Budapest Normáltávú BajnokságV 2006.10.01. 19:14
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

        Hely Név                        Klub                              Idő 



        F10D  (7)                 2.3 km  175 m   6 ep    

           1 Tóth Adrián                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   33:02 
           2 Peregi Dániel              MAC Margitszigeti Atlétikai C   39:00 
           3 Tamás Gergely              MAC Margitszigeti Atlétikai C   40:33 
           4 Lengyel Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   43:12 
           5 Tárkányi Lőrinc            EK Egyesületen kívüli           44:37 
           6 Hajdu Erik                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   51:44 
           7 Kiss Pál                   EK Egyesületen kívüli           78:14 



        F12C  (8)                 2.4 km  125 m   8 ep    

           1 Hajdu Szása                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    27:02 
           2 Konkoly Csaba              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    36:39 
           3 Pogány Gergő               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    38:44 
           4 Németh Balázs              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    40:46 
           5 Pokornyik Bence            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   42:51 
           6 Balázs Bulcsú              OSC Orvosegyetem SC             44:43 
           7 Miháczi Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   46:32 
           8 Siklósi Bálint             TSE Törekvés SE                 71:04 



        F14B  (8)                 3.4 km  190 m   15 ep   

           1 Hajdu Marcell              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    50:50 
           2 Bugár Gergely              BOF Budai Ősforrás SC           58:30 
           3 Peregi Dávid               MAC Margitszigeti Atlétikai C   67:47 
           4 Horváth Máté               TSE Törekvés SE                 69:15 
           5 Tass Benedek               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    71:44 
           6 Brenn Dávid                TSE Törekvés SE                 75:19 
           7 Pálinkás Mátyás            EPI Építőipari Szakközépiskol   99:11 
           8 Schwendtner Bálint         KTK Kőbányai Tájfutó Klub      100:23 



        F16B  (1)                 4.7 km  220 m   19 ep   

           1 Incze Zsombor              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    88:47 



        F18B  (3)                 6.1 km  300 m   21 ep   

           1 Szabó Márk                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       89:14 
           2 Tihanyi Benedek            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    94:33 
           3 Veres Szentkirályi András  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   155:36 



        F21A  (7)                 8.4 km  430 m   25 ep   

           1 Zsebeházy István           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    77:08 
           2 Forrai Miklós              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   88:55 
           3 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   89:22 
           4 Werner Péter               CBD Ceglédi Bem Vasutas        115:09 
           5 Forrai Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó  145:49 

             Bánki Zoltán               SMA Soproni MAFC                 hiba 
             Baracsi Gábor              TTE Tipo Tájfutó és Környezet    Disq 



        F21B  (6)                 6.5 km  330 m   25 ep   

           1 Zakariás Péter             TSE Törekvés SE                 82:27 
           2 Ludvig Péter               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       83:11 
           3 Hegedüs Márton             BEA Budapesti Egyetemi Atléti   92:56 
           4 Bozsó Norbert              MCB Maccabi Vívó és Atlétikai   98:51 
           5 Ludvig László              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       98:53 
           6 Ágoston Tibor              MAF MAFC                       228:07 



        F35A  (5)                 6.1 km  300 m   21 ep   

           1 Marton János               HSP Hidegkúti Spartacus Sport   71:03 
           2 Töreky Ákos                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   83:56 
           3 Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sport   87:31 
           4 Hajagos Henrik             SZV Szegedi Vasutas SE          94:12 
           5 Schwendtner Erik           KTK Kőbányai Tájfutó Klub      113:30 



        F40B  (8)                 4.8 km  230 m   20 ep   

           1 Argay Gyula                TSE Törekvés SE                 70:15 
           2 Oszkó László               MAC Margitszigeti Atlétikai C   74:09 
           3 Pokornyik Tibor            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   74:28 
           3 Kele József                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   74:28 
           5 Németh László              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    82:16 
           6 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   87:38 
           7 Nagy Miklós                FMT FŐMTERV SK                 103:46 
           8 Cenner Tibor dr.           FMT FŐMTERV SK                 113:59 



        F45B  (10)                4.7 km  220 m   19 ep   

           1 Szunyog József dr.         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       57:14 
           2 Zentai László              HSE Hegyisport Szentendre Egy   61:49 
           3 Hegedüs Ábel               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   62:45 
           4 Hegedüs András             BEA Budapesti Egyetemi Atléti   67:21 
           5 Telek Tibor                SDS Salgótarjáni Dornyai SE     70:26 
           6 Hegedüs Béla               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       75:30 
           7 Gadó György                OSC Orvosegyetem SC             76:56 
           8 Kiss Zsolt                 EK Egyesületen kívüli           78:31 
           9 Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    82:21 
          10 Ormay György               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   165:10 



        F50B  (6)                 4.0 km  250 m   19 ep   

           1 Lux Iván                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti   68:34 
           2 Bugár József               BOF Budai Ősforrás SC           73:54 
           3 Szepesi Imre               ARA Alba Regia Atlétikai Klub   78:29 
           4 Juhász István              BOF Budai Ősforrás SC           90:18 
           5 Krolopp Frigyes            HSP Hidegkúti Spartacus Sport   98:12 
           6 Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarú  119:04 



        F55B  (7)                 3.4 km  190 m   15 ep   

           1 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                  56:18 
           2 Kardos Ferenc dr.          OSC Orvosegyetem SC             59:47 
           3 Szűcs B. Levente           HSP Hidegkúti Spartacus Sport   62:42 
           4 Vida István                OSC Orvosegyetem SC             64:30 
           5 Homoki Géza                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   66:59 
           6 Tasi Ákos                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet   68:17 
           7 Szabó Gábor                KTK Kőbányai Tájfutó Klub       74:01 



        F60B  (10)                2.9 km  150 m   13 ep   

           1 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   44:26 
           2 Gerely Ferenc              SMA Soproni Műegyetemi AC       45:09 
           3 Sejpes Gyula               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       58:46 
           4 Nagy Albert                SPA Tabáni Spartacus Sport és   62:25 
           5 Farkas Sándor              HAV Havas Szabadidő Klub        63:26 
           6 Mohácsi József             HAV Havas Szabadidő Klub        65:18 
           7 Kéri Gerzson dr.           OSC Orvosegyetem SC             66:32 
           8 Nagy Gábor                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   75:58 
           9 Bálint Sándor dr.          KTK Kőbányai Tájfutó Klub       77:48 
          10 Hajdu István               SPA Tabáni Spartacus Sport és   85:27 



        F65B  (13)                2.4 km  110 m   10 ep   

           1 Szabon János               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    42:23 
           2 Cserteg István             TSC Tungsram SC                 42:49 
           3 Gárdonyi Zoltán            BOF Budai Ősforrás SC           45:22 
           4 Nagy Dezső                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       46:31 
           5 Köblös József              KTX Kőbányai Textil SE          50:50 
           6 Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   58:19 
           7 Schell Antal               PSE Postás-Matáv SE             59:15 
           8 Hódossy Béla               TSC Tungsram SC                 60:07 
           9 Argay Gyula                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   60:36 
          10 Varga Sándor               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   68:06 
          11 Müller János               PSE Postás-Matáv SE             69:19 

             Hargitai Miklós            TSC Tungsram SC                  hiba 
             Pearson John               PSE Postás-Matáv SE              hiba 



        F70B  (7)                 2.4 km  110 m   10 ep   

           1 Nyögéri Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       55:08 
           2 Éliás Vilmos               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   57:10 
           3 Buncsik János              PSE Postás-Matáv SE             59:31 
           4 Dudás István               OSC Orvosegyetem SC             60:13 
           5 Rácz Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   67:15 
           6 Csupor Miklós              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   69:10 
           7 Szeredai László            EPI Építőipari Szakközépiskol  120:55 



        F80B  (2)                 2.2 km  55 m   9 ep     

           1 Balla Sándor               KFK KFKI Petőfi Sportkör        54:38 
           2 Kún Ferenc                 KTX Kőbányai Textil SE         117:44 



        Ifi C  (1)                3.5 km  150 m   9 ep    

           1 Balázs Boldizsár           OSC Orvosegyetem SC             56:58 



        N10D  (5)                 2.3 km  175 m   6 ep    

           1 Balázs Otília              OSC Orvosegyetem SC             38:17 
           2 Donkó Luca                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    40:52 
           3 Egei Petra                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   44:21 
           4 Schwendtner Réka           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       46:14 
           5 Tárkányi Flóra             EK Egyesületen kívüli           76:17 



        N12C  (2)                 2.4 km  125 m   8 ep    

           1 Mátyás Arany               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   62:20 
           2 Masztis Anna               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    68:46 



        N14B  (5)                 2.9 km  150 m   13 ep   

           1 Zempléni Réka              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    48:49 
           2 Kerényi Szofi              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       57:16 
           3 Szepesi Szilvia            TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   78:40 
           4 Szőcs Fruzsina             KTK Kőbányai Tájfutó Klub       87:17 
           5 Miháczi Diana              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   91:04 



        N18B  (4)                 3.4 km  190 m   15 ep   

           1 Máthé Fanni                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   55:48 
           2 Schulek Iringó             KTK Kőbányai Tájfutó Klub       59:16 
           3 Németh Anna                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    68:22 
           4 Balogh Imola               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    70:28 



        N21B  (11)                4.8 km  230 m   20 ep   

           1 Győrffy Gabriella          HSE Hegyisport Szentendre Egy   74:15 
           2 Szunyog Emese              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       76:13 
           3 Józsa Dorottya             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    78:30 
           4 Gárdonyi Réka              OSC Orvosegyetem SC             79:46 
           5 Kövér Csilla               DIS DISZ Kulturális és Sporte   82:16 
           6 Fekete Anikó               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       84:18 
           7 Nagy Krisztina             BEA Budapesti Egyetemi Atléti   84:47 
           8 Szigethy Ágnes             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   100:07 
           9 Cseresnyés Ágnes           TTE Tipo Tájfutó és Környezet  106:20 
          10 Holper Antónia             TTE Tipo Tájfutó és Környezet  115:42 
          11 Krámli Magdolna            BEA Budapesti Egyetemi Atléti  131:16 



        N40B  (3)                 4.0 km  250 m   19 ep   

           1 Hajas Csilla dr.           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    96:20 
           2 Gaál Borbála               FMT FŐMTERV SK                 125:08 
           3 Fischer Mária              PSE Postás-Matáv SE            138:52 



        N50B  (3)                 2.9 km  150 m   13 ep   

           1 Muzsnai Ágota dr.          HSP Hidegkúti Spartacus Sport   59:12 
           2 Szabó Zsuzsanna            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    77:37 
           3 Karsai Klára               OSC Orvosegyetem SC             80:19 



        N55B  (3)                 2.4 km  110 m   10 ep   

           1 Grant Julianna             PSE Postás-Matáv SE             41:38 
           2 Lux Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti   47:53 
           3 Bíró Aletta                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   62:57 



        N60B  (2)                 2.4 km  110 m   10 ep   

           1 Sváb Lászlóné              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       78:25 
           2 Schell Antalné             PSE Postás-Matáv SE             79:18 



        N65B  (2)                 2.2 km  55 m   9 ep     

           1 Babai Margit dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   59:26 
           2 Éliás Vilmosné             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   90:42 



        Nyílt-TR  (7)             2.9 km  150 m   13 ep   

           1 Redl Bernhard              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   71:21 
           2 Spohn Márton               EK Egyesületen kívüli           73:04 
           3 Oszkó Attila               MAC Margitszigeti Atlétikai C   85:54 
           4 Oszkóné Simon Ildikó       MAC Margitszigeti Atlétikai C   88:42 
           5 Ormay Éva                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   109:56 

             Bartucz Attila             EK Egyesületen kívüli            hiba 
             Nagy Zita                  EK Egyesületen kívüli              vi 



        NYK  (13)                 3.5 km  150 m   9 ep    

           1 Megyeri Csaba              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő       38:48 
           2 Tamás Gábor                EK Egyesületen kívüli           41:04 
           3 Lux Anna                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti   61:17 
           4 Dobány Imre                PSE Postás-Matáv SE             61:34 
           5 Kempelen Miklós            OSC Orvosegyetem SC             61:46 
           6 Szász Róbert               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    65:32 
           7 Sipos Judit                HSE Hegyisport Szentendre Egy   67:51 
           8 Horváth László             TSE Törekvés SE                 78:11 
           9 Bognár Péter               EK Egyesületen kívüli           85:27 
          10 Kiss Vera                  EK Egyesületen kívüli           94:08 
          11 Nagy Anna                  EK Egyesületen kívüli           96:02 
          12 Popovics Liliána           FMT FŐMTERV SK                 102:44 

             Dobány Kinga Dóra          PSE Postás-Matáv SE              hiba 



        NYT  (7)                  4.8 km  230 m   20 ep   

           1 Kempelen Ákos              EK Egyesületen kívüli           94:04 
           2 Szabadi Ildikó             OSC Orvosegyetem SC            111:33 
           3 Kiss Borbála               EK Egyesületen kívüli          115:31 
           4 Peregi Tamás               MAC Margitszigeti Atlétikai C  145:05 

             Szlávik Szabolcs dr.       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    hiba 
             Budai Renáta               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      vi 
             Bruck Márton               TTE Tipo Tájfutó és Környezet      vi