Hosszútávú OBV 2007.04.08. 18:35
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                          Idő 



F18E  (36)                14.0 km  615 m   28 ep  

    1    120 Bereczki Máté                90 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:55:45 
    2    107 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        1:57:09 
    3    122 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        1:57:26 
    4    124 Pongrácz Ervin               91 VHS Veszprémi Honvéd SE                   1:58:43 
    5    103 Kaló Attila                  89 ETC Egri Testedző Club                    1:59:50 
    6    131 Györgyi Máté                 90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        1:59:57 
    7    125 Fráter Tamás                 90 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        2:01:24 
    8    118 Pápai Tamás                  89 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             2:01:50 
    9    117 Vellner Gábor                90 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        2:03:03 
   10    109 Morvai András                90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               2:09:32 
   11    106 Ringer Stefan                   ATU ATU Kosice                            2:10:27 
   12    116 Kuzmann Zsolt                89 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        2:11:48 
   13    105 Horváth Tamás                89 SZV Szegedi Vasutas SE                    2:14:04 
   14    130 Spisák László                90 FSC Futárok SC                            2:21:48 
   15    104 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        2:24:31 
   16    129 Fehérvári Zsolt              90 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               2:27:17 
   17    112 Tölgyesi Ákos ifj.           92 VHS Veszprémi Honvéd SE                   2:33:36 
   18    108 Pálinló Márton               91 SZV Szegedi Vasutas SE                    2:39:05 
   19    101 Kaptur Ádám                  91 VHS Veszprémi Honvéd SE                   2:41:19 
   20    113 Szaknyéri Vendel Attila      90 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        2:43:13 
   21    115 Zoboki Barna                 92 THT Tapolcai Honvéd SE                    2:43:47 
   22    100 Hráb Dániel                  91 ETC Egri Testedző Club                    2:44:50 
   23    126 Kósa Gábor                   90 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        2:49:38 
   24    111 Bugár Gergely                92 BOF Budai Ősforrás SC                     2:49:43 
   25    134 Szántó Gergely               89 MSE Megalódusz SE                         2:59:40 
   26    102 Tóth Károly ifj.             90 THT Tapolcai Honvéd SE                    3:04:22 
   27    135 Nagy Kristóf                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        3:06:33 
   28    121 Kovács Boldizsár             91 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             3:13:05 
   29    119 Kinde Mátyás                 91 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 3:25:30 
   30    136 Hartmann Ákos                92 THT Tapolcai Honvéd SE                    3:33:06 

         110 Szivák András                90 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                hiba 
         132 Szivós Dániel                91 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu           hiba 
         127 Mizur Peter                     FAR Farmaceut Bratislava                     hiba 
         114 Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE                  hiba 
         133 Molek Dávid                  92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE                  hiba 
         123 Farkas Gábor Ottó            91 SZV Szegedi Vasutas SE                       hiba 



F20E  (13)                17.2 km  570 m   27 ep  

    1    148 Kerényi Máté                 88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 2:03:42 
    2    144 Szabó András                 88 ETC Egri Testedző Club                    2:10:40 
    3    147 Tari Gábor                   88 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             2:24:55 
    4    138 Szép Zoltán                  87 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 2:32:59 
    5    145 Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        2:33:33 
    6    143 Tári Kornél                  88 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             2:51:11 
    7    142 Viczián Péter                87 SZV Szegedi Vasutas SE                    2:55:58 
    8    137 Ferenczi Krisztián           87 ETC Egri Testedző Club                    3:08:37 
    9    146 Halász Balázs                87 ETC Egri Testedző Club                    3:27:21 
   10    150 Kovács Dávid                 87 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             3:39:01 
   11    140 Domán Rajmund                88 THT Tapolcai Honvéd SE                    4:18:02 

         139 Szivák Béla                  87 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                hiba 
         141 Kelemeny Dávid               88 ETC Egri Testedző Club                       hiba 



F21E  (45)                20.8 km  945 m   31 ep  

    1    161 Vonyó Péter                  74 PVS Pécsi Vasutas SK                      2:16:28 
    2    168 Zsebeházy István             85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        2:17:54 
    3    167 Lévai Ferenc                 74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        2:20:47 
    4    166 Shtelmakh Maksym             78 UKR Team Ukraine                          2:21:14 
    5    169 Bogya Tamás                  86 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         2:24:29 
    6    164 Koprivanacz Imre             82 KAL Kalocsai SE                           2:29:51 
    7    187 Bogos Tamás                  84 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             2:31:16 
    8    155 Gavrylenko Vitali            78 UKR Team Ukraine                          2:32:11 
    9    195 Dénes Zoltán                 72 KAL Kalocsai SE                           2:34:44 
   10    193 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         2:38:12 
   11    185 Antal Miklos                 83 PVS Pécsi Vasutas SK                      2:38:14 
   12    197 Szundi Attila                80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                2:39:13 
   13    178 Drencak Tomas                   ATU ATU Kosice                            2:39:48 
   14    191 Kovács Ádám                  86 ETC Egri Testedző Club                    2:45:47 
   15    151 Józsa Gábor                  83 TSE Törekvés SE                           2:46:56 
   16    189 Tóth Ádám                    86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                2:47:13 
   17    179 Bukovac Maros                   FAR Farmaceut Bratislava                  2:48:41 
   18    156 Szajkó Csaba                 85 ETC Egri Testedző Club                    2:52:06 
   19    180 Kovács Róbert                86 PVS Pécsi Vasutas SK                      2:52:27 
   20    192 Scultéty Márton              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 2:53:59 
   21    196 Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        3:14:08 
   22    181 Mertanen Simo                   LAR Lappeen Riento                        3:16:26 
   23    152 Hrnciar Dusan                   FAR Farmaceut Bratislava                  3:17:46 
   24    172 Harkányi Zoltán              80 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        3:20:13 
   25    174 Vizi Tibor                   80 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        3:23:02 
   26    175 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        3:30:25 
   27    184 Lenkei Ákos                  82 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        3:32:18 
   28    176 Forrai Gábor                 79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        3:39:03 
   29    162 Forrai Miklós                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        3:42:23 
   30    171 Farkas Viktor                84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        3:42:31 
   31    170 Mézes Tibor Sólyom           74 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        3:47:41 
   32    160 Werner Péter                 73 CBD Ceglédi Bem Vasutas                   3:52:35 
   33    165 Papp Jácint                  82 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        4:02:31 
   34    177 Kemenczky Jenő               67 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        4:02:57 
   35    157 Szóka Attila                 73 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá        4:02:58 
   36    154 Szabó Róbert                 80 SZV Szegedi Vasutas SE                    4:06:16 

         190 Dobrossy Ádám                74 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü           hiba 
         159 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu           hiba 
         158 Halász Gergő                 85 ETC Egri Testedző Club                       hiba 
         194 Torniainen Ilkka                LAR Lappeen Riento                           hiba 
         186 Turkka Tuukka                   LAR Lappeen Riento                           hiba 
         182 Teiszler Zoltán              81 SFC Széchenyi István Egyetem Sport           hiba 
         173 Novai György                 75 SZV Szegedi Vasutas SE                       hiba 
         183 Sinkó János                  83 SZV Szegedi Vasutas SE                       hiba 
         163 Vajda Kolos                  76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut           hiba 



F35A  (18)                13.9 km  640 m   30 ep  

    1    217 Hajdu Martin                 70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:42:57 
    2    215 Nagy Tibor                   69 FSC Futárok SC                            1:45:39 
    3    211 Hegedüs Péter                68 KAL Kalocsai SE                           1:48:14 
    4    216 Maros Ervin Péter            72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        1:48:50 
    5    203 Gillich György               68 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        1:58:12 
    6    207 Dosek Ágoston                55 OSC Orvosegyetem SC                       2:00:35 
    7    200 Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        2:00:51 
    8    198 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        2:01:39 
    9    199 Fehér Ferenc                 70 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        2:01:40 
   10    206 Schultheisz György           69 KFK KFKI Petőfi Sportkör                  2:06:44 
   11    210 Várvölgyi Szilárd            70 THT Tapolcai Honvéd SE                    2:18:29 
   12    202 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        2:22:08 
   13    208 Serestey Áron                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        2:31:10 
   14    201 Goldmann Róbert              68 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               2:38:29 
   15    213 Tornai Szabolcs              71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        2:39:00 
   16    209 Ipsics László                68 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru        3:07:22 
   17    204 Marczis István ifj.          70 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               3:15:14 

         212 Borbás Nándor                71 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és           hiba 



F40A  (29)                12.2 km  630 m   20 ep  

    1    229 Egei Tamás                   63 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:33:13 
    2    237 Pollak Jozef                    ATU ATU Kosice                            1:35:35 
    3    240 Szieberth Péter              63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 1:36:11 
    4    224 Mohácsy Tamás dr.            64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                1:36:53 
    5    248 Viniczai Ferenc              65 PVS Pécsi Vasutas SK                      1:37:22 
    6    220 Gillich István               66 MSE Megalódusz SE                         1:46:06 
    7    238 Gyallai János                65 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                1:48:30 
    8    232 Prill László                 63 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             1:52:34 
    9    245 Horváth Sándor               66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        1:56:37 
   10    234 Turcsán János                66 PVS Pécsi Vasutas SK                      1:57:17 
   11    247 Siegler Konrád               66 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        1:57:40 
   12    246 Tálas Sándor                 64 OSC Orvosegyetem SC                       1:59:59 
   13    236 Gera Tibor                   64 SZV Szegedi Vasutas SE                    2:00:02 
   14    235 Szőcs László                 58 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        2:00:41 
   15    239 Nógrádi Csaba                67 KRI Kristály Tájfutó és Természetj        2:02:26 
   16    243 Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        2:04:10 
   17    231 Fehérvári Péter              67 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               2:05:12 
   18    227 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        2:12:27 
   19    228 Kovács Gábor                 67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             2:15:57 
   20    242 Garda Árpád                  62 DHS Debreceni Honvéd SE                   2:19:14 
   21    221 Török József                 65 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                2:19:36 
   22    219 Zoboki Mihály                66 THT Tapolcai Honvéd SE                    2:23:15 
   23    226 Kovalcsik István             66 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             2:31:31 
   24    225 Iski Ferenc                  66 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        2:42:16 
   25    218 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        2:44:00 
   26    241 Szabó Csaba                  66 BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  2:44:52 
   27    233 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        2:53:19 
   28    223 Paskuj Mátyás                67 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club        3:24:44 

         244 Sarkka Urpo                     BSC Balatonfüredi SC                         hiba 



F45A  (32)                10.6 km  435 m   20 ep  

    1    256 Gyulai Zoltán                58 MSE Megalódusz SE                         1:18:31 
    2    261 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:23:01 
    3    251 Pápai János                  58 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             1:26:41 
    4    260 Rusvai László                62 FSC Futárok SC                            1:28:46 
    5    255 Bertóti Edgár                61 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        1:32:26 
    6    278 Tóth Károly                  60 VTC Veszprémi Tájfutó Club                1:32:38 
    7    267 Gabnai Ernő                  61 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        1:34:18 
    8    258 Domán Gábor                  60 THT Tapolcai Honvéd SE                    1:35:17 
    9    276 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:36:10 
   10    268 Nemesházi László             60 PSE Postás-Matáv SE                       1:37:35 
   11    257 Zentai László                59 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:39:54 
   12    272 Horváth László               58 PSE Postás-Matáv SE                       1:42:41 
   13    265 Kaszás György                58 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:43:54 
   14    275 Sramkó Tibor                 61 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               1:44:18 
   15    277 Hajagos Henrik               59 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:44:27 
   16    254 Varga József                 60 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              1:44:37 
   17    259 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC                       1:46:29 
   18    280 Jankó Tamás                  58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:49:08 
   19    273 Liskány József               61 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        1:50:40 
   20    270 Németh Ferenc                58 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 1:50:55 
   21    283 Tóth Gábor                   62 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:57:51 
   22    271 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        1:58:21 
   23    274 Kovács József                58 ETC Egri Testedző Club                    1:59:18 
   24    269 Rebák Sándor László          58 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        2:03:38 
   25    250 Hegedűs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 2:18:01 
   26    281 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                            2:26:48 
   27    249 Hideg István                 59 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        2:48:36 
   28    279 Cenner Tibor dr.             62 FMT FŐMTERV SK                            3:00:36 
   29    282 Dobrossy István dr.          60 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        3:07:35 

         252 Takács Csaba                 62 HER Herkules SE Balatonalmádi                hiba 
         266 Kaptur József                60 VHS Veszprémi Honvéd SE                      hiba 
         263 Kocsis László                58 FSC Futárok SC                               Disq 



F50A  (45)                8.4 km  310 m   17 ep   

    1    327 Szokol Lajos                 56 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:04:13 
    2    293 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub                  1:06:53 
    3    285 Fey Sándor                   54 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        1:07:26 
    4    304 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:08:15 
    5    301 Petró Géza                   53 FSC Futárok SC                            1:10:01 
    6    308 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:10:39 
    7    323 Pelyhe Dénes                 54 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               1:10:41 
    8    320 Győri László                 56 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               1:11:16 
    9    284 Margittai Endre              57 SMA Soproni Műegyetemi AC                 1:11:34 
   10    297 Zentai József                54 HUF HUFEZE Pásztó                         1:12:49 
   11    292 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        1:14:07 
   12    309 Fehér Mihály                 57 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        1:14:30 
   13    300 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 1:14:41 
   14    318 Kürti István                 57 PAK Paksi SE                              1:15:39 
   15    296 Zsilkin Viktor               56 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        1:16:47 
   16    287 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        1:21:18 
   17    302 Kóger Gyula                  55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 1:22:15 
   18    316 Tertsch Antal                53 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 1:24:41 
   19    322 Virág Gyula                  51 THS Taszári Honvéd SE                     1:25:12 
   20    311 Mizur Jan                    55 PSE Postás-Matáv SE                       1:25:26 
   21    306 Melkes Antal                 53 SMA Soproni Műegyetemi AC                 1:25:34 
   22    313 László Károly                54 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:27:08 
   23    312 Turkka Esko                     BSC Balatonfüredi SC                      1:29:06 
   24    303 Ludvig István                53 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        1:31:40 
   25    324 Csöngei Dezső                56 VTC Veszprémi Tájfutó Club                1:32:54 
   26    289 Viczena Miklós               57 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             1:33:45 
   27    315 Kiss Tibor                   57 FSC Futárok SC                            1:37:58 
   28    314 Törjék György                55 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        1:40:31 
   29    307 Kovács Nándor                57 PVS Pécsi Vasutas SK                      1:44:03 
   30    298 Bugár József                 53 BOF Budai Ősforrás SC                     1:47:12 
   31    305 Juhász István                53 BOF Budai Ősforrás SC                     1:50:29 
   32    291 Csikós Miklós                55 FSC Futárok SC                            1:53:20 
   33    328 Kósa Pál                     55 PVS Pécsi Vasutas SK                      1:53:40 
   34    326 Kubacsek József              56 FSC Futárok SC                            1:53:45 
   35    310 Lassila Harri                   BSC Balatonfüredi SC                      1:57:15 
   36    295 Magyar János                 52 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        1:59:25 
   37    317 Lévai Kálmán                 54 KSE Karcagi SE                            2:01:37 
   38    294 Krolopp Frigyes              55 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        2:05:32 
   39    325 Lenkei Győző                 57 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        2:07:05 
   40    299 Herter László                53 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        2:07:15 
   41    288 Olajos Ferenc                54 PSE Postás-Matáv SE                       2:12:34 
   42    319 Vámos Péter                  55 PSE Postás-Matáv SE                       2:14:17 
   43    321 Mészáros Károly              54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        2:22:41 
   44    290 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg        2:49:55 

         286 Harkányi Ádám                57 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                    hiba 



F55A  (25)                7.2 km  270 m   13 ep   

    1    347 Gyurkó László                51 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 1:01:11 
    2    330 Ládi János                   51 BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  1:02:34 
    3    349 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC                       1:08:05 
    4    343 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        1:08:29 
    5    345 Kéri Péter                   50 TSE Törekvés SE                           1:08:51 
    6    352 Horváth György               52 PSE Postás-Matáv SE                       1:11:46 
    7    339 Boros Zoltán                 48 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:12:51 
    8    331 Bikki Sándor                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:13:47 
    9    329 Vincze István                49 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:19:26 
   10    344 Scultéty Gábor               51 BOF Budai Ősforrás SC                     1:22:10 
   10    333 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:22:10 
   12    337 Szalóki Rezső                52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                1:22:34 
   13    353 Szűcs B. Levente             50 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        1:24:57 
   14    332 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        1:26:12 
   15    356 Fluck István                 50 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 1:27:49 
   16    335 Lörincz Gábor                49 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        1:30:39 
   17    350 Korbély Tibor                50 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:31:22 
   18    341 Blum László                  48 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:34:05 
   19    342 Kaján László                 51 FMT FŐMTERV SK                            1:37:22 
   20    346 Tóth Sándor                  51 ETC Egri Testedző Club                    1:38:00 
   21    355 Zsilinszky Pál               52 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        1:38:38 
   22    338 Andrási Lajos                48 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:41:15 
   23    340 Gulyás Gyula                 48 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        1:50:34 
   24    354 Halász László                52 ETC Egri Testedző Club                    1:52:17 
   25    351 Mudry Ferenc                 50 MSE Megalódusz SE                         2:23:54 



F60A  (17)                6.7 km  245 m   12 ep   

    1    366 Bozán György                 44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        1:06:19 
    2    368 Horváti György               44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        1:08:50 
    3    361 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:12:41 
    4    365 Sindely Pál dr.              47 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:12:46 
    5    369 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:17:30 
    6    359 Kardos Ferenc dr.            47 OSC Orvosegyetem SC                       1:24:14 
    7    375 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        1:27:39 
    8    373 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:29:41 
    9    363 Wengrin István               43 VTC Veszprémi Tájfutó Club                1:30:59 
   10    362 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub                  1:33:09 
   11    371 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:34:04 
   12    357 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC                       1:37:24 
   13    376 Szűcs György dr.             45 PVS Pécsi Vasutas SK                      1:40:28 
   14    364 Ballagó Béla                 44 FSC Futárok SC                            1:49:40 
   15    372 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub                  1:50:10 
   16    358 Simon Gyula                  46 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü        1:57:09 

         367 Nagy Lajos                   43 ETC Egri Testedző Club                       hiba 



F65A  (21)                5.3 km  160 m   13 ep   

    1    397 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          51:30 
    2    392 Marton Péter                 42 KTC Kaposvári Tájfutó Klub                  53:31 
    3    380 Nagy Dezső                   39 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 1:05:55 
    4    386 Bán Sándor                   41 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        1:10:20 
    5    384 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           1:10:40 
    6    377 Bányai Attila                41 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        1:12:06 
    7    391 Perényi János                42 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                1:12:51 
    8    379 Vass Tibor                   40 VHS Veszprémi Honvéd SE                   1:15:03 
    9    395 Bogdány Miklós               39 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:15:44 
   10    390 Argay Gyula                  39 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        1:15:59 
   11    398 Varga György                 39 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           1:17:45 
   12    389 Farkas Sándor                42 HAV Havas Szabadidő Klub                  1:19:26 
   13    378 Hargitai Miklós              38 TSC Tungsram SC                           1:21:41 
   14    382 Illés Vilmos                 40 SSC Siketek SC Budapest                   1:23:15 
   15    385 Lohász Márton                42 EPI Építőipari SZKI DSK (Országos         1:28:09 
   16    381 Ijjász István                39 PVS Pécsi Vasutas SK                      1:29:21 
   17    387 Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub                  1:32:12 
   18    383 Pearson John                 38 PSE Postás-Matáv SE                       1:39:13 
   19    388 Török István                 39 DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai C        2:33:52 

         396 Müller János                 40 PSE Postás-Matáv SE                          hiba 
         393 Zolarek István               42 PVS Pécsi Vasutas SK                         hiba 



F70A  (7)                 4.4 km  125 m   11 ep   

    1    404 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                   52:54 
    2    401 Németh Alajos                37 PSE Postás-Matáv SE                         53:59 
    3    403 Buncsik János                34 PSE Postás-Matáv SE                       1:00:57 
    4    405 Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                           1:10:13 
    5    399 Tihanyi László dr.           36 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           1:23:14 
    6    402 Kangasmaki Heikki            35 BSC Balatonfüredi SC                      1:26:11 
    7    400 Rácz Márton                  36 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:26:22 



F75A  (3)                 4.1 km  85 m   11 ep    

    1    407 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC                       1:02:13 
    2    408 Éliás Vilmos                 32 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:21:37 
    3    409 Hrenkó József                31 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        1:51:02 



F80A  (1)                 3.2 km  50 m   8 ep     

    1    411 Kempf Adolf                     KTV KTV Altdorf                             52:22 



F85A  (1)                 3.2 km  50 m   8 ep     

    1    413 Balogh László                22 OSC Orvosegyetem SC                       1:50:15 



N18E  (20)                8.5 km  380 m   16 ep   

    1    428 Péley Dorottya               89 PVS Pécsi Vasutas SK                      1:10:38 
    2    429 Tóth Réka                    91 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:15:41 
    3    425 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        1:23:26 
    4    430 Krisjakova Jana              89 ETC Egri Testedző Club                    1:24:39 
    5    418 Koós Brigitta                91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               1:26:36 
    6    423 Zsigmond Vanda               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                1:30:00 
    7    432 Tibay Ilona                  90 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        1:30:57 
    8    417 Gyalog Zsófia                89 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        1:32:35 
    9    422 Szokol Mónika                92 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:33:56 
   10    416 Bertóti Regina               90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                1:34:50 
   11    427 Zsigmond Tímea               90 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:38:01 
   12    419 Varga Adél                   90 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              1:41:39 
   13    420 Sebők Petra                  90 VHS Veszprémi Honvéd SE                   1:45:58 
   14    434 Fleischer Orsolya            89 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        1:46:08 
   15    426 Rusvai Mónika                89 FSC Futárok SC                            1:46:13 
   16    431 Sisa Dorottya                89 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        1:46:46 
   17    421 Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               1:52:42 
   18    424 Juhász V. Renáta             91 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:56:06 
   19    433 Dékány Szilvia               89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                2:01:13 

         414 Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyai SE                  hiba 



N20E  (14)                11.0 km  430 m   15 ep  

    1    444 Tas Katalin                  87 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        1:40:45 
    2    449 Szerencsi Dóra               88 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:43:17 
    3    448 Hrenkó Ivett                 87 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        1:44:38 
    4    442 Őry Eszter                   88 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        1:46:18 
    5    447 Máthé Fanni                  88 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:52:42 
    6    439 Novák Martina                88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        1:56:40 
    7    440 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 2:02:49 
    8    441 Kaszás Orsolya               88 BSC Balatonfüredi SC                      2:20:26 
    9    446 Kovács Kinga                 87 ETC Egri Testedző Club                    2:21:19 
   10    437 Perényi Dóra Roberta         87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                2:29:16 
   11    445 Nyüsti Szilvia               88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        2:29:17 
   12    436 Nagy Virág                   88 SZV Szegedi Vasutas SE                    2:43:18 
   13    435 Dékány Andrea                87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                2:50:34 

         443 Liskány Krisztina            88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz           hiba 



N21E  (24)                12.2 km  495 m   21 ep  

    1    458 Rakayova Martina                ATU ATU Kosice                            1:36:31 
    2    450 Makrai Éva                   80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        1:38:20 
    3    457 Sluta Olga                   86 UKR Team Ukraine                          1:42:40 
    4    473 Gyurkó Fanni                 87 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             1:45:33 
    5    460 Macinska Jana                   ETC Egri Testedző Club                    1:46:41 
    6    462 Domján Zsuzsa                83 PVS Pécsi Vasutas SK                      1:50:18 
    7    469 Zsigmond Száva               85 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                1:53:01 
    8    470 Füzy Anna                    76 OSC Orvosegyetem SC                       1:54:18 
    9    451 Szerencsi Ildikó             85 SZV Szegedi Vasutas SE                    1:55:09 
   10    461 Kerekes Andrea               78 VTC Veszprémi Tájfutó Club                1:56:28 
   11    467 Lubinszki Mária              76 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                1:57:37 
   12    455 Skerletz Imola               69 SMA Soproni Műegyetemi AC                 1:59:00 
   13    464 Kelemen Bernadett            84 PVS Pécsi Vasutas SK                      2:00:46 
   14    452 Bukovacova Alena                FAR Farmaceut Bratislava                  2:02:34 
   15    453 Kerényi Krisztina            85 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 2:02:46 
   16    454 Csikós Nóra                  83 FSC Futárok SC                            2:05:06 
   17    472 Kaufmann Brigitta Dóra       80 THS Taszári Honvéd SE                     2:15:54 
   18    471 Liskány Diána                86 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        2:23:25 
   19    459 Balogh Edina                 79 FSC Futárok SC                            2:29:14 
   20    465 Szigetfy Ildikó              76 HER Herkules SE Balatonalmádi             3:06:56 
   21    466 Tertsch Ágnes                80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 3:08:42 
   22    468 Petrócki Szilvia             80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        3:14:44 

         475 Daragó Zsófia                86 ETC Egri Testedző Club                       hiba 
         456 Skrinyár Zita Zsuzsanna      82 SFC Széchenyi István Egyetem Sport           hiba 



N35A  (12)                9.7 km  400 m   16 ep   

    1    480 Boros Anna                   70 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               1:34:55 
    2    477 Galambos Erika               68 THS Taszári Honvéd SE                     1:38:48 
    3    485 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:39:01 
    4    478 Füzy Judit                   72 OSC Orvosegyetem SC                       1:45:26 
    5    476 Marosffy Orsolya             72 OSC Orvosegyetem SC                       1:48:36 
    6    482 Nagy Ákosné                  72 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               1:54:23 
    7    481 Cseresnyés Ágnes             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         2:02:11 
    8    487 Németh Zsoltné               68 HER Herkules SE Balatonalmádi             2:07:39 
    9    486 Kiss Teodóra                 68 ETC Egri Testedző Club                    2:15:33 
   10    484 Holper Antónia               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         2:30:22 
   11    483 Dénes Ildikó                 69 KAL Kalocsai SE                           2:51:25 

         479 Pincés Marianna              69 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho           hiba 



N40A  (18)                7.9 km  375 m   15 ep   

    1    490 Tömördi Ágnes                63 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:13:27 
    2    492 Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok SC                            1:20:16 
    3    489 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 1:21:36 
    4    502 Smelikova Jana                  ATU ATU Kosice                            1:27:14 
    5    499 Csillag Vera                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 1:29:57 
    6    505 Barát Imola                  65 THS Taszári Honvéd SE                     1:33:56 
    7    495 Lovas Ágnes                  67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 1:35:23 
    8    493 Halászné L. Ibolya           63 ETC Egri Testedző Club                    1:40:21 
    9    496 Jakubecz Andrea              67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             1:41:23 
   10    504 Kaszásné Boa Ágnes           64 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:42:21 
   11    488 Orbán Judit                  67 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           1:47:32 
   12    498 Radics Anna                  65 ETC Egri Testedző Club                    1:50:10 
   13    503 Juhászné Bálint Ildikó       67 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        1:50:20 
   14    491 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           1:57:26 
   15    501 Kissné Kiss Mária            57 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gimn        2:01:17 
   16    506 Ajkai Adrien                 64 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           2:17:51 
   17    494 Szűcs Judit                  65 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        2:35:24 
   18    500 Ostorics Zsuzsanna           59 PSE Postás-Matáv SE                       2:55:51 



N45A  (15)                6.0 km  270 m   10 ep   

    1    518 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          51:12 
    2    509 Szerencsiné Csamangó Juszt   62 PUS Pusztamérgesi SE                      1:06:36 
    3    512 Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:09:14 
    4    520 Vargáné Kocsis Katalin       61 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              1:10:13 
    5    519 Regályné Zarnóczay Klára     60 NYK Nyíregyházi Konzerv SE                1:20:10 
    6    510 Hideg Istvánné               58 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        1:20:23 
    7    517 Jenei Margit                 54 BOF Budai Ősforrás SC                     1:20:29 
    8    508 Bacsó Piroska                61 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        1:20:57 
    9    515 Marczis Márta                61 ETC Egri Testedző Club                    1:22:07 
   10    514 Nagy Zsuzsanna dr.           59 HER Herkules SE Balatonalmádi             1:24:13 
   11    513 Liskányné Jáhor Anikó        61 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz        1:35:12 
   12    511 Terjékiné Tóth Edit          59 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        1:39:21 
   13    516 Nagy Márta                   62 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             1:41:12 
   14    521 Csákány Anikó                61 OSC Orvosegyetem SC                       1:47:37 
   15    507 Gösswein Judit               51 PSE Postás-Matáv SE                       2:26:46 



N50A  (11)                4.8 km  145 m   12 ep   

    1    526 Muzsnai Ágota                55 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          50:34 
    2    523 Lévainé Kovács Róza          57 KSE Karcagi SE                            1:05:11 
    3    531 Makrainé Tóth Rita           55 BOF Budai Ősforrás SC                     1:10:49 
    4    522 Mező Éva                     56 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 1:12:36 
    5    527 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub                  1:13:36 
    6    530 Szabó Zsuzsanna              54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        1:23:01 
    7    524 Serák Katalin                57 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             1:24:47 
    8    528 Veresné Sipos Etelka         55 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület        1:40:15 
    9    525 Mészárosné Boros Valéria     57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho        1:52:22 

         529 Cserpák Ferencné             55 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz           hiba 
         532 Keszthelyi Ildikó            50 PSE Postás-Matáv SE                          hiba 



N55A  (12)                4.2 km  125 m   11 ep   

    1    543 Horváth Magda                52 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           37:54 
    2    533 Hegedüs Ágnes                49 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          42:58 
    3    541 Rostás Irén                  51 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club          47:44 
    4    544 Korik Vera                   44 PSE Postás-Matáv SE                         53:39 
    5    540 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi               53:49 
    6    534 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE               54:28 
    7    538 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC                       1:00:32 
    8    537 Szuromi Imréné               49 BOF Budai Ősforrás SC                     1:07:16 
    9    536 Kardos Rózsa                 49 OSC Orvosegyetem SC                       1:12:31 
   10    535 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub                  1:24:40 
   11    539 Kühn Edit                       PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 2:16:33 

         542 Benga Andrásné               52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                    hiba 



N60A  (6)                 3.8 km  80 m   9 ep     

    1    545 Bíró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          49:17 
    2    546 Cser Borbála                 44 HER Herkules SE Balatonalmádi               53:07 
    3    547 Csorja Ida                   45 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club        1:10:28 
    4    548 Gombkötő Zsuzsanna           47 VTC Veszprémi Tájfutó Club                1:13:51 
    5    549 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC                       1:16:17 
    6    550 Szabados Magdolna            46 KTC Kaposvári Tájfutó Klub                1:16:41 



N65A  (3)                 3.3 km  55 m   8 ep     

    1    554 Pearson Hilary               39 PSE Postás-Matáv SE                         54:25 
    2    553 Cser Krisztina               42 FMT FŐMTERV SK                              57:16 
    3    551 Wengrin Istvánné             42 VTC Veszprémi Tájfutó Club                1:16:11 



N70A  (2)                 3.1 km  45 m   9 ep     

    1    555 Éliás Vilmosné               37 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         1:25:25 
    2    556 Ujvárosi Lajosné             37 DNY Debreceni Nyúlak SE                   1:27:39