Országos Diákolimpia és Mátra KupaV 2010.05.16. 19:23
Eredmények Rövidtávkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

 Hely Név                        Klub                                 Idő     Kül. 



F10D  (17)              2.1 km  55 m   7 ep         

    1 Horváth Csongor            MAT Mazsola Tájfutó és Termés      10:58     0:00 
    2 Egei Balázs                TTE Tipo Tájfutó és Környezet      14:29     3:31 
    3 Józsa Botond               PSE Postás SE                      16:36     5:38 
    4 Gyalus Bence               FLF Fehérlófia SE                  16:53     5:55 
    5 Gyólai Péter               SZV Szegedi Vasutas SE             17:59     7:01 
    6 Jónás Ferenc               SZV Szegedi Vasutas SE             18:05     7:07 
    7 Tóth Ádám                  SDS Salgótarjáni Dornyay SE        18:50     7:52 
    8 Sörös Zoltán               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        19:27     8:29 
    9 Kálmán Gergő               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      20:15     9:17 
   10 Rumi Zoárd                 SPA Tabáni Spartacus Sport és      21:17    10:19 
   11 Hodonicki Dorián Márton    TSE Törekvés SE                    27:23    16:25 
   12 Bendicsek Mikes            VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      43:30    32:32 

      Kálmán Zsolt               DTC Diósgyőri Tájfutó Club          hiba          
      Pogány Tamás               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        hiba          
      Skultéti Imre              EK Egyesületen kívüli               hiba          
      Donkó András               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Werner Bendegúz            CBD Ceglédi Bem Vasutas             n.i.          



F12C  (9)               1.3 km  55 m   8 ep         

    1 Rajkó Dávid                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       15:25     0:00 
    2 Kálmán Máté                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      16:47     1:22 
    3 Katona Donát               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      31:19    15:54 
    4 Abod Benedek               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      35:18    19:53 
    5 Márk Zsombor               BSC Balatonfüredi SC               42:45    27:20 

      Antal Dániel               SZV Szegedi Vasutas SE              hiba          
      Taba Áron                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Vidor Gergely              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Kárász Dániel              PVS Pécsi Vasutas SK                n.i.          



F14B  (21)              1.5 km  75 m   9 ep         

    1 Bóta Zsombor               ESP Egri Spartacus Tájékozódá      18:28     0:00 
    2 Váradi Attila ifj.         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         23:06     4:38 
    3 Nagy Bence                 SPA Tabáni Spartacus Sport és      23:41     5:13 
    4 Pályi Patrik               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       23:43     5:15 
    5 Bóta András                ESP Egri Spartacus Tájékozódá      25:31     7:03 
    6 Tóth Péter                 PVS Pécsi Vasutas SK               27:34     9:06 
    7 Heilig András              BSC Balatonfüredi SC               28:49    10:21 
    8 Félix Dávid                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       30:23    11:55 
    9 Kruppai Gábor              SZV Szegedi Vasutas SE             30:38    12:10 
   10 Fejes Gergő                SZV Szegedi Vasutas SE             31:54    13:26 
   11 Szabó Gábor                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       37:55    19:27 
   12 Zarka Bálint               PVS Pécsi Vasutas SK               41:59    23:31 
   13 Vassányi Gergely           BSC Balatonfüredi SC               42:15    23:47 
   14 Nagy Gábor                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         43:31    25:03 
   15 Nagy Csongor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      43:57    25:29 
   16 Gansperger Gáspár          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       44:20    25:52 
   17 Jakubovics István          SDS Salgótarjáni Dornyay SE        48:06    29:38 
   18 Dan Márk Viktor            EK Egyesületen kívüli              74:34    56:06 

      Ács Noel Jorda             SZV Szegedi Vasutas SE              hiba          
      Baksa Bence                SDS Salgótarjáni Dornyay SE         n.i.          
      Zilahy Uli                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          



F16B  (7)               2.7 km  70 m   15 ep        

    1 Földing Viktor             BSC Balatonfüredi SC               35:22     0:00 
    2 Bubla Péter                BSC Balatonfüredi SC               39:19     3:57 
    3 Pogány Gergő               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       40:42     5:20 
    4 Kálmán Botond              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       41:49     6:27 

      Bikkás Bertalan            THS Taszár Honvéd SE                hiba          
      Hajagos Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.          
      Németh Marcell             SPA Tabáni Spartacus Sport és       n.i.          



F18B  (5)               2.7 km  70 m   15 ep        

    1 Bakó Áron                  SPA Tabáni Spartacus Sport és      23:03     0:00 
    2 Székely Miklós             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      30:04     7:01 
    3 Erdős Gergely              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      30:48     7:45 
    4 Korózs Attila              ESP Egri Spartacus Tájékozódá      30:50     7:47 
    5 Horváth Máté               TSE Törekvés SE                    68:00    44:57 



F21A  (21)              3.1 km  115 m   19 ep       

    1 Zsebeházy István           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       19:04     0:00 
    2 Pelyhe Dániel              SDS Salgótarjáni Dornyay SE        19:45     0:41 
    3 Dénes Zoltán               KAL Kalocsai SE                    20:11     1:07 
    4 Szajkó Csaba               ETC Egri Testedző Club             21:56     2:52 
    5 Forrai Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      22:28     3:24 
    6 Balabás Péter Gergő        DTC Diósgyőri Tájfutó Club         23:10     4:06 
    6 Vellner Gábor              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      23:10     4:06 
    8 Kisvölcsey Ákos            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       25:19     6:15 
    9 Józsa Gábor                PSE Postás SE                      25:32     6:28 
   10 Hites Viktor               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      25:36     6:32 
   10 Less Áron                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club         25:36     6:32 
   12 Lajszner Attila            ESP Egri Spartacus Tájékozódá      26:29     7:25 
   13 Kovács Gábor               BBB Balassi Bálint KSE Balass      28:35     9:31 
   14 Szentesi József Tamás      ESP Egri Spartacus Tájékozódá      29:16    10:12 
   15 Forrai Miklós              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      30:35    11:31 

      Gyalog Zoltán              SPA Tabáni Spartacus Sport és       hiba          
      Vörös Endre                HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó       hiba          
      Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarú       n.i.          
      Werner Péter               CBD Ceglédi Bem Vasutas             n.i.          
      Varga Bálint               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás       n.i.          
      Tornai Szabolcs            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        n.i.          



F21B  (17)              2.8 km  100 m   13 ep       

    1 Horváth Sándor             MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      21:30     0:00 
    2 Bakos Gábor                ESP Egri Spartacus Tájékozódá      23:31     2:01 
    3 Balogh Péter               FSC Futárok SC                     23:43     2:13 
    4 Mucsi Mihály               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      23:50     2:20 
    5 Bergendi Péter             KAL Kalocsai SE                    25:12     3:42 
    6 Bakos Péter                ESP Egri Spartacus Tájékozódá      25:32     4:02 
    7 Kiss Gábor                 PAK Paksi SE                       25:44     4:14 
    8 Petruszka Imre             DNS Debreceni Nagyerdő SK          29:39     8:09 
    9 Kiss Dénes                 JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      31:20     9:50 
   10 Berecz Gábor               HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      32:19    10:49 
   11 Lukács Zsolt               FSC Futárok SC                     34:26    12:56 
   12 Kovács Ferenc              THS Taszár Honvéd SE               38:08    16:38 
   13 Pintyili Gergely           DTC Diósgyőri Tájfutó Club         42:13    20:43 

      Buzás Gyula                FMT FŐMTERV SK                      hiba          
      Kovács Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atléti       n.i.          
      Magyar Zsolt               DTC Diósgyőri Tájfutó Club          n.i.          
      Németh Csaba               BÖF Budai Ősforrás SC               n.i.          



F21BR  (27)             1.9 km  80 m   14 ep        

    1 Zai Bálint                 SPA Tabáni Spartacus Sport és      15:36     0:00 
    2 Petró Árpád                FSC Futárok SC                     16:45     1:09 
    3 Zsebeházy Zsolt            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       17:23     1:47 
    4 Reviczki Zsolt             HUF HUFEZE Pásztó                  18:28     2:52 
    5 Szencz Attila              SZV Szegedi Vasutas SE             19:29     3:53 
    6 Farkas Viktor              HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      20:31     4:55 
    7 Szakál Péter               KAL Kalocsai SE                    20:39     5:03 
    8 Domán Rajmund              THT Tapolcai Honvéd SE             21:50     6:14 
    9 Borsi Ferenc               NAV Navigátor SE                   22:24     6:48 
   10 Honfi Gábor                ESP Egri Spartacus Tájékozódá      22:26     6:50 
   11 Schwendtner Erik           KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      22:30     6:54 
   12 Füleki Dániel              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         23:21     7:45 
   13 Kozma Zsolt                NAV Navigátor SE                   23:25     7:49 
   14 Mórocza Árpád              BSC Balatonfüredi SC               23:33     7:57 
   15 Verebélyi Zsolt            KTT Káldi Természetjáró és Tá      23:35     7:59 
   16 Gárdonyi Márk              OSC Orvosegyetem SC                25:01     9:25 
   17 Bujdosó Sándor             NAV Navigátor SE                   25:29     9:53 
   17 Babka Miklós               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        25:29     9:53 
   19 Bánfi Szabolcs             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      25:38    10:02 
   20 Bernáth Zsolt              FLF Fehérlófia SE                  26:24    10:48 
   21 Kálmán Péter               BEA Budapesti Egyetemi Atléti      27:32    11:56 
   22 Bazsó Dániel               BSC Balatonfüredi SC               29:17    13:41 
   23 Ulicska Zoltán             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       61:05    45:29 
   24 Bölkei Zsolt               SPA Tabáni Spartacus Sport és      77:43    62:07 

      Kiss Péter                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá       hiba          
      Ficsor Ferenc              ETC Egri Testedző Club              n.i.          
      Tarcsai László             NAV Navigátor SE                    n.i.          



F21C  (11)              1.5 km  0 m   8 ep          

    1 Váradi Attila              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         14:53     0:00 
    2 Nyilas Bálint              ETC Egri Testedző Club             19:30     4:37 
    3 Incze Zsombor              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       22:13     7:20 
    4 Tugyi Dávid                DTC Diósgyőri Tájfutó Club         25:32    10:39 
    5 Marczis Dávid              ETC Egri Testedző Club             33:33    18:40 
    6 Patkós Máté                EK Egyesületen kívüli              41:40    26:47 
    7 Gyárfás Csaba              EK Egyesületen kívüli              71:14    56:21 

      Gyalus Zoltán              FLF Fehérlófia SE                   hiba          
      Győri János Attila         GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          n.i.          
      Kiss György ifj.           BEA Budapesti Egyetemi Atléti       n.i.          
      Tóth II. Zoltán            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       n.i.          



F40  (18)               2.8 km  100 m   13 ep       

    1 Gillich György             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      20:54     0:00 
    2 Lukács Vilhelm             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         21:56     1:02 
    3 Fehér Ferenc               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      22:46     1:52 
    4 Nagy Ákos                  SDS Salgótarjáni Dornyay SE        22:57     2:03 
    5 Pavlovics György ifj. dr.  THS Taszár Honvéd SE               24:21     3:27 
    6 Weiler Zsolt               MAF Műegyetemi Atlétikai és F      25:18     4:24 
    7 Müller Balázs dr.          THS Taszár Honvéd SE               27:22     6:28 
    8 Kadocsa Gábor              MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      29:08     8:14 
    9 Iski Ferenc                STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      29:32     8:38 
   10 Rácz Csaba                 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         29:59     9:05 
   11 Zoboki Mihály              THT Tapolcai Honvéd SE             31:05    10:11 
   12 Hanyicska Mihály           STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      35:31    14:37 
   13 Paskuj Mátyás              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai      42:08    21:14 
   14 Fekete Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      43:42    22:48 
   15 Hetényi Ferenc             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      46:07    25:13 

      Kovács Péter               BBB Balassi Bálint KSE Balass       n.i.          
      Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sport       n.i.          
      Tóth László                MEA Miskolci Egyetemi Atlétik       n.i.          



F45  (22)               2.5 km  105 m   13 ep       

    1 Gera Tibor                 SZV Szegedi Vasutas SE             20:29     0:00 
    2 Prill László               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         21:41     1:12 
    3 Rusvai László              FSC Futárok SC                     21:48     1:19 
    4 Varga József               NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE       25:32     5:03 
    5 Mohácsy Tamás dr.          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         27:48     7:19 
    6 Pózna András               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      27:58     7:29 
    7 Tertsch Antal              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      28:51     8:22 
    8 Pokornyik Tibor            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      34:59    14:30 
    9 Kerényi Dénes              HSE Hegyisport Szentendre Egy      35:22    14:53 
   10 Molnár Zoltán              BBB Balassi Bálint KSE Balass      39:42    19:13 
   11 Liskány József             STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      39:55    19:26 
   12 Peregi Tamás               SPA Tabáni Spartacus Sport és      40:31    20:02 
   13 Telek Tibor                SDS Salgótarjáni Dornyay SE        42:04    21:35 
   14 Erdős Gábor                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      43:42    23:13 
   15 Csikós Miklós              FSC Futárok SC                     44:24    23:55 
   16 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz SE                  45:45    25:16 
   17 Incze András Péter dr.     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       48:10    27:41 
   18 Vincze Károly              HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      54:37    34:08 

      Sramkó Tibor               SDS Salgótarjáni Dornyay SE         n.i.          
      Zentai László              HSE Hegyisport Szentendre Egy       n.i.          
      Tölgyesi Tibor             DTC Diósgyőri Tájfutó Club          n.i.          
      Gabnai Ernő                DIS DISZ Kulturális és Sporte       n.i.          



F50  (16)               2.2 km  85 m   12 ep        

    1 Pelyhe Dénes               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        21:19     0:00 
    2 Zsilkin Viktor             HBS Honvéd Bottyán SE              21:58     0:39 
    3 Petró Géza                 FSC Futárok SC                     22:28     1:09 
    4 Domán Gábor                THT Tapolcai Honvéd SE             23:38     2:19 
    5 Tóth Károly                VTC Veszprémi Tájfutó Club         23:58     2:39 
    6 Szabó László               DNS Debreceni Nagyerdő SK          24:30     3:11 
    7 Kubacsek József            FSC Futárok SC                     27:24     6:05 
    8 Könnyű István              DNS Debreceni Nagyerdő SK          30:37     9:18 
    9 Nagy Zsolt                 FMT FŐMTERV SK                     33:30    12:11 
   10 Kiss Tibor                 FSC Futárok SC                     33:53    12:34 
   11 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atléti      36:33    15:14 
   12 Ormay György               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       43:38    22:19 
   13 Szalóki Rezső              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         58:45    37:26 

      Szebényi Béla              KAL Kalocsai SE                     n.i.          
      Zentai József              HUF HUFEZE Pásztó                   n.i.          
      Kovács József              SDS Salgótarjáni Dornyay SE         n.i.          



F60  (10)               1.6 km  65 m   10 ep        

    1 Kéri Péter                 TSE Törekvés SE                    17:50     0:00 
    2 Nagy Árpád dr.             ETC Egri Testedző Club             18:30     0:40 
    3 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet      20:57     3:07 
    4 Gáncs Kálmán               HER Herkules SE Balatonalmádi      21:45     3:55 
    5 Gyalog László              SPA Tabáni Spartacus Sport és      22:19     4:29 
    6 Tóth János                 SKS Sárvári Kinizsi SE             23:19     5:29 
    7 Gömbös Gyula               SKS Sárvári Kinizsi SE             25:20     7:30 
    8 Ballagó Béla               FSC Futárok SC                     26:46     8:56 

      Lux Iván                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti       n.i.          
      Simon Gyula                DIS DISZ Kulturális és Sporte       n.i.          



FII.  (56)              2.1 km  55 m   7 ep         

    1 Weiler Vince               SPA Tabáni Spartacus Sport és      10:32     0:00 
    2 Kálmán Erik                BEA Budapesti Egyetemi Atléti      12:51     2:19 
    3 Péntek Márton              VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      13:38     3:06 
    4 Tóth Balázs                MAT Mazsola Tájfutó és Termés      14:17     3:45 
    5 Demeter Ambrus             DTC Diósgyőri Tájfutó Club         14:31     3:59 
    6 Ortmann András             PVS Pécsi Vasutas SK               14:33     4:01 
    6 Borsi Péter                NAV Navigátor SE                   14:33     4:01 
    8 Pintér Balázs              SPA Tabáni Spartacus Sport és      16:11     5:39 
    9 Kiss Pál                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti      16:12     5:40 
   10 Szabó Áron                 XKRO Komárom-Esztergom megye       16:14     5:42 
   11 Szalai Bordás Ádám         DTC Diósgyőri Tájfutó Club         16:35     6:03 
   12 Radnai Barna               XBRA Baranya megye                 16:38     6:06 
   13 Bíró Mátyás                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE       16:45     6:13 
   14 Borsi Dániel               THS Taszár Honvéd SE               16:58     6:26 
   15 Tábori Marcell             SDS Salgótarjáni Dornyay SE        17:19     6:47 
   16 Masa Bence                 PUS Pusztamérgesi SE               17:48     7:16 
   17 Ormay Mihály               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       18:42     8:10 
   18 Kiss Péter Gábor           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         19:16     8:44 
   19 Vonyó Péter András         PVS Pécsi Vasutas SK               19:48     9:16 
   19 Bánhidy Levente            FLF Fehérlófia SE                  19:48     9:16 
   21 Varga Marcell Máté         GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      20:22     9:50 
   22 Szabó Levente              SZV Szegedi Vasutas SE             20:32    10:00 
   23 Polereczki Flórián         XKTK KTKT Herpai Vilmos Által      20:41    10:09 
   24 Vörös Sándor               GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      21:21    10:49 
   25 Aranyi Marcell             EK Egyesületen kívüli              21:34    11:02 
   26 Balogh Márk                FSC Futárok SC                     22:14    11:42 
   27 Zsemberi Dániel            JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      23:13    12:41 
   28 Pavlovics Balázs           THS Taszár Honvéd SE               24:12    13:40 
   28 Váczi Samu Sebestyén       TTE Tipo Tájfutó és Környezet      24:12    13:40 
   30 Kálmán Bendegúz Bence      SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      24:59    14:27 
   31 Turbók Dániel              DTC Diósgyőri Tájfutó Club         26:11    15:39 
   32 Borsodi Gábor              KAL Kalocsai SE                    32:47    22:15 
   33 Kovács Dávid               THS Taszár Honvéd SE               33:46    23:14 
   34 Skultéti Gábor Ottó        XKRO Komárom-Esztergom megye       33:54    23:22 
   35 Bajzáth Péter              STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      39:33    29:01 
   36 Reszter Márk               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      52:18    41:46 

      Tóth Erik                  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       hiba          
      Korsós Márton              SZV Szegedi Vasutas SE              hiba          
      Kadocsa Benjámin           MAT Mazsola Tájfutó és Termés       hiba          
      Kiss Patrik                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          hiba          
      Kalmár András              BBB Balassi Bálint KSE Balass       hiba          
      Pál Dorián                 THS Taszár Honvéd SE                hiba          
      Abafalvi László            VBT Veszprémi Bridzs és Tájék       hiba          
      Bácskai Péter              XVES Veszprém megye                 hiba          
      Fekete Sámuel              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás       hiba          
      Csankovszki Tibor          DAR Délalföldi Regionális Táj       n.i.          
      Kovács Barnabás            PVS Pécsi Vasutas SK                n.i.          
      Zsigmond Zsombor           DTC Diósgyőri Tájfutó Club          n.i.          
      Varga Bendeguz             BEA Budapesti Egyetemi Atléti       n.i.          
      Szabó Marcell              DNS Debreceni Nagyerdő SK           n.i.          
      Gyallai Máté               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          n.i.          
      Simon Gábor                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          n.i.          
      Szalai Dávid               FSC Futárok SC                      n.i.          
      Lukács Szabolcs            XKRO Komárom-Esztergom megye        n.i.          
      Gergely András             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Nagy Gergő                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.          



FIII.  (57)             1.5 km  75 m   9 ep         

    1 Dalos Máté                 SPA Tabáni Spartacus Sport és      14:41     0:00 
    2 Mészáros Mátyás            DTC Diósgyőri Tájfutó Club         15:28     0:47 
    3 Peregi Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport és      15:31     0:50 
    4 Stork Mihály               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        16:49     2:08 
    5 Fekete Ágoston             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      16:51     2:10 
    6 Erdős Márton               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      18:05     3:24 
    7 Gyalus Gergő               FLF Fehérlófia SE                  20:36     5:55 
    8 Farkasdy András            SPA Tabáni Spartacus Sport és      20:45     6:04 
    9 Szuromi Mátyás             PVS Pécsi Vasutas SK               21:03     6:22 
   10 Sásdi István               THT Tapolcai Honvéd SE             21:34     6:53 
   11 Váradi Ákos                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         22:17     7:36 
   12 Ulicska Áron               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       24:43    10:02 
   13 Szalmás Márton             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       25:49    11:08 
   14 Rácz Zoltán                SZV Szegedi Vasutas SE             27:48    13:07 
   15 Váczi Buda Benedek         TTE Tipo Tájfutó és Környezet      29:00    14:19 
   16 Gergácz Martin             SKS Sárvári Kinizsi SE             29:12    14:31 
   17 Jáger Zsolt                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      30:44    16:03 
   18 Masa Máté                  SZV Szegedi Vasutas SE             31:13    16:32 
   19 Vitális Csanád             HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      31:15    16:34 
   20 Szűcs Botond               DTC Diósgyőri Tájfutó Club         32:30    17:49 
   21 Sásdi Árpád                THT Tapolcai Honvéd SE             33:30    18:49 
   22 Kozma Bálint               NAV Navigátor SE                   33:52    19:11 
   23 Dabronaki Dávid            THS Taszár Honvéd SE               35:52    21:11 
   24 Stork Gábor                SDS Salgótarjáni Dornyay SE        36:26    21:45 
   25 Bendicsek Bendegúz         VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      36:57    22:16 
   26 Vida Máté                  XKRO Komárom-Esztergom megye       38:20    23:39 
   27 Kadocsa Levente            MAT Mazsola Tájfutó és Termés      39:39    24:58 
   28 Egédi Dániel               XBIC Bicsérdi ISK                  40:13    25:32 
   29 Takács Márton              DTC Diósgyőri Tájfutó Club         40:33    25:52 
   30 Porgányi Márk              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      41:27    26:46 
   31 Kis-Varga Ákos             BTK Bakonyi Tájfutó Klub           42:37    27:56 
   32 Lacza Dávid                PAK Paksi SE                       42:45    28:04 
   33 Gyenizse-Nagy Balázs       PVS Pécsi Vasutas SK               45:52    31:11 
   34 Kozma Ferenc               NAV Navigátor SE                   46:44    32:03 
   35 Kozma Szabolcs             NAV Navigátor SE                   47:11    32:30 
   36 Magyar Milán               DTC Diósgyőri Tájfutó Club         48:57    34:16 
   37 Süli Márk                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      50:41    36:00 
   38 Weiler Vilmos              SPA Tabáni Spartacus Sport és      56:02    41:21 
   39 Havasi Gergely Győző       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       56:33    41:52 
   40 Darabos Dominik            THS Taszár Honvéd SE               57:58    43:17 
   41 Deczky Dániel              ARA Alba Regia Atlétikai Klub      61:05    46:24 
   42 Moncsek Levente            KAL Kalocsai SE                    69:03    54:22 
   43 Deák Maximilián Bened      SDS Salgótarjáni Dornyay SE        70:35    55:54 
   44 Ulrich Áron                KAL Kalocsai SE                    71:02    56:21 
   45 Tóth László                XKRO Komárom-Esztergom megye       72:37    57:56 
   46 Hegedűs Róbert             XKRO Komárom-Esztergom megye       75:16    60:35 
   47 Aranyi Balázs              EK Egyesületen kívüli              76:04    61:23 

      Gyenes Norbert             XKTK KTKT Herpai Vilmos Által       hiba          
      Járdi Mihály               XKTK KTKT Herpai Vilmos Által       hiba          
      Zacher Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport és       hiba          
      Tajti Zsolt                JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin       hiba          
      Egei Patrik                TTE Tipo Tájfutó és Környezet       hiba          
      Pusztai Szilveszter        THS Taszár Honvéd SE                hiba          
      Volf Ernő                  PAK Paksi SE                        hiba          
      Gyarmati Bence             EK Egyesületen kívüli               hiba          
      Kovács László              BBB Balassi Bálint KSE Balass       n.i.          
      Kiss Dániel                DTC Diósgyőri Tájfutó Club          n.i.          



FIV.  (54)              2.7 km  70 m   15 ep        

    1 Rácz Sándor                SZV Szegedi Vasutas SE             17:33     0:00 
    2 Kovács Bertalan            PVS Pécsi Vasutas SK               18:38     1:05 
    3 Hajdu Szása                SPA Tabáni Spartacus Sport és      18:46     1:13 
    4 Dudás Tamás                VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      21:15     3:42 
    5 Tóth Adrián                TTE Tipo Tájfutó és Környezet      21:46     4:13 
    6 Pokornyik Bence            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      21:57     4:24 
    7 Miháczi Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      22:27     4:54 
    8 Varga Zsombor              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE       22:51     5:18 
    9 Lakatos Tádé               SPA Tabáni Spartacus Sport és      23:07     5:34 
   10 Bíró Péter                 SZV Szegedi Vasutas SE             24:08     6:35 
   11 Tábori Milán               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        24:31     6:58 
   12 Antal Péter                BDI Budapesti Diáksport Szöve      24:45     7:12 
   13 Etlinger János             PVS Pécsi Vasutas SK               24:50     7:17 
   13 Miavecz Balázs             BDI Budapesti Diáksport Szöve      24:50     7:17 
   15 László Dávid               SPA Tabáni Spartacus Sport és      25:00     7:27 
   15 Lengyel Ádám               SPA Tabáni Spartacus Sport és      25:00     7:27 
   17 Balogh Márton              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         25:30     7:57 
   18 Lehotai Róbert             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         25:39     8:06 
   18 Horváth Ádám               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        25:39     8:06 
   20 Bíró Bence                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE       25:59     8:26 
   21 Mohácsy Ádám               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         26:12     8:39 
   22 Báldi Gergő                SDS Salgótarjáni Dornyay SE        26:39     9:06 
   23 Kis Szabó Dávid            SZV Szegedi Vasutas SE             27:08     9:35 
   24 Hetényi Péter              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      27:54    10:21 
   25 Tölgyesi Aurél             VHS Veszprémi Honvéd SE            29:26    11:53 
   26 Kaposvári Márk             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      29:40    12:07 
   27 Zoboki Csanád              THT Tapolcai Honvéd SE             30:00    12:27 
   28 Jenes Soma                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       30:16    12:43 
   28 Körmendi Miklós Márton     MSE Megalódusz SE                  30:16    12:43 
   30 Csupor Zoltán              SKS Sárvári Kinizsi SE             30:34    13:01 
   31 Horváth Gergő              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      33:20    15:47 
   32 Borsi Márton               NAV Navigátor SE                   35:01    17:28 
   33 Iski Gergő                 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      36:03    18:30 
   34 Major Norbert              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         36:47    19:14 
   35 Dan Kristóf Tibor          THS Taszár Honvéd SE               38:09    20:36 
   36 Kiss Kornél                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      39:21    21:48 
   37 Berényi Zsolt              PVS Pécsi Vasutas SK               41:56    24:23 
   38 Kurucz Bence               PAK Paksi SE                       46:46    29:13 
   39 Vida Zoltán                DTC Diósgyőri Tájfutó Club         53:26    35:53 
   40 Répási Róbert              DTC Diósgyőri Tájfutó Club         55:26    37:53 
   41 Kadlicskó Máté             XBRA Baranya megye                 63:45    46:12 
   42 Bodor András               KAL Kalocsai SE                    77:36    60:03 
   43 Pintér Richárd             XPTM Pest megye                    79:17    61:44 
   44 Posztobányi Zoltán         KAL Kalocsai SE                    85:11    67:38 
   45 Berczi Benjamin            XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      170:24   152:51 
   46 Fehér Zoltán               XKOS Kossuth Lajos Gimnázium      187:24   169:51 

      Szekeres Alex              XKTK KTKT Herpai Vilmos Által       hiba          
      Bene Martin                SDS Salgótarjáni Dornyay SE         hiba          
      Steinbinder Norbert        XPTM Pest megye                     hiba          
      Csankovszki Balázs         DAR Délalföldi Regionális Táj       n.i.          
      Düh Tamás                  KAL Kalocsai SE                     n.i.          
      Ádám Ferenc                JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin       n.i.          
      Rusvai László              FSC Futárok SC                      n.i.          
      Hajdu Erik                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.          



FV.  (43)               2.7 km  70 m   15 ep        

    1 Kazal Márton               PVS Pécsi Vasutas SK               16:33     0:00 
    2 Péley Domokos              PVS Pécsi Vasutas SK               16:36     0:03 
    3 Nagy Attila                PVS Pécsi Vasutas SK               16:59     0:26 
    4 Vajda Balázs               SZV Szegedi Vasutas SE             17:00     0:27 
    5 Tugyi Levente              DTC Diósgyőri Tájfutó Club         17:54     1:21 
    6 Horváth Marcell            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      18:28     1:55 
    7 Lükő Dániel                VHS Veszprémi Honvéd SE            18:58     2:25 
    8 Oszkó Attila               SPA Tabáni Spartacus Sport és      19:27     2:54 
    9 Tölgyesi Tamás             DTC Diósgyőri Tájfutó Club         19:33     3:00 
   10 Péntek Mátyás              VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      19:53     3:20 
   11 Balogh Bálint              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         20:19     3:46 
   12 Balázs Bulcsú              SPA Tabáni Spartacus Sport és      21:34     5:01 
   13 Pintér Ábel                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         21:46     5:13 
   14 Zacher Viktor              SPA Tabáni Spartacus Sport és      21:48     5:15 
   15 Petrócki Ádám              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      22:52     6:19 
   16 Németh Mihály              PVS Pécsi Vasutas SK               23:54     7:21 
   17 Könnyű Bence               DNS Debreceni Nagyerdő SK          24:23     7:50 
   18 Csöngei Dávid Máté         VHS Veszprémi Honvéd SE            24:43     8:10 
   19 Kirilla Péter              DTC Diósgyőri Tájfutó Club         24:59     8:26 
   20 Krokavecz Simon            SZV Szegedi Vasutas SE             25:00     8:27 
   21 Iski Richárd               STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      25:02     8:29 
   22 Kovács Sebestyén           BBB Balassi Bálint KSE Balass      25:05     8:32 
   23 Peregi Dávid               SPA Tabáni Spartacus Sport és      25:41     9:08 
   24 Gazdig Vendel              VHS Veszprémi Honvéd SE            26:16     9:43 
   25 Beluzsár Ádám              ESP Egri Spartacus Tájékozódá      28:54    12:21 
   26 Lukács Gergő               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      29:22    12:49 
   27 Nemes Noel                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      31:06    14:33 
   28 Hajagos István             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      33:33    17:00 
   29 Horváth Péter              TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      33:34    17:01 
   30 Lénárt Dániel              PAK Paksi SE                       37:07    20:34 
   31 Kiss Tamás                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      38:07    21:34 
   32 Szklenár Bálint            DTC Diósgyőri Tájfutó Club         40:29    23:56 
   33 Zelei Zoltán               HBS Honvéd Bottyán SE              41:01    24:28 
   34 Vadász Mihály              DNS Debreceni Nagyerdő SK          41:23    24:50 
   35 Kovács Ádám                ARA Alba Regia Atlétikai Klub      44:37    28:04 
   36 Csaplár Dávid              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      49:03    32:30 
   37 Lovászi Péter              KAL Kalocsai SE                    63:07    46:34 

      Bartók Márton              SPA Tabáni Spartacus Sport és       hiba          
      Schwendtner Bálint         KST Kőbányai Sirályok Tájfutó       hiba          
      Sulyok Ábel                SPA Tabáni Spartacus Sport és       hiba          
      Kis-Pál Szabolcs           XBRA Baranya megye                  n.i.          
      Fehérvári Dániel           SDS Salgótarjáni Dornyay SE         n.i.          
      Kovács Domonkos            BBB Balassi Bálint KSE Balass       n.i.          



FVI.  (35)              2.7 km  70 m   15 ep        

    1 Baumholczer Máté           PVS Pécsi Vasutas SK               16:59     0:00 
    2 Spicze Máté                DTC Diósgyőri Tájfutó Club         19:22     2:23 
    2 Kinde Mátyás               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      19:22     2:23 
    4 Tölgyesi Ákos ifj.         VHS Veszprémi Honvéd SE            19:37     2:38 
    5 Fehérvári Zsolt            SDS Salgótarjáni Dornyay SE        19:40     2:41 
    6 Diószegi Bálint            SDS Salgótarjáni Dornyay SE        19:42     2:43 
    7 Kovács Boldizsár           BBB Balassi Bálint KSE Balass      19:45     2:46 
    8 Liszka Krisztián           SPA Tabáni Spartacus Sport és      20:34     3:35 
    9 Bedő Csaba                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      21:47     4:48 
   10 Nyeste Ákos                DTC Diósgyőri Tájfutó Club         22:40     5:41 
   11 Kopasz Róbert              KAL Kalocsai SE                    23:44     6:45 
   12 Györgyi Ábel               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       24:28     7:29 
   13 Pálinkó Márton             SZV Szegedi Vasutas SE             24:34     7:35 
   14 Hanyicska Martin           STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      25:02     8:03 
   15 Illésy András              BDI Budapesti Diáksport Szöve      25:05     8:06 
   16 Incze Márton               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       25:18     8:19 
   17 Sveiczer Attila            SPA Tabáni Spartacus Sport és      26:33     9:34 
   18 Rebák Csaba                STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      26:36     9:37 
   19 Szalóki Gábor              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         26:51     9:52 
   20 Németh Bence               VHS Veszprémi Honvéd SE            26:58     9:59 
   21 Jánosy Bence               SPA Tabáni Spartacus Sport és      27:05    10:06 
   22 Góth Roland                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      27:37    10:38 
   23 Hideg Gábor                HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      29:12    12:13 
   24 Molnár Barnabás            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      29:52    12:53 
   25 Repka Dániel               ETC Egri Testedző Club             31:01    14:02 
   26 Czabai István              TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      33:41    16:42 
   27 Alföldi Ádám               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      36:45    19:46 
   28 Drimmer Márton             XALD Waldorf ÁI Szombathely        39:32    22:33 
   29 Barta Dávid                ETC Egri Testedző Club             39:38    22:39 
   30 Sexer Csaba                TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      40:09    23:10 
   31 Szabó Ákos                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      45:28    28:29 
   32 Molnár Péter               HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      59:13    42:14 

      Heilig Dániel              VBT Veszprémi Bridzs és Tájék       hiba          
      Bugár Gergely              SPA Tabáni Spartacus Sport és       n.i.          
      Hráb Dániel                ETC Egri Testedző Club              n.i.          



N10D  (10)              2.1 km  55 m   7 ep         

    1 Müller Júlia               THS Taszár Honvéd SE               15:56     0:00 
    2 Bartha Dorotya             HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      19:01     3:05 
    3 Szűcs Réka                 SZV Szegedi Vasutas SE             19:43     3:47 
    4 Szemere Boglárka           ESP Egri Spartacus Tájékozódá      24:47     8:51 
    5 Rácz Virginia              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         25:00     9:04 
    6 Kocsik Nóra                ETC Egri Testedző Club             29:14    13:18 
    7 Zsembéri Fiametta          JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      31:30    15:34 
    8 Gombos Petra               TSE Törekvés SE                    35:34    19:38 
    9 Baracsi Luca               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      36:29    20:33 

      Herbert Zsófia             EK Egyesületen kívüli               hiba          



N12C  (11)              1.3 km  55 m   8 ep         

    1 Szilágyi Anna-Lili         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      23:45     0:00 
    2 Korsós Zsófia              SZV Szegedi Vasutas SE             24:02     0:17 
    3 Kelemen Viktória           XBIC Bicsérdi ISK                  39:26    15:41 
    4 Kulics Vivien              VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      59:30    35:45 

      Ferencz Zsanett            XBIC Bicsérdi ISK                   hiba          
      Tasti Evelin               SDS Salgótarjáni Dornyay SE         hiba          
      Duchon Lilla               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Kratz Vera                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Utassy Zsófia              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Zempléni Lilla             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Zentai Zita                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          



N14B  (11)              1.4 km  70 m   8 ep         

    1 Donkó Luca                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       28:05     0:00 
    2 Tajti Adrienn              SDS Salgótarjáni Dornyay SE        30:28     2:23 
    3 Zsiros Csenge              SZV Szegedi Vasutas SE             33:22     5:17 
    4 Fésűs Evelin Anna          SDS Salgótarjáni Dornyay SE        40:34    12:29 
    5 Trepess Beatrix            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      41:53    13:48 
    6 Gubicza Viktória           HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      43:13    15:08 
    7 Nagy Diána                 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      46:42    18:37 
    8 Komenda Vivien             EK Egyesületen kívüli              61:50    33:45 

      Lukács Melinda             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          n.i.          
      Tóth Blanka                MAT Mazsola Tájfutó és Termés       n.i.          
      Bakos Cintia               SDS Salgótarjáni Dornyay SE         n.i.          



N16B  (3)               2.3 km  90 m   17 ep        

    1 Erős Evelin                ESP Egri Spartacus Tájékozódá      41:11     0:00 

      Kardos Vivien              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás       hiba          
      Moncsek Blanka             KAL Kalocsai SE                     hiba          



N18B  (3)               2.3 km  90 m   17 ep        

    1 Ózsvári Eszter             JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      28:24     0:00 
    2 Csala Fruzsina             PVS Pécsi Vasutas SK               30:06     1:42 
    3 Vizi Kata Veronika         HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      46:09    17:45 



N21A  (6)               2.5 km  105 m   13 ep       

    1 Szerencsi Dóra             SZV Szegedi Vasutas SE             23:31     0:00 
    2 Simon Ágnes                ETC Egri Testedző Club             28:21     4:50 
    3 Szabó Lili                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      30:00     6:29 
    4 Boros Anna                 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        31:24     7:53 
    5 Sisa Dorottya              JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      31:43     8:12 
    6 Schmal Kinga               THS Taszár Honvéd SE               35:51    12:20 



N21B  (10)              1.9 km  80 m   14 ep        

    1 Bárd Barbara               KAL Kalocsai SE                    23:09     0:00 
    2 Csikós Nóra                FSC Futárok SC                     24:33     1:24 
    3 T Schuch Anikó             KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      28:20     5:11 
    4 Nagy Ákosné                SDS Salgótarjáni Dornyay SE        29:25     6:16 
    5 Rákos Piroska              DNS Debreceni Nagyerdő SK          30:55     7:46 
    6 Füzy Judit                 OSC Orvosegyetem SC                32:41     9:32 
    7 Szűcs Judit                ESP Egri Spartacus Tájékozódá      35:04    11:55 
    8 Magyar Ágnes               DNS Debreceni Nagyerdő SK          36:41    13:32 

      Fischer Mária              BAL Budapesti Asztali-labdarú       n.i.          
      Papp Ildikó                SDS Salgótarjáni Dornyay SE         n.i.          



N21BR  (14)             1.5 km  60 m   9 ep         

    1 Szabó Ágnes                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      14:28     0:00 
    2 Farkas Zsuzsanna           DTC Diósgyőri Tájfutó Club         14:35     0:07 
    3 Kaszás Orsolya             BSC Balatonfüredi SC               14:40     0:12 
    4 Zelena Dóra                MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      16:08     1:40 
    5 Szacska Nikolett           ESP Egri Spartacus Tájékozódá      16:55     2:27 
    6 Krasznai Orsolya           SPA Tabáni Spartacus Sport és      18:51     4:23 
    7 Böröcz Ildikó              PAK Paksi SE                       19:26     4:58 
    8 Madarassy Anikó            BEA Budapesti Egyetemi Atléti      19:46     5:18 
    9 Daragó Zsófia              ETC Egri Testedző Club             21:07     6:39 
   10 Szijártó Anikó             SPA Tabáni Spartacus Sport és      23:47     9:19 
   11 Gyalogné Dobróka Anett     SPA Tabáni Spartacus Sport és      30:45    16:17 
   12 Szemere Beáta              ESP Egri Spartacus Tájékozódá      31:59    17:31 
   13 Fehér Zsuzsanna            SPA Tabáni Spartacus Sport és      32:14    17:46 

      Vékonyné Árva Katalin      ARA Alba Regia Atlétikai Klub       n.i.          



N21C  (6)               1.5 km  0 m   8 ep          

    1 Kubacsek Éva               FSC Futárok SC                     29:37     0:00 
    2 Mitterer Andrea            BEA Budapesti Egyetemi Atléti      36:13     6:36 
    3 Tóth Zsuzsanna             MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      38:05     8:28 
    4 Kovács Ágnes               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      39:05     9:28 
    5 Apostol Nikolett           ETC Egri Testedző Club             40:27    10:50 
    6 Horváth Ildikó             SPA Tabáni Spartacus Sport és      59:57    30:20 



N40  (13)               1.8 km  85 m   11 ep        

    1 Galambos Erika             THS Taszár Honvéd SE               20:02     0:00 
    2 Juhász Júlia               XALD Waldorf ÁI Szombathely        21:50     1:48 
    3 Jakubecz Andrea            BBB Balassi Bálint KSE Balass      22:10     2:08 
    4 Kiss Teodóra               ETC Egri Testedző Club             26:04     6:02 
    5 Erdősné Németh Ágnes       ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      27:08     7:06 
    6 Vadászné Kerese Andrea     DNS Debreceni Nagyerdő SK          30:00     9:58 
    7 Kissné Kiss Mária          JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      32:02    12:00 
    8 Pózna Edit                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      34:20    14:18 
    9 Hanyicska Mihályné         STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      36:28    16:26 
   10 Fazekas Gabriella          SPA Tabáni Spartacus Sport és      40:43    20:41 

      Ács Zsuzsanna              BBB Balassi Bálint KSE Balass       n.i.          
      Hajas Csilla               BEA Budapesti Egyetemi Atléti       n.i.          
      Mátyás Ildikó              PVM Pécsi Vörös Meteor SK           n.i.          



N45  (9)                1.6 km  65 m   10 ep        

    1 Rusvainé Barócsi Katalin   FSC Futárok SC                     17:47     0:00 
    2 Szerencsiné Csamangó Juszt PUS Pusztamérgesi SE               20:11     2:24 
    3 Marczis Márta              ETC Egri Testedző Club             22:44     4:57 
    4 Síkhegyi Gabriella         BEA Budapesti Egyetemi Atléti      22:58     5:11 
    5 Muzsnai Ágota dr.          HSE Hegyisport Szentendre Egy      24:10     6:23 
    6 Liskányné Jáhor Anikó      STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      28:42    10:55 

      Ormay Éva                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          
      Németh Zsuzsanna           HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó       n.i.          
      Csikós Miklósné            FSC Futárok SC                      n.i.          



N55  (5)                1.4 km  60 m   9 ep         

    1 Veresné Sipos Etelka       HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      27:03     0:00 
    2 Csőkör Irén                BBB Balassi Bálint KSE Balass      28:21     1:18 
    3 Csorja Ida                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      45:32    18:29 

      Novotni Tiborné            BBB Balassi Bálint KSE Balass       hiba          
      Lux Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti       n.i.          



NII.  (49)              2.1 km  55 m   7 ep         

    1 Vékony Vanda               ARA Alba Regia Atlétikai Klub      10:25     0:00 
    2 Szabó Dorina               SZV Szegedi Vasutas SE             12:15     1:50 
    2 Pataki Réka Dalida         PVS Pécsi Vasutas SK               12:15     1:50 
    4 Szuromi Hanga              PVS Pécsi Vasutas SK               12:59     2:34 
    5 Szokol Kamilla             SZV Szegedi Vasutas SE             13:19     2:54 
    6 Schmal Henrietta           THS Taszár Honvéd SE               14:30     4:05 
    7 Porgányi Anna              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      15:28     5:03 
    8 Horváth Sarolta            PVS Pécsi Vasutas SK               15:42     5:17 
    9 Dely Virág Anna            ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      16:47     6:22 
   10 Kálmán Imola               BEA Budapesti Egyetemi Atléti      16:57     6:32 
   11 Dénes Réka                 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        17:05     6:40 
   12 Hajnal Dorottya            BEA Budapesti Egyetemi Atléti      17:38     7:13 
   13 Kerékgyártó Edina          GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         18:12     7:47 
   14 Gárdonyi Csilla            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       19:14     8:49 
   15 Goldmann Kata              SDS Salgótarjáni Dornyay SE        19:19     8:54 
   16 Bánszegi Bíborka           XKRO Komárom-Esztergom megye       19:37     9:12 
   17 Papp Lilla                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      19:53     9:28 
   18 Schmal Gabriella           THS Taszár Honvéd SE               20:14     9:49 
   19 Vajda Luca                 SZV Szegedi Vasutas SE             21:02    10:37 
   20 Tóth Blanka                TTE Tipo Tájfutó és Környezet      21:08    10:43 
   21 Mucsi Zsófia               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      21:12    10:47 
   22 Balázs Viktória            GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         21:27    11:02 
   23 Gonda Edit                 XKTK KTKT Herpai Vilmos Által      21:28    11:03 
   24 Vastag Emese               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       21:36    11:11 
   25 Kóji Blanka                KAL Kalocsai SE                    22:17    11:52 
   26 Dudás Anna                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      22:50    12:25 
   27 Kovács Eszter              BBB Balassi Bálint KSE Balass      23:28    13:03 
   28 Bertóti Laura              DTC Diósgyőri Tájfutó Club         23:29    13:04 
   29 Tóbis Anita                DTC Diósgyőri Tájfutó Club         24:30    14:05 
   30 Ács Laura                  SZV Szegedi Vasutas SE             24:55    14:30 
   31 Fodor Eszter               GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         25:02    14:37 
   32 Kinde Dalma                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      25:17    14:52 
   33 Kálmán Tamara              BEA Budapesti Egyetemi Atléti      26:22    15:57 
   34 Magyar Kata                DTC Diósgyőri Tájfutó Club         26:23    15:58 
   35 Akli Sára                  KAL Kalocsai SE                    28:02    17:37 
   36 Forgó Anna                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      29:20    18:55 
   37 Csomós Nóra                HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      30:02    19:37 
   38 Gillich Dóra               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      30:40    20:15 
   39 Markella Adél              KAL Kalocsai SE                    33:36    23:11 
   40 Bujdosó Rita               NAV Navigátor SE                   35:44    25:19 
   41 Járdi Emese                XKTK KTKT Herpai Vilmos Által      47:53    37:28 
   42 Török Dóra                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         57:01    46:36 

      Szakál Brigitta            KAL Kalocsai SE                     hiba          
      Zupkó Vanda                HRF Szolnoki Honvéd Sportegye       hiba          
      Demény Anna                BBB Balassi Bálint KSE Balass       hiba          
      Bősze Boglárka             EK Egyesületen kívüli               hiba          
      Gergácz Mira               SKS Sárvári Kinizsi SE              hiba          
      Szerző Natália             FSC Futárok SC                      n.i.          
      Roszik Andrea              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        n.i.          



NIII.  (52)             1.4 km  70 m   8 ep         

    1 Viniczai Csenge            PVS Pécsi Vasutas SK               15:55     0:00 
    2 Horváth Hanga              MAT Mazsola Tájfutó és Termés      17:47     1:52 
    3 Gera Krisztina             SZV Szegedi Vasutas SE             19:09     3:14 
    4 Csuka Bonita Zsófia        SZV Szegedi Vasutas SE             19:52     3:57 
    5 Balázs Otília              SPA Tabáni Spartacus Sport és      21:58     6:03 
    6 Dénes Réka                 KAL Kalocsai SE                    23:20     7:25 
    7 Dúró Krisztina             PUS Pusztamérgesi SE               24:33     8:38 
    8 Kocsispéter Kata           VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      24:34     8:39 
    9 Völgyesi Melody            SPA Tabáni Spartacus Sport és      26:18    10:23 
   10 Nagy Klára                 SPA Tabáni Spartacus Sport és      26:50    10:55 
   11 Simon Cintia               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      27:33    11:38 
   12 Sulyok Natasa              SPA Tabáni Spartacus Sport és      27:45    11:50 
   13 Hamburger Ágnes            PVS Pécsi Vasutas SK               28:27    12:32 
   14 Lénárt Viktória            PAK Paksi SE                       28:33    12:38 
   15 Nagy Patrícia              XKRO Komárom-Esztergom megye       28:50    12:55 
   16 Kovács Borbála Zsuzsann    PVS Pécsi Vasutas SK               29:29    13:34 
   17 Kucsma Luca Zsuzsanna      ESP Egri Spartacus Tájékozódá      29:38    13:43 
   18 Babka Zsófia               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        30:21    14:26 
   19 Kovács Borbála             BBB Balassi Bálint KSE Balass      30:37    14:42 
   20 Bognár Dóra                SKS Sárvári Kinizsi SE             31:20    15:25 
   21 Nagy Krisztina             SDS Salgótarjáni Dornyay SE        34:07    18:12 
   22 Gere Virág                 XKRO Komárom-Esztergom megye       34:09    18:14 
   23 Kinde Sarolta              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      35:16    19:21 
   24 Vida Stefánia              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      37:36    21:41 
   25 Gillich Bernadett          MSE Megalódusz SE                  38:16    22:21 
   26 Bálint Enikő               DTC Diósgyőri Tájfutó Club         39:23    23:28 
   26 Veszelyi Krisztina         ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      39:23    23:28 
   28 Dúró Barbara               PUS Pusztamérgesi SE               39:24    23:29 
   29 Eredics Kitti              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      39:32    23:37 
   30 Nagy Viktória              SPA Tabáni Spartacus Sport és      39:56    24:01 
   31 Balog Judit Henrietta      GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      41:33    25:38 
   32 Schmal Petra               THS Taszár Honvéd SE               42:33    26:38 
   33 Kiss Sára                  XKOS Kossuth Lajos Gimnázium       49:30    33:35 
   34 Bujdosó Réka               NAV Navigátor SE                   52:35    36:40 
   35 Godó Viktória              THS Taszár Honvéd SE               52:45    36:50 
   36 Utasi Dominika             THS Taszár Honvéd SE               56:51    40:56 
   37 Soós Hajnalka              DTC Diósgyőri Tájfutó Club         58:06    42:11 
   38 Müller Olga                THS Taszár Honvéd SE               63:39    47:44 
   39 Schmidt Hanna              PVS Pécsi Vasutas SK               65:11    49:16 
   40 Pethő Bianka               KTT Káldi Természetjáró és Tá      68:50    52:55 
   41 Maródi Júlia               KTT Káldi Természetjáró és Tá      70:49    54:54 
   42 Karczag Katinka            DTC Diósgyőri Tájfutó Club         73:23    57:28 
   43 Németh Sára                DTC Diósgyőri Tájfutó Club         76:13    60:18 
   44 Boa Brigitta               BTK Bakonyi Tájfutó Klub          103:22    87:27 
   45 Nagy Dorina                XKTK KTKT Herpai Vilmos Által     108:25    92:30 
   46 Csomos Erika               XKTK KTKT Herpai Vilmos Által     110:28    94:33 

      Békési Erzsébet            XKTK KTKT Herpai Vilmos Által       hiba          
      Sár Alexandra              JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin       hiba          
      Tóth Bettina               BTK Bakonyi Tájfutó Klub            hiba          
      Szádeczky Boglárka         XKRO Komárom-Esztergom megye        n.i.          
      Hajdu Frida Sára           TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.          
      Nagy Dorottya              TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.          



NIV.  (54)              2.3 km  90 m   17 ep        

    1 Péntek Gréti               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      22:10     0:00 
    2 Weiler Virág               SPA Tabáni Spartacus Sport és      22:50     0:40 
    3 Bálint Klaudia             KTT Káldi Természetjáró és Tá      24:35     2:25 
    4 Pálinkás Rita              BDI Budapesti Diáksport Szöve      25:13     3:03 
    5 Varga Viktória             SKS Sárvári Kinizsi SE             25:15     3:05 
    6 Simon Alexandra Natáli     ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      25:28     3:18 
    7 Konrád Krisztina           GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         26:16     4:06 
    8 Soós Júlia                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         26:28     4:18 
    9 Palkovics Éva              SDS Salgótarjáni Dornyay SE        27:05     4:55 
   10 Liszka Eszter              SPA Tabáni Spartacus Sport és      27:09     4:59 
   11 Kósa Noémi                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub           27:16     5:06 
   12 Kadocsa Rebeka             MAT Mazsola Tájfutó és Termés      27:44     5:34 
   13 Dénes Orsolya              KAL Kalocsai SE                    28:32     6:22 
   14 Szuromi Luca               PVS Pécsi Vasutas SK               28:54     6:44 
   15 Faggyas Petra              TTE Tipo Tájfutó és Környezet      28:58     6:48 
   16 Egei Petra                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      29:13     7:03 
   17 Faggyas Réka               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      30:57     8:47 
   18 Bán Zsanett                HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      31:34     9:24 
   19 Tisza Zsófia Borbála       BDI Budapesti Diáksport Szöve      31:38     9:28 
   20 Goldmann Júlia             SDS Salgótarjáni Dornyay SE        32:53    10:43 
   21 Udvari Lilla               ESP Egri Spartacus Tájékozódá      34:24    12:14 
   22 Kötél Angyalka             GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      35:07    12:57 
   23 Cseh Anett                 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        35:32    13:22 
   24 Tóth Enikő                 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      35:51    13:41 
   25 Bognár Gabriella           SKS Sárvári Kinizsi SE             36:08    13:58 
   26 Váradi Vivien              GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         36:12    14:02 
   27 Balogh Zsófia              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      36:34    14:24 
   28 Schwendtner Réka           KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      37:17    15:07 
   29 Ratinland Zsófia           FLF Fehérlófia SE                  38:50    16:40 
   30 Darabos Dorottya           THS Taszár Honvéd SE               39:24    17:14 
   31 Péteri Kitti Petra         ARA Alba Regia Atlétikai Klub      42:17    20:07 
   32 Bálint Johanna             DTC Diósgyőri Tájfutó Club         42:22    20:12 
   33 Molnár Krisztina           HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó      42:31    20:21 
   34 Hanyicska Zsaklin          STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      43:18    21:08 
   35 Péteri Fanni Panka         ARA Alba Regia Atlétikai Klub      44:25    22:15 
   36 Tölgyesi Blanka            SPA Tabáni Spartacus Sport és      46:13    24:03 
   37 Karczag Krisztina          DTC Diósgyőri Tájfutó Club         48:27    26:17 
   38 Kozma Luca                 NAV Navigátor SE                   55:52    33:42 
   39 Tinyei Petra               PAK Paksi SE                       58:32    36:22 
   40 Rigla Renáta Henrietta     TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      61:59    39:49 
   41 Telek Dorottya             BBB Balassi Bálint KSE Balass      78:44    56:34 
   42 Tarnai Kata                ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      82:22    60:12 
   43 Kardos Szabina             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      90:17    68:07 
   44 Kinde Zsófia               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      91:39    69:29 

      Nagy Krisztina             DTC Diósgyőri Tájfutó Club          hiba          
      Faragó Mária               SZV Szegedi Vasutas SE              hiba          
      Molnár Viktória            HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó       hiba          
      Szentes Dóra               JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin       hiba          
      Urbán Edina                JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin       hiba          
      Szalai Nóra                THS Taszár Honvéd SE                hiba          
      Szakács Eszter Flóra       VBT Veszprémi Bridzs és Tájék       hiba          
      Becze Rita                 PVS Pécsi Vasutas SK                n.i.          
      Kertész Zsófia             TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.          
      Szabó Gyöngyvér Felíci     FLF Fehérlófia SE                   n.i.          



NV.  (34)               2.3 km  90 m   17 ep        

    1 Tóth Krisztina             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      19:51     0:00 
    2 Kinde Vanda                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      19:58     0:07 
    3 Balogh Réka                GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         20:33     0:42 
    4 Varsányi Kinga             KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      21:47     1:56 
    5 Faggyas Eszter             TTE Tipo Tájfutó és Környezet      22:03     2:12 
    6 Rusvai Katalin             FSC Futárok SC                     25:06     5:15 
    7 Zempléni Réka              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      27:24     7:33 
    8 Goldmann Dóra              SDS Salgótarjáni Dornyay SE        28:43     8:52 
    9 Fábián Eszter              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      30:01    10:10 
   10 Bartus Petra               JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      32:00    12:09 
   11 Síkhegyi Franciska         BEA Budapesti Egyetemi Atléti      32:27    12:36 
   12 Kiss Nikolett              ESP Egri Spartacus Tájékozódá      35:38    15:47 
   12 Kovalcsik Anna             BBB Balassi Bálint KSE Balass      35:38    15:47 
   14 Paskuj Rebeka              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      36:37    16:46 
   15 Kerényi Szofi              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      37:29    17:38 
   16 Ágh Barbara                TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      37:49    17:58 
   17 Vizi Bernadett             HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      37:58    18:07 
   18 Szűcs Nikoletta            DTC Diósgyőri Tájfutó Club         43:30    23:39 
   19 Pózna Diána                VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      43:34    23:43 
   20 Szűcs Jolán                XIKO I.Rákoczi DSK Derecske        45:32    25:41 
   21 Domán Fruzsina             VTC Veszprémi Tájfutó Club         45:36    25:45 
   22 Donkó Anna                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       48:01    28:10 
   23 Gáspár Bettina             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      69:15    49:24 
   24 Vincze Berta               DTC Diósgyőri Tájfutó Club         90:14    70:23 

      Kopasz Rebeka Réka         KAL Kalocsai SE                     hiba          
      Vincze Rebeka              XALD Waldorf ÁI Szombathely         hiba          
      Gömbös Szilvia             ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás       hiba          
      Dénes Krisztina            KAL Kalocsai SE                     n.i.          
      Polyák Anna                DAR Délalföldi Regionális Táj       n.i.          
      Hajdu Dorisz               TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.          
      Miháczi Diana              TTE Tipo Tájfutó és Környezet       n.i.          
      Kertai Kitti               ARA Alba Regia Atlétikai Klub       n.i.          
      Nedeczey Ruzsák Míra       ESP Egri Spartacus Tájékozódá       n.i.          
      Dányi Leonetta             XPTM Pest megye                     n.i.          



NVI.  (28)              2.3 km  90 m   17 ep        

    1 Kovács Filoména            PVS Pécsi Vasutas SK               17:51     0:00 
    2 Zsigmond Vanda             DTC Diósgyőri Tájfutó Club         19:57     2:06 
    3 Ozsvárt Dóra               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        23:16     5:25 
    4 Tóth Korinna               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        23:50     5:59 
    5 Váradi Enikő               ESP Egri Spartacus Tájékozódá      25:18     7:27 
    6 Kakuk Zsófia               SZV Szegedi Vasutas SE             25:52     8:01 
    7 Csóti Diána                KAL Kalocsai SE                    26:39     8:48 
    8 Kovács Júlia Virág         SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó      26:44     8:53 
    9 Kovács Anett               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        27:44     9:53 
   10 Németh Luca                SPA Tabáni Spartacus Sport és      31:20    13:29 
   11 Károlyi Hanga              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      31:41    13:50 
   12 Molnár Anna                BDI Budapesti Diáksport Szöve      32:14    14:23 
   13 Sándor Lilla               SDS Salgótarjáni Dornyay SE        33:24    15:33 
   14 Pózna Anna                 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      33:43    15:52 
   15 Péter Hajnalka             VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      34:02    16:11 
   16 Kiss Vivien                DTC Diósgyőri Tájfutó Club         36:16    18:25 
   17 Szepesi Szilvia            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      37:58    20:07 
   18 Oszkó Dóra                 SPA Tabáni Spartacus Sport és      39:23    21:32 
   19 Vázsonyi Patrícia          BSC Balatonfüredi SC               39:52    22:01 
   20 Gyöngy Sára                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      41:10    23:19 
   21 Borostyán Dóra             ESP Egri Spartacus Tájékozódá      42:23    24:32 
   22 Erős Zsófia                GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      45:12    27:21 
   23 Gáspár Nikoletta           TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      48:35    30:44 
   24 Gordos Katalin             ETC Egri Testedző Club             51:13    33:22 
   25 Gozsovics Dóra             XKRO Komárom-Esztergom megye       54:59    37:08 
   26 Kalmár Lilla               ETC Egri Testedző Club             56:11    38:20 
   27 Litkei Virág               XALD Waldorf ÁI Szombathely        90:44    72:53 

      Balla Brigitta             SDS Salgótarjáni Dornyay SE         hiba          



NYK  (28)               1.4 km  60 m   10 ep        

    1 Tóth Gyula                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub           14:17     0:00 
    2 Wéber André                SPA Tabáni Spartacus Sport és      14:53     0:36 
    3 Poller Lilla               BSC Balatonfüredi SC               16:15     1:58 
    4 Ungvárszki Ádám            SPA Tabáni Spartacus Sport és      17:12     2:55 
    5 Illés Gábor                EK Egyesületen kívüli              18:34     4:17 
    6 Vörös Gábor                NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE       18:41     4:24 
    7 Bendicsek Réka             VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      20:18     6:01 
    8 Mucsiné Belecz Andrea      EK Egyesületen kívüli              22:12     7:55 
    9 Csinger Csaba              HRF Szolnoki Honvéd Sportegye      22:29     8:12 
   10 Ágh Eleonóra dr.           TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      24:07     9:50 
   11 Barna Vivien               JMD Jászapáti, Mészáros Lőrin      25:03    10:46 
   12 Gubiczáné Todor Rozália    EK Egyesületen kívüli              25:25    11:08 
   13 Péntek Gáborné             VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      26:10    11:53 
   14 Bajzáthné Tóth Gabriella   STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      28:37    14:20 
   15 Milkovics György           XKTK KTKT Herpai Vilmos Által      29:20    15:03 
   16 Ujhelyi Dalma              SPA Tabáni Spartacus Sport és      31:58    17:41 
   17 Fábián Beatrix             FMT FŐMTERV SK                     32:38    18:21 
   18 Iskiné Sinka Ildikó        STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      32:40    18:23 
   19 Rebák Sándorné             STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      34:09    19:52 
   20 Horváth Szabolcs           SDS Salgótarjáni Dornyay SE        36:40    22:23 
   21 Darabos Zoltánné           THS Taszár Honvéd SE               39:17    25:00 
   22 Pál Nándorné               THS Taszár Honvéd SE               39:26    25:09 
   23 Kadocsa Edit               MAT Mazsola Tájfutó és Termés      41:46    27:29 
   24 Nagy Tivadar               XBIC Bicsérdi ISK                  45:38    31:21 

      Aranyiné Kovács Éva        EK Egyesületen kívüli               hiba          
      Tokai Borbála              SPA Tabáni Spartacus Sport és       hiba          
      Fábián Beatrix             FMT FŐMTERV SK                      n.i.          
      Sipos Judit                HSE Hegyisport Szentendre Egy       n.i.          



NYT  (23)               2.1 km  80 m   12 ep        

    1 Miskó Róbert               BSC Balatonfüredi SC               20:26     0:00 
    2 Hugyecz Zoltán             HUF HUFEZE Pásztó                  23:48     3:22 
    3 Bajzáth Tibor              STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Me      27:46     7:20 
    4 kerényi zsolt              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó      35:05    14:39 
    5 Antal István               BDI Budapesti Diáksport Szöve      43:14    22:48 
    6 Péntek Gábor               VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      44:11    23:45 
    7 Tóth Tamás                 OSC Orvosegyetem SC                44:44    24:18 
    8 Sveiczer András            SPA Tabáni Spartacus Sport és      44:54    24:28 
    9 Illés József               EK Egyesületen kívüli              46:13    25:47 
   10 Bendicsek Tamás            VBT Veszprémi Bridzs és Tájék      51:14    30:48 
   11 Stork Joachim Gábor        EK Egyesületen kívüli              51:50    31:24 
   12 Kiss Zsolt                 EK Egyesületen kívüli              54:08    33:42 
   13 Mészáros Károly            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      57:25    36:59 
   14 Balázs Ottó                SPA Tabáni Spartacus Sport és      58:47    38:21 
   15 Reszter István             TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      75:30    55:04 
   16 Ponger Péter               TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      99:34    79:08 
   17 Dan Tibor                  EK Egyesületen kívüli             106:33    86:07 
   18 Aranyi László              EK Egyesületen kívüli             121:05   100:39 
   19 Németi András              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     139:19   118:53 
   20 Kovács István              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó     139:26   119:00 

      Katona Ferenc dr.          HSE Hegyisport Szentendre Egy       n.i.          
      Poller Lilla               BSC Balatonfüredi SC                n.i.          
      Hardi András               PVS Pécsi Vasutas SK                n.i.