Budapest Középtávú BajnokságV 2006.10.01. 19:13
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

        Hely Név                        Klub                              Idő 



        F10D  (9)                 2.1 km  45 m   6 ep     

           1 Tóth Adrián                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   22:11 
           2 Peregi Dániel              MAC Margitszigeti Atlétikai C   27:52 
           3 Kiss Pál                   EK Egyesületen kívüli           30:16 
           4 Tamás Gergely              MAC Margitszigeti Atlétikai C   35:43 
           5 Kálmán Erik                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   35:57 
           6 Hajdu Erik                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   37:46 
           7 Forrás Bence               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   42:46 
           8 Molnár-Sáska Zoltán        EK Egyesületen kívüli           44:48 
           9 Lengyel Ádám               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   57:05 



        F12C  (11)                2.3 km  60 m   10 ep    

           1 Tenk Lőrinc                MAC Margitszigeti Atlétikai C   23:33 
           2 Hajdu Szása                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    23:38 
           3 Konkoly Csaba              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    33:43 
           4 Balázs Bulcsú              OSC Orvosegyetem SC             51:03 
           5 Dankó Botond               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   53:39 
           6 Sándor Máté                EPI Építőipari Szakközépiskol   61:44 
           7 Vencel László Ignác        EPI Építőipari Szakközépiskol   66:17 
           8 Pogány Gergő               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    72:35 
           9 Havas Márton               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    74:14 

             Németh Balázs              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     hiba 
             Ujfalusi Zsolt             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     hiba 



        F14B  (10)                2.7 km  55 m   10 ep    

           1 Hajdu Marcell              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    34:35 
           2 Bugár Gergely              BOF Budai Ősforrás SC           36:41 
           3 Horváth Máté               TSE Törekvés SE                 50:49 
           4 Brenn Dávid                TSE Törekvés SE                 52:45 
           5 Peregi Dávid               MAC Margitszigeti Atlétikai C   57:20 
           6 Tass Benedek               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    58:07 
           7 Tasi Dániel                MAC Margitszigeti Atlétikai C   61:41 
           8 Fock Dániel                MAC Margitszigeti Atlétikai C   71:10 
           9 Schwendtner Bálint         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       77:46 
          10 Pálinkás Mátyás            EPI Építőipari Szakközépiskol   96:38 



        F16B  (5)                 2.7 km  135 m   11 ep   

           1 Pálinkás Péter             EPI Építőipari Szakközépiskol   46:59 
           2 Incze Zsombor              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    63:35 
           3 Pálinkás András            EPI Építőipari Szakközépiskol   75:43 
           4 Hoffmann László            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   181:06 

             Kinde Mátyás               KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 



        F18B  (6)                 3.6 km  150 m   15 ep   

           1 Szabó Márk                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       54:58 
           2 Kácsor Attila              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   79:30 
           3 Tihanyi Benedek            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    82:21 
           4 Veres Szentkirályi András  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    82:33 

             Császár Zoltán             EPI Építőipari Szakközépiskol    hiba 
             Juhos György               TTE Tipo Tájfutó és Környezet    hiba 



        F21A  (17)                4.0 km  175 m   17 ep   

           1 Käyhkö Jarno               XLX LS-37                       34:59 
           2 Kisvölcsey Ákos            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    39:26 
           3 Józsa Gábor                TSE Törekvés SE                 41:00 
           4 Forrai Gábor               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   44:11 
           5 Kovács Balázs              BEA Budapesti Egyetemi Atléti   45:17 
           6 Gyimesi Zoltán             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   46:38 
           7 Hirvonen Juha              XLX LS-37                       47:50 
           8 Scultéty Márton            KTK Kőbányai Tájfutó Klub       48:37 
           9 Ludvig Péter               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       49:27 
          10 Forrai Miklós              HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó   50:49 
          11 Karajz Balázs              EPI Építőipari Szakközépiskol   52:33 
          12 Ludvig László              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       56:36 
          13 Bobály Csaba               TSE Törekvés SE                 59:16 
          14 Kauppi Ville               XLX LS-37                       59:17 
          15 Marosán Dávid              BEA Budapesti Egyetemi Atléti   62:32 
          16 Karajz Csaba               EPI Építőipari Szakközépiskol   63:19 
          17 Ternák Attila              EPI Építőipari Szakközépiskol   86:22 



        F35A  (8)                 3.6 km  150 m   15 ep   

           1 Marton János               HSP Hidegkúti Spartacus Sport   45:16 
           2 Szőcs László               HSP Hidegkúti Spartacus Sport   53:34 
           3 Ács Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Clu   60:00 
           4 Töreky Ákos                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   66:05 
           5 Kinde Kálmán               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       90:33 

             Schwendtner Erik           KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 
             Szitter Attila             KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 
             Muszély György             BEA Budapesti Egyetemi Atléti    hiba 



        F40B  (7)                 3.4 km  135 m   14 ep   

           1 Argay Gyula                TSE Törekvés SE                 43:28 
           2 Faggyas László             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   47:12 
           3 Németh László              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    54:02 
           4 Urbán András               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   56:45 
           5 Nagy Miklós                FMT FŐMTERV SK                  75:37 
           6 Cenner Tibor dr.           FMT FŐMTERV SK                  79:58 
           7 Ruff Róbert                SSC Siketek SC Budapest         81:31 



        F45B  (7)                 2.7 km  135 m   11 ep   

           1 Zentai László              HSE Hegyisport Szentendre Egy   30:02 
           2 Szunyog József dr.         KTK Kőbányai Tájfutó Klub       32:13 
           3 Zempléni András dr.        KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    39:30 
           4 Hegedüs Béla               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       39:36 
           5 Gadó György                OSC Orvosegyetem SC             40:12 
           6 Kiss Zsolt                 EK Egyesületen kívüli           42:55 

             Telek Tibor                SDS Salgótarjáni Dornyai SE      hiba 



        F50B  (7)                 2.9 km  55 m   12 ep    

           1 Hegedüs Ábel               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   39:15 
           2 Hegedűs Zoltán             OSC Orvosegyetem SC             43:27 
           3 Szepesi Imre               ARA Alba Regia Atlétikai Klub   45:38 
           4 Juhász István              BOF Budai Ősforrás SC           46:31 
           5 Bugár József               BOF Budai Ősforrás SC           49:08 
           6 Krolopp Frigyes            HSP Hidegkúti Spartacus Sport   61:13 

             Horváth Imre               BAL Budapesti Asztali-labdarú    hiba 



        F55B  (9)                 2.7 km  55 m   10 ep    

           1 Kaján László               FMT FŐMTERV SK                  37:31 
           2 Szűcs B. Levente           HSP Hidegkúti Spartacus Sport   40:32 
           3 Szabó Gábor                KTK Kőbányai Tájfutó Klub       41:36 
           4 Kardos Ferenc dr.          OSC Orvosegyetem SC             41:39 
           5 Vida István                OSC Orvosegyetem SC             46:11 
           6 Tasi Ákos                  TTE Tipo Tájfutó és Környezet   47:41 
           7 Kiss Attila                SSC Siketek SC Budapest         49:38 
           8 Hidas Sándor               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       72:18 
           9 Homoki Géza                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   74:47 



        F60B  (11)                2.4 km  55 m   10 ep    

           1 Gombkötő Péter dr.         TTE Tipo Tájfutó és Környezet   29:17 
           2 Kéri Gerzson dr.           OSC Orvosegyetem SC             33:01 
           3 Nagy Gábor                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   41:01 
           4 Szemler István             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   41:08 
           5 Lohász Márton              EPI Építőipari Szakközépiskol   41:11 
           6 Farkas Sándor              HAV Havas Szabadidő Klub        42:38 
           7 Szecsődi Ákos              BEA Budapesti Egyetemi Atléti   47:08 
           8 Szabó Sándor               EPI Építőipari Szakközépiskol   50:48 
           9 Mohácsi József             HAV Havas Szabadidő Klub        54:10 
          10 Hajdu István               SPA Tabáni Spartacus Sport és   61:47 
          11 Nagy Béla                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub       94:48 



        F65B  (14)                2.2 km  45 m   9 ep     

           1 Bogdány Miklós             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   28:32 
           2 Cserteg István             TSC Tungsram SC                 30:22 
           3 Argay Gyula                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   32:16 
           4 Gárdonyi Zoltán            BOF Budai Ősforrás SC           33:28 
           5 Hargitai Miklós            TSC Tungsram SC                 36:21 
           6 Köblös József              KTX Kőbányai Textil SE          37:00 
           7 Nagy Dezső                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       37:10 
           8 Hódossy Béla               TSC Tungsram SC                 45:56 
           9 Pataki Zsolt               SPA Tabáni Spartacus Sport és   49:05 
          10 Müller János               PSE Postás-Matáv SE             50:06 
          11 Schell Antal               PSE Postás-Matáv SE             51:18 
          12 Varga Sándor               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   52:49 
          13 Pearson John               PSE Postás-Matáv SE             67:19 
          14 Illés Vilmos               SSC Siketek SC Budapest         85:30 



        F70B  (5)                 2.2 km  45 m   9 ep     

           1 Nyögéri Imre               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       36:09 
           2 Buncsik János              PSE Postás-Matáv SE             40:53 
           3 Éliás Vilmos               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   50:35 
           4 Rácz Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   63:44 
           5 Szeredai László            EPI Építőipari Szakközépiskol   78:24 



        F80B  (2)                 2.2 km  45 m   9 ep     

           1 Balla Sándor               KFK KFKI Petőfi Sportkör        51:09 
           2 Kún Ferenc                 KTX Kőbányai Textil SE          88:31 



        N10D  (13)                2.1 km  45 m   6 ep     

           1 Faggyas Réka               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   27:58 
           2 Balázs Otília              OSC Orvosegyetem SC             33:28 
           3 Egei Petra                 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   38:54 
           4 Schwendtner Réka           KTK Kőbányai Tájfutó Klub       41:32 
           5 Faggyas Petra              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   42:58 
           6 Kiss Orsolya               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   46:17 
           7 Sándor Eszter              EPI Építőipari Szakközépiskol   49:00 
           8 Donkó Luca                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    52:23 
           9 Masztis Dorottya           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    53:02 
          10 Tárkányi Flóra             EK Egyesületen kívüli           66:51 
          11 Jalsovszky Janka           BEA Budapesti Egyetemi Atléti   88:35 
          12 Kinde Sarolta              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       96:09 

             Kiss Magdolna              BEA Budapesti Egyetemi Atléti    hiba 



        N12C  (6)                 2.3 km  60 m   10 ep    

           1 Faggyas Eszter             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   37:50 
           2 Kinde Zsófia               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       53:06 
           3 Pálinkás Rita              EPI Építőipari Szakközépiskol   71:55 
           4 Ujfalusi Dóra              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    76:38 
           5 Hajdu Dorisz               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   77:07 
           6 Masztis Anna               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    84:20 



        N14B  (6)                 2.4 km  55 m   10 ep    

           1 Zempléni Réka              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    40:09 
           2 Miháczi Diana              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   42:00 
           3 Kerényi Szofi              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       44:12 
           4 Kinde Vanda                KTK Kőbányai Tájfutó Klub       46:26 
           5 Csontos Zsuzsanna          BEA Budapesti Egyetemi Atléti   46:31 
           6 Szőcs Fruzsina             KTK Kőbányai Tájfutó Klub       69:59 



        N16B  (5)                 2.7 km  55 m   10 ep    

           1 Schulek Iringó             KTK Kőbányai Tájfutó Klub       42:52 
           2 Balogh Imola               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    58:18 
           3 Csontos Bori               BEA Budapesti Egyetemi Atléti   65:06 
           4 Kovács Júlia Virág         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    65:12 

             Móga Piroska               BEA Budapesti Egyetemi Atléti    hiba 



        N18B  (6)                 2.9 km  55 m   12 ep    

           1 Máthé Fanni                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   40:56 
           2 Györgyi Csenge             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    43:35 
           3 Németh Anna                KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    48:01 
           4 Pálinkás Anna              EPI Építőipari Szakközépiskol   55:49 
           5 Nagy Nikoletta             EPI Építőipari Szakközépiskol   78:30 

             Pöltl Andrea               EPI Építőipari Szakközépiskol    hiba 



        N21A  (15)                3.6 km  150 m   15 ep   

           1 Wengrin Ágnes              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   48:30 
           2 Győrffy Gabriella          HSE Hegyisport Szentendre Egy   62:40 
           3 Szigethy Ágnes             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    65:59 
           4 Fekete Anikó               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       70:56 
           5 Forrás Aletta              BEA Budapesti Egyetemi Atléti   75:31 
           6 Ebinger Mónika             KFK KFKI Petőfi Sportkör        88:17 
           7 Marosán Ágnes              BEA Budapesti Egyetemi Atléti   94:36 
           8 Illinger Enikő             EPI Építőipari Szakközépiskol   94:48 
           9 Holper Antónia             TTE Tipo Tájfutó és Környezet  100:46 
          10 Ézsiás Katalin             SPA Tabáni Spartacus Sport és  111:43 

             Krámli Magdolna            BEA Budapesti Egyetemi Atléti    hiba 
             Kövér Csilla               DIS DISZ Kulturális és Sporte    hiba 
             Józsa Dorottya             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     hiba 
             Sváb Emese                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 
             Argay Katalin              BEA Budapesti Egyetemi Atléti    hiba 



        N40B  (6)                 2.9 km  55 m   12 ep    

           1 Krasznai Orsolya           OSC Orvosegyetem SC             52:26 
           2 Gaál Borbála               FMT FŐMTERV SK                  64:56 
           3 Ostorics Zsuzsanna         PSE Postás-Matáv SE             66:48 
           4 Hajas Csilla dr.           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    70:53 
           5 Pál Ilona dr.              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       78:34 

             Jenei Margit               BOF Budai Ősforrás SC            hiba 



        N50B  (7)                 2.4 km  55 m   10 ep    

           1 Muzsnai Ágota dr.          HSP Hidegkúti Spartacus Sport   37:13 
           2 Karsai Klára               OSC Orvosegyetem SC             38:36 
           3 Novotni Tiborné            BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   38:54 
           4 Baráth Katalin             KTK Kőbányai Tájfutó Klub       56:57 
           5 Szabó Zsuzsanna            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    61:00 
           6 Keszthelyi Ildikó          PSE Postás-Matáv SE             65:21 

             Sipos Judit                HSE Hegyisport Szentendre Egy    hiba 



        N55B  (3)                 2.2 km  45 m   9 ep     

           1 Bíró Aletta                BEA Budapesti Egyetemi Atléti   29:49 
           2 Grant Julianna             PSE Postás-Matáv SE             36:33 
           3 Lux Ágnes                  BEA Budapesti Egyetemi Atléti   40:56 



        N60B  (3)                 2.2 km  45 m   9 ep     

           1 Sváb Lászlóné              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       40:52 
           2 Schell Antalné             PSE Postás-Matáv SE             42:23 
           3 Hanusz Mária               OSC Orvosegyetem SC             54:44 



        N65  (1)                  2.2 km  45 m   9 ep     

           1 Éliás Vilmosné             TTE Tipo Tájfutó és Környezet   98:23 



        NYK  (14)                 2.7 km  60 m   10 ep    

           1 Horváth Gáspár             EK Egyesületen kívüli           35:10 
           2 Ceglédi Dóra               MAC Margitszigeti Atlétikai C   52:22 
           3 Fekete Gyula               KTK Kőbányai Tájfutó Klub       57:02 
           4 Tóth Eszter                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   57:25 
           5 Egei Patrik                TTE Tipo Tájfutó és Környezet   60:13 
           6 Kiss Márta                 EK Egyesületen kívüli           62:18 
           7 Berkes Dániel              SPA Tabáni Spartacus Sport és   71:46 
           8 Olgyay Bálint              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   74:25 
           9 Tóthné Szlávik Kamilla     MAC Margitszigeti Atlétikai C   84:31 
          10 Kácsor Dániel              EK Egyesületen kívüli           86:41 
          11 Csatári Anita              EPI Építőipari Szakközépiskol  132:40 

             Sándorné Judit             EPI Építőipari Szakközépiskol    hiba 
             Kalmár János               PSE Postás-Matáv SE              hiba 
             Hamar Boglárka             KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 



        NYT  (15)                 3.4 km  135 m   14 ep   

           1 Fekete András              KTK Kőbányai Tájfutó Klub       63:23 
           2 Németh Ágnes               EK Egyesületen kívüli           77:06 
           3 Redl Bernhard              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   79:55 
           4 Peregi Tamás               MAC Margitszigeti Atlétikai C   80:25 
           5 Spohn Márton               EK Egyesületen kívüli           84:01 
           6 Megyeri Csaba              NKZ Nagykanizsai Zalaerdő       85:10 
           7 Madarassy Anikó            BEA Budapesti Egyetemi Atléti   90:41 
           8 Osváth Szabolcs            KFK KFKI Petőfi Sportkör        92:00 
           9 Benkő Zoltán               EK Egyesületen kívüli           97:29 
          10 Madarassy Mária            BEA Budapesti Egyetemi Atléti  103:18 
          11 Braun János                BEA Budapesti Egyetemi Atléti  112:05 

             Wallner Mónika             EK Egyesületen kívüli            hiba 
             Hoffer István              EK Egyesületen kívüli            hiba 
             Kálmán Péter               BEA Budapesti Egyetemi Atléti    hiba 
             Kántor Zoltán              EK Egyesületen kívüli            hiba 



        NYTR  (7)                 2.4 km  55 m   10 ep    

           1 Erki Balázs                EPI Építőipari Szakközépiskol   31:52 
           2 Szabadi Ildikó             OSC Orvosegyetem SC             37:13 
           3 Oláh Gyula                 KFK KFKI Petőfi Sportkör        48:09 
           4 Szász Róbert               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    62:37 
           5 Csupor Miklós              TTE Tipo Tájfutó és Környezet   63:18 
           6 Babai Margit dr.           TTE Tipo Tájfutó és Környezet   65:39 
           7 Kolozs Mária               EK Egyesületen kívüli           98:28