  11 Mets Miklós            OSC Orvosegyetem SC         42:13   14    61:15    9     103:28 
  11 Tóth Gábor             SZV Szegedi Vasutas SE      43:26   15    60:02    8     103:28 
  13 Urbán Imre             TTE Tipo Tájfutó és Kör     41:23   13    63:12   13     104:35 
  14 Gabnai Ernő            DIS DISZ Kulturális és      46:09   19    65:24   14     111:33 
  15 Sramkó Tibor           SDS Salgótarjáni Dornya     44:37   18    67:15   15     111:52 
  16 Csonka Antal           HTC Hódmezővásárhelyi T     40:09   12    71:45   18     111:54 
  17 Pokornyik Tibor        TTT Tatai Tömegsport és     39:57    9    73:22   19     113:19 
  18 Szlatényi Ferenc       OSC Orvosegyetem SC         43:41   16    70:15   17     113:56 
  19 Hajagos Henrik         SZV Szegedi Vasutas SE      44:07   17    70:09   16     114:16 
  20 Hrenkó László          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájf     51:19   22    74:19   20     125:38 
  21 Csizmadia József       HER Herkules SE Balaton     49:01   21    80:42   22     129:43 
  22 Nagy Zsolt             FMT FŐMTERV SK              52:45   23    85:43   23     138:28 
  23 Zempléni András dr.    KOS Hegyvidék-KFKI Opti     64:42   27    80:02   21     144:44 
  24 Gadó György            OSC Orvosegyetem SC         53:31   24    92:52   25     146:23 
  25 Ormay György           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     76:47   29   103:16   26     180:03 
  26 Könnyű István          DNS Debreceni Nagyerdő      62:52   25   118:46   28     181:38 
  27 Katulin Tibor          TTT Tatai Tömegsport és     74:31   28   110:47   27     185:18 

     Kaptur József          VHS Veszprémi Honvéd SE      hiba         91:44   24            
     Halla Ernő             ARA Alba Regia Atlétika     63:37   26                          
     Sándor László          OSC Orvosegyetem SC         48:25   20                          



F50B  (27)                                 

   1 Harkányi Csaba         HAV Havas Szabadidő Klu     34:44    3    47:54    1      82:38 
   2 Balla Sándor           HSE Hegyisport Szentend     34:26    2    54:53    4      89:19 
   3 Zentai József          HUF HUFEZE Pásztó           35:46    4    53:57    2      89:43 
   4 Fehér Mihály           HRF Szolnoki Honvéd Spo     37:11    6    55:23    5      92:34 
   5 Szunyog József dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Kl     42:30    9    53:57    2      96:27 
   6 Kerényi Dénes          HSE Hegyisport Szentend     32:44    1    65:53    9      98:37 
   7 Kürti István           PAK Paksi SE                37:05    5    61:47    7      98:52 
   8 Hegedüs Ábel           BEA Budapesti Egyetemi      39:39    7    62:25    8     102:04 
   9 Csöngei Dezső          VTC Veszprémi Tájfutó C     42:39   10    67:12   11     109:51 
  10 Viczena Miklós         ARA Alba Regia Atlétika     41:49    8    69:14   13     111:03 
  11 Törjék György          TTT Tatai Tömegsport és     45:09   12    69:50   14     114:59 
  12 Szabó László           DNS Debreceni Nagyerdő      48:15   17    68:37   12     116:52 
  13 Ludvig István          MAF Műegyetemi Atlétika     46:47   15    70:51   15     117:38 
  14 Leonhardt Kristian dr. ZTC Zalaegerszegi Tájék     46:04   14    72:17   17     118:21 
  15 Biró Sándor            KRI Kristály Tájfutó és     45:13   13    74:06   19     119:19 
  16 Franczia Vilmos        MCS Ménfőcsanak TSZ SE      48:12   16    71:24   16     119:36 
  17 Somlay Gábor           ARA Alba Regia Atlétika     43:50   11    78:06   20     121:56 
  18 Törzsök Ferenc dr.     MCS Ménfőcsanak TSZ SE      52:23   20    72:17   17     124:40 
  19 Hirt Károly            ARA Alba Regia Atlétika     50:10   18    78:18   21     128:28 
  20 Szűcs B. Levente       HSP Hidegkúti Spartacus     51:58   19    80:12   23     132:10 
  21 Lenkei Győző           HSP Hidegkúti Spartacus     55:04   21    79:21   22     134:25 
  22 Olajos Ferenc          PSE Postás SE               67:07   23    90:38   25     157:45 
  23 Györgyi Zoltán         MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     61:22   22   110:19   27     171:41 
  24 Mészáros Károly        TTT Tatai Tömegsport és     69:51   24   107:30   26     177:21 

     Spiegl János           SMA Soproni Műegyetemi                    60:52    6            
     Csőkör György dr.      TTT Tatai Tömegsport és                   81:28   24            
     Kiss Tibor             FSC Futárok SC                            66:58   10            



F55B  (13)                                 

   1 Gyurkó László          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     29:05    1    61:58    1      91:03 
   2 Boros Zoltán           HSE Hegyisport Szentend     34:32    2    66:25    2     100:57 
   3 Horváth György         PSE Postás SE               38:01    4    69:27    4     107:28 
   4 Bálint László          ESP Egri Spartacus Tájé     37:18    3    72:55    5     110:13 
   5 Bogdanovits András     MSE Megalódusz SE           41:30    5    75:31    6     117:01 
   6 Salga István dr.       HSP Hidegkúti Spartacus     43:31    6    75:34    7     119:05 
   7 Aknai Antal            TTT Tatai Tömegsport és     45:21    9    83:32    8     128:53 
   8 Blum László id.        SZV Szegedi Vasutas SE      44:43    8    87:33   10     132:16 
   9 Zsilinszky Pál         DIS DISZ Kulturális és      49:10   11    84:32    9     133:42 
  10 Sódor István dr.       OSC Orvosegyetem SC         48:40   10   103:22   11     152:02 

     Hegedüs András         BEA Budapesti Egyetemi                    68:19    3            
     Bölcsföldi István      MAF Műegyetemi Atlétika     43:56    7                          
     Palatinszky János      PVS Pécsi Vasutas SK        80:42   12                          



F60B  (22)                                 

   1 Kardos Ferenc dr.      OSC Orvosegyetem SC         33:17    1    46:09    3      79:26 
   2 Horváth Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     38:03    6    43:00    1      81:03 
   3 Gerely Ferenc          HSP Hidegkúti Spartacus     37:13    4    47:01    5      84:14 
   4 Komár Béla             HER Herkules SE Balaton     37:21    5    47:00    4      84:21 
   5 Lux Iván               BEA Budapesti Egyetemi      36:06    2    50:07    9      86:13 
   6 Csongrádi Jenő         BEA Budapesti Egyetemi      36:07    3    50:16   10      86:23 
   7 Gáncs Kálmán           HER Herkules SE Balaton     38:05    7    50:22   11      88:27 
   8 Hargitai István        TTE Tipo Tájfutó és Kör     39:10    9    49:42    8      88:52 
   9 Tóth János             SKS Sárvári Kinizsi SK      40:32   10    49:00    7      89:32 
  10 Gombkötő Péter dr.     TTE Tipo Tájfutó és Kör     41:07   12    48:34    6      89:41 
  11 Homoki Géza            BEA Budapesti Egyetemi      40:54   11    50:52   12      91:46 
  12 Kéri Gerzson dr.       HAV Havas Szabadidő Klu     41:17   13    51:02   13      92:19 
  13 Wengrin István         VTC Veszprémi Tájfutó C     38:56    8    56:34   16      95:30 
  14 Vida István            OSC Orvosegyetem SC         41:50   14    60:53   17     102:43 
  15 Sejpes Gyula           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     52:19   17    54:45   14     107:04 
  16 Friedrich Vilmos       BEA Budapesti Egyetemi      44:13   15    64:35   19     108:48 
  17 Hajdu Kálmán           EK Egyesületen kívüli       45:38   16    64:14   18     109:52 
  18 Mohácsi József         HAV Havas Szabadidő Klu     60:46   20    56:19   15     117:05 
  19 Kempelen Miklós        OSC Orvosegyetem SC         53:02   18    65:51   20     118:53 
  20 Schulek János          FMT FŐMTERV SK              53:42   19    71:50   21     125:32 

     Jelinek István         PSE Postás SE                             44:52    2            
     Hunyadi Károly         PSE Postás SE               74:43   21                          



F65B  (13)  Törölve N2                     

   1 Bán Sándor             HTC Hódmezővásárhelyi T     27:04    1    54:34    5      27:04 
   2 Nagy Dezső             KTK Kőbányai Tájfutó Kl     30:08    2                    30:08 
   3 Szabon János           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     34:28    3    46:37    1      34:28 
   4 Schell Antal           PSE Postás SE               36:22    4    48:31    2      36:22 
   5 Köblös József          KTX Kőbányai Textil SE      36:53    5    57:12    7      36:53 
   6 Szecsődi Ákos          BEA Budapesti Egyetemi      38:26    6                    38:26 
   7 Bogdány Miklós         TTE Tipo Tájfutó és Kör     40:10    7    54:16    4      40:10 
   8 Radnóti Rezső          HAV Havas Szabadidő Klu     40:21    8    70:58    8      40:21 
   9 Müller János           PSE Postás SE               52:35    9    80:28   10      52:35 
  10 Gönczi Péter           FMT FŐMTERV SK              53:00   10    49:08    3      53:00 

     Varga Sándor           BEA Budapesti Egyetemi                    79:21    9            
     Ribényi Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Kl                                         
     Cserteg István         TSC Tungsram SC                           55:08    6            



F70B  (6)  Törölve N2                      

   1 Páhy Tibor             ARA Alba Regia Atlétika     17:45    1    40:55    2      17:45 
   2 Nyögéri Imre           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     20:47    2    34:46    1      20:47 
   3 Hódossy Béla           TSC Tungsram SC             37:09    3    45:46    3      37:09 
   4 Rácz Márton            TTE Tipo Tájfutó és Kör     46:19    4    77:22    4      46:19 
   5 Valkony Ferenc         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     75:04    5                    75:04 

     Buncsik János          PSE Postás SE                                                   



F75B  (3)                                  

   1 Dudás István           OSC Orvosegyetem SC         23:55    1    37:12    1      61:07 
   2 Kún Ferenc             KTX Kőbányai Textil SE      86:58    3    68:55    2     155:53 

     Éliás Vilmos           TTE Tipo Tájfutó és Kör     32:49    2                          



N10D  (16)                                 

   1 Gera Krisztina         SZV Szegedi Vasutas SE      21:32    4    22:18    1      43:50 
   2 Balázs Otília          SPA Tabáni Spartacus Sp     20:34    2    25:06    2      45:40 
   3 Horváth Hanga          MEA Miskolci Egyetemi A     20:20    1    27:44    3      48:04 
   4 Masztis Dorottya       KOS Hegyvidék-KFKI Opti     20:43    3    30:43    4      51:26 
   5 Hajdu Frida            TTE Tipo Tájfutó és Kör     35:22    7    31:24    5      66:46 
   6 Nagy Klára             SPA Tabáni Spartacus Sp     32:37    6    46:11    9      78:48 
   7 Gillich Bernadett      MSE Megalódusz SE           30:28    5    56:56   12      87:24 
   8 Mátyás Arany           TTE Tipo Tájfutó és Kör     40:39    8    52:16   10      92:55 

     Pataki Réka Dalida     PVS Pécsi Vasutas SK         hiba          hiba                 
     Berta Dorottya         EK Egyesületen kívüli                     41:11    8            
     Szuromi Hanga          PVM Pécsi Vörös Meteor                    53:41   11            
     Pusztai Viktória       TTE Tipo Tájfutó és Kör     70:41   10                          
     Berta Nóra             EK Egyesületen kívüli                     94:21   13            
     Józsa Dominika         PSE Postás SE                             39:41    7            
     Tornai Virág           EK Egyesületen kívüli       55:05    9                          
     Ceglédi Dóra           MAC Margitszigeti Atlét                   34:36    6            



N10DK  (2)                                 

   1 Nagy Eszter            SPA Tabáni Spartacus Sp     23:44    1    36:55    1      60:39 
   2 Kovácsi Mara           DNY Debreceni Nyúlak SE     27:35    2    42:43    2      70:18 



N12C  (17)                                 

   1 Konrád Krisztina       GYO Gyöngyösi Tájfutó K     16:40    1    18:37    1      35:17 
   2 Liszka Eszter          GYO Gyöngyösi Tájfutó K     22:08    3    22:28    3      44:36 
   3 Faggyas Petra          TTE Tipo Tájfutó és Kör     25:01    5    22:45    5      47:46 
   4 Weiler Virág           MAF Műegyetemi Atlétika     27:20    6    21:00    2      48:20 
   5 Kiss Eszter Blanka     VBT Veszprémi Bridzs és     21:17    2    28:44    7      50:01 
   6 Faggyas Réka           TTE Tipo Tájfutó és Kör     22:19    4    30:49   10      53:08 
   7 Vass Flóra             SZV Szegedi Vasutas SE      27:20    6    28:30    6      55:50 
   8 Egei Petra             TTE Tipo Tájfutó és Kör     30:05    8    34:29   11      64:34 
   9 Masztis Anna           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     30:43    9    35:01   12      65:44 
  10 Szabó Zsófi            DNY Debreceni Nyúlak SE     43:02   11    30:12    9      73:14 
  11 Simon Tamara           TTE Tipo Tájfutó és Kör     43:54   12    41:52   14      85:46 
  12 Kertész Zsófia         TTE Tipo Tájfutó és Kör     53:52   13    36:59   13      90:51 
  13 Kinde Zsófia           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     41:41   10    53:08   15      94:49 
  14 Vass Luca              SZV Szegedi Vasutas SE      90:38   14    58:35   16     149:13 

     Juhász Csilla          HTC Hódmezővásárhelyi T      hiba         71:12   17            
     Kadocsa Rebeka         MEA Miskolci Egyetemi A                   22:40    4            
     Palkovics Éva          SDS Salgótarjáni Dornya                   29:01    8            



N12D  (6)                                  

   1 Szuromi Luca           PVM Pécsi Vörös Meteor      19:50    1    28:28    1      48:18 
   2 Tőczik Liliána         TTT Tatai Tömegsport és     43:11    3    54:05    4      97:16 
   3 Bognár Dóra            MCB Maccabi Vívó és Atl     32:56    2    64:56    6      97:52 

     Tóth Blanka            EK Egyesületen kívüli        hiba         41:38    2            
     Jakus Virág Kata       FSC Futárok SC               hiba         54:57    5            
     Kötél Angyalka         GOC Göcsej Környezetvéd      hiba         44:57    3            



N14B  (8)                                  

   1 Varsányi Kinga         VTC Veszprémi Tájfutó C     25:03    2    29:44    1      54:47 
   2 Kinde Vanda            KTK Kőbányai Tájfutó Kl     24:35    1    34:36    3      59:11 
   3 Faggyas Eszter         TTE Tipo Tájfutó és Kör     29:34    4    31:34    2      61:08 
   4 Paskuj Rebeka          MCB Maccabi Vívó és Atl     28:44    3    53:43    6      82:27 
   5 Hajdu Dorisz           TTE Tipo Tájfutó és Kör     66:41    7    51:06    5     117:47 
   6 Forrás Zsófia          BEA Budapesti Egyetemi      47:34    6   143:50    7     191:24 

     Gál Szabina            GOC Göcsej Környezetvéd      hiba         49:34    4            
     Csontos Zsuzsanna      BEA Budapesti Egyetemi      40:56    5                          



N14C  (6)                                  

   1 Pózna Diána            VBT Veszprémi Bridzs és     28:05    1    33:34    1      61:39 
   2 Szűcs Nikolett         ESP Egri Spartacus Tájé     43:28    4    34:07    3      77:35 
   3 Mets Ildikó            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     49:17    5    33:39    2      82:56 
   4 Ipsics Viktória        MAC Margitszigeti Atlét     37:07    3    51:34    5      88:41 
   5 Dudás Réka             VBT Veszprémi Bridzs és     71:05    6    37:50    4     108:55 
   6 Ágh Barbara            TTT Tatai Tömegsport és     37:04    2    74:35    6     111:39 



N16B  (23)                                 

   1 Koós Brigitta          SDS Salgótarjáni Dornya     33:25    1    45:07    1      78:32 
   2 Tóth Réka              SZV Szegedi Vasutas SE      37:00    4    51:22    3      88:22 
   3 Tóth Krisztina         VTC Veszprémi Tájfutó C     33:51    2    55:05    6      88:56 
   4 Kovács Filoména        PVS Pécsi Vasutas SK        38:55    6    50:36    2      89:31 
   5 Zempléni Réka          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     35:14    3    55:22    7      90:36 
   6 Szokol Mónika          SZV Szegedi Vasutas SE      38:27    5    52:14    4      90:41 
   7 Schulek Iringó         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     39:17    9    53:34    5      92:51 
   8 Szepesi Szilvia        TTT Tatai Tömegsport és     39:02    7    62:25   11     101:27 
   9 Kovalcsik Anna         BME Balassagyarmati MED     47:06   14    60:22    9     107:28 
  10 Tőkés Tímea            KTK Kőbányai Tájfutó Kl     50:33   16    60:43   10     111:16 
  11 Németh Luca            SPA Tabáni Spartacus Sp     39:07    8    74:56   17     114:03 
  12 Ozsvárt Dóra           SDS Salgótarjáni Dornya     44:09   12    71:30   16     115:39 
  13 Kovács Anett           SDS Salgótarjáni Dornya     45:53   13    75:14   18     121:07 
  14 Pózna Anna             VBT Veszprémi Bridzs és     51:30   17    70:05   15     121:35 
  15 Juhász V. Renáta       SZV Szegedi Vasutas SE      43:11   11    79:57   19     123:08 
  16 Paskuj Sára            MCB Maccabi Vívó és Atl     41:22   10    93:42   21     135:04 
  17 Szabó Fanni            SDS Salgótarjáni Dornya     48:16   15    95:29   22     143:45 

     Lajos Luca             PVS Pécsi Vasutas SK         hiba         55:50    8            
     Ózsvári Eszter         JMD Jászapáti Mészáros                    65:58   14            
     Szabari Bernadett      JMD Jászapáti Mészáros                    86:54   20            
     Bartus Petra           JMD Jászapáti Mészáros                    62:51   12            
     Kovács Júlia Virág     KOS Hegyvidék-KFKI Opti     58:49   18                          
     Györgyi Hanga          MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                   64:44   13            



N16C  (2)                                  

   1 Szélpál Judit          MCB Maccabi Vívó és Atl     45:13    1    50:48    1      96:01 
   2 Vörös Alexandra        SZV Szegedi Vasutas SE      83:33    2    59:38    2     143:11 



N18B  (17)                                 

   1 Péley Dorottya         PVS Pécsi Vasutas SK        31:06    1    52:11    1      83:17 
   2 Tibay Ilona            SPA Tabáni Spartacus Sp     38:07    4    56:12    2      94:19 
   3 Györgyi Csenge         MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     37:55    3    63:04    4     100:59 
   4 Zsigmond Vanda         DTC Diósgyőri Tájfutó C     42:17    7    59:22    3     101:39 
   5 Sebők Petra            VHS Veszprémi Honvéd SE     39:00    5    65:30    5     104:30 
   6 Bertóti Regina         DTC Diósgyőri Tájfutó C     41:09    6    66:18    6     107:27 
   7 Zsigmond Tímea         SZV Szegedi Vasutas SE      48:21    9    69:48    7     118:09 
   8 Varga Adél             NKZ Nagykanizsai Zalaer     50:01   10    70:29    8     120:30 
   9 Császár Barbara        GOC Göcsej Környezetvéd     46:39    8    82:57   12     129:36 
  10 Németh Anna            KOS Hegyvidék-KFKI Opti     51:40   11    83:34   13     135:14 
  11 Dévényi Erika          ZTC Zalaegerszegi Tájék     70:36   13    81:00   10     151:36 
  12 Dévényi Beatrix        ZTC Zalaegerszegi Tájék     97:37   15    90:25   14     188:02 
  13 Prill Dóra             ARA Alba Regia Atlétika     73:28   14   117:55   15     191:23 

     Csontos Bori           BEA Budapesti Egyetemi      67:43   12                          
     Sisa Dorottya          JMD Jászapáti Mészáros                    81:36   11            
     Lőcsey Vera            KOS Hegyvidék-KFKI Opti                   78:00    9            
     Kradischnig Carina     OLC OLC Graz                36:00    2                          



N21A  (16)                                 

   1 Makrai Éva             ZTC Zalaegerszegi Tájék     43:13    2    74:54    1     118:07 
   2 Őry Eszter             MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     43:12    1    83:36    3     126:48 
   3 Kadan Ursula           ZTC Zalaegerszegi Tájék     46:51    6    80:36    2     127:27 
   4 Szerencsi Ildikó       SZV Szegedi Vasutas SE      43:38    3    90:02    6     133:40 
   5 Hrenkó Ivett           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájf     43:56    4    90:19    7     134:15 
   6 Domján Zsuzsanna       PVS Pécsi Vasutas SK        48:04    8    87:20    5     135:24 
   7 Gyurkó Fanni           ARA Alba Regia Atlétika     50:27   11    86:34    4     137:01 
   8 Wengrin Ágnes          TTE Tipo Tájfutó és Kör     48:24    9    90:33    8     138:57 
   9 Kerekes Andrea         VTC Veszprémi Tájfutó C     47:49    7   101:07   11     148:56 
  10 Tas Katalin            MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     51:26   12    99:21   10     150:47 
  11 Kelemen Bernadett      PVS Pécsi Vasutas SK        48:48   10   113:22   13     162:10 

     Szerencsi Dóra         SZV Szegedi Vasutas SE      44:33    5     hiba                 
     Máthé Fanni            TTE Tipo Tájfutó és Kör     51:41   13     hiba                 
     Zsigmond Száva         DTC Diósgyőri Tájfutó C                   94:32    9            
     Takács Andrea          EK Egyesületen kívüli       88:22   14                          
     Skerletz Imola         SMA Soproni Műegyetemi                   109:27   12            



N21B  (27)                                 

   1 Nagy Krisztina         BEA Budapesti Egyetemi      41:34    2    67:49    1     109:23 
   2 Csikós Nóra            FSC Futárok SC              40:27    1    71:14    3     111:41 
   3 Horváth Tímea          ZTC Zalaegerszegi Tájék     44:58    3    71:48    4     116:46 
   4 Allwinger Tünde        TTE Tipo Tájfutó és Kör     45:48    4    72:56    5     118:44 
   5 Gillichné Kalocsai Adr MSE Megalódusz SE           48:05    5    75:53    8     123:58 
   6 Daragó Zsófia          ETC Egri Testedző Club      54:12   11    73:42    6     127:54 
   7 Széplaki Erika         VHS Veszprémi Honvéd SE     50:35    9    78:29    9     129:04 
   8 Bertóti Diana          DTC Diósgyőri Tájfutó C     48:05    5    82:54   11     130:59 
   9 Pénzes Erzsébet        DTC Diósgyőri Tájfutó C     49:23    8    86:55   15     136:18 
  10 Kotormán Ágnes         VHS Veszprémi Honvéd SE     54:30   12    83:23   13     137:53 
  11 Gábor Ágnes            CBD Ceglédi Bem Vasutas     48:46    7    90:25   17     139:11 
  12 Holper Antónia         TTE Tipo Tájfutó és Kör     57:23   17    84:07   14     141:30 
  13 Kovács Edit            ARA Alba Regia Atlétika     59:56   18    82:02   10     141:58 
  14 Lendvai Katalin        VHS Veszprémi Honvéd SE     56:27   16    90:28   18     146:55 
  15 Nagy Orsolya           TSE Törekvés SE             51:43   10    97:05   21     148:48 
  16 Szunyog Emese          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     55:43   14    94:06   20     149:49 
  17 Magyar Ágnes           DTC Diósgyőri Tájfutó C     60:57   19    88:55   16     149:52 
  18 Sváb Emese             KTK Kőbányai Tájfutó Kl     61:13   20    92:08   19     153:21 
  19 Rákos Piroska          DNS Debreceni Nagyerdő      56:22   15   100:08   22     156:30 
  20 Kecsmár Nikolett       ESP Egri Spartacus Tájé     70:48   23   106:55   23     177:43 
  21 Törzsök Bogáta         MCS Ménfőcsanak TSZ SE      68:48   22   143:01   24     211:49 

     Szivák Ildikó          ARA Alba Regia Atlétika                   82:57   12            
     Marosfalvi Mónika      FMT FŐMTERV SK                             hiba                 
     Erdei Zsófia           KOS Hegyvidék-KFKI Opti     61:41   21                          
     Gárdonyi Réka          OSC Orvosegyetem SC                       74:14    7            
     Németh Kinga           SPA Tabáni Spartacus Sp     54:46   13                          
     Hornyák Mariann        DTC Diósgyőri Tájfutó C                   69:31    2            



N21BR  (28)                                

   1 Fekete Anikó           KTK Kőbányai Tájfutó Kl     26:30    1    39:48    3      66:18 
   2 Marosfalvi Eszter      FMT FŐMTERV SK              30:08    2    38:56    2      69:04 
   3 Csordás Erika          FMT FŐMTERV SK              31:08    5    38:19    1      69:27 
   4 Veresné Gyalog Zsuzsan NYV NYVSC-Nyírerdő Tájf     30:37    4    43:45    6      74:22 
   5 Pincés Marianna        TTT Tatai Tömegsport és     30:26    3    45:22    9      75:48 
   6 Riczel Zsuzsanna       PSE Postás SE               31:22    6    44:55    8      76:17 
   7 Zádori Gabriella       SZV Szegedi Vasutas SE      34:17   11    46:36   10      80:53 
   8 Ghahramani Julia       ZTC Zalaegerszegi Tájék     35:28   13    49:01   11      84:29 
   9 Krámli Magdolna        BEA Budapesti Egyetemi      32:59    8    54:29   14      87:28 
  10 Ebinger Mónika         KFK KFKI Petőfi Sportkö     38:50   16    51:04   12      89:54 
  11 Salánki Zsuzsa         OSC Orvosegyetem SC         38:00   15    52:02   13      90:02 
  12 Tóth Ágnes             MAF Műegyetemi Atlétika     33:10    9    56:59   16      90:09 
  13 Szabó Fruzsina         DNY Debreceni Nyúlak SE     37:13   14    56:05   15      93:18 
  14 Kovács Eszter          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     41:33   19    58:20   17      99:53 
  15 Hamar Boglárka         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     45:10   21    62:52   19     108:02 
  16 Tanczer Viktória       VTC Veszprémi Tájfutó C     53:33   22    63:11   20     116:44 
  17 Varga Zsuzsa           ZTC Zalaegerszegi Tájék     41:24   18    76:49   21     118:13 
  18 Major Eszter           VHS Veszprémi Honvéd SE     39:28   17    84:55   22     124:23 
  19 Szabóné Tóth Krisztina DNY Debreceni Nyúlak SE     63:38   23    91:58   23     155:36 

     Ádám Vera              ARA Alba Regia Atlétika     34:54   12                          
     Cziráki Edit           BSC Balatonfüredi SC                      62:04   18            
     Koltai Ágnes           HSP Hidegkúti Spartacus     44:03   20                          
     Németh Tünde           SMA Soproni Műegyetemi                    44:44    7            
     Szacska Nikolett       ESP Egri Spartacus Tájé     32:51    7                          
     Prokai Eszter Anna     ESP Egri Spartacus Tájé     33:29   10                          
     Cseresnyés Ágnes       TTE Tipo Tájfutó és Kör                   41:54    4            
     Radics Anett           EK Egyesületen kívüli       67:29   24                          
     Bányai Réka            HSP Hidegkúti Spartacus                   43:25    5            



N21C  (10)                                 

   1 Bánfi Judit            HTC Hódmezővásárhelyi T     37:24    1    50:31    2      87:55 
   2 Tolnai Katalin         SMA Soproni Műegyetemi      41:06    2    49:56    1      91:02 
   3 Mitterer Andrea        BEA Budapesti Egyetemi      46:33    3    60:33    5     107:06 
   4 Tóth Károlyné          VTC Veszprémi Tájfutó C     56:27    7    63:56    6     120:23 
   5 Ódor Viktória          FMT FŐMTERV SK              48:41    5    71:45    7     120:26 
   6 Sápi Andrea            MCB Maccabi Vívó és Atl     47:26    4    82:10    9     129:36 
   7 Kovácsné Bajnóczi Rita FMT FŐMTERV SK              52:54    6    78:49    8     131:43 

     Schultheisz Edina      KFK KFKI Petőfi Sportkö                   57:48    3            
     Sóvári Csilla          SDS Salgótarjáni Dornya    117:19    8                          
     Nagyné Bódis Borbála   FSC Futárok SC                            58:18    4            



N35A  (6)                                  

   1 Balogh Piroska         SZV Szegedi Vasutas SE      39:47    2    60:54    1     100:41 
   2 Mátyás Ildikó          PVM Pécsi Vörös Meteor      41:44    3    65:12    3     106:56 
   3 Füzy Judit             OSC Orvosegyetem SC         45:18    4    67:34    4     112:52 
   4 Tömördi Ágnes          HSE Hegyisport Szentend     38:39    1    81:30    5     120:09 
   5 Németh Zsoltné         HER Herkules SE Balaton     51:05    5    85:51    6     136:56 

     Győrffy Gabriella      HSE Hegyisport Szentend                   64:22    2            



N40B  (22)                                 

   1 Csillag Vera           PVM Pécsi Vörös Meteor      31:15    1    46:21    1      77:36 
   2 Jakubecz Andrea        BME Balassagyarmati MED     35:28    3    48:46    2      84:14 
   3 Csizmadiáné Szóládi An HER Herkules SE Balaton     35:49    4    48:54    3      84:43 
   4 Radics Anna            ETC Egri Testedző Club      39:24    6    49:02    4      88:26 
   5 Juhászné Bálint Ildikó HTC Hódmezővásárhelyi T     36:14    5    54:47    5      91:01 
   6 Tamásné Szakács Judit  MSE Megalódusz SE           39:29    7    56:58    7      96:27 
   7 Vadászné Kerese Andrea DNS Debreceni Nagyerdő      47:45   12    55:50    6     103:35 
   8 Krasznai Orsolya       OSC Orvosegyetem SC         40:42    9    63:08   11     103:50 
   9 Biró Aletta            BEA Budapesti Egyetemi      42:42   10    62:07   10     104:49 
  10 Hajas Csilla dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Opti     39:47    8    69:44   15     109:31 
  11 Kapturné Bíró Anna     VHS Veszprémi Honvéd SE     46:03   11    67:47   12     113:50 
  12 Ostorics Zsuzsanna     PSE Postás SE               51:57   15    68:49   13     120:46 
  13 Hornyán Katalin dr.    HSP Hidegkúti Spartacus     48:21   13    85:10   17     133:31 
  14 Horváth Zoltánné       TSE Törekvés SE             50:41   14    86:06   18     136:47 
  15 Oszkóné Simon Ildikó   MAC Margitszigeti Atlét     59:41   18    81:13   16     140:54 
  16 Ormay Éva              KOS Hegyvidék-KFKI Opti     56:47   17    90:32   20     147:19 

     Szűcs Judit            ESP Egri Spartacus Tájé     55:33   16     hiba                 
     Nagypéter Mária        JMD Jászapáti Mészáros                    68:52   14            
     Kissné Kiss Mária      JMD Jászapáti Mészáros                    58:55    8            
     Nemesházi Lászlóné     PSE Postás SE                             89:29   19            
     Sallai Sára            SZV Szegedi Vasutas SE      35:08    2     n.i.                 
     Forrás Aletta          BEA Budapesti Egyetemi                    60:38    9            



N45B  (13)  Törölve N2                     

   1 Kármán Katalin         HSE Hegyisport Szentend     23:09    1    33:49    1      23:09 
   2 Özse Ágnes             KRI Kristály Tájfutó és     27:25    2    38:22    4      27:25 
   3 Marczis Márta          ETC Egri Testedző Club      28:28    3    38:31    5      28:28 
   4 Ludvig Ágnes           MAF Műegyetemi Atlétika     30:33    4    42:25    6      30:33 
   5 Jenővári Gabriella     HSE Hegyisport Szentend     30:58    5    37:55    3      30:58 
   6 Keszthelyi Ildikó      PSE Postás SE               34:27    6    59:40   10      34:27 
   7 Regályné Zarnóczay Klá NYK Nyíregyházi Konzerv     35:19    7    36:43    2      35:19 
   8 Steinlechner Elisabeth ZTC Zalaegerszegi Tájék     38:22    8    54:59    8      38:22 
   9 Leonhardt Gertraud     ZTC Zalaegerszegi Tájék     39:29    9    49:41    7      39:29 
  10 Pál Ilona dr.          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     48:16   10    57:14    9      48:16 

     Pápainé Poós Ildikó    ARA Alba Regia Atlétika      hiba         66:18   12            
     Kerényiné Rédly Zsófia HSE Hegyisport Szentend                   62:28   11            
     Hidvégi Nóra           MSE Megalódusz SE                                               



N50B  (8)  Törölve N2                      

   1 Muzsnai Ágota dr.      HSE Hegyisport Szentend     29:46    1    31:59    1      29:46 
   2 Szopori Éva            KRI Kristály Tájfutó és     30:09    2    40:37    2      30:09 
   3 Serák Katalin          ARA Alba Regia Atlétika     32:02    3    45:36    3      32:02 
   4 Szabó Zsuzsanna        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá     34:21    4    65:46    6      34:21 
   5 Kovács Olga            HAV Havas Szabadidő Klu     38:21    5    46:43    4      38:21 
   6 Lenkeiné Halasi Erzséb HSP Hidegkúti Spartacus     45:33    6    57:00    5      45:33 

     Udvari Csilla dr.      HSP Hidegkúti Spartacus                                         
     Mészárosné Boros Valér TTT Tatai Tömegsport és                   92:09    7            



N55B  (7)                                  

   1 Grant Julianna         PSE Postás SE               25:49    1    36:04    1      61:53 
   2 Komár Béláné           HER Herkules SE Balaton     28:42    2    42:38    3      71:20 
   3 Korik Vera             PSE Postás SE               30:07    3    42:31    2      72:38 
   4 Karsai Klára           OSC Orvosegyetem SC         31:24    4    43:10    4      74:34 
   5 Lux Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi      34:06    5    60:19    6      94:25 
   6 Novotni Tiborné        BME Balassagyarmati MED     43:53    6    52:24    5      96:17 
   7 Schulek Andrea         FMT FŐMTERV SK              52:38    7    70:37    7     123:15 



N60B  (6)  Törölve N2                      

   1 Wengrin Istvánné       VTC Veszprémi Tájfutó C     35:14    1    85:20    4      35:14 
   2 Cser Krisztina         FMT FŐMTERV SK              36:38    2    45:41    2      36:38 
   3 Hanusz Mária           OSC Orvosegyetem SC         38:33    3    52:41    3      38:33 
   4 Éliás Vilmosné         TTE Tipo Tájfutó és Kör     45:05    4                    45:05 
   5 Füleki Emőke           DNS Debreceni Nagyerdő      84:24    5   119:58    5      84:24 

     Cser Borbála           HER Herkules SE Balaton                   33:00    1            



Nyílt-K  (70)                              

   1 Vágó Sebestyén         EK Egyesületen kívüli       25:43    2    33:56    3      59:39 
   2 Hajagos Bence          SZV Szegedi Vasutas SE      28:22    6    33:01    1      61:23 
   3 Berthold Tamás         EK Egyesületen kívüli       27:46    4    33:52    2      61:38 
   4 Kósa Zoltán            DNY Debreceni Nyúlak SE     21:07    1    42:23   16      63:30 
   5 Horváth Zoltán         TSE Törekvés SE             26:04    3    40:03   10      66:07 
   6 Jakus Júlia            FSC Futárok SC              30:58    8    37:38    7      68:36 
   7 Horváthné Keszthelyi N VBT Veszprémi Bridzs és     31:29    9    41:54   13      73:23 
   8 Szarka Katja           DNY Debreceni Nyúlak SE     49:22   17    38:20    8      87:42 
   9 Halaj Balázs           JMD Jászapáti Mészáros      35:59   10    55:10   28      91:09 
  10 Czirbeszné Bíró Kriszt MCB Maccabi Vívó és Atl     49:07   15    43:19   17      92:26 
  11 Szőcs Anett            HSP Hidegkúti Spartacus     42:05   11    62:39   33     104:44 
  12 Ipsicsné Popelyás Anna MAC Margitszigeti Atlét     55:14   21    50:03   23     105:17 
  13 Ágh Eleonóra           TTT Tatai Tömegsport és     59:03   22    53:24   27     112:27 
  14 Némethné Török Zsuzsan EK Egyesületen kívüli       49:17   16    82:59   40     132:16 
  15 Rádai Ábris            DNY Debreceni Nyúlak SE     78:32   27    65:35   35     144:07 
  16 Szabóné Gombási Julian DNS Debreceni Nagyerdő      65:52   25    96:56   45     162:48 

     Székely Réka           EK Egyesületen kívüli       43:52   12                          
     Fövenyessy Gabriella   FMT FŐMTERV SK                            48:05   21            
     Barsi Melinda          TTT Tatai Tömegsport és                  132:28   46            
     Bukosza Gábor          EK Egyesületen kívüli                     41:26   12            
     Incze András           KOS Hegyvidék-KFKI Opti                   58:10   31            
     Kovács István          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     54:22   20                          
     Balczó Nóra            TTE Tipo Tájfutó és Kör      hiba                               
     Szakony Gabriella      EK Egyesületen kívüli       52:48   19                          
     Horváth Péter          TTT Tatai Tömegsport és                   52:50   26            
     Gozsovics Balázs       TTT Tatai Tömegsport és                   57:56   30            
     Brandl Boróka          EK Egyesületen kívüli      211:30   33                          
     Simonyi Donát          EK Egyesületen kívüli        hiba                               
     Tüttő Anna             PSE Postás SE                             78:18   39            
     Bukosza Dóra           EK Egyesületen kívüli                     40:13   11            
     Gozsovics Dóra         TTT Tatai Tömegsport és                   34:42    4            
     Nyiscsák Regina        TTT Tatai Tömegsport és                   55:32   29            
     Garics Gábor           EK Egyesületen kívüli                     83:00   41            
     Bobály Zsuzsanna       TTE Tipo Tájfutó és Kör                   71:51   37            
     Szlovák Kamilla        MAC Margitszigeti Atlét                   51:45   25            
     Dankovics Noémi        MAC Margitszigeti Atlét                   36:03    5            
     Kovács Györgyi         MAF Műegyetemi Atlétika                   67:18   36            
     Czabai István          TTT Tatai Tömegsport és                   89:17   42            
     Kozma László           BAL Budapesti Asztali-l                  290:18   48            
     Sommer Csaba           EK Egyesületen kívüli      191:45   30                          
     Dóra Mátyás és Gergő   EK Egyesületen kivüli      177:43   29                          
     Szegi Amondo           EK Egyesületen kivüli       29:42    7                          
     László Ildikó          EK Egyesületen kivüli       67:38   26                          
     Hajagos Virág          SZV Szegedi Vasutas SE                    42:00   15            
     Miklósvölgyi Zsolt     BSC Balatonfüredi SC                      48:10   22            
     Romhányi Krisztián     EK Egyesületen kívüli      204:30   32                          
     Nagy Zoltán            TTT Tatai Tömegsport és                   61:27   32            
     Fleischer Zoltánné     SPA Tabáni Spartacus Sp                   39:22    9            
     Molnár Mariann         TSE Törekvés SE             62:30   24                          
     Sipos Judit            HSE Hegyisport Szentend                   63:01   34            
     Kéri Zoltán            EK Egyesületen kivüli                     43:21   18            
     Nagy Zita              EK Egyesületen kivüli                      hiba                 
     Buda József            BSC Balatonfüredi SC                      50:45   24            
     Kardos Szabina         TTT Tatai Tömegsport és                    hiba                 
     Romhányi Ákos          EK Egyesületen kívüli      194:33   31                          
     Bobály Sára            TSE Törekvés SE             60:30   23                          
     Buncsák Piroska        EK Egyesületen kívüli                     41:57   14            
     Lakatos Eszter         MAC Margitszigeti Atlét                   44:24   19            
     Jóni Anett             EK Egyesületen kivüli       44:39   14                          
     Vargáné Buga Emő       PSE Postás SE               49:43   18                          
     Pálovics Dalma         EK Egyesületen kívüli                      hiba                 
     Kéri Rebeka            EK Egyesületen kívüli                     73:00   38            
     Antal-Varga Zoltán     STA Staropramen SE                        36:44    6            
     Veszprémi Lilla        AGD Árpád Gimnázium DSK                   46:17   20            
     Rajki Zsombor és Hunor EK Egyesületen kívüli      175:34   28                          
     Alföldi Ádám           TTT Tatai Tömegsport és                  134:18   47            
     Rajmon Tünde           EK Egyesületen kivüli                     96:51   44            
     Aczél Dorina           KFK KFKI Petőfi Sportkö     43:56   13                          
     Brunszvik Szilárd      EK Egyesületen kívüli       28:09    5                          
     Czabai Ákos            TTT Tatai Tömegsport és                   92:16   43            



Nyílt-T  (57)                              

   1 Kovács Attila          ZSC Zöld Sportok Clubja     41:14    4    54:33    2      95:47 
   2 Kiss Péter             VBT Veszprémi Bridzs és     39:14    2    65:40    8     104:54 
   3 Krolopp Frigyes        HSP Hidegkúti Spartacus     42:49    7    67:32   11     110:21 
   4 Szabó Andrea           SZV Szegedi Vasutas SE      39:44    3    71:14   12     110:58 
   5 Németh László          KOS Hegyvidék-KFKI Opti     55:14   16    60:30    4     115:44 
   6 Szabadi Ildikó         OSC Orvosegyetem SC         57:03   17    78:29   17     135:32 
   7 Braun János            BEA Budapesti Egyetemi      53:54   14   101:21   22     155:15 
   8 Németh Zsolt           EK Egyesületen kívüli       66:40   21   101:59   23     168:39 
   9 Koltai Gábor           EK Egyesületen kívüli       74:04   27    99:31   21     173:35 
  10 Kovács Zoltán          KTK Kőbányai Tájfutó Kl     42:35    6   134:09   30     176:44 
  11 Faragó Gergely         KTK Kőbányai Tájfutó Kl     48:26    8   130:49   29     179:15 
  12 Gárdonyi Zoltán        BOF Budai Ősforrás SC       82:25   29    98:12   19     180:37 
  13 Madarassy Mária        BEA Budapesti Egyetemi      77:09   28   116:30   25     193:39 
  14 Törzsök Ágota          MCS Ménfőcsanak TSZ SE      68:06   23   129:03   28     197:09 
  15 Szentgyörgyi Zsolt     EK Egyesületen kívüli       84:46   31   119:24   27     204:10 

     Horváth Tivadar        HER Herkules SE Balaton                   78:22   16            
     Katona Ferenc dr.      HSE Hegyisport Szentend     67:18   22                          
     Harsányi Rita          ZTC Zalaegerszegi Tájék     54:39   15                          
     Kerényi Szofi          KTK Kőbányai Tájfutó Kl                   98:21   20            
     Ágoston Tibor          MAF Műegyetemi Atlétika                  150:49   33            
     Kerényi Zsolt          SPA Tabáni Spartacus Sp                  118:23   26            
     Gajdics Attila         EK Egyesületen kívüli                     66:11    9            
     Kovács Attila          PTX Pápai Tájfutó SE                      77:20   15            
     Tihanyi László         EK Egyesületen kívüli       65:22   19                          
     Kiss Orsolya           BEA Budapesti Egyetemi      98:08   32                          
     Gyalog Zsófia          SPA Tabáni Spartacus Sp                   62:11    5            
     Szakony Péter          EK Egyesületen kívüli       72:33   26                          
     Hunyadi István         EK Egyesületen kívüli       49:01   10                          
     Zöldesi Andor          EK Egyesületen kivüli       29:15    1                          
     Szabolcs Gergely       EK Egyesületen kivüli        hiba                               
     Mészáros Katalin       TTT Tatai Tömegsport és                    hiba                 
     Diósi Anna             BEA Budapesti Egyetemi      52:53   13                          
     Tóth Zoltán            TTT Tatai Tömegsport és                  143:28   32            
     Seregű Imre            TTT Tatai Tömegsport és                    hiba                 
     Kisvölcsey Ákos        MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                   72:56   13            
     Mucsi Mihály           EK Egyesületen kívüli       41:50    5                          
     Oszlovics Ádám         MOM Hegyvidék SE-MOM Tá                   58:56    3            
     Kádár Csaba            EK Egyesületen kivüli       83:01   30                          
     Dobány Imre            PSE Postás SE                             94:56   18            
     Szakony Viktória       EK Egyesületen kívüli       69:20   24                          
     Soós Zoltán            TTT Tatai Tömegsport és                  109:53   24            
     Bacsó Attila           HER Herkules SE Balaton                   66:14   10            
     Fleischer Zoltánné     EK Egyesületen kívüli       70:15   25                          
     Gaál Borbála           FMT FŐMTERV SK                             hiba                 
     Hudai András           HSE Hegyisport Szentend                    hiba                 
     Gáspár Nikoletta       TTT Tatai Tömegsport és                    hiba                 
     Szakony László         EK Egyesületen kivüli       66:37   20                          
     Somogyi Lajos          PTX Pápai Tájfutó SE                      74:44   14            
     Fleischer Zoltán       SPA Tabáni Spartacus Sp                   62:57    7            
     Nagy Béla              KTK Kőbányai Tájfutó Kl      hiba                               
     Kaposi Attila          EK Egyesületen kivüli                    140:39   31            
     Balogh Iván dr.        BEA Budapesti Egyetemi      60:19   18                          
     Orosz Katalin          ZTC Zalaegerszegi Tájék     52:42   12                          
     Kővári Péter           ZTC Zalaegerszegi Tájék     48:47    9                          
     Dosek Ágoston          OSC Orvosegyetem SC                       49:28    1            
     Csizmazia Tamás        AGD Árpád Gimnázium DSK                   62:19    6            
     Sánta Bendegóz         GOC Göcsej Környezetvéd     51:34   11                          



Nyílt-TR  (18)                             

   1 Farkas Sándor          HAV Havas Szabadidő Klu     25:13    1    32:24    2      57:37 
   2 Vizi Tamás             DNY Debreceni Nyúlak SE     31:42    6    29:03    1      60:45 
   3 Tóth Józsefné          HAV Havas Szabadidő Klu     30:45    3    42:58    6      73:43 
   4 Balázs Ottó            OSC Orvosegyetem SC         28:37    2    52:14    7      80:51 
   5 Czirbesz Endre         MCB Maccabi Vívó és Atl     32:20    8    56:16    9      88:36 
   6 Treiner Éva            OSC Orvosegyetem SC         35:32    9    56:29   10      92:01 

     Novai Magdolna         SZV Szegedi Vasutas SE      30:45    3     hiba                 
     Németh Zsuzsa          TTE Tipo Tájfutó és Kör     31:42    6                          
     Tóth László            EK Egyesületen kívüli                     42:08    5            
     Tóth-Almássy Péter     DTC Diósgyőri Tájfutó C                   36:59    4            
     Fábián Gábor           EK Egyesületen kívüli       63:20   11                          
     Tass Mihály            EK Egyesületen kívüli                     59:08   11            
     Kiss Dénes             JMD Jászapáti Mészáros                    53:51    8            
     Farkas Anna            PSE Postás SE               31:37    5                          
     Aczél Kata             EK Egyesületen kívüli                     66:07   12            
     Szabó Dominik          DNY Debreceni Nyúlak SE     61:42   10                          
     Prillné Pavelka Andrea ARA Alba Regia Atlétika                   34:30    3            
     Gubacsi Gábor          EK Egyesületen kivüli                    121:35   13