Középtávú OB 2009 - SelejtezőV 2009.06.21. 19:39
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                     Idő 



F14E Selejtező 1  (29)    3.0 km  60 m   10 ep    

    1   1422 Kovács, Bertalan             95 PVS Pécsi Vasutas SK                   20:16 
    2   1407 Hajdu, Szása                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        20:41 
    3   1426 Tóth, Adrián                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      20:44 
    4   1412 Pokornyik, Bence             95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     22:29 
    5   1402 Bóta, Zsombor                96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     23:42 
    6   1420 Etlinger, János              95 PVS Pécsi Vasutas SK                   24:02 
    7   1416 Erdős, Márton                97 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     25:27 
    8   1403 Tölgyesi, Aurél              96 VHS Veszprémi Honvéd SE                25:37 
    9   1401 Düh, Tamás                   95 KAL Kalocsai SE                        25:48 
   10   1408 Lengyel, Ádám                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     26:44 
   11   1404 Fekete, Marcell              95 SKS Sárvári Kinizsi SE                 27:47 
   12   1406 Hetényi, Péter               96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     28:09 
   13   1424 Egei, Patrik                 98 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      28:20 
   14   1423 Lehotai, Róbert              96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             30:08 
   15   1414 Báldi, Gergő                 95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            31:26 
   16   1409 Szabó, Bence                 95 SKS Sárvári Kinizsi SE                 32:26 
   17   1427 Nagy, Mátyás                 95 TSE Törekvés SE                        32:34 
   18   1419 Apjok, Dániel                95 SZV Szegedi Vasutas SE                 33:19 
   19   1429 Masa, Máté                   97 PUS Pusztamérgesi SE                   34:49 
   20   1405 Farkasdy, András             97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     35:48 
   21   1428 Kiss Varga, Ákos                BTK Bakonyi Tájfutó Klub               38:13 
   22   1413 Toldi, Bence                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     38:24 
   23   1425 Weiler, Vince                99 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     39:04 
   24   1415 Váradi, Ákos                 97 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             39:22 
   24   1417 Kurucz, Bence                96 PAK Paksi SE                           39:22 
   26   1411 Varsányi, Bence                 MSE Megalódusz SE                      40:29 
   27   1421 Hajagos, Bence               95 SZV Szegedi Vasutas SE                 40:38 
   28   1410 Bóta, András                 96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     43:29 
   29   1418 Harangozó, Máté              95 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE         1:00:08 



F14E Selejtező 2  (30)    2.9 km  60 m   10 ep    

    1   1457 Horváth, Gergő               95 VHS Veszprémi Honvéd SE                18:06 
    2   1446 Rácz, Sándor                 95 SZV Szegedi Vasutas SE                 18:47 
    3   1456 Mohácsy, Ádám                96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             20:37 
    4   1454 Varga, Zsombor               96 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           20:56 
    5   1453 Miháczi, Ádám                95 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      22:12 
    6   1440 Tábori, Milán                96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            22:52 
    7   1455 Tóth, Péter                  96 PVS Pécsi Vasutas SK                   23:49 
    8   1452 Váradi, Attila ifj.          96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             25:17 
    9   1449 Bíró, Péter                  96 SZV Szegedi Vasutas SE                 26:30 
   10   1436 Rusvai, László               95 FSC Futárok SC                         26:31 
   11   1458 Zacher, Márton               98 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     27:55 
   12   1439 Paskuj, Sámuel               96 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     28:05 
   13   1451 Körmendi, Miklós Márton      95 MSE Megalódusz SE                      28:58 
   14   1431 Miavecz, Balázs              96 BDI Budapesti Diáksport Szövetség      29:05 
   15   1448 Balogh, Márton               96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             30:36 
   16   1442 Fekete, Ágoston              97 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     30:40 
   17   1438 Szuromi, Mátyás              98 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              30:47 
   18   1434 Csupor, Zoltán               95 SKS Sárvári Kinizsi SE                 32:11 
   19   1460 Lakatos, Tádé                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     33:15 
   20   1437 Bíró, Bence                  95 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           33:56 
   21   1433 Kiss, Kornél                 96 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     35:35 
   22   1447 Horváth, Ádám                95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            36:09 
   23   1459 Weiler, Vilmos               97 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     36:26 
   24   1450 Trócsányi, Péter             97 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     40:00 
   25   1432 Rácz, Zoltán                 98 SZV Szegedi Vasutas SE                 40:05 
   26   1445 Kucsma, Levente              96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     51:12 
   27   1443 Czabai, Ákos                 94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     57:07 
   28   1435 Kustus, Marcell                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub             1:02:59 
   29   1444 Domonkos, Áron               97 PAK Paksi SE                         1:07:11 

        1441 Peregi, Dániel               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      hiba 



F16E Selejtező 1  (22)    3.7 km  85 m   15 ep    

    1   1619 Kazal, Márton                94 PVS Pécsi Vasutas SK                   20:40 
    2   1623 Péntek, Mátyás               94 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     22:10 
    3   1622 Horváth, Marcell             93 SIR Sirályok SE                        23:00 
    4   1620 Sulyok, Ábel                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     23:26 
    5   1602 Kovács, Domonkos             94 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar     25:08 
    6   1614 Zacher, Viktor               93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     25:46 
    7   1604 Lukács, Gergő                93 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     26:22 
    8   1608 Petrócki, Ádám               93 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     26:36 
    9   1613 Schwendtner, Bálint          93 SIR Sirályok SE                        26:38 
   10   1617 Horváth, Máté                93 TSE Törekvés SE                        27:20 
   11   1621 Hambuch, Mátyás              93 PVS Pécsi Vasutas SK                   28:16 
   11   1601 Krokavecz, Simon             94 SZV Szegedi Vasutas SE                 28:16 
   13   1606 Lukács, Péter                93 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     29:05 
   14   1603 Prezensky, Tamás             94 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              29:17 
   15   1612 Németh, Mihály               94 PVS Pécsi Vasutas SK                   29:44 
   16   1609 Mizúr, Simon                    XFAR Farmaceut Bratislava              31:20 
   17   1610 Lovászi, Péter               94 KAL Kalocsai SE                        32:00 
   18   1616 Oszkó, Attila                94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     34:40 
   19   1605 Balogh, Bálint               94 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             38:59 
   20   1615 Horváth, Péter               94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     42:58 
   21   1611 Pálinkás, Mátyás             93 BDI Budapesti Diáksport Szövetség      50:49 
   22   1618 Egyed, Balázs                93 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   1:06:19 



F16E Selejtező 2  (22)    3.7 km  80 m   14 ep    

    1   1633 Péley, Domokos               93 PVS Pécsi Vasutas SK                   23:11 
    2   1626 Vajda, Balázs                94 SZV Szegedi Vasutas SE                 23:29 
    3   1635 Nagy, Attila                 93 PVS Pécsi Vasutas SK                   23:43 
    4   1638 Peregi, Dávid                93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     24:27 
    5   1637 Pintér, Ábel                 93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             24:44 
    6   1639 Kovács, Sebestyén            93 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar     25:35 
    7   1643 Bartók, Márton               94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     25:41 
    8   1632 Iski, Richárd                93 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     26:17 
    9   1634 Tölgyesi, Tamás              93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             26:54 
   10   1629 Tugyi, Levente               94 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             27:49 
   11   1636 Fehérvári, Dániel            94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            27:50 
   12   1625 Gazdig, Vendel               94 VHS Veszprémi Honvéd SE                28:57 
   13   1646 Balázs, Bulcsú               94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     29:10 
   14   1640 Tass, Benedek                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        32:33 
   15   1628 Beluzsár, Ádám               94 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     34:38 
   16   1642 Jakus, Bertalan              94 FSC Futárok SC                         37:05 
   17   1624 Brenn, Dávid                 93 TSE Törekvés SE                        37:33 
   18   1630 Nemes, Noel                  94 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     40:00 
   19   1641 Bugyi, Kálmán                93 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     40:59 
   20   1644 Papp, Máté                   94 SZV Szegedi Vasutas SE                 41:21 
   21   1631 Glokker, Zoltán              94 PVS Pécsi Vasutas SK                   47:24 
   22   1645 Czigány, Máté                94 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     49:21 



F18E Selejtező 1  (21)    4.7 km  125 m   15 ep   

    1   1808 Baumholczer, Máté            92 PVS Pécsi Vasutas SK                   24:51 
    2   1804 Radványi, Ádám               92 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             29:02 
    3   1814 Pálinkó, Márton              91 SZV Szegedi Vasutas SE                 29:23 
    4   1813 György, Szabolcs             92 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              29:57 
    5   1815 Spicze, Máté                 92 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             30:01 
    6   1811 Mizúr, Peter                 91 ETC Egri Testedző Club                 32:14 
    7   1803 Kovács, Boldizsár            91 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar     32:26 
    8   1819 Bugár, Gergely               92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     32:32 
    9   1812 Hajdu, Marcell               92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        33:29 
   10   1806 Bedő, Csaba                  92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     33:30 
   11   1816 Diószegi, Bálint             91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            34:31 
   12   1805 Marczis, Dávid               91 ETC Egri Testedző Club                 36:20 
   13   1822 Németh, Bence                92 VHS Veszprémi Honvéd SE                37:10 
   14   1823 Pálinkás, András             91 BDI Budapesti Diáksport Szövetség      41:13 
   15   1810 Molnár, Barnabás             91 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     42:54 
   16   1817 Hanyicska, Martin            92 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     46:15 
   17   1818 Szabó, Ákos                  92 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     47:48 
   18   1801 Molnár, Péter                91 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   1:02:26 
   19   1807 Alföldi, Ádám                91 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   1:22:46 

        1821 Tóta, Imre                   91 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        vi 
        1802 Punger, Péter                91 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        vi 



F18E Selejtező 2  (21)    4.8 km  145 m   16 ep   

    1   1828 Liszka, Krisztián            92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     28:11 
    2   1833 Tölgyesi, Ákos ifj.          92 VHS Veszprémi Honvéd SE                30:01 
    3   1845 Nagy, Patrik                 92 VHS Veszprémi Honvéd SE                30:37 
    4   1835 Hráb, Dániel                 91 ETC Egri Testedző Club                 32:05 
    5   1831 Hoitsy, Márton               91 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             32:26 
    5   1825 Kinde, Mátyás                91 SIR Sirályok SE                        32:26 
    7   1839 Barkász, Dániel              92 SZV Szegedi Vasutas SE                 32:32 
    8   1843 Pongrácz, Ervin              91 SZV Szegedi Vasutas SE                 32:37 
    9   1837 Lacza, Bálint                92 PVS Pécsi Vasutas SK                   32:54 
   10   1844 Cserki, Soma                 92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            34:26 
   11   1836 Györgyi, Ábel                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     35:20 
   12   1829 Heilig, Dániel               92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     36:15 
   13   1827 Hideg, Gábor                 91 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     38:58 
   14   1840 Rebák, Csaba                 91 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     39:07 
   15   1841 Móra, Gábor                  92 FSC Futárok SC                         39:17 
   16   1846 Kopasz, Róbert               92 KAL Kalocsai SE                        39:22 
   17   1834 Incze, Márton                91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        41:16 
   18   1826 Barta, Dávid                 92 ETC Egri Testedző Club                 47:32 
   19   1832 Székely, Miklós              92 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     53:34 
   20   1838 Czabai, István               92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   1:08:16 
   21   1830 Zolnai, Armand                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   1:18:18 



F20E Selejtező  (23)      4.7 km  130 m   14 ep   

    1   2006 Ringer, Stefán               89 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             28:14 
    2   2025 Fehérvári, Zsolt             90 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            31:52 
    3   2020 Vellner, Gábor               90 SIR Sirályok SE                        33:22 
    4   2007 Kaló, Attila                 89 SZV Szegedi Vasutas SE                 34:46 
    5   2008 Györgyi, Péter               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     34:58 
    6   2019 Pápai, Tamás                 89 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          35:53 
    7   2011 Turcsán, Gábor               89 PVS Pécsi Vasutas SK                   37:54 
    8   2021 Hardi, Balázs                89 PVS Pécsi Vasutas SK                   39:15 
    9   2018 Bereczki, Máté               90 SZV Szegedi Vasutas SE                 39:27 
   10   2023 Szentesi, József Tamás       89 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     41:16 
   11   2005 Tóth, Károly ifj.            90 SIR Sirályok SE                        41:22 
   12   2001 Mórocza, Árpád               90 BSC Balatonfüredi SC                   43:18 
   13   2009 Kovács, András               90 PVS Pécsi Vasutas SK                   43:46 
   13   2004 Horváth, Tamás               89 SZV Szegedi Vasutas SE                 43:46 
   15   2017 Kersity, András              90 PVS Pécsi Vasutas SK                   44:21 
   16   2015 Varga, László                89 THS Taszár Honvéd SE                   44:57 
   17   2022 Morandini, Miklós            89 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     46:13 
   18   2014 Filó, Bernát                 90 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     48:59 
   19   2026 Fráter, Tamás                90 SIR Sirályok SE                        50:55 
   20   2012 Sebők, Péter                 90 KAL Kalocsai SE                        53:17 
   21   2016 Kósa, Gábor                  90 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     56:51 
   22   2010 Bojtor, Szabolcs             90 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     58:20 

        2003 Mets, Márton                 89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      hiba 



F21E Selejtező 1  (28)    5.5 km  165 m   14 ep   

    1     13 Kovács, Ádám                 86 ETC Egri Testedző Club                 26:15 
    2      9 Lévai, Ferenc                74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     28:16 
    3      1 Dénes, Zoltán                72 KAL Kalocsai SE                        30:01 
    4     25 Balabás, Péter Gergő         83 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             30:37 
    5      7 Kisvölcsey, Ákos             72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     30:41 
    6     17 Molnár, Tibor                71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          30:54 
    7     30 Vukovic, Igor                   XSER Serbian Military Orienteering     31:18 
    8     16 Kovács, Róbert               86 PVS Pécsi Vasutas SK                   32:19 
    9     23 Scultéty, Márton             82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              32:27 
   10     14 Vörös, Endre                 78 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     32:47 
   11     31 Miskó, Róbert                86 BSC Balatonfüredi SC                   34:09 
   12     11 Antal, András                82 PVS Pécsi Vasutas SK                   34:43 
   13     15 Ferenczi, Krisztián          87 ETC Egri Testedző Club                 36:10 
   13      5 Bogos, Tamás                 84 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          36:10 
   15     28 Mihályi, Ferenc              84 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      36:19 
   16     22 Kain, Gergely                78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     36:55 
   17      6 Werner, Péter                73 CBD Ceglédi Bem Vasutas                37:06 
   18     10 Varga, Zsolt                 85 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           38:05 
   19     20 Kemenczky, Jenő              67 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     38:54 
   20      3 Papp, Jácint                 82 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     42:47 
   21     29 Füleki, Dániel               86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             43:00 
   22     19 Kiss, Dénes                  78 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     45:00 
   23     18 Bánfi, Szabolcs              80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     53:19 
   24      2 Hideg, Nándor                86 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     53:29 
   25      4 Tőzsér, András               76 SFC Széchenyi István Egyetem Sport     53:30 
   26     26 Boros, Imre                  77 SSC Siketek SC Budapest                56:35 
   27      8 Gyurcsik, Péter              79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE       58:01 
   28     27 Kiss, Péter                  85 PAK Paksi SE                         1:00:29 



F21E Selejtező 2  (30)    5.5 km  155 m   13 ep   

    1     38 Józsa, Gábor                 83 TSE Törekvés SE                        28:45 
    2     52 Szabó, András                88 ETC Egri Testedző Club                 29:04 
    3     36 Glibov, Ruslan               87 ETC Egri Testedző Club                 29:14 
    4     45 Vonyó, Péter                 74 PVS Pécsi Vasutas SK                   29:28 
    5     53 Pelyhe, Dániel               84 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            29:36 
    6     44 Kerényi, Máté                88 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      30:41 
    7     61 Harkányi, Zoltán             80 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     30:44 
    8     39 Koprivanacz, Imre            82 KAL Kalocsai SE                        31:15 
    9     34 Tas, Máté                    79 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     31:46 
   10     59 Morandini, Viktor            87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     32:23 
   11     57 Oszlovics, Ádám              85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     34:19 
   12     51 Maksimovic, Blazo               XSER Serbian Military Orienteering     35:14 
   13     40 Forrai, Miklós               79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     35:45 
   14     35 Balogh, Péter                77 FSC Futárok SC                         36:19 
   15     33 Pálinkás, Tamás              85 BDI Budapesti Diáksport Szövetség      37:03 
   16     49 Dömötör, Balázs              84 PAK Paksi SE                           38:48 
   17     50 Kiss, Gábor András           80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     39:12 
   18     48 Zai, Bálint                  86 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     39:35 
   19     47 Berecz, Gábor                84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     40:24 
   20     55 Kovács, Dávid                87 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          41:00 
   21     54 Horváth, Pál                 78 JSS Jánosháza SK                       42:42 
   22     46 Bozsó, Norbert               76 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     44:03 
   23     56 Bazsó, Dániel                84 BSC Balatonfüredi SC                   44:37 
   24     43 Blum, László ifj.            80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE       44:46 
   25     60 Szikszai, Szabolcs           76 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            45:07 
   26     42 Sánta, Bendegúz              87 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     46:43 
   27     41 Hrenkó, Viktor               85 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     50:30 
   28     32 Dömötör, Gábor               80 SFC Széchenyi István Egyetem Sport     54:24 
   29     58 Stark, Gergely               81 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     57:36 
   30     37 Horváth, Imre                53 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg   1:12:38 



F21E Selejtező 3  (29)    5.5 km  135 m   14 ep   

    1     69 Domonyik, Gábor              76 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     29:11 
    2     63 Zsebeházy, István            85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     29:42 
    3     84 Lenkei, Zsolt                88 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      29:44 
    4     80 Krajčík, Michal              87 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             30:14 
    5     67 Szajkó, Csaba                85 ETC Egri Testedző Club                 31:15 
    6     78 Szundi, Attila               80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             31:55 
    7     65 Cserpák, Zsolt               79 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     32:12 
    8     71 Novai, György                75 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     32:44 
    9     87 Gyalog, Zoltán               80 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     33:12 
   10     81 Forrai, Gábor                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     34:35 
   11     79 Péley, Dániel                85 PVS Pécsi Vasutas SK                   35:59 
   12     82 Vereszki, Tibor              76 TSE Törekvés SE                        36:21 
   13     68 Bergendi, Péter              77 KAL Kalocsai SE                        37:19 
   14     74 Veres, Tamás                 75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     37:31 
   15     70 Zsebeházy, Zsolt             78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     37:37 
   16     85 Tóth, Máté                   85 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             38:52 
   17     76 Ralovich, Kristóf            85 PVS Pécsi Vasutas SK                   40:16 
   18     86 Takács, Krisztián            77 BSC Balatonfüredi SC                   41:16 
   19     64 Bánfi, Róbert                77 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     41:27 
   20     77 Kiss, Gábor                  80 PAK Paksi SE                           41:43 
   21     66 Herczeg, Bálint              87 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     42:37 
   22     75 Marosán, Dávid               75 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     45:41 
   23     91 Matics, Gyula                75 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     49:30 
   24     73 Kiss, Gábor                  80 KAL Kalocsai SE                        54:20 
   25     72 Vizi, Imre                      JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak   1:07:33 
   26     83 Gesztesi, Zsolt              80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     1:14:07 
   27     62 Weibl, Zoltán                77 SFC Széchenyi István Egyetem Sport   1:25:35 

          89 Szöllős, András              76 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             hiba 
          90 Molnár, Róbert               75 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           hiba 



F35A Selejtező 1  (20)    4.9 km  60 m   17 ep    

    1   3507 Fehér, Ferenc                70 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     28:02 
    2   3501 Borbás, Nándor               71 KAL Kalocsai SE                        28:20 
    3   3511 Töreky, Ákos                 71 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     28:27 
    4   3505 Hajdu, Martin                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      29:33 
    5   3508 Paróczi, Zsolt               70 THS Taszár Honvéd SE                   30:00 
    6   3519 Mitró, Zoltán                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     30:02 
    7   3516 Schlosser, Balázs            72 SMA Soproni Műegyetemi AC              31:28 
    8   3517 Maráz, Gábor                 73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          32:10 
    9   3506 Tornai, Szabolcs             71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     32:38 
   10   3504 Pap, Attila                  74 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     32:55 
   11   3503 Varga, Bálint                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     34:03 
   12   3502 Varsányi, Ferenc             71 MSE Megalódusz SE                      34:33 
   13   3512 Váradi, Attila               70 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             35:01 
   14   3521 Reviczki, Zsolt              72 HUF HUFEZE Pásztó                      35:15 
   15   3514 Pavlovics, György ifj. dr.   70 THS Taszár Honvéd SE                   37:35 
   16   3509 Schwendtner, Erik            70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              38:19 
   17   3513 Nyári, Sándor                74 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     40:36 
   18   3518 Bakos, Béla                  70 FSC Futárok SC                         44:28 

        3520 Olsavszky-Szűcs, Gábor dr.   72 PVS Pécsi Vasutas SK                    hiba 
        3510 Pozsgai, Norbert             72 SMA Soproni Műegyetemi AC               hiba 



F35A Selejtező 2  (20)    4.8 km  60 m   16 ep    

    1   3526 Baracsi, Gábor               71 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      26:36 
    2   3523 Bánki, Zoltán                72 SMA Soproni Műegyetemi AC              28:13 
    3   3532 Horváth, Norbert             74 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           28:51 
    4   3524 Lajszner, Attila             73 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     29:36 
    5   3536 Maros, Ervin Péter           72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     29:59 
    6   3537 Mézes, Tibor Sólyom          74 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     30:29 
    7   3529 Nagy, István                 72 TSE Törekvés SE                        30:54 
    8   3528 Szakál, Péter                71 VTC Veszprémi Tájfutó Club             31:10 
    9   3522 Müller, Balázs dr.           70 THS Taszár Honvéd SE                   31:17 
   10   3535 Török, Imre                  73 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     33:13 
   11   3525 Kiácz, Bence                 70 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     34:01 
   12   3538 Néda, László                 72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     37:14 
   13   3534 Nagy, Sándor                 73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              37:57 
   14   3530 Kovács, János                73 KAL Kalocsai SE                        38:45 
   15   3539 Fodor, Péter                 70 THS Taszár Honvéd SE                   43:31 
   16   3533 Ambrus, Sándor               70 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              44:15 
   17   3527 Palkovics, Viktor            72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            47:07 
   18   3540 Kiss, György ifj.            74 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     48:09 
   19   3541 Varga, Attila                70 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          51:29 
   20   3531 Győri, János Attila          64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub           1:16:40 



F40A Selejtező 1  (24)    4.4 km  120 m   15 ep   

    1   4025 Dezső, Sándor                69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     24:43 
    2   4021 Kovács, László ifj. dr.      66 PVS Pécsi Vasutas SK                   25:25 
    3   4008 Egei, Tamás                  63 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      25:45 
    4   4019 Juhász, Gábor                66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     27:43 
    5   4022 Győri, Lajos                 69 FSC Futárok SC                         28:01 
    6   4023 Kovács, Ferenc dr.           67 PVS Pécsi Vasutas SK                   28:02 
    7   4007 Siegler, Konrád              66 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     29:06 
    8   4014 Erdélyi, Gyula               66 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            29:39 
    9   4010 Marton, János                68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     29:58 
   10   4017 Rózsa, Géza                  66 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     30:21 
   11   4026 Lénárt, István               68 FSC Futárok SC                         30:40 
   12   4016 Schell, Antal ifj.           69 PSE Postás SE                          34:06 
   13   4005 Báder, Attila                69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     35:52 
   14   4013 Gyallai, János               65 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             35:57 
   15   4018 Kinde, Kálmán                68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     36:59 
   16   4015 Csatlós, Ferenc              69 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              37:02 
   17   4003 Zagyi, László                67 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     38:11 
   18   4020 Fekete, Gábor                69 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     40:22 
   19   4001 Szebeli, István              68 SSC Siketek SC Budapest                40:27 
   20   4002 Hanyicska, Mihály            69 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     45:02 
   21   4011 Paskuj, Mátyás               67 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     45:16 
   22   4006 Pózna, András                65 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     45:59 
   23   4012 Kadocsa, Gábor               67 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     46:15 
   24   4009 Horváth, László              64 TSE Törekvés SE                      1:19:12 



F40A Selejtező 2  (26)    4.5 km  130 m   15 ep   

    1   4047 Lukács, Vilhelm              68 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             25:48 
    2   4051 Gillich, György              68 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     25:53 
    3   4046 Nagy, Tibor                  69 FSC Futárok SC                         26:29 
    4   4029 Jakus, Zoltán                68 FSC Futárok SC                         28:12 
    5   4042 Allwinger, Herwig            67 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      28:22 
    6   4053 Móro, Tibor                  66 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              29:16 
    7   4030 Horváth, Sándor              66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     29:32 
    8   4036 Argay, Gyula                 66 TSE Törekvés SE                        31:18 
    9   4039 Nagy, Ferenc                 65 PSE Postás SE                          31:48 
   10   4043 Horváth, Pál                 66 SMA Soproni Műegyetemi AC              33:07 
   11   4031 Turcsán, János               66 PVS Pécsi Vasutas SK                   33:31 
   12   4041 Varsányi, Attila             67 VTC Veszprémi Tájfutó Club             35:28 
   13   4028 Felföldi, Barnabás           68 PVS Pécsi Vasutas SK                   35:37 
   14   4049 Nagy, Ákos                   69 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            35:44 
   15   4052 Halaj, László                68 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     37:07 
   16   4048 Szitter, Attila              67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     38:36 
   17   4050 Pillmann, Gábor              67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              39:05 
   18   4054 Fehérvári, Péter             67 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            39:34 
   19   4033 Koltai, Zoltán               67 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     39:44 
   20   4045 Hetényi, Ferenc              67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     43:37 
   21   4040 Bérczes, Miklós              67 FMT FŐMTERV SK                         47:02 
   22   4044 Németh, István               67 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     47:04 
   23   4038 Tóth, László                 68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     52:02 
   24   4035 Nemoda, Ferenc               68 FSC Futárok SC                         53:45 
   25   4034 Erdős, Gábor                 65 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut   1:08:25 

        4037 Mentler, Balázs              68 SFC Széchenyi István Egyetem Sport      hiba 



F45A Selejtező 1  (22)    4.4 km  90 m   13 ep    

    1   4505 Mohácsy, Tamás dr.           64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             26:55 
    2   4513 Juhász, Miklós               60 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      27:54 
    3   4515 Gera, Tibor                  64 SZV Szegedi Vasutas SE                 29:29 
    4   4523 Rusvai, László               62 FSC Futárok SC                         30:59 
    5   4502 Csonka, Antal                61 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     31:25 
    6   4512 Gabnai, Ernő                 61 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     31:29 
    7   4506 Tóth, Károly                 60 VTC Veszprémi Tájfutó Club             31:58 
    8   4504 Károlyi, Gyula               64 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      32:43 
    9   4507 Weiler, Zsolt                62 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     32:55 
   10   4514 Nemesházi, László            60 PSE Postás SE                          33:31 
   11   4520 Blézer, Attila               64 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     33:50 
   12   4501 Sramkó, Tibor                61 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            33:54 
   13   4517 Vass, Zoltán                 63 SZV Szegedi Vasutas SE                 34:14 
   14   4521 Körmendi, Miklós             64 MSE Megalódusz SE                      36:14 
   15   4516 Mets, Miklós                 61 OSC Orvosegyetem SC                    42:04 
   16   4511 Szőke, Zoltán                64 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              43:29 
   17   4508 D. Szabó, Gyula              60 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     43:51 
   18   4519 Zempléni, András dr.         60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        45:26 
   19   4522 Urbán, András                60 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     50:28 
   20   4518 Cenner, Tibor dr.            62 FMT FŐMTERV SK                         51:13 
   21   4510 Katulin, Tibor               57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   1:02:02 
   22   4509 Balázs, Ottó                 63 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   1:25:16 



F45A Selejtező 2  (21)    4.5 km  95 m   13 ep    

    1   4526 Muliter, Gábor               61 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     27:10 
    2   4532 Filó, György                 63 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     29:42 
    3   4535 Takács, Csaba                62 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      29:54 
    4   4539 Tóth, Gábor                  62 SZV Szegedi Vasutas SE                 30:17 
    5   4529 Németh, Csaba                62 BÖF Budai Ősforrás SC                  31:22 
    6   4543 Tőkés, Árpád                 61 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              31:38 
    7   4537 Pokornyik, Tibor             62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     31:44 
    8   4530 Trócsányi, Zoltán            61 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     32:30 
    9   4545 Szlatényi, Ferenc            61 OSC Orvosegyetem SC                    32:50 
   10   4525 Nagy, András                 63 PSE Postás SE                          33:53 
   11   4536 Korim, Juraj                 60 XAKA Akademik TU Kosice                33:57 
   12   4533 Gadó, György                 60 OSC Orvosegyetem SC                    39:55 
   13   4534 Telek, Tibor                 60 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            40:08 
   14   4524 Sebők, Gábor                 62 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     41:06 
   15   4540 Ortmann, János               60 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        41:09 
   16   4527 Hegedüs, Béla                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              42:10 
   17   4538 Zelei, Ferenc                61 HBS Honvéd Bottyán SE                  46:15 
   18   4541 Peregi, Tamás                61 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     49:58 
   19   4544 Borbély, Gábor               61 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     51:55 
   20   4542 Incze, András Péter dr.      62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK      1:01:33 
   21   4528 Dobrossy, István dr.         60 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü   1:09:23 



F50A Selejtező 1  (23)    4.0 km  85 m   14 ep    

    1   5013 Dosek, Ágoston               55 OSC Orvosegyetem SC                    25:19 
    2   5023 Kaszás, György               58 HER Herkules SE Balatonalmádi          25:41 
    3   5007 Kele, József                 59 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     27:06 
    4   5010 Margittai, Endre             57 SMA Soproni Műegyetemi AC              28:01 
    5   5018 Győri, László                56 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            28:03 
    6   5022 Kerényi, Dénes               57 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     28:57 
    7   5004 Hajagos, Henrik              59 SZV Szegedi Vasutas SE                 29:19 
    8   5002 Harkányi, Csaba              55 HAV Havas Szabadidő Klub               29:58 
    9   5008 Kocsis, László               58 FSC Futárok SC                         30:30 
   10   5011 Jankó, Tamás                 58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     31:35 
   11   5019 Németh, Ferenc               58 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              32:06 
   12   5024 Plájer, Lajos                56 SMA Soproni Műegyetemi AC              33:53 
   13   5003 Tóth, Lajos                  57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     34:06 
   14   5006 Mizúr, Jan                   55 PSE Postás SE                          34:37 
   15   5005 Virág, Gyula                 55 THS Taszár Honvéd SE                   37:23 
   16   5016 Szabovik, Zoltán             56 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     37:57 
   17   5020 Hrenkó, László               59 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     38:10 
   18   5015 Imeli, János                 56 MSE Megalódusz SE                      39:29 
   19   5012 Somlay, Gábor                56 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          40:13 
   20   5017 Halász, Elemér               58 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     40:54 
   21   5014 Krolopp, Frigyes             55 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     46:58 
   22   5001 Ádám, András                 56 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          48:18 
   23   5021 Dömötör, Imre                58 SFC Széchenyi István Egyetem Sport     50:33 



F50A Selejtező 2  (21)    3.8 km  80 m   13 ep    

    1   5041 Kürti, István                57 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              24:37 
    2   5045 Vankó, Péter                 59 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     25:21 
    3   5029 Kóger, Gyula                 55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              26:11 
    4   5044 Szokol, Lajos                56 SZV Szegedi Vasutas SE                 26:43 
    5   5034 Pápai, János                 58 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          27:06 
    6   5027 Honfi, Gábor                 55 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     27:25 
    7   5031 Fehér, Mihály                57 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     28:56 
    8   5048 Kiss, Tibor                  57 FSC Futárok SC                         29:10 
    9   5037 Kubacsek, József             56 FSC Futárok SC                         32:14 
   10   5047 Nagy, Márton                 59 VTC Veszprémi Tájfutó Club             32:18 
   11   5042 Zsilkin, Viktor              56 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     32:56 
   12   5032 Sáfrán, Zoltán               57 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          33:15 
   13   5025 Franczia, Vilmos             55 MCS Ménfőcsanak TSZ SE                 33:38 
   14   5038 Törjék, György               55 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     33:46 
   15   5033 Nagy, Zsolt                  59 FMT FŐMTERV SK                         35:42 
   16   5039 Hideg, István                59 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     36:32 
   17   5046 Hadnagy, Árpád               59 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     40:51 
   18   5035 Fleischer, Zoltán            58 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     42:21 
   19   5030 Ormay, György                57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        44:53 
   20   5028 Szebényi, Béla               57 KAL Kalocsai SE                        45:22 
   21   5043 Balogh, Iván dr.             50 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     59:07 



F55A Selejtező  (34)      3.5 km  80 m   15 ep    

    1   5503 Balla, Sándor                54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     24:38 
    2   5514 Hegedüs, András              50 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     25:04 
    3   5535 Fey, Sándor                  54 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     25:06 
    4   5505 Bikki, Sándor                51 HER Herkules SE Balatonalmádi          25:28 
    5   5527 Ládi, János                  51 BTK Bakonyi Tájfutó Klub               25:50 
    6   5518 Erdélyi, Tibor               53 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     27:22 
    7   5521 Molnár, Gábor                50 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     27:42 
    8   5507 Bacsó, Attila                51 HER Herkules SE Balatonalmádi          28:05 
    9   5534 Petró, Géza                  53 FSC Futárok SC                         28:12 
   10   5513 Kovács, Attila               51 ZSC Zöld Sportok Clubja                28:32 
   11   5524 Spiegl, János                53 SMA Soproni Műegyetemi AC              28:38 
   12   5517 Kaján, László                51 FMT FŐMTERV SK                         29:32 
   13   5532 Horváth, Tivadar             53 HER Herkules SE Balatonalmádi          29:39 
   14   5510 Melkes, Antal                53 SMA Soproni Műegyetemi AC              29:41 
   15   5502 Korbély, Tibor               50 HER Herkules SE Balatonalmádi          30:26 
   16   5512 Horváth, György              52 PSE Postás SE                          31:05 
   17   5506 Drávucz, Imre                50 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     31:09 
   18   5529 Lévai, Kálmán                54 KSE Karcagi SE                         31:25 
   19   5533 Biró, Sándor                 53 KRI Kristály Tájfutó és Természetj     31:35 
   20   5508 Fluck, István                50 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              31:37 
   21   5504 Tertsch, Antal               53 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              31:38 
   22   5523 Ludvig, István               53 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     31:43 
   23   5516 Zsilinszky, Pál              52 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     32:30 
   24   5528 Aknai, Antal                 51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     34:26 
   25   5536 Kolláth, Gábor               52 SFC Széchenyi István Egyetem Sport     34:48 
   26   5522 Lajtai, Sándor               51 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              34:49 
   27   5519 Juhász, István               53 BÖF Budai Ősforrás SC                  35:16 
   28   5515 Csőkör, György dr.           54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     35:42 
   29   5525 Szűcs B., Levente            50 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     36:01 
   30   5526 Magyar, János                52 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     36:49 
   31   5530 Vitéz, László                50 HER Herkules SE Balatonalmádi          37:38 
   32   5509 Olajos, Ferenc               54 PSE Postás SE                          41:54 
   33   5520 Nagy, Balázs                 54 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        42:48 
   34   5531 Mészáros, Károly             54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     46:25 



F60A Selejtező  (31)      3.0 km  60 m   12 ep    

    1   6010 Lénárd, Miklós               45 ETC Egri Testedző Club                 22:58 
    2   6025 Boros, Zoltán                48 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     23:15 
    3   6024 Zánkay, András               47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     23:20 
    4   6023 Kovács, András               48 HBS Honvéd Bottyán SE                  23:22 
    5   6006 Salga, István dr.            49 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     23:35 
    6   6020 Vincze, István               49 HER Herkules SE Balatonalmádi          24:08 
    7   6005 Gyalog, László               49 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     24:09 
    8   6026 Hunyadvári, László           48 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     25:10 
    9   6027 Sindely, Pál dr.             47 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE       25:12 
   10   6029 Lörincz, Gábor               49 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     25:23 
   11   6007 Komár, Béla                  45 HER Herkules SE Balatonalmádi          25:26 
   12   6013 Gömbös, Gyula                48 SKS Sárvári Kinizsi SE                 25:49 
   13   6015 Kardos, Ferenc dr.           47 OSC Orvosegyetem SC                    26:21 
   14   6031 Gulyás, Gyula                48 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     26:27 
   15   6003 Tüskés, György               49 SUN Sün SC Veszprém                    26:41 
   15   6016 Blum, László id.             48 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE       26:41 
   17   6032 Bogdanovits, András          48 MSE Megalódusz SE                      26:49 
   18   6001 Balázsy, László              49 PVS Pécsi Vasutas SK                   27:16 
   19   6008 Vajda, László                46 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     27:18 
   20   6002 Gáncs, Kálmán                47 HER Herkules SE Balatonalmádi          29:05 
   21   6021 Tóth, Béla                   49 HBS Honvéd Bottyán SE                  29:14 
   22   6018 Németh, Jenő                 49 BTK Bakonyi Tájfutó Klub               29:19 
   23   6030 Csongrádi, Jenő              46 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     29:26 
   24   6017 Kutnyánszky, Ernő            49 THS Taszár Honvéd SE                   30:33 
   25   6004 Andrási, Lajos               48 HER Herkules SE Balatonalmádi          32:07 
   26   6012 Kovács, László dr.           40 PVS Pécsi Vasutas SK                   32:44 
   27   6009 Mohácsi, József              45 HAV Havas Szabadidő Klub               33:37 
   28   6022 Rétfalvi, Lajos              46 JSS Jánosháza SK                       37:07 
   29   6028 Lázár, László                48 PSE Postás SE                          38:38 
   30   6011 Felber, Gyula                47 HER Herkules SE Balatonalmádi          39:44 

        6019 Vida, István                 47 OSC Orvosegyetem SC                     hiba 



N14E Selejtező 1  (24)    2.8 km  60 m   9 ep     

    1   1311 Szuromi, Luca                96 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              20:38 
    2   1309 Weiler, Virág                96 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     21:52 
    3   1316 Konrád, Krisztina            95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             21:58 
    4   1302 Tóth, Enikő                  95 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     23:13 
    5   1325 Varga, Viktória              95 SKS Sárvári Kinizsi SE                 24:39 
    6   1321 Becze, Rita                  96 PVS Pécsi Vasutas SK                   25:09 
    7   1319 Vonyó, Réka Virág            96 PVS Pécsi Vasutas SK                   25:15 
    8   1305 Cseh, Anett                  95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            25:20 
    9   1324 Tóth, Blanka                 96 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     28:00 
   10   1310 Tölgyesi, Blanka             95 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     28:28 
   11   1307 Molnár, Krisztina            96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     28:42 
   12   1327 Faggyas, Réka                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      28:56 
   13   1322 Palkovics, Éva               96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            29:12 
   14   1314 Faggyas, Petra               96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      29:36 
   15   1304 Nagy, Klára                  97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     30:25 
   16   1317 Erős, Evelin                 95 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     31:20 
   17   1308 Lénárt, Viktória             97 PAK Paksi SE                           32:45 
   18   1301 Vass, Luca                   95 SZV Szegedi Vasutas SE                 34:27 
   19   1303 Molnár, Viktória             96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     37:36 
   20   1306 Sulyok, Kamilla              96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     38:44 
   21   1315 Zsolnai, Jennifer            96 SKS Sárvári Kinizsi SE                 39:25 
   22   1320 Egyed, Noémi                 97 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   1:01:47 

        1318 Hanyicska, Zsaklin           95 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      hiba 
        1326 Simon, Cintia                98 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      hiba 



N14E Selejtező 2  (26)    2.8 km  60 m   9 ep     

    1   1341 Balázs, Otília               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     20:35 
    2   1354 Dénes, Orsolya               95 KAL Kalocsai SE                        22:13 
    3   1339 Udvari, Lilla                95 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     22:39 
    4   1348 Liszka, Eszter               96 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             24:01 
    5   1351 Viniczai, Csenge             97 PVS Pécsi Vasutas SK                   25:01 
    6   1335 Péntek, Gréti                96 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     25:37 
    7   1328 Váradi, Vivien               95 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             26:43 
    8   1353 Kadocsa, Rebeka              95 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     26:49 
    9   1344 Simon, Alexandra Natáli      96 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     26:54 
   10   1332 Schwendtner, Réka            96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              27:19 
   11   1330 Szentes, Dóra                96 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     27:57 
   12   1345 Goldmann, Júlia              96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            28:49 
   13   1349 Graics, Kinga                96 PVS Pécsi Vasutas SK                   29:03 
   14   1333 Gera, Krisztina              97 SZV Szegedi Vasutas SE                 31:37 
   15   1342 Baumholczer, Eszter          95 PVS Pécsi Vasutas SK                   32:14 
   16   1334 Bán, Zsanett                 95 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     35:07 
   17   1338 Völgyesi, Melody             97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     35:18 
   18   1350 Faragó, Mária                95 SZV Szegedi Vasutas SE                 35:44 
   19   1340 Gubicza, Viktória            96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     35:57 
   20   1343 Bognár, Gabriella            95 SKS Sárvári Kinizsi SE                 36:34 
   21   1337 Szuromi, Hanga               00 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              37:38 
   22   1331 Horváth, Hanga               97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     39:10 
   23   1346 Egei, Petra                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      39:27 
   24   1347 Pálinkás, Rita               96 BDI Budapesti Diáksport Szövetség      44:42 
   25   1329 Sulyok, Natasa               97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     51:47 
   26   1352 Árki, Dóra                   97 PAK Paksi SE                         1:03:28 



N16E Selejtező  (26)      3.0 km  65 m   12 ep    

    1   1659 Zempléni, Réka               93 SIR Sirályok SE                        22:35 
    2   1675 Bartus, Petra                94 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     23:06 
    3   1670 Tóth, Krisztina              93 VTC Veszprémi Tájfutó Club             23:12 
    4   1674 Balogh, Réka                 93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub             23:31 
    5   1662 Miháczi, Diana               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      23:58 
    6   1667 Rusvai, Katalin              93 FSC Futárok SC                         25:04 
    7   1663 Szabari, Bernadett           93 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     25:36 
    8   1669 Goldmann, Dóra               93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            26:13 
    9   1655 Varsányi, Kinga              94 VTC Veszprémi Tájfutó Club             29:01 
   10   1668 Hajdu, Dorisz                94 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      29:14 
   11   1673 Kinde, Vanda                 94 SIR Sirályok SE                        29:46 
   12   1672 Faggyas, Eszter              94 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      29:55 
   13   1661 Paskuj, Rebeka               93 SIR Sirályok SE                        30:39 
   14   1666 Pózna, Diána                 93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     30:53 
   15   1665 Nedeczey Ruzsák, Míra        94 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     30:58 
   16   1658 Kiss, Nikolett               93 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     32:35 
   17   1657 Dénes, Krisztina             93 KAL Kalocsai SE                        33:04 
   18   1653 Gömbös, Szilvia              93 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     33:53 
   19   1651 Farkas, Dóra                 94 SZV Szegedi Vasutas SE                 34:35 
   20   1652 Ózsvári, Eszter              93 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     34:49 
   21   1660 Kopasz, Rebeka Réka          93 KAL Kalocsai SE                        36:48 
   22   1656 Szerdahelyi, Dóra            93 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     38:37 
   23   1664 Hrotkó, Eszter               93 SZV Szegedi Vasutas SE                 39:35 
   24   1671 Fábián, Eszter               93 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     44:52 
   25   1676 Ágh, Barbara                 93 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     51:01 
   26   1654 Vizi, Bernadett              94 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   1:00:56 



N18E Selejtező  (26)      3.5 km  55 m   12 ep    

    1   1858 Kovács, Filoména             92 PVS Pécsi Vasutas SK                   25:15 
    2   1877 Őry, Luca                    91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     27:18 
    3   1873 Váradi, Enikő                91 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu     27:39 
    4   1860 Kovács, Anett                91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            27:49 
    5   1867 Tóth, Réka                   91 SZV Szegedi Vasutas SE                 28:06 
    6   1871 Szokol, Mónika               92 SZV Szegedi Vasutas SE                 28:17 
    7   1870 Lajos, Luca                  92 PVS Pécsi Vasutas SK                   29:04 
    8   1866 Ďurčová, Ivana               92 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             29:38 
    9   1854 Tóth, Korinna                92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            29:59 
   10   1864 Pózna, Anna                  92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá     30:16 
   11   1875 Ozsvárt, Dóra                92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            30:55 
   12   1853 Juhász V., Renáta            91 SZV Szegedi Vasutas SE                 31:46 
   13   1869 Király, Amanda               92 ETC Egri Testedző Club                 31:57 
   14   1861 Csóti, Diána                 92 KAL Kalocsai SE                        32:48 
   15   1859 Németh, Luca                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     33:04 
   16   1868 Szepesi, Szilvia             92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     35:25 
   17   1863 Reisinger, Rita              92 PVS Pécsi Vasutas SK                   36:16 
   18   1874 Paskuj, Sára                 91 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     37:17 
   19   1852 Balla, Brigitta              91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            37:26 
   20   1872 Kovács, Júlia Virág          91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE       37:29 
   21   1865 Oszkó, Dóra                  92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     37:44 
   22   1862 Sándor, Lilla                92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            39:39 
   23   1851 Kakuk, Zsófia                92 SZV Szegedi Vasutas SE                 40:32 
   24   1856 Vizi, Kata Veronika          92 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     43:03 
   25   1855 Benke, Zsanett               91 SZV Szegedi Vasutas SE                 43:42 
   26   1876 Ritter, Zsanett              92 BDI Budapesti Diáksport Szövetség      46:22 



N20E Selejtező  (11)      3.7 km  75 m   13 ep    

    1   2059 Bertóti, Regina              90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             25:12 
    2   2058 Györgyi, Csenge              89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     26:10 
    3   2051 Tibay, Ilona                 90 SIR Sirályok SE                        27:06 
    4   2053 Sisa, Dorottya               89 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     32:05 
    5   2056 Zsigmond, Tímea              90 SZV Szegedi Vasutas SE                 32:20 
    6   2061 Varga, Adél                  90 SIR Sirályok SE                        32:58 
    7   2060 Farkas, Mariann              89 SZV Szegedi Vasutas SE                 33:45 
    8   2052 Rusvai, Mónika               89 FSC Futárok SC                         35:07 
    9   2057 Gyalog, Zsófia               89 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     36:16 
   10   2054 Császár, Barbara             89 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     39:58 
   11   2062 Trócsányi, Eszter            90 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     45:28 



N21E Selejtező 1  (21)    4.1 km  90 m   16 ep    

    1    111 Makrai, Éva                  80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     25:13 
    2    112 Domján, Zsuzsanna            83 PVS Pécsi Vasutas SK                   26:44 
    3    102 Szerencsi, Dóra              88 SZV Szegedi Vasutas SE                 26:54 
    4    105 Hrenkó, Ivett                87 ETC Egri Testedző Club                 27:21 
    5    106 Őry, Eszter                  88 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     27:41 
    5    113 Veresné Gyalog, Zsuzsanna    78 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     27:41 
    7    118 Zsigmond, Száva              85 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             28:40 
    8    110 Fenyvesi, Laura              88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              29:34 
    9    101 Sebők, Éva                   84 PVS Pécsi Vasutas SK                   30:42 
   10    103 Kövér, Csilla                84 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     31:02 
   11    117 Balogh, Edina                79 FSC Futárok SC                         33:40 
   12    107 Daragó, Zsófia               86 ETC Egri Testedző Club                 34:04 
   13    115 Borsiné Petrik, Zsuzsa       78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          36:30 
   14    109 Dóczi, Petra                 78 OSC Orvosegyetem SC                    38:58 
   15    104 Szunyog, Emese               81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              40:07 
   16    122 Pap, Viktória                80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     41:25 
   17    123 Győri, Judit                 85 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            47:27 
   18    121 Ádám, Vera                   79 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          49:48 
   19    119 Kormány, Anita               79 SSC Siketek SC Budapest                50:31 
   20    120 Szukics, Annamária           76 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     56:32 
   21    108 Fövenyessy, Gabriella        77 FMT FŐMTERV SK                       1:02:57 



N21E Selejtező 2  (20)    4.2 km  90 m   15 ep    

    1    147 Macinská, Jana               86 ETC Egri Testedző Club                 26:20 
    2    138 Szerencsi, Ildikó            85 SZV Szegedi Vasutas SE                 26:55 
    3    145 Rakayova, Martina            76 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             27:59 
    4    126 Simon, Ágnes                 74 ETC Egri Testedző Club                 28:39 
    5    136 Császár, Éva                 78 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     29:14 
    6    135 Prékop, Márta                82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              29:29 
    7    129 Kelemen, Bernadett           84 PVS Pécsi Vasutas SK                   30:31 
    8    143 Fekete, Zsuzsa               83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              31:10 
    9    125 Rostás, Anikó                75 KAL Kalocsai SE                        31:33 
   10    128 Tokaji, Mónika               77 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     33:06 
   11    142 Csikós, Nóra                 83 FSC Futárok SC                         33:50 
   12    141 Szabó, Veronika              76 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          34:00 
   13    130 Mezei, Anikó                 77 FSC Futárok SC                         34:21 
   14    127 Balogh, Szilvia Odett        75 KAL Kalocsai SE                        36:20 
   15    144 Kovács, Edit                 82 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          36:26 
   16    134 Szabó, Ágnes                 80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     37:14 
   17    131 Szigetfy, Ildikó             76 HER Herkules SE Balatonalmádi          40:11 
   18    146 Győri, Gabriella             84 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            53:21 
   19    148 Böröcz, Ildikó               84 PAK Paksi SE                           59:25 
   20    140 Tüskéné Borszéki, Erika      77 SSC Siketek SC Budapest              1:13:48 



N35A Selejtező  (17)      3.7 km  75 m   13 ep    

    1   3562 Kovács, Bernadett            73 PVS Pécsi Vasutas SK                   25:54 
    2   3556 Boros, Anna                  70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            26:49 
    3   3565 Hornyák, Mariann             73 DTC Diósgyőri Tájfutó Club             27:30 
    4   3566 Lovasi, Katalin              71 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              29:00 
    5   3563 Nagy, Ákosné                 72 SDS Salgótarjáni Dornyay SE            30:04 
    6   3567 Horváti, Réka                70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     30:43 
    7   3560 Marosfalvi, Eszter           73 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     32:24 
    8   3564 Cserjés, Andrea dr.          70 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     32:41 
    9   3554 Nagy, Orsolya                70 TSE Törekvés SE                        33:22 
   10   3557 Riczel, Zsuzsanna            70 PSE Postás SE                          34:18 
   11   3569 Tolnay, Katalin              73 SMA Soproni Műegyetemi AC              35:09 
   12   3561 Dénes, Ildikó                69 KAL Kalocsai SE                        37:48 
   13   3553 Zelena, Dóra                 70 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és     38:52 
   14   3551 Nagyné Bódis, Borbála        72 FSC Futárok SC                         42:12 
   15   3552 Kovács, Judit                73 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     44:40 
   16   3558 Hanyicska, Mihályné          70 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz     45:18 
   17   3568 Blum, Henriette              70 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE       46:08 



N40A Selejtező  (25)      3.2 km  70 m   14 ep    

    1   4065 Tömördi, Ágnes               63 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     23:01 
    2   4077 Viniczainé Kovács, Ildikó    69 PVS Pécsi Vasutas SK                   23:56 
    3   4070 Győrffy, Gabriella           67 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     24:54 
    4   4064 Csillag, Vera                67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              26:11 
    5   4087 Turcsánné Cseh, Erzsébet     66 PVS Pécsi Vasutas SK                   26:30 
    6   4080 Mátyás, Ildikó               63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              26:54 
    7   4069 Jakubecz, Andrea             67 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar     27:59 
    8   4078 Kissné Kiss, Mária           57 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     28:19 
    9   4063 Skerletz, Imola              69 SMA Soproni Műegyetemi AC              29:32 
   10   4061 Lovas, Ágnes                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              30:14 
   11   4062 Németh, Zsoltné              68 VHS Veszprémi Honvéd SE                31:11 
   12   4066 Bányai, Réka                 67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     31:12 
   13   4075 Juhászné Bálint, Ildikó      67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     31:37 
   14   4079 Papanek, Ilona               69 TSE Törekvés SE                        32:23 
   15   4085 Tóth, Marianna               67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              32:58 
   16   4072 Kiss, Teodóra                68 ETC Egri Testedző Club                 34:16 
   17   4088 Síkhegyi, Gabriella          65 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     36:27 
   18   4071 Tamásné Szakács, Judit       66 MSE Megalódusz SE                      37:10 
   19   4083 Tóth, Károlyné               67 VTC Veszprémi Tájfutó Club             37:29 
   20   4081 Nagypéter, Mária             62 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak     38:17 
   21   4074 Orbán, Judit                 67 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        38:35 
   22   4084 Erőss, Anikó                 66 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     38:53 
   23   4082 Erdősné Németh, Ágnes        67 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     40:19 
   24   4067 Radics, Anna                 65 ETC Egri Testedző Club                 41:16 
   25   4086 Károssy, Réka                69 SZV Szegedi Vasutas SE                 42:37 



N45A Selejtező  (17)      2.9 km  40 m   11 ep    

    1   4569 Jenővári, Gabriella          57 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     25:37 
    2   4551 Szerencsiné Csamangó, Jusz   62 PUS Pusztamérgesi SE                   25:43 
    3   4555 Kaszásné Boa, Ágnes          64 HER Herkules SE Balatonalmádi          25:51 
    4   4559 Krasznai, Orsolya            64 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     28:01 
    5   4560 Ludvig, Ágnes                54 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     28:41 
    6   4557 Dániel, Edit                 58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     28:52 
    7   4553 Ajkai, Adrien                64 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        28:53 
    8   4566 Marczis, Márta               61 ETC Egri Testedző Club                 30:08 
    9   4568 Jenei, Margit                54 BÖF Budai Ősforrás SC                  30:11 
   10   4565 Balla, Katalin               60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              33:16 
   11   4558 Lukácsi, Ágnes Erika         63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              34:34 
   12   4561 Gaál, Borbála                61 HAV Havas Szabadidő Klub               35:12 
   13   4556 Regályné Zarnóczay, Klára    60 NYK Nyíregyházi Konzerv SE             35:42 
   14   4552 Vargáné Kocsis, Katalin      61 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE           39:05 
   15   4567 Hajas, Csilla                64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     42:30 
   16   4554 Kapitány, Attiláné           62 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              42:41 
   17   4562 Gösswein, Judit              51 PSE Postás SE                          50:32 



N50A Selejtező  (20)      2.9 km  50 m   11 ep    

    1   5065 Horváth, Magda               52 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      21:52 
    2   5064 Muzsnai, Ágota dr.           55 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     22:00 
    3   5060 Mező, Éva                    56 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              26:08 
    4   5062 Szopori, Éva                 55 KRI Kristály Tájfutó és Természetj     27:56 
    5   5054 Kocsis, Gyöngyi              55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          28:15 
    6   5053 Gelei, Zsuzsanna             55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              28:35 
    7   5058 Dömötörné Horváth, Erzsébe   59 SFC Széchenyi István Egyetem Sport     28:44 
    8   5059 Özse, Ágnes                  59 KRI Kristály Tájfutó és Természetj     28:49 
    9   5063 Takács, Ágnes                56 SZV Szegedi Vasutas SE                 29:09 
   10   5066 Hideg, Istvánné              58 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club     29:37 
   11   5068 Veresné Sipos, Etelka        55 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület     32:26 
   12   5055 Szabó, Zsuzsanna             54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     32:42 
   13   5071 Lévainé Kovács, Róza         57 KSE Karcagi SE                         33:10 
   14   5056 Bérdiné Balázs, Katalin      59 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK        34:32 
   15   5061 Kovács, Olga                 55 HAV Havas Szabadidő Klub               35:28 
   16   5057 Benga, Andrásné              52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              36:11 
   17   5067 Nagy, Zsuzsanna dr.          59 HER Herkules SE Balatonalmádi          36:31 
   18   5069 Pápainé Poós, Ildikó         59 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          41:32 
   19   5051 Mészárosné Boros, Valéria    57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   1:14:57 

        5070 Szabovikné Szuromi, Zsuzsa   57 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület      hiba